Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +523
04.04.21 v 16:37

reakce na Schaschek: ,,Jak jsem psal ráno, jen duševní mrzák víc řeší cizí tým než..." zobrazit příspěvekJak jsem psal ráno, jen duševní mrzák víc řeší cizí tým než ten svůj.

O to víc si přeju ať uspějeme a všem těmhle košťatům rupne cévka.
"

Vyse.te se na ty mentály ubohý. Kdybychom postoupili tak oni by v rámci své objektivity stejně tvrdili, že jsme vyhráli díky rozhodčím nebo kvůli tomu že na stadiony nemohli diváci nebo že moc svítilo slunce. Já bych všechny prosil, už na ten hnůj smrdutý nechoďte a když už tam jit chcete, tak nám sem netlumočte ty jejich sra.č.ky co jim tam padají z jejich smradlavých dršek :-! :-! :-!

otaznik2
karlos +523
04.04.21 v 12:43

reakce na Gapin: ,,No dobrá rada. Jen sem jí neposlech a kouknul tam :-D a hned první..." zobrazit příspěvekNo dobrá rada. Jen sem jí neposlech a kouknul tam :-D a hned první příspěvek si mě tam berou do huby :-D Já kterej tady snad týden nic nenapsal :-D :-D
Sem si to tak zběžně prolítnul a musim se smát až se za pupek popadam :-D
nejvíc mě dostalo jak je naše forum nenávistný. A to jejich jak je objektivní až úplně sluníčkový, jak jsou tam normální lidi :-D
A hned pod tím desítky příspěvků, jak jsme ***ý a podobně :-D :-D
Jim ta imbecilita snad stříká z očí *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Nedělej to, nečti to *NE* Zdraví máme jen jedno a nemá smysl si ho ničit čtením fóra nejzamindrákovanějších individuí *FUCKU* *FUCKU*

otaznik3
karlos +523
04.04.21 v 09:24

Tak s čistou hlavou bez rumu a již s menší nas.r.a.no.s.tí... Mně se zdálo, že jsme zůstali taktikou u Olomouce, ale nějak nám nedošlo, že proti nám stojí mnohem kvalitnější soupeř. S Olomoucí jsme asi také udělali pár chyb v obraně, ale ta je nedokázala trestat tak jako Liberec. Ale včera jsme těch chyb udělali fakt hodně. Liberec jich udělal minimum. Naše ztráta puku od Sukeľa před prvním gólem Liberce, to byla hrůza. Navíc pak tu situaci ani důrazně nedohrál *KOSA*
Zdá se mi, že v našem obranném pásmu se soustředíme až moc na správné postavení a u mantinelů necháváme liberecký hráče v klidu. Obráceně naopak vidím, jak na našich útočnících pořád hráči soupeře visí, tlačí je k mantinelu a třeba i Sobotka má velký problém se od mantinelu dostat, ač je v tom velmi dobrý. Měli jsme i pár přečíslení, ale řešení bylo vždy špatné. Jinak se mi také zdálo, že se snažíme hrát až moc kombinačně.
Prohráli jsme zaslouženě a nezbývá než to hodit za hlavu. Nám všem, a snad i klukům, je jasné, že takhle to nepůjde a budeme muset změnit vše...nasazení, rychlost, jednoduchost, tvrdost *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* Hlavně se nehroutit po prvním zápase, do konce je ještě daleko. Věděli jsme že ta cesta bude těžká, ale je pořád v našich silách dojít až na konec *POSILOVNA* *POSILOVNA*

otaznik4
karlos +523
03.04.21 v 22:25

reakce na Schaschek: ,,Ten rum a to společný pivo vám závidím. Je to fakt v hajzlu..." zobrazit příspěvekTen rum a to společný pivo vám závidím. Je to fakt v hajzlu čumět na to jen v TV. I kvůli těm zážitkům mimo stadion 8-) "

Neboj, dočkáme se a v hale se už brzy sejdeme *SALA* *SALA* Kluci mi chtěli načít i Diplomatico, ale to jsem zakázal....to je buď na dovolenou do Chorvatska nebo na titul *PRVNI* Doufám, že do Chorvatska pojedu bez rumu *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik5
karlos +523
03.04.21 v 22:08

Dnes jsme tu prohru s klukama zapili....bylo hodně rumu i hodně piva. *OCHLASTOVE* *DRINK* Proto k hokeji nic psát nebudu. Ale něco napsat musím *PEKLO* Kváča, Koty a ještě těch pár tro(t)lů jsou strašný z.m.r..i Táhněte ke všem čertům, vy šmejdi. Až nás pustí do haly, přijďte to říct všem těm klukům do očí když jste takoví frajeři. Jenže vy spíš budete obyčejní poseroutkové a přizdikakající anonymní srabi *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+3
otaznik6
karlos +523
03.04.21 v 15:05

reakce na Schaschek: ,,Myslím, že bychom postoupit měli. Absence Šmída s Fillipim je pro..." zobrazit příspěvekMyslím, že bychom postoupit měli. Absence Šmída s Fillipim je pro ně hodně oslabující a kvalita je na naší straně. Bude to série plná provokací z jejich strany. Prostě klasickej zkur.enej Liberec se vším všudy. *NAPR**** "

Je jasné, že pro postup udělán Liberec maximum a bude to těžký boj. Je vidět, že už začínají s taktizováním a jejich vyjadřování do médií je až trapné. Za každou cenu se nás snaží dostat pod tlak těmi jejich vyjádřeními o tom, jací jsme favorité. Je mi za ně až trapně. Žádná víra ve svou sílu, jen trapné sdělení "že nám to budou chtít znepříjemnit" Ještě že už tam není ten zm.r.. Ševc.
Tak s chutí do nich uplakánků *KOSA* zašlapat je do ledu *THISISSPARTA* rozvěsit je po mantinelech *THISISSPARTA* a na cestu jim naložit pár ran navrch *BOXER*
Pojďme do nich, chlapci *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik7
karlos +523
02.04.21 v 19:38

reakce na PeterHCS: ,,Už toho nech už se do toho zamotáváš jak po šesti pivech a..." zobrazit příspěvekUž toho nech už se do toho zamotáváš jak po šesti pivech a začínám mít pocit jak když se bavím s žákem základní školy. U Hradce s Libercem byly nějaké plusy na každé straně, ve výsledku když to sečteš, tak spíš na straně Liberce. :-D Sparta má o parník lepší kádr, o parník větší rozpočet, o parník zkušenějšího gólmana. Fakt nevím co na tom nechápeš nebo spíš nechceš chápat. Druhá věc je, že všechno tohle nemusí znamenat vítězství..."

Ano pane učiteli, už toho nechám *ANO* *ANO* *ANO* *ANO* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+2
otaznik8
karlos +523
02.04.21 v 18:01

reakce na PeterHCS: ,,Zase píšeš úplně blbosti. Liberec byl s Hradcem favorit a Kváča..." zobrazit příspěvekZase píšeš úplně blbosti. Liberec byl s Hradcem favorit a Kváča je kvalitní gólman, který se svými zkušenostmi z play-off nemůže s gólmany Sparty rovnat. Stačí nebo to furt nechápeš?"

Hlavně že Ty píšeš moudra *METAL* Nejdřív, že jsme favority kvůli tomu, že máme vyšší rozpočet....apropo Liberec má vyšší rozpočet než Hradec, že byl favorit? Pak že Kváča nemá zkušenosti z play off....apropo neměl náhodou Mazanec víc zápasů play off než Kváča?

Nebudu se s Tebou už víc dohadovat, seš stejnej psychouš jako Koty *KSICHT* *KSICHT*

otaznik9
karlos +523
02.04.21 v 15:49

reakce na PeterHCS: ,,Teď se favorité vybírají podle toho jaký mají rozpočet? Teď..." zobrazit příspěvekTeď se favorité vybírají podle toho jaký mají rozpočet? Teď ne, je tomu tak odjakživa. Že se s tím rozpočtem umí/neumí pracovat je věc druhá, ale předpoklad to je. Ty jsi taky dobrý srandista. V jednom příspěvku tvrdíš, že play-off je úplně něco jiného a pak mi tu píšeš, že Kváča, i když play-off nikdy nechytal měl takovéhle statistiky v základní části a že bilance byla taková a maková. Tak si vyber ať se do toho nezamotáš :-D "

Aha, už to chápu......Kváča je vlastně dřevák a Hradec byl v sérii s Libercem favorit. *FUCKU* *FUCKU*
Že je play off jiná soutěž jsem psal, ale Ty jsi evidentně nic nepochopil *SILENY* *NE*

otaznik10
karlos +523
02.04.21 v 10:58

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak Liberec nebude mít v hledišti žádné fanoušky, podle..." zobrazit příspěvekTak Liberec nebude mít v hledišti žádné fanoušky, podle předpokladu, nedokázal bych si vysvětlit když by mohli a ostatní ne. Ale už předem bylo jasné že jim to prostě neprojde. "

Já myslím, že jim to bylo jasný od začátku. Spíš si udělali berličku, aby nemuseli hrát dřív. Zkrátka taktizují a já doufám, že se jim to vymstí *KOSA*

otaznik11
karlos +523
02.04.21 v 07:23

reakce na PeterHCS: ,,Liberci chybí dva nejlepší hráči Šmíd a Filippi a síla kádru..." zobrazit příspěvekLiberci chybí dva nejlepší hráči Šmíd a Filippi a síla kádru na papíře se se Spartou vůbec nemůže rovnat. Kváča je prakticky začínající gólman bez zkušeností v play-off. V prvních dvou lajnách hrají mladí zajíci Musil nebo Najman. Rozpočet má Liberec letos oproti Spartě zhruba třetinový. Jasně, že to nic neznamená, ale tvrdit, že Sparta není jasný favorit je šíleně alibistické."

Aha, takže teď se favorité vybírají podle toho, jaký mají rozpočet, jo?? Kváča měl nejlepší čísla v extralize..... V základní části s nimi máme bilanci 2:2 na zápasy. Jak je to možné? Jak to, že jsme je nerozstříleli?? To jsme náš rozpočet navýšili až na play off??

Chce to pokoru. Myslím, že tým ji má *SALA* *SALA* Měli bychom ji mít i my fanoušci *THX* *THX*

+2
otaznik12
karlos +523
01.04.21 v 21:08

reakce na PeterHCS: ,,Liberec nic nestaví. Sparta jednoznačnej favorit série je. To je..." zobrazit příspěvekLiberec nic nestaví. Sparta jednoznačnej favorit série je. To je prostě fakt"

Četl jsi vůbec ten příspěvek, když na něj odpovídáš *MIMO* ? Podle těch čísel v nás tedy velké favority nevidím. Mám stejný názor jako Martin....Liberec by se neměl stavět do role outsidera. Výsledky měl víc než dobré, někde jsem četl, že snad obdržel nejméně branek na hřištích soupeřů..... Jasný favorit rozhodně nejsme. Dlouhodobá soutěž je něco jiného než play off. Liberec bude velmi nepříjemný, ale věřím, že ne nepřekonatelný. *SALA* *SALA* *SALA*

+1
otaznik13
karlos +523
31.03.21 v 13:39

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak co říkáte včera na reprezentaci? Za mě to až tak špatný..." zobrazit příspěvekTak co říkáte včera na reprezentaci? Za mě to až tak špatný zápas nebyl,Patrik mě samozřejmě naštval takový hráč si tohle prostě dovolit nemůže,sice byl držen ale chtěl oplácet a sudí ho viděl a prostě vyloučil. Každopádně v deseti jsme pořád dobře napadali a tlačili jsme se dopředu,pak přišla i červená na druhou straně a bylo to vyrovnaný. Jeden špatnej centr a prohráli jsme, žádný panika pořád máme hodně zápasu k tomu aby jsme minimálně druzí skončili, no uvidíme ale tenhle tým má na to se poprat možná ještě s Belgii, ale uvidíme, druhý místo dáme na stopro."

Pokud by Provod nebyl dřevák, tak jsme určitě neprohráli. Vyloučení Schicka za mě velmi přísné, teatrální pád a hlavně měla být pískána zcela jasná a zřetelná penalta za držení Schicka po celou dobu náběhu. Vždyť ten zmetek dastal i ŽK.

+1
otaznik14
karlos +523
30.03.21 v 11:37

reakce na Gapin: ,,No by me teda moc zajimalo kolik by Dedek musel Kostalkovy nasypat aby..." zobrazit příspěvekNo by me teda moc zajimalo kolik by Dedek musel Kostalkovy nasypat aby sel zrovna do Pardubic. Jemu 26 a spis bych videl ze pude do Khl nez nekam do fetackyho doupete."

Já si myslím, že mu nemohl nabídnout o tolik víc, aby tam šel kvůli prachům. Vytížení u nás má slušné, je to odchovanec...... Jedině problém v týmu, s trenéry?? Ale to si nemyslím, letos vypadáme dobře, soudržně...... Už ať zase hrajeme a rozebíráme tu zápasy a ne odchody. My to stejně neovlivníme.

otaznik15
karlos +523
30.03.21 v 07:25

reakce na paul68: ,,Podle důvěryhodného insidera Pardubic, Košťálek podepsal..." zobrazit příspěvekPodle důvěryhodného insidera Pardubic, Košťálek podepsal tam.. :-O :-( "

To by mě Honza dost zklamal.

otaznik16
karlos +523
29.03.21 v 08:19

Co myslíte, může to nějak ovlivnit fungování Sparty?

www.seznamzpravy.cz/...

otaznik17
karlos +523
26.03.21 v 08:50

reakce na PLHA: ,,Přesně jak píšeš. Proč zbytečně čekat než se někdo nakazí..." zobrazit příspěvekPřesně jak píšeš. Proč zbytečně čekat než se někdo nakazí ? Všichni jsou teď na tom s rozehraností stejně, tak je rozumné hrát co nejdříve. Že s pitomostí s diváky přišel zrovna Liberec mě ani nepřekvapilo, velmi nesympatický klub. Doufám, že zvítězí zdravý rozum ( a i zdraví hráčů) a začne se přeci jen dříve. "

Nemyslím si, že se měl někdo nakazit, protože se týden nebude hrát. Když jsem sledoval zápasy s Olomoucí, tak jsem přesvědčen o tom, že na Olomouc jsme vyrukovali s propracovanou a účinnou taktikou. Pokud chceme stejně účinnou taktiku vymyslet na Liberec a aplikovat ji týmu pod kůži, tak potřebujeme nějaký čas. Ten se nyní hodí. A už jsem to říkal....podle mne jsme měli sérii suverénně nejtěžší a odpočinek se nám taky hodí. I když se na zápasy hrozně těším, ten týden to rád vydržím. Mně tedy dodržení termínu nevadí.

otaznik18
karlos +523
25.03.21 v 21:44

Troufám si říct, že jsme měli nejtěžší sérii ze všech. A nebylo to tím, že bychom hráli špatně, naopak jsme hráli moc dobře *THUMBSUP* Chvílemi z toho bolely oči, ale byla to vše evidentně promyšlená a účinná taktika. A troufám si tvrdit, že Olomouc by proti MB nebo LIB minimálně jeden zápas urvala. Z hlediska férovosti zápasů jsem zas rád, že jsme hráli s Olomoucí. Mimo Knotka se tam nikdo nepokoušel o zákeřnosti.
Vzhledem k tomu, že nás zápasy stály dost sil, tak si myslím, že je dobře, že se nebudou zápasy semifinále hrát dřív.
Liberec bude těžký, ale rozhodně hratelný *POSILOVNA* *POSILOVNA* Takže žádné velké dýchánky......pouze Gapin má povolenu trochu rumu *OCHLASTA* jinak všichni odpočívat, ať ty tygry zkrotíme. Když budeme hrát takhle týmově, tvrdě, bojovně a v pravý čas vždy ukážeme hokejovost, tak uspějeme *THISISSPARTA* *THISISSPARTA*

+1
otaznik19
karlos +523
25.03.21 v 21:34

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Začne se určitě dřív, dneska jsem někde četl že to v plánu..." zobrazit příspěvekZačne se určitě dřív, dneska jsem někde četl že to v plánu je, tak tím líp nemusíme na další výhru dlouho čekat, jdu oslavovat tak se zatím mějte:) *SALA* *PRVNI* "

Jeden přestane a druhý začíná *CERTIK* Ze všeho nejhorší je, když ztratíme pokoru. *PEKLO*

+1
otaznik20
karlos +523
25.03.21 v 18:39

reakce na rad55: ,,Tyhle úvahy bych nechal na čarodějnice! Máme před sebou zápas a..." zobrazit příspěvekTyhle úvahy bych nechal na čarodějnice! Máme před sebou zápas a doufám, že hodně dalších. Nepamatuju tolik spekulací takovou dobu před přestupovým termínem.
Dneska začneme jak jsme končili, pořadí lajn nebude pevné. Budu rád za fér hru bez zranění.
*SALA* *SALA* *SALA* "

Věřím, že se Olomouc nesníží k prasárnám. Určitě ještě přitvrdí, určitě budou ještě víc zajíždět do Saši, určitě budou potyčky a asi budou i lítat pěsti *BOXER* *BOXER*
Musíme s tát při sobě, nenechat se vyprovokovat , ale když to bude nutné, tak to shodit *BOXER* *BOXER* *KOSA* *KOSA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne