Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
david999 -20
02.02.18 v 20:33

To mate z toho,ze se Briza misto starani o Spartu stara a vehementne prosazuje nahubkovy zakon.....

otaznik2
david999 -20
20.03.17 v 13:29

reakce na Schaschek: ,,Pro mě není Brno město, ale diagnóza. Mají zcela jistě..." zobrazit příspěvekPro mě není Brno město, ale diagnóza. Mají zcela jistě nejlepší support v extralize, ale zcela nedůstojný prostředí. Mačkáme se tam jak sardinky na kluzkých schodech, hned vedle za mříží hází domácí piva a když už jedno letí zpět k domácím od nás, tak se sekuritka vrhne na "házeče" a válí ho po betonových schodech. Kde to jsme *** do hajzlu? Oni si sem můžou přijet v kolika lidech chtějí, chodit si kam chtějí, my jsme tam jak v kleci. Dole pod Tebou chodí v prostoru metr na šířku domácí a prudí.

A to ještě tahle sekuritka je rozhodně lepší než ta, co tam byla předtím. Ty fakt jen čekali na to si bouchnout. S těmahle se dá aspoň domluvit.

Ale co už. Sérii jsme prohráli zcela zaslouženě a nemá smysl se v tom dál pitvat. Brno dle mého názoru dojde do finále. Před play off jsem favorizoval Spartu a Hradec. No teď si myslím, že titul bude jednoho z dvojice Hradec, Kometa.

Spíš by mě zajímalo co bude dál se Spartou. Protože minimálně půlka obrany je na vyhození. A to ještě Eminger s Gernátem mají smlouvu na příští rok :-! "

To máš těžký,skoro celý stadion je pod permicema a kdyz je skoro furt vyprodáno,tak vic listku a mista dostat prostě nemuzete. A ze k vam jezdí lidi kolik chce a chodí kde chcou.....na to je jen jedna rada. Musíte si sami vyprodat stadion a pak vam tam nikdo nepoleze....

otaznik3
david999 -20
20.03.17 v 12:53

O.k slušný příspěvky se mažou....jj.....kdyz hrajem s vámi tak ae podívám na vaše fórum,daji se tady zjistit různé věci ohledně zápasů.....a kolikrat se opravdu nestačím divit,jaké nazvy se tady dovim....pisete,te jsme vidlaci,jižní asie atd.....a já se tomu smeji.....protože vidlák a nevim jak to napsat i ten nick chuli...protože jeho vyjadřování odpovídá zvláštní škole.....nepopiram i u nas všude jinde jsou takovy,ale pak me připadá hodne směšný,ze zrovna on si stezuje.....tak nic,zase za rok

otaznik4
david999 -20
20.03.17 v 11:41

reakce na chuli: ,,Jinak co se týče fanoušků opět jsem se utvrdil v tom,že..." zobrazit příspěvekJinak co se týče fanoušků opět jsem se utvrdil v tom,že nějvětší svoloč a dobytek je ve východoasijské vesnici směrem na Vídeň s názvem Brno ... *NAPR**** "

Příspěvek byl smazán správcem fóra!

otaznik5
david999 -20
20.03.17 v 11:39

reakce na chuli: ,,Jaký hovado Nedomlel? ..Ten zákrok byl čistej a on je tu od toho..." zobrazit příspěvekJaký hovado Nedomlel? ..Ten zákrok byl čistej a on je tu od toho aby to řezal,Eminger,Gernát ,Mikuš ven- a někdo kdo umí vystřelit dovnitř ..Snad platí ten Schaus z Pardubic"

Otevři ty zaslepeny očí.......Kovacik byl bez puku...stal zady k němu....vůbec ho neviděl.....jak můžeš tvrdit ,ze to bylo čistý.....k te svoloci.....co cekas,ze se.k vam budou chovat slusne.....zrovna ty a tobe podobný,pro ktery je všechno na vychod Asie....vsichni jsou vidlaci...atd. Bych rad vedel co konkretne delas ty....

otaznik6
david999 -20
19.02.17 v 20:45

reakce na Gapin: ,,Nas.rat a nachc.at na brno, brněnský vidle z toho maj zážitek roku..." zobrazit příspěvekNas.rat a nachc.at na brno, brněnský vidle z toho maj zážitek roku že se přijedou podívat do města. Tak jako jim to neupírám, nejsou zvyklý na civilizovanej svět...
Ale to jak mobilizovali snad celou moravu, tak jich přijela asi půlka. Jo uznávám byli slyšet, to bez pochyby. Taky sem nikdy nezpochybňoval jejich nadšení a účast pro klub.
ALE DNESKA STE V PÍČI VY KRÉTENI NEGRAMOTNÝ... CO JE MODROBÍLÍ SMRDÍ SRAČKOU A HOVNEM,VY JELITA!!!"

Příspěvek byl smazán správcem fóra!

otaznik7
david999 -20
19.02.17 v 20:36

Brno ma tedkom velke problemy,ale pozor, v play-off spartu vzdy vyradilo....dneska bylo ovsem marny....Čermák je v tomto opravdu nevinně,v televizi to pekne rozebrali...od golmana velkej zkrat a hodne nebezpečněj zakrok....tipuji peknej flastr od d.k.

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. prosince - 17:30
    12.png
    VIT (venku)
    Extraliga (28.kolo)
  • 26. prosince - 16:30