Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +535
24.03.21 v 20:07

reakce na Schaschek: ,,Co ten mrzák říkal? *FUCKU* hlavně, že když ho Sparta platila,..." zobrazit příspěvekCo ten mrzák říkal? *FUCKU* hlavně, že když ho Sparta platila, tak jsme mu byli dobrý... 8-) "

Říkal, že je v emocích a nemůže se vyjadřovat......a že prej to všichni viděli. *MIMO* Já to viděl taky *ANO* *ANO* .....Sparta vyhrála a už nám chybí jen krůček k postupu dál ty hovádko Olezsovo *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik2
karlos +535
24.03.21 v 19:43

Oléééééééé Olezs už kvičí a s ním všichni "soudní" fanoušci celé Olomouce a všech ostatních týmů *FUCKU* *FUCKU*

Sparta proti všem *SALA* Tak to má být *THISISSPARTA* Z vašich potoků slz budeme růst a sílit. *SALA* *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik3
karlos +535
24.03.21 v 19:39

reakce na Schaschek: ,,Byl vždycky. Měl jsem ho hodně rád. "

I já jsem ho měl rád. Ale dneska měl dostat přes držku *NAPR****

otaznik4
karlos +535
24.03.21 v 18:36

Třetí třetina byla z naší strany už lepší. Škoda faulu Honzy Buchteleho, to bylo zbytečné. Naštěstí jsme ukázali charakter a sílu *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

otaznik5
karlos +535
24.03.21 v 17:40

Zdá se mi jako bychom ztráceli půdu pod nohama. Jestli chceme uspět, budeme muset opět ukázat i trochu hokeje. Olomouc by nás neměla takhle přehrávat. Druhá lajna zatím neviditelná. Ještě není konec, takže pojďme zase do toho *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik6
karlos +535
24.03.21 v 15:09

reakce na Leo: ,,třetí utkání prý bývá nejdůležitější . Buď odskočíme na..." zobrazit příspěvektřetí utkání prý bývá nejdůležitější . Buď odskočíme na 3: 0 na zápasy a to už by tak silný tým jako máme měl dotáhnout no konce . A nebo se Olomouc může dotáhnout na jeden zápas a zítra se může taky stát ledacos.Věřím že to dnes opět urveme a povedeme 3:0 na zápasy. Každopádně dnes čekám sakra prný zápas se vším všudy *BOXER* "

Ty už jsi jak Blatný *SILENY* buď se situace zlepší nebo zůstane stejná a nebo se zhorší *KSICHT*
Pokud budeme hrát jako v předchozích zápasech, tak bychom měli uspět. Jsme fakt silní. Tak s chutí do nich *KOSA* *POSILOVNA* *BOXER* *THISISSPARTA* *SALA*

-1
otaznik7
karlos +535
24.03.21 v 10:45

reakce na Mrakomor: ,,Letos se tedy zaručených zpráv o přestupech urodilo nevídaně:..." zobrazit příspěvekLetos se tedy zaručených zpráv o přestupech urodilo nevídaně: Pech s Formanem do Budějic, Kudrna a Sukeľ do Litvínova, teď Tomášek s Říčkou do Pardubic... Když k tomu přidám Rouska, Sobotku, Horáka a Machovského, kteří míří ven, měli bychom se začít modlit, aby neodešli i ledař s rolbařem..."

No možná by to nebylo od věci, kdyby se vyměnil ledař. Kvalita ledu v zápasech s Olomoucí nebyla dobrá *NE* *NE*

otaznik8
karlos +535
24.03.21 v 08:41

Hele, je dost možný, že se tam přesunou nějaký naši hráči. Říčkovi bych se ani nedivil, je tu už dlouho, změna mu může prospět. Tomáškovi bych to měl za zlé, protože by šel pouze za vidinou peněz. Jak je vidět, tak zatím v Pardubicích nemají správný výběr hráčů, i když tam sypou těžké peníze. Tedy mají dobrý výběr na hráče, co si rádi šňupnou. Ale to už zase moc nepomáhá hokeji ani chemii v týmu *METAL* *METAL*

+1
otaznik9
karlos +535
24.03.21 v 06:51

reakce na PeterHCS: ,,Jo to oni už lajnují. Počkej na 1.5. to tady z toho jejich..." zobrazit příspěvekJo to oni už lajnují. Počkej na 1.5. to tady z toho jejich lajnování radost moc panovat nebude."

A co bude 1.5.?? To kluci z Pardubic sjetý koksem vyrazí na čele s Mandátem a Čáslavou do prvomájového průvodu, jo? *KSICHT* *KSICHT*

otaznik10
karlos +535
23.03.21 v 19:56

Tak kluci z Pardubic už můžou začít lajnovat *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik11
karlos +535
23.03.21 v 07:02

reakce na Schaschek: ,,Hradec dneska totální fiasko. Nechápu to. Jdeš do toho za stavu..." zobrazit příspěvekHradec dneska totální fiasko. Nechápu to. Jdeš do toho za stavu 0:2 a odkloužeš to. Nezkusíš něco změnit, jít do gólmana, vyprovokovat bitku. Tam nebylo vůbec nic! V případě postupu jdeme právě na Liberec a to bude hodně těžký oříšek. Zase jim máme co vracet. "

On jim pan prasopes určitě dorazí říct něco povzbudivého do kabiny *KSICHT* *KSICHT*

+1
otaznik12
karlos +535
22.03.21 v 20:08

reakce na Hanzi88: ,,Jinak když vidim zápas Hradce s Libercem, tak sem rád, že už u..." zobrazit příspěvekJinak když vidim zápas Hradce s Libercem, tak sem rád, že už u nás neni Blain. Sice super do ofenzivy, ale do defenzivy otřesnej. V tý první sezoně u nás věčně propadával, v té loňské se sice dozadu zlepšil (na úkor ofenzivních čísel), ale stejně proti takovýmu Němečkovi nebe a dudy."

Jeremie byl celkem sympaťák. V první sezóně měl dobrá čísla v bodování, ale už si napamatuju, jak na tom byl v +/-. Zatím nevidím jeho odchod jako chybu.

otaznik13
karlos +535
22.03.21 v 18:30

Zápasy Sparty rozhodně nepatří mezi nejhezčí na koukání, ale na to se můžeme vykašlat. Důležité jsou výhry a ty máme. Olomouc se ukazuje jako zdatný protivník, který má pořád sílu. Je škoda, že jim Plzeň víc nevzdorovala. Olomouci narostlo sebevědomí a je to znát. Nejsou to lehké zápasy, ale zvládáme je dobře. Věřím, že v Olomouci minimálně jednu výhru urveme. *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik14
karlos +535
22.03.21 v 18:21

reakce na MartinMegadeth: ,,Kopačky v Budějovicích byla velká bída s nouzí. Vrba vydržel..." zobrazit příspěvekKopačky v Budějovicích byla velká bída s nouzí. Vrba vydržel bavit čtyři zápasy a šlus. Už pohár proti Ostravě byl v týdnu nekoukatelný a výhru i postup v něm Sparta doslova utrpěla. Kdyby včera hráči Dynama nebyli dřeváci co okopávali tyče, mohla to být pěkná ostuda. Na druhé straně nemohoucí neschopnost Jihočechů mohli potrestat z vyložených šancí Hložek s Pavelkou a Sparta by si do Prahy vezla tři body. Nicméně plichta po včerejší šedi byla spravedlivá. Kdybych našel nějaký klad, že jsme si přivezli jen jedinou žlutou kartu. Nelámu nad Vrbou a nad Spartou hůl, nicméně je třeba se dát v reprezentační pauze dohromady a začít předvádět kvalitnější výkony, protože tohle by na soupeře z první pětice nebo šestice tabulky opravdu stačit nemuselo. *MIMO* Jedna věc je jasná: zhruba měsíc staré úvahy jak Sparta zdramatizuje boj o titul byly jen vlhké sny hodně vzdálené realitě. Pro Spartu je reálným cílem druhé místo, výchozí pozici má stále dobrou, i když se o víkendu Jablonec se Slováckem přiblížili. Neštěstím je kalvárie zraněných (kolikátá už ?!), tentokráte v útoku. Na podzim lepil obranu Kotal jak lego, Vrba se bude muset předvést jako stratég směrem dopředu. Nějaké možnosti tam stále má. Zajímavou a velmi nepěknou bilanci má Sparta s budějovickým Dynamem od jeho návratu mezi elitu: ze čtyř zápasů kapr ligy celé tři body za tři remízy. Třeba právě oba zápasy s Dynamem můžou sloužit jako odpověď proč má Sparta na prvního momentálně manko šestnácti bodů, byť se dvěma zápasy k dobru. *KOSA* O víkendu oslavil kulaté padesátiny pan kolega Mandor a osmdesátiny legenda fotbalové Sparty, velikán Václav Mašek. Kopačky ani jednomu radost udělat nemohli. Já oběma přeji pevné zdraví a doufám, že nám všem po reprezentační pauza kopačky zase dělat radost začnou. A hokejky v ní po vydařeném víkendu budou dál pokračovat! *THISISSPARTA* "

Takovou hrůzu, jakou nám servírovali včera páni čutálisti, jsem už od Sparty neočekával. Zdálo se, že bychom se mohli zvedat. A hle, předvedeme takovouhle srágoru :-! Chápu, že se nemusí dařit, ale musí tam být vidět nasazení a to já jsem tedy rozhodně neviděl. Přišlo mi, že si pánové myslí, že se Budějky porazí sami. Když nastoupil Vindheim, tak jsem nevěřil svým očím *MIMO* Ten kluk by dnes nemohl hrát ani divizi. O Hanouskovi ani nemluvě.
Myslím, že tímto jsme boj o titul definitivně vzdali a pokud chceme uhrát druhé místo, tak proti Slávii bych raději postavil béčko. Hoši si odpočinou a neutrpí jejich psychika *METAL* Protože pokud bychom předvedli v derby výkon podobný tomu v Budějovicích, tak dostaneme bůra, k tomu 2 až tři redky a máme tým v totálním rozkladu *KICKSLAVIA*

+1
otaznik15
karlos +535
21.03.21 v 11:53

My jsme včera naši výhru zapili velice slušně *OCHLASTOVE*
Včera nám to moc nelepilo, ale myslím, že se budeme zlepšovat. Přece jen jsme trochu vypadli ze zápasového rytmu. Výhra je naše, což je důležité a věřím, že dnes přidáme druhou. Tak do boje chlapci *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *SALA* *SALA*

otaznik16
karlos +535
19.03.21 v 21:17

reakce na Schaschek: ,,Hrozně se mi líbí, když se mluví rovně a věci se nazývají..." zobrazit příspěvekHrozně se mi líbí, když se mluví rovně a věci se nazývají pravým jménem. Proto mi udělal radost rozhovor s Tonem. Mluví k soupeři s respektem (narozdíl od některých tady), ale zároveň se alibisticky neschovává a řekne na plnou hubu, že nic než postup pro nás neexistuje. Tak nějak to vidím i já.

Jít do toho a pokorou, ale zároveň s notnou dávkou sebevědomí.

Rozhodující bude dát gól jako první, protože hrají úplně stejně jako Zlín v době, kdy s tím betonem udělal titul. Prostě poctivě v pěti hráčích bránit modrou a ujíždět do brejků.

Já tenhle hokej úplně nenávidím, ale připouštím, že to funguje. Proto bude důležitý dát první gól a taky jít do Konráda. "

Myslím si, že jsme v této sezóně dokázali zápasy i otočit a tak věřím, že to nebude pouze o prvním gólu. Velmi důležité bude věřit ve svoje schopnosti a nepropadat při nepříznivém vývoji panice. Tým máme opravdu kvalitní a snad i psychicky odolný. Věřím i trenérům, že dokázali vymyslet nějakou účinnou taktiku a věřím i hráčům, že ji dokázali vstřebat a budou ji na ledě dodržovat. Neočekávám, že to bude nějaká parádní podívaná. Důležité je, abychom na konci série byli Ti spokojenější *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik17
karlos +535
19.03.21 v 20:10

reakce na Schaschek: ,,Doporučuju zaregistrovat se do tý sparťanský armády. Už první..." zobrazit příspěvekDoporučuju zaregistrovat se do tý sparťanský armády. Už první video možná trošku zavře hubu těm co říkají, že po nich Jandač nechce důraz 8-) "

No, mě to třeba hubu zavře.....ale musím to vidět i na ledě. Nevěřím tomu, že pokud by měli tvrdost nařízenou od trenéra, tak se tomu budou vyhýbat tak jak to bylo třeba právě za Jandače. Budu věřit tomu, že to tak bude a budu si přát, aby odsud Olomouc odjela se dvěma porážkama a navrch dostala pořádně naloženo *NAPR**** *BOXER* *KOSA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+1
otaznik18
karlos +535
19.03.21 v 20:06

reakce na Koty: ,,Běž do ***e! Já jen vytáhl oficiální akci. Bez se uklidnit na..." zobrazit příspěvekBěž do ***e! Já jen vytáhl oficiální akci. Bez se uklidnit na záchod... :-! "

Nelži si do kapsy. Ty tady omíláš finále pořád dokola jako hotovou věc. Stejně jako si omílal postup Vítkovic. Proto jsem na Tvoje tipy už alergický. Takže ještě jednou.....už nejsi ani vtipný *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

A tím já končím diskusi s Tebou [:-} [:-}

+1
otaznik19
karlos +535
19.03.21 v 16:42

reakce na Koty: ,,Jsem rád, že Sparta dělá tento úžasný projekt. Navíc je to..." zobrazit příspěvekJsem rád, že Sparta dělá tento úžasný projekt. Navíc je to naplánované včetně finále a velkolepého závěru. Bohužel bez fanoušků.

V plánu má Sparta výrobu tří dílů z každé série play off. Právě v tom je projekt unikátní. Ještě nikdy nebylo kamerami zachyceno zákulisí nejdůležitější části sezony s tím, aby byly jednotlivé části vydávány hned poté ještě v průběhu série. *KAMOSI* "

Ty už jdi někam ..... Už to ani není vtipný *NAPR****

otaznik20
karlos +535
18.03.21 v 07:07

reakce na rad55: ,,Tak já zas nevěděl, že Vlasta hrál hokej.*ANO*  "

V několika zápasech se mi zdálo, že stál v nedávné době v naší brance. Teď snad hraje pro radost někde v Německu *METAL* Díky bohu pro nás

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne