Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 21:01

reakce na karlos: ,,První chyba za mě byla nasazení Machovského. Neházím na něj..." zobrazit příspěvekPrvní chyba za mě byla nasazení Machovského. Neházím na něj obdržené branky, ale tady už se nemůže jednat o náhodu. A že ho trenéři na krev tlačí na pozici jedničky tomu evidentně nepomáhá. Za mě bych nechal chytat Saláka a Machovského bych nasadil pouze v případě, že by propadl tak jako dneska Machovský. No a když nepropadne, tak máme jasnou jedničku do play off. A řeči o tom, že potřebujeme 2 rozchytané golmany jsou nesmysl.
Výkon byl z naší strany tragický a překvapilo mě, že jsme vyhořeli i v přesilovkách. Prezidentský pohár je asi v tahu, ale čert ho vem. Nám všem jde přece úplně o jinej pohár *PRVNI* Jenže to budeme muset předvádět jiné výkony než dneska *POSILOVNA* Věřím, že tým máme zkušený a tahle prohra nás nerozhodí. V play off taky nevyhrajeme všechny zápasy. Zatím klukům věřím *SALA* *SALA* "

Tak já chápu, že chtějí mít rozchytanou dvojku. Ale to by měli taky říct bekům ať jsou s tou laxní hrou do řiti.

Košťálek zapomíná, že je bek. Dneska tuším dvě chyby, dva góly.

Co už.

+1
5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 20:24

Tak dneska teda strašná holomajzna z naší strany. Neskutečný chyby, takhle hrát nemůžeme.

+1
5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 19:40

Jinak máme nějaký technický problémy s fórem, tak strpení ;-)

5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 19:40

reakce na Bumbi: ,,Já hlavně nechápu, že si vytřeme *** s Třincem, Libercem,..." zobrazit příspěvekJá hlavně nechápu, že si vytřeme *** s Třincem, Libercem, Hradcem a pak totálně projebeme zápasy s týmama jako je Olomouc a Litvínov. Nevím, jestli si zase na konci základní části hrajeme na charitu, nebo už klasicky po Jandačovsku ladíme formu na play-off, ale tyhle zápasy mě neskutečne serou"

Přesně. Ten výsledek by člověk ještě kousal, ale ten herní projev mě sere. Ať to aspoň shodí a poperou se.

5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 19:29

Jako fakt mě serou. Úplně zbytečně to projebali. Chyby jako kráva v obraně.

5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 18:46

reakce na Leo: ,,přemýšlel jsem co mám napsat , ale je to zbytečný. A pak mě..." zobrazit příspěvekpřemýšlel jsem co mám napsat , ale je to zbytečný. A pak mě tady zase můžou za mé názory " mínusovat " když to někomu dělá radost a neumí připustit pravdu a podívat se realitě do očí .
Akorát je mi s toho všeho už do breku ,je to smutný ."

A co bys k tomu asi tak napsal? Že je Machovský díra?

5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 18:32

Tvl jako takhle to vypadá, že za to může Machovský, ale my hrajeme jak žáci úplně.

+1
5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 18:28

reakce na Bumbi: ,,To je sice hezký, ale vůbec nechápu, že si přerušej hru a jdou..." zobrazit příspěvekTo je sice hezký, ale vůbec nechápu, že si přerušej hru a jdou mu na hrišti soupeře předávat dres, ať si to schovaj na jejich domácí zápas.

K začátku už nemám co říct, Machovský, první střela na bránu, první gól soupeře..."

Tohle je nejspíš akce Řezníčka a Sparta do toho nemohla mluvit.

Jinak hrajeme neskutečnou tužku.

5.png
Schaschek +1894
25.02.21 v 18:04

Tvl klasika. Se asi ***i ne, opět úplně sám hráč a opět gól.

+1
5.png
Schaschek +1894
21.02.21 v 23:38

reakce na Sparťan777: ,,A mohli by nás už pustit na hokej, když může Prymula a spol, tak..." zobrazit příspěvekA mohli by nás už pustit na hokej, když může Prymula a spol, tak proč bychom nemohli i my!! Respirátory nejsou problém.....
Aspoň teda pár tisíc lidí by se klidně na stadion rozesadilo,aby měli od sebe rozestup. Takových 2000 lidí v O2 anebo na Letné, co myslíte??
*FLAGHC* *KICKSLAVIA* *SALA* "

Upřímně - letos se tam myslím nepodíváme. Nechci být přehnaným optimistou, ale pokud uděláme v sezóně kdy tam nemůžeme po těch x letech hoven, tisících proježděných hodinách a desetitisících utracených Kč titul, tak budu snad i nasranej. Nebo nasranej. Budu samozřejmě rád, ale zároveň i hodně zklamanej.

Ale to hodně předbíháme. Za mě je základ proočkovanost a tu vládá nezvládá vůbec bohužel.

5.png
Schaschek +1894
21.02.21 v 23:34

reakce na Gapin: ,,Ja si spis myslim, samozrejme ze je to jen moje domnenka, ale..." zobrazit příspěvekJa si spis myslim, samozrejme ze je to jen moje domnenka, ale Machovsky chce jit chytat ven. Tim netvrdim ze je o nej nekde zajem, ale smlouva mu konci, o tom ze by dostal novou nabidku jsem neslysel a me prijde jak kdyz ma hlavu nekde jinde. A rozhodne to nenastalo prichodem Salaka. Ten pocit jsem z nej mel mnohem driv."

No mě úplně stačí, jak sdílí ty dezinformační hovna :-D Je to takovej druhej Hrachovina 8-)

5.png
Schaschek +1894
21.02.21 v 23:33

reakce na karlos: ,,Mimo pár minut ve 3.třetině, kdy jsme domácím přenechali..." zobrazit příspěvekMimo pár minut ve 3.třetině, kdy jsme domácím přenechali iniciativu, jsme byli jednoznačně lepší. Pokud bychom proměnili svoje šance na začátku, nebylo po 20ti minutách o co hrát. Ale při tom našem výpadku jsme klidně mohli prohrávat. Ukazuje se faktor Salák....neřekl bych, že chytá nějak fantasticky. Ale má štěstí nebo nějakou auru...daří se mu, s ním se daří týmu a přiklání se k nám i to štěstí. Myslím, že po dnešku by měl být Salák jedničkou. Výsledky jsou zkrátka jasné a vypovídají jednoznačně. Machovského musel někde pochcat pes, nebo si na procházce šáhnul do hutné smůly......zkrátka teď mu to nelepí a nemá význam to chtít za každou cenu změnit.
Jsem rád, že umíme využít přesilovku i střelou od modré a následným důrazem na brankovišti. Sice mám tu Olomouc ještě v sobě, ale dnes to kluci částečně odčinili. *THX* *SALA* *THISISSPARTA* "

Jak říkáš. Machovský za góly proti Olomouci nemohl ani náhodou, ale se Salákem hrajeme líp.

5.png
Schaschek +1894
21.02.21 v 23:32

reakce na Amphicyoni: ,,Zápasy 0:4, body 0:12, skóre 3:13. Tak ještě že má Hradec..." zobrazit příspěvekZápasy 0:4, body 0:12, skóre 3:13.
Tak ještě že má Hradec lepší tým než my, nechci domýšlet, kdyby měl horší... *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* "

Růžička si parádně *** do huby před sezónou 8-)

+1
5.png
Schaschek +1894
19.02.21 v 19:39

reakce na marek17: ,,Já jsem si naivně myslel, že přijdu po běhání z venku a uvidím..." zobrazit příspěvekJá jsem si naivně myslel, že přijdu po běhání z venku a uvidím že vedeme a ono 0:3.. to je hrozný.. Třinec navíc nevypadá že to pustí, tak jdeme asi zaslouženě na 2. Ty odevzdaný body Varům, excesy v podobě ztracených zápasů, kdy jasně vedeme a prohra s týmem jako Olomouc navrch. Třinec má ještě zápas m dobru, tak co, hlavně udržet to 2. A pak PO. Tam to bude důležitý, prezidentskej pohár by potěšil, ale štěstí nám to nepřineslo nikdy. "

Taky jsem byl běhat, viděl jsem první třetinu a tam jsme je mleli a jim stačilo fakt málo. O to větší překvapení bylo, že jsme jim nedokázali dát gól. Ale ona je to klasika. Olomouc prostě hraje na brejky a když vede, tak to zabetonuje a brání v pěti. Spíš mě sere, že (co čtu) tam nebyl důraz do brány a celkově takový to, že je to musí bolet. My dáme gól po závaru (rozhodčí ho neuzná) a místo toho, abychom v tom pokračovali, tak nic...

+1
5.png
Schaschek +1894
19.02.21 v 19:02

reakce na paul68: ,,Ty jdeš teda příkladem, já teď dal za 200 jedničku.*SALA*..." zobrazit příspěvekTy jdeš teda příkladem, já teď dal za 200 jedničku. *SALA* *FLAGSPA* "

Samozřejmě jedničku 8-) ale co už no 8-)

5.png
Schaschek +1894
19.02.21 v 17:14

reakce na Medvěd: ,,...se těším až mi zase někdo vysvětlí, že nemáme špatnej..." zobrazit příspěvek...se těším až mi zase někdo vysvětlí, že nemáme špatnej začátek, že je to dobrý - jako minule, že jo :-)
Ale může se to zvrátit, opět, že jo. Když chlapci začnou rychleji bruslit, nenechají se vykolejit důrazem soupeře v přesilovkách, vůbec se vyrovnají Olomouci v důrazu, obránci se začnou vracet a budou sem tam i bránit, brankář něco chytne, tak proč ne, že jo. Buď to zvrátíme, nebo se pozvrátíme :-)"

Dal jsem tam čistou dvojku i za stavu 0:2 8-)

5.png
Schaschek +1894
19.02.21 v 17:02

Za mě laxnost v obraně. Úplně zbytečný nedůraz. Jednou šibenice, podruhé statný odraz. Fakt by mě zajímal ten náš neuznaný gól.

5.png
Schaschek +1894
19.02.21 v 16:55

reakce na Ex1tus: ,,Není to nakonec jedno, co přesně za to může? Buď obránci..." zobrazit příspěvekNení to nakonec jedno, co přesně za to může? Buď obránci nebrání, když je v bráně, nebo Machy nechytí nic navíc. Ale ta jeho bilance z posledních zápasů (zejména v porovnání se Sašou) je fakt pekelná, ať už za to může kdokoliv. A 3 ze 3 zápasů už prostě není náhoda."

Já si spíš dávám otázku zda by Salák mohl ovlivnit něco. Přijde mi, že ne.

5.png
Schaschek +1894
19.02.21 v 16:50

reakce na karlos: ,,Opět v bráně Machovský, opět si ještě nesáhnul na puk a je to..." zobrazit příspěvekOpět v bráně Machovský, opět si ještě nesáhnul na puk a je to 0:2. To už přece nemůže být náhoda. "

Ani jeden gól jeho. Ty obránci si snad dělají ***. Taková nedůslednost.

5.png
Schaschek +1894
19.02.21 v 16:46

Tvl my hrajeme hokej a oni jednou ujedou a dají gól *KOSA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út