Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.jpg
Schaschek +602
15.03.18 v 13:35

reakce na toci87: ,,Neví někdo něco o Danovi Přibylovi, minule jsem ho viděl v hale,..." zobrazit příspěvekNeví někdo něco o Danovi Přibylovi, minule jsem ho viděl v hale, přál bych aby se vrátil a formace s Buchtelem a Formanem by byla skvělá"

Dan Přibyl byl v hale několikrát a několikrát jsem ho potkal i v zázemí a vždy nás pozdravil. Hráč, co si na nic nehraje. Jen mám pochybnosti s ohledem na jeho psychický stav a hlavně zraněné koleno.

5.jpg
Schaschek +602
15.03.18 v 13:29

reakce na cedak: ,,Jen takovou poznámku na konto sparťanského jádra - když z..." zobrazit příspěvekJen takovou poznámku na konto sparťanského jádra - když z minulosti jsou jako sparťanské jádro citováni Kratěna a Broš, nedává mi úplně smysl, proč do současného jádra by nemohli patřit Pech a potažmo Kumstát (kromě uvedených Kaliny s Formanem, u Černocha bych si ještě rok počkal, protože prozatím střídal výborné momenty s hluchými a jeho loňské kázeďné přesměrování do Benátek ještě není tak dávno...). Pechova čísla letos byla horší než loni, ale rozhodně nebyla špatná a navíc myslím, že jemu zrovna sotva lze vyčítat, že by se nerval i v místech, kdy ostatní vypouštěli. V případu Kumstáta beru, že letos byl v první polovině sezóny tragický, po té zdravotní pauze ale prakticky nedostal šanci a v tom jednom zápase, kdy nastoupil v lajně s Hlinkou, jim to sedlo velmi dobře. Za sebe bych Kumstáta neodepisoval, jak už tu bylo poznamenáno, je jeden z mála, kdo se jde prát před branku, a hodně dlouho to byl jeden z nejplatnějších lidí v oslabení.
A ještě jedna věc, sparťanské jádro je super věc, ale poslední tituly šly v obou případech z velkého procenta za brankáři. A i když to tu není populární názor, já si nemyslím, že Sami je brankář, který se blíží úrovni Břízy anebo Duby v té jeho hvězdné sezóně. Výborně chytal kolem Vánoc, ale od ledna už byl zase schopen leccos chytit, ale taky pouštěl střely, které pouštět nemusel. Nemám nic proti němu, ale jako jednička pro Spartu na mě do budoucnosti nepůsobí jako ta největší jistota. Jestli já bych Brošovi po téhle sezóně něco vyčítal, tak to, že nedotáhl přestup Langhammera. Jinak z dalších jmen, co tu padala, já bych se taky zastal Mikuše. Zatímco dozadu naši beci předváděli minely celkem rovným dílem, aspoň dopředu se o něco pokoušel a kombinoval...
Každopádně bych rád, aby Sparta brzy představila trenéra a ten aby měl koule na to si tým poskládat a motivovat podle svého. Aby kašlal na to, co po něm chtějí pisálci nebo fanoušci. Ale taky aby si své kroky uměl obhájit a zdůvodnit. Ideálně i před námi.
"

Langhammer sem jít měl a byli na všem domluvení než přišel jeho agent s tím, že ve Spartě je velký tlak a ať radši podepíše Brnu...

5.jpg
Schaschek +602
15.03.18 v 08:39

Další zajímavá statistika: (na facebooku Malina sport data)

HC Sparta Praha letos zakončila základní část Tipsport extraliga na 10. místě tabulky. Bilanci jejich hráčů při hře 5 na 5 přináším v tomto příspěvku.

