Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +992
06.04.10 v 23:27

reakce na prerizchu: ,,Schaschek:mě je ukradená Barcelona i Real,ale co předved ten..." zobrazit příspěvek

Schaschek:mě je ukradená Barcelona i Real,ale co předved ten frajer,podstata tý věci---když máš v pohodě myslivnu---co dokážeš!!! A jsme u jádra věci: jen se zeptat sám sebe---baví mě to? Chci vůbec hrát za Spartu? Chci vůbec hrát hokej a vítězit? Kam ten náš klub padá......Začínají mě fakt srát ty takzvaní Sparťani!!!!!

"

prerizchu napsal:

Schaschek:mě je ukradená Barcelona i Real,ale co předved ten frajer,podstata tý věci---když máš v pohodě myslivnu---co dokážeš!!! A jsme u jádra věci: jen se zeptat sám sebe---baví mě to? Chci vůbec hrát za Spartu? Chci vůbec hrát hokej a vítězit? Kam ten náš klub padá......Začínají mě fakt srát ty takzvaní Sparťani!!!!!

tak ten kontrast s některými hráči ze Sparty je přímo do očí bijící, ale tak to prostě je..otázkou zústává, co se bude ve Spartě dít v další sezóně..

5.png
Schaschek +992
06.04.10 v 23:09

reakce na prerizchu: ,,Ahoj klucí: koukal jsem teď na ligu mistrů,Messi?---takový..." zobrazit příspěvek

Ahoj klucí: koukal jsem teď na ligu mistrů,Messi?---takový hlad,jak ho to baví a hlavně--on nemá dost,to je nádhera. to je radost se dívat na ten jeho pohled zabijáka---neskutečný charakter. Teď se tady píše o něčem jiném,ale tip takového frajera nám chybí,člověk,který to najednou posune někam jinam,zase dál,z tý ***,co to zase nakopne. Snad si to tady někdo přečte a uvědomí si o čem ta Sparta je.(sorry za ten pokus o filozofii,ale Messi mě dostal)

"

prerizchu napsal:

Ahoj klucí: koukal jsem teď na ligu mistrů,Messi?---takový hlad,jak ho to baví a hlavně--on nemá dost,to je nádhera. to je radost se dívat na ten jeho pohled zabijáka---neskutečný charakter. Teď se tady píše o něčem jiném,ale tip takového frajera nám chybí,člověk,který to najednou posune někam jinam,zase dál,z tý ***,co to zase nakopne. Snad si to tady někdo přečte a uvědomí si o čem ta Sparta je.(sorry za ten pokus o filozofii,ale Messi mě dostal)

Mě jako velkému odpůrci Barcelony (jinými slovy velkému fanouškovi Realu Madrid) moc radosti neudělal..:)

5.png
Schaschek +992
06.04.10 v 23:00

Co se týče kádru, tak bych to nechal na ofiko vyjádření..stejně nic nevymyslíme..doufám ale, že nikoho nenapadne Tona ze Sparty vyměnit..

5.png
Schaschek +992
06.04.10 v 17:01

Ještě bych rád pototkl k mému včerejšímu hodnocení to, že jsem to psal bez emocí a snažil se nad tím přemýšlet..je dost pravděpodobné, že mi to někdo bude podsouvat a brát to z jedné či druhé strany. Rád bych se v tom hodnocení mýlil a rád bych si to nechal od kompetentních lidí vysvětlit vzhledem k tomu, že neznám všechny souvislosti..

5.png
Schaschek +992
06.04.10 v 15:30

reakce na frafont: ,,sakra, proč to do odkazů furt cpe nějakej /p tag na konci - pak po..." zobrazit příspěvek

sakra, proč to do odkazů furt cpe nějakej /p tag na konci - pak po kliknutí nejdou tak, jak by mělyFrown

"

frafont napsal:

sakra, proč to do odkazů furt cpe nějakej /p tag na konci - pak po kliknutí nejdou tak, jak by mělyFrown

napiš do technických problémů..admin se na to mrkne..

5.png
Schaschek +992
06.04.10 v 15:10

reakce na sin34: ,,Jak se vam libi nove cheerleaders?:)) Opravdu zavidim chlapcum ze..." zobrazit příspěvek

Jak se vam libi nove cheerleaders?:)) Opravdu zavidim chlapcum ze Sparty jejich problemy...

"

sin34 napsal:

Jak se vam libi nove cheerleaders?:)) Opravdu zavidim chlapcum ze Sparty jejich problemy...

já teda nechápu, proč je vyměnili, ale je mi to jedno..spíš by se měl někdo starat ať se hraje na ledě..ať tam klidně stojí jako roztleskávačka kdokoliv, hlavně ať hrajeme dobrej hokej..

5.png
Schaschek +992
06.04.10 v 13:40

reakce na starous.9@centrum.cz: ,,Víte z čeho se mohu zbláznit? Slavia hraje  s polovinou hráčů z..." zobrazit příspěvek

Víte z čeho se mohu zbláznit? Slavia hraje  s polovinou hráčů z H.Brodu a jsou v semifinále, já trpím u TV i když jsme už  vypadli. Příští rok kašlu na permici  a začnu chodit až na předkolo a čtvtfinále.

"

starous.9 [zavinac] centrum.cz napsal:

Víte z čeho se mohu zbláznit? Slavia hraje  s polovinou hráčů z H.Brodu a jsou v semifinále, já trpím u TV i když jsme už  vypadli. Příští rok kašlu na permici  a začnu chodit až na předkolo a čtvtfinále.

jestli vůbec budeme to čtvrtfinále hrát..

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 23:48

reakce na sin34: ,,Kdo chce, pridejte se..navazuje to na saskovo..." zobrazit příspěvek

Kdo chce, pridejte se..navazuje to na saskovo hodnoceni...

www.facebook.com/hom...

"

sin34 napsal:

Kdo chce, pridejte se..navazuje to na saskovo hodnoceni...

www.facebook.com/hom...

ty vole :-)

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 23:32

jen doufám, že to nepoužiješ k nějaký propagandě..:) pokud ano, tak si to uprav podle sebe a dej to tam pod svojím jménem..:)

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 22:50

reakce na sin34: ,,Sasek muzu pouzit tve hodnoceni na FB?"

sin34 napsal:

Sasek muzu pouzit tve hodnoceni na FB?

jj klidně..

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 22:16

A vůbec nejhorší je ta bezmoc a frustrace z toho, že klub, který mám v srdci se řítí někam, kde ho vidět rozhodně nechci..Cry

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 22:13

reakce na prerizchu: ,,Tak co s tim kluci? Mě Sparta ukradená není,nebude nějaká diskuze..." zobrazit příspěvek

Tak co s tim kluci? Mě Sparta ukradená není,nebude nějaká diskuze s vedením? Neví někdo něco?

"

prerizchu napsal:

Tak co s tim kluci? Mě Sparta ukradená není,nebude nějaká diskuze s vedením? Neví někdo něco?

Tváří v tvář by rozhodně bodlo, ale minule byla účast tristní a nevěřím, že by ty lidi přišli i teď...

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 22:12

reakce na sin34: ,,Sasek: Naprosto skvele hodnoceni, nenapsal bych to jinak... tohle bys..." zobrazit příspěvek

Sasek: Naprosto skvele hodnoceni, nenapsal bych to jinak... tohle bys mel ctrl c, ctrl v a dat to na stranku jako nazor fanouska...

"

sin34 napsal:

Sasek: Naprosto skvele hodnoceni, nenapsal bych to jinak... tohle bys mel ctrl c, ctrl v a dat to na stranku jako nazor fanouska...

Doufám, že si tím nenakálím na hlavu...

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 22:06

reakce na BFG: ,,otaznik napsal: to BFG: jenomže těch ploužících se hráčů..." zobrazit příspěvek

otaznik napsal:

to BFG: jenomže těch ploužících se hráčů bylo v PO podstatně více, ale vy tu pořád dokola omíláte jen těch pár - tomu fakt nerozumím.

No je pravda, že Tonovi PO nevyšlo, ale jako JEDINEJ z těch lidí řekl, že týmu nepmohl brankami!!!! Jasně, těch hráčů bylo mnoho ale on se aspon lidem omluví, protože je to charakter. Ale co Výborný?? Sere na lidi jako jsme my, přišel to jsem doklouzat a proto umiňuju pořád jenom jeho. NO a Hanzlík, to je kapitola sama o sobě, tydle dva lidi prostě celou sezonu tragický a v PO to jen potvrdili.

"

BFG napsal:

otaznik napsal:

to BFG: jenomže těch ploužících se hráčů bylo v PO podstatně více, ale vy tu pořád dokola omíláte jen těch pár - tomu fakt nerozumím.

No je pravda, že Tonovi PO nevyšlo, ale jako JEDINEJ z těch lidí řekl, že týmu nepmohl brankami!!!! Jasně, těch hráčů bylo mnoho ale on se aspon lidem omluví, protože je to charakter. Ale co Výborný?? Sere na lidi jako jsme my, přišel to jsem doklouzat a proto umiňuju pořád jenom jeho. NO a Hanzlík, to je kapitola sama o sobě, tydle dva lidi prostě celou sezonu tragický a v PO to jen potvrdili.

Mluvíš mi z duše..Ton je ten poslední, komu bych neúspěch v play off vyčítal..neskutečně mě dostal tím jeho vyjádřením, kdy všechno vzal na sebe..tohle je panečku persona a ne náš nabubřelý kapitán...! Hanzlík - nejslabší bek..líbil se mi Gulaši..

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 21:55

Nedá mi to a trošku to tu zhodnotím.. :-)

Vedení x Fanclub:

tady nelze nic vytknout, finanční pomoc s choreem, vedení se snažilo nám pomáhat, jak to jen šlo, domluva sice nebyla vždy bez problémů, ale takřka pokaždé jsme našli společnou řeč. Na závěr sezóny pak výjezd zadarmo - také +

Vedení x Fanoušci (jako celek):

+ uskutečněné tváří v tvář (ikdyž termín nebyl vždy ideální)

+ kampaň Jsem Sparta - billboardy - nádhera, to samé suvenýry, bohužel tato kampaň je ve srovnání s tím s čím se máme ztotožnit (ploužení na ledě bez bojovnosti) vcelku úsměvná

- prohlášení Davida Výborného v deníku Sport a hlavně následná lživá kampaň ze strany Sparty

- pojem aktraktivní hokej a následné lživé vyjádření o tom, že to nebylo řečeno

- neustálá masáž o sounáležitosti s klubem v kontrastu s děním v něm a hlavně na ledě

Tým a předváděná hra:

+ Bingo, Ton, Netík

+ poslední derby, 2. a 3. zápas ČF (není to málo?)

- základní část naprosto odfláknutá

- tým odstřelí trenéra 

- kapitán a hlavní hvězdy nejsou tahouny (kromě Tona)

- přestárlý kádr (příchody hráčů, kteří mají svůj vrchol už za sebou)

- vztah Davida Výborného k fanouškům (není ve Spartě nikdo, komu bychom byli tak ukradení jako je on. Je mu zatěžko otevřít ústa a říct pouhé "dobrý den"..primadona...)

- herní projev? Naprostá nuda. Bez nasazení, pro diváky nezáživné..

Vedení:

- angažování Výborného do funkce sportovního manažera (tady vidím velký přehmat - tenhle člověk zklamal jako kapitán a rozhodně mu nevěřím. Myslím, že nejlepší řešení by bylo, kdyby byla Sparta bez Výborného navždy)

- GM: P. Břízu neskutečně uznávám za to, co pro Spartu udělal, ale manažerování mu prostě nesvědčí. Manažer musí být tvrdý na své podřízené. Není možné, aby se vše řešilo na bázi kamarádství mezi ním a #9 a #26 - on musí být jasná autorita ze které budou mít hráči respekt..On nese odpovědnost za skladbu týmu a on by z neúspěchů měl vyvodit (osobní) důsledky. 

- nevyjasněné pozice ve vedení. Kdo tam vlastně šéfuje? "Dublování" funkcí - Látal, Bříza, Sivek, Charouz, kdo tam vlastně určuje, jací hráči přijdou, jací odejdou?

Je dost možné, že jsem na něco zapomněl..píšu to ve spěchu. Každopádně mě už neskutečně štve to, jak to se Spartou vypadá. Neustále je tu masáž o tom, že jsme všichni Sparta, ale já mám čím dál větší problém se s touto Spartou ztotožnit. Vyzívám proto, všechny s růžovými brýlemi, ať tyto brýle sundají, protože soudný člověk nemůže přece nevidět to, jak to na Spartě za poslední tři roky vypadá. Zároveň mě neskutečně nadzvedávají příspěvky, že musíme za Spartou stát, i když se nedaří. Trpělivost přece není věčná! Kdo jiný, než my máme Spartu kritizovat? Pro koho se ten hokej hraje? Kdo má chodit ze zápasů spokojený? Kdo si má říkat, že svoje peníze utratil za něco, co ho pobavilo? ANO, MY - FANOUŠCI! Čili ať mi nikdo neříká, že pokud kritizuju, tak jsem špatný Sparťan...ano, i toto mě už někdo psal na nějaké diskusi. Kdyby mě o Spartu nešlo, tak se každý zápas nevyřvávám s megafonem, tak mě je úplně jedno, že je tam kde je a že to vypadá, že se řítí ještě daleko níž..!!! Chce to změny!! A to pořádné !! Trpělivost fanoušků není věčná !

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 14:53

reakce na BFG: ,,Šáša: Tak ono nikdo neví jak to tam bylo. Sice to všichni hází..." zobrazit příspěvek

Šáša: Tak ono nikdo neví jak to tam bylo. Sice to všichni hází na něj ale ona se bez vytáček nechala a podle toho co jsem slyšel, tak ho vydírala tím, že když jí nechá tak to napráská, což nakonec tady udělala. Takže to bude spíš pěkná kur**. Akotát zblbla mladýho kluka, který se nechal, což ho ale nijak neospravedlňuje.

U nás je třeba udělat trochu "vítr" v kabině a přivézt někoho, kdo to oživí. #9 to určitě neudělá, ten už asi nikdy nepřidá, zase bude mít akorát o rok víc. V obraně bych to viděl někoho za Hanzlíka, protože to je nejhorší obránce, bez debat. Na ledě tráví času jak sra*** a nic z toho. A jestli odejde zpátky do ČB #81 Renda Vydarený tak budeme potřebovat rovnou 2 beky, tak jsem zvědavej jak se stím pochlapí. V útoku bude díra po Néťovi s Lanýžem, takže zapracovat Kafku a jednoho hráče přivézt.

Stále čekám na nějaké vyjádřený vedení klubu k sezoně ale nikde nic nevidim, konkrétně od Břízy bych rád slyšel jak viděl letošní vydařenou sezonu.

Jinak též přeji Veselé Velikonoce všem ;-)

"

BFG napsal:

Šáša: Tak ono nikdo neví jak to tam bylo. Sice to všichni hází na něj ale ona se bez vytáček nechala a podle toho co jsem slyšel, tak ho vydírala tím, že když jí nechá tak to napráská, což nakonec tady udělala. Takže to bude spíš pěkná kur**. Akotát zblbla mladýho kluka, který se nechal, což ho ale nijak neospravedlňuje.

U nás je třeba udělat trochu "vítr" v kabině a přivézt někoho, kdo to oživí. #9 to určitě neudělá, ten už asi nikdy nepřidá, zase bude mít akorát o rok víc. V obraně bych to viděl někoho za Hanzlíka, protože to je nejhorší obránce, bez debat. Na ledě tráví času jak sra*** a nic z toho. A jestli odejde zpátky do ČB #81 Renda Vydarený tak budeme potřebovat rovnou 2 beky, tak jsem zvědavej jak se stím pochlapí. V útoku bude díra po Néťovi s Lanýžem, takže zapracovat Kafku a jednoho hráče přivézt.

Stále čekám na nějaké vyjádřený vedení klubu k sezoně ale nikde nic nevidim, konkrétně od Břízy bych rád slyšel jak viděl letošní vydařenou sezonu.

Jinak též přeji Veselé Velikonoce všem ;-)

Dle mého infa měl něco i s přítelkyní Gulaše, ale kdo ví, jak to je..ona asi taky nebude zrovna věrná manželka..

5.png
Schaschek +992
05.04.10 v 09:12

reakce na BFG: ,,No Beton spíš myslel jeho bratra, golmana z Budějovic. Toho..." zobrazit příspěvek

No Beton spíš myslel jeho bratra, golmana z Budějovic. Toho útočníka by určitě tak pustili, kluk se jim vypracuje z juniorky do nároďáku a budou ho měnit do Sparty, to by museli bejt padlí na palici. Ale osobně bych Jakuba Kováře v naší bráně viděl rád, v sezoně chytal lépe než Turek ale dlouho omýlaná kauza v novinách ho odsoudila k toulání se po 1. ligových stadionech. Je to mladej kluk já si myslim, že by to uchytal kdyby dostal šanci. Jenže to by Bříza musel otevřít oči taky a vyndat si tu hlavu z ***e kde ji má zastrčenou asi už rok.

"

BFG napsal:

No Beton spíš myslel jeho bratra, golmana z Budějovic. Toho útočníka by určitě tak pustili, kluk se jim vypracuje z juniorky do nároďáku a budou ho měnit do Sparty, to by museli bejt padlí na palici. Ale osobně bych Jakuba Kováře v naší bráně viděl rád, v sezoně chytal lépe než Turek ale dlouho omýlaná kauza v novinách ho odsoudila k toulání se po 1. ligových stadionech. Je to mladej kluk já si myslim, že by to uchytal kdyby dostal šanci. Jenže to by Bříza musel otevřít oči taky a vyndat si tu hlavu z ***e kde ji má zastrčenou asi už rok.

Toho, kterej se kurví s manželkami a přítelkyněmi spoluhráčů a dělá dusno v kabině? Cool

5.png
Schaschek +992
01.04.10 v 10:13

ty vole, ale aby nám ještě nepřivedli Micku...:) to bych tam asi nechodil..

5.png
Schaschek +992
01.04.10 v 10:11

:D

5.png
Schaschek +992
01.04.10 v 08:21

reakce na sin34: ,,prerizchu: O tom kamaradstvi na Sparte je to presne. Souhlasim. Navic..." zobrazit příspěvekprerizchu: O tom kamaradstvi na Sparte je to presne. Souhlasim. Navic mame neskutecne moc duplicitnich funkci. Podle me neni nastavena ani nejaka odpovednost nebo hranice, o cem kdo jak ma rozhodovat a rozhoduje. Respektive to vidim tak, ze si tam Brizka s Latalem neco zkousi a prijde Charouz a rekne jim, tohohle berem, tohohle ne..."

sin34 napsal:

prerizchu: O tom kamaradstvi na Sparte je to presne. Souhlasim. Navic mame neskutecne moc duplicitnich funkci. Podle me neni nastavena ani nejaka odpovednost nebo hranice, o cem kdo jak ma rozhodovat a rozhoduje. Respektive to vidim tak, ze si tam Brizka s Latalem neco zkousi a prijde Charouz a rekne jim, tohohle berem, tohohle ne...

¨ tohle už jsem taky slyšel od několika lidí no..jestli je to tak, tak se potom není čemu divit..

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. září - 17:00
    13.png?1
    BRN (venku)
    Extraliga (4.kolo)
  • 27. září - 18:00
    15.png
    HK (venku)