Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +973
25.01.22 v 17:33

reakce na Gapin: ,,Tak do Brna se vrací Čiliak, třeba přijde Sedláček.  Helmu..." zobrazit příspěvekTak do Brna se vrací Čiliak, třeba přijde Sedláček.
Helmu má připravenou pořád :-D "

To si nemyslím. Za a Čiliak je už podprůměrný golman, který na svou formu, kterou měl při prvním působení v Brně, podle mne už nedosáhne a bude tak jasná dvojka za Sedláčkem. A za b jsem někde četl o jeho působení ve Spartě, kde se nechal slyšet něco ve smyslu, že odchytal dobrý zápas a další bez vysvětlení seděl.

otaznik2
karlos +973
25.01.22 v 14:58

Nedvěde, ty nejseš čů.ák ty si největší pračů.ák ze všech pračů.áků na světě

*KOSA* *KOSA* *KOSA* :-! :-! :-!

Nedvěd zároveň ocenil gesto Třince, který 1. února do zápasu v Litvínově nenasadí obránce Kundrátka s Musilem, kteří se tak k národnímu týmu budou moci připojit dříve než 2. února, jak bylo původně v plánu.

„Třinci děkujeme. Byli bychom rádi, kdyby tak učinila i Sparta s Olomoucí, ale ty nám zatím vstříc nevyšly," narážel Nedvěd na nominované útočníky Sparty Sobotku s Řepíkem, resp. olomouckého Krejčího.

„Debatu s oběma kluby ještě otevřeme. I v tomto ohledu nám Třinec při vyjednávání pomohl. Každý sklub i to ale řeší podle svého gusta," uzavřel Nedvěd.

+6
otaznik3
karlos +973
25.01.22 v 12:45

reakce na Schaschek: ,,Tohle píšeme každou sezónu, že bychom to odpískali a že si..." zobrazit příspěvekTohle píšeme každou sezónu, že bychom to odpískali a že si počkáme na další. Já ale chci úspěch hned. Kádr na to máme."

Souhlasím. Žádné odpískání sezóny *NE* Musím tedy přiznat že můj plamínek naděje už jen tak zlehka plápolá a moc nechybí k tomu, aby zhasnul úplně. O kvalitě našeho týmu se asi nemusíme bavit. Mně se ten tým líbil od začátku i chrakterově a věřil jsem, že budeme úspěšní. Úspěšní zatím ovšem vůbec nejsme, ale já pořád věřím, že současní hráči Sparty mají charakter a jsou schopní podávat kvalitní výkony dlouhodobě. Ne vždy na 3 dobré zápasy 4 špatné. Nebudu zmiňovat dnešní zápas. Tam jde pouze o to, jestli se do těch howen ponoříme úplně nebo tam zůstaneme po uši. Abychom se z těch howen vyhrabali, museli bychom vyhrát minimálně 8-10 zápasů v řadě. Doufám, že se dostaneme do play off, kde už se může stát všechno. Když se nad tím zamyslím....my Sparťani musíme mít obrovskou víru *SALA* *SALA* Po všech těch letech pořád věřit, že to přijde a že se nám vrátí stará úspěšná Sparta *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* S Pepou na lavičce by se ta naše víra možná mohla rovnat nějaké psychické poruše *SILENY* Ale tak co, tak jsem prostě pacient pro Chocholouška *ZACHRANKA* Dneska zase budu u přenosu fandit, radovat se, nadávat, rozčilovat se budu věřit, že bude líp *SALA*

+1
otaznik4
karlos +973
24.01.22 v 17:43

reakce na frafont: ,,V roce 2016 bylo v tom finále dost hráčů pomlácenejch a..." zobrazit příspěvekV roce 2016 bylo v tom finále dost hráčů pomlácenejch a pochroumanejch ze série s Plzní, potom podle mě spíš docela obyčejně došly síly. Daleko víc mě štve předtím sezóna 2013/14 - všechno v duchu oslav 110 let, díky prachům z holdingu prakticky na koho jsme si ukázali, toho jsme měli. V základní části válec, pak playoff ve čtvrtfinále Vítkovice sice podle čísel jasná záležitost 4:1, ale reálně už tam to začalo skřípat, z pěti zápasů byl jasně pro nás jeden, zbytek nervy a těsnota, semifinále a zatáčka a nemusím připomínat, jak ta série dopadla, že jo. A já teda trvám na tom, co tu potom xkrát padlo, že bejt na naší střídačce místo Pepka od Berouna v podstatě jakejkoliv náhodně vybranej Tonda Vomáčka z ulice, tak jsme finále (a na 99,99% i titul) měli my *KOSA* "

To jsme sice měli, ale to má v play off každý. Na titul jsme nedosáhli především kvůli Jandačově "důvěře" v mladé kluky *METAL*

otaznik5
karlos +973
24.01.22 v 13:33

Náš tým a náš trenér nejsou evidentně kompatibilní. Musíme buď vyměnit trenéra nebo tým. A protože má Pepa bezmeznou důvěru, vyměníme většinu týmu *METAL* Po sezóně, samozřejmě. No a třeba se majitel plácne přes kapsu a opět postaví dream tým, který suverénně dojde do finále jako v roce 2016, kde Pepovi jako vždy zhnědnou trencle a svou připodělanou taktikou nechá titul soupeři.
Neúspěch bylo již loňské vypadnutí s Libercem. Tam měli skončit oba trenéři, ne jen Hořava.
Docela by mě zajímalo to údajné bodové ultimátum pro tým i trenéry vyhlášené Tonem. Vzhledem k tomu, že se nic neděje, předpokládám, že úkol zněl udělat minimálně 6 bodů z 10ti zápasů
:-! :-! :-!

otaznik6
karlos +973
24.01.22 v 07:50

reakce na Schaschek: ,,Tohle řekl správně. Ale on by měl mít taky sebereflexi. Spartě..." zobrazit příspěvekTohle řekl správně. Ale on by měl mít taky sebereflexi. Spartě už nemá co dát."

Když to máš těžký....on to má Pepa nastavený tak, že ve Spartě (bohužel) chce být *METAL*

otaznik7
karlos +973
24.01.22 v 07:48

reakce na Smogis: ,,Dneska nebýt Prymuly tak výškový průměr hráčů bylo tak pod..." zobrazit příspěvekDneska nebýt Prymuly tak výškový průměr hráčů bylo tak pod 150cm, ne? "

Hmmmmm, a co si nám tím chtěl říct??

otaznik8
karlos +973
23.01.22 v 20:46

Rozhodující branka Zikmund :-! :-! :-!

otaznik9
karlos +973
23.01.22 v 19:29

reakce na DAPDO: ,,S tímhle běžte vážení hokejisté laskavě už do pr…. !!!..." zobrazit příspěvekS tímhle běžte vážení hokejisté laskavě už do pr…. !!! Přesilovky nefungují, oslabení je ještě horší, 5:5 si nejsou schopní vytvořit tlak, tam prostě není nic pozitivního.
Play-off je sice úplně jiná soutěž, ale s přístupem leklé ryby 4x v sérii neporazíme nikoho. A Pepek stojí a blbě čumí."

Play off je jiná soutěž, to máš pravdu. Jenže za a tam ještě nejsme a za b je play off především rychlejší a důraznější. A rozhodují tam hlavně přesilovky a oslabení. Tedy už nyní je jasné, že v play off nemůžeme uspět. Určitě ne s tímhle týmem a trenérem dohromady. Buď musíme vyměnit tým nebo trenéra. Vzhledem ke všemu, co se ve Spartě (ne)děje, očekávám výměnu celého týmu *METAL*

otaznik10
karlos +973
23.01.22 v 18:38

Jinak to naše oslabení, to je pořád jeden velký průser. Po využité přesilovce předvedeme v další velké nic. Zdá se mi, že se snažíme hrát moc hokej a dohrát to kombinačně až do brány, což je strašně těžký. Střela od modré je v takovémhle zápase mnohem účinnější. Vlastně po střele a teči padly oba góly.

+1
otaznik11
karlos +973
23.01.22 v 18:34

reakce na Schaschek: ,,Prej to řešili, ale MasterCard jim měl říct, že jim poníží..." zobrazit příspěvekPrej to řešili, ale MasterCard jim měl říct, že jim poníží sponzoring. Dá se to pochopit, ale tohle je prostě jen u nás."

Tak z toho vyplývá jediný závěr.....každý Sparťan, který má mastercard, ať ji ihned rozstříhá *KOSA* *CERTIK* Šmejdi zkur.ený

Ale to znepříjemnění hostujícím fanouškům by se dalo zařídit, ne? *NAPR**** Tuším, že s Kometou tam Homolka někomu přerovnal ksicht *POSILOVNA*

otaznik12
karlos +973
23.01.22 v 17:55

reakce na Schaschek: ,,A v hale zase fanoušci hostů. Tohle je fakt možný jen u nás."

Hele, ale tohle už přece není normální. To musí být od nějakého partnera cílené. A je mi fakt divné, že to neřeší přímo Snopková. Počet lidí je omezený a jedině u nás jsou na hokeji hostující fanoušci. Já se do haly nedostanu, ale měl bych řešení. Celý kotel by se měl vždy shluknout kolem těch howad a dát jim důrazně najevo, že nejsou vítáni. Minimálně by drželi hubu *KOSA*

otaznik13
karlos +973
23.01.22 v 09:36

"Senzace" Salák(ová) utichla a tady je najednou mrtvo. *LEBKA* Kde jste všichni *VYHLIZI* Dnes Kladno. Doufám, že je hezky *OPEKA* a naložíme jim co se do nich vejde *BOXER* a hlavně budeme brát 3 body *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik14
karlos +973
20.01.22 v 21:28

reakce na ReiN: ,,Holt :-$ :-$ Blesk za to vypláznul prej docela raketu"

No jo, ale proč nám sem píše Saša, jakej je vlastně skvělej kluk a jeho madam, jakej je chudák *MIMO* Jeden by zaplakal *KSICHT*

otaznik15
karlos +973
20.01.22 v 19:21

reakce na Patpat: ,,Konečně jsem dostal odvahu si ten rozhovor se Salákovejma..." zobrazit příspěvekKonečně jsem dostal odvahu si ten rozhovor se Salákovejma pustit.
Překvapilo mne, že je to docela upřímý a má to hlavu a patu. To jsem od bulváru nečekal.
Mým největším překvapením je ale zjištění, že jsem si Saláka představoval trochu jinak, než jakej opravdu je.
Na základě různejch popisů od lidí, co ho blíž poznali, ale i z jeho chování na ledě jsem nabyl klamnýho dojmu, že je to mnohem větší podivín, bohém, excentrik...
Ale....on je to úplně normální, klasickej hokejista.
A ukazuje se, že je to takovej až nečekaně hodnej "jouda", protože kvůli vrtochům jeho ženy je ochoten podstupovat nepříjemný věci související s jeho prací.
Kdo je spíš možná malilinko případ pro psychologa je ona, a to nemyslim s nadsázkou...pomohla by jí možná nějaká jemná terapie, aby jí někdo zbavil zbytečnýho stresu, paranoie a strachu, kterýžto jsou způsobený samotou spojenou s životem maželky hokejový hvězdy.
Mám pro ní určitý pochopení a je mi jí trochu líto. Nepřijde mi jako "***", fakt NE....je to fakt spíš ukázka stinný stránky takovýhle života, kterej si spousta lidí naivně představujou jako strašně bezstarostnej a snobskej.
Nevim co víc k tomu říct - je mi líto, že odchází, ale vím, že by tady byl nešťastnej, takže mu to ve finále přeju."

Sašo, nejdřív Blesk a teď tohle *MIMO*

otaznik16
karlos +973
20.01.22 v 15:26

Tak se mi zdá, že to všechno kolem Saláka nějak rychle utichlo. Obávám se, že nám tady ten psychopat, co je dona pod pantoflem, zůstane *SILENY*

otaznik17
karlos +973
20.01.22 v 10:08

www.sport.cz/clanek/...

Z jiného soudku. Je to sice jen příprava, ale podle mne "papírově" silnější měl být asi modrý tým. Ale protože spolu hráli Pavelka s Dočkalem, nemohlo to skončit jinak než prohrou. Mně tohle fakt hlava nebere. Myslíte, že Vrba někdy přijde na to, že Pavelka s Dočkalem už spolu nemohou hrát ani na tréninku, protože je to zárukou neúspěchu? Pavelka podle mne už nemá v základu co dělat. To ať tam raději hraje Dočkal. Ten občas alespoň něco vymyslí a snaží se bojovat. U Pavelky vždy vidím pouze velké NIC *KOSA*

otaznik18
karlos +973
19.01.22 v 20:54

reakce na Gapin: ,,Pane bože*MIMO* *MIMO* *MIMO*  Mám dost. Mám v sobě šest piv..." zobrazit příspěvekPane bože *MIMO* *MIMO* *MIMO*
Mám dost. Mám v sobě šest piv a nedal sem víc jak deset minut.
Teď nevím jestli se mám smát a nebo stydět.
Nevím co mělo za účel takhle veřejné ze sebe udělat kašpary, ale tohle je na mě fakt moc.
Že se dou vožrat, je jedna věc. Že když je člověk pod vlivem, tak ho napadají různý věci zvlášť když je v partě je věc druhá. Kdo to nezažil ani jednou ať hodí šutrem. Ale nechápu proč musí veřejně rozebírat svoje domácí problémy. Tohle mohli dávat na Nově jako reality show. "

Tak já to zkouknul celé :-! :-! To teda jsou kecy *MIMO* "Jak jste se dozvěděla, že je v bordelu??" .........No já jsem mu volala.....Saša šel z hospody po vykřičené ulici......On mi to vlastně sám řekl, kde je.....Byla jsem v pyžamu *SILENY* To je fakt chytrá holka *METAL* To se pak ani nedivím, že je Salák takový vymaštěný pošuk *ZACHRANKA*
Co ale nechápu je, jak Salák vychvaluje Tona s Hlinkou, že mu pomáhají ukončit smlouvu. Tak došlo k porušení smlouvy nebo se jedná o přátelské ukončení ?? Myslím, že by klub měl tentokrát svým fanouškům říct po pravdě, jak se věci mají.

+2
otaznik19
karlos +973
19.01.22 v 19:57

reakce na paul68: ,,To pak už bude jak v NHL, budeme muset hrát tři zápasy třeba ve..." zobrazit příspěvekTo pak už bude jak v NHL, budeme muset hrát tři zápasy třeba ve čtyřech dnech. :-D S naší marodkou by to bylo něco.. To aby jsme nazuli brusle pak už i my. *FUCKU* "

V tom případě si musíš vybrat, co je menší zlo *MIMO*

otaznik20
karlos +973
19.01.22 v 16:59

reakce na paul68: ,,To asi jo, ale nikdo nebude tak oslabenej jako my. Když vypadnou tři..." zobrazit příspěvekTo asi jo, ale nikdo nebude tak oslabenej jako my. Když vypadnou tři elitní útočníci. Třinec má body nahrabaný, tomu jde "jen" o 1.flek. *FUCKU* A předehrávat asi nebude taky moc kdy.. Ale kdoví, jak to bude. *METAL* "

sport.aktualne.cz/ho...

Zápasy by nám měly jít odložit. Otázka je, zda to kvůli covidu ještě půjde

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. srpna - 17:00
    14.png
    KLA (venku)
    Příprava 2022 (Příprava)
  • 18. srpna - 19:00