- Hráči jsou v grafu umístěni v pravé horní rohu. To by teoreticky mělo znamenat kvalitní výsledek týmu, mějme ale na paměti, že dalšími faktory (co graf nereflektuje) ovlivňující úspěch jsou přesilové hry, oslabení a hlavně i efekt skóre (je dokázáno, že při častém dotahování skóre, má tým kladné corsi)

- Lukáš Pech je vůbec nejúspěšnějším hokejistou letošní sezóny, co se týče tvorby šancí v jeho přítomnosti na ledě (17.7 za 60 minut hry 5 na 5)

- Juraj Mikuš byl zase ligově nejúspěšnější v komplexním pojetí své hry, v jeho přítomnosti Sparta tvořila šance (SCF/60 = 15.5), nepovolila soupeřům mnoho střeleckých pokusů (CA/6O = 40.8) a to vše i přes jen 48% startů v útočném pásmu

- V produktivitě vynikal útočník Andrej Kudrna, který zaznamenal 1.79 primárních kanadských bodů za 60 minut hry 5 na 5, mezi obránci pak Juraj Mikuš (0.71)

- Ve tvorbě šancí byl úspěšný i Miroslav Forman (15.6 za 60 minut hry 5 na 5) a v zabraňování střel soupeřů ještě Robert Říčka (CA/60 = 41.5)

Data z Hokej

public.tableau.com/s...

+2
5.jpg
Schaschek +602
14.03.18 v 19:00

www.hokej.cz/jak-kle...

To ode mne pisálci obšlehli 8-)

5.jpg
Schaschek +602
13.03.18 v 17:08

reakce na Romis: ,,Tak po přečtení rozhovoru na webu si nemyslím,že by Jardovi..." zobrazit příspěvekTak po přečtení rozhovoru na webu si nemyslím,že by Jardovi kdokoliv něco diktoval a nedělá to na mně ten dojem.
Naopak z toho rozhovoru cítím obrovskou chuť a touhu od Jardy ještě Spartě být prospěšný a poprat se o šanci vrátit Spartu kam patří.A mám proto několik důvodů a věřím,že Jarda bude mít tuhle sezonu dobrou,jen si přeju ,že to bude u nás.
Já osobně bych Jardovi i přez katastrofální sezonu tu šanci dal a moc rád bych ho viděl v týmu i pro příští rok.Má chuť ještě v hokeji něco dokázat a pokud si Sparta nechá takového hráče a personu Sparty utéct,budu nucen si tento rok na hokej nechat zajít chuť.
Protože cirkusů je po Praze dost a dost .
Budu věřit,že nahoře někdo přemýšlí. *FLAGSPA* "

Já si furt nemůžu pomoct, ale když se podívám na některé hráče Sparty na kterých to má stát a porovnám sezóny 2016-2017 a 2017-2018, tak je to srovnání zajímavé:

Pech: 52 bodů (20+32) / 37 bodů (12+25)
Vrána: 47 bodů (21+26) / 25 bodů (7+18)
Hlinka: 36 bodů (25+11) / 17 bodů (2+15)
Kumstát: 30 bodů (15+15) / 7 bodů (4+3)

Jako jasně, věk nezastavíš, ale že by ten rok tolik změnil? Že by byli o tolik horší než rok předtím? Když se podívá člověk na rozdíl v gólech, tak jen u těchto čtyř je to v součtu 56 gólů!

Já si prostě stojím za tím, že problém byl v letní přípravě.

5.jpg
Schaschek +602
13.03.18 v 11:18

reakce na Mrazík: ,,Příchod Laca nepochopil a neschvaloval prakticky nikdo, možná snad..." zobrazit příspěvekPříchod Laca nepochopil a neschvaloval prakticky nikdo, možná snad Scháschula, ale to je případ sám pro sebe. 8-) 8-) 8-)

Jednoduše řečeno, pokud nepřijdou opravdu s pořádnou analýzou neúspěchů, (to co vypustili loni se za pořádnou analýzu brát nedá) tak se příští sezonu můžeme těšit na něco podobného, co nám bylo servírováno letos. Sám jsem zvědavý, co bude.

"

Tak ty vole, já chápu proč ho sem tahali. Měli pocit, že Sami je nepřesvědčivej a Honzík mladej a že chtějí mít v záloze gólmana pro play off. Pak se Sami rozchytal a Laco si ani nečuchnul. Na druhou stranu ta hysterie, která s jeho příchodem nastala a to jak mu prakticky každej dával za vinu prohry, to bylo trošku moc. Kór s přihlédnutím k tomu, že jsme hráli hovno jeden jak druhej.

5.jpg
Schaschek +602
12.03.18 v 20:29

reakce na Skye: ,,Sezona (další) je v ***i, ale jak tu bylo psáno, je otázkou zda..." zobrazit příspěvekSezona (další) je v ***i, ale jak tu bylo psáno, je otázkou zda není trochu levný to přičítat Břízovi. Vždyť se letos zachoval vlastně dle toho, po čem sparťanská veřejnost volá: sehnal peníze, exekutivní pozice obsadil "srdcaři" s tím, že sebe po předchozích zkušenostech odstaví z řízení sportovního úseku.

Jestli Spartu za ním vlastní tichý společník je naprosto jedno. Pokud vím, klub nejeví známky nějaké ekonomické či právní nestability, případně netransparentního řízení. A tím pádem s kým do toho rve své prachy, to není naše starost. Naopak jsem si jist, že právě Bříza je z těch, kdo se musí výsledkem sezóny užírat a ještě dlouho bude. "

Konečně někdo se stejným myšlením

5.jpg
Schaschek +602
12.03.18 v 20:24

Tak Iterský skončil, to bylo rychlý

+3
5.jpg
Schaschek +602
12.03.18 v 17:31

reakce na Gapin: ,,Mě se ten Machovský moc nezdá. Sám řiká že by neměl motivaci v..." zobrazit příspěvekMě se ten Machovský moc nezdá. Sám řiká že by neměl motivaci v Plzni, tak proč by jí měl mít u nás? Nebo aby to tu bral jako přestupní stanici, jestli se mu někdo náhodou neozve z KHL? Neřikám, že třeba nefiguroval v nějakejch plácnech kdyby Sami chtěl odejít, ale přijde mi nesmysl mít tady dva takovýhle typy golmanů."

Prej už je měsíc podepsanej...tak uvidíme s čím přijdou na začátku sezóny. Hlavně bych rád, aby to nějak komplexně vyhodnotili. Protože prostě není možný hrát s takovýmhle kádrem takový hovno. Věčně se tu kritizuje Bříza, ale udělal v sezóně něco špatně? Přivedl Broše a společně udělali hodně dobrej tým (dle jmen), který ale hrál naprosto pod očekávání. Co mu vytýkám já je:

1. že nevyrazil Kalouse hned po tom fiasku z Brnem,
2. že se nezaměřil na angažování psychologa v realizačním týmu
3. že nebyl dost důsledný ve výběru kondičního trenéra. Klidně kdyby byli ty kondiční trenéři tři, furt by to bylo lacinější než jeden hráč.

Každopádně kdyby si to tu náhodou někdy četl, tak bych měl tip - www.kondicnitrener.c...
Sleduju ho dlouho a to co říká má (i s ohledem na mnou absolvovanou FTVS) hlavu a patu.

Hrozně mě zaujal výtah z jednoho jeho tréninku tří různých hokejistů: "Společné tréninky??? 50/50...

To, v čem vidím velký problém v kolektivních sportech, je společná příprava...zastávám názor, že i když se jedná o skupinu(tým), pořád ho tvoří jednotlivci a výkon týmu roste a padá právě s jejich výkonem...

Proč to vlastně píšu...

Dnes jsem postavil trénink, zjednodušeně řečeno, na kondici a to co mi vyšlo je, že i když mám jen 3 sportovce na které dohlížím, mají úplně stejné podmínky pro trénink a stejné zatížení, stejného výsledku prostě nedosáhu...jak toho tedy může docílit trenér, který má k dispozici 10 hráčů a víc a nemá ideální podmínky pro trénink??? NEMŮŽE!!!

Na obrázku jsou tři grafy...

První sérii odjeli všichni (sloupec po Muscle Oxygen) na úplně stejné zatížení... výsledek??? U prvního je velké využití kyslíku a pokles Thb(není žádoucí), takže první série neefektivní( moc těžká), kdežto u druhého a třetího jsme potřebného efektu dosáhli...

Druhou sérii(sloupec pod total hemoglobin) odjeli všichni tři podle svých možností pro dosažení maximálního efektu tak, že jsme cíleně regulovali zatížení pro každého z nich...a výsledek??? U prvního nižší využití kyslíku(což je cílem) a nárůst thb...

Výsledek??? Pro to, abych dosáhl stejného efektu u 3 lidí, při stejném tréninku, musím změnit dávkování zátěže tak, aby nedošlo k přetížení u jednoho a zároveň došlo k maximálnímu efektu u druhého...

Při současném pohledu na trénink by byl výsledek následující...

1) Ten prostřední dosáhl nejmenších tepů, takže do toho nedal vše a je potřeba mu přidat...

2) V tabulkách bylo, že se pojede na 180 tepů, takže si to dáme všichni ještě jednou...

Takže... Ani sebelepší kondiční trenér není schopný cíleně připravit tým, bez adekvátních podmínek...

Vyplývají mi z toho tedy 2 možnosti...

Jedna je ta, že kluby nebudou vyhazovat nesmyslné peníze za hráče, kteří nemají výkonnost a peníze raději investují do toho, aby v týmu mohlo pracovat více odborníků na kondici, tak jak je to běžné v zahraničí, protože jeden trenér není schopný připravit 20 hráčů stejně kvalitně...

A druhá věc je, že tým sáhne k tomu, že hráčům umožní individuální přípravu a v týmu zůstanou ti, kteří nemají možnost se adekvátně připravit na sezónu...

Zkrátka jde o to, že i když tým pošle hráče před zahájením letní přípravy na vstupní zátežový test, NE VO2 MAX!!! , a získá tím adekvátní výsledky, jeden kondiční trenér stejně není schopný hráče připravit podle jejich limitů tak, jako může trenér při práci jeden na jednoho...

Takže si stále stojím za tím, že cíl tréninku není slepě kopírovat USA, Kanadu, Švédsko, Finsko,...

Ale dělat věci tak, aby oni měli důvod kopírovat NÁS!!!"

+1
5.jpg
Schaschek +602
12.03.18 v 12:23

reakce na SAMI1: ,,Zdravím :-)  Četl jsem a prošel jsem si spoustu článku o..." zobrazit příspěvekZdravím :-)
Četl jsem a prošel jsem si spoustu článku o situací Sparty co se týče brankářů
Možnosti jsou následující!
Zůstane Sami a Honzík a nic se nebude měnit.
Zůstane Sami a příjde česká dvojka která se spokojí se svojí rolí
Odejde Sami i Honzík a příjde buď Kašík kterému za měsíc vyprší smlouva se Zlínem a nebo Machovský o kterém se také mluví.Oba samozřejmě jen na post jedničky.
Všichni si,ale přejeme aby Sami zůstal,protože chytal bravúrně a jeho výkony byly skvělé!! *CERTIK* "

Možnost 4. Zůstane Sami a přijde Machovský a Honzík bude na hostování ;-)

+1
5.jpg
Schaschek +602
12.03.18 v 12:09

reakce na Bumbi: ,,Myslíš tohle?  "Majitel Speychal se dostává do nejenom..." zobrazit příspěvekMyslíš tohle?
"Majitel Speychal se dostává do nejenom finančních problémů. Dluží státu a Kelnerovi. Kelner tedy požaduje, aby přestěhoval Spartu do jeho haly a s Břízou vymysleli důvod proč, aby to veřejnost přijala. Stane se. Jenže problémy přetrvávají dál. Ještě zbyly problémy ČKD za tuším výstavbu bytů v Kazachstánů s úvěrem od Kelnera. Tak se Sparta předává (prodává) Kelnerovi. Jenže oficiálně Kelner Spartu vlastnit nemůže. Nejenom proto, že kdysi prohlásil, že sportovní klub nikdy, ale hlavně, kdyby se to vědělo, tak logicky nesežene sponzora!? Tedy hledá bílého koně, jako oficiálních vlastníka. A má ho. Tedy lži se kupí na lži. Jediné kritérium jsou peníze a návštěvnost. Bohužel Bříza se propůjčil ke zničení Sparty na dlouhou dobu."

Je to přímo tady na fóru - maxistr 10.3. 0:13 "

Plně by to korespondovalo s tím, co jsem slyšel. A přesně se povídá to, že Kellner je vlastník Sparty.

5.jpg
Schaschek +602
09.03.18 v 15:54

reakce na chuli: ,,Ty vole co bereš za materiál? Bartošáka nám nepustěj a Kašík..." zobrazit příspěvekTy vole co bereš za materiál? Bartošáka nám nepustěj a Kašík je díra největší ..jenom Sparta z něj vždycky udělá repre gólmana..Sami je super gólman....."

Dle mých skromných informací to Kašík nebude. Na příští sezónu by měl být Sami a "jeden nejmenovaný" gólman neprosadivší se v NHL a vracejí se do Evropy s klauzulí ve smlouvě o případném odchodu ze Sparty do KHL 8-)

+1
5.jpg
Schaschek +602
08.03.18 v 12:01

reakce na kvcr: ,,Včerejší zápas by měl klubu otevřít oči, i když fanoušci je..." zobrazit příspěvekVčerejší zápas by měl klubu otevřít oči, i když fanoušci je měli skoro celou dobu zavřené. Tohle bylo dno, líp by ten zápas odehrál možná i zmiňovaný Havlíčkův Brod. Totální zoufalství v prvních dvou třetinách, pak už jen snaha se porvat za každou cenu, když Liberec si dával pozor, aby se tomu pokud možno vyhnul. Volal jsem tady po projevech frustrace, ale když si to shrneme, jediná opravdu korektní bitka byla ve třetí třetině Jarůšek - Lakatoš. V ostatních dvou případech se soupeř rvát nechtěl. Nesmyslná rána pěstí Michálka do obličeje padajícího hráče, pak extempore Ďalogy, za které šel do konce (a na to myslím musel uvařit silné kafe) a jako třešnička na dortu sekera do břicha projíždějícího hráče od Vrány. Je docela možné, že všichni tři posledně jmenovaní dostanou káru, u Vrány o tom nepochybuju. Většina těch zákroků nás poslala do oslabení, některé z nich ještě za korigovatelného stavu - i když včera nějaké zkorigování vůbec nepřicházelo do úvahy - myslím, že Záruba už hledá ve svých statistikách, kdy naposled nějaký tým nevystřelil 26 minut na bránu (myslím bránu soupeře, na tu vlastní pár tečí šlo). Asi je cílem klubu pro tuhle sezónu dostat se k moři co nejdřív - to zdá se klapne, Sparta odjede na dovču první z celé Extraligy a tihle hoši se jen nemohli dočkat a nechtěli v posledním zápase riskovat zranění. Jedním z výsledků včerejšího představení bude i to, že Sparta bude označená za zákeřné mužstvo.

Přitom první dvě třetiny nás Liberec rozvěšoval po mantinelech a musím citovat Zárubu (i když do toho nedokážu vložit ten štěstím chvějící se hlas): "Liberečtí včas napadají a vidíte ten vyděšený výraz Sparťanského obránce ?". Asi by měl někdo hráčům objasnit, že hit je lepší než rvačka, protože a) právě tohle bolí soupeře nejvíc b) bere mu to nejvíc sil c) pravidla to povolují d) divákům se to líbí. Lukáš Pech (který včera asi jediný snesl nějaké měřítko) dohrává o dvě hlavy vyšší hráče a sám dostává pravidelně naloženo. To je další věc - zatímco soupeř si cíleně vybírá naše top hráče, my bušíme do beků. Těm je to v podstatě jedno, v hledáčku mají být hráči jako Kvapil nebo Filippi, ti musí být ve stálém nebezpečí hitu, aby nemohli tvořit hru. Další cílová skupina by měli být provokatéři a herci jako Lakatoš a Jašek. Pravděpodobně si každý všiml, jak probíhají osobní souboje při vjezdu soupeře do pásma: přestože projíždí uličkou a je celkem jednoduché ho trefit ramenem, náš hráč se k němu hezky přitulí a veze se s ním dalších 5 - 10 metrů, přičemž se kamarádsky šermují hokejkami nad pukem. Zrovna tohle by Brodští zvládli. Už ani nechci vidět, jak se nám Pešán a půlka týmu Liberce vychechtává - jedna věc je vymyslet dobrou taktiku, ale najít kavky, které jim ještě půjdou ve všem naproti, to je dneska v play-off opravdová vzácnost. Už se určitě těší, jak z nás budou dělat klauny i v O2. S vysokou pravděpodobností Liberec skončí tuhle sérii zdravý a odpočatý, zatímco Spartě bude chybět hned několik klíčových hráčů.

Vezměme si, že v týmu je 6 hráčů z KHL, jeden z NHL, většina zbytku hrála v Evropě. Dva celkem vysoko hodnocení trenéři, dva asistenti. To rozhodně není tým, který by měl dělat sparringpartnera všem týmům Extraligy snad kromě Jihlavy a Litvínova. I kdyby se trenéři stavěli na hlavu, nemůžou snad v hráčích pohřbít všechnu hokejovost. Naopak i kdyby hráči neplnili pokyny a dělali si na ledě co chtěli, musela by snad přijít nějaká reakce od realizačního týmu. A na to všechno se dívá management, taky bych čekal nějakou reakci. Musí se to dívat i sponzoři, i když těm to je možná opravdu jedno, hlavně když se o Spartě hodně mluví a píše a že návštěvnost neklesá. Ale dívají se na to i diváci a já jsem opravdu zvědav, jak dlouho je tenhle spektákl ještě bude bavit. Nemluvíme tady o nějaké krátkodobé nepohodě, tahle noční můra se táhne už dlouho. Nejsem příznivec sekání hlav, ale po téhle sezóně by měl přijít hodně radikální řez.

Může to vypadat, že je to vzteklý výpad proti týmu, ale právě tak se teď cítím a myslím, že si to za včerejšek plně zasloužil - a to už většina emocí opadla. "

Mluvíš mi z duše.

Nejhorší je ta naprostá bezmoc a ostuda.

Jim je to fuk. Oni si odletí na dovolenou a nějaká Sparta je jim vesměs ukradená. Nám se smějí všichni ostatní. Nám, lidem, kteří by za ten tým chcípli!

Necháme si vyhrožovat ochrankou, vyhazujeme peníze, bereme si dovolenou a stojí nás to moře času. Jezdíme a podporujeme v momentech, kdy se nedaří. A pak vidíme tohle? Totální dno, kdy nevystřelíme na branku půl zápasu?

Jsme všem akorát pro smích a je mi úplně stydno kam až jsme se to dostali. A těm hráčům je to u ***e, ty to na svých bedrech nenosí. Pro ně je to job. Pro nás je to život, nám se všichni vysmívají, kamkoliv přijedeme. A nejhorší na tom všem je, že se jim člověk ani nemůže divit. Kam jsme se to dostali...

5.jpg
Schaschek +602
08.03.18 v 09:57

Jinak ke mě se dostalo, že je podepsán Machovský a z druhé strany zase Kašík. Druhého jmenovaného tu nechci. Není většího provokatéra a ***a mezi gólmani než je právě on. A že chytá dobře v nějaký ***i? OK, Sparta je ale specifická a nevidím jediný důvod proč nevěřit dál Samimu.

5.jpg
Schaschek +602
08.03.18 v 09:53

reakce na sin34: ,,Mirek Dušín? V reálu ani moc ne, hele :) Nadávat umí každej...." zobrazit příspěvekMirek Dušín? V reálu ani moc ne, hele :) Nadávat umí každej. *OPEKA* "

V reálu je to Mirek Dušín jako svině :D :D :D

5.jpg
Schaschek +602
08.03.18 v 09:51

reakce na Gapin: ,,Ty vole to je peklo...  A to se ti pane Břízo..." zobrazit příspěvekTy vole to je peklo...
A to se ti pane Břízo líbí???
Ale tak lampásákům, fízlům ste hold vzdali,
Tapi TEA taky všichchni vypili...
Díky všem fanouškům, který záleží na hokeji... budem chodit asi někam jinam...."

Ani nevíš jak jsem nasranej, ale fakt nevím co už by měl Bříza víc dělat. Sežene sponzory jako kráva, na papíře máme tým jako kráva, máme Vejbu na Lavičce, ale prostě nehrajeme to, na co máme.

+2
5.jpg
Schaschek +602
08.03.18 v 09:47

Musím říct, že já už chodím na hokej jak prase na porážku. Ten tým na papíře kvalitu má, ale čert ví proč jí nedovede předvést na ledě. Pak člověk přijede do toho zasr.nyho Liberce, kde mu sekuritka už u vchodu vyhrožuje, že za slovo cikán nebo jakoukoliv nadávku na domácí bude lidi vyvádět. Několik lidí ani nevpustí. Pak tam člověk vidí náš výkon, kdy vystřelíme na branku až někdy v půlce zápasu. Tohle jsem ještě nikdy neviděl. Do toho posloucháš tu sračku co tam místní DJ rozjíždí, cirkus jako kráva. Pak si tam necháváš nadávat do pražských kurev a když řekneš sekuritce proč jim tohle nevadí a nás by vyváděli, tak ti řeknou, že oni řeší i je, hovno! Bouchnou v Tobě saze, že by sis to vyřídil ručně a domácí hrdinové se schovávají za sekuritku a policii a dál provokují. ***ej Liberec a celá jejich Tesco kultura!

5.jpg
Schaschek +602
28.02.18 v 14:24

reakce na Mandor: ,,No a který soudný člověk by tam chodil? V době kdy se ekonomika a..." zobrazit příspěvekNo a který soudný člověk by tam chodil? V době kdy se ekonomika a podobné záležitosti skloňují víc než sport. Konec konců Sparta je toho důkazem. Taky nadřadila ekonomiku sportu.
No a jelikož přemýšlím úplně stejně, nevidím jediný rozumný důvod proč utrácet své lehce vydělané peníze (a těžce zkoušené nervy) za to co HCS v O2 aréně předvádí.
Nerozumný důvod bych ovšem našel - fandovství.....

Ale vzhledem k TV přenosu si v klidu koupím dobrý Budvar a neuslyším disco. To doma zaplať bůh nehraje. "

V tomhle se musím lidí na Spartě zastat. Co se týče diska, tak je toho míň než na začátku sezóny, byť tam jsou furt hovadiny v podobě přání k narozeninám atp.

5.jpg
Schaschek +602
28.02.18 v 13:17

My jsme v TV? Ty vole, přijede Zlín, kterej nikoho nezajímá, takže bude málo lidí a ještě to je v TV. To už nepřijde nikdo. :-!

5.jpg
Schaschek +602
27.02.18 v 14:05

reakce na MartinMegadeth: ,,Naprosto souhlasím. Nikdo tady nechápal /a pokud si vzpomínám ani..." zobrazit příspěvekNaprosto souhlasím. Nikdo tady nechápal /a pokud si vzpomínám ani nikdo neobhajoval/ smysl cesty do Kataru. Sparta velmi pravděpodobně měla a má fyzické manko. A jsem rád, že si to nemyslím sám. Místo nějakého desetidenního nabírání kondice na horách vyrazila do Kataru. Zajímalo by mě co tam za pět dní stihli hráči natrénovat, pokud se tam vůbec trénovalo. A to nemluvím, že vedení klubu sebralo hráče do místa, kde bylo cca o 25 st. tepleji než v Praze a během pěti dní jim zařídilo hned dva teplotní šoky. Jaký má vliv teplotní šok na organismus asi není třeba příliš rozebírat. *MIMO* Kéž bys měl pravdu, že by se Břízovi na takovou šarádu co Sparta nabízí druhou sezónu všichni vy**ali. Byl by nucen reagovat. Jenže tím si nejsem jistý minimálně u diváků. Už vloni byla Sparta výrazně horší než předloni a přesto měla vyšší návštěvy. Letos je ještě horší než vloni a pokud se nemýlím vykazuje vyšší návštěvnost oproti loňské sezóně. Se sponzory je to složitější. Sparta je v tuzemsku gigant a mediální poutač. Když hraje špatně, mluví se o ní proč hraje špatně. A tím se naplňuje rčení, že špatná reklama mnohem lepší žádné reklamy. Pro Billu, Mastercard nebo Hankook může být zajímavější spojení s desátou Spartou než s prvním Zlínem nebo Litvínovem. Přitom nic jiného než tlak největších sponzorů a toho co tahá v pozadí za nitky nedokope vedení klubu k zásadním změnám! *NAPR**** "

Trénovalo se tam dvoufázově. Nicméně to, že jsou fyzicky v ***i a že odflákli letní přípravu mi taky nikdo nevymluví. Když jsem napsal pod jistý status Sparty, že by se měl zamyslet hlavně Iterský (kondiční trenér), tak se stalo akorát to, že mi ten můj příspěvek Iterský ještě olajkoval. Ale jak jsme v ***i fyzicky, tak jsme v ***i tak třikrát tolik psychicky. Dle informací, které mám s psychologem Sparta nespolupracuje, což je do nebe volající při současném rozpoložení týmu.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. prosince - 17:30
    12.png
    VIT (venku)
    Extraliga (28.kolo)
  • 26. prosince - 16:30
    16.png
    PLZ (venku)