Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1564
01.03.10 v 14:23

ladis: pláčeš na nesprávném hrobě..to vedení hcs zrušilo fórum..původně mělo být pouze na facebooku..přišli za námi s tím, že ho dají na facebook, nebo ho můžou dát sem..vzhledem k tomu, že mnoho lidí facebook nemá, tak jsme na to přistoupili..ale nemůžeš nám vyčítat zrušení fóra..i já osobně jsem byl proti..bohužel o tom rozhoduje někdo jiný...

5.png
Schaschek +1564
01.03.10 v 11:39

problém je ten, že Pardubice by nás sfoukly jak svíčku..ono letos si fakt moc vybírat nemůžeme..já pořád doufám, že se střetneme se Zlínem.. :-)

5.png
Schaschek +1564
01.03.10 v 00:03

Sin34: co konkrétně Ti vadí?

5.png
Schaschek +1564
28.02.10 v 23:38

já osobně si myslím, že zrušení fóra je velmi nešťastné..jsme zřejmě jediní v extralize, kteří to tak mají..já sám jsem na fórum chodil denně a když už jsem zrovna nepřispíval, tak jsem ho četl a některé příspěvky mi přišli věcné a kvalitní. Nevím proč se k tomu náš klub odhodlal. Pravdou je, že zprvu měla být diskuse na Facebooku, což by dle mě byla kravina největší vzhledem k tomu, že ne každý tam má účet a ne každý si ho tam chce zařizovat...my jsme byli osloveni s tím, zda by zde mohla být diskuse a vzhledem k tomu, že se nám to zdálo lepší než pouhá diskuse na Facebooku, tak jsme na to přistoupili..budeme se snažit to tu nějak udržovat..

5.png
Schaschek +1564
29.10.09 v 23:25

reakce na Schaschek: ,,když už jsme u toho... http://www.youtube.com/watch?v=1NorH8umkMU..." zobrazit příspěvekkdyž už jsme u toho... www.youtube.com/watc... takhle to přesně řveme my... nebo se o to alespon snažíme.."

Schaschek napsal:

když už jsme u toho... www.youtube.com/watc... takhle to přesně řveme my...nebo se o to alespon snažíme..

tady je to naprosto hustý.... www.youtube.com/watc...

5.png
Schaschek +1564
29.10.09 v 23:19

reakce na : ,,Návrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na..." zobrazit příspěvekNávrhy, připomínky, tipy a všeobecná diskuse o fandění na Spartě"

když už jsme u toho... www.youtube.com/watc... takhle to přesně řveme my... nebo se o to alespon snažíme..

5.png
Schaschek +1564
29.10.09 v 23:16

reakce na Krtek: ,,Doteď mi dělala problém, ale myslim že tohle řeší situaci.. :-D..." zobrazit příspěvekDoteď mi dělala problém, ale myslim že tohle řeší situaci.. :-D www.youtube.com/watc..."

Krtek napsal:

Doteď mi dělala problém, ale myslim že tohle řeší situaci.. :-D www.youtube.com/watc...

tak to se zkouší už delší dobu..v Brně se nám to povedlo ukázkově.. :-)

5.png
Schaschek +1564
20.10.09 v 23:02

máme sice trošku svázané ruce..ale osobně jsem pro nějaké radikálnější řešení, třeba vyvěšení transparentu a opuštění kotle na první třetinu..už se musí něco dít, protože nejsme naivní pubertální hovada se kterejma se bude takhle vyjebávat..!

5.png
Schaschek +1564
20.10.09 v 09:27

souhlasím s vámi, pánové..vedení s námi neskutečně vyjebalo, lhalo nám do ksichtu..já osobně jsem pro nějaké radikálnější řešení..prostě už musíme projevit nesouhlas..nemůžeme si nechat srát do huby..! :-(

5.png
Schaschek +1564
19.10.09 v 15:36

už jsem to psal k reportu ze zápasu..support vynikající..kopírky jsme v hledišti totálně znemožnili. Výkon hráčů se mi po dlouhý době líbil. Pořád mám výhrady, ale rozhodně je vidět zlepšení. Hlavně to trápení v koncovce je neskutečné..Neruda je pytel brambor a ne gólman a my mu dáme za 60 minut hry pouze dva góly..v tomhle bych hledal příčinu..Slávie tady zahrála naprosto příšerně a včera byla rozhodně k poražení !

5.png
Schaschek +1564
14.10.09 v 09:38

nechce se mi věřit, že po tom kolik jich přijelo na slátance jich k nám přijede jeden autobus a pár aut..tomu prostě nevěřim - kor když je to v pátek a druhej den se nemusí vstávat do práce..

5.png
Schaschek +1564
12.10.09 v 22:21

reakce na Bobi86: ,,Z rozesránim kabiny to může bejt pravda a taky nemusí, buhví jak..." zobrazit příspěvekZ rozesránim kabiny to může bejt pravda a taky nemusí, buhví jak to bylo, mohli ho nemít rádi hráči a nějakym způsobem mu to zhnusit. Třeba by se chytil a bylo by to dobrý frafont: útočníků tu máme dost, ale jak s nima hrajem ? "

mě spíš přijde, že ve vedení není nikdo, kdo by je dokázal namotivovat, seřvat, aby už konečně začali něco hrát..že se s nima jedná jako s kámošema a pak to takhle vypadá...primadony hrajou laxně, protože ví, že se jim nic nestane a mladý, když to viděj, tak na to kašlou taky..

5.png
Schaschek +1564
12.10.09 v 22:20

reakce na antislavista5: ,,na druhou stranu musite uznat, ze nato co hrajou, i kdyby jich prijelo..." zobrazit příspěvekna druhou stranu musite uznat, ze nato co hrajou, i kdyby jich prijelo 500 tak je to obrovsky cislo- chtel bych videt kolik by nas dorazilo treba jen na slavii kdyby sme byli beznadejne posledni"

jj to je pravda..neskutečný ty počty..a doma famózní support..ale je taky fakt, že před pár lety jich chodilo na ligu 300...takže je to hodně velkej boom, kterej podle mě budem polevovat..

5.png
Schaschek +1564
12.10.09 v 21:08

reakce na Czechmate87: ,,Co rikate na spekulaci o Kurkovi? byl by prinosem nebo ne? uprime..." zobrazit příspěvekCo rikate na spekulaci o Kurkovi? byl by prinosem nebo ne? uprime receno ho neznam..."

jestli si chceme ještě víc rozesrat kabinu, tak ať ho klidně angažujou... :-/

5.png
Schaschek +1564
12.10.09 v 18:01

Komeťáků má přijet cca 3000..bude to slušný maso..:)

5.png
Schaschek +1564
10.10.09 v 21:32

Domácí zápasy s Brnem a Slávií jsou určitě vrcholem základní části !!! Chce to maximální možnej support !!!

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. prosince - 16:20
    13.png?1
    BRN (doma)
    Extraliga (25.kolo)
  • 11. prosince - 18:00
    12.png
    VIT (doma)