Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
carlos3 +47
23.04.21 v 21:28

reakce na Patriot: ,,Víš co je zajímavý, že naprosto stejný příspěvek ve stejném..." zobrazit příspěvekVíš co je zajímavý, že naprosto stejný příspěvek ve stejném znění se objevil na fóru Komety o pár hodin po tom tvém. Tak buď je to extrémní náhoda nebo tady Peter není pardubák, ale komeťák Pinacolada 8-) ještě je tu jedna možnost a sice, že ten jouda brněnskej opsal příspěvek odsud... *FUCKU*"

Už tam nelez, nebo o tom aspoň nepiš sem, díky.

+3
otaznik2
carlos3 +47
19.04.21 v 18:02

reakce na Jiří Vápeník: ,,Chytráci na ČT to dokonce říkali v průběhu zápasu. A ještě..." zobrazit příspěvekChytráci na ČT to dokonce říkali v průběhu zápasu. A ještě něco o Tomáškově ruce a vhazování. Docele jsem čuměl - myslel jsem, že tohle neříkat Zárubova parta respektuje. "

Na jednom videu ze kabiny na stránkách dobitvy.cz byl vidět Tomášek s obvázaným ramenem.

otaznik3
carlos3 +47
18.04.21 v 22:17

reakce na Leo: ,,Ono ty keci kdo je či kámoš a kdo bydlí vedle toho či toho, je..." zobrazit příspěvekOno ty keci kdo je či kámoš a kdo bydlí vedle toho či toho, je jen alibismus. Je úplně jedno jestli Augusta chodí s Ujcikem na pivo, nebo s Řezníčkem hrají karty.
Tohle mi od Hořavi přišlo jako docela trapný. A brečení. Jasný, není to úplně košér že dal Liberec podnět a vyřadili nám Německa, ale já sem přesvědčen že sérii s Libercem nám to neprohralo.
Tam se chleba lámal úplně jinde. A docela mě to od Hořavi zamrzelo že to neunes.
Jednou je profi trenér a podle toho by se měl i chovat, a třeba to co předvedl na té tiskovce byla ostuda, to se nedělá. Měl by to umět přijmout. "

Za mě to nebylo žádný brečení jen reakce na dané skutečnosti. Hořava v tom rozhovoru zmínil, že Liberec nás přehrál, nevymlouval se na absenci Němečka v jediním zápase, jen ho tahle situace nas*ala, čemuž se vůbec nedivím.

+2
otaznik4
carlos3 +47
17.04.21 v 10:47

Já částečně změnil názor na Jandače díky tomu pohledu do kabiny v rámci dobitvy.cz, v něčem ho opravdu respektuji jako solidního trenéra, ale dál bych ho ve Spartě nechtěl.

Základní část dokáže tým pod Jandačem ovládnout, hraje se pěkný hokej, evidentně se nebojí tvrdé hry, jak jsme si dříve mysleli. Jenže pak přijde play-off a vše je jinak. Proti Olomouci to zvládl takticky perfektně, připravil tým na jejich hokej a slavili jsme bezproblémový postup. Nicméně jakmile jeho taktika nezafunguje, tak už prostě na vývoj nedokáže efektivně zareagovat, maximálně promíchá hráče a tím to končí.

otaznik5
carlos3 +47
16.04.21 v 12:27

reakce na Schaschek: ,,JJ, já mám pocit, že byla vymyšlena úplně jiná kampaň, ale pak..." zobrazit příspěvekJJ, já mám pocit, že byla vymyšlena úplně jiná kampaň, ale pak přišel nový majitel a někoho napadlo tohle, takže tamta kampaň šla do háje. Šťastný heslo to není, to je pravda, protože se reálně o žádný úspěch za poslední léta opřít nemůžeme. Druhá a třetí místa nikoho nezajímají. "

Na druhou stranu druhou sezónu hrajeme nahoře, 3. a 1. místo v základní části, teď těsně prohrané SF, loni bychom to podle mě konečně vrátili Kometě. Co se týče té kampaně, tak já jsem neodolal tričku "Můžeš nás nenávidět, ale nikdy nás nezastavíš", který si beru do Plzně, když tam jedu za kamarády. Stále na mě mají nějaké komentáře, na druhou stranu za poslední dva roky tu nastal pokrok oproti předchozím bojům v předkole a můžu chodit se vztyyčenou hlavou, i když ten titul nemáme. Zvlášť po dorovnání série na 3:3.

