Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +554
13.03.21 v 20:17

reakce na Koty: ,,Běž si tam sám prosím tě! Já reagoval na odpověď. Starej se o..." zobrazit příspěvekBěž si tam sám prosím tě! Já reagoval na odpověď. Starej se o sebe a bude to lepší. Jinak Olomouc má splněno a ušetříme sílu na budoucí finále! [:-} "

Já nikam nejdu, já jsem doma tady *SALA* *SALA*

+1
otaznik2
karlos +554
13.03.21 v 19:59

reakce na Tomidlo1: ,,Třinec nemá golmany Olomouc má obranu a golmany to je ten rozdíl ..." zobrazit příspěvekTřinec nemá golmany Olomouc má obranu a golmany to je ten rozdíl *KAMOSI* "

Aha. A proto skončila Olomouc dvanáctá a Třinec druhý, jo ? *MIMO* Hele, play off může vyhrát kdokoli, i ta Olomouc. Jenže pokud chceme urvat titul my, musíme porazit 3 různé soupeře a troufám si tvrdit, že žádný z nich nebude snadný, ale ani žádný z nich nebude určitě neporazitelný. Takže jdeme na ně *SALA* *SALA* chci vidět, že budeme žrát led, makat na krev a rvát se jeden za druhého *THISISSPARTA*

otaznik3
karlos +554
13.03.21 v 19:32

Já nevím, proč tady panuje z Olomouce taková blbá nálada. To byste chtěli, abychom hráli raději s Třincem....že by se hrál hokej?? Podle statistik se opět jednalo o vyrovnaný zápas, minimálně podle střel a vyloučení. Musíme na Olomouc jít s respektem, trenéři mají dost času, aby vymysleli účinnou taktiku a hráči, aby ji vstřebali. Sám se neporazí nikdo a my musíme jít nekompromisně za svým cílem *KOSA* *THISISSPARTA* *PRVNI*

+1
otaznik4
karlos +554
13.03.21 v 19:27

reakce na Koty: ,,Vítkovice neuvěřitelně zařezal rozhodčí. Kometa slabá jako..." zobrazit příspěvekVítkovice neuvěřitelně zařezal rozhodčí. Kometa slabá jako čaj a chyba Dolejše v prodloužení. :-! "

Ty jsi jinak normálně zdravej *ZACHRANKA* Koukat na Kometu? Když chceš komentovat zápasy těch ubožáků, tak je komentuj na jejich fóru a ne tady *FUCKU* Co je nám po tom, že Vítkovice zařízli rozhodčí? Pokud Ti to vadí, tak běž naopak na vítkovický fórum *KOSA*

otaznik5
karlos +554
11.03.21 v 21:27

reakce na Schaschek: ,,Vypadá to na tu ***ou Olomouc *KOSA* To zas bude defenzivní..." zobrazit příspěvekVypadá to na tu ***ou Olomouc *KOSA* To zas bude defenzivní *** :-! "

Koukal jsem na statistiky zápasů a podle střel i vyloučení se jednalo o vyrovnaný zápas, Souhlasím s názorem, že jeden dva zápasy se s Olomoucí dají prohrát, celá série ne. Tým kvalit Sparty určitě ne *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

otaznik6
karlos +554
11.03.21 v 11:51

reakce na Tomidlo1: ,,Navíc soupeř časem fyzicky 100% odpadne hrát 3-5 zápasů navíc..." zobrazit příspěvekNavíc soupeř časem fyzicky 100% odpadne hrát 3-5 zápasů navíc je prostě znát "

To nemusí být uplně pravda. Ty zápasy navíc jsou znát možná až později,ve čtvrtfinále ještě ne. Naopak má soupeř výhodu rozehranosti a zápasového vytížení.

+2
otaznik7
karlos +554
11.03.21 v 09:17

reakce na Gapin: ,,Tenhle styl zvlaste v playoff muze slavit uspech, ale pokud ten tym je..." zobrazit příspěvekTenhle styl zvlaste v playoff muze slavit uspech, ale pokud ten tym je opravdu kvalitni tak si s tim musi umet poradit. Muze takhle prohrat jeden dva zapasy, ale ne celou serii. A pokud se hraje na ctyri vitezny, tak je to spis poradna ostuda. Ze s tim mame problem dlouhodobe my je znama vec.
Jinak si myslim ze si Plzen s nima poradi."

Vidím to úplně stejně. Můžeš prohrát jednou, dvakrát, ale ne 4x. Soupeře budeme znát nějaký čas dopředu a tak máme šanci se na něj připravit. Tým máme velice dobrý a tak jde o to, aby se na takový (ne)hokej vymyslela správná taktika.

otaznik8
karlos +554
09.03.21 v 20:47

reakce na Amphicyoni: ,,Příbram ideální soupeř po covidu, v suchém triku. Ale dva..." zobrazit příspěvekPříbram ideální soupeř po covidu, v suchém triku. Ale dva karetně ohrožení hráči před Plzní a oba ŽK. *KOSA* "

Ano, dnes jsme Příbram přejeli suverénně. Ale přiznejme si, že to bylo suverénní vítězství po hodně dlouhé době. Ještě nedávno jsme se s papírově slabšími soupeři natrápili až až.
Co mě dost naštvalo byly žlutý karty pro Krejčího st. a Vitíka. U Krejčího st. to byla pitomost a zbytečný faul. U Vitíka jsem neviděl ani faul, natož zákrok na žlutou *KOSA* Příští zápas hrajeme s berbrovcema a v tom kontextu se mi ta žlutá nelíbí vůbec. *CERTIK*

otaznik9
karlos +554
09.03.21 v 12:32

reakce na Schaschek: ,,Jako logiku to dává, ale přesně jak říkáš :-D už včera když..." zobrazit příspěvekJako logiku to dává, ale přesně jak říkáš :-D už včera když jsem četl článek o tom, že pokud se play off nedohraje, tak je mistr Sparta, tak se tam objevilo nespočet duševních mrzáků s plky, že si to Sparta zařídí a podobný hovna. "

Tak teď když už to je venku, že si to zařídíme, můžu už slavit titul?? *METAL*

Tyhle diskuse nemá cenu vůbec číst. Jeden by nevěřil, co tu mezi námi žije idiotů, závistivců, bonzáků. Kálet na všechny z vysoka *KOSA* *KOSA* *KOSA* Znám jedno pořekadlo na tyhle idioty.....bez klacku se s debilem nedomluvíš *NAPR**** *NAPR**** jenže když to člověk vidí, tak to by musel vykácet celý les, aby měl dostatek klacků na ty debily *CERTIK*

+1
otaznik10
karlos +554
09.03.21 v 07:12

reakce na Schaschek: ,,Pokud se dostane klub do karantény, musí být série kontumována..." zobrazit příspěvekPokud se dostane klub do karantény, musí být série kontumována tvl. Tak věřme, že to nikoho nepotká. Rozhodnout se má na ledě. "

Určitě se má rozhodnout na ledě. Ale pokud by se to opravdu mělo stát a do některého týmu se ta srágora dostane, nic jiného než kontumace nezbývá. Nelze přece sérii odložit o 14 dnů.
Věřím, že se to nestane. Většina týmů se již takticky promořila, jsou pravidelně testovaní a tak se podle mne může stát to, že vypadnou jednotlivci.

otaznik11
karlos +554
08.03.21 v 14:43

To mě po.se.r. Máme kvalitní tým, co může dojít daleko. A tady se jedou srágory kdo jo, kdo ne, kdo asi

*MIMO*
Pojďte rozebírat případné soupeře, složení lajn, formu hráčů *THISISSPARTA* *SALA* Na spekulace o příchodech bude dost času po 30.dubnu.
A kdo leze na brněnský fórum, tak ať mu zčerná obrazovka a zaviruje se mu pc, noutbůk nebo telefon *FUCKU*

+1
otaznik12
karlos +554
07.03.21 v 20:26

reakce na Hanzi88: ,,Jinak když vidim, jak si ostatní týmy "rozebíraj" naše..." zobrazit příspěvekJinak když vidim, jak si ostatní týmy "rozebíraj" naše hráče, tak doufám, že naše vedení taky nezahálí. Jistej vítěz bodování ze zatáčky od Vídně, kterýmu tam údajně také končí smlouva by se mi tu moc líbil."

Já myslím, že tu teď máme šikovné útočníky. A určitě ne všichni jsou na odchodu.

otaznik13
karlos +554
07.03.21 v 20:24

Nakonec jsme moc opor nešetřili. Spíš jsme asi nechali odpočívat ty co mají nějaké šrámy nebo ty, který se cítí unavení. *ZACHRANKA* Nicméně hokej připomínal, až na drobné výjimky, spíše přátelák.
Jsem moc zvědavý, kdo začne v naší brance.....obávám se, že to bude Machovský. Snad během té pauzy něco natrénuje a taky se zbaví té smůly, která ho provází. Troufám si opět tvrdit, že z těch 3 gólů by Salák 1 chytil. Třeba se štěstím, ale chytil.

otaznik14
karlos +554
07.03.21 v 16:25

reakce na Leo: ,,Já to zase chápu a dokonce jsem zastánce toho , aby nenastupovali..." zobrazit příspěvekJá to zase chápu a dokonce jsem zastánce toho , aby nenastupovali hráči kteří jsou tahouny týmu do zápasu ve kterém už o nic nejde.
Je to jistota.Pošetřit a vyhnout se zranění .A jako že to tak bývá,že se v posledním zápase základní části někdo zraní a pak není na PO. Že už takových případů bylo.
Navíc si myslím , že kádr je široký a může se dát prostor jiným , popřípadě hráči kteří normálně hrají třeba až ve třetím útoku , mužou dostat šanci v zahajivací formaci a tím pádem více času na ledě a třeba i v přesilovkách.
"

Já Ti to neberu. Sám to vidím naopak. Zranění může přijít kdykoli viz Ondra Němec, Lukáš Pech měl sakra štěstí. A bylo to v předposledním kole, kdy zas o tolik taky nešlo.
jsem přesvědčený, že herní praxe je potřeba udržovat. Navíc si myslím, že v takovémto zápase je možné natrénovat nové signály na přesilovku. Na tréninku můžeš zkoušet co chceš, zápasové tempo nikdy nenahradíš. Dále je možné si bez problémů zkusit power play, oslabení ve 3, zkrátka cokoli co může pomoct při zápasech play off.

otaznik15
karlos +554
07.03.21 v 11:22

reakce na Koty: ,,Nebuď furt posránek, letos je to naše! Drž hubu si říkej doma..." zobrazit příspěvekNebuď furt posránek, letos je to naše! Drž hubu si říkej doma ženě."

Ok. Když neuděláme titul, tak co? Oběhneš nahatej O2 arénu a pak napíšeš 1000x už se nikdy nebudu rouhat?
Pokud titul uděláme (a já věřím že ano *PRVNI* , stejně jako každý rok), tak Ti platím pivo, co vypiješ v prvním domácím zápase příštího ročníku. To už snad budeme smět do haly *THX* *SALA*

otaznik16
karlos +554
07.03.21 v 10:34

reakce na Pedro_Oak: ,,A stojí to za risk případného zranění jedné z opor? Na body..." zobrazit příspěvekA stojí to za risk případného zranění jedné z opor? Na body bych se radši vykašlal..."

Já tohle šetření opor moc neuznávám. Zranit se může kdokoli a kdykoli. Nemám ani radost z toho, že tak dlouho budeme stát. Vím, že to teď bylo našlapný, ale být bez zápasu 14 dnů je hodně. Zápasovou praxi nic nenahradí. V tomhle ty týmy z předkola mají výhodu. No a pak uteče jeden zápas, druhý zápas a než se rozehraješ, máš co dělat, abys sérii vyhrál.....

otaznik17
karlos +554
05.03.21 v 16:29

Případný odchod Pecha mě bude mrzet. Taktéž odchod Kudrny, ten kluk je skromný, bojuje, je poměrně produktivní. U něj se ale nedivím, že by odešel. V Litvínově by měl ice time určitě vyšší a mohl by se stát lídrem týmu, to se mu ve Spartě bohužel nepodaří, tady je přece jen konkurence mnohem vyšší.
Odchod Sukeľa by mi naopak nevadil. Nemůžu mu upřít snahu, ale ten kluk mě nikdy nepřesvědčil. Nejvíc mě na něm štvalo jeho zbytečné vylučování, to v poslední době tedy omezil a také se zlepšil bodově. Přesto jeho odchod neobrečím *NE*

otaznik18
karlos +554
02.03.21 v 21:56

reakce na loupák: ,,Podle mne by Machovský zase chytil oba góly co dostal Salák od..." zobrazit příspěvekPodle mne by Machovský zase chytil oba góly co dostal Salák od Třince, při prvním by lépe zmenšil střelecký úhel a na tu Kundrátkovu šmrdlu by si v pohodě počíhal lapačkou. "

Že by Machovský zmenšil střelecký úhel víc než Salák?? *MIMO* *MIMO* Tak nevím, viděl jsi teď někdy v poslední době Saláka chytat?? A ještě jedna otázka.....kdy naposledy jsi viděl, že by si Machovský v pohodě na nějaký puk počíhal lapačkou?? Chápu, že se Ti Machovský líbí víc než Salák *ANO* chápu, ale nerozumím tomu *KSICHT*

otaznik19
karlos +554
02.03.21 v 20:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Velice smutné, to jde hokej a klubová rivalita opravdu stranou. Ať..." zobrazit příspěvekVelice smutné, to jde hokej a klubová rivalita opravdu stranou. Ať už jde o nehodu nebo o utopení jak se začalo také psát. A co se týká Machovského, dle mého názoru je potřeba, aby si zvýšil sebevědomí. A zápas na ledě posledního celku tabulky je pro tento účel ideální. Aniž bych se nějak dotknout Motoru, ale na jihu určitě všichni ví, že tahle sezóna se jim nepovedla a budou muset hodně pracovat na kvalitě kádru, aby v té příští hráli v jiných patrech tabulky. *FRAJER* "

No, nevím jestli povinná výhra na ledě posledního může nějak hodně zvýšit sebevědomí. Budu doufat že ano. Uvidíme, kdo bude chytat proti Brnu.

otaznik20
karlos +554
02.03.21 v 20:19

reakce na rad55: ,,Dovolím si trochu nesouhlasit. Machy potřebuje vítězný zápas...." zobrazit příspěvekDovolím si trochu nesouhlasit. Machy potřebuje vítězný zápas. Dneska chytá dobře.
A nebudeš věřit, že gól dal Vydařený, který prosvištěl obranou a dojel až před bránu."

Budu Ti věřit *ANO* Tuhle akci jsem zrovna viděl. A proto jsem psal, že podle mne by to Salák chytil, protože by byl mnohem víc vyjetý a zmenšil tak střelecký úhel...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 3. srpna - 17:00
    18.png
    KVA (doma)
    Příprava 2021 (přát. utk.)
  • 5. srpna - 17:30
    5.png
    SLA (venku)