Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +988
21.02.22 v 20:16

reakce na Schaschek: ,,Pokud Instagram nelże, tak měl dneska Chlapík svatbu, takže..." zobrazit příspěvekPokud Instagram nelże, tak měl dneska Chlapík svatbu, takže dobře, že hrajeme až ve středu 8-) "

Jen ať si kluci vylejou hlavy *VYCEP* *DRINK* Někdy to může být nejlepší příprava *KAMOSI*

+1
otaznik2
karlos +988
21.02.22 v 20:14

reakce na fandaFanda: ,,reakce na MartinMeg 18:16:26  Pepik z..." zobrazit příspěvekreakce na MartinMeg 18:16:26

Pepik z Lodenic...
..Pepik z Lodenic by si konecne mel sebrat svych pet svestek, zmizet a uz se nikdy nevracet, jinak budu :-!
(textu bylo vice, ale asi dochazi k cenzure a ne a ne odeslat to)
Slusny kadr by mel nakopnout trener, a kdyz to nezvladne, melo by se jit vys - vedeni...
.. starost o prvni ctyrku by melo byt to posledni, co nas bude trapit, panove.."

Jako že by Jandač bylo cenzurované slovo? *MIMO* To by zmizela polovina příspěvků *METAL* Už to nepij *OCHLASTOVE* *OCHLASTA* Nebo se možná spíš podívej na svůj kompjůtr, jestlije v cajku *METAL*

otaznik3
karlos +988
21.02.22 v 17:26

reakce na Agbonlahor: ,,Play off je něco úplně jiného. Tam se na nějaké letos..." zobrazit příspěvekPlay off je něco úplně jiného. Tam se na nějaké letos daří/nedaří vůbec nehraje. Je úplně normální, že máš s někým bilanci 4:0 a v play off vyletíš 0:4 a podobně."

Na to se právě ve sportu hodně hraje, i když je play off jiná soutěž.... je to stejné, jako když narazíme v předkole na Brno. To by měl Pepa v trenkách bláto okamžitě *METAL*

otaznik4
karlos +988
21.02.22 v 12:01

reakce na Koty: ,,S naším kádrem je nám snad soupeř jedno ne? Krom Třince nevidím..." zobrazit příspěvekS naším kádrem je nám snad soupeř jedno ne? Krom Třince nevidím dalšího soupeře… :-) "

Ty si nevidíš na špičku nosu *FUCKU* *FUCKU*

otaznik5
karlos +988
21.02.22 v 12:01

reakce na Schaschek: ,,Tak v tomhle má pravdu 8-) psal jsem tu, že Vítkovice budou..." zobrazit příspěvekTak v tomhle má pravdu 8-) psal jsem tu, že Vítkovice budou těžší oříšek. Mají hodně vysokých hráčů a jsou to spíš dřevorubci než hokejisti. A to je přesně to, co nám nevyhovuje."

Já tedy naopak musím Moravčíka za jeho reakci pochválit. To že se neumí prát a bitku prohrál mi vůbec nevadí. Oceňuji tu jeho okamžitou reakci *THUMBSUP* *THISISSPARTA* a nebudu mu za to rozhodně nadávat *METAL*

+3
otaznik6
karlos +988
21.02.22 v 11:55

reakce na Coocen: ,,Za mne je lepší skončit pátí a uhrát si osmifinále, být..." zobrazit příspěvekZa mne je lepší skončit pátí a uhrát si osmifinále, být hokejově nastartovaní. Důležité je ale skončit pátí, ne šestí, protože pak půjdeme v případě úspěchu ve čtvrfinále na někoho z dvojice Plzeň, České Budějovice. To jsou přijatelnější soupeři než Pardubice, které pravděpodobně skončí třetí, nebo dokonce někdo z dvojice Třinec, Hradec Králové. Jasná priorita je tedy čtvrté, za mne lépe páté místo."

Na Hradec se nám v letošní sezóně daří, toho bych se vůbec nebál. Ani Pardubic ne. Daleko větší strach bych měl z Budějovic.

otaznik7
karlos +988
21.02.22 v 10:02

reakce na Schaschek: ,,Prostě O2 Aréna... Včera přitom byly solidní pasáže i v..." zobrazit příspěvekProstě O2 Aréna... Včera přitom byly solidní pasáže i v hledišti. Ideálně nečumět doma, ale přijít do haly a vidět to v reálu :-P "

Přesně tak, nebylo to vůbec špatné. Doufám, že v dalších zápasech bude plná možná kapacita *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik8
karlos +988
21.02.22 v 09:59

reakce na Patriot: ,,Prohrajeme a ještě si necháme dát na..." zobrazit příspěvekProhrajeme a ještě si necháme dát na držku!

www.hokej.cz/flick-s...

Budíček! *KOSA* "

Ty si děsný howadský i.d.i.o.t. Ty už táhni do hajzlu *KOSA*

otaznik9
karlos +988
21.02.22 v 07:26

reakce na karlos: ,,Celkově mi přišlo, že se hrálo opět nejvíc na..." zobrazit příspěvekCelkově mi přišlo, že se hrálo opět nejvíc na Řepíka....Chlapík 3x odjížděl z přesilovky na střídačku hodně naštvaný. Doufám, že příští zápas mu sejmou to těžké břemeno v podobě Doležala. Ten kluk už se neprosadí a to ani herně, ani gólově. I Míra....to co mu tam Filip předložil, musí skončit gólem.
První přesilovkou nás kluci namlsali. Matuškin parádní dělovka od modré *THUMBSUP* jak jednoduché a účinné. A v dalších přesilovkách to zase šmrdláme až do brány nebo to cpeme čitelně na Řepíka. *MIMO* "

Trochu jsem to zvojtil, jak jsem to psal večer ve spěchu *MIMO* Takže raději ještě jednou.... první přesilovkou nás kluci namlsali, protože ji vcelku suverénně proměnili. Pak se přesilovky v našem podání čím dál víc zhoršovaly. Až napadlo Matuškina, že by do toho mohl taky prásknout od modré..... a ejhle...opět to byl gól. Mezi tím to byl zase přesilovkový zmar. Mimo té přesilovky na konci zápasu. To jsme za 20 vteřin vystřelili vícekrát než před tím za 10 minut.
Opět jsme oba dva góly dostali z brankoviště. Je to trestuhodné, kolik tam necháváme místa soupeřovým hráčům *KOSA* *KOSA*
Jsem hodně zvědavý na sestavu proti Budějovicím.

+1
otaznik10
karlos +988
20.02.22 v 21:49

reakce na Coocen: ,,Prokoučovaný závěr. Dát minutu před koncem při power play-off..." zobrazit příspěvekProkoučovaný závěr. Dát minutu před koncem při power play-off silově hrajících Vítkovic, když se vhazuje v našem pausmu, na křídlo Řepíka, to je za mne prokaučovaný. Upřímně řečeno, nechápu neustálé protlačování našeho kapitána, který vůbec nic nehraje (již delší dobu) a jeho úsilí je řekněme sotva průměrné. Polášek jako kapitán mne při OH pauze seděl více - dokonce diskutoval s emocemi s rozhodčími! Nedali jsme šance, nutno říci že Dolejší měl fantastickej večer, chytal skvěle. Hudy na naší straně ale taky, i když na něj nešlo tolik tutovek. Za mne je lepší pokud budeme hrát předkolo, kádr máme širokej a budeme v tempu. Lepší než nehrát více než týden zase. Pořád věřím v sílu týmu, která bude dále stoupat."

Celkově mi přišlo, že se hrálo opět nejvíc na Řepíka....Chlapík 3x odjížděl z přesilovky na střídačku hodně naštvaný. Doufám, že příští zápas mu sejmou to těžké břemeno v podobě Doležala. Ten kluk už se neprosadí a to ani herně, ani gólově. I Míra....to co mu tam Filip předložil, musí skončit gólem.
První přesilovkou nás kluci namlsali. Matuškin parádní dělovka od modré *THUMBSUP* jak jednoduché a účinné. A v dalších přesilovkách to zase šmrdláme až do brány nebo to cpeme čitelně na Řepíka. *MIMO*

otaznik11
karlos +988
20.02.22 v 21:44

reakce na Gapin: ,,Dneškem jsme si podepsali, že v první čtyřce neskončíme. Ne že..." zobrazit příspěvekDneškem jsme si podepsali, že v první čtyřce neskončíme. Ne že by to nějak matematicky nepřipadalo v úvahu, ale prostě na to nemáme.
Ono je to svým způsobem jedno, protože při naší klasické formě a taktice v playoff, je úplně jedno jestli skončíme čtvrtý nebo sedmý.
Od dnešního zápasu jsem nečekal bůhví jakej výkon, ale když nejsme schopný dát jasný tutovky a zápas už v podstatě v první třetině rozhodnout, tak je to holt těžký.
Jediný co mě tak nějak potěšilo byla návštěva, nečekal jsem že přijde skoro šest tisíc a ještě na Vítkovice, člověk ten hokej vnímá trochu jinak."

Za sebe tedy mohu říct, že mě návštěva zklamala.....po takový době nevyprodat 8000 je ostuda.

otaznik12
karlos +988
20.02.22 v 19:14

reakce na Medvěd: ,,To je jednoduchý, Ruch se evidentně bere z rucháče kamery v..." zobrazit příspěvekTo je jednoduchý, Ruch se evidentně bere z rucháče kamery v pravém rohu. Někdo to tak evidentně na Spartě chce. Plus když záběr na fanoušky, tak jedině hostů.
Libeň je zlo."

Ještě bych k těm výhodám přidal nesmírně kvalitní led. Myslím, že se suverénně může rovnat s trávníkem na Letné *METAL*

otaznik13
karlos +988
20.02.22 v 16:41

reakce na Koty: ,,Na FB jsem četl že Mueller končí po neshodě s vedením ve..." zobrazit příspěvekNa FB jsem četl že Mueller končí po neshodě s vedením ve vidlákově. To by nebyla špatná posila za Chlapíka. :-) "

Spočítej si body a čas Filipa a Muellera. Filip je na tom mnohem lépe *POSILOVNA* Takže i tak bychom oslabili. Navíc ten jeho přemrštěný ice time by tady asi nedělal dobrotu. Takže za mě určitě nebrat *NE* *NE*

+2
otaznik14
karlos +988
19.02.22 v 07:17

reakce na Schaschek: ,,Vítkovice budou určitě větší oříšek než Brno dneska...." zobrazit příspěvekVítkovice budou určitě větší oříšek než Brno dneska. Čtyřka se nám vzdaluje.."

Taky si myslím, že to bude tvrdší oříšek. Navíc se obávám, že tu únavu za necelé 2 dny z nohou nevyklepeme. Spoléhám na návrat kluků z nároďáku, ti by to mohli oživit a hlavně pak na nás, fanoušky *SALA* *SALA* *SALA* Po dlouhé době budeme v hale, takže musíme být slyšet a kluky hnát za vítězstvím *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+2
otaznik15
karlos +988
18.02.22 v 20:29

reakce na Patriot: ,,Jo asi tu budu nadávat na Brno a budu tam bydlet ty seš rozený..." zobrazit příspěvekJo asi tu budu nadávat na Brno a budu tam bydlet ty seš rozený Einstein ty vole."

Víš kolik vás náplav bydlí v Praze?? hele, už se nad sebou fakt zamysli. Buď jsi Sparťan a pak jím buď doopravdy. Ty tady píšeš v podstatě jen o Brnu. A ještě tím stylem, že chceš vždy strhnout diskusi směrem ke kritice Brna, Muellera....je to fakt trapný. Takhle se chovaj totiž jenom frustráti z Brna a ty chceš, abychom se tak chovali taky. Jenže MY jsem Sparta *SALA* *SALA* *SALA* A na tuhle úroveň nikdy neklesneme *FUCKU* *FUCKU*

otaznik16
karlos +988
18.02.22 v 20:25

Chvílemi mi to přišlo, že snad ani toho góla dát nechceme. Pořád jsme to hionili po mantinelech a především za bránou. Ten závěr jsme je mleli, ale Matuškina jsem tedy viděl střílet už mnohem lépe.
A nemůžu si pomoct....chválil jsem Machovského, ale nevím zda ten puk, který směřoval do brankoviště před druhým gólem neměl mít. Každopádně toho druhého gólu byla velká škoda. Pokud bychom hráli ty zápasy v obráceném pořadí(včera Brno), tak jsme jim naložili. Nedá se nic dělat. Nejezděte na D1 poteče tam ejakulát proudem minimálně do neděle.
My si musíme odpočinout a v neděli vlétnout na Vítkovice.

otaznik17
karlos +988
18.02.22 v 19:57

reakce na rad55: ,,Body by se teď moc hodily, Budějky i Plzeň průběžně..." zobrazit příspěvekBody by se teď moc hodily, Budějky i Plzeň průběžně prohrávají. Poďte do nich!
*SALA* "

Bez střelby toho góla nedáme. Ale ještě nějaký čas máme, tak to zkume *SALA* *SALA*

otaznik18
karlos +988
18.02.22 v 19:56

reakce na Patriot: ,,Ty drž hubu kriple ***ej. Sám seš Asiat."

Pro pravdu se člověk zlobí, šikmoočko *FUCKU* *FUCKU*

otaznik19
karlos +988
18.02.22 v 19:35

reakce na frafont: ,,Kaše out - doufám, že jenom na zbytek dnešního zápasu, tolik..." zobrazit příspěvekKaše out - doufám, že jenom na zbytek dnešního zápasu, tolik smůly snad už mít nemůžeme *KOSA* "

Teď nechci aby to vyznělo blbě. Ale případná ztráta Kašeho by v současné situaci neměla být nijak katastrofální. Vrací se nám 3 elitní útočníci. Každopádně samozřejmě doufám, že to nebude nic vážného a David bude v pořádku.

otaznik20
karlos +988
18.02.22 v 19:32

Je vidět, že do obrany hrajeme vcelku dobře. Potvrzují to přesilovky, kde jsme jim nedali čuchnout. Machovský zatím spolehlivý. Jen nechápu, že když jsme u nich v pásmu, tak se snažíme pořád o kombinaci. Očekával bych v této situaci střelu z každé pozice. Za prvé může něco propadnout a za druhé by bylo víc přerušení a vhazování u nich v pásmu. Škoda té situace, jak jsme ho nechali ujet. Teď budeme hrát přesilovku my, chtělo by to využít *SALA* *SALA* *SALA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (4.kolo)
  • 27. září - 18:30
    12.png
    VIT (doma)