Někdo by preferoval ten slogan až po vyhraném titulu, mně to stačí i po takových dvou sezónách (i když už tu ty dvě sezóny je). A na zbytek republiky se*e pes, navíc oni by si našli jiný důvod, proč to kritizovat, i kdybychom to vyhráli - ať už klasický argument s rozpočtem nebo pomoc rozhodčích.

otaznik6
carlos3 +47
16.04.21 v 09:15

Tyhle hejty na hesla mi přijdou zbytečné. Vždy záleží na tom, jak daný ročník dopadne, podle toho jsou i reakce - pokud bychom vyhráli, tak by drtivá většina lidí neřekla ani popel a naopak se chvástala heslem "nezastavíš". Znovu jsme byli žhavými kandidáty na titul, podle toho také vypadá to heslo - ukazujeme, že se té role nevzdáváme, jinak bychom mohli mít rovnou heslo "tak třeba to můžeme vyhrát, uvidíme".

Navíc tu bylo zmíněno heslo "se štítem, nebo na štítu". Ať si každý uvědomí, kdo za tím tehdy stál, jaká byla situace a jak to dopadlo.

Někdy jsou hesla povedená, někdy ne. Nicméně my jsme prostě Sparta, vždy proti všem, vzbuzujeme emoce, ta silná gesta a hesla by k tomu měla patřit.

+1
otaznik7
carlos3 +47
15.04.21 v 20:04

Nedá se nic dělat, rozhodující zápas nám nevyšel. Teď jen doufám, že ty uplakánci to nevyhrajou. Uvidíme, co zbyde z našeho týmu na další sezónu, spoléhám na schopnosti Tona a Hlinky.

My jsme Sparta, vy nejste nic! *THISISSPARTA*

+1
otaznik8
carlos3 +47
15.04.21 v 10:38

reakce na carlos3: ,,To je sice pravda, ale je tady zásadní rozdíl v tom, co tím..." zobrazit příspěvekTo je sice pravda, ale je tady zásadní rozdíl v tom, co tím chtěly obě strany docílit. Z pohledu Sparty šlo jednoznačně o upozornění na opakované filmování, které se ani netrestá stopkou. V případě Němečka je ale jasný cíl odstavit jednoho z našich klíčových beků.

Nerozporuji faul Němečka, ale ta stopka sama i sobě mi přijde přísná. Správně tam uvádějí, že to bylo bez výskoku, nechal ruce u těla, trest je defakto jen za to, že ho trefil do hlavy. Nicméně to je dané pouze tím, že je tak vysoký a soupeř měl hlavu skloněnou. Za to ho prostě nemůže dodatečně trestat, měl to být faul, ale ne se stopkou.

A poslední věc - kdyby rozhodčí správně vyloučili Birnera společně se Sukelem, tak se hraje 4 na 4, nedošlo by k zákroku Němečka a nikdo si nemůže stěžovat na to, že měl hrát Liberec 5 na 3, když měl být Birner na trestné za filmování."

Jsem si neuvědomil, že to nebylo po Sukelově faulu, tak to se musím opravit, nicméně zbytek platí.

otaznik9
carlos3 +47
15.04.21 v 10:25

reakce na PeterHCS: ,,Sparta na Birnera taktéž žalovala"

To je sice pravda, ale je tady zásadní rozdíl v tom, co tím chtěly obě strany docílit. Z pohledu Sparty šlo jednoznačně o upozornění na opakované filmování, které se ani netrestá stopkou. V případě Němečka je ale jasný cíl odstavit jednoho z našich klíčových beků.

Nerozporuji faul Němečka, ale ta stopka sama i sobě mi přijde přísná. Správně tam uvádějí, že to bylo bez výskoku, nechal ruce u těla, trest je defakto jen za to, že ho trefil do hlavy. Nicméně to je dané pouze tím, že je tak vysoký a soupeř měl hlavu skloněnou. Za to ho prostě nemůže dodatečně trestat, měl to být faul, ale ne se stopkou.

A poslední věc - kdyby rozhodčí správně vyloučili Birnera společně se Sukelem, tak se hraje 4 na 4, nedošlo by k zákroku Němečka a nikdo si nemůže stěžovat na to, že měl hrát Liberec 5 na 3, když měl být Birner na trestné za filmování.

otaznik10
carlos3 +47
11.04.21 v 21:46

Pokud se někomu nezdálo vyloučení, tak ať se podívají na moment před libereckým gólem na 2:1, Tomášek tam dostal loket, z následující akce padnul gól *FUCKU*

otaznik11
carlos3 +47
17.03.21 v 16:53

reakce na Koty: ,,Nic jdeme na Olomouc!! Hlavně ušetřit co nejvíce sil na..." zobrazit příspěvekNic jdeme na Olomouc!! Hlavně ušetřit co nejvíce sil na semifinále. [:-} "

Jestli tohle není troll, tam už fakt nevím *NE*

+2
otaznik12
carlos3 +47
09.03.21 v 13:33

Rozhovor s Pechem:

Probíhají spekulace ohledně vaší budoucnosti. Jednáte se Spartou o nové smlouvě?
Jednám. Jsme na půli cesty. Uvidíme...

otaznik13
carlos3 +47
16.02.21 v 10:29

Mně by ani tolik nevadila samotná prohra, ale úděsná defenzivní činnost v celém zápase. To, jakým způsobem jsme si nechali ujít vítězství, se v zápase opakovalo hned několikrát. Obránci ve včerejším zápasem kupili jednu chybu za druhou a několikrát se soupeř řítil sám na Saláka, který pak vypadal slušně řečeno naštvaný. Nájezdy znovu tragické, nedat ani jeden gól ze šesti pokusů je děsivá bilance, která nás může při vyrovnaných zápasech v playoff stát postup.
Jednu prohru vem čert, ale doufám, že po včerejším výkonu proběhla důrazná komunikace od trenérů k hráčům, aby si uvědomili, že s takovou hrou z playoff vyletíme okamžitě. Pokud si z takové facky hráči něco odnesou, tak budu za takovou prohru nakonec rád.

+1
otaznik14
carlos3 +47
28.01.21 v 14:23

Já osobně jsem doufal, že Němec nepřijde. Už není tím hráčem, co býval, na druhou stranu je to posila především na playoff, kde můžeme využít jeho zkušeností, snad ho taky nové působiště nakopne, ona ta atmosféra v Brně jeho výkonům asi nepřispěla. A co se týče toho, že přišel z tý vesnice, tak zrovna u něj mi to vůbec nevadí.

otaznik15
carlos3 +47
04.01.21 v 13:01

Jirka Hrdina pěkně komentuje vystoupení U20

www.sport.cz/plus/cl...

+2
otaznik16
carlos3 +47
20.10.20 v 19:50

reakce na maxistr: ,,Byl jsem tam. Nevím jak kdo, ale já o tom, že některé ulice budou..." zobrazit příspěvekByl jsem tam. Nevím jak kdo, ale já o tom, že některé ulice budou k odchodu uzavřené jsem nevěděl. Na to jsem hodně citlivý. To jsem viděl naposledy na Národní v roce 1989. A jak asi může dopadnout setkání ostrých hochů, když jim policie začne bránit v odchodu např. Pařížskou? Druhá otázka je, proč tam ti těžkooděnci vůbec zasahovali? Jediné co jsem viděl, že se použilo pyro, tak jak to znám ze stadionů. Podle mne, kdyby se to vše vybouchalo a shořelo, tak by šli všichni domů .."

Už jsem na demonstraci byl a od pořadatele jsem dostal přesné informace, kudy se mám na demonstraci dostat, kudy odcházet a další podobné informace. Pokud tady nebyl organizátor schopen tyto informace předem účastníkům jakýmkoliv způsobem předat, tak to je špatná organizace, opravdu to není vina policie.
Když bylo předem dáno, že ta ulice bude uzavřená, tak proč by jim neměli bránit, to je mají pustit jen proto, že oni to chtějí?
Sledoval jsem to živě a slyšel jsem, jak po oficiálním konci začali ultras házet dělobuchy. Bylo na záběrech vidět, že některým lidem to opravdu nedělalo dobře, když to bouchalo vedle nich a snažili se od nich dostat co nejdál. Takže celkem chápu, proč tam naběhla skvadra těžkooděnců, když tam ti lidé už neměli co dělat, navíc ještě těmi dělobuchy mohli ohrozit ostatní. Později jsem viděl i primární důvod, proč tam naběhli, začali tam napadat policisty a policistku, kteří byli v davu. Následně se spustila mela, viděl jsem, jak ultras háželi vším možným po policistech, neviděl jsem záběr, kde by policisté dělali něco špatně. Naopak jak jsem četl o tom, jak někomu odkopli vlajku, tak to jsem zrovna viděl živě - ten demonstrant bránil cisterně, tak ho odvlekli pryč, on se neustále hlásil o svou vlajku, tu mu někdo odnesl, a když ho zpacifikovali, tak na něj reagovali, že se pokusí ji přinést a pak mu ji opravdu přinesli. Tolik k té zlé policii.
A srovnání s listopadem mi přijde vysloveně ubohé. Tehdy byli brutálně mláceni studenti, kteří přišli na Národní bez náznaku násilí nebo jakéhokoliv bordelu, navíc přišli vyjádřit svůj názor proti totalitnímu režimu. Takové srovnání mi přijde jako neúcta ke všem listopadovým demonstrantům.

+1
otaznik17
carlos3 +47
19.10.20 v 21:14

reakce na rad55: ,,Zajímavé..." zobrazit příspěvekZajímavé isport.blesk.cz/clan..."

Tohle je solidní komedie. Řeči o provokaci mi přijdou k smíchu, co se týče toho "provokatéra", tak už o tom psali, že to byl člen antikonfliktního týmu a na záběrech nikde nebylo vidět, že by něco dělal. Pravdu se nemusíme dozvědět, ale spíš budu věřit tomu, že to byl nevinný člověk, který si sundal vestu antikonfliktního týmu a radši ujel v policejním autě, než abych věřil tomu, že ti slušní kluci, kteří přijeli vyzbrojeni vším možným, se nechali jen vyprovokovat (zvlášť když zdůrazňuje, že byli vyprovokováni, jako kdyby tam nejeli s úmyslem udělat bordel).
Co se týče odchodu, tak policie dopředu avizovala, že některé ulice budou uzavřeny, zrovna o Pařížské to bylo rozhodně známo dopředu. Sledoval jsem celou demonstraci živě, viděl jsem záběry z několika různých zdrojů a naprostá většina lidí náměstí opustila úplně bez problému, tak je Ujčík holt bez orientačního smyslu, když není schopen najít cestu, kterou jde většina.
A jeho vyjádření o rouškách - "Rouška je osobní věc každého", to už je obzvlášť vydařené prohlášení. Osobně roušku nemusím, venku to platí dvojnásob, nicméně to je demonstrace, kde je hlava na hlavě, takže tady to smysl rozhodně má. Efekt roušky pochopí i malé dítě, tak nechápu takové vyjadřování. Navíc když už bych chtěl jít demonstrovat, tak se chovám podle platných pravidel, protože pokud je nebudu dodržovat, tak tím dávám náboje tomu, kdo s demonstrací nesouhlasí.

Sám za sebe bych se rád zúčastnil demonstrace na podporu hokejových klubů, aby mohli hrát, nebo alespoň trénovat, klidně i bez diváků. Ale chtěl bych pouze demonstraci, kde se budou dodržovat nastavená pravidla, která nejsou zas tak omezující, a aby se to nezvrhlo v popírání roušek apod., což se bohužel stane z každé podobně plánované akce.

+1
otaznik18
carlos3 +47
18.10.20 v 16:18

reakce na slajer: ,,Tak to bych teda klidně podepsal! No a jak je to s tím..." zobrazit příspěvekTak to bych teda klidně podepsal! No a jak je to s tím shlukováním lidí? Může se? Kolik? Jaký rozestupy? Nebo se nemůže a pak se ptám, jak je tohle divadýlko možný? *CERTIK* "

Demonstrace se za současné situace může zúčastnit 500 lidí rozdělených do skupinek po 20, mezi skupinkami by měly být rozestupy 2 metry.
Ta demonstrace mi přišla opravdu absurdní, ty názory, co tam zazněly, byly z větší míry nesmyslné. Navíc když to organizátor oficiálně ukončil, tak se ukázalo, kolik lidí tam přišlo vyjádřit názor a kolik lidí tam přišlo udělat bordel, je to smutný.

+1
Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31