Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +554
17.12.20 v 12:43

reakce na Schaschek: ,,Ale zpátky k Formanovi, kterého ani nenapadlo, že by proti svým..." zobrazit příspěvekAle zpátky k Formanovi, kterého ani nenapadlo, že by proti svým nemohl nastoupit. „Když jsem odcházel, mluvil jsem s Jardou Hlinkou a ptal se ho na to. Říkal, že mě pouštějí proto, abych hrál, a ne aby mě nechávali sedět. Každý zápas je pro mě dobrý.“

"Věřím, že mi angažmá v Českých Budějovicích může pomoct. V létě jsem měl nějaké zranění, pak jsem nedostával tolik času na ledě a nemohl se do toho pořádně dostat. Výkonnost určitě nebyla taková, jakou by si představovali trenéři i já sám,“ hlásí na závěr.

snad to vidí skutečně takhle a není zahořklej :) Bylo super vidět kolik ice-timu v Budějkách má. Pak až se vrátí, tak bych ho viděl k Buchtelemu a Pechovi."

Klasická diplomatická odpověď. Jinou bych ani od Míry nečekal. Přece jen má to správné srdíčko *SALA* Trochu se obávám toho, jestli bude chtít vyměnit 22 minut/zápas za 8-10 minut ve Spartě *METAL* Trochu mě překvapilo to, že píše "šel jsem za Jardou". Očekával bych, že Jarda bude ten kdo za ním s trenérem přijde a přednese mu jejich záměr. Míra zpět, Jandač ven *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+2
otaznik2
karlos +554
14.12.20 v 11:44

reakce na Schaschek: ,,Sukel je ale centr ne křídlo..."

Aha, tak to vše vysvětluje *METAL* Ve 30ti vymetat s jedním z posledních srdcařů hostování je trapné. Navíc s ohledem na to, že má čísla velmi solidní. Já čuju Jandačovinu *KOSA* *CERTIK* a proto Jandač ven *FUCKU*

otaznik3
karlos +554
13.12.20 v 19:27

reakce na Schaschek: ,,Já trošku nechápu, že z toho někdo viní Sobotku. Ok, taky..." zobrazit příspěvekJá trošku nechápu, že z toho někdo viní Sobotku. Ok, taky neskáču metr vysoko, že tu je. Na rozdíl od Vondrky ale taky něco hraje. Ale kdyby to bylo jen Sobotkou, tak proč by to nebyl Dvořáček nebo Zikmund? Jedna věc je brát to srdcem a v tom případě mě to taky sere, že jde na hostování zrovna on. Pak je tu ale mozek a ten říká, že mu to může jen pomoct zdravě se naštvat, ukázat, že na to má a vrátit se ještě silnější 8-)

Asi stárnu, ale v tomto případě si myslím, že mu to fakt může pomoct a moc mu přeju aby se dal dohromady a byl ten starej dobrej Míra."

Tady s Tebou musím nesouhlasit *NE* Padlo tady třeba jméno Sukeľ....ten by pro mne byl mnohem vhodnější adept. Možná Míra neměl úpně oslnivou formu, ale průser to také nebyl. Navíc s tím časem na ledě se těžko budeš dostávat do nějaké top formy. Tak hlavně, že jsme s ním podepsali dlouhodobou smlouvu *METAL* Trochu tady vidím paralelu s Růžičkou.....s minimem času na ledě po něm chtěli zázraky a o dost víc bodů. Pro mne je Míra jeden z hráčů, u kterého se tohle stát prostě nesmí. Dost mě to mrzí a obávám se jeho úplného konce ve Spartě. Snad se mýlím *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik4
karlos +554
10.12.20 v 12:02

Tak Sobotka prodloužil o další 2 měsíce. Co z toho získá Sparta za výhodu? Já tam zatím žádné plusy nevidím. Bodů v tabulce bychom získali plus mínus stejně s ním či bez něj. Pokud by zůstal na celou sezónu, bral bych to. Takhle je to pořád 50:50 nebos píš 70:30, že někam zmizí. Do té doby bude mít jeden z nejvyšších ice timů, bude hrát přesilovky či oslabení. A první lajna se bude po jeho odchodu skládat a sehrávat znova. Třeba nakonec zůstane, ale já tomu moc nevěřím a podpis smlouvy pouze na 2 měsíce mě v tom utvrzuje.

+1
otaznik5
karlos +554
07.12.20 v 15:21

reakce na Anguilla: ,,Nejvíc na tom mě štve že Slávisti si pochopitelně na mě smáli..." zobrazit příspěvekNejvíc na tom mě štve že Slávisti si pochopitelně na mě smáli jaknhned po zápase po SMS ale co je horší kamarádi v práci mi to dali sežrat a slyšel jsem to celou směnu ten náš výkon a smáli jse mi furt dokola dneska počítám že to bude zas....Mě nesere že se prohrálo s tím jsem počítal ale jak prohráli že se na to totálně vysrali a já se v práci za ně musel propadnout studem."

Tak ono už to trvá 4 roky.....4 roky potupy a vysmívání se. Kurw.a kdy už si to kluci na hřišti uvědomí, že tím trpíme o dost víc, než je zdrávo. Kdy předvedou v derby výkon hodný dresu a jménu Sparty? *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Naše podpora Sparty nepolevuje ani v těžkých časech (a že už fakt trvají hodně dlouho) a máme za to plné právo chtít, abysme už byli zase vítězové, ze kterých půjde strach a který budou všichni ostatní nenávidět *SALA* *SALA* *SALA* Otázka je, jestli je to možné s Křetínským na pozici majitele *MIMO* *MIMO*

+1
otaznik6
karlos +554
07.12.20 v 08:38

reakce na slajer: ,,Já jsem spokojenej, jak hráli komeťáci nás nemusí zajímat, jo,..." zobrazit příspěvekJá jsem spokojenej, jak hráli komeťáci nás nemusí zajímat, jo, byli slabí ale to je jejich problém, přejeli jsme je a hotovo! *FLAGHC* "

Mě Kometa taky nezajímá, ale včera zkrátka byli slaboučký a neporazit je doma by byla ostuda. Uvidíme, jak si povedeme za týden v Plzni. Zatím mi hokejky připomínají kopačky....slabší soupeře porazíme, ale s těmi silnějšími pravidelně hoříme...
Ještě k Poláškovi...pokud nemá výstupní klauzuli, jsem rád, že tu je. Pokud v průběhu sezóny odejde, budu dost nasranej.

otaznik7
karlos +554
07.12.20 v 08:35

Kopačky tomu opět nasadili korunu. Takhle se prostě o body nebojuje, to je pohrdání nejhezčím dresem *PEKLO* Přece každému muselo být jasné, že Slavie bude favorit a tak jsme k tomu také měli přistoupit. Hrát pozorně v obraně, bez hrubých chyb a počkat si na chybu. To se nám jakž takž dařilo do neproměněné penalty. Pak už jsme jen tvořili trapný komparz :-! Nejhorší je to, že i tak si Slavie nevytvořila žádný drtivý tlak. Pouze se dobře pohybovala a my jsme jí svými hloupými chybami umožnili dávat góly. Chyba Dočkala a Hanouska před třetím respektive druhým gólem, to se fakt nevidí ani v dorostu. I první gól byl naprosto zbytečný. Ten roh, ze kterého dal Sima gól hlavou, vůbec nemusel být. Stačilo bývalo, pokud by dobře komunikoval Nita s obráncem, který před ním ten míč odehrál na roh. Bránění Simy bylo taktéž velmi trapné. Pokud hoši nezačnou od poctivé a tvrdé dřiny, bude v polovině soutěže opět o titulu rozhodnuto.

otaznik8
karlos +554
06.12.20 v 19:39

Já moc obecné nadšení nesdílím. Kometa byla fakt slabá. Sobotka mě pořád nepřesvědčuje. Nasazení slabé, sice hraje s hlavou nahoře, šikovné ruce, ale to nasazení tam není.

-2
otaznik9
karlos +554
05.12.20 v 16:40

reakce na loupák: ,,S tím jdi do ***e. "

Souhlas. Beka teda potřebujeme, ale ne takového , který nám zdrhne při prvním zacinkání měšcem někam jinam.

otaznik10
karlos +554
05.12.20 v 16:37

reakce na Gapin: ,,Hele sakra chlapy neni mezi vama nakej playboy, kterej by pani..." zobrazit příspěvekHele sakra chlapy neni mezi vama nakej playboy, kterej by pani generalni Snopkovy vysvetlil, ze takhle proste NE!!! "

Já myslím, že doma už jednoho playboye má. Podle mne by naopak mohla mít slabost pro chlapáka Tvého ražení *METAL*

otaznik11
karlos +554
04.12.20 v 08:06

reakce na MichalM: ,,Myslím, že to 3. místo ve skupině je maximum, co jsme mohli..." zobrazit příspěvekMyslím, že to 3. místo ve skupině je maximum, co jsme mohli čekat. Kazdopadně po prvních dvou porážkách to vypadalo na ostudu, která z toho není. Každopádně bych měl z dnešního zápasu dva poznatky: z L.Krejčího "37" roste parádní lídr. L. Krejčí "9" byl úplně zbytečný příchod, pokud se nějakou náhodou zázračně nezvedne! A ještě - Heču už v bráně nechci vidět!"

Ano, výkon Krejčího st. byl opět velmi slaboučký. Nelíbí se mi ani Souček, myslím, že do základní sestavy ještě nedorostl. Je to vše věc názoru, ale místo Součka měl být podle mne v sestavě Trávník. Bohužel mě pořád nepřesvědčuje ani Dočkal.
Výkony Krejčího ml. jsou stabilní a má předpoklad se stát oporou. Musí ovšem hodně přerovnat svoje myšlenkové pochody, protože těch blikanců má víc než dost.

+1
otaznik12
karlos +554
04.12.20 v 08:00

reakce na frafont: ,,Na rozhodčí bych to neházel, taky jsme klidně mohli dostat pět..." zobrazit příspěvekNa rozhodčí bych to neházel, taky jsme klidně mohli dostat pět kusů a nazdar."

Mohli, ale nedostali. Dílem kvůli štěstí, dílem kvůli neschopnosti soupeře, dílem kvůli skvělým zákrokům obrany a Nity. Garantuju Ti, že na druhé straně by takový gól platil bez jakýchkoli pochybností *METAL*

+1
otaznik13
karlos +554
03.12.20 v 21:23

Kopačky sahali po třech bodech. Nakonec mohl být bod, ale zaúřadovala klika rozhodčích :-! Nitu si na sebe stáhnul domácí golman sám.

+1
otaznik14
karlos +554
03.12.20 v 21:18

reakce na marek17: ,,Tak nakonec i přes ty vyloučení 4:1 a splněná povinnost. Pokud..." zobrazit příspěvekTak nakonec i přes ty vyloučení 4:1 a splněná povinnost. Pokud Sobotka na kritiku zareaguje bodama, tak si rád nechám zavřít hubu. "

Body proti hodně marným Budějovicím bych moc nepřeceňoval.

otaznik15
karlos +554
02.12.20 v 16:44

My moc hvězd nemáme *NE* bohužel a to dlouhodobě. Vytáhl jsem si naše hráče v celkovém bodování
2017 - 12. Pech, 26. Forman
2018 - 13. Pech, 40. Forman
2019 - 14. Pech, 19. Řepík
2020 - 11. Řepík, 20. Rousek

žádný hráč za poslední 4 roky v první desítce. To je hodně slabé. Potřebujeme jednoho tahouna, který bude bodovat pravidelně. Teď je otázka, zda takový v našich řadách vůbec je ?? Já myslím, že máme několik adeptů. Jenže aby to mohl být tahoun, musí hrát téměř pořád se stejnými hráči, musí dostat důvěru, i když se mu nebude chvíli dařit.

+2
otaznik16
karlos +554
01.12.20 v 19:46

Když jsme vstřelili první gól, zaradoval jsem se *BRAVO* a věřil, že bychom mohli odčinit tu srágoru s Litvínovem. Ale po dalších 3 minutách mi bylo jasné, že v tomto zápase nemůžeme uspět. V podstatě jsme se nedostali z pásma a Třinec nás vodil jak slepý koně. To se potvrdilo o několik málo minut.
Takhle nějak bych si představoval rozdíl ve hře mezi 3. a 12., ale ne mezi 1. a 3. *CERTIK* Asi bychom už měli přestat točit útoky, poděkovat Sobotkovi za jeho "výpomoc" *METAL* a věnovat se zase hokeji. Nejhorší je, že my ani pořádně nebráníme, ani pořádně neútočíme....Zdá se mi, že máme nacvičených pouze několik akcí, které nám vyspělí soupeři hravě přečtou a improvizace nám ani trenérům asi nic neříká. Já bych alespoň očekával, když už se nedaří hokejově, že to zjednodušíme, budeme se tlačit do brány a hlavně poctivě a zodpovědně bránit *KOSA* Blíží se polovina soutěže a tak je čas se probudit *NAPR****

+2
otaznik17
karlos +554
01.12.20 v 12:04

reakce na MartinMegadeth: ,,3 body z Teplic jsou zlaté, ale před koncem zápasu jsem se pěkně..." zobrazit příspěvek3 body z Teplic jsou zlaté, ale před koncem zápasu jsem se pěkně orosil. Domácí sice byli většinu utkání neškodní, ale vedení 1:0 smrdí. Sparta byla herně jasně lepší, měla spoustu příležitostí a měla vést aspoň o tři kousky. Za mě je nejlepší zprávou kromě vítězství návrat Čelůstky a vychytaná nula vzadu, kterou dávám do souvislosti právě s Čelůstkou a také s Nitou. *OK* Krejčí 99 potvrdil, že je do středu obrany momentálně mnohem lepší variantou než Lischka. Rád jsem viděl konečně v celém zápase Součka a dle mého názoru ten kluk má budoucnost. Také kvituji návrat Krejčího 92, byť je své pověsti po návratu zatím hodně dlužen, protože zoufale potřebujeme na levý kraj alternativu k Hanouskovi. Jinak výhry z Teplic si vážím, jelikož na hřišti tohoto soupeře se Spartě dlouhodobě nedaří vyhrávat a nedařilo se jí tam ani v dobách kdy mívala lepší kádr a titul býval na Letné častým hostem. Co je velká škoda, že formu mazánků nedokázala Sparta využít, aby jim odskočila na víc než na čtyři body. Když už prohrála v Plzni, tak je extra škoda šarády proti Českým Budějovicím, jelikož jsme na Plzeň mohli mít dost pohodlný sedmibodový náskok a výhodu jarní odvety na Letné. A v ní věřím, že mazánky vypráskáme. *POSILOVNA* "

Obávám se, že Láďa 92 se do Sparty přišel už jen vyprdět *METAL* Ještě jsem od něj neviděl kvalitní výkon. A v Teplicích mě vyloženě zklamal, protože jeho aktivita po vystřídání byla velmi slabá. Očekával bych, že každý střídající hráč se na hřišti přetrhně, aby trenérovi ukázal, že by měl hrát od začátku. Ale to Láďa ne, přišlo mi, že si snad nechtěl ani propotit triko *PEKLO*
To Plavščič, ač ho moc nemusím, se snažil po příchodu na hřiště mnohem víc. Láďa se má hodně co zlepšovat *SALA* *SALA*

+1
otaznik18
karlos +554
30.11.20 v 07:59

Já jsem se včera koukal pouze po očku na noťasu, protože jsem hlavně sledoval v televizi AC v Teplicích.
Výkon patřil k těm hodně slabým. Litvínov by nás doma neměl porážet. Štve mě, kolik dostává Sobotka času na ledě *CERTIK* S téměř nejvyšším časem na ledě mezi útočníky upotil 2 asistence a v +/- má -1 *MIMO* . Má sice výborné držení puku, ale zdá se mi, že situace dost přehrává a taky mi přijde, že hraje tak jako na půl plynu. Za mě smlouvu rozhodně neprodlužovat *NE* *NE*
Očekával bych, že s přibývajícími zápasy budeme získávat herní jistotu a výkony půjdou nahoru. Ale když útoky točíme jak pouťové kolotoče, tak se souhra bude projevovat těžko. *METAL* *METAL*

+1
otaznik19
karlos +554
25.11.20 v 07:34

reakce na Schaschek: ,,Já bych nejradši jednu lajnu "hitting players", kde by..." zobrazit příspěvekJá bych nejradši jednu lajnu "hitting players", kde by byli všechno fyzicky zdatní hráči s dobrým bruslením, kteří by se vryli pod kůži hráčům jako je třeba Gulaš. "

No jo, to jsme zase oklikou u Jandače. Tenhle styl on ale nikdy praktikovat nebude. On bude možná hrát hezký hokej s kvalitním kádrem v základní části, aby následně v play off vyhučel, protože tam přesně se musí hrát stylem bum bác, hit, střela, tvrdost, souboje *KOSA*

+1
otaznik20
karlos +554
24.11.20 v 21:51

Podle mne jsme nehráli nějak strašně. Ale něco tomu zkrátka chybí. V těchto zápasech rozhodují výkony brankářů, přesilovky, a také individuality. Co se týká golmanů, tak si dovolím tvrdit, že Frodl by 2 z našich 3 gólů chytil. Když sleduju, jak se v přesilovkách trápíme, nechápu, jak jsme mohli mít tak vysoké procento úspěšnosti. *MIMO* V oslabení se mi zdá, že se vždy postavíme poslušně do kosočtverce a po chvíli zjistíme, že jsme v kosočtverci s čárkou.
A individuality?? Máme jich hodně, možná až moc....těžko soudit. Ale když se nad tím zamyslím, kdy jsme měli naposledy vítěze kanadského bodování, nejlepšího střelce ??? Už dlouho nemáme hráče, který to potáhne a i když se nebude zrovna dařit, tak něco vymyslí.
Na jednu stranu je fajn, že máme kvalitu ve všech řadách a každá řada může rozhodnout. Na druhou stranu potřebujeme jednu pětku, která bude bodovat pravidelně. Uvidíme jak budou vypadat další zápasy..... *SALA* *SALA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 3. srpna - 17:00
    18.png
    KVA (doma)
    Příprava 2021 (přát. utk.)
  • 5. srpna - 17:30
    5.png
    SLA (venku)