Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +973
18.04.22 v 15:08

Za chvíli to vypukne......Věřím, že do finále vykročíme pravou nohou *SALA* *SALA* Bude to těžký souboj a vítěz může být jen jeden. Já věřím, že to budeme my *POSILOVNA* Kádr máme velmi dobrý, hráče zkušené, parta drží pospolu, makáme jeden za druhého *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Zašlapte ty kurwy z Třince do ledu, rozvěšte je po mantinelech a dejte jim co pro to *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+1
otaznik2
karlos +973
13.04.22 v 09:49

reakce na MartinMegadeth: ,,Tomáškovo zranění je neskutečná smůla. Nejlepší hráč..." zobrazit příspěvekTomáškovo zranění je neskutečná smůla. Nejlepší hráč play-off a přijde o finále. Pro nás obrovské oslabení. Ale jinak půjdu proti proudu: za mě to byla shoda nešťastných okolností a Novotný na tom přímou vinu nenese. A už vůbec ne, že by chtěl Tomáška zranit úmyslně. Chápu, že včera Sparťany s**l, já na něj píč*val taky mocně, ale v tomhle je nevině. On to ostatně i Tomášek také v rozhovoru na webu říkal, že jeho zranění je souhra nešťastných okolností. Ale s**e mě to fakt mocně, že jsme o něj pro finále přišli. *NAPR****
www.hcsparta.cz/clan..."

Já s tím úplně nesouhlasím. První atak Tomášek x Novotný OK. Pak Tomášek pouze k Novotnému přijel a evidentně se už prát nechtěl, pouze mu potřeboval ještě něco říct a Novotný ho dost nečekaně strhnul na led. Určitě mu tím nechtěl zlomit kotník, to je mi jasný. Ale bylo to od něj zbytečné a navíc *KOSA* *KOSA*

otaznik3
karlos +973
12.04.22 v 11:16

Ještě bych tu chtěl veřejně poděkovat rozhodčím za to, že nás do toho finále dotlačili. Bez jejich pomoci bychom byli naprosto ztracení *METAL* *METAL* Vaše slzy, naše radost. Sparta proti všem, uplakánci *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*
Teď proti Třinci by mi stačilo, když budou rozhodčí pískat rovinu *FUCKU* *FUCKU*

+2
otaznik4
karlos +973
12.04.22 v 11:10

reakce na Pedro_Oak: ,,Teď jsem viděl fotku Tomáška ze včerejšího zápasu a teda mám..." zobrazit příspěvekTeď jsem viděl fotku Tomáška ze včerejšího zápasu a teda mám obavu jestli bude na finále ok *VYKULENY* pravou nohu tam má v pokleku úplně otočenou. *NEMOCNY* Snad to všechny vazy apod. vydrželo. "

Z fotky, co sem dal Pedro je asi nemožné, aby se v Tomáškově kotníku nic nepoškodilo. Ttak hlavně doufat, aby to nebylo vážné. Ten Novotnej je fakt č.rák. Tomášek k němu už jen přijel si to vyříkat, obě ruce dole a to howado zákeřný ho nečekaně strhne na led.
Už ten jeho krosček na Vitoucha byl asi tak 10x horší než ten, za který šel na trestnou Horák *CERTIK* *CERTIK* *CERTIK*

otaznik5
karlos +973
12.04.22 v 08:59

reakce na kvcr: ,,Umlátili jsme zápas, ve kterém jsme myslím lepší nebyli. Na..." zobrazit příspěvekUmlátili jsme zápas, ve kterém jsme myslím lepší nebyli. Na jednu stranu si cením naší víry v úspěch a týmového ducha, na druhou stranu jsem přece jen čekal, že budeme Budějovice přehrávat víc, a to zejména v domácích zápasech. Do zápasu jsme nastoupil opět s vyčkávací taktikou, opět se nám povedlo dát první gól, opět jsme se pak ještě víc zatáhli a nechali Budějovice hrát. Opět to nakonec přineslo výhru, takže i když to moc ke koukání nebylo, taktika slavila úspěch. Tentokrát jsme hned od začátku působili hodně podrážděně a podle mě jsme to místy s agresivitou až přeháněli, byly tam vidět hokejky v obou rukou hodně vysoko. Postupem času se to srovnalo do normálních mezí a zápas by vypadal normálně, kdyby se do toho nevložili šestý a sedmý hráč Budějovic. Takových zákroků, za které šli sedět Horák a Kaše, bych na druhé straně našel pět v každém zápase, i sekera Chlapíka (a hlavně citlivě posouzený trest za řeči) byla na poměry play-off dost přísná. Třešničkou na dortu pak bylo vyloučení Stolyarova, který (ač vkleče a s hokejkou v obou rukou) dostal trest za hru rukou při vhazování. Tentokrát nemám vůbec pochyby, že nás rozhodčí poškodili. Ještě bych možná dokázal pochopit, kdyby se to stalo venku pod tlakem diváků, ale nad tímhle mi zůstává hlava stát. Jsem opravdu zvědavý, jestli kouzelníci s píšťalkou prokážou podobnou odvahu i vůči domácím v Třinci.

Jak se shodli trenér s Filipem Chlapíkem, tohle vítězství jde především za Hudáčkem a speciálními formacemi na oslabení. Všechna jsme ubránili, zatímco sami jsme jednu přesilovku proměnili. Příznačné je, že zápas rozhodli útočníci, kteří předtím strávili nejvíc času (přes šest minut) v oslabení - Míra Forman a Roman Horák. Milan Jurčina má v oslabení přes osm minut. A to všechno by nestačilo bez skvělého Hudáčka, který vytáhl několik vysoce nadstandardních zákroků včetně zásahu betonem po nešťastné teči těsně před koncem.

Bohužel nám naskákala další zranění, a to hodně důležití hráči, Tomášek s Poláškem. Moc si přeju, aby se dali do finále do kupy. Po Tomáškovi šli Budějovičtí od začátku série, teď se jim to tedy povedlo. Zastavím se u zákeřného faul Šticha na Šmerhu v přerušené hře v minulém zápase: za co jiného už se mají dávat káry ? Sekera hokejkou na nechráněné místo. Úmyslně, zezadu. Zboku na koleno, které je hodně zranitelné. A až bude zase někdo uvádět "malou razanci", vyřadilo to hráče minimálně na další zápas. Ať si je play-off nebo ne, tohle je prostě svinstvo, které nemá ve sportu co dělat. Výsledkem konání rozhodčích a disciplinární komise je, že Štich další zápas odehrál a Šmerha ne.

Teď nás čeká série pravdy. Ano, Třinec je asi mírným favoritem (kursy Fortuny 1,83 - 1,98). Mají obrovské zkušenosti z play-off, tým hraje prakticky bez velkých změn ve stejné sestavě několik let, herní styl je maximálně přizpůsobený play-off hokeji. Mají propracovaný systém, kterým dokážou eliminovat útoky soupeře bez většího rizika, což prokázali v obou předchozích sériích, které vyhráli 4:0. A tady právě vidím naši šanci. Sice neztratili skoro žádné síly, ale předchozí soupeři je moc neprověřili - Vítkovice s velkou marodkou po viróze či utahaná Boleslav nejsou úplně týmy s velkou údernou silou. Zatímco my ano. Jsme rychlostně úplně někde jinde na ledě i v kombinaci, máme hodně dobré přesilovky - tady bude jeden z klíčových prvků finále, kdo zvládne přesilovky líp. Na rozdíl od nás Třinec v play-off nepotkal žádný opravdu smolný zápas jako třeba nás ten druhý v Budějovicích. Je už načase, abychom dokázali lépe prodat náš útočný potenciál. Pevně doufám, že tentokrát se pokusíme o větší aktivitu směrem dopředu, protože to, co jsme hráli s Budějovicemi, by myslím Třinci náramně vyhovovalo, oni se v zavřené hře přímo rochní - právě proto, že to s nimi předchozí soupeři takhle hráli, neudělali ani bod. Podle mě bychom měli postavit proti síle rychlost, protože si myslím, že v síle se jim rovnat nemůžeme (tím samozřejmě netvrdím, že bychom se měli vyhýbat soubojům). Každopádně abychom uspěli, musíme předvést náš nejlepší hokej. Ten jsem teď v play-off už dlouho neviděl, naposled snad v prvním zápase s Libercem. Tak doufám, že jsme si to schovali na tuhle sérii. "

U toho faulu se zastvil včera i Antoš. A podle něj, je to play off a je to v pořádku, protože Šmerha je provokatér a v tomto případě se podle toho wola "střetli 2 hráči, co chtějí vyhrávat" *MIMO* Antoš se svými vyjádřeními klesá čím dál níž. Nerozumím tomu, že ho v televizi nechávají obhajovat takovéhle prasárny slovy "to je play off", "patří to k tomu" :-! :-! To je super příklad pro mladé hráče, aby v play off sekali soupeře v přerušené hře do nechráněných míst, dávali hráčům krosčeky do obličeje a spoustu dalších prasáren, které on obhajuje. Je to d.e.b.i.l *KOSA* *KOSA*

+1
otaznik6
karlos +973
12.04.22 v 08:13

reakce na Hanzi88: ,,V premium článku sportu si extraligová konkurence rozebírá..." zobrazit příspěvekV premium článku sportu si extraligová konkurence rozebírá všechny možný hvězdy, navíc tam je i krom Dvořáka ten Machovský a Šmerha, jak tu proběhlo. A k nám pouze ten Kovář. To sem teda na nás zvědavej, aby příští rok permice s po nebyla unáhlená záležitost. Ceny za lístků se šponujou do nesmyslů, tak chci vidět adekvátní náhrady."

Uvědom si, že klub byl 2 sezóny bez příjmů ze vstupného. V tomhle ohledu já ceny lístků respektuju. Jinak bych mnohem raději než Kováře, aby zůstal Hudáček

+2
otaznik7
karlos +973
12.04.22 v 08:11

Poslední krok bývá nějtěžší, to se všeobecně ví. Pro nás bude o to těžší, že máme na lavičce Pepu. Jenže po hodně dlouhé době se zdá, že v bráně máme jistotu *THUMBSUP* Myslím, že by Hudáček to prokletí Pepy mohl zlomit. Navíc i když jsme včera nehráli nijak dobře a hloupě jsme se nechali vylučovat, zápas odmakali všichni nadoraz. *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Tenhle kolektiv má srdce a drží spolu, což je super *BRAVO* *SALA* Máme pár dnů na odpočinek a na to, abychom se dobře nachystali na Třinec. Hlavně si Pepa nesmí káknout do trenek a ordinovat týmu nějakou hru na jistotu.
Jinak doufám, že pokud bude zdravý Šmerha i Tomášek, bude Kaše mimo sestavu. V Budějovicích, ani včera mě vůbec nepřesvědčil. nevyčítám mu to, stál 2 měsíce, vyčítám to trenérům, že ho tam dali.

otaznik8
karlos +973
11.04.22 v 21:38

reakce na Gapin: ,,Když to zhodnotím, tak jsem docela zklamaného z našich výkonů...." zobrazit příspěvekKdyž to zhodnotím, tak jsem docela zklamaného z našich výkonů. Myslím že to má sestupnou tendenci.
Jsem dřeváci a kopyta. Motor každej zápas hraje na jednu lajnu a od druhý třetiny šlapal vodu. Ty prodloužení co tu hrál Liberec by nikdy nevydržel a odvážela je postupně sanitka. Z Hrachoviny ať ho beru jako špičku mezi gólmanama v extralize, tak ho akorát trefovali. Nevytah žádnej extra zákrok.
Gulaš je *** vsech mrdek a vůbec nechápu co si bere do huby Sobotku, kterej odehrál několik sezón v NHL. Gulaš to dotáhl maximálně do Plzně kde kouřil péro Strakovi aby ho naučil brečet.
Suma sumárum, za mě tohle na Třinec stačit nebude.
"

Vidím to stejně. Dnes jsem čekal, že je smázneme nebo minimálně, že to budeme my, kdo bude určovat tempo zápasu. Samozřejmě to bylo hodně ovlivněno vyloučeními, ale i tak od nás čekám víc.
Třinec bude mít daleko víc sil než Budějovice, navíc hraje totální propracovaný beton. Jsem zvědav co trenéři vymyslí? Ale pokud chceme uspět, musíme předvést jiný výkon.

+1
otaznik9
karlos +973
11.04.22 v 20:40

Pane Gulaši, pane Modrý a pane Pechu.....musíte brečet ještě víc, pořád máme těch vyloučených málo :-! :-! Některá vyloučení zbytečná, ale krosček Horáka?? To by se muselo vylučovat 20x za zápas na obou stranách. Sekera Chlapíka byla, ale nevím co řekl navíc, že mu dal další 2 minuty. Tedy co řekl navíc, co by mu ty žlutý plačky neříkaly pravidelně *PEKLO* *PEKLO*

otaznik10
karlos +973
11.04.22 v 20:36

reakce na Kubajs: ,,Nemyslím si, že za naše problémy může Kaše, ta vysoká hůl u..." zobrazit příspěvekNemyslím si, že za naše problémy může Kaše, ta vysoká hůl u Pecha byla jasná, ale jinak vyhrává buly, snaží se a ty další fauly? To byla komedie od rozhodčích, kteří tenhle zápas hrubě nezvládají, navíc jestli je Šmerha zraněný, koho by jste tam dali? "

Kaše šel už do minulého zápasu, kdy nikdo nechyběl a seděl Stoljarov. Narušila se vítězná sestava, což se nedělá. A když přijde zranění, máme hráče jako je Prymula, Strnad, Doležal, kteří jsou alespoň rozehraní.

otaznik11
karlos +973
11.04.22 v 19:29

Zařazení Kašeho do zápasu nechápu a do prvního útoku už vůbec ne. Po takové době prostě nemůže být přínos, obzvláště když nebyl gólový ani v základní části. Minulý zápas a teď první třetinu potvrdil, že jeho zařazení je obrovská chyba. Má ještě 40 minut, aby mě přesvědčil, že se mýlím. Přál bych mu to. A vlastně nejen jemu, ale celé Spartě a nám všem.

+3
otaznik12
karlos +973
11.04.22 v 19:26

reakce na Hrdy22: ,,Třetina jak břitva. Důležité bylo zvládnout oslabení, což..." zobrazit příspěvekTřetina jak břitva. Důležité bylo zvládnout oslabení, což kluci zvládli parádně. Teď překonat křivdu a nastoupit do druhé třetiny s lepším výkonem a pokud možno chladnější hlavou. Nesmí se nechat, to je jasný, ale když udrží nervy v přiměřené míře bude oslabení hrát Motor. Pruhovaný bych nechal bez komentáře, nenapadají mě slušná slova, jak vyhodnotili tu situaci kolem Vitoucha a Novotného. "

Přesně, musíme zachovat chladnější hlavu. Třeba vyloučení Němečka v situaci, kdy jsou na trestné Polášek s Pavelkou, je hloupé a nezodpovědné.

otaznik13
karlos +973
11.04.22 v 19:24

reakce na Gapin: ,,Tak Madeta poslala dárkový balíčky a obálky k tomu. Pak může ta..." zobrazit příspěvekTak Madeta poslala dárkový balíčky a obálky k tomu. Pak může ta *** Gulášů zase brečet."

A to ještě ty zmr.i budou pořád bulet. Teď před odchodem do kabin 4 zmr.i ve žlutém kolem rozhodčích :-! :-! :-!

+1
otaznik14
karlos +973
10.04.22 v 13:58

reakce na Kimi R.: ,,Je to poměrně drzost od hráče, který se pomalu celou karieru..." zobrazit příspěvekJe to poměrně drzost od hráče, který se pomalu celou karieru plácá v ELH a neprosadil se ani v Rusku. Ale to V.Sobotka určitě ví a podle mě ho to nemohlo ani rozhodit. "

Sobotka vypadá jako velkej pohodář a určitě ho to nerozhodilo, toho se nebojím. Ale co rozhodí Gulaše se ví a tak je potřeba mu to dát sežrat i s nášupem *KOSA* *KOSA* Řezat, řezat a řezat *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

+2
otaznik15
karlos +973
10.04.22 v 13:55

reakce na Canuck: ,,Tak tam nemel cely tym co delat, vcetne kouc... *OPEKA* "

Především ten kouč tam byl navíc *FUCKU*

otaznik16
karlos +973
10.04.22 v 13:51

reakce na rostislavnovak26: ,,A to jeste nevite, jak prisel hrdina Vozenilek ke svemu zraneni. Svete..." zobrazit příspěvekA to jeste nevite, jak prisel hrdina Vozenilek ke svemu zraneni. Svete div se, napalil ho mily Milan pri treninku presilovky strelou *HAHA* "

To se asi může stát každýmu a nevypovídá to nic o tom, jaký je to ubožák. Ale vyčítat Sobotkovi, že neměl na Olympiádě co dělat v situaci, kdy je dostane trest po faulu na Tomáška, to vypovídá hodně o jeho inteligenci a jeho křivácké povaze. Je to ubožák a hajzl zákeřnej. Když si vzpomenu, že jsem tu o něm psal, že měl na tu Olympiádu jet *PEKLO* Jdu si za roh nafackovat *NAPR**** *NAPR****

otaznik17
karlos +973
10.04.22 v 08:02

Koukal jsem na naše statistiky z play off. V hodnocení +/- je nejhorší Kaše -2, Strnad -1, Doležal -1. Kaše s Doležalem mají odehraný 1 zápas. To není dobré a Kaše by zítra rozhodně hrát neměl. Obávám se, aby nenapodobil Pecha z loňské sezóny. S tím jak hrál to byla naše koule na noze, která nás stála postup do finále. Bohužel trenéři neměli odvahu ho posadit.

otaznik18
karlos +973
09.04.22 v 23:26

Někde jsem slyšel, že to howado Gulušů mělo na Sobotku pokřikovat, při odchodu po tom jeho blikanci, že neměl na olympiádě co dělat *MIMO* Pokud je to pravda, Gulaš je ještě smradlavější močka než se zdálo

+5
otaznik19
karlos +973
09.04.22 v 23:17

reakce na frafont: ,,Jako že nás budou takhle přehrávat Teplice, to je děs - za nula..." zobrazit příspěvekJako že nás budou takhle přehrávat Teplice, to je děs - za nula nula po první půli můžeme bejt sakra rádi *KOSA* "

Za to druhá půle byla výstavní *THUMBSUP* Nedokážu si vysvětlit, jak je možné odehrát 2 takhle rozdílné poločasy. Nicméně za ten druhý poločas zasloužené 3 body *THX*

otaznik20
karlos +973
09.04.22 v 23:14

reakce na Mandor: ,,Mě je v podstatě jedno jestli souhlasíš nebo nesouhlasíš. Chci..." zobrazit příspěvekMě je v podstatě jedno jestli souhlasíš nebo nesouhlasíš. Chci tím říct, že začínat zápas v Praze od 17:00 hodin je prostě pitomost. A není to problém Sparty ale nastavení televizí.
Jen z logiky utkání by mělo začínat tak, aby co nejvíc fanoušků mohlo na stadion. A nejvíce jich prostě je z Prahy.
Samozřejmostí jsou fanoušci z okolních vesnic, ale stavět to primárně pro ně? Ale ber to trochu s nadhledem.
Osobně nevím jestli se na vesnici chodí v gumákách od hnoje nebo ne. Ane nevím jestli se tam jezdí na traktoru. A vědět to ani nechci. Mě úplně stačí když občas musím jet kolem a cítím hnůj a prasečák na dálku. Už jen představě že poblíž nečeho takového žiju je depresivní."

Ty musíš mít těžký život, ať žiješ kdekoli

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 18. srpna - 19:00
    50.png
    SLB (venku)
    Příprava 2022 (Danube Cup)
  • 19. srpna - 15:00
    70.png