Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +535
07.03.21 v 16:25

reakce na Leo: ,,Já to zase chápu a dokonce jsem zastánce toho , aby nenastupovali..." zobrazit příspěvekJá to zase chápu a dokonce jsem zastánce toho , aby nenastupovali hráči kteří jsou tahouny týmu do zápasu ve kterém už o nic nejde.
Je to jistota.Pošetřit a vyhnout se zranění .A jako že to tak bývá,že se v posledním zápase základní části někdo zraní a pak není na PO. Že už takových případů bylo.
Navíc si myslím , že kádr je široký a může se dát prostor jiným , popřípadě hráči kteří normálně hrají třeba až ve třetím útoku , mužou dostat šanci v zahajivací formaci a tím pádem více času na ledě a třeba i v přesilovkách.
"

Já Ti to neberu. Sám to vidím naopak. Zranění může přijít kdykoli viz Ondra Němec, Lukáš Pech měl sakra štěstí. A bylo to v předposledním kole, kdy zas o tolik taky nešlo.
jsem přesvědčený, že herní praxe je potřeba udržovat. Navíc si myslím, že v takovémto zápase je možné natrénovat nové signály na přesilovku. Na tréninku můžeš zkoušet co chceš, zápasové tempo nikdy nenahradíš. Dále je možné si bez problémů zkusit power play, oslabení ve 3, zkrátka cokoli co může pomoct při zápasech play off.

otaznik2
karlos +535
07.03.21 v 11:22

reakce na Koty: ,,Nebuď furt posránek, letos je to naše! Drž hubu si říkej doma..." zobrazit příspěvekNebuď furt posránek, letos je to naše! Drž hubu si říkej doma ženě."

Ok. Když neuděláme titul, tak co? Oběhneš nahatej O2 arénu a pak napíšeš 1000x už se nikdy nebudu rouhat?
Pokud titul uděláme (a já věřím že ano *PRVNI* , stejně jako každý rok), tak Ti platím pivo, co vypiješ v prvním domácím zápase příštího ročníku. To už snad budeme smět do haly *THX* *SALA*

otaznik3
karlos +535
07.03.21 v 10:34

reakce na Pedro_Oak: ,,A stojí to za risk případného zranění jedné z opor? Na body..." zobrazit příspěvekA stojí to za risk případného zranění jedné z opor? Na body bych se radši vykašlal..."

Já tohle šetření opor moc neuznávám. Zranit se může kdokoli a kdykoli. Nemám ani radost z toho, že tak dlouho budeme stát. Vím, že to teď bylo našlapný, ale být bez zápasu 14 dnů je hodně. Zápasovou praxi nic nenahradí. V tomhle ty týmy z předkola mají výhodu. No a pak uteče jeden zápas, druhý zápas a než se rozehraješ, máš co dělat, abys sérii vyhrál.....

otaznik4
karlos +535
05.03.21 v 16:29

Případný odchod Pecha mě bude mrzet. Taktéž odchod Kudrny, ten kluk je skromný, bojuje, je poměrně produktivní. U něj se ale nedivím, že by odešel. V Litvínově by měl ice time určitě vyšší a mohl by se stát lídrem týmu, to se mu ve Spartě bohužel nepodaří, tady je přece jen konkurence mnohem vyšší.
Odchod Sukeľa by mi naopak nevadil. Nemůžu mu upřít snahu, ale ten kluk mě nikdy nepřesvědčil. Nejvíc mě na něm štvalo jeho zbytečné vylučování, to v poslední době tedy omezil a také se zlepšil bodově. Přesto jeho odchod neobrečím *NE*

otaznik5
karlos +535
02.03.21 v 21:56

reakce na loupák: ,,Podle mne by Machovský zase chytil oba góly co dostal Salák od..." zobrazit příspěvekPodle mne by Machovský zase chytil oba góly co dostal Salák od Třince, při prvním by lépe zmenšil střelecký úhel a na tu Kundrátkovu šmrdlu by si v pohodě počíhal lapačkou. "

Že by Machovský zmenšil střelecký úhel víc než Salák?? *MIMO* *MIMO* Tak nevím, viděl jsi teď někdy v poslední době Saláka chytat?? A ještě jedna otázka.....kdy naposledy jsi viděl, že by si Machovský v pohodě na nějaký puk počíhal lapačkou?? Chápu, že se Ti Machovský líbí víc než Salák *ANO* chápu, ale nerozumím tomu *KSICHT*

otaznik6
karlos +535
02.03.21 v 20:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Velice smutné, to jde hokej a klubová rivalita opravdu stranou. Ať..." zobrazit příspěvekVelice smutné, to jde hokej a klubová rivalita opravdu stranou. Ať už jde o nehodu nebo o utopení jak se začalo také psát. A co se týká Machovského, dle mého názoru je potřeba, aby si zvýšil sebevědomí. A zápas na ledě posledního celku tabulky je pro tento účel ideální. Aniž bych se nějak dotknout Motoru, ale na jihu určitě všichni ví, že tahle sezóna se jim nepovedla a budou muset hodně pracovat na kvalitě kádru, aby v té příští hráli v jiných patrech tabulky. *FRAJER* "

No, nevím jestli povinná výhra na ledě posledního může nějak hodně zvýšit sebevědomí. Budu doufat že ano. Uvidíme, kdo bude chytat proti Brnu.

otaznik7
karlos +535
02.03.21 v 20:19

reakce na rad55: ,,Dovolím si trochu nesouhlasit. Machy potřebuje vítězný zápas...." zobrazit příspěvekDovolím si trochu nesouhlasit. Machy potřebuje vítězný zápas. Dneska chytá dobře.
A nebudeš věřit, že gól dal Vydařený, který prosvištěl obranou a dojel až před bránu."

Budu Ti věřit *ANO* Tuhle akci jsem zrovna viděl. A proto jsem psal, že podle mne by to Salák chytil, protože by byl mnohem víc vyjetý a zmenšil tak střelecký úhel...

otaznik8
karlos +535
02.03.21 v 17:50

Mně se to dost seká a tak jsem skoro nic neviděl. A teď koukám, že když ne první střela, tak poslední střela ve třetině Machovskému propadla. Jsem přesvědčený, že Saša by to chytil, protože při jeho stylu by byl vyjetý 3m před bránou. Ovšem nechápu, proč Machovského trenéři rvou do branky za každou cenu. Myslím, že už to měl celé dochytat Salák a nastoupit také jako jednička do PO. Pokud v PO bude Machovský předvádět jeho styl 3 střely 2 góly, tak tam už to bude dost těžké, ne li nemožné, otáčet. No, snad trenéři vědí, co dělají. Já z toho mám strach. Saša když z toho teď, byť jen trochu vypadne, tak se do toho bude těžce dostávat. Myslím, že ještě ani teď není 100% rozchytaný a bez zápasového vytížení půjde rychle dolů. Pokud dojedeme v play off na golmany, tak budu hodně na.s.r.a.ný

otaznik9
karlos +535
28.02.21 v 20:39

Dobře jsme dneska ty třinecký šmejdy porazili *THUMBSUP* *THX* Celý zápas měl grády. Buď ze Saláka roste druhej Hašek s jeho rozevlátým stylem nebo má fakt slušnou porci štěstí. Ať tak či tak, doufám že je o jedničce rozhodnuto. Samozřejmě asi nebude Saša vyhrávat do nekonečna, ale zatím to vychází a měl by chytat *SALA*
Líbilo se mi, že jsme prokázali důraz před naší brankou *KOSA* , ale ještě bych rád viděl tvrdé trestání prasáren od těch polských křiváků *NAPR**** *NAPR****

+3
otaznik10
karlos +535
25.02.21 v 20:40

První chyba za mě byla nasazení Machovského. Neházím na něj obdržené branky, ale tady už se nemůže jednat o náhodu. A že ho trenéři na krev tlačí na pozici jedničky tomu evidentně nepomáhá. Za mě bych nechal chytat Saláka a Machovského bych nasadil pouze v případě, že by propadl tak jako dneska Machovský. No a když nepropadne, tak máme jasnou jedničku do play off. A řeči o tom, že potřebujeme 2 rozchytané golmany jsou nesmysl.
Výkon byl z naší strany tragický a překvapilo mě, že jsme vyhořeli i v přesilovkách. Prezidentský pohár je asi v tahu, ale čert ho vem. Nám všem jde přece úplně o jinej pohár *PRVNI* Jenže to budeme muset předvádět jiné výkony než dneska *POSILOVNA* Věřím, že tým máme zkušený a tahle prohra nás nerozhodí. V play off taky nevyhrajeme všechny zápasy. Zatím klukům věřím *SALA* *SALA*

otaznik11
karlos +535
22.02.21 v 09:38

reakce na Bumbi: ,,Tohle je ale klasika, oplácení je vždy vidět víc, než první..." zobrazit příspěvekTohle je ale klasika, oplácení je vždy vidět víc, než první faul"

Zrovna v tomto případě to moc neplatí.....Sobotka dostává krosček a padá na led, zvedne se, dá úplně stejný krosček a padá hradečák. Kolem nich nikdo nebyl, takže rozhodčí vše dobře viděl. Respektive chtěl vidět pouze krosček Sobotky *NAPR****

+1
otaznik12
karlos +535
22.02.21 v 09:34

reakce na Gapin: ,,Jedna vec je ze na ten hokej chceme hlavne my a druha je kolik by..." zobrazit příspěvekJedna vec je ze na ten hokej chceme hlavne my a druha je kolik by realne stejne prislo. Kdyz to na podzim resili, tak myslim Snopkova chtela ze by nebyl v O2 udelat oddeleny sektory snad pro 10tis. Nepamatuju se kolik nakonec byla ta povolena kapacita, ale lidi tam prislo, ze to nebyla ani polovina permic. Kdyby nas pustili na play off tak by mi nevadilo si ani platit ten antigeni test, ale muj nazor je, ze mame letos smulu. A kdo vi jestli vubec ne jenom letos."

Nestraš. Letošní sezóna je z diváckého pohledu asi už odpískaná, ale v příští se tam určitě dostaneme. *POSILOVNA* *POSILOVNA* A to pak bude v alejích nab.lito *OCHLASTOVE* *DRINK* *OCHLASTA*

otaznik13
karlos +535
22.02.21 v 07:36

reakce na SpartaCorps: ,,https://hokej.cz/v-hradci-to-vrelo-kroscek-sobotky-odstartoval-hromadn..." zobrazit příspěvekhokej.cz/v-hradci-to...

pěkně kluci do nich šli.... *PEKLO* *BOXER*

ale ten titulek.....že tam byl faul napřed na Vláďu, to se nenapíše.... *MIMO* "

Z toho záběru je jasně vidět, že Sobotka dostává úplně stejný krosček, jaký po chvíli sám dal. A vylučuje se pouze za ten Sobotkův. Holt asi i v Hradci je ta rovina lehce nakloněná *METAL*

otaznik14
karlos +535
22.02.21 v 07:32

reakce na kvcr: ,,Hradec je doma silný a každé vítězství se tam hodně cení...." zobrazit příspěvekHradec je doma silný a každé vítězství se tam hodně cení. Přesto bych dneska začal negativy. Úsek mezi vyrovnávacím gólem a naším gólem na 2:1 byl z naší strany hrozný. Takovou střelnici snad letos nepamatuju, připomínali jsme boxera v provazech, který čeká na gong, ale ví, že je to ještě moc daleko. Jen díky výbornému Salákovi, střelecké nemohoucnosti Hradce a kusu štěstí tam ten gól nepadl. Tohle bychom neměli připustit a když to nejde jinak, zkušení hráči by měli hru rozdrobit i za cenu icingů a otupit ten permanentní tlak herními pauzami. Zejména když máme dobré buly. Taky si myslím, že pokud jsme si v poslední době někdy měli vzít time, tak v tomhle úseku. Další věcí, která mi přijde trochu alarmující, byl námaz Honzy Košťálka před vyrovnávacím gólem. Já vím, že je Honza poloviční útočník a jeho hlavní přínos pro tým je jinde, ale na tomhle prostě musí zapracovat. Neřekl bych, kdyby se to stalo za stavu 3:0, ale on si ty námazy (a že to jsou často věci, za které by dostali vyčiněno žáčci) vybírá většinou v době, kdy každý inkasovaný gól sakra bolí. Přeju mu, aby ten včerejší kiks byl (aspoň letos) poslední.

Samozřejmě potěšily první dvě výborně odehrané třetiny, kde jsme Hradci moc nedali čuchnout včetně velmi dobře odbráněných oslabení. Škoda jen, že se nepovedlo přidat ještě nějaké góly, šance jsme na to měli. Tohle byl výkon, jaký bych rád viděl v play-off - aktivní hokej s dobře zajištěnou obranou. Opět výborně zachytal Salák. I když to, jak skáče do některých zákroků po hlavě, vypadá na první pohled trochu podezřele, on tu bránu umí opravdu zavřít, nepadají mu tam laciné góly a chytí i extrémně těžké střely ze slotu. Určitě tam byl včera i kus štěstí, ale na to, co všechno na něj (zejména ve třetí třetině) šlo, to byl excelentní výkon. Jako obvykle hodně pomohl i při rozehrávce. Pořád má odchytáno pár zápasů, to je moc malý vzorek na nějaká hodnocení, ale co mi dává určitý optimismus je to, že ta výborná čísla drží prakticky celou kariéru. Machyho bych ještě úplně neodepisoval, on měl v poslední době pořádného peška, různé nešťastné teče a odrazy. Dokáže taky zavřít bránu, ne náhodou má dlouhodobě nejvyšší počty vychytaných nul, ale letos šel trochu dolů a zejména ve venkovních zápasech mu to tam dost padalo. Uvidíme, jak se trenéři rozhodnou obsazovat brankoviště pro play-off. Nepřekvapila by mě ani varianta Machy doma - Salák venku.

Návrat Sobotky opět zvedl naše přesilovky, udrželi jsme se v pásmu, byli jsme variabilní a produktivní. To byly přesilovky, které se prakticky nedaly bránit. Měnili jsme místa, stříleli z beka, z kruhů i ze slotu. Bohužel musím říct, že první přesilovková lajna hrála o dost lépe, než ta druhá, ale doufejme, že se s návratem Buchty zvedne i ta. Krásné byly oba poslední góly z brejků, obě luxusní náhry do prázdné, ale i perfektní dobruslení obou střelců. Tohle je taky věc, která bude v play-off hodně užitečná.

Co se mi na první pohled moc líbilo, bylo prohození Sobotky s Rouskem. Nejdřív jsem si říkal, co do toho zase drbou, ale nevypadalo to vůbec špatně: Rousek si dost rozumí s Řepíkem (oba jsou rychlí, takže lze čekat, že si vybruslí nějaké to přečíslení) a Sobotka zase s Tomáškem, přičemž Horák a Kudrna výborně brání a umí i nebezpečně vystřelit. Řekl bych, že se tím zvýšila údernost Tomáškovy řady, zatímco ta první si ji udržela.

Zápasy teď následují v rychlém sledu a konec základní části se blíží. Máme dobře našlápnuto skončit do druhého místa, což je hodně dobrá výchozí pozice do play-off. Tam ale obávám se nebude slabých týmů. A prakticky až v téhle fázi se začíná bojovat o úspěšnou sezónu. Budu se těšit na poslední zápasy, ale teď už nepůjde ani tak o výsledky jako o dopilovávání detailů, doléčení zranění a - ve světle posledních play-off nezbytnou - dobrou mentální přípravu před tím, než to vypukne. "

Těch námazů máme každý zápas několik, není to doména pouze Košťálka. Myslím, že snad každý náš bek to podobně zmastil v posledních 6-8 zápasech. Možná je to tím, že nechceme pouze vyhazovat a snažíme se i pod tlakem hrát konstruktivně. Třeba ta včerejší chyba....pokud by nahrávka prošla, šli bychom do přečíslení....jenže neprošla a byl to gól pro Hradec. Samotného mě to se.r.e, ale když si vzpomenu na ten nekoukatelnej hokej s Uwem, tak jsem asi ochoten tohle zkousnout. Samozřejmě je to dvousečná zbraň a může se lehce otočit proti nám. Zatím se ale ukazuje, že je to dobrá cesta.
S čím souhlasím, že bychom neměli umožnit Hradci tak dlouhý a souvislý tlak, i když mají bezesporu kvalitní tým.

+1
otaznik15
karlos +535
21.02.21 v 18:29

Mimo pár minut ve 3.třetině, kdy jsme domácím přenechali iniciativu, jsme byli jednoznačně lepší. Pokud bychom proměnili svoje šance na začátku, nebylo po 20ti minutách o co hrát. Ale při tom našem výpadku jsme klidně mohli prohrávat. Ukazuje se faktor Salák....neřekl bych, že chytá nějak fantasticky. Ale má štěstí nebo nějakou auru...daří se mu, s ním se daří týmu a přiklání se k nám i to štěstí. Myslím, že po dnešku by měl být Salák jedničkou. Výsledky jsou zkrátka jasné a vypovídají jednoznačně. Machovského musel někde pochcat pes, nebo si na procházce šáhnul do hutné smůly......zkrátka teď mu to nelepí a nemá význam to chtít za každou cenu změnit.
Jsem rád, že umíme využít přesilovku i střelou od modré a následným důrazem na brankovišti. Sice mám tu Olomouc ještě v sobě, ale dnes to kluci částečně odčinili. *THX* *SALA* *THISISSPARTA*

+1
otaznik16
karlos +535
21.02.21 v 18:21

reakce na Tomidlo1: ,,Máme jistotu čtvrtfinále PLAY-OFF !!!*THISISSPARTA* *THISISSPARTA*..." zobrazit příspěvekMáme jistotu čtvrtfinále PLAY-OFF !!! *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *SALA* *SALA* "

Tak to je velký terno, s tím jsem ani nepočítal *METAL*

+1
otaznik17
karlos +535
19.02.21 v 18:40

reakce na karlos: ,,Možná už jsme trochu zhejčkaný. Není to zas tak dávno, co jsme..." zobrazit příspěvekMožná už jsme trochu zhejčkaný. Není to zas tak dávno, co jsme doma neporazili ani shnilej plot.
Faktem ale je, že někdy se nemusí dařit, ale že by jsme se po skvělém obratu v Liberci takhle strašně zhoršili?? Přesilovky v hajzlu, hra trapná, chyby obránců hrůzostrašné...tady něco smrdí. Pánové asi chtějí nechat Lukášovi vylepšit rozpočet, když je jich teď doma víc *METAL* No a my co jsme si nevsadili to musíme nějak přetrpět *OCHLASTOVE* Snad to přežijeme ve zdraví *ZACHRANKA* Ještě není konec, já tam dám za 30Kč jedničku *SILENY* *KSICHT* "

Tak jsem si splnil povinnou sázku a mohu zase 30 dnů sledovat streamy na tipáči. Doufám, že mi nebudou kluci servírovat takový s.r.a.č.k.y jako dneska. To je fakt ostuda. Nemusí se dařit, ale tohle je odfláklej zápas se vším všudy *NAPR**** *NAPR****

otaznik18
karlos +535
19.02.21 v 18:07

Možná už jsme trochu zhejčkaný. Není to zas tak dávno, co jsme doma neporazili ani shnilej plot.
Faktem ale je, že někdy se nemusí dařit, ale že by jsme se po skvělém obratu v Liberci takhle strašně zhoršili?? Přesilovky v hajzlu, hra trapná, chyby obránců hrůzostrašné...tady něco smrdí. Pánové asi chtějí nechat Lukášovi vylepšit rozpočet, když je jich teď doma víc *METAL* No a my co jsme si nevsadili to musíme nějak přetrpět *OCHLASTOVE* Snad to přežijeme ve zdraví *ZACHRANKA* Ještě není konec, já tam dám za 30Kč jedničku *SILENY* *KSICHT*

otaznik19
karlos +535
19.02.21 v 17:11

Před druhým gólem opět Ondra Němec laciná ztráta puku. Věřil jsem, že by se u nás mohl chytit, ale vypadá to, že pokračuje ve výkonech z Komety *SILENY*

otaznik20
karlos +535
19.02.21 v 16:52

reakce na Schaschek: ,,Ani jeden gól jeho. Ty obránci si snad dělají ***. Taková..." zobrazit příspěvekAni jeden gól jeho. Ty obránci si snad dělají ***. Taková nedůslednost."

Neříkám, že ty góly jsou jeho......ale nemůže být náhoda, že takhle začíná 3. zápas co chytá od začátku.....

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne