Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +535
09.02.21 v 13:57

Já nemám žádné zdroje. Za sebe musím říct, že bych Pecha rád ve Spartě viděl i nadále. Mrzí mě, že konec jeho smlouvy přichází právě v této sezóně, kdy podle mne máme dobré šance do PO. Pokud se s klubem nedohodne, může to mít vliv na jeho výkonnost(vím, je to profík a tohle by si neměl připustit a blablabla). Podle mne zrovna v PO není dobrý, když se hráč musí věnovat i vyjednávání o smlouvě(zase vím, že má manažera a blablabla). prostš konec jeho smlouvy vyšel úplně na ho.w.n.o.
Nicméně věřím, že i když se nedohodnou, neodejde Pech ve zlém. Tady budu stát za Tonem a Hlinkou, že jednání budou férová a bez nějakých podrazů. Vždyť si vzpomeňte, jak odcházel Ton......

otaznik2
karlos +535
09.02.21 v 11:43

reakce na karlos: ,,Myslím, že jsi na něj moc mírný. Já bych řekl, že brečí jako..." zobrazit příspěvekMyslím, že jsi na něj moc mírný. Já bych řekl, že brečí jako velká děvka *METAL* *METAL* Musím říct, je trapně za něj. Snaží se vystupovat jako tvrďák, ale brečí při každé příležitosti *FUCKU* *FUCKU* Doufám, že je vypráskáme, aby mohl v tom pláči pokračovat *NAPR**** *NAPR**** "

a jéje....omlouvám se za dvojitý nášup....nějaká zrada softvéru nebo hardvéru nebo tak něco...nebo možná spíš volšový ruce *MIMO* *MIMO*

otaznik3
karlos +535
09.02.21 v 11:41

reakce na Schaschek: ,,Přesně tvl. Dělá ze sebe tvrďáka a pak brečí jak malá děvka..." zobrazit příspěvekPřesně tvl. Dělá ze sebe tvrďáka a pak brečí jak malá děvka v novinách. "

Myslím, že jsi na něj moc mírný. Já bych řekl, že brečí jako velká děvka *METAL* *METAL* Musím říct, je trapně za něj. Snaží se vystupovat jako tvrďák, ale brečí při každé příležitosti *FUCKU* *FUCKU* Doufám, že je vypráskáme, aby mohl v tom pláči pokračovat *NAPR**** *NAPR****

otaznik4
karlos +535
09.02.21 v 11:40

reakce na Schaschek: ,,Přesně tvl. Dělá ze sebe tvrďáka a pak brečí jak malá děvka..." zobrazit příspěvekPřesně tvl. Dělá ze sebe tvrďáka a pak brečí jak malá děvka v novinách. "

Myslím, že jsi na něj moc mírný. Já bych řekl, že brečí jako velká děvka *METAL* *METAL* Musím říct, je trapně za něj. Snaží se vystupovat jako tvrďák, ale brečí při každé příležitosti *FUCKU* *FUCKU* Doufám, že je vypráskáme, aby mohl v tom pláči pokračovat *NAPR**** *NAPR****

+1
otaznik5
karlos +535
07.02.21 v 20:54

reakce na frafont: ,,Čutálisti dlouho vypadali, že jdou pro další ztrátu bodů, ale..." zobrazit příspěvekČutálisti dlouho vypadali, že jdou pro další ztrátu bodů, ale nakonec z 0:2 na 3:2 *SALA* "

Musím říct, že jsem nad nimi už lámal hůl. Vrba ukázal dobré střídání a berem 3 body. Začátek pro něj i pro Spartu vcelku dobrý. Nicméně se pozastavím nad tím, že s páskou vyběhl Dočkal. To je podle mne špatně. V poslední době jasně ukázal, že jí není hoden. Navíc na hřišti je téměř neviditelný. Jediné v čem je pořád platný, je kopání standartek. Jinak jsem od něj viděl prohraný souboj před prvním gólem domácích a jednu nahrávku domácím, která málem také skončila gólem.
Když to shrnu.....jsem šťastný za 3 body, ale zatím to světlo na konci tunelu ještě pořád nevidím.

+1
otaznik6
karlos +535
07.02.21 v 20:48

reakce na Ex1tus: ,,Nejdůležitější zjištění posledních cca 10 zápasů: Jandač +..." zobrazit příspěvekNejdůležitější zjištění posledních cca 10 zápasů: Jandač + Hořava zvládají reagovat na nepříznivý vývoj zápasu, což bylo u Jandače vždycky kritickým negativem (ostatně i letos během sezony).

U brankářů mám takový zvláštní pocit, jako by šlo zlomový moment sezony. Machy ze 7 střel 3 góly, ani za jeden nemohl, ale jak se mu v určitých úsecích ročníku dělo, opět ani jeden zákrok navíc. Šel dolů, když rozhodně nemusel, ale výkon dozadu od příchodu Saláka o level jinde. Uvidíme, co další zápasy, ale jak říkám, měl jsem vzadu v hlavě takový pocit, jako by se přelévala důvěra k Sašovi.

Absolutně nechápu Sukela. Ten hráč se snaží, je rychlý, je fajn na oslabení, ale to je všechno. Velkou část sezony hraje 2. brázdu, Sparta s předstihem nejlépe skórující tým a on má po 41 zápasech 12 bodů. Pro srovnaní, Tomášek hraje taky skoro celou sezonu ve 2. lajně a má 39 bodů, Rousek 27. Sukel za mě nedokáže tvořit hru (střílí z nesmyslných pozic, prakticky nikdy nic nevymyslí), a když je v tutovce, 9/10 nepromění. Dost doufám, že se lajny budou blížit tomu, jak se to dneska změnilo v průběhu. Na druhého centra ani náhodou.

Každopádně vydřená výhra, super obrat, dobrá práce a velice důležité utkání pro PO. Gratulace! *METAL* "

Názor na Sukeľa s Tebou sdílím. Souhlas i s Machovským....za góly nemohl, ale je potřeba, aby vytasil alespoň jeden nadstandartní zákrok. Salák když nastoupil působil velmi jistě. Ale co si budeme nalhávat.....gól jde za ním. Vůbec se mi ty jeho přesuny zdají dost chaotické. Možná i díky tomu jsme pak hráli dozadu více zodpovědně.
Každopádně je skvělé, že jsme to dokázali dotáhnout. To se cení. A Pardubice podle jmen nejsou žádný nazdárci. Jen se mi zdálo, že posuzování zákroků od rozhodčích nebylo úplně objektivní. Asi Dědek nenechává nic náhodě *METAL*

otaznik7
karlos +535
06.02.21 v 09:54

reakce na kvcr: ,,Já pořád Bořka jako přirozeného vůdce beru. Kapitánoval skoro..." zobrazit příspěvekJá pořád Bořka jako přirozeného vůdce beru. Kapitánoval skoro všude, kde byl a nechce se mi věřit, že by se tolik trenérů, případně hráčských kolektivů mýlilo. To, že pravidelně štěká na rozhodčí, je pravda, ale od toho přece kapitán je - aby tlačil rozhodčí ke kompenzacím. Nemusí se nám to líbit a příliš sportovní to není, ale ve většině sportů to tak funguje. Že štěká i na spoluhráče po chybách, o tom můžeme polemizovat, každý to snáší jinak, ale i to podle mě ukazuje mimo jiné, že mu na hře týmu záleží. I od toho je kapitán. Mockrát jsem ho viděl spoluhráče povzbuzovat, ke gólu jde vždycky poblahopřát. Je možné, že je teď všechno jinak než dřív a z Bořka se stala otrávená primadona, ale tyhle věci se moc nemění. Rozhodně věřím, že může být Vrbovi na hřišti hodně užitečný. Kanga si jel to svoje ať se dělo co se dělo. Téměř absolutně ve své vlastní bublině. To může pomoci jen tehdy, když něco vymyslí sám, ostatní tím moc nenakopne. Že dokázal v těžkých chvílích vzít zodpovědnost na sebe, to je samozřejmě užitečné a několikrát nám to zachránilo body, ale nemyslím si, že by měl až takový vliv na zbytek týmu. S vracením to už nedokážu dobře posoudit, ale řekl bych, že víc gólů jsme dostali po Kangových chybách než po Bořkových. Tím nemyslím jen námazy nebo ztracené míče, ale i to, že nebyl tam, kde být měl. Aby to zase nevypadalo, že Kangu odepisuju, já jsem si taky přál, aby tady zůstal, jako jeden z mála se u nás dokázal dost zlepšit v mnoha aspektech, ale co vím z médií, slušnou nabídku dostal, jen pro něj nebyla dost dobrá. Jílek se Rosovi opravdu nepovedl a co se matně pamatuju, ty jsi hned na začátku signalizoval průšvih, to je pravda. Další alternativou byl ale Vrba a toho tenkrát většina z nás chtěla ještě míň - a myslím (už je to dost dlouho), že i různé komentáře expertů Jílka braly jako rozumnou volbu. Těžko někdo mohl tušit, že na Spartu mentálně nemá. Ale je to rozhodnutí sportovního ředitele a především jeho zodpovědnost, takže tohle mu nikdo neodpáře.

Jak jsem psal, nemám nijak výjimečné informace, jen tisk a svůj laický pohled. Dost z nás má ty informace lepší, proto je možné, že se v některých věcech neshodneme právě proto. "

Na tom co píšeš, může něco být. Ale taky je fakt, že to co předvedl Dočkal v zápase s MB, tak to se stát nemůže. A když už se se to z nějakého důvodu stane, musí přijít omluva. Ta nepřišla, takže Dočkal pro mě skončil.
Zdá se mi, že popisuješ Dočkala před jeho odchodem ze Sparty. I když v té době zdaleka tolik s rozhodčími nediskutoval a jeho chování na hřišti mi přišlo mnohem normálnější.
Teď se mi zdá, že zdaleka nestíhá fyzicky, tím se logicky neprosazuje ani fotbalově a místo toho, aby šel do sebe a začal makat, tak hledá chyby všude kolem.
A to jak nechal odstřelit Kotala, to mu nezapomenu. Může s ním mít neshody jaké chce, ale když už vleze na hřiště, tak nehraje za Kotala, ale za Spartu *SALA* No a když nedokáže za tým cedit krev *THISISSPARTA* , tak ať táhne do hajzlu *KOSA* Bere nemalé peníze za to, že má podávat co nejlepší výkony, ne za to že má hodnotit práci trenéra. Je mnoho cest, jak se dá proti trenérovi bojovat, ale bojkotovat zápasy je ta nejhorší a většinou vede do pekel. Obzvláště když to uděláš trenérovi, který Spartě dokázal po dlouhé době přinést alespoň nějakou trofej.
U mě Dočkal skončil.

+2
otaznik8
karlos +535
05.02.21 v 20:09

reakce na rad55: ,,Podle mne nejde dost dobře porovnat centra a brko. Súkel si (podle..." zobrazit příspěvekPodle mne nejde dost dobře porovnat centra a brko. Súkel si (podle mne) zaslouží pochvalu."

Já neporovnávám centra a brko, já porovnávám Formana a Sukeľa. A platí, že tady mnohem raději vidím Míru *METAL* Sukeľ se možná snaží, ale nevidím od něj žádnou velkou nadstavbu a navíc přišel jako nadějný střelec, což tedy zdaleka nepotvrzuje. Jirka Černoch taky makal a snažil se, když tedy chceš porovnat centry.

+1
otaznik9
karlos +535
05.02.21 v 19:41

reakce na rad55: ,,Nula nula nuda nuda. Se štěstím, Salák jde nenápadně..." zobrazit příspěvekNula nula nuda nuda.
Se štěstím, Salák jde nenápadně nahoru, přeju mu aby vydržel. Body možná ani ne moc zasloužený, ale u nás Pech, Pech, Pech.
Někdo tu měl výhrady vůči Súkelovi, podle mne dobrej dělník!!!
Za body díky! *SALA* "

Nevím, zda jsem to nebyl já....neřekl bych, že jsem ho kritizoval. Pokud si pamatuji, psal jsem, že bych místo něj viděl v kádru mnohem raději Míru Formana. No a to platí pořád

+1
otaznik10
karlos +535
05.02.21 v 19:39

Dnes se ukázalo, že ne vždy je špatné mít Pech(a) *BRAVO* *BRAVO*

otaznik11
karlos +535
05.02.21 v 19:37

reakce na R.o.m.a.n.86: ,,Nervózní? Já bych řekl, že dnes nám vychytal 3 body. "

Vidím to jinak, mě tedy zatím nepřesvědčuje. Nezatracuju ho, ale pořád nevidím důvod, proč přišel.

otaznik12
karlos +535
05.02.21 v 18:26

Tak mě z prvních dvou třetin docela bolí oči. Zdá se mi, jako by byli kluci utahaní po dlouhé cestě do Vítek. Na to, jak jsou Vítkovice v hajzlu nás chvílemi docela motají. Jsem zvědavý, jak to dopadne, tady ztratit body by bylo hloupé. Jak na Vás působí Salák? Mně se zdá docela nervózní.

otaznik13
karlos +535
05.02.21 v 11:33

reakce na Mandor: ,,Tak jsem si po dlouhé době zakoupil vstupenku na hokej. Sice..." zobrazit příspěvekTak jsem si po dlouhé době zakoupil vstupenku na hokej. Sice virtuální, ale mám ji :-). "Sparta vzdává hold" je akce co se mi dlouhodobě moc zamlouvá a rád ji podpořím. Bavíc se mi líbí ta rouška.
Pro dobrý pocit doporučuji, ale celkem by mně zajímalo jestli tu roušku dostanou i majitelé permanentek. Za mne by to tak mělo být. Ale nevím. Bohužel, pro mne permice nedává smysl. "

Já si koupil vstupenky hned 2. Ta rouška vypadá fakt dobře a taky chci podpořit Spartu v jejím vzdání Holdu. Je to skvělá akce.

+1
otaznik14
karlos +535
04.02.21 v 22:51

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/disciplinarni-komise-tresty-jho..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/fotbal/...
Zase nové tváře, ale staré pořádky. Takovej Bořil už měl napříč sezónami X zápasů, kde udělal nějakou prasárnu, ale v utkání za to ani nedostal kartu, případně se to někdy ani nepísklo, disciplinárka taky nic, Petržela, dokud hrál za paclíky, to taky byla kapitola sama pro sebe, co mu prošlo, další *píííp* podobného typu by se ještě určitě našli *KOSA* "

To víš. Tvrdík po počáteční kritice Berbra přišel s omluvenlou. Prý to stálo 20mega. No a od té doby si Slavie nemůže na rozhodčí ani disciplinárku stěžovat. A paclíci to je samostatná kapitola. Snad z voleb vzejde nové vedení a ten Augiášův chlív pořádně vykydá. *KOSA* *KOSA*

otaznik15
karlos +535
04.02.21 v 12:58

reakce na Amphicyoni: ,,Souhlasím s většinou, co tu padla. V první řadě se sluší..." zobrazit příspěvekSouhlasím s většinou, co tu padla. V první řadě se sluší ještě poděkovat trenéru Kotalovi. Vytáhl nás z devátého místa po packalovi z Olomouce až na třetí flek, výše to nešlo. Získal po letech trofej výhrou v poháru, dostal nás do Evropy, konsolidoval úplně rozložený tým a to v situaci, kdy nemusel, nepotřeboval si už nic dokazovat, ale chtěl pomoci a pomohl. Rosický ho připravil o zásadního hráče, nepřivedl mu na x evidentních děr v sestavě nikoho (to by bylo na další diskusi o SŘ)...
A teď už k Vrbovi. Nemám ho rád, mám velice smíšené pocity, ale se skřípěním zubů mu šanci dám. Vidím spoustu plusů i mínusů. Ale jestli ho někdy dotáhnout na Letnou, tak asi právě teď. Nepřišly žádné nové posily, která by nechtěl, ale musel by s nimi pracovat. Naopak ještě je čas na nějaký ten příchod na nejbolestivější místa. Zápasy jsou bez diváků, takže žádná negativní atmosféra na stadionu od první minuty, bude mít pro začátek čas na práci a ukázat, co v něm je. Letošní zápasy byly do jednoho příšerné a 7 bodů je zázrak, na hřišti bída, mimo něj nejspíše taky. Je to osobnost, takže tým si snad srovná, stejně tak si do toho nenechá kecat shora... Takže Spartě i s Vrbou zdar. *SALA* "

Píšeš....že je ideální doba pro příchod Vrby na Letnou....že nepřišli žádné posily, které by on třeba nechtěl. To je asi pravda. Jenže taky je pravda, že pokud by bývaly nějaké posily přišly, tak bychom se třeba dneska bavili o tom, jak se těšíme na derby, kde si to rozdáme o první místo. Pořád si myslím, že Kotal už asi Spartě neměl víc co nabídnout. Ale pokud by přišel 1 borec kvalit Kangy (s normální hlavou), tak jsme mohli být někde jinde. Kotal má určitě svoje hranice, ale musíme si také přiznat, že z h.o.w.n.a bič neupleteš. A že na Letné je těch h.o.w.e.n víc než dost je taky pravda.
Kotalovi rozhodně patří velký dík *THX* *THX* *THX*

+1
otaznik16
karlos +535
04.02.21 v 07:04

reakce na Schaschek: ,,Fotbalová Sparta dělá úplně všechno špatně. Koncepce nula,..." zobrazit příspěvekFotbalová Sparta dělá úplně všechno špatně. Koncepce nula, arogantni kapitán s chováním fracka, nulová koncepce, osudný fanshop, tam prostě není jediné pozitivum!

Jediná naše utecha je fakt, že hokejová to dělá o 100% líp pod novým majitelem.

Ale stejbak je to absurdní. Máš rozpočet miliardu a roky hraješ absolutní hovno. To je tak, když nás vlastní brňák. :-! "

No, ještě můžeme angažovat točvolanta a případně ještě nějaké šňupálisty *METAL*

otaznik17
karlos +535
04.02.21 v 07:02

reakce na Tomidlo1: ,,Dámy a pánové pojďme mu dat šanci nic jiného nám nezbývá i..." zobrazit příspěvekDámy a pánové pojďme mu dat šanci nic jiného nám nezbývá i když je to de.bil
Když se neosvědči tak půjde do haje ale ta statistika trenérů sparty za posledních 5 let je naprosto silena a chce se mi z ni brecet "

Kdes tady viděl nějakou dámu? *MIMO*

otaznik18
karlos +535
03.02.21 v 19:16

reakce na Anguilla: ,,Prej Kotal konci a jde Hoftych"

No to by byl kauf :-!

otaznik19
karlos +535
03.02.21 v 07:12

reakce na Schaschek: ,,Tvl jsem to dneska zrovna neviděl 8-) "

Já to viděl do 2:0. Do té doby to byla spíš taková bramboračka. Pak jsem musel odejít, protože jsem měl dohodnutý výběh s klukama z fotbalu. Ale tak nějak jsem věřil, že to tentokrát nedopadne jako ve Varech, kde jsme ztratili jasně vyhraný zápas. Míra Forman se jevil v první lajně vcelku dobře, ale asi je nám všem jasné, že tam je pouze na záskok a skončí přinejlepším ve 3. lajně u Pecháčka. A upřímně, já bych ho tam viděl rád. Lajna Buchtele, Pech, Forman měla něco do sebe.
Musím se ještě podívat na tu bitku Davida. Ale už teď má ode mne *THUMBSUP*

otaznik20
karlos +535
01.02.21 v 17:54

reakce na rad55: ,,musejí se rozchytat ty dvojky, nemůžeme si dovolit jít do PO s..." zobrazit příspěvekmusejí se rozchytat ty dvojky, nemůžeme si dovolit jít do PO s jedním unaveným, jedním nerozchytaným a jedním nezkušeným brankářem.
Salák by asi šel dřív, ale měl virózu. Potřebuje zápasy a rozchytat se. Podle jednoho divného mače si určitě netroufnu zhodnotit jeho možnosti a kvality. Ten předešlý marný nebyl.
Neužila jsem ,,vyhořet" taky neviděl, zmínka o větší zápasové vytíženosti u něj platí úplně stejně."

No jo, ale zase nelze mít 3 rozchytané golmany. Myšleno rozchytané z extraligy. jeden bude muset jít z kola ven

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne