Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +535
18.03.21 v 07:05

reakce na Schaschek: ,,Kometa nemá na Třinec nárok. Ty kádry jsou úplně někde jinde...." zobrazit příspěvekKometa nemá na Třinec nárok. Ty kádry jsou úplně někde jinde. Porazit Vítkovice ok, ale hrát na jednu lajnu proti Třinci, to je sebevražda. "

Mělo by to být jak říkáš. Navíc první lajna Brna už bude teď dost zatavená. Ale počkal bych s hodnocením až po 2-3 zápasech. Stát se může cokoli, odkloní-přikloní se štěstí, golmanům odejde forma....... Ale s.r.á.t. na Třinec, ten ať klidně vyletí *METAL*

Hlavně od nás chci vidět jízdu plnou nasazení, bojovnosti a odhodlanosti od prvního zápasu *THISISSPARTA* *SALA*

+1
otaznik2
karlos +535
17.03.21 v 16:48

reakce na Koty: ,,Nic jdeme na Olomouc!! Hlavně ušetřit co nejvíce sil na..." zobrazit příspěvekNic jdeme na Olomouc!! Hlavně ušetřit co nejvíce sil na semifinále. [:-} "

Už zase začínáš?? *MIMO* *MIMO*

+1
otaznik3
karlos +535
17.03.21 v 11:55

reakce na Koty: ,,S těma ***ama mě vůbec nespojuj. Spartě fandím od ČSR a..." zobrazit příspěvekS těma ***ama mě vůbec nespojuj. Spartě fandím od ČSR a napíšeš něco takového! Škoda slov opravdu... :-! "

Bacha, ať Ti nepraskne cévka *CERTIK* v dnešní době by ses vůbec nemusel dostat do špitálu.
Jestli sis nevšimnul, tak svým rouháním jsi Kometu vyloženě dotlačil k postupu *FUCKU* tak se nediv, že jsem Tě podezíral *METAL*

otaznik4
karlos +535
17.03.21 v 11:50

reakce na rad55: ,,Tak si musím hodně poopravit náhled na Sobotku. A udělám to..." zobrazit příspěvekTak si musím hodně poopravit náhled na Sobotku. A udělám to rád. *OK* "

Mně na Sobotkovi vadilo to jeho podepisování na etapy. Bál jsem se, že nám v lednu uteče a budeme znovu skládat lajny. Zůstal do konce sezóny, čímž jsem k němu přestal být kritický. A že tu odvádí kvalitní práci, o tom asi netřeba diskutovat. *THX*

+1
otaznik5
karlos +535
17.03.21 v 07:11

reakce na Mandor: ,,Koty, jakže je to s tou silou Brna?  No malé rýpnutí do..." zobrazit příspěvekKoty, jakže je to s tou silou Brna?

No malé rýpnutí do odborníka, ale v dobrém :-). Už aby byla sobota, pěkně si užiju hokej. V neděli asi ne, slavím 50. To na hokej v TV nebude :-). "

A Ty to nebudeš slavit se svou rodinou (Spartou) ? *SALA* Všechno nejlepší *OCHLASTOVE* *DRINK*

otaznik6
karlos +535
17.03.21 v 07:08

reakce na Mandor: ,,Jo jo odborník na slovo vzatý, nezaujatý a objektivní.... *HAHA* "

Jestli on to nebude převlečenej Komeťák *KSICHT*

otaznik7
karlos +535
14.03.21 v 11:39

reakce na Schaschek: ,,Teď jsem na ten gól negól koukal a fakt kontroverzní situaci. Ten..." zobrazit příspěvekTeď jsem na ten gól negól koukal a fakt kontroverzní situaci. Ten útočník byl do gólmana nastrčen obráncem, což by vylučovalo pravidlo o ochraně gólmana v brankovišti. Na druhou stranu je otázka, zda se ten útočník mohl vyhnout nebo zda tomu postrčení nepřidal. No, ještě že to není neuznaný gól Sparty, to bych vyletěl z kůže :-D "

Já souhlasím s Pospíšilem, že tohle by měl být gól. Ale pravidla asi mluví pro neuznání gólu. Je to hloupá situace a snad takových nebude moc a už vůbec ne v našich zápasech. Každopádně, kdyby ten Vítkovickej hráč nebyl dřevák, byl by to gól hned, ale on místo prázdné brány trefí jen tyč....

+1
otaznik8
karlos +535
13.03.21 v 20:17

reakce na Koty: ,,Běž si tam sám prosím tě! Já reagoval na odpověď. Starej se o..." zobrazit příspěvekBěž si tam sám prosím tě! Já reagoval na odpověď. Starej se o sebe a bude to lepší. Jinak Olomouc má splněno a ušetříme sílu na budoucí finále! [:-} "

Já nikam nejdu, já jsem doma tady *SALA* *SALA*

+1
otaznik9
karlos +535
13.03.21 v 19:59

reakce na Tomidlo1: ,,Třinec nemá golmany Olomouc má obranu a golmany to je ten rozdíl ..." zobrazit příspěvekTřinec nemá golmany Olomouc má obranu a golmany to je ten rozdíl *KAMOSI* "

Aha. A proto skončila Olomouc dvanáctá a Třinec druhý, jo ? *MIMO* Hele, play off může vyhrát kdokoli, i ta Olomouc. Jenže pokud chceme urvat titul my, musíme porazit 3 různé soupeře a troufám si tvrdit, že žádný z nich nebude snadný, ale ani žádný z nich nebude určitě neporazitelný. Takže jdeme na ně *SALA* *SALA* chci vidět, že budeme žrát led, makat na krev a rvát se jeden za druhého *THISISSPARTA*

otaznik10
karlos +535
13.03.21 v 19:32

Já nevím, proč tady panuje z Olomouce taková blbá nálada. To byste chtěli, abychom hráli raději s Třincem....že by se hrál hokej?? Podle statistik se opět jednalo o vyrovnaný zápas, minimálně podle střel a vyloučení. Musíme na Olomouc jít s respektem, trenéři mají dost času, aby vymysleli účinnou taktiku a hráči, aby ji vstřebali. Sám se neporazí nikdo a my musíme jít nekompromisně za svým cílem *KOSA* *THISISSPARTA* *PRVNI*

+1
otaznik11
karlos +535
13.03.21 v 19:27

reakce na Koty: ,,Vítkovice neuvěřitelně zařezal rozhodčí. Kometa slabá jako..." zobrazit příspěvekVítkovice neuvěřitelně zařezal rozhodčí. Kometa slabá jako čaj a chyba Dolejše v prodloužení. :-! "

Ty jsi jinak normálně zdravej *ZACHRANKA* Koukat na Kometu? Když chceš komentovat zápasy těch ubožáků, tak je komentuj na jejich fóru a ne tady *FUCKU* Co je nám po tom, že Vítkovice zařízli rozhodčí? Pokud Ti to vadí, tak běž naopak na vítkovický fórum *KOSA*

otaznik12
karlos +535
11.03.21 v 21:27

reakce na Schaschek: ,,Vypadá to na tu ***ou Olomouc *KOSA* To zas bude defenzivní..." zobrazit příspěvekVypadá to na tu ***ou Olomouc *KOSA* To zas bude defenzivní *** :-! "

Koukal jsem na statistiky zápasů a podle střel i vyloučení se jednalo o vyrovnaný zápas, Souhlasím s názorem, že jeden dva zápasy se s Olomoucí dají prohrát, celá série ne. Tým kvalit Sparty určitě ne *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

otaznik13
karlos +535
11.03.21 v 11:51

reakce na Tomidlo1: ,,Navíc soupeř časem fyzicky 100% odpadne hrát 3-5 zápasů navíc..." zobrazit příspěvekNavíc soupeř časem fyzicky 100% odpadne hrát 3-5 zápasů navíc je prostě znát "

To nemusí být uplně pravda. Ty zápasy navíc jsou znát možná až později,ve čtvrtfinále ještě ne. Naopak má soupeř výhodu rozehranosti a zápasového vytížení.

+2
otaznik14
karlos +535
11.03.21 v 09:17

reakce na Gapin: ,,Tenhle styl zvlaste v playoff muze slavit uspech, ale pokud ten tym je..." zobrazit příspěvekTenhle styl zvlaste v playoff muze slavit uspech, ale pokud ten tym je opravdu kvalitni tak si s tim musi umet poradit. Muze takhle prohrat jeden dva zapasy, ale ne celou serii. A pokud se hraje na ctyri vitezny, tak je to spis poradna ostuda. Ze s tim mame problem dlouhodobe my je znama vec.
Jinak si myslim ze si Plzen s nima poradi."

Vidím to úplně stejně. Můžeš prohrát jednou, dvakrát, ale ne 4x. Soupeře budeme znát nějaký čas dopředu a tak máme šanci se na něj připravit. Tým máme velice dobrý a tak jde o to, aby se na takový (ne)hokej vymyslela správná taktika.

otaznik15
karlos +535
09.03.21 v 20:47

reakce na Amphicyoni: ,,Příbram ideální soupeř po covidu, v suchém triku. Ale dva..." zobrazit příspěvekPříbram ideální soupeř po covidu, v suchém triku. Ale dva karetně ohrožení hráči před Plzní a oba ŽK. *KOSA* "

Ano, dnes jsme Příbram přejeli suverénně. Ale přiznejme si, že to bylo suverénní vítězství po hodně dlouhé době. Ještě nedávno jsme se s papírově slabšími soupeři natrápili až až.
Co mě dost naštvalo byly žlutý karty pro Krejčího st. a Vitíka. U Krejčího st. to byla pitomost a zbytečný faul. U Vitíka jsem neviděl ani faul, natož zákrok na žlutou *KOSA* Příští zápas hrajeme s berbrovcema a v tom kontextu se mi ta žlutá nelíbí vůbec. *CERTIK*

otaznik16
karlos +535
09.03.21 v 12:32

reakce na Schaschek: ,,Jako logiku to dává, ale přesně jak říkáš :-D už včera když..." zobrazit příspěvekJako logiku to dává, ale přesně jak říkáš :-D už včera když jsem četl článek o tom, že pokud se play off nedohraje, tak je mistr Sparta, tak se tam objevilo nespočet duševních mrzáků s plky, že si to Sparta zařídí a podobný hovna. "

Tak teď když už to je venku, že si to zařídíme, můžu už slavit titul?? *METAL*

Tyhle diskuse nemá cenu vůbec číst. Jeden by nevěřil, co tu mezi námi žije idiotů, závistivců, bonzáků. Kálet na všechny z vysoka *KOSA* *KOSA* *KOSA* Znám jedno pořekadlo na tyhle idioty.....bez klacku se s debilem nedomluvíš *NAPR**** *NAPR**** jenže když to člověk vidí, tak to by musel vykácet celý les, aby měl dostatek klacků na ty debily *CERTIK*

+1
otaznik17
karlos +535
09.03.21 v 07:12

reakce na Schaschek: ,,Pokud se dostane klub do karantény, musí být série kontumována..." zobrazit příspěvekPokud se dostane klub do karantény, musí být série kontumována tvl. Tak věřme, že to nikoho nepotká. Rozhodnout se má na ledě. "

Určitě se má rozhodnout na ledě. Ale pokud by se to opravdu mělo stát a do některého týmu se ta srágora dostane, nic jiného než kontumace nezbývá. Nelze přece sérii odložit o 14 dnů.
Věřím, že se to nestane. Většina týmů se již takticky promořila, jsou pravidelně testovaní a tak se podle mne může stát to, že vypadnou jednotlivci.

otaznik18
karlos +535
08.03.21 v 14:43

To mě po.se.r. Máme kvalitní tým, co může dojít daleko. A tady se jedou srágory kdo jo, kdo ne, kdo asi

*MIMO*
Pojďte rozebírat případné soupeře, složení lajn, formu hráčů *THISISSPARTA* *SALA* Na spekulace o příchodech bude dost času po 30.dubnu.
A kdo leze na brněnský fórum, tak ať mu zčerná obrazovka a zaviruje se mu pc, noutbůk nebo telefon *FUCKU*

+1
otaznik19
karlos +535
07.03.21 v 20:26

reakce na Hanzi88: ,,Jinak když vidim, jak si ostatní týmy "rozebíraj" naše..." zobrazit příspěvekJinak když vidim, jak si ostatní týmy "rozebíraj" naše hráče, tak doufám, že naše vedení taky nezahálí. Jistej vítěz bodování ze zatáčky od Vídně, kterýmu tam údajně také končí smlouva by se mi tu moc líbil."

Já myslím, že tu teď máme šikovné útočníky. A určitě ne všichni jsou na odchodu.

otaznik20
karlos +535
07.03.21 v 20:24

Nakonec jsme moc opor nešetřili. Spíš jsme asi nechali odpočívat ty co mají nějaké šrámy nebo ty, který se cítí unavení. *ZACHRANKA* Nicméně hokej připomínal, až na drobné výjimky, spíše přátelák.
Jsem moc zvědavý, kdo začne v naší brance.....obávám se, že to bude Machovský. Snad během té pauzy něco natrénuje a taky se zbaví té smůly, která ho provází. Troufám si opět tvrdit, že z těch 3 gólů by Salák 1 chytil. Třeba se štěstím, ale chytil.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne