Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
cedak +134
10.01.19 v 12:07

reakce na Schaschek: ,,Jak říkám, na domluvu musí být dva. Jediný co můžu říct je..." zobrazit příspěvekJak říkám, na domluvu musí být dva. Jediný co můžu říct je to, že Broš teď pracuje s maximálním úsilím a rozhodně se na to na Spartě nesere."

Já nijak nechci kritizovat Brošovu činnost jako sportovního manažera, ale pustit do médií, že intenzivně řeší dva útočníky, a pak přivést Jonese s Klímou a jediné velké jméno realizovat do branky, to vyznělo v tuto chvíli nešťastně. Zvlášť když srovnáš, jak se Brno šikovně zbavilo Kašíka a udělalo si elegantně prostor pro návrat Čiliaka na playoff.
Už jsem psal, že chápu, že se k nám kvalitní hráči nehrnou, ale myslím, že při příchodu Sedláčka zmínit někde v článku že stále pracujeme na útočníkovi by byl pozitivní signál, protože takhle může vzniknout dojem, že slíbili dva útočníky, dva útočníky taky přivedli, a tím že to pro ně hasne...

otaznik2
cedak +134
09.01.19 v 23:58

Za sebe řeknu jen tolik: Příchod Sedláčka dává smysl jedině za předpokladu, že s tímto postupem byl srozuměn Machovský a souhlasil s ním. Což si úplně nemyslím. jinak v získání Sedláčka vidím tyto možné důsledky: 1) odstřelení Honzíka. Nevím, jestli je taková díra, jak se tu podsouvá. Ty zápasy, kdy letos dostal šanci, jsme neztratili jeho vinou, ve Slavii si svoje zachytal a i když leccos pustil, je lepší než jejich ostatní brankáři. Sparta mu evidentně nesplnila to, s čím do ní šel, a chápal bych, že neměl v poslední době zrovna nejvyšší motivaci. Pokud by byl předmětem nějakého trejdu se Slávií, tak z pohledu Sparty bych řekl proč ne...
2) Nevyužití Sedláčka. Je to kvalitní gólman. A to, aby seděl trvale na střídačce, je dost velký luxus. Ale hlavně: 3) jak to, že se náš management ochomýtl tady u toho trejdu. Copak mu není jasné, že by měl 25 hodin denně 8 dní v týdnu hledat útočníka a ne lovit gólmany? *CERTIK*

otaznik3
cedak +134
08.01.19 v 18:17

reakce na Schaschek: ,,Upřímně si myslím, že bude hodně těžký někoho kvalitního..." zobrazit příspěvekUpřímně si myslím, že bude hodně těžký někoho kvalitního (čti hráče 1-2. lajna) získat."

To máš asi pravdu. Nerozporuju že to má Brošák těžký a že je evidentní, že dnešní Sparta není mezi kvalitními hráči vysněná destinace, ať už je důvod jakýkoli. Asi v naší situaci něco o posilách slíbit musel, slibem neurazíš, ale jestli jsou těmi posilami Jones s Klímou, tak se jako Sparťan cítím mírně podvedenej

+1
otaznik4
cedak +134
08.01.19 v 16:33

reakce na Schaschek: ,,Musím říct, že jsem se zase skvěle *** po přečtení..." zobrazit příspěvekMusím říct, že jsem se zase skvěle *** po přečtení komentářů pod článem o příchodu Klímy. Neodehrál tu ještě ani minutu a hned mají všichni jasno... :-! "

Já jsem na něj hodně zvědavý a stejně jako další tady netuším, jestli to bude přínos nebo ne, samozřejmě doufám, že nám pomůže. Nicméně jestli Broš pustí do novin jak intenzivně pracuje na posílení útoku o dva hráče a aktuální výsledek je, že koupíme hráče ze zoufale posledního týmu první ligy, nepřipadá mi to jako relevantní výsledek. Doufám, že další posilu "ulovíme" aspoň v Havířově O-)

otaznik5
cedak +134
06.01.19 v 14:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Strýčku Hloubáku, kdyby Rousek a Pšenička nehráli, řada z nás..." zobrazit příspěvekStrýčku Hloubáku, kdyby Rousek a Pšenička nehráli, řada z nás by řvala (my dva určitě), že se nedává prostor mladým hráčům. Naprosto souhlasím, že ti kluci šanci dostávají. A hrát bourací lajnu nemůžou, protože typologicky to jsou zcela jiní hráči. Ale je fakt, že by mohli hrát s někým jiným než s Pechem. Ten by dle mého názoru týmu víc prospěl v útoku třeba s Formanem a Klimkem. Nebo by Pšenička i Rousek mohli hrát v útoku se dvěma "dospělými" spoluhráči. Co se týká Kumstáta, situaci jsi popsal vyčerpávajícím způsobem. Já ho mám hrozně rád a strašně me mrzí jak se trápí. Závěrem budu souhlasit s tím, že srovnávat Sparťanství Kumstáta a Rouska je volovina. Kromě toho pokud vím Rouskův táta za Spartu několik let hrál a vyhrál s ní i titul, vztah ke Spartě by kluk měl mít už od něj. *SMILESPA* "

No mně zase připadá jako volovina když se mluví o zařazování odchovanců a uvádí se Rousek za příklad, nemínil jsem porovnávat sparťanství jednoho nebo druhého. A poněkolikáté opakuju že proti jeho hraní nic nemám, ale v lajně s Pechem a Pšeničkou snižuje už tak velmi nepatrný útočný potenciál současné Sparty, protože Pech by měl být využit s hráči, s kterými může něco vytvořit. Když už tedy ne s Kumstátem, pak s Klimkem nebo Formanem. Proč nelze ty kluky zařadit místo různých Beranů a Smejkalů, kteří ve srovnání s Kumstátem mají jedinou výhodu, že jsou mladší, ale hokejově na něj aktuálně prostě nemají? A musím opakovat - nejsem si už tak docela jistý, jestli tady nehrají roli jazykové znalosti jednotlivých hráčů a možnost komunikace s trenérem.

otaznik6
cedak +134
05.01.19 v 16:13

reakce na karlos: ,,Kumstáta mám rád a myslím, že má tým u co dát. Souhlasím i se..." zobrazit příspěvekKumstáta mám rád a myslím, že má tým u co dát. Souhlasím i se zapojování mlaďasů, po tom celou dobu volám. Ale vše se má dělat vyváženě. S Pechem by měl hrát Kumstát/Jarůšek/Forman..... a k nim jeden mladej. 2 mladý a 1 zkušenej to není moc dobrý řešení. To těch zkušeností moc neposbíraj. Když se podívám na statistiky Kumstáta, ak je má mnohem lepší než ti, kteří pořád nastupují. Jeho odstřelení uprostřed sezóny nechápu. Ale třeba se jedná o zranění a on se do sestavy vrátí.... Pokud ne, bude to další neslavné loučení dlouholetého hráče, který pro Spartu něco odvedl a rval se za ní ze všech sil. Tedy další zametení s hráčem tak nějak po břízovsku :-! "

Přesně tak, zapojení těch kluků by mělo být přínosem pro ně i pro klub, a na formaci dvou mlaďasů s Pechem nevidím ani jedno. Nemám nic proti tomu, že se to zkusilo v jednom zápase, ale stejně jako kvcr to takhle opakovaně vidím především jako odstřelení Pecha. A v případě Kumstáta si pořád myslím, že i v současné formě patří mezi šest nejlepších útočníků Sparty a jeho odstavení závání tím, co píšeš, a to je hodně smutné...
Ještě bych připomněl, že Kumstát je rozhodně větším Sparťanem než takový Rousek, protože tento "odchovanec", jak ho někdo prezentuje, k nám dorazil v dorostu z Letňan (a má tedy svým původem logicky blíž ke zde nepříliš oblíbenému Antošovi než ke Spartě...)

-3
otaznik7
cedak +134
05.01.19 v 00:26

reakce na toci87: ,,Tak myslel jsem na jejich momentální poměry, ano náš výkon byl..." zobrazit příspěvekTak myslel jsem na jejich momentální poměry, ano náš výkon byl hrozný. A měli teda taky neskutečnou kliku(viz 3.gol tam měl hovorka štěstí hned několikrát)"

Nevím, co je na tom k řešení. Pardubice jsou v naprostém rozkladu a hrajou zoufale, jenže na Spartu to prostě stačilo. Věděli, že hrajou proti týmu, co je na tom mizerně, a dokázali to využít. Byly lepší, a vyhrály zaslouženě.
Rozhovor s Kruppem mě tentokrát několikrát nemile překvapil. Jednak mi z něj plyne, že naše útočná "taktika" je pro něj zřejmě v pořádku a něco zásadně jinak vymýšlet není na místě, a jednak mám dojem, že Pech a Kumstát - možná vzhledem k slabší angličtině - rozhodně nepatří mezi jeho oblíbence. A nejsem si úplně jistý, jestli za postavením Kumstáta mimo tým není právě tohle, protože se najde pár útočníků, co jsou ještě menším přínosem než on, a hrají stále. I kdyby byl jeho přínos jen v tom, že si umí občas nahrát s Pechem, je právě tohle něco, co spolehlivě v tom týmu momentálně nevyprodukuje nikdo. A pokud jde o Pecha, jako trenér přece nemůže nevidět jeho potenciál, který by mohl využít líp s někým, kdo je hokejově dál než Rousek s Pšenička. Nic proti nim, ať sbírají zkušenosti, ale proč nehrají nějakou checking line? Nebo je Pech nyní naše checking line? Doufám ale že se pletu a jen tomu prostě nerozumím

otaznik8
cedak +134
04.01.19 v 15:19

reakce na Gapin: ,,Takže Břízovy a potažmo Spartě už dávno nejde o sportovní..." zobrazit příspěvekTakže Břízovy a potažmo Spartě už dávno nejde o sportovní úspěch nebo o normálního fanouška je dávno zjevný fakt. Nechci tady znovu popisovat, že a proč hrajem sračku, to už se tu popsalo v několika příspěvkách pode mnou. Krupp je určitě osobnost a dobrej trenér, možná nejlepší v celý extralize, i když třeba měřeno úspěchy tak Růžička je asi lepší, ale to je na jinou debatu. Ale může bejt Krupp sebelepší tak s bandou průměráků, těžko něco udělá.
Na angažování Kruppa mám svojí teorii od začátku, co ho sem Bříza přitáhnul a celkem se mi potvrzuje.
Nebudu rozebírat téma O2 arény a Holešovic, pro mě je tohle téma prostě už dávno mrtvý. Jen bohužel tím, že se hraje pořád stejná ***, tak se to vytahuje. Jasně mě se v Holešovicích taky líbilo. A když se hrála *** tak to bylo trochu jiný, alespoň pro mě. Když se na to nedalo koukat, člověk se sebral a šel si na balkon nebo ven zakouřit, dal si normální jídlo a normální pivo, ta hala na něj tak nějak dejchala, že to co se dělo na ledě snášel o něco líp. Ale co může udělat člověk v Kyslíkárně? Dát si osmičkovej Staropramen, k jídlu radši nic a pak se buď vrátit do hlediště nebo se prostě sebrat a jít pryč.
To že je pro Spartu mnohem přínosnější ta sorta diváků, která se nacpe popcornem, kuřecíma nugetama a pak na kostce dělá vopičárny, je naprosto jednoduchá věc. Takovýmu divákovy nejde ani o hokej ani o to jak ta hra vypadá. Ten přijde příští zápas zase a zase se nacpe nugetama a když ho bude zabírat kamera tak bude vopičkovat na kostku i když potečem 10:0.
To že stoupla návštěvnost o nějakejch 2500 lidí je to jasnej důkaz. A teď ať mi někdo vysvětlí co to je za lidi? Kde se najednou vzalo 2500 lidí který najednou choděj. A je to úplně jedno ať jsou výsledky jaký jsou.
Přesun do O2 areny znamenal mnohem víc než nějaký stěhování do jiný haly. Byl to přesun do místa a situace, ze který není návratu. Sparta nebude už nikdy jako dřív, bude to pouze a jenom průměrnej klub, kterej hraje ve velkým městě a ve velký hale a ještě si hraje na něco co už dávno vůbec neni. Nic víc..."

tohle je hodně dobře napsaný. Musíme se prostě smířit s tím, že většina návštěvníků haly tam chodí proto, co se tam děje, a hokej pro ně je jedna z deseti věcí, které tam hledají, a určitě ne ta nejdůležitější. Záměrem je, aby to fungovalo jako kšeft, a jako kšeft to taky slušně funguje. Díky skvělým výkonům marketingu se povedlo z té haly vyždímat potenciál, který Slávie nevyužila, ale rozhodně to není tím, že v hale teď hraje Sparta. Ten klub by se zrovna tak mohl jmenovat Lev nebo třeba Lední žížaly, a nejmíň tři čtvrtě čumilů by to nijak nerozlišovaly a chodily by zrovna tak. A pro nás je vážně už asi k řešení jen otázka, jestli to akceptujeme a zařadíme se do davu těch co chodí, vlní se a líbají chlapy před kamerama, nebo postupem času rozšíříme řady těch, kdo nad HC Sparta udělali kříž. Protože být Sparťan jak to chápeme tady na fóru už je pomalu něco jako být Čechoslovák.

otaznik9
cedak +134
03.01.19 v 11:55

reakce na Schaschek: ,,Takhle strašný to nebylo? Bylo to úplně to samé."

Já myslím že ne. Sráželo nás víc chyb než letos, ale byly tam náznaky kombinací a soupeře typu Chomutovů a letos tragických Pardubic byla Sparta schopná dostat pod tlak. Letos nikoli. Je fakt, že výsledky se nelišily, ale umělecký dojem ano. I když je fakt, že to je rozdíl v kategorii mezi čtyři mínus a pět... Jinak jsem velmi rád, žes zmínil Kiss Me, když jsem to na Boleslavi viděl, bylo to jako bych dostal pěstí. Mezi tou spoustou věcí, které mi v té hale vadí, se tato exslávistická radovánka zařadila na druhé místo hned za druhého maskota, kterého i po roce a půl beru jako osobní urážku každého jednotlivého Sparťana. Když to KM zkusili na Spartu pustit v té superhale poprvé někdy loni či předloni, vzbudilo to vlnu odporu a potichu to zase zmizelo, teď to ale silvestrovští popkorňáci přivítali a tak to bude asi natrvalo.
S hodnocením hráčů souhlas, jen bych poznamenal, že Pecha zařadit mezi mlaďasy je asi přínos pro Rouska s Pšeničkou, ale nejproduktivnější hráč týmu toho v takové lajně moc nevyprodukuje, a to je každopádně něco, co jde za trenérem.
:-(

otaznik10
cedak +134
03.01.19 v 00:59

reakce na loupák: ,,Tak teď jsem z toho jelen. Arres by poslal Kruppa do hajzlu, ty..." zobrazit příspěvekTak teď jsem z toho jelen. Arres by poslal Kruppa do hajzlu, ty řikáš, že má pravdu, ale Kruppa bys podržel *CERTIK* "

Já s ním souhlasím v tom, že to, co HCS aktuálně předvádí, je (z mého pohledu diváka) horší než produkce téhož týmu pod Kalousem. Ale nemyslím si, že to je tak úplně vina Kruppa. Loni ten dreamteam trénoval jeden z nejlepších trenérů sparťanské historie, letos mezinárodní odborník, a ani jeden z nich neuspěl. Takže - narozdíl od Arrese - myslím, že chyba není v trenérovi, ale lidech, které trénuje. Protože svalit to na Břízu nebo Kellnera nebo na tu jeho hnusnou halu mi připadá trochu jednoduchý, i když se to nabízí. Sparta sice není nejbohatší tým extraligy, ale přece jenom má podstatně líp placené hráče než Chomutov nebo Pardubice. To, jak s nima tyhle dva týmy vyběhly, něco ukazuje a proto je můj názor, že lepší aktuální řešení než vyhodit Kruppa by spočívalo v rozloučení s podstatnou částí toho mladého nadějného kádru a angažování pár lidí, kteří umí hrát hokej. Protože Machovský je dobrý brankář, ale není Francouz, aby dotáhl bandu průměráků k titulu...

+1
otaznik11
cedak +134
02.01.19 v 21:58

nezlobte se ale Arres má svým způsobem pravdu, za Kalouse nebyly výsledky ale takhle strašný to nebylo. S dvěma týmama, s kterýma budeme hrát play out jsme prohráli "doma". Boleslav v tom vyhraném zápase vypadala podivně nemotivovaná. S kým chtějí opravdu vyhrávat? Jestli tým nepodržel Výborného a hodně podobný tým nepodrží nyní Kruppa, je chyba v týmu a ne v trenérech, takže já bych Kruppa podržel. Ne tak půlku hráčů...

