Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +2144
04.04.11 v 22:30

souhlasím s GG ač to možná některé překvapí. Myslím si, že Kratěna ve svých 33 letech má ještě Spartě co dát, pokud zůstane zdravej. To samé Ton - tyhle dva bych tu nechal. Ostatní ať klidně vypadnou.

5.png
Schaschek +2144
03.04.11 v 21:14

těch,kteří..

5.png
Schaschek +2144
03.04.11 v 21:11

Sezóna skončila už někdy v lednu..Každopádně doufám,že se změny v kádru nedotknou Kratěny s Tonem.Ostatní klidně oželím. Bohužel se proslýchá,že Kratěna bude jedním z nich,které tu skončí..to by pro mě byla po Podlešákovi další kudla do zad.A argumenty,že měl blbou sezónu neberu..poprvé hodně marodil a vzhledem k tomu co tu odved je záruka,že pokud bude zdravej,tak bude přínosem.

5.png
Schaschek +2144
02.04.11 v 13:33

reakce na Steve*: ,,schaschek: určitě má smlouvu ještě na příští sezonu:..." zobrazit příspěvek

schaschek: určitě má smlouvu ještě na příští sezonu: hokej.idnes.cz/o-kur...

jinak si myslím, že on už to má ve Spartě spočítaný a příští rok ho buď prodají a nebo ho šoupnou na celou sezonu na hostování. Myslím si, že podobný osud čeká i Smolěňáka, bohužel.

Někdy kolem Vánoc jsem se těšil, až tahle sezona skoční. A když se začalo hrát Play-out, začal jsem se bát, jaký šílenosti se začnou dít po sezoně. Po těch letech už jim nevěřím ani nos mezi očima. Rád se budu mýlit, ale holt už od těch kašparů nečekám nic dobrýho.

"

Steve* napsal:

schaschek: určitě má smlouvu ještě na příští sezonu: hokej.idnes.cz/o-kur...

jinak si myslím, že on už to má ve Spartě spočítaný a příští rok ho buď prodají a nebo ho šoupnou na celou sezonu na hostování. Myslím si, že podobný osud čeká i Smolěňáka, bohužel.

Někdy kolem Vánoc jsem se těšil, až tahle sezona skoční. A když se začalo hrát Play-out, začal jsem se bát, jaký šílenosti se začnou dít po sezoně. Po těch letech už jim nevěřím ani nos mezi očima. Rád se budu mýlit, ale holt už od těch kašparů nečekám nic dobrýho.

já si myslím, že Smoleňák tu hrát bude.. ;-)

5.png
Schaschek +2144
02.04.11 v 11:33

k tý obraně - prej za žádnou cenu nechtějí pustit Phillipa..měl nabídku z Ruska a Sparta s ním nadále počítá..

5.png
Schaschek +2144
02.04.11 v 11:32

jasně no. Ale furt mu je 33 a tudíž si myslím, že na to ještě má. Letos měl extrémní smůlu na zranění. Nevíte někdo jak je to s Kůrkou? Mám takovej pocit, že u nás má ještě rok smlouvu a že šel na hostování do Pardubic jen do konce sezóny..??

5.png
Schaschek +2144
02.04.11 v 10:48

já jsem zaslechl, že Sparta rozváže smlouvu se 6 hráči (staršími). Osobně se bojím, že mezi nimi bude i Kratěna, kterého ve Spartě jako jediného (+ Ton) ze starších chci. Ale je to z kategorie jedna bába povídala..čili to neberte moc vážně..:)

5.png
Schaschek +2144
28.03.11 v 20:03

jj po něm jsem už volal kdysi..navíc je to myslím odchovanec. Ale teď by byl blázen, kdyby se chtěl vracet. Tady hrál 4. lajnu..

5.png
Schaschek +2144
28.03.11 v 19:54

reakce na Gapin: ,,Z webu: evelina 28.3.2011, 12:02 Omlouvám se že píšu..." zobrazit příspěvek

Z webu:

evelina 28.3.2011, 12:02 Omlouvám se že píšu ještě jednou k té samé otázce, ale chci napravit chybu. Z předešlé otázky vyznívá že bych chtěla Výborného pryč. Chci opak, zařekla jsem se když odcházel Franta Výborný, pokud půjde i jeho syn, tak končím se Spartou. Doufám, že nebudu muset. Díky

evelina 28.3.2011, 10:56 Dobrý den.
Od neděle koluje drb, že chce David Výborný za tátou, tedy do Budějovic. Mohla bych vědět jestli je to drb či fakt? Pevně doufám že ne. evelina 28.3.2011, 10:55 Dobrý den.
Od neděle koluje drb, že chce David Výborný za tátou, tedy do Budějovic. Mohla bych vědět jestli je to drb či fakt? Pevně doufám že ne.

Laughing

"

Gapin napsal:

Z webu:

evelina 28.3.2011, 12:02 Omlouvám se že píšu ještě jednou k té samé otázce, ale chci napravit chybu. Z předešlé otázky vyznívá že bych chtěla Výborného pryč. Chci opak, zařekla jsem se když odcházel Franta Výborný, pokud půjde i jeho syn, tak končím se Spartou. Doufám, že nebudu muset. Díky

evelina 28.3.2011, 10:56 Dobrý den.
Od neděle koluje drb, že chce David Výborný za tátou, tedy do Budějovic. Mohla bych vědět jestli je to drb či fakt? Pevně doufám že ne. evelina 28.3.2011, 10:55 Dobrý den.
Od neděle koluje drb, že chce David Výborný za tátou, tedy do Budějovic. Mohla bych vědět jestli je to drb či fakt? Pevně doufám že ne.

Laughing

ty vole Evelínu si pamatuju ještě ze starýho fóra. Jestli hrozí tím, že na Spartu zanevře pokud odejde Výborný, tak jen dobře. Takové "růžováčky" na Spartě rozhodně nepotřebujeme.

5.png
Schaschek +2144
27.03.11 v 22:43

napsal jsem to hlavně proto, že kdysi za Lenera měl Schnabel bitky zakázaný..tak mě to v souvislosti s Pineaultem napadlo

5.png
Schaschek +2144
27.03.11 v 22:31

reakce na Jeník89: ,,schaschek: no v loni taky bojoval o smlouvu... vloni taky daval goly..." zobrazit příspěvek

schaschek: no v loni taky bojoval o smlouvu... vloni taky daval goly letos ne ze by muto taky trener zakazal...?? jen jsem chtel poukazat na to jak tahle tvoje konspiracni teorie stoji na vratkych zakladech..:)

"

Jenik89 napsal:

schaschek: no v loni taky bojoval o smlouvu... vloni taky daval goly letos ne ze by muto taky trener zakazal...?? jen jsem chtel poukazat na to jak tahle tvoje konspiracni teorie stoji na vratkych zakladech..:)

jo, ale někdy to tam prostě nepadá. To se dá pochopit. Někdy se to prostě nedá ovlivnit. Ale nasazení se ovlivnit dá a snaha nabudit tým šarvátkou taky.

5.png
Schaschek +2144
27.03.11 v 21:47

když už jsme u toho Jandače. V týmu má Pineaulta. Ten se loni za Sýkory několikrát porval, aby nastartoval tým. Letos nic. V čem to je? Že by to měl zakázaný? Jestli je to tak, tak nechci trenéra, kterej ty bitky hráčům zakazuje.

5.png
Schaschek +2144
27.03.11 v 21:41

nevím jestli to někdo zaregistroval, ale finále juniorské ligy je hodně překvapivé. Postoupily Vary a Znojmo !

5.png
Schaschek +2144
27.03.11 v 12:13

reakce na Steve*: ,,Já si teda přeju, aby se MB zachránila. Myslím si, že nebýt..." zobrazit příspěvek

Já si teda přeju, aby se MB zachránila. Myslím si, že nebýt těch odpočtů tak by letos o záchranu nehrála, ale byli bychom to my nebo Kladno. No a navíc pokud se do ELH dostane Ússtí, tak to tu ligu degraduje ještě víc, protože to je tým opravdu jen do počtu. Hráče schopný hrát ligu tam nemají. Moc dobře si to pamatuju, jak to vypadalo naposledy. Byla to podobná tragédie jako např. Havířov ve své "slavné éře".

"

Steve* napsal:

Já si teda přeju, aby se MB zachránila. Myslím si, že nebýt těch odpočtů tak by letos o záchranu nehrála, ale byli bychom to my nebo Kladno. No a navíc pokud se do ELH dostane Ússtí, tak to tu ligu degraduje ještě víc, protože to je tým opravdu jen do počtu. Hráče schopný hrát ligu tam nemají. Moc dobře si to pamatuju, jak to vypadalo naposledy. Byla to podobná tragédie jako např. Havířov ve své "slavné éře".

já si myslím, že Havířov byl na tom tehdy o poznání hůř. Za mě radši Ústí, než Boleslav.

5.png
Schaschek +2144
23.03.11 v 21:53

tak ani junci..i tak ale zaslouží za celou sezónu absolutorium a doufám, že hodně z nich se objeví v přípravě A-teamu na sezónu.

5.png
Schaschek +2144
23.03.11 v 00:00

no tak doufám, že se na ten koncert dostanu, když už jsem za to vyhodil prachy..

5.png
Schaschek +2144
22.03.11 v 23:53

to mi ani neříkej..už mám na Kabáty lístky..

5.png
Schaschek +2144
22.03.11 v 22:07

škoda těch juniorů..prej je docela mleli, ale nedokázali proměňovat šance.

Já si tak škodolibě říkal, že Slávisti utřou nos jako revanš za to, jak je Liberec v 7. zápase v prodloužení mlel..dneska hráli dobře, tak jsem si přesně říkal, že by mohli prohrát..:) no třeba na ně ještě dojde :)

5.png
Schaschek +2144
22.03.11 v 10:30

reakce na Robert: ,,Klid - jen jsem vyjadril svuj nazor! :-) Kdyby treba u nas daval P.B...." zobrazit příspěvek

Klid - jen jsem vyjadril svuj nazor! :-)

Kdyby treba u nas daval P.B. svoji praci alespon 50% z toho, co dava Ruza ve Slavii, tak jsme se v zivote nemohli ocitnout v takovych ***ch! Nevzpominam si treba, ze by Ruzicka jel v prubehu sezony, kdyz je navic tym ve srabu, misto na zapas sveho tymu radsi napriklad do Moskvy kvuli nehokejove akci (P.B. - podpora kamarada Martina Dejdara - v dobe, kdy jsme byli predposledni!). :-) Proste ten pristup je tam zcela odlsnej! Na jedne strane kazdodenni vysoke nasazeni a uprednostnovani zajmu klubu a na strane druhe sladke usmevy, drahe hadriky a zajem hlavne o vlastni image a dobre placene funkce.

"

Robert napsal:

Klid - jen jsem vyjadril svuj nazor! :-)

Kdyby treba u nas daval P.B. svoji praci alespon 50% z toho, co dava Ruza ve Slavii, tak jsme se v zivote nemohli ocitnout v takovych ***ch! Nevzpominam si treba, ze by Ruzicka jel v prubehu sezony, kdyz je navic tym ve srabu, misto na zapas sveho tymu radsi napriklad do Moskvy kvuli nehokejove akci (P.B. - podpora kamarada Martina Dejdara - v dobe, kdy jsme byli predposledni!). :-) Proste ten pristup je tam zcela odlsnej! Na jedne strane kazdodenni vysoke nasazeni a uprednostnovani zajmu klubu a na strane druhe sladke usmevy, drahe hadriky a zajem hlavne o vlastni image a dobre placene funkce.

jo já s tebou souhlasím. Ale i kdyby byl bůh, tak ho nikdy nebudu velebit, nebo chválit. 

5.png
Schaschek +2144
22.03.11 v 07:51

reakce na Robert: ,,Jose - ten krypl, jak ho nazyvas, je byvaly spickovy hokejista - jeden..." zobrazit příspěvek

Jose - ten krypl, jak ho nazyvas, je byvaly spickovy hokejista - jeden z nejlepsich, kteryho jsme kdy meli. Dnes to je spickovej trener a dric, kterej hokeji dava tolik, jako nikdo jinej v Cesku.

Ikdyz mi sedi spis vzdelani treneri jako Bukac, Pittner nebo Wohl, tak Ruzu ohromne uznavam a mam k nemu hodne velkej respekt! Treba v priprave na dulezite zapasy je svetova extratrida! Vazim si ho, protoze zije hokejem 365 dni v roce. Je to hokejovej maniak - na stadionu je denne! Sleduje vsechny kategorie ve Slavii od zaku az po acko. Kdyby meli vsichni lidi kolem hokeje u nas pristup k praci jako Ruza, tak jsme svetova hokejova velmoc! Neco dokazal, je popularni, ale presto zustal normalni chlap. V lete by mohl odpocivat - po celorocni drine by si to sakra zaslouzil, ale on si radsi vezme zasteru a jde detem v letnim hokejovem kempu Slavie pripravovat a servirovat parky - a zase to dela stejne jako hokej na 100%!

A na rozdil od ostatnich manazeru a koucu nedela z fandu blbce! Vsiml sis, ze by se fanousci Slavie nekdy rozcilovali kvuli jeho jednani? Ja teda ne. Zato my jsme diky tem nasim soudruhum nasrany kazdej druhej den uz skoro pet let!

Jose nechci tady nikoho vcetne tebe poucovat, ale myslim, ze nadavat a urazet nekoho jako je Ruzicka, je dost nevhodny. Tohle je jedna z veci, ktera se mi v Cesku nelibi a to ze fandove nemaji k hracum zadny respekt. Podivej se treba na Haska - to, co ten chlap dokazal a neustale dokazuje, je naprosto unikatni a obdivuhodny. V zahranici je nesmirne uznavan - v Kanade je dokonce povazovan za hokejovou celebritu. V Cesku ho ma ale kazdy na haku a kdejakej vochlasta se o nej otira. To, co treba v souvislosti s Ruzou predvadi fandove v Plzni, kde mu sproste nadavaji, urazeji ho a tahaji do toho jeho manzelku, je nechutnost nejtezsiho kalibru! A to maji byt uzasni fanousci? Je to obycejna chatra a banda primtivu a hulvatu - nic vic!

Pis si samozrejme, co chces - jen jsem chtel dat namet k zamysleni.

"

Robert napsal:

Jose - ten krypl, jak ho nazyvas, je byvaly spickovy hokejista - jeden z nejlepsich, kteryho jsme kdy meli. Dnes to je spickovej trener a dric, kterej hokeji dava tolik, jako nikdo jinej v Cesku.

Ikdyz mi sedi spis vzdelani treneri jako Bukac, Pittner nebo Wohl, tak Ruzu ohromne uznavam a mam k nemu hodne velkej respekt! Treba v priprave na dulezite zapasy je svetova extratrida! Vazim si ho, protoze zije hokejem 365 dni v roce. Je to hokejovej maniak - na stadionu je denne! Sleduje vsechny kategorie ve Slavii od zaku az po acko. Kdyby meli vsichni lidi kolem hokeje u nas pristup k praci jako Ruza, tak jsme svetova hokejova velmoc! Neco dokazal, je popularni, ale presto zustal normalni chlap. V lete by mohl odpocivat - po celorocni drine by si to sakra zaslouzil, ale on si radsi vezme zasteru a jde detem v letnim hokejovem kempu Slavie pripravovat a servirovat parky - a zase to dela stejne jako hokej na 100%!

A na rozdil od ostatnich manazeru a koucu nedela z fandu blbce! Vsiml sis, ze by se fanousci Slavie nekdy rozcilovali kvuli jeho jednani? Ja teda ne. Zato my jsme diky tem nasim soudruhum nasrany kazdej druhej den uz skoro pet let!

Jose nechci tady nikoho vcetne tebe poucovat, ale myslim, ze nadavat a urazet nekoho jako je Ruzicka, je dost nevhodny. Tohle je jedna z veci, ktera se mi v Cesku nelibi a to ze fandove nemaji k hracum zadny respekt. Podivej se treba na Haska - to, co ten chlap dokazal a neustale dokazuje, je naprosto unikatni a obdivuhodny. V zahranici je nesmirne uznavan - v Kanade je dokonce povazovan za hokejovou celebritu. V Cesku ho ma ale kazdy na haku a kdejakej vochlasta se o nej otira. To, co treba v souvislosti s Ruzou predvadi fandove v Plzni, kde mu sproste nadavaji, urazeji ho a tahaji do toho jeho manzelku, je nechutnost nejtezsiho kalibru! A to maji byt uzasni fanousci? Je to obycejna chatra a banda primtivu a hulvatu - nic vic!

Pis si samozrejme, co chces - jen jsem chtel dat namet k zamysleni.

námět k zamyšlení je to hezký, ovšem velebit jméno Růžičky, kterého bytostně nesnáším na fóru úhlavního rivala - tedy našem, se mi vůbec nelíbí.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 10. prosince - 18:00
    15.png
    HK (venku)
    Extraliga (56.kolo)
  • 12. prosince - 15:00
    43.png
    OLM (doma)