Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +554
14.04.21 v 17:00

reakce na Koty: ,,Furt Liberec kvičí, jak je rozhodčí řeže a už to mají..." zobrazit příspěvekFurt Liberec kvičí, jak je rozhodčí řeže a už to mají potvrzené i od komise. Doufám, že jim rupnou nervy a dostanou pořádně nařezaný zítra!! Nezastavíš!! *METAL* "

Ty seš stejnej jak zbytek republiky....Nečti jen nadpisy a nebo piš alespoň vše co se tam píše *PEKLO* Šindler jasně píše, že to bylo na trestné střílení, ale že si nedokáže představit, že by to rozhodčí v tu chvíli z toho pohledu písknul. Pak tam píše o 3 nepotrestaných faulech na obou stranách. Nikde ani zmínka o tom, že by rozhodčí chybovali pouze ve prospěch Sparty.
Co z toho vyplývá?? Skočte nám všichni na záda *FUCKU* *FUCKU* My Vás porazíme s rozhodčími i bez nich *KSICHT* *KSICHT*

otaznik2
karlos +554
14.04.21 v 12:51

reakce na PeterHCS: ,,Počkej o faulu Němečka na Grígera snad nechceš polemizovat...." zobrazit příspěvekPočkej o faulu Němečka na Grígera snad nechceš polemizovat. Gríger byl dávno bez puku v klinči mezi dvěma a Němeček tam zbytečně přijel a trefil ho. Tam fakt není o čem. Trochu objektivity hochu."

Já nikam neutíkám *KSICHT* A ano, chci polemizovat. Já nepíšu že to faul určitě nebyl. Já píšu to, že když se to stane v jiných týmech(nebudu jmenovat), tak jsou to podle nich většinou "čisté hity" a to mluvím o dost horších zákrocích, po kterých ty kluci končí zápas. Tady Gríger nejenže neskončil, ale ještě nám dal 2 fíky. Proto říkám, že se to podle mne mohlo a nemuselo pískat. Nechci být zase ale za úplného "správňáka", který bude hledat fauly na naší straně. Co třeba bránění Pechovi, který šle s Buchtelem sám na kasu?? Pokud by ho ten bek nefauloval, šli jsme 2 sami na kasu. Co zákeřné sestřelení Poláška? Těch situací je fakt hodně. Nebrečím na rozhodčí, ale nebudu tady ani přitakávat zbytku republiky, že Sparta fauluje a měla být vyloučena. Pořád máme méně přesilovek než Liberec a chyby od rozhodčích jsou na obě strany.
Zkrátka už jen ze vzdoru proti té všeobecné nenávisti budu zpochybňovat cokoli uznám za vhodné *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

otaznik3
karlos +554
14.04.21 v 07:26

Včera jsme jasně viděli, že nesmíme ani na chvíli ustoupit od aktivní hry. Jakmile dáme Liberci trochu prostoru, ukazují svou kvalitu a nás to pak stojí strašně moc sil. Asi i víc, než kdybychom se snažili hrát pořád aktivně. Takže doufám, že se kluci i trenéři kousnou a budou žrát led od začátku do konce *KOSA* Mydlete ty liberecký plačky, věšte je po manitelech, dejte jim pocítit Spartu, udělejte radost Sparťanskému národu a nas.e.r.t.e celý zbytek republiky *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

otaznik4
karlos +554
14.04.21 v 07:19

reakce na Schaschek: ,,Faul Německa určitě. K tomu Jandusovi v prodloužení..." zobrazit příspěvekFaul Německa určitě. K tomu Jandusovi v prodloužení tohle:

“Přestože hráč v poli smí srazit puk rukou nebo jej chytit a okamžitě položit na led, nesmí jej v ruce skrýt (tj. podržet jej v ruce), držet jej déle, než trvá položení na led, nebo jet s pukem v ruce”
Tzn. jestli ho rukou postrkoval, tak to bylo cajk.

Btw: na nás taky dneska několik neodpískaných zákroků, každou chvíli držení, hákování.

Myslím, že to bylo kurvený na obě strany.
"

Ono je to všechno dost relevantní. Gríger jel proti Němečkovi čelem a musel ho vidět. Když se objeví podobné zákroky v některém zápase, tak když čtu názory ostatních fanoušků, tak podle nich by tohle rozhodně faul nebyl. Ale protože tohle bylo od Sparťana, tak je to jasný faul. Měli by si všichni sáhnout do svědomí, jak podobné a horší zákroky komentovali v minulosti *METAL* Němeček nedal ruku a loket nahoru. Za mě to je tak, že se to pískat mohlo a nemuselo *KOSA* *KOSA*
Hlavně je ale potřeba koukat na to v širších souvislostech. Rozhodčí dělají chyby na obě strany. Třeba to sestřelení Poláška byla daleko větší a nebezpečnější prasárna než zákrok Němečka. A byl Liberečák vyloučený?? Nebyl *CERTIK* Pak by se ten zápas vyvíjel jinak a třeba by vůbec nedošlo k té mele v našem brankovišti, o které mají taky všichni jasno........ Já myslím, že to bylo správně neodpískané. Ruku Janduse tam přimáčkl i Machovský svou vyrážečkou, bylo tam před tím najetí do Machovskýho a Jandus se evidentně snažil puk posunout k Machovskýmu.
Celkově má Liberec víc přesilovek a neodpískané zákroky jsou na obě strany. Třeba jejich přesilovka 5:3 tuším ve druhém zápase byla přímo ukázkový případ poškození Sparty.
Včera například 2 vyseknuté hokejky našim klukům. Jenže Sparta hraje proti všem a tak se poukazuje pouze na Spartu. *SALA* *SALA* *SALA*
Ani v jednom zápase se nejednalo o tendenční řízení zápasu a ani v jednom zápase se neděly vyloženě prasárny od rozhodčích.

Když to shrnu......rozhodčí musíme zaplatit ještě lépe, aby ta jejich pomoc byla pořádně vidět *SILENY* *SILENY* Ať je zbytek republiky pořádně na.s.r.a.n.e.j *KSICHT* *KSICHT* Já se hlásím a přidám na to celých 5,-Kč *METAL* *METAL* *METAL*

otaznik5
karlos +554
13.04.21 v 21:01

Dnes mi moc nešlo do hlavy, že jsme úplně přestali hrát. Nevím zda to bylo určenou taktikou, ale ta se ukázala jako neúčinná. Jakmile ustoupíme od aktivní hry, Liberec se dokáže dostat na koně a zle nám zatápět *OPEKA* Když hrajeme na 4 útoky, měli bychom mít ještě relativně sílu. Věřím, že si z toho vezmeme ponaučení a budeme se snažit hrát v sedmém zápase pořád aktivně *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *KOSA* *KOSA*

otaznik6
karlos +554
13.04.21 v 20:58

reakce na Hanzi88: ,,Jako nedivim se, že fňukaj po dnešku, na druhou stranu já zažil..." zobrazit příspěvekJako nedivim se, že fňukaj po dnešku, na druhou stranu já zažil takovejch zářezů Sparty v minulosti, že mi to je u ***e *FUCKU* Sparta proto všem"

Čemu se nedivíš?? Byly tam minimálně 3 nepísknuté věci pro Spartu a objektivní televize raději ty zákroky ani neopakovala.

otaznik7
karlos +554
13.04.21 v 20:56

To teda byly nervy, chvílemi to bylo jak na kolotoči *OPEKA* Ale zvládli jsme to *THX* Akorát jsem opět dodržel to, že jsem při zápase nepil pivo ani žádný jiný alkohol.......už to takhle řeším 3.zápas v řadě a vždy výhra *THUMBSUP* ........a to mi jako chcete říct, že se při zápase nenapiju piva ještě 5x ?? Když Liberec vyrovnal, chtěl jsem už načnout Diplomatico, které šetřím na titul. Ještě že jsem to neudělal. Bude to těžký vydržet, ale já se pro ten titul obětuju a pít bud vždy až po zápase, slibuju *DRINK* *OCHLASTOVE*

+1
otaznik8
karlos +554
12.04.21 v 16:10

reakce na Canuck: ,,Byl jsem na Mistrostvi Sveta U18 v Plzni v 2005 a byli strasne ty..." zobrazit příspěvekByl jsem na Mistrostvi Sveta U18 v Plzni v 2005 a byli strasne ty jejich fans. V Boleslavi jsem nikdy nebyl na hokeji, ale mam kamarad, ktery za nej hral (i za Spartu, mimochodem) a on je chvalil.

Jsem byl na semifinale, Svedsko - USA a Kanada - CR. Tam byli takove budouci hvezdy jako Carey Price, Kris Letang, Jack Johnson (Peter Mueller taky hral za USA, ale nerekl bych, ze je budouci hvezda...). Za ceskou hrali takove jmena jako Ondrej Pavelec, Michael Frolik, Vladimir Sobotka a Alexander Salak. Vic jim zajimal nadavat Kanadane nez fandit vlastni hrace. A kdyz Kanada vyhral v prodlozeni, tak piskali a buceli behem hymny, coz neni znamka intelligence...

No, fandil jsem Kanada tise, byl jsem tam sam a nechtel jsem dostat do tlamu, ale mam hodne spatne mineni o Plzenske publikum po tomhle zapasu. Jeste tam byl tatinek, syn asi pet let, a tatinek ho naucil sproste nadavat Kanadanum...

Kanada nakonec nestacil na Americane, Cesi zase na Svedum, takze zlato USA, stribro Kanada, bronz Svedsko, brambora CR..."

V Plzni tam snad ani nefandí, tam jenom uráží a sprostě nadávájí všem :-! :-! :-!

otaznik9
karlos +554
12.04.21 v 16:08

reakce na Mandor: ,,Koty ty jsi opravdu ještě blbější než jsme doufali. To se nedá..." zobrazit příspěvekKoty ty jsi opravdu ještě blbější než jsme doufali. To se nedá říct jinak.
A nebo prostě chceš jen provokovat. Toť otázka "

Já to říkám od začátku je to jasný provokatér - tro(t)ll *KSICHT* *KSICHT*

otaznik10
karlos +554
12.04.21 v 12:53

reakce na Koty: ,,Já bych blil, tady se ti ***i budou ještě vynášet do nebe!"

Nikdo je nevynáší do nebes. Myslím, že většina z nás je opravdu soudná(narozdíl od těch frustrátů) a dokáže uznat, že jejich fanoušci jsou o parník před zbytkem extraligy. Nic na tom nemění to, že to jsou nesoudný frustrovaný individua, který, ač nás zatím vždy v play off vyřadili, tak z nás mají takovej mindrák, že nás řeší, i když jim soutěž dávno skončila.

+1
otaznik11
karlos +554
12.04.21 v 07:58

A ještě jedna poznámka.....jestli dobře počítám, tak my měli 26 vyloučených a uplakánci z Liberce 22. Takže máme celkově pouze o 4 vyloučené více než Liberec. Co to je?? Na to přece není pan Augusta zvyklý, Liberec musí mít těch přesilovek ještě víc *KOSA* *KOSA* Jinak to vůbec nebude spravedlivý. *FUCKU* *FUCKU* Kriste pane, jak může být někdo tak nesoudnej :-! :-! :-!

otaznik12
karlos +554
12.04.21 v 07:45

reakce na loupák: ,,No právě, že ne, Polášek bodyčekoval hráče, který už nebyl v..." zobrazit příspěvekNo právě, že ne, Polášek bodyčekoval hráče, který už nebyl v držení kotouče, dneska Lenc bodyčekoval hráče, který v držení kotouče byl, tzn. faul to opravdu nebyl. Ale co už, jejich bída naše radost. "

Nesouhlasím *NE* *NE* Pokud si tu situaci dobře pamatuju, tak ten Liberečák si hodil puk kolem Poláška do rohu a jel za tím pukem. Puk neměl v držení žádný jiný hráč a proto je pořád považovaný za hráče v držení kotouče.
Vyloučení, se kterými nesouhlasí fanoušci a hráči najdeme na obou stranách. Pouze z jedné strany se ovšem řine potok slz a je slyšet zoufalé vzlykání *FUCKU*

Je moc dobře, že to není od nás, protože my jsme *SALA* *SALA* *SALA* a vy ostatní nám víte co....... *KSICHT* *KSICHT*

otaznik13
karlos +554
11.04.21 v 22:03

A myslíte, že nám zbyly ještě nějaké peníze pro rozhodčí na ten další zápas *METAL* *METAL* Pokud vyhrajeme, tak určitě zase jen s pomocí rozhodčích *METAL* *METAL* ale co je blbý, tak se opět zaplní nemocniční lůžka.....tentokrát ne covidovými pacienty, ale ubrečenými zamindrákovanými jedinci z celé ČR, kterým praskne cévka *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*
Sparta proti všem *KOSA* *THISISSPARTA* *KOSA*

+1
otaznik14
karlos +554
11.04.21 v 21:33

reakce na Schaschek: ,,Ožral se jak žok a málem dostal infarkt. "

To já jsem zase zjistil, že když u hokeje nechlastám, tak vyhráváme. Takže v tom asi budu muset pokračovat a budu sušit hubu..... ale co, já se teda obětuju a když postoupíme, tak se zleju jako doga *OCHLASTOVE* *OCHLASTOVE*

+1
otaznik15
karlos +554
11.04.21 v 21:30

reakce na Koty: ,,Tak jejich fanoušci se rozčilují, že to nemělo být vyloučeni..." zobrazit příspěvekTak jejich fanoušci se rozčilují, že to nemělo být vyloučeni ten bodyček. Což bylo opravdu hraniční. "

Za úplně stejný zákrok jsme šli ven my u nich. Ať jdou do p.r.d.e.l.e ubrečenci *METAL* Nemůže se pískat všechno jen pro ně *FUCKU* *FUCKU*

+1
otaznik16
karlos +554
11.04.21 v 21:18

reakce na karlos: ,,Taky od něj, obzvláště v play off, čekám mnohem víc. Zatím je..." zobrazit příspěvekTaky od něj, obzvláště v play off, čekám mnohem víc. Zatím je to velká bída. Maká, tak jako vždy, ale evidentně se mu nedaří. Je to škoda. Snad to zlomí *SALA* "

www.hokej.cz/tipspor...

statistika mluví bohužel jasně......

otaznik17
karlos +554
11.04.21 v 21:14

reakce na Anguilla: ,,Co ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už..." zobrazit příspěvekCo ten Pech je teď nevýrazný bez zápalu?Já ho nepoznávám to už se vidi v Budejkach?"

Taky od něj, obzvláště v play off, čekám mnohem víc. Zatím je to velká bída. Maká, tak jako vždy, ale evidentně se mu nedaří. Je to škoda. Snad to zlomí *SALA*

otaznik18
karlos +554
11.04.21 v 20:55

zato kopačky tomu zase daly na frak....místo abychom vedli po půl hodině 3:0 *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* tak to bylo díky naší chybě 0:1 a pak jsme úplně odešli. Je to škoda. Myslím, že bychom se měli rozloučit s Čelůstkou, Dočkalem a Krejčím st. Ty kluci jsou už pomalí a nejsou pro Spartu přínos. Možná Dočkal a Čelůstka mohou hrát se slabšími soupeři, aby předali mladším klukům zkušenosti. Krejčího bych hnal sviňským krokem. Místo aby zamakal o míč, tak jebe Vitíka jak největší primadona *KOSA* *KOSA* *KOSA*

otaznik19
karlos +554
11.04.21 v 20:50

Ta poslední byla přesilovka podle mého gusta *THUMBSUP* Jednoduše do střely, teč, gól *POSILOVNA* a tekoucí Kváča *FUCKU* To teda jsou pacienti. Jsem moc zvědavej s čím přijdou, uplakánci *SILENY* *MIMO*

+1
otaznik20
karlos +554
11.04.21 v 20:46

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Budeme první kdo otočí 0:3 na 4:3 my jsme Sparta. Možná se mě..." zobrazit příspěvekBudeme první kdo otočí 0:3 na 4:3 my jsme Sparta. Možná se mě vyplní sedmý zápas jak bude brečet Augusta "

Pokora pánové, pokora. Pojďme zápas od zápasu *SALA* *SALA*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 3. srpna - 17:00
    18.png
    KVA (doma)
    Příprava 2021 (přát. utk.)
  • 5. srpna - 17:30