Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
fandaFanda +58
08.03.22 v 18:42

reakce na Tomidlo1: ,,Já vím ale proto nebudu hrát jak hovado  Asi jsou frustrovani..." zobrazit příspěvekJá vím ale proto nebudu hrát jak hovado
Asi jsou frustrovani ze nemůžou dat gól šašci :-! "

To je taky pravda, ale vis co, kdyz na tebe celou sezonu chodi tisicovka fanousku ci dve a najednou je jich plna nejvetsi arena, potom se nekdy muzou nechat strhnout/zblbnout davem.. vseho moc skodi, a nerikam, ze z toho jsem nadsenej, spis jsem to psal s nadhledem a snazil se to zlehcit..

otaznik2
fandaFanda +58
08.03.22 v 18:35

reakce na Tomidlo1: ,,Buzerantum z KlaDNO se dneska nic nepiska jasnej kroscek ze zadu na..." zobrazit příspěvekBuzerantum z KlaDNO se dneska nic nepiska jasnej kroscek ze zadu na Tomaska buzeranti *CERTIK* *CERTIK* *CERTIK* *CERTIK* *KOSA* *PEKLO* *PEKLO* "

Tomi,
vytezek jde na Ukrajinu, tak treba chteji autentickou podobu, tam se taky jedna o zivot *VYKULENY*

otaznik3
fandaFanda +58
07.03.22 v 21:12

reakce na MartinMegadeth: ,,Divokou kartu do moc turnajů ATP Macháč ani Lehečka nedostanou. To..." zobrazit příspěvekDivokou kartu do moc turnajů ATP Macháč ani Lehečka nedostanou. To by jim muselo být o čtyři, pět let méně nebo by museli být jiné národnosti. Na prd je, že na challengrech naskakují body pomalu. *MIMO* Chtělo by to, aby se prokousali do stovky a na třech, čtyřech turnajích ATP dokázali přejít nějaké to kolo. Tím by se ve stovce etablovali. On jeden i větší úspěch, když zůstane ojedinělý, je nebezpečný v tom, že když k němu nic nepřidáš a po roce na stejném turnaji vypadneš brzy, tak letíš žebříčkem jak po tobogánu. Viz Veselka po Puné, kde neobhájil titul a pakoval se už ve čtvrtfinále. Následně letěl o cca čtyřicet míst dolů. Měl štěstí, že se poměrně rychle zmátořil a předvedl jízdu v Dubaji, která ho katapultovala o padesát míst zase nahoru. Ale musí to potvrzovat v průběhu roku, aby zase za rok nezahučel. *KOSA* "

To s tou divokou kartou jsem to myslel spis tak, ze kdyby postoupili mezi top 100, potom by mohli dostat kartu do lepsiho turnaje nez je challenger, a s trochou stesti postoupit do hlavniho turnaje. Vlastne je uplne jedno, jak se tam dostanou, hlavne aby tam nakoukli a potom se o to misto porvali *ANO*
Vnitrne mam pocit, ze i kdyby se tam meli prokousat nadvakrat, zkratka to zvladnou a potom uz se tam udrzi a postupne se budou prokousavat zebrickem nahoru.
Je pravda, ze by nebyli prvnimi, kdo zazil sesup dolu..
Vzdycky na tom budou lepe ti, kdo to maji v hlave srovnane, pac tenis je sport o hlave predevsim.
Co se tyka tve reakce na fotbal?
_ cekal jsem od ACS mnohem vic, myslel jsem si, ze maji na to o titul bojovat, mrzelo me, ze narozdil od hokeje (mnou oblibenejsi sport), kde ty sance jsou temer nulove, jsme ve fotbale zazili dobu po italskem saskovi a konecne muzeme bojovat o titul *HAHA*
A jedineho, co nakonec dokazeme bude vitezstvi v poharu - uprimne zklamani.
Obavam se, ze jsem to precenil a po vyhre nad dlouholetym rivalem 1:0 jsme se konecne nadechli k utoku na metu nejvyssi.
Netusim, co sem napsat. Hlozan pristi sezonu pravdepodobne zmizi a adekvatni nahradu bude temer nemozne najit. Jo jasne, mame par kvalitnich hracu, ale..
.. na druhou stranu, ten rocnik, co Plzen vzdy zahadne vyhrala 1:0, i kdyz hrali tuzku, si pamatuju prilis mnoho, tak uvidime, jak to dopadne, kazdopadne jsem to zatim uplne nevzdal *BRAVO* *BRAVO*

otaznik4
fandaFanda +58
06.03.22 v 19:50

reakce na MartinMegadeth: ,,Chtělo by to, aby se oba během letoška zabydleli v elitní stovce a..." zobrazit příspěvekChtělo by to, aby se oba během letoška zabydleli v elitní stovce a tím mohli hrát bez kvalifikací aspoň menší turnaje ATP. To by jim prospělo a posunulo dál než objíždění challengerů. *ANO* "

Souhlas, urcite by jim to pomohlo.
Je to o tom, aby se jim podaril jeden ci dva turnaje, a pak uz to kluci musi jen udrzet. Ale myslim si, ze i cesta pres divokou kartu je reseni. Ty kluci hrajou obetave a je jen otazka casu, nez prorazi *ANO*
Narozdil od jinych sasku, u nich se zklamani nebojim *OK*

otaznik5
fandaFanda +58
06.03.22 v 15:09

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Třeba by jsi o ty poslední boty přišel. :-D Ted to taky vypadá..." zobrazit příspěvekTřeba by jsi o ty poslední boty přišel. :-D Ted to taky vypadá že by to možná šlo, a vyhráváme. 8-) U mě má poslední šanci, když to nevyjde tak už nikdy se ho nebudu zastávat. "

nerad bych byl spatny prorok, ale o svoje posledni boty se skutecne nebojim *NE*
Tu sanci jsem mu daval nekolik sezon, ted uz je pro me *LEBKA* a jakykoliv uspech s nim velka iluze
.. a o to vic me to samo s**e, ze si zase musim pockat dalsi rok na pripadny uspech a na titul *SORRY*

a ke karlos (13:38:08): zastavat se ho nebudu, i kdyby jich udelat 10 v rade

+2
otaznik6
fandaFanda +58
06.03.22 v 11:19

Ahoj vsem ;)
Vim, ze uz to tady zaznelo, ale chtel bych dodatecne okomentovat kluky proti Argentine. Lehecka hral dobre az do momentu, kdy mohl uhrat set, pak se toho asi leknul a uteklo mu to. Chybi mu zkusenosti, ale to prinde - holt zkratka potrebuje drobet casu navic, ale bude to stat za to. Koukal jsem i na Machace, prvni set vyhral, druhy jsem bohuzel nevidel, a v poslednim se zase chytil, chvili jsem veril, ze by s trochou stesti mohl jeste vysledek zvratit, ovsem.. nejdrive prislo prase, co mu absolutne odskocilo a slo ve prospech soupere a potom velmi podobne par micku. I on potrebuju nejaky cas na dozrani a zkusenosti, myslim, ze tento zapas mu jich dal spoustu. Zcela urcite se to v prvnich dvou zapasech lamalo, bylo to videt i na ctyrhre, tam uz hrali Argentinci v naproste pohode a s klidkem na raketach.
Kluci zcela urcite neudelali ostudu, i kdyz ten celkovy vysledek by tomu nasvedcoval.
Znovu rikam/pisu - ti kluci se mi libi, stale jsou jeste velmi mladi, a i presto dokazi hrat kvalitni tenis a az ziskaji jeste nejake zkusenosti + se zlepsi, mame sanci na dalsi uspech v soutezi o velkou "misu".
Tentokrat Vam to nevyslo, presto dal drzime *THUMBSUP*

otaznik7
fandaFanda +58
06.03.22 v 11:08

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Ono to nakonec půjde, a to máme Pepu na střídačce pořád...." zobrazit příspěvekOno to nakonec půjde, a to máme Pepu na střídačce pořád. *FUCKU* "

s tim optimismem bych to krotil,.. a v reakci na tvuj predchozi prispevek pridam:
I kdyz bych s tebou rad souhlasil, mam spatne zpravy:
*NE* *NE*
S pepou to nikdy nepujde, on to zase podela, na to je expert *OK*
..na to bych mohl vsadit svoje posledni boty, uz tolikrat to vypadalo, ze by mozna, a nikdy nic, ten kluk je zoufalej, a lepsi to nebude, s nim nas ceka akorat tak *OPEKA*

otaznik8
fandaFanda +58
21.02.22 v 20:08

reakce na Schaschek: ,,Pokud Instagram nelże, tak měl dneska Chlapík svatbu, takže..." zobrazit příspěvekPokud Instagram nelże, tak měl dneska Chlapík svatbu, takže dobře, že hrajeme až ve středu 8-) "

bude to stacit?
*HAHA*

otaznik9
fandaFanda +58
21.02.22 v 20:04

reakce na MartinMeg 18:16:26

Pepik z Lodenic...
..Pepik z Lodenic by si konecne mel sebrat svych pet svestek, zmizet a uz se nikdy nevracet, jinak budu :-!
(textu bylo vice, ale asi dochazi k cenzure a ne a ne odeslat to)
Slusny kadr by mel nakopnout trener, a kdyz to nezvladne, melo by se jit vys - vedeni...
.. starost o prvni ctyrku by melo byt to posledni, co nas bude trapit, panove..

+2
otaznik10
fandaFanda +58
21.02.22 v 19:51

tohle je neuveritelny...

otaznik11
fandaFanda +58
21.02.22 v 19:16

test

otaznik12
fandaFanda +58
19.02.22 v 23:44

reakce na SpartaCorps: ,,Moc jim to přeju, součástí bronzového týmu jsou i Ďaloga a..." zobrazit příspěvekMoc jim to přeju, součástí bronzového týmu jsou i Ďaloga a Čajkovský….
Pěšane, ty ksindle, doufám, že ses koukal tvl…. Pan trenér v 70 letech dovedl Slováky k bronzu, co jsi dokázal ty ***??"

Nic a nikde *ANO* *ANO*

PS: Slovaci meli kvalitniho kouce a obrovskou vuli neco dokazat, takze naprosto zaslouzene vezou medaili a i ja se pripojuju s gratulaci - ty kluci si to moc zaslouzi *BRAVO*
Rybar zachytal, a kluci se podelili pekne o goly a uvidime, jestli ten mladej dokaze vyhrat bodovani, to by bylo husty - pokud bude hrat s pokorou muze dokazat zazraky *DRINK*

+1
otaznik13
fandaFanda +58
17.02.22 v 16:08

reakce na fandaFanda: ,,..uz se mi to odeslalo, chtel jsem jeste dodat, ze to, ze u nas stale..." zobrazit příspěvek..uz se mi to odeslalo, chtel jsem jeste dodat, ze to, ze u nas stale jeste je je bohuzel problem soucasneho a minuleho vedeni, ktere ho neodvolalo, a z toho jsem mega nestastnej, a je pravda, ze za to on nemuze - ta bezmoc, ze s tim nemuzeme nic udelat me neskutecne ubiji, a proto to mozna muze vypadat, ze mu vsechnu vinu hazim na hlavu i za to, co neudelal, tak to neni - vedeni ho tam drzi, a potom se za nej postavil i Horava, coz me taky zklamalo, zvl.po tom vyjadreni.
NE, za uplne za vsechno nemuze, to si nemyslim..
Ta situace, kdy na fanouscich vubec nezalezi a tym je na leta odsouzenej byt bez titulu a drzi si chymeru, ktera nefunguje, je totalne deprimujici, snad chapes, jak to myslim.."

* samozdrejme chimera, uz nevidim, co pisu

otaznik14
fandaFanda +58
17.02.22 v 16:05

reakce na Gapin: ,,Hele Jandače rád nemám, nevynechal jedinou možnost se do něj..." zobrazit příspěvekHele Jandače rád nemám, nevynechal jedinou možnost se do něj trefit. Nechci aby u nás trénoval, ale nikdy bych si o něm nedovolil říct, že nás dovedl až na dno.
Naopak nám ze dna jednou pomohl. To že není schopnej vyždímat z materiálu co má k dispozici, 110% v nejdůležitější části sezóny je věc druhá.
Kdyby měl tyhle výsledky co měl za ty roky se Spartou, někde v Olomouci nebo ve Varech, tak bude považován za celkem solidního trenéra. Ale na Spartu nikdy neměl."

..uz se mi to odeslalo, chtel jsem jeste dodat, ze to, ze u nas stale jeste je je bohuzel problem soucasneho a minuleho vedeni, ktere ho neodvolalo, a z toho jsem mega nestastnej, a je pravda, ze za to on nemuze - ta bezmoc, ze s tim nemuzeme nic udelat me neskutecne ubiji, a proto to mozna muze vypadat, ze mu vsechnu vinu hazim na hlavu i za to, co neudelal, tak to neni - vedeni ho tam drzi, a potom se za nej postavil i Horava, coz me taky zklamalo, zvl.po tom vyjadreni.
NE, za uplne za vsechno nemuze, to si nemyslim..
Ta situace, kdy na fanouscich vubec nezalezi a tym je na leta odsouzenej byt bez titulu a drzi si chymeru, ktera nefunguje, je totalne deprimujici, snad chapes, jak to myslim..

otaznik15
fandaFanda +58
17.02.22 v 15:55

reakce na Gapin: ,,Hele Jandače rád nemám, nevynechal jedinou možnost se do něj..." zobrazit příspěvekHele Jandače rád nemám, nevynechal jedinou možnost se do něj trefit. Nechci aby u nás trénoval, ale nikdy bych si o něm nedovolil říct, že nás dovedl až na dno.
Naopak nám ze dna jednou pomohl. To že není schopnej vyždímat z materiálu co má k dispozici, 110% v nejdůležitější části sezóny je věc druhá.
Kdyby měl tyhle výsledky co měl za ty roky se Spartou, někde v Olomouci nebo ve Varech, tak bude považován za celkem solidního trenéra. Ale na Spartu nikdy neměl."

Dovedl nas na temer na uplne dno tabulky, o tom neni zadny pochyb. Tech treneru, se kterymi Sparta hrala temer o zachranu byl velmi maly pocet.
To ze by nas z toho dna vytahnul si opravdu nevybavuju, ale treba se to nekdy stalo. Naopak tech zpackanych sezon pod jeho vedenim bylo tolik, ze se to snazim vytesnit. Dobre, mozna jednou vyhral zakladni cast, ale za tolik let na stridacce mi to prinde jako velice slaba naplast. Neni to ovsem tak davno, co se vratil nas velky srdcar a pravd.nejlepsi trener Franta Vyborny, ktery nam pomohl zachranit se a vytahnul aspon do predkola PO, aby ten rocnik nebyla takova blamaz..
Netusim, kde se Jandac vzal, a po vymene z Lva Praha s tim Svedem (nerad bych mu tu komolil jmeno, protoze si myslim, ze je/byl skutecne dobrej, kdyz dotahl Lva az do finale KHL), zacal trenovat. Bohuzel po nekolika sezonach jsem pochopil, ze to neni trener pro nas. Potom mu nekdo uslapal cestu do narodaku a dokonce odesel i do KHL - ale za me, uspech zadny nikdy a nikde nemel..
Promin, ale uz leta se nemuzu dockat az Jandac konecne odejde/bude odejit a s kazdou prohrou dofam, ze uz konecne se dockam. Nemyslim si, ze mu krivdim, kdyz rikam, ze nic nedokazal,.. ale pokud neco mas, sem s tim, treba ne*****l uplne vsechno, treba mi neco uniklo..
Jen nezapomen, ze kdyby mel aspon trochu *FLAGHC* rad, davno uz by odesel, kdyz neni schopen dovest ji k titulu *ANO*

otaznik16
fandaFanda +58
17.02.22 v 13:16

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Pešán a Sparta??? To nemyslíš snad vážně ne?? *CERTIK* Ten by..." zobrazit příspěvekPešán a Sparta??? To nemyslíš snad vážně ne?? *CERTIK* Ten by to tady rozesral ještě víc než to je... "

nechci ti brat iluze,
ale obavam se, ze horsi uz to byt opravdu nemuze - Jandac uz nas dovedl jednou temer na dno *VYHLIZI*
.. a i kdyz se mi nelibi Pesanovo angazma u repre a ocenil bych, kdyby odesel co nejdrive, Liberci tenkrat pomohl - tituly delali..
zatimco ten nas sasek, ten po velmi dlouhou *CAS* nedokazal vubec nikde a vubec nic!

otaznik17
fandaFanda +58
16.02.22 v 18:36

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Neuvěřitelný, Slovensko postoupilo do semifinále a bude hrát o..." zobrazit příspěvekNeuvěřitelný, Slovensko postoupilo do semifinále a bude hrát o medaile:) Ukázka toho že když bojuješ a střídačka žije tak se to dá. Gratulace "

..coz je presne ten rozdil mezi nasi reprezentaci a jejich *SORRY*
Moc jim to preju, hrali naplno cely zapas, strileli kdykoliv se dalo a evidentne to nevzdali.
kluci Slovaci, jste borci *DRINK*
Budu se tesit na jejich dalsi zapas, radost pohledet.
..a aby toho nebylo malo, Svedove porazili Kanadu *HAHA*, takze semifinale bez zamori.

+1
otaznik18
fandaFanda +58
15.02.22 v 18:30

reakce na Schaschek: ,,Nemůžeš ale dávat hráče do sestavy jen pro to, že je mladej. V..." zobrazit příspěvekNemůžeš ale dávat hráče do sestavy jen pro to, že je mladej. V tomhle souhlasím s Jandačem, který na tyto dotazy kdysi tohle přesně říkal. Pokud je ten mladej kvalitní, tak se prosadí a ne že mu budeš uměle vytvářet cestičku. Spíš bych se zamyslel nad systémem juniorských souteží, kde není konkurence. Ono extralize by taky slušelo 12 klubů místo 14 (15). Ale to je utopie. "

Ja nerikam, ze ho chci davat do sestavy mlade za kazdou cenu - naopak, cesta cpat mlade do extraligy nefunguje - to byla moje slova.
I kdyz,
pokud ten kluk ma talent a dostane se tam, nekdy jen potrebuje extra casu a nemusim chodit daleko - podivej se na Davida Vyborneho. Tata ho daval pravidelne do sestavy k nejlepsi lajne, jezdil najezdy, i kdyz na ne v te dobe nemel a my jen upeli pokazde, kdyz to podelal - ale, svete div se, David dosel az do NHL - protoze mel ten cas..

Co ja rikam, je potreba juniorum nekde prostor na slusne urovni, jenomze tech nasich juniorskych 20+ tymu v lize neni konkurence schopnejch.
Navic bohuzel tu funguje system, finance se jakkoliv podilis na prijmu trenera/klubu, tak dostanes vetsi prostor , coz uz tu taky nekdo zminoval - a to nas vubec nikam neposune *NE*
Hraci musi mit konkurenci, o tom zadna,
ale taky potrebuji i nejaky cas na lede a nekoho, kdo jim bude vstepovat smysluplne veci do hlavy - kvalitni trenery - podivej se na Svycary, investovali do hokeje velky prachy, najali si kanadske trenery, a v prubehu 10-12let se dostali z podprumeru do top 8 a zaslouzene se v ni drzi..

otaznik19
fandaFanda +58
15.02.22 v 18:10

reakce na karlos: ,,Tak nevím, ale myslím, že se najdeme dost lepších zemí než..." zobrazit příspěvekTak nevím, ale myslím, že se najdeme dost lepších zemí než Slovensko, kde čerpat inspiraci, jak dobře pracovat s mladými hokejisty. "

Ale o tom se s tebou nepru,
ja jen rikam, ze je potreba neco delat, a narozdil od nas, se o to Slovaci aspon pokousi, zatimco u nas se porad deje velky h***o, to me neskutecne s**e!

otaznik20
fandaFanda +58
15.02.22 v 12:32

reakce na Coocen: ,,Upřímně mne to nemrzí, že jsme vypadli. Objektivně jsme na to..." zobrazit příspěvekUpřímně mne to nemrzí, že jsme vypadli. Objektivně jsme na to neměli, většina soupeřů je tam prostě lepší. U nás hrál snad jenom Krejčí s Červenkou. Teď doufejme odvolají Pešána s Nedvědem. Kluci se nám vrátí o dost dříve a snad budou mít velkou chuť si spravit chuť. Hlavně Tomášek musí mít už absťák. Snad nastoupí už v pátek doma. Dříve to nečekám, těžko hned pojedou po příletu z Číny do Brna. Sobotkovi s Řepíkem bych osobně dal volno až do neděle. SPARTA *METAL* "

souhlas, letos jsme na to zkratka nemeli *SORRY*
..prislo mi, ze nasi prilis malo strili a stavi se golmanovi do vyhledu.
Jenom bych jeste ke Krejcimu s Cervenkou pridal Kovare, neprislo mi, ze by toho moc vypustil a docela obstojne se stavel pred branou a clonil.
Kluci si urcite nejake volno zaslouzi, jenom bych si pral, aby se Vladovi nestalo nic vazneho, a mohl se dat rychle do kupy, jinak by to mohla byt citelna ztrata.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 18. srpna - 19:00
    50.png
    SLB (venku)
    Příprava 2022 (Danube Cup)
  • 19. srpna - 15:00
    70.png
    RAU (venku)