Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +988
25.02.22 v 18:24

Dnešní sestava se z mého pohledu rovná ideálu. Tak snad to bude fungovat. Kluci pojďte do nich *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

otaznik2
karlos +988
25.02.22 v 17:42

reakce na Kubajs: ,,Souhlasím s tebou, že po vychytaný nule by měl brankář další..." zobrazit příspěvekSouhlasím s tebou, že po vychytaný nule by měl brankář další zápas určitě chytat znovu, svým způsobem je to napsaný pravidlo. A udivuje mě, že u nás se to nedrží."

To asi musí udivovat kde koho, že golman vychytající nulu v dalším zápase nechytá. Bohužel už mě vůbec nepřekvapuje, že se zrovna tahle logika ve Spartě nedrží. Naopak to leccos vypovídá a osvětluje

+2
otaznik3
karlos +988
25.02.22 v 14:56

reakce na loupák: ,,Já ti rozhodně nepotřebuji nic dokazovat, dělej si co chceš ty..." zobrazit příspěvekJá ti rozhodně nepotřebuji nic dokazovat, dělej si co chceš ty komiksu. "

Dělat si co chci budu i bez Tvého svolení *METAL* Na mě komicky působí ten, co věří tomu, že poslední slovo ohledně sestavy má trenér brankářů.
Jinak nenechat chytat golmana po vychytané nule je velkej úlet a ukazuje to, proč nám golmani dlouhodobě nefungujou. Proto nejen Jandač, ale i Přikryl ven.

otaznik4
karlos +988
25.02.22 v 13:54

reakce na loupák: ,,Rád bych upozornil kolegy karlos a rad55, kteří mne tu před..." zobrazit příspěvekRád bych upozornil kolegy karlos a rad55, kteří mne tu před nedávnem vyhejtili, za můj názor, že Jandač nechává nasazování brankářů na Bingovi na tento rozhovor po středečním zápase. www.o2tvsport.cz/cla...
Pro info, dnes bude po středeční vychytané nule Machovský na střídačce, chytat bude Hudáček. Můžete hejtit dál."

Jo jo, moc rád budu dál hejtit. Jandač tam říká....nechávám to na trenérovi brankářů. Tedy nechává to alibisticky na někom jiném. Ale Ty fakt věříš tomu že je to nastavené tak, že pokud by Jandač řekl ne, že má Přikryl větší slovo? Jen jeden člověk může rozhodnout o konečné sestavě. A Přikryl to podle mne nebude. Pokud dokážeš opak, přestanu hejtit.

otaznik5
karlos +988
25.02.22 v 09:08

reakce na paul68: ,,Dneska to bude asi zase hnushokej s Olomoucí, jak jinak. Hlavně tři..." zobrazit příspěvekDneska to bude asi zase hnushokej s Olomoucí, jak jinak. Hlavně tři body ať zůstanou doma. *THISISSPARTA* *SALA* *FLAGHC* "

Jo, tenkrát v Olomouci to byl taky hnusohokej, když jsme 5 minut před koncem vedli o 3 góly. Ale ten hnusohokej byl v závěru především z naší strany. Víme dopředu, s čím soupeř přijede a máme dostatečně kvalitní tým, abychom se na to připravili a zvládli to *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik6
karlos +988
25.02.22 v 07:22

Kopačky nám toho včera opět moc nepředvedli. Spíš bych řekl, že opět nepředvedli vůbec nic. Neumíme hrát aktivně, nejsme vůbec odvážní. S tímhle nemůžeme absolutně uspět. Kouknul jsem se na první poločas Slavie a ta už je po malé krizi opět ve formě. Pokud budou oba týmy pokračovat v této výkonnosti, odneseme si z derby pořádnou nakládačku. Když jsem viděl sestavu Slavie, došlo mi, že v základní sestavě měla pouze 2 Čechy. To je ukázka správné "internacionalizace týmu" bez zbytečný velkohubých prohlášení. Obávám se, že zápasy o titul se opět odehrají bez nás. Ještě je tedy pořád nějaká šance, ale nevím, co by se muselo stát nebo změnit.

+1
otaznik7
karlos +988
24.02.22 v 13:24

reakce na frafont: ,,Tvl, aspoň kdyby to byl pořádnej tým a ne nějací dezoláti ze..." zobrazit příspěvekTvl, aspoň kdyby to byl pořádnej tým a ne nějací dezoláti ze dna tabulky..."

myslím, že je v silách Erika je pozvednout a bohužel ekonomická stránka je jasně na jejich straně. Nicméně byl bych velmi rád, pokud by smlouvu u nás dodržel. Je to skvělý hráč.

otaznik8
karlos +988
24.02.22 v 11:50

reakce na kvcr: ,,Důležitý zápas jsme zvládli a to je super, držíme týmy nad..." zobrazit příspěvekDůležitý zápas jsme zvládli a to je super, držíme týmy nad námi pod tlakem, je to o jednom zápase. Hodnocení výkonu bych rozdělil na dvě části, první dvě třetiny byly velice kvalitní, třetí už míň - tam jsme se dostávali pod dlouhodobější tlak a začínali odpalovat puky. Taky mi přišlo, že když už přestaneme napadat u soupeřů, mělo by pro ně být těžší dostat se k nám do pásma, oni tam ale zajížděli celkem bez problémů. Je třeba uznat, že Budějky i bez Gulaše s Hrachovinou jsou kvalitní tým a porazit je se počítá. Jinak je až neuvěřitelné, že v zápase padly jen dva góly, zápas byl nahoru dolů (to nám vyhovuje) a šancí bylo na obou stranách dost.

Po delší době mě zaujal Moravčík, vymyslel dvě luxusní přihrávky skoro do prázdné. Docela by mě zajímalo, jestli by na přesilovkách neudělal víc parády než Matuškin nebo Pavelka, osobně bych ho tam klidně občas poslal. Samozřejmě pochvalu si zaslouží Machy, šlo toho na něj dost a dokázal to zavřít. Kéž by to byl trend. Jinak to byl slušný týmový výkon, všichni makali a poctivě se vraceli, snad proto neměly Budějovice žádné přečíslení nebo nájezd. Docela benevolentně pískali rozhodčí, ale na obě strany, takže to spíš přispělo k plynulosti hry, takže za mě dobrý počin.

Teď nás čeká Olomouc a to bude asi jiný hokej, kde budeme bušit do zdi. Doufejme, že nám energie vydrží, třeba se i vrátí někteří marodi a budeme schopní soupeře ujezdit. Je to jako každý zápas od Nového roku, každé zaváhání je velký problém. "

Souhlasím s tím, že Moravčík vymyslel parádní nahrávky. Mně osobně se Moravčík zamlouvá ve hře dopředu. Někdy má tedy velké výkyvy ve výkonnosti. Nicméně že by nadělal větší parádu než Matuškin? I když i k Matuškinovi mám jisté výhrady (někdy až moc riskuje, někdy v přesilovkách málo střílí....), tak podle čísel je asi jasné, že na přesilovky bude chodit častěji než Moravčík. Tím neříkám, že by si to Moravčík nemohl zkusit.

+1
otaznik9
karlos +988
23.02.22 v 21:51

reakce na Gapin: ,,Jako věčný kritik a pesimista musím po dlouhý době přiznat že..." zobrazit příspěvekJako věčný kritik a pesimista musím po dlouhý době přiznat že se mi to dneska líbilo.
Jako hluchý místa tam byly a Motor nás donutil makat až do konce, ale snad až na naší impotentní koncovku nemám co bych vytknul."

Já bych jednu malou výtku měl..... Zápas jsme začali skvěle, padly nám tam góly a spoustu dalších šancí jsme nevyužili. Nasazení, důraz, nic z toho nechybělo. Fakt dobrý *THUMBSUP* Dalo se čekat, že to nevydržíme celý zápas. Ale makali jsme poctivě dozadu a kolem branky jsme to tentokrát čistili dobře *KOSA* Na můj vkus to z Machovského dost padá, ale kluci mu dneska pomohli a máme tak další nulu *THX*
Ta moje výtka se týká toho, že se mi zdálo, že rezignujeme na to dát další gól. Budějovice se čím dál víc tlačili do našeho pásma a my jsme jim ani jednou nedokázali ujet do brejku. To je asi to jediné, co bych vytkl. Jinak super zápas a v pátek znovu naplno *THISISSPARTA* *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik10
karlos +988
23.02.22 v 20:54

reakce na Leo: ,,Také si myslím že se ta kombinace povedla *THUMBSUP* "

Jo a to maskování je tak dokonalý, že u některých hráčů jsem si vůbec nevšiml, že hrajou *METAL*

otaznik11
karlos +988
23.02.22 v 20:51

reakce na SpartaCorps: ,,Ty dresy…. Ty jsou tak dokonalý…. *THUMBSUP* *THUMBSUP*..." zobrazit příspěvekTy dresy…. Ty jsou tak dokonalý….
*THUMBSUP* *THUMBSUP* *BRAVO* *BRAVO* "

Dresy jsou fakt super *THUMBSUP* Jen to kazí ty reklamy, ty tam být neměly *NE*

otaznik12
karlos +988
23.02.22 v 19:16

Po Vítkovicích jsem se na to zapomněl zeptat......ale teď jsem to zase slyšel v TV. Jak kotel dospěl k tomu, že při vyloučení místo "je to rebel" skanduje "je to čů.ák" ? Za sebe musím říct, že mnohem lepší mi přišel ten rebel.

+1
otaznik13
karlos +988
23.02.22 v 18:23

reakce na rad55: ,,Já si v minulém zápase všimnul, že Chlapík není v pohodě*NE* ..." zobrazit příspěvekJá si v minulém zápase všimnul, že Chlapík není v pohodě *NE* ale netuším co se stalo.
Jsem zvědav jak se nám povede tentokrát a proti týmu, který chce hrát hokej.
Marodka je naše prokletí.
Tak hr na ně!
*SALA* "

Byl otrávený. Dle mého soudu ze hry, protože 2x odjížděl z přesilovky dost nas.ra.ný. Jestli to bylo tím, že se všechno hrnulo na Řepíka nebo byl naštvanej na sebe, že se mu nedařilo....těžko říct. Za sebe musím říct, že podle mne rozhodně není čas kohokoli šetřit a nechat odpočívat. Pokud jsou kluci nemocní či mají zranění, ok. Ale pokud jsou zdraví, měli by hrát ti nejlepší *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik14
karlos +988
23.02.22 v 18:20

reakce na Koty: ,,Ten Zábranský to je strašně alibistickej ***!! Na Isportu si..." zobrazit příspěvekTen Zábranský to je strašně alibistickej ***!! Na Isportu si můžete počíst… :-! :-! "

Nedělám si iluze, že třeba Bříza nebo kdokoli z VV by mluvil jinak. Všichni se odkopali, když podrželi předsedu estébáka ve funkci :-! :-!

+1
otaznik15
karlos +988
23.02.22 v 11:52

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Hele ono je to asi jedno protože opravdu od ACS moc nečekám, doma..." zobrazit příspěvekHele ono je to asi jedno protože opravdu od ACS moc nečekám, doma to byla ***, a venku tuším že to bude ještě větší. My prostě neproměnujeme šance tak se potom nemůžeme divit že soupeř nám dá z brejku branku. *MIMO* "

Pokud bychom prohrávali kvůli tomu, že sice hrajeme dobře, ale neproměňujeme šance, bylo by to fajn. Jenže my prohráváme především proto, že hrajeme totální impotentní nekoukatelný fotbal :-! O neproměňování šancí a o brejcích soupeřů to fakt není *METAL*

otaznik16
karlos +988
23.02.22 v 07:23

reakce na SpartaCorps: ,,hm, tak prej si ČT nakonec vybrala seshity, takže odveta v..." zobrazit příspěvekhm, tak prej si ČT nakonec vybrala seshity, takže odveta v Bělehradě bude na Sport 2....
*MIMO* *MIMO* "

A myslíš, že o tolik přijdeme?? Rád bych se mýlil, ale obávám se další srágory v našem podání.

otaznik17
karlos +988
22.02.22 v 21:11

reakce na Gapin: ,,Tak Jurčina se nikdy nepral. Tím mu nechci nic vyčítat, přeci..." zobrazit příspěvekTak Jurčina se nikdy nepral. Tím mu nechci nic vyčítat, přeci jenom je na ledě kvůli hokeji. Dohledatelný jsou snad jen dvě jeho bitky z nižší soutěže v zámoří a obě prohraný.
Míra Forman mi už v tomhle ohledu přijde vyčichlej a chybí mu, když použiji slovo klasika "oko tygra". Těch možností kdy to moh shodit a mělo by to podle něj i smysl, měl během současného ročníku dost. Přijde mi, že se už rozhod spíše se věnovat jenom hokeji.
Němečka jsem prát nikdy neviděl nebo si to alespoň nepamatuju. Takže to asi taky není žádná sláva.
Čajkovský se pokud vím popral akorát jednou v přípravě. Se svojí postavou by asi problém neměl. Ale asi to měl jako Jurčina. Delisle ten samej případ, asi se mu nechtělo.
Kočí ač to byl můj oblíbenec a bitkař z NHL, ale zase nějak extra úspěšnej, tak v těch bitkách zakrněl. Jemu šlo primárně po vzoru NHL dát dvě rány a servat z někoho dres místo toho aby dal o dvě rány víc a někomu upravil ksicht.
V tomhle ohledu jsem si nejvíc sliboval od Deveauxe. Ten se sice uved v prvním zápase gólem, ale bylo to takový hokejový poleno, že jinak byl na ledě k ničemu a tím pádem už nedostal prostor.
Prostě to chce hráče, kterej se tohohle nebojí a je na to připravenej v každým zápase a hokejku nemá jenom na to aby se o ní opíral. Nebo když už tak aby měl alespoň něco navíc co se dá využít třeba při jiný herní situaci."

No, myslím, že pro Spartu byl ideální ten Míra, který to shodil, když bylo třeba. Jestli se věnuje jen hokeji, tak to není moc vidět. Nemyslím to zle, ale špílmachr ani střelec z něj podle mne nebude. Je to výborný bruslař, skvělý bojovník a to by ho mělo zdobit. Když k tomu přidá pár dobře mířených ran do ksichtů Lakatoše, Jánošíka a jim podobným šmejdům, jedině dobře a fanoušci ho budou milovat ještě víc *THISISSPARTA* *SALA*

+2
otaznik18
karlos +988
22.02.22 v 21:05

reakce na Jacob.: ,,V té zatáčce mají opravdu nasráno v hlavě *FUCKU* :-D "

Myslíš, že je tady někdo, kdo to neví a hlavně proč myslíš, že to tady vůbec někoho zajímá??

otaznik19
karlos +988
22.02.22 v 08:50

reakce na kvcr: ,,Tady si dovolím trochu polemiky. Máme v kádru jednoho z..." zobrazit příspěvekTady si dovolím trochu polemiky. Máme v kádru jednoho z největších a nejtěžších hráčů Extraligy, od kterého protihráči při hitu odletují jako třísky. Že se prát nechce, je jeho volba a já ji respektuju, dokonce s ní svým způsobem souhlasím. Pak máme v týmu dva hráče, kteří v minulosti rukavice shodili a sbírali úspěchy (Míra Forman a David Němeček). I jejich volbu respektuju. i když právě oni by podle mě měli být nejvážnější adepti. Pak to ale zbývá na "postradatelné" hráče jako jsou Šmerha s Dvořáčkem, nebo na ty, co se na to už nemůžou dívat. Osobně jsem si myslel, že dalším naším bitkařem bude David Vitouch, ale Moravčík ho vysvobodil. On si teda asi myslel, že k bitce nedojde a pak už bylo pozdě.

Ještě k "bitce" Moravčíka. Flick mu při postrkování nejdřív vlezl na záda, pak ho začal zezadu tlouct. To podle mě není úplně rovný boj. O hodně dřív shodil rukavice, Moravčík ho z těch zad dokázal setřást, ale tím se musel odkrýt a dostal pár naloženo. Třešničkou na dortu pak bylo, jak si Flick na trestné stěžoval, že dostal od Moravčíka loktem - pravděpodobně u nich doma umí hráče na zádech udeřit i něčím jiným (i když mě napadá už jen chápavý ocas). Vím, že u rvaček se na nějakou férovost moc nekouká, ale tohle k ní mělo opravdu daleko a z posledních bitek mám pocit, že největší chybou našich hokejistů je, že očekávají nějaký pravidly spoutaný box londýnských džentlmenů a úzkostlivě dodržují napsaná pravidla. Ono je to ale MMA. Výsledkem pak často bohužel je, že dostaneme na budku. Další věc je, jak se to pak prezentuje v médiích, ale to už bychom se dostali k tématům, kterými nemá cenu si kazit den. "

měl jsem z té "bitky" úplně stejný pocit

otaznik20
karlos +988
22.02.22 v 08:49

reakce na Schaschek: ,,Jo, to já taky kvituju, že ho šel mstít. Jen bych rád viděl v..." zobrazit příspěvekJo, to já taky kvituju, že ho šel mstít. Jen bych rád viděl v našem kádru někoho jako je Kočí, Delisle nebo třeba Čajkovský. Prostě velkýho těžkýho hráče, který to shodí kdykoliv se děje jeho týmu příkoří a hlavně vyhraje a potrestá soupeře.

Furt mám pocit, že máme tým techniků a není tam nikdo na vyhrocené situace."

Jak já vzpomínám na Čajkovského. Ten jeho zápasl pro hru, emoce, nasazení, navíc i dobře střílel.....Ten by se mi ve Spartě hodně líbil *SALA* *SALA* *SALA* Pokud odešel Košťálek a jestli odejde po sezóně Dvořák. Dal bych dohromady jejich platy plus bych ještě trochu přihodil a Zkusi Čajkovského dotáhnout *POSILOVNA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (4.kolo)
  • 27. září - 18:30
    12.png
    VIT (doma)