otaznik12
cedak +134
29.12.18 v 21:09

Já nevím, ale za sebe ani den poté nemám nic než pocit totálního zmaru, tak mizerně jsem Spartu hrát ještě neviděl, a to už jsem viděl leccos. Nejhorší tým ligy ji prostě zaslouženě porazil, protože byl výrazně lepší. Za zde nenáviděného Jandače se nic nevyhrálo, ale dalo se na ně většinou koukat. Upřímně nevím, proč se tady probírá Jarůšek a dokonce Kumstát, který u toho včera ani nebyl, a proč se jmenují Forman s Pechem a jejich nestřílení jako příčiny neúspěchu. Ultramizerně hrála většina ostatních, a z jedinýho, kdo snesl měřítka, si udělal dobrý den u nás nechtěný Hovorka... Kdyby včera někdo přišel s tím, že se Bačovi Vykoukalovi na cestu do Prostějova přibalí autobus hráčů možná s výjimkou Machovského, Blaina, Piskáčka, Kumstáta, Formana a Pecha, a on výměnou pošle soubor hráči z první ligy, kteří to chtějí zkusit, já bych mu zatleskal. A teorii o tom, že nás řežou rozhodčí, tu po včerejšku fakt neberu. Mimochodem, abych se odreagoval, šel jsem se dnes podívat na Slavii s Litoměřicema, a docela mě to pobavilo. Soupeři, kteří na pohled produkují stejně krásný hokej jako letošní Sparta, nás v příští sezóně můžou čekat celkem pravidelně, navíc jako bonus zimák, kde se cítím jako na hokeji a ne jako na komerční prezentaci, kde mě pije krev mimo led už snad úplně všechno. A taky Honzík, který si přivezl fazónu ze Sparty. Co si víc přát? :-(

-1
otaznik13
cedak +134
29.12.18 v 00:33

reakce na Fefe: ,,Uvažte všichni příznivci Spartans. PŘESTAŇME, ALESPOŇ V JEDNOM..." zobrazit příspěvekUvažte všichni příznivci Spartans. PŘESTAŇME, ALESPOŇ V JEDNOM ZÁPASE FANDIT. Dneska to byla veliká bída, PROHRA s posledním. Hráči už by si měli uvědomit KDO na ně chodí. Jsma SPARTA: ŽLUTÁ je KRUTÁ, M...., ČERVENÁ je NAŠE KREV!!!"

Asi takhle: Minimálně osmdesáti procentům lidí, co tam dneska byli, byl výsledek celkem jedno, případně se případně radovali, protože polokoně seděli snad ve všech sektorech mimo kotle. A těch osmdesát procent lidí stejně nefandí, mnohem radši se vlní na debilní rytmy, když se vidí na kostce. Před kotlem smekám, neúnavně fandit, když ta parta na ledě předvádí takovou s... nic, to je výkon.
A k hokeji? Přiznávám, šel jsem pět minut před koncem a v neděli hodlám nechat lístek propadnout, já na tohle nemám nervy. Jakési dítě na mě křiklo, že pravý Sparťan vydrží do konce. OK, radši pravý Sparťan nebudu. Jestli jsme tu před měsícem řešili neexistující útočný projev a zoufalou sterilitu většiny hráčů pokud jde o hokejový nápady, řekl bych, že jsme klesli ještě hloub. Krupp je mi sympatickej ze svých rozhovorů, ale když tým v půlce sezóny absolutně netuší co hrát, absolutně nestíhá a proti největším zoufalcům v lize předvede to, co předvedl, musí už trenér přestat brebtat o smůle ze zranění, protože ono to vypadá, že čím víc dezolátů ze základní sestavy je mimo, tím pro Spartu líp... Moc by mě zajímalo, jestli po tomhle galapředstavení (a vlastně v podstatě všech domácích galapředstaveních téhle sezóny...) má trenér ještě tu bezmeznou důvěru vedení. A dál by mě zajímalo, kde jsou nějací hráči, kteří by s tím mohli něco udělat. Novýho Kanaďana jsem zaznamenal asi dvakrát, myslím, že výkonem celkem zapad do týmové tragédie, ale jestli je jeho doména v tlaku před brankou, musíme počkat, třeba se v dalším měsíci dočkáme nějaký situace, kdy k tlaku před brankou dojde a budeme ho schopní posoudit

+1
otaznik14
cedak +134
12.12.18 v 17:08

reakce na MartinMegadeth: ,,Dost obdivuji tvoji hypotézu, že když se hráč vrátí do..." zobrazit příspěvekDost obdivuji tvoji hypotézu, že když se hráč vrátí do extraligy z lepší soutěže, pak je to z jeho strany rezignace na vyšší cíle a uznání, že na víc než na domácí soutěž nemá. Docela by mě zajímalo co by Ti k tomu řekli kluci jako Ondra Němec, Zaťovič, Plekanec, Krajiček, Kundrátek, Kvapil, Filippi, Birner, Gulaš, Kovář nebo někteří další. *KSICHT* Upřímně s tou rezignací na vyšší cíle to vnímám spíš opačně. Když se hráč delší dobu plácá v týmu jako Slovan, byť v nejlepší soutěži v Evropě, ale bez šance na větší úspěch, tak mi spíš přijde, že zvolil pohodlí věčně neúspěšného klubu. Kdyby měl sportovní touhu něco dokázat, jde třeba do horší soutěže (a tím nemyslím jen extraligu), ale do klubu s mistrovskými ambicemi. Proto spíš chápu angažmá v Brně nebo v Třinci (a rád bych dodal kdyby to šlo i ve Spartě) než v jednom z dlouhodobě nejhorších týmů KHL. Že je takový hráč na očích celé KHL pravdou je, ale může to být dvousečné. Může být zaškatulkován jako ten co pro svoje pohodlí dál jít v rámci soutěže nechce nebo není vhodný (zejména když se mu angažmá v lepším Čeljabinsku nepovedlo) a tím se dostat do nevýhody oproti neokoukaným tvářím. I z extraligy se dobrými výkony dá dostat do KHL a to i do slušnějšího týmu jako naposledy dokázal Bulíř. Těch hráčů co odchází z extraligy do KHL je relativně dost, tudíž se mi tato výhoda maže. S čím bych souhlasil určitě, že Řepík bude mezi hráči, kteří ve Slovanu mít problémy s gážemi nebudou. On to dokonce nedávno i v jednom rozhovoru zmínil. Že pro něj bude technická KHL lepší než urputná extraliga je také pravda. Jako kdyby chtěl zase přijít, určitě bych ho nevyháněl. Přeci jen pokud chytí střeleckou slinu, na sedm gólů mu budou stačit tři, čtyři utkání. *POSILOVNA* "

No nevím, píšeme každý o něčem jiném. Psals o tom, že bys od Řepíka rád viděl dvouletou smlouvu se Spartou nejlépe bez klauzulí, a to by v jeho případě byla rezignace. Hráči, které uvádíš, se s ním moc srovnávat nedají, Plekanec sem přišel na konec kariéry, Kvapil nebo Ondra Němec taky přišli s tím, že už v cizině hrát nechtějí, a pro takového Kováře nebo Birnera je ELH zas jenom přestupní stanicí po dobu, než si vyjednají něco zajímavějšího. Když to srovnám, přišel by mi Řepík pro Spartu do playoff jako větší posila než teď pro Plzeň měsíční kontrakt s Kovářem.

otaznik15
cedak +134
11.12.18 v 00:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Co se Řepíka týká, mám z něj zvláštní pocit. Na jedné..." zobrazit příspěvekCo se Řepíka týká, mám z něj zvláštní pocit. Na jedné straně je to určitě střelec, jeden z mála co českému hokeji zůstal. Na straně druhé moc nechápu jakou má sportovní ctižádost, když se plácá už několikátý rok ve Slovanu, kde jsou finanční problémy, kde se hráčům dřív nebo později začne dlužit a kde není absolutně šance na větší sportovní úspěch. Navíc musím přiznat, že mě Řepík dvakrát ve Spartě zrovna moc nepřesvědčil, kulantně řečeno. Nemůžu se zbavit pocitu, že když přijde na dva, tři měsíce hráč dohrát sezónu a pak má smlouvu jinde nebo je bez smlouvy, tak to prostě někde vzadu v hlavě má a podle toho hraje. Kdyby se Řepík chtěl vrátit a podepsat dlouhodobější smlouvu, pak bych ho bral všemi deseti. Ale aby si zase odskočil „od bratislavské plotny“ to nevím jestli by konečně přineslo co si všichni představujeme. Zkusit je udělat společně s Červeným je zajímavá myšlenka, ideálně pak na dlouhodobější kontrakt. Tohle by mi smysl rozhodně dávalo. *THUMBSUP* Nad hráči z EBELky bych určitě neohrnoval nos, protože i v této soutěži se dají najít velice zajímavá jména, i když nevím jestli bychom se shodli přímo na borcích ze Znojma. Není to dlouho co prosákl zájem Sparty o Kanaďana Nicka Petersena z Klagenfurtu. Bohužel s přestupem musí souhlasit i klub kde hráč nyní působí, podobně jako v jiné soutěži, a to bývá u dobrých borců problém. V kvalitnějších klubech EBELky není tak častá výstupní klauze jako v extralize. Zrovna Petersen vypadal hodně zajímavě, ale Klagenfurt se na jeho odchod netvářil. Jen je třeba brát každého takového hráče s rozmyslem, aby se uměl popasovat s urputnou a taktickou extraligou, aby se Sparta s někým neadaptabilním nespálila jako nedávno Plzeň s Yellow Hornem (či jak se ten hoch přesně jmenoval). Co se Pohla týká, ve Wolsburgu podepsal zatím měsíční smlouvu, tudíž úplně ztracený být nemusí. *POSILOVNA* "

Určitě by bylo hezké, kdyby Řepík podepsal na dva roky, ale nemyslím si, že by to bylo v jeho případě na pořadu dne nebo týdne. Za sebe musím říct, že já celkem chápu, proč to v Bratislavě táhne dál. Jednak můžeme reálně předpokládat, že finančně je jeho smlouva zajímavější než podmínky, které se mu nabízely v extralize (a protože o něj má Slovan celkem permanentně zájem, těžko předpokládat, že by zrovna on patřil k těm, u kterých byly s platem ty největší problémy..). A jednak hrát v KHL, i když bez vyhlídek na playoff , pořád znamená, že je ve východních guberniích na očích a může o něj projevit zájem někdo podstatně zajímavější. A navíc, pro poměrně technického útočníka je KHL s jejím stylem hokeje bližší než úporná česká liga.
Takže v jeho případě bych podpis se Spartou jinak než na výpomoc v závěru sezóny chápal tak trochu jako rezignaci na vyšší cíle a uznání, že na víc než na extraligu nemá, a protože je Řepík přece jen jiná třída než Buchtele, chápu, že se do takového podpisu nehrne. I mně by se víc líbila posila, která přijde natrvalo, ale z toho, co se teoreticky rýsuje, mi pořád právě Řepík po vypadnutí Slovanu přijde jako zajímavý, i když ty minulé dvě sezóny to tu nespasil.

otaznik16
cedak +134
04.12.18 v 15:22

reakce na loupák: ,,Tyhle pindy o tom, že je někdo nagelovanej, nebo potetovanej mě..." zobrazit příspěvekTyhle pindy o tom, že je někdo nagelovanej, nebo potetovanej mě pekelně serou. To má nějakej vliv na výkonnost kurwa?"

nemá to žádný vliv na výkonnost, a nijak je neodsuzuju z tohoto důvodu. Vlastně se jim ani nedivím že jsou takoví jací jsou, protože oni jen využívají možností, které dneska mají a které jim vytvářejí všichni ti Křetínští a jim podobní. Jen prostě nevěřím v kvalitní partu odchovanců klubistů, ty doby jsou prostě pryč.

otaznik17
cedak +134
03.12.18 v 17:39

reakce na MartinMegadeth: ,,K tomu se budu schopen vyjadrit behem tydne, protoze k nam do vinarny..." zobrazit příspěvekK tomu se budu schopen vyjadrit behem tydne, protoze k nam do vinarny chodi dva hraci Sparty. Vinarnik je informovan, tudiz z nich zkusime dostat maximum informaci i za cenu alkoholeho opojeni. Nicmene samozrejme, ze do dneska na Letne pusobi pracovnici primo zodpovedni za prichod Ben Chaimu, Janku, Mavubu, Mandjecku. Kotalik a Kretinsky, ten to vsechno odsouhlasil a zaplatil! *NAPR**** Budu uprimny. Byl bych radsi kdyby Sparte zoufale chybely penize, hralo se jen s vlastnimi odchovanci i za cenu dreni osmeho mista v tabulce. Videl bych svetlo na konci tunelu, ze se ti kluci vyhraji a bude to lepsi. Co mam videt dneska ?! Hromadu howen a sr**cek! Bandu flakacu a lemplu bez sounalezitosti ke klubu. Klub bez vize, bez budoucnosti. To vezmu do ruky Spartu dalsi sam. Vezmu si k ruce Homolku, Mrazaka a Alese ... a dam Kretinskemu hlavu na spalek, ze do tri let dostaneme Spartu do Ligu Mistru. A tu bychom tam dostali, o tom nepochybuji! *SALA* "

Už jsem se několikrát zmínil, že fotbal v posledních cca 15 letech moc nesleduju, ale nedá mi to. Prakticky na všech Tvých úvahách nacházím značné procento trefnosti, ale nedá mi to, abych se neohradil proti těm démonickým odchovancům, potažmo se sparťanským srdcem. Především ve fotbalu mi to totiž připadá jako - mírně řečeno - naivní představa. Profesionální fotbal je dnes tanec takových peněz, že nějaké srdce u mladých a chuť se prát za klub u mladých nagelovaných "osobností" dnes prostě neexistuje. Neříkám, že se tu a tam nenajde výjimka, ale obecně je dnes představa, že by jakýkoli klub stavěl sestavu z odchovanců a mířil do pohárů podle mého poněkud naivní. To fakt nejde, na mladého fotbalistu s trochou talentu čeká tolik plných šrajtoflí, že zákonitě buď podlehne jejich volání, anebo ho vlastní klub musí přeplatit penězi, které si v tom stadiu kariéry obvykle nezaslouží.
Čímž rozhodně nechci tvrdit, že ty nákupy posledních dvou let a celý ten mrdník schvaluju, a určitě je pravda, že základ je trenér, který tým ukočíruje, a tím Ščasný rozhodně není. Ale i kdyby se nakrásně dnešní mezinárodní cirkus rozprášil a postavilo se to z juniorů, za dva roky ti junioři jsou rozprodaní a může se stavět znova...

otaznik18
cedak +134
18.11.18 v 17:55

Obvykle čekám, až vychladnu, než začnu plodit nějaké myšlenky, ale dnes nepočkám. Viděl jsem jen poslední třetinu, ale stačilo, příště nemusím vidět ani tu... Tři zápasy s naprostýma dezolátama, a myslím, že i optimisti jsou z hrušky dole. Chaos, který vidíme na ledě od prvního kola, teď už nese ovoce. Samozřejmě, lze tu vidět ty první vlašťovky v podobě využití přesilovek, ale to se bavíme na úrovni té "pěkné čtyřky z dusíku, nebo té rovnováhy na páce, že?" jak praví klasik...
Možná, že tady se hodí připomenout jedno - Kometa ve své první mistrovské sezóně měla podobně tragické období a já si tehdy říkal, že nemít na lavičce majitele, těžko by to ustál, nakonec z toho měli titul. Jenže Kometa měla tehdy na lavičce taky hráčskou kvalitu a byla otázka času, kdy se probere, a takovou kvalitu Sparta, dovolím si tvrdit, dneska nemá. Zranění Klimka s Černochem tady nemůže být omluva, to vážně nejsou rozdíloví hráči. Takže jestli se s tímhle kádrem a s tímhle realizačním týmem dočkáme podstatného obratu k lepšímu, bude to podle mě buď zásluha gólmana, který ale působí v posledních kolech dojmem, že už ho to taky tak nebaví, anebo zázraku. Pokud mě někdo reálným přesvědčí, že to, co řekl ve středu Hořava, nebyla jen zdvořilostní fráze, budu mu neskonale vděčný. A nejlíp by bylo, kdyby mě přesvědčili hráči... :-/

+1
otaznik19
cedak +134
17.11.18 v 21:24

reakce na karlos: ,,Tak s tím nesouhlasím*NE* 2 góly na přední tyči by golman neměl..." zobrazit příspěvekTak s tím nesouhlasím *NE* 2 góly na přední tyči by golman neměl pustit. Zápas v Chomutově byla jasná ukázka nemohoucnosti ve všech řadách. Chomutov byl od Růžičky určitě patřičně nažhavený a my jsme k tomu přistoupili velice laxně - viz Buchteleho nezakončení v oslabení a následný gól Valacha *MIMO*
Třeba fakt dostali v repre pauze do těla a ještě vstřebávají únavu nebo se prostě dostavila krize. Každopádně to co včera Sparta předvedla, byla jedna z největších s.r.a.č.e.k za poslední roky. Dal bych tomu ještě chvíli čas. Uwe prý s klukama byl po zápase dlouho zavřený v kabině, tak uvidíme v neděli, jak si vzali jeho proslov k srdci. Musí začít zase poctivě makat a půjde to *SALA* "

a dát do toho srdíčko... nepsal jsem, že Machovský byl skvostný, ale tři další góly chytil. Když píšeš o s...kách, ještě bych přidal komentáře hráčů po zápase. Nepřipadá vám, že se začaly podivně podobat těm loňským?
Doufám, že Uwe s nimi něco provede, ale i když zítra mimořádně mám v neděli odpoledne volno, třetí zápas tenhle týden si ze zdravotních důvodů odpustím. Koneckonců viděl jsem letos Spartu zatím pětkrát prohrát a jednou vyhrát, takže svou nepřítomností vlastně zvyšuji ambice, že by to mohlo vyjít.

otaznik20
cedak +134
17.11.18 v 00:32

Jen si neodpustím - hrajeme pořád totéž, ale když se to k nám nějak záhadně neodrazí, tak to dopadne tak jak to dopadlo. A to i tentokrát Machovský leccos chytil :-(

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. prosince - 16:20
    13.png?1
    BRN (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 11. prosince - 18:00
    12.png
    VIT (doma)