Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 20:10

reakce na karlos: ,,Je Ti ale jasný, na koho všichni ukážeme, když vypadneme?? Ano na..." zobrazit příspěvekJe Ti ale jasný, na koho všichni ukážeme, když vypadneme?? Ano na něj. Je tu zatím bohužel mnoho podobností. Pořád ještě má šanci nás, všechny jeho kritiky, přesvědčit o tom, že se mýlíme. Já bych mu(nám) to moc přál *SALA* "

V tom máš naprostou pravdu. Už je těch náhod nějak moc. Mě sama o sobě nesere ta prohra jako ten způsob jak jsme prohráli. Liberec oba zápasy lepší, u nás hrála dobře jedna lajna. Přitom si dovolím tvrdit, že máme sílu právě v tom, že každá lajna dokáže dát gól. Mám z toho prostě pocit takovej, že to nebylo ke koukání a že bych od nás čekal daleko víc. Pokud bychom je tam zmydlili jak psi a prostě celkově hráli dobrej hokej, tak mě ta prohra zamrzí, ale řeknu si, že na víc nebylo v tu chvíli. Tenhle pocit ale nemám. Liberec prostě lepší. Představoval bych si, že tam najedeme do Kváči (pokud sám nelehne jak když do něj foukne větřík), něco vyprovokujeme. Koukneš se na toho kripla na střídačce Liberce, tak ten to prožívá, nadává, má ty emoce. Pak vidíš Jandače s Hořavou a ty čumí jak chleba z tašky. Já mám prostě rád emoce (klidně za hranou) a ty jsem tam viděl jen ze strany Liberce. :-!

+1
5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 19:14

reakce na ToM: ,,No, to je fakt, ale beru to, že to bylo tuším v sezóně 2010/2011,..." zobrazit příspěvekNo, to je fakt, ale beru to, že to bylo tuším v sezóně 2010/2011, kdy měla Sparta dost jiných problémů, tuším, že chyběly peníze, kádr nebyl také tak moc nabitý a přebírali to po Davidu Volkovi?
Nevím, přemýšlím, že prostě takhle nepřipravené mužstvo musí jít i za trenéry a u Jandače to není zdaleka poprvé, ale letos tedy hodně špatné s tím co je tu k dispozici..."

Jako mám podobný pocity s naprosto nezvladnutou taktikou, ale tak na taktiku tam není jen Jandač, ale i Hořava s Hlinkou.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 18:56

reakce na ToM: ,,Ano, naprostý souhlas, spojení Hořava-Rulík by i za mě bylo..." zobrazit příspěvekAno, naprostý souhlas, spojení Hořava-Rulík by i za mě bylo fajn..."

Tak tyhle dva už tu byli a nijak slavně to nedopadlo zrovna.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 18:32

reakce na Ludva: ,,Seřezat bys potřebovat především ty*METAL* "

Však má naprostou pravdu. Když se nedaří, tak je musí každý kontakt bolet a musí z nich chcát krev. Mě to tam taky chybí.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 18:31

reakce na Hcspikr255tgh: ,,V Tygercu musíme dvakrát vyhrát, ale co je horší že tomu..." zobrazit příspěvekV Tygercu musíme dvakrát vyhrát, ale co je horší že tomu nevěřím, doma jsme minimálně jednou vyhrát měli, nepovedlo se hrajeme hovnoo tak asi finále nebude... Koty co ty na to? Jak to vidíš optimisticky?"

Tak tipoval jsem výhru 4:2... 8-)

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 17:29

Ale teda z naší strany žalostný výkon. Liberec byl prostě dvakrát lepší. Můžeme si říkat, že si to ten vyjebanec Augusta vybrečel, ale když dáš ze dvou zápasu 2 góly a dostaneš jich 8, tak pro to nejsou slova omluvy.

Teď mám přesně tu náladu napálit nějakýho libereckýho provokatéra přímo do ksichtu, abych si zchladil žáhu. *KOSA*

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 17:19

Aby Augustovi shnil pták, ***ec šedivej.

+2
5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 16:42

reakce na karlos: ,,Vyse.te se na ty mentály ubohý. Kdybychom postoupili tak oni by v..." zobrazit příspěvekVyse.te se na ty mentály ubohý. Kdybychom postoupili tak oni by v rámci své objektivity stejně tvrdili, že jsme vyhráli díky rozhodčím nebo kvůli tomu že na stadiony nemohli diváci nebo že moc svítilo slunce. Já bych všechny prosil, už na ten hnůj smrdutý nechoďte a když už tam jit chcete, tak nám sem netlumočte ty jejich sra.č.ky co jim tam padají z jejich smradlavých dršek :-! :-! :-! "

Já na ně seru právě. Nevím co to sem furt někdo sere co se děje někde jinde.

+1
5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 16:37

reakce na Hcspikr255tgh: ,,brnensky forum tam se mužou přetrhnout mrdky *NA**** "

Btw: já fakt nevím co tam furt lezete, ať si píšou co chtějí *FUCKU*

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 16:28

reakce na Hcspikr255tgh: ,,brnensky forum tam se mužou přetrhnout mrdky *NA**** "

Jak jsem psal ráno, jen duševní mrzák víc řeší cizí tým než ten svůj.

O to víc si přeju ať uspějeme a všem těmhle košťatům rupne cévka.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 16:26

Příznejme si, že hrajeme hovno. Liberec od úvodního gólu poctivě brání a jezdí do brejků a my si s tou obranou nedokážeme poradit. Opět to vypadá, že chybí plán B. Když už ale prohra, tak ať to ty *** pořádně bolí.

+1
5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 15:43

reakce na Schaschek: ,,O dost lepší začátek než včera, břevno , pak zbytečný faul a..." zobrazit příspěvekO dost lepší začátek než včera, břevno , pak zbytečný faul a opět prohráváme ***. "

Hlavně tvl nám odpíská ťuknutí do hole a Liberec si tam osekává a hákuje a nic tvl. Co už, jdeme dál!

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 15:15

O dost lepší začátek než včera, břevno , pak zbytečný faul a opět prohráváme ***.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 14:54

Jebat tygra, jebat udavače! *KOSA* *KOSA*

+2
5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 13:24

reakce na Koty: ,,Děkuji vedení této stránky za normální přístup. Někdo si..." zobrazit příspěvekDěkuji vedení této stránky za normální přístup. Někdo si včera potřeboval přeměřovat páreček a sprostě urážet. Hrr na ně dneska Spartička!! ;-) "

Ban jsme ti zrušili už večer, nikdo nemá za cíl tady banovat sparťany. Víc se k tomu už vyjadřovat nebudeme.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 13:20

reakce na Gapin: ,,No dobrá rada. Jen sem jí neposlech a kouknul tam :-D a hned první..." zobrazit příspěvekNo dobrá rada. Jen sem jí neposlech a kouknul tam :-D a hned první příspěvek si mě tam berou do huby :-D Já kterej tady snad týden nic nenapsal :-D :-D
Sem si to tak zběžně prolítnul a musim se smát až se za pupek popadam :-D
nejvíc mě dostalo jak je naše forum nenávistný. A to jejich jak je objektivní až úplně sluníčkový, jak jsou tam normální lidi :-D
A hned pod tím desítky příspěvků, jak jsme ***ý a podobně :-D :-D
Jim ta imbecilita snad stříká z očí *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Tvl seš magor :-D Umím si to představit. Škoda ztrácet čas. Ale řešit víc cizí než vlastní, to mi hlava nebere a nikdy brát ani nebude.

A nebuď furt tak nenávistný nebo ty objektivní lidi urazíš... 8-) 8-)

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 11:27

Hlavně jsme snad nevystřelili v přesilovce.

Statistika mluví jasně.

Buchtele, Forman, Rousek, Dvořáček, Sukel bez jediné střely na bránu.

Hrála první lajna, pak nic. Naše výhoda, že máme čtyři silné útoky, včera výhodou nebyla.

Musíme být aktivnější, střílet z každé pozice.

Co mě naopak těší je počet hitů. Chci vidět ty ***e udavačský rozvěšený po mantinelech *KOSA*

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 11:02

reakce na Honza: ,,Uvidíme. Buď bude série dlouhá (a doufat v náš prospěch) a nebo..." zobrazit příspěvekUvidíme. Buď bude série dlouhá (a doufat v náš prospěch) a nebo velmi krátká.
Jinak dnes předpokládám, že kromě první lajny budou všechny přeskládané, včetně Machovského v bráně."

Nemyslím si, že bude chytat Machovský.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 10:33

reakce na rad55: ,,https://armada.hcsparta.cz/fanousek/dashboard.default/ Tak..." zobrazit příspěvekarmada.hcsparta.cz/f...
Tak určitě se nehroutíme, o chybách se ví. Morál máme, myslím, že zakopnout o pohlavek takhle, by nás mohlo nastartovat.
Věřím, že to bude trochu jinak a srovnáme na 1:1.
*THISISSPARTA* "

Jet tam za stavu 0:2 už by bylo hodně blbý. Musíme to dneska urvat.

5.png
Schaschek +1897
04.04.21 v 09:58

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak jsme včera prohráli noa?? Dneska je taky den tak to určitě..." zobrazit příspěvekTak jsme včera prohráli noa?? Dneska je taky den tak to určitě napravíme. Myslel jsem že tady rozebirame hokej pak jsem si přečetl kotyho příspěvky a jasný trolll. Dneska je zničíme a napravíme včerejšek *SALA* "

Troll to není, když dokáže napsat i email, víc bych ho neřešil... :-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne