Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 15:56

Hele a co si tak trochu zafantazírovat? Co třeba Pavel Gross? 8-) Já bych ho bral. Udělal titul s Mannheimem, byl tu, Sparta ho chtěla... Ale z druhého místa ligy ho Mannheim těžko uvolní a i Gross by byl blázen. Mohl by se vyměnit s Kruppem 8-)

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 15:42

reakce na Sepp: ,,Já vim, co Franta Výborný řekl před necelými 2 roky, ale..." zobrazit příspěvekJá vim, co Franta Výborný řekl před necelými 2 roky, ale trošičku mě mrzí, že stihnul vzít tu Porubu... 8-) No, jsem na to fakt zvědavej - jestli Kruppa s Nedvědem odvolali a nemaj s nikým nic předjednanýho, tak můžem bejt za ještě větší kašpary, než za jaký nás někteří měli doteď... A jak už tu bylo zmíněno, jestli to teď nějakým zázrakem začne šlapat, na mysl se vtíravě začnou vkrádat myšlenky, že ta pověstná specifická česká kabina zase rozhodla o svém nadřízeném... "

No ono jestli je pravda to, co se ke mě dostalo, že třeba po zápase v Olomouci byli někteří hráči vysmátí od ucha k uchu...Já doufám, že to tak není a že v tom jsou jiné důvody než je odstřelení trenéra.

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 15:20

reakce na Gapin: ,,Já se s ním setkal jednou, tys u toho byl taky. Ten člověk má..." zobrazit příspěvekJá se s ním setkal jednou, tys u toho byl taky. Ten člověk má obrovský charizma a když na mě promluvil tak jsem byl o hlavu menší jakej z něj jde respekt.
Určitě to není špatnej člověk, jestli trenér, to už si dneska netroufám říct.
Ale tohle je všechno strašně hezký, jenže když nejsou výsledky a nikde není vidět nějakej posun, je to marný, je to marný, je to marný..."

Jak říkáš... *OK*

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 15:19

reakce na marek17: ,,Jsem zvedavej na náš tým bez taktiky Uweho. Hlavně pro boha ne..." zobrazit příspěvekJsem zvedavej na náš tým bez taktiky Uweho. Hlavně pro boha ne Jandače, jinak jsem fakt v očekávání kdo dorazí, ale ten tým na to má, tak v jiným stylu hry to může bejt zase konečně vidět. "

Jenže když sem přivedeš Hořavu, tak tu bude hrát tentýž beton.

PS: Jandače nikdy. To ať to radši dotrénují Hlinka s Tonem.

+1
5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 15:14

reakce na rad55: ,,Pamatuješ si to velice správně, tehdy to byl hodně velikej..." zobrazit příspěvekPamatuješ si to velice správně, tehdy to byl hodně velikej rozdíl, technická Sparta byla nucená hrát zanďoura, nedalo se na to koukat."

Ty voe, tak to je jak z bláta do louže.

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 15:14

Ještě ke Kruppovi. Několikrát jsem se s ním setkal (na různých akcích před a v průběhu sezóny) osobně a je to strašně sympatickej člověk. Lidsky mě jeho odchod mrzí. Bohužel ať si vezmu jakkoliv moc růžové brejle, tak herní projev prostě stagnoval a ani s výrazně lepším kádrem jsme nehráli o moc líp než loni. Jestli udělat nějakej impuls tak teď.

Doufám, že se nikdy nedozvím, že naše výkony byli špatné kvůli tomu, že ho chtěli odstřelit. To by mě strašně mrzelo.

+5
5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 15:02

Tak vlhký sen mnoha zdejších přispěvatelů se stal skutečností 8-) Až budoucnost ukáže jak moc chytrý krok to byl. Hodně bude záležet na nástupci. Mluví se o Jandačovi s Hořavou. První volba je podle mě úplně mimo s ohledem na vztah Tona s Jandačem. Ani Hořava u mě teda nijak velké sympatie nemá. Jednou už tady byl a pokud si pamatuju správně, tak to nebyla nijak velká sláva.

