Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1892
20.03.21 v 18:21

Tvl jak jsme čekali, holomajzna strašná. :-!

5.png
Schaschek +1892
20.03.21 v 18:03

Že nás vždycky komentuje takovej pablb. :-!

+1
5.png
Schaschek +1892
20.03.21 v 16:30

JInak trošku s křížkem po funuse, ale moje tipy, které jsem psal ještě před začátkem čtvrtfinále:

Třinec x Kometa -> Třinec v 5 zápasech
Sparta x Olomouc -> Sparta v 6 zápasech
Liberec x Hradec -> Liberec v 7 zápasech
Boleslav x Pardubice -> Pardubice v 7 zápasech

Teď už bych si na Pardubice asi nevsadil no :-D

5.png
Schaschek +1892
20.03.21 v 10:13

Tak jedeme! Výprava za svatým grálem začíná! *SALA* *THISISSPARTA*

+1
5.png
Schaschek +1892
19.03.21 v 20:49

Hrozně se mi líbí, když se mluví rovně a věci se nazývají pravým jménem. Proto mi udělal radost rozhovor s Tonem. Mluví k soupeři s respektem (narozdíl od některých tady), ale zároveň se alibisticky neschovává a řekne na plnou hubu, že nic než postup pro nás neexistuje. Tak nějak to vidím i já.

Jít do toho a pokorou, ale zároveň s notnou dávkou sebevědomí.

Rozhodující bude dát gól jako první, protože hrají úplně stejně jako Zlín v době, kdy s tím betonem udělal titul. Prostě poctivě v pěti hráčích bránit modrou a ujíždět do brejků.

Já tenhle hokej úplně nenávidím, ale připouštím, že to funguje. Proto bude důležitý dát první gól a taky jít do Konráda.

+3
5.png
Schaschek +1892
19.03.21 v 20:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Pakliže patříš k jedincům co vykazují v létě abstinenční..." zobrazit příspěvekPakliže patříš k jedincům co vykazují v létě abstinenční příznaky po hokeji a chodí na přípravná utkání, napadá mě vysvětlení, že jsi si ho všiml a zaujal Tě právě v přípravě. V té dostávají mladí hráči širší prostor se ukázat. Ale opravdu jsem nedohledal, že by někdy v áčku hrál za Spartu extraligový zápas. *MIMO*
www.eliteprospects.c..."

Nehrál tu nikdy..

5.png
Schaschek +1892
19.03.21 v 15:44

reakce na SHS: ,,Výsledky včerejší diskuse (18. 3. 2021):  Nejvíce..." zobrazit příspěvekVýsledky včerejší diskuse (18. 3. 2021):

Nejvíce příspěvků (6) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 6 401 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 5, znaky: 642)
3. Mandor (příspěvky: 3, znaky: 984)
4. kvcr (příspěvky: 2, znaky: 2 824)
5. karlos (příspěvky: 2, znaky: 568)

Celkem bylo včera napsáno 25 příspěveků, které obsahovaly 12 738 znaků."

Doporučuju zaregistrovat se do tý sparťanský armády. Už první video možná trošku zavře hubu těm co říkají, že po nich Jandač nechce důraz 8-)

+2
5.png
Schaschek +1892
17.03.21 v 22:58

reakce na rad55: ,,Jen se musíme modlit, že nás nezačaruje. A to semifinále s..." zobrazit příspěvekJen se musíme modlit, že nás nezačaruje. A to semifinále s kotletou by nebylo špatný. To bych bral. *SALA* "

Kometa nemá na Třinec nárok. Ty kádry jsou úplně někde jinde. Porazit Vítkovice ok, ale hrát na jednu lajnu proti Třinci, to je sebevražda.

5.png
Schaschek +1892
16.03.21 v 23:23

reakce na Mandor: ,,Jo jo odborník na slovo vzatý, nezaujatý a objektivní.... *HAHA* "

Škoda slov...

5.png
Schaschek +1892
14.03.21 v 01:05

Teď jsem na ten gól negól koukal a fakt kontroverzní situaci. Ten útočník byl do gólmana nastrčen obráncem, což by vylučovalo pravidlo o ochraně gólmana v brankovišti. Na druhou stranu je otázka, zda se ten útočník mohl vyhnout nebo zda tomu postrčení nepřidal. No, ještě že to není neuznaný gól Sparty, to bych vyletěl z kůže :-D

+1
5.png
Schaschek +1892
14.03.21 v 00:59

Ten gól bych hodně diskutabilní, kdyby to neuznali nám a ještě jsme prohráli, tak se vztekám jak prase. Nicméně ať si to v týhle sérii rozhodčí kurví jak chtějí 8-)

Já Olomouc nechtěl od začátku. Nemám rád kluby, které vyznávají buzna defenzivní hokej, bránění modré čáry v pěti, blokování střel. Přesně styl, který nám nevyhovuje.

Bude to kurevská fuška. Plzeň je od ledna z formy, navíc je to (stejně jako Kometa) tým jedné lajny. Psal jsem to tu už několikrát. Na tyhle týmy stačí pohlídat si první lajnu, znepříjemnit jim to a ten tým je poloviční - viz. Plzeň a Gulaš s Mertlem. Úplně neviditelní.

Bude to asi série plná bojovnosti a ne hokejové krásy. Myslím si ale, že favorit jsme a se vší pokorou říkám, že pro nás nemůže existovat nic jiného než postup. *THISISSPARTA*

+2
5.png
Schaschek +1892
11.03.21 v 20:19

Vypadá to na tu ***ou Olomouc *KOSA* To zas bude defenzivní *** :-!

+1
5.png
Schaschek +1892
10.03.21 v 20:15

Olomouc se svým buzerantským hokejem vykradla i Plzeň. Jestli fakt někoho nechci ve ČF, tak to jsou oni :-!

5.png
Schaschek +1892
09.03.21 v 07:37

reakce na Gapin: ,,No tohle bylo dano vedet uz kdyz se na podzim zapasy..." zobrazit příspěvekNo tohle bylo dano vedet uz kdyz se na podzim zapasy rozbihali.
Ale nedovedu si predstavit co by se delo, kdyby treba v serii s nama to postihlo Plzen nebo Brno :-D to by bylo place :-D :-D jeste kdyby v ty serii vedli a prislo by se na to treba pred zapasem ktery muze rozhodnout.

Myslim ze by mely mit ty tymy ale nejak promysleny to ze budou v podstate uzavreny v naky bubline aby ten mozny prenos od jinud byl minimalni. "

Jako logiku to dává, ale přesně jak říkáš :-D už včera když jsem četl článek o tom, že pokud se play off nedohraje, tak je mistr Sparta, tak se tam objevilo nespočet duševních mrzáků s plky, že si to Sparta zařídí a podobný hovna.

5.png
Schaschek +1892
08.03.21 v 21:46

Pokud se dostane klub do karantény, musí být série kontumována tvl. Tak věřme, že to nikoho nepotká. Rozhodnout se má na ledě.

5.png
Schaschek +1892
08.03.21 v 13:27

reakce na marek17: ,,Já bych ty spekulace nechal ještě ležet, je před námi play off...." zobrazit příspěvekJá bych ty spekulace nechal ještě ležet, je před námi play off. Koho si přejete dostat do ČF? Dáme si tu kometu?"

Vůbec nevím koho si přát. Naopak vím koho nechci. Nechci Olomouc, pak je mi to asi jedno. A v další případné fázi nechci Boleslav.

+1
5.png
Schaschek +1892
08.03.21 v 13:24

Já bych tyhle konspirátory, kteří jsou schopní šířit totální ***iny tahal zapálený za autem tvl *FUCKU*

Prej neshody s trenérem wtf.

5.png
Schaschek +1892
08.03.21 v 13:20

reakce na Gapin: ,,Ja to nepsal ze tomu verim, jen sem to s tim Tomaskem dopsal, protoze..." zobrazit příspěvekJa to nepsal ze tomu verim, jen sem to s tim Tomaskem dopsal, protoze to tam psali, tak aby ta zarucena informace tady byla cela :-D"

Jn, ale to je furt dokola tohle :-D kdyby někdo napsal na fóru Komety, že "k těm ***ým cajzlům jde Ovečkin", tak to tu někteří vezmou jako hotovou věc tvl *NE* :-D

5.png
Schaschek +1892
08.03.21 v 13:06

Možná byste ale měli místo bullshitům z fóra Pardubic nebo Komety věřit oficiálním zdrojům. To je fakt jedna větší perla než druhá.

+1
5.png
Schaschek +1892
08.03.21 v 12:55

reakce na JIDRON14: ,,Vždyť se spekulovalo o jeho příchodu k nám ne?"

Jn, zájem byl, ale nedopadlo to.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>