Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
cedak +134
26.10.10 v 21:54

Musím říct že jsem byl víceméně náhodně  pracovně v Boleslavi a tak jsem byl  na Spartě  poprvé venku mimo Prahu a z pohledu dva metry od ledu  se mi to líbilo, druhou a třetí třetinu jsme byli lepší a to jsem ani doma teď dlouho neviděl.   Neví  někdo, proč nehrál Vykoukal? 

otaznik2
cedak +134
25.10.10 v 10:14

jo a ještě něco, můžu tolerovat výkony, když to nejde, můžu dejme tomu tolerovat  i hráčské trejdy, které se nevedou, ale když někdo odmítne podat soupeři ruku, měl by to minimálně vysvětlit.  Jinak nemá  žádné právo být kapitán.

Anebo to vedení vidí tak, že když ve fotbale kapitánuje největší pako, musí to tak být i v hokeji?

otaznik3
cedak +134
25.10.10 v 01:10

Omlouvám se že vám sem lezu protože jsem starší než většina z vás, ale  tahle diskuze  mi přijde tak trochu o ničem.  Že hrajou mizerně je fakt,  a že kašlou na diváky je druhej fakt.  Ale jestli pět minut nebudete fandit, bude jim to v čele s panem Břízou šumák. Možná by si všimli, kdyby do haly nepřišel vůbec nikdo.  Pokud taková akce bude, určitě ji podpořím i když jsem letos kromě Brna absolvoval všechno - a vlastně jsem je ještě neviděl prohrát :-) Ale  mám pocit, že nic jiného už pány nezajímá. POkud toto fórum čtou, omlouvám se Tomáši Pöpperlemu, Yoricku Treillemu  a Petru Tonovi, kteří na mě působí dojmem, že se na ledě o něco snaží. A abych se před fŕem shodil,  tady mnohokrát přetřásaný Hanzlík mi letos připadá jako náš nejlepší obránce.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. prosince - 16:20
    13.png?1
    BRN (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 11. prosince - 18:00
    12.png
    VIT (doma)