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 14:30

14:13 – Změna na Spartě?
Sparta zřejmě vymění trenéra. Místo Uweho Kruppa by mohl na její střídačku přijít Miloslav Hořava.

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 14:16

reakce na frafont: ,,https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/hokej-extraliga-sparta-krize.A200..." zobrazit příspěvekwww.idnes.cz/hokej/e...
Nemáme ani štěstí podle Smejkala - jo, zato v první půlce základní části jsme podle mě ten příděl štěstí měli takovej, že z pohledu statistiky a jejích pravidel máme vybráno asi tak na dva roky dopředu :-P"

To je právě nutno podotknout. Předtím jsme toho štěstí měli hodně. Teď se od nás odvrátilo. Sice jsme byli první v tabulce, ale to postavení neodpovídalo tomu, co jsme často předváděli na ledě. Možná začali mít hráči pocit, že se to udělá samo.

Podle mě to všechno začalo v tom zápase s Kladnem. Dvě třetiny jsme byli jasně lepší, do poslední šli a tím, že se nemůže nic stát, ono se stalo a od té doby se v tom vezeme. Malá světýlka tam byla. Třetí třetina v Olomouci, zápas s Plzní byl herně taky lepší, včera po druhém našem gólu... Ale to je stále žalostně málo. Bodovat v Třinci bude hodně těžký oříšek. Navíc v Třinci se tradičně hraje trošku do kopce a skoro bych si vsadil, že nás bude mít opět Renda *FUCKU*

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 10:44

Jinak v Bernu skončil Jalonen, který tu kdysi trénoval Lva. Kruppovi po sezóně končí smlouva...nabízí se tu varianta... 8-)

+1
5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 09:54

isport.blesk.cz/clan...

Ty voe to se tak krásně čte tohle: "A to i proto, že oba týmy se na zápas solidně vyzbrojily.

Kassiana v sestavě doplnil urostlý Jujhar Khaira, který byl několik zápasů jen mezi náhradníky. Calgary mělo připraveného Milana Lucice, vrátilo do hry pojízdnou dělovou kouli Zaca Rinalda a z farmy pro jistotu povolalo metrákového útočníka Buddyho Robinsona. Všichni byli od začátku zápasu vidět."

Takhle si představuju přípravu na (předem) vyhrocený zápas. Jenže zatímco oba týmy si můžou vybírat na farmě, nám se doteď nepovedlo přivést pořádného pořízka.

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 01:48

Jinak už nezbývá moc času do konce přestupního termínu. Čekal jsem, že klapne Ďaloga zpět, ale máme smůlu evidentně. Jsem moc zvědavej jestli se ještě něco objeví.

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 01:29

reakce na Patriot: ,,Že se na ty troglodyty nevykasleš. Internetoví hrdinové z fóra,..." zobrazit příspěvekŽe se na ty troglodyty nevykasleš. Internetoví hrdinové z fóra, kde si vzájemně hulí pindíky jací že jsou to borci a jedinou jejich náplní je brát si všechny (včetně tebe) do huby. Jejich hrdinství začíná a končí napsáním příspěvku na fórum. Vždyť z toho fóra má akorát každý srandu a to včetně některých přímo od nich. Ser na ně, Šašek už to pochopil, že nemá smysl se s nimi vůbec zaobírat mimo zápas s nimi. Nebo tu aspoň dlouho o Brnu nic nepsal 8-) Kašleme na Brno a pojďme řešit proč ty naši kašpaři dneska zase nepředvedli vůbec nic. Odvolání Kruppa by byl teď už asi relevantní požadavek. Ten projev dlouhodobě stagnuje, nemá to žádný vývoj. Jenže i kdyby skončil. Kdo za něj? Jedna jistota by tu snad byla. Po tom co Jandač udělal z Tona hlavního viníka nepostupu, tak dost pochybuju, že by se tihle dva mohli domluvit, ba co víc podle mě se nemůžou ani cítit. Nedokážu si totiž představit horší variantu než Jandače Vlastně jo ještě Růžičku st., ale u napsání tohoto jména se mi kroutí klávesnice :-! "

O Brnu jsem dlouho nic nepsal, protože mě zajímá pouze když s nima hrajeme. V minulosti jsem několikrát udělal tu blbost, že jsem se k nim na fórum podíval, zjistil jsem, že tam panují oboustranné "sympatie" a tím to pro mě končí. Nemá smysl je řešit mimo zápas s nimi. Je to to samé jako kdysi se slávisty. Den před zápasem, v den zápasu a den po zápase hroty a pak se vše vrátilo do normálu (aspoň teda z mojí strany, oni ať si dělají co chtějí).

5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 01:03

reakce na cedak: ,,Hezky řečeno, moc nechápu ty, co tě mínusujou, já s většinou..." zobrazit příspěvekHezky řečeno, moc nechápu ty, co tě mínusujou, já s většinou tvých postřehů souhlasím. Všichni jsme viděli, že jsme prohráli zápas proto, že jsme byli o třídu horší prakticky ve všem. Poté, co nás minule Liberec o parník přejel, nás teď dal o parník a půl. A rozhodčí v tom nehráli žádnou roli, i když s nimi taky někdy nesouhlasím. Chápu ale kotel, že občas i neoprávněně vyvolává hovado hovado. Při produkci na ledě, na kterou se nedá dívat dlouhodobě a který teď už nese i plody v podobě výsledků, se nedivím frustraci, protože na "domácích" zápasech je kotel často to jediné, co ve Spartě šlape. Fňukáním a házením viny na všechny strany se to, co se děje na ledě, nezlepší. Zvlášť když nechce vedení ani slyšet o kroku, který už jsme tu barvitě rozebírali před rokem. Krupp ven!"

Tenhle komentář mi dává daleko větší smysl než ten jeho, protože si to napsal přesně jak to je. Liberec byl určitě lepší. Jediný záchvěv byl po snížení na 2:4, pak po pátém gólu už to zase šlo úplně do řiti. Upřímně teda nechápu, že se nad nějakým "hovadem" bude vůbec někdo pozastavovat, kór když si na Spartě dlouhodobě dost zakládáme na tom řadit podporu klubu nad nadáváním ostatním (včetně rozhodčích). A popravdě ani mě nebaví se už obhajovat. Nic hroznýho se nestalo, děti jsme nikomu nesežrali, maximálně si Renda vyslechl, že je hovado no. Dneska máme daleko víc palčivějších problémů, než je nějakej pokřik na rozhodčího. Zase z toho nedělejme kurz etikety 8-)

+1
5.png
Schaschek +1444
30.01.20 v 00:56

reakce na RazoR: ,,Jako co si furt myslis? Ze jenom ty nekam jezdis? Myslis si, ze ja..." zobrazit příspěvekJako co si furt myslis? Ze jenom ty nekam jezdis? Myslis si, ze ja nikam nejezdim? Ta tvoje povysenost uz me zacina trochu s*at. To ze ostatni tymy brecej jak maly holky, to nas proste neopravnuje k tomu to delat taky. Kdyby ty stiznosti byly opravneny, nereknu nic. Obcas je to podivny, ale vztekat se za svoje vlastni chyby(a ze jich bylo!) na rozhodci a na vsechny ostatni, to je vazne vysada Slavistu, Polaku a jim podobnym. Dnes jsem dokonce dvakrat videl souboj u mantinelu, kde nas obrance(bohuzel nevim kdo to byl) ucitil hokejku na brusli a okamzite mu vyletely nohy do vzduchu a uz se tam valel a opet rozhazoval rukama a rval na rozhodci. Ja byt rozhodci, tak mu bez milosti dam 2 minuty za simulovani. Tohle proste ne! Ja to nesnasim a ve Sparte to proste nechci videt! Urazi me to! :-! :-! :-! Na nasi hre je prakticky vsechno spