Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +887
05.04.19 v 14:49

reakce na jongormisa: ,,To to nevyapda an info o kadru"

Bude, ale jen o těch co prodloužili smlouvy ;-)

5.png
Schaschek +887
05.04.19 v 13:21

Ty vole co to bylo za frašku? On tam roztočí ty míčky s tím, že furt kouká na ten jeden a světe div se je to Slávie. Pak už losuje normálně...fakt fraška.

+1
5.png
Schaschek +887
04.04.19 v 11:45

Jinak nemůžu se nepozastavit nad sviňárnou od UEFA, která zavřela Slávii tři sektory na zápas s Chelsea. Jako aby oznámila trest těsně po tom, co se to vyprodá, to je ukrutná sviňárna. Všechny ty mrdky funkcionářský z UEFA by měly tahat zapálený za autama :-!

UEFA MAFIA!

+2
5.png
Schaschek +887
04.04.19 v 11:42

Taky netrpělivě čekám na informace z klubu, ale nemyslím si, že se dozvíme něco z čeho si sedneme na zadek.

Btw: kdo jde na juniorku dneska? ;-)

5.png
Schaschek +887
03.04.19 v 14:25

reakce na toci87: ,,To ja vim, uz mi někdo psal na fb ze tam taky byl tak, tak dobrý,..." zobrazit příspěvekTo ja vim, uz mi někdo psal na fb ze tam taky byl tak, tak dobrý, díky."

No,

teď někdo psal k tý události, že budou normálně kontroly a bude se chodit vstupem 31...že prej minule po konci zápasu napsal rozhodčí do zápisu, že se odpálilo pyro (čti asi tak tři stroboskopy, takže nula nic)...nevím na co si to Sparta zase hraje :-!

5.png
Schaschek +887
03.04.19 v 11:52

reakce na Feeck: ,,Ahoj,   zítra pro vás budeme mít pod kotlem otevřené..." zobrazit příspěvekAhoj,

zítra pro vás budeme mít pod kotlem otevřené občerstvení.

Klobáska, smažák a točený pivečko!

Tak doražte!
"

Nekecej, tak to je super zpráva! 8-) *PIVO*

5.png
Schaschek +887
03.04.19 v 00:36

reakce na loupák: ,,Na to se vyser, do konce týdne nás čekaj důležitější věci...." zobrazit příspěvekNa to se vyser, do konce týdne nás čekaj důležitější věci. Finále na Spartě nemusíme zažit leta. Takže ve čtvrtek všichni do Holešovic. *THUMBSUP* za tu úpravu času. *THUMBSUP* "

Přesně tak. Všichni do kotle! *SALA*

5.png
Schaschek +887
02.04.19 v 12:43

reakce na SpartaCorps: ,,Tak čas nakonec 18:30 ve čtvrtek, snad to už nebudou měnit..."

Ideální, za mě obrovskej palec nahoru, že to takhle naplánovali. Přijde snad hodně lidí a uděláme mladíkům velkej kotel. Zaslouží si to. *FLAGSPA*

+1
5.png
Schaschek +887
02.04.19 v 12:37

reakce na toci87: ,,Ja vim ze predloni v létě na acko s koreou nas nepustili ani s..." zobrazit příspěvekJa vim ze predloni v létě na acko s koreou nas nepustili ani s golfkama, ty jsme pak nechavali v budce u hlidacu parkoviště tak prave se bojím, aby nam nerekli papa"

Áčko není juniorka...

5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 21:41

reakce na toci87: ,,Nevíte někdo jestli by nas na tu juniorku ppustili s kočárkem do..." zobrazit příspěvekNevíte někdo jestli by nas na tu juniorku ppustili s kočárkem do haly?"

Otázkou je jestli nějaký bude, když je tam od 15 turnaj. Nepochopím to diletanství. Rozpis play off je jasný a oni dají turnaj ve stejném termínu do obou hal... Jsem zvědavej jak to nakonec bude. Ale pokud jde o kočárek, tak na juniorce nikdo nic neřeší.

5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 19:41

Jsme ve finále juniorky! *THISISSPARTA* *SALA*

+1
5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 17:27

Mimochodem, fórum Plísně sleduju docela pravidelně a taková změť pacientů se najde snad jen v Brně a právě v Plzni. To je jeden totální retard vedle druhého podle toho co tam přidávají za příspěvky *FUCKU*

5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 17:10

reakce na MartinMegadeth: ,,Lukáši, tak to jsme dva. Nedvěda se nechci dotknout nebo ho nějak..." zobrazit příspěvekLukáši, tak to jsme dva. Nedvěda se nechci dotknout nebo ho nějak urazit, ale nejsem si jistý, že dva tituly u mladšího dorostu jsou doporučením pro práci u áčka. Něco ve smyslu jestli by jeho trenérský postup neměl být býval pozvolnější. Mezi mladším dorostem a áčkem třeba dva roky u juniorů nebo si zkusit práci s áčkem nejdřív někde v první lize. Nemůžu si pomoct, ale svého času jeho jméno a jméno Broše zmínila média, když do Sparty šila, že má málo srdcařů v realizačním týmu a během krátké doby byl jeden jmenován asistentem Kalouse a druhý sportovním ředitelem. *MIMO* Na novinky v kádru jsem zvědav. Dnešní zprávy o příchodu Dudy nebo odchodu Formana do Brna neberu vzhledem k datu vážně. Ale z jiných fám (Červenka, zde zmiňovaný Růžička junior) se mi ježí chlupy i mezi půlkami na pr**li. *FUCKU* "

Ty vole tak Červenku bych nevydýchal :-!

+1
5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 16:50

Jinak za deset minut junci s Plísní venku. Stav je 1:1 a každý zápas byl o gól. Snad se klukům zadaří.

Upřímně, nechápu systém juniorky. Čtvrtfinále se hraje na tři vítězné zápasy a semifinále na dva? Co to má za smysl?

+1
5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 16:46

reakce na MartinMegadeth: ,,V sobotním Deníku Sport byl opravdu výborný rozhovor s trenérem..." zobrazit příspěvekV sobotním Deníku Sport byl opravdu výborný rozhovor s trenérem Hořavou, ve kterém tvrdil, že i přes nečekaný konec v Mladé Boleslavi žádnou smlouvu podepsanou nemá a že by chtěl jít trénovat do zahraničí. Moc zajímavá byla pasáž, v níž líčil, že hráči chodí plakat k majitelům nebo sportovním ředitelům a ti potom naznačují Hořavovi, aby ubral z tréninkových dávek, v horším případě přichází přímo požadavek. Dokonce i na Kladně za Hořavou měl přijít Jágr s tím, že se moc trénuje. „Všem hráčům bych strašně přál, aby šli ven. Skutečně, upřímně a ze srdce. My si tu myslím, jak strašně dřeme, ale není to pravda. Tohle je šedesát procent dřiny, jaká se podstupuje venku.“ Domnívám se, že Hořava srovnávací materiál má, aby si mohl dovolit podobný názor. A tímhle komentářem jednak osvětlil neustále uvadající úroveň celé extraligy stejně jako fungování v extraligových klubech. „Kdyby (hráči) hráli venku, přijde jim to normální. Ale doma je to pro ně nezvyk. Jak kde, samozřejmě. Mám za to, že v Liberci, v Třinci nebo Plzni jednou na plný obrátky. Většinu týmů v extralize podle mě pořád ještě ne.“ A podle všeho i včetně Sparty. *MIMO* Pro nás byla nejzajímavější závěrečná pasáž celého rozhovoru. „Uwemu jsem hrozně přál, aby se mu to na Spartě povedlo. Fakt hrozně. Asi víte, že jsem se Spartou loni jednal, s Uwem jsme seděli dvě hodiny, ta spolupráce s ním by mě bavila. Ale padlo to. Uwe je výbornej kluk a podle mě i dobrý trenér. Ale mám dojem, že jako cizinec byl na to všechno ve Spartě sám. Uwe podle mě k sobě potřeboval kolegu s podobným smýšlením a náhledem na hokej. Mít na pomoc parťáka, který by mi pomohl v přesvědčování českých hráčů jít na to jinak.“ Za sebe musím přiznat, že by se mi Hořava ke Kruppovi líbil hodně, mnohem víc než Nedvěd. Nebo než jen Nedvěd. Když jsem rozhovor s Hořavou četl, vzpomněl jsem si na zajímavé rozbory pana kvcr, který o Nedvědovi napsal, že mu připadá příliš submisivní. Přijde mi jako ryzí asistent, zatímco Hořava je opravdová osobnost se zkušenostmi. A dost možná mohl mít pravdu proč se Kruppovi sezóna ve Spartě nepovedla. Není nad vlastní zkušenost s trénováním v zahraničí, aby takový trenér věděl co cizinec-trenér u českého týmu potřebuje a kde je třeba ho podepřít a podržet. Asi Hořava ke Spartě pozitivní vztah mít bude, když rozhovor končil názorem „Teď nechci naštvat Vítkovice, ale v předkole mi Sparta přišla lepší, aktivnější. Mně se její projev líbil. Možná se mi Sparta líbila víc proto, že jsem j postup přál.“ *KSICHT* "

Zajímavý postřeh. Duo Krupp Hořava bych bral všema deseti.

+3
5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 16:27

reakce na Gapin: ,,No nějaký zemětřesení moc neočekávám. Na to je moc velký..." zobrazit příspěvekNo nějaký zemětřesení moc neočekávám. Na to je moc velký ticho, kdyby se něco peklo, tak minimálně ve Sportu už by se v tom někdo šťoural."

Co vím, tak sama Sparta oznámí nějaké první informace na konci týdne.

5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 12:25

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak Sparta má zájem snad o všechny *FUCKU* teď je otázka kdo sem..." zobrazit příspěvekTak Sparta má zájem snad o všechny *FUCKU* teď je otázka kdo sem půjde.. To už bude horší no. Každopádně opakovat se nebudu, čekám jen co bude s náma dále.. Jardo ještě jednu sezonu prosím dej. *DRINK* "

Protože se samozřejmě medm.dky předhánějí v tom ohlásit větší a větší senzaci. Přitom se to nemusí vůbec zakládat na pravdě.

5.png
Schaschek +887
01.04.19 v 12:24

reakce na toci87: ,,Podle infa na jeho instagramu by měl odejit Delisle"

Otázkou je zda je to takové to loučení se sezónou a návrat domů s tím, že se vrátí na další rok nebo sbohem. Co vím já, tak Sparta o něj zájem má, záleží jestli se dohodnou...

5.png
Schaschek +887
30.03.19 v 21:33

Jinak včera dobrej zápas juniorky, myslím, že takovou podporu nikdy neměli a rozhodčí si na juniorce taky dlouho nevyslechli tolik peprných slov [:-} Chtělo by to šmiknout ty mamrdy z Plísně i zejtra. *BOXER*

5.png
Schaschek +887
30.03.19 v 21:31

reakce na Kimi R.: ,,Myslíte , že je reálná šance urvat někoho z hráčů jako..." zobrazit příspěvekMyslíte , že je reálná šance urvat někoho z hráčů jako Mertl,Kousal,Roman a nebo Petersen ( EBEL ) ? Do obrany bych klidně bral Kotvana z MB . Koho by jste si přáli vy? *SMILESPA* "

Petersena chtěli už v průběhu sezóny. Nebo nevím zda to nebyl někdo jinej, ale jeho tým ho neuvolnil.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 6. srpna - 18:00
    5.png
    SLA (doma)
    Příprav 2019 (příp.)
  • 8. srpna - 18:00
    18.png
    KVA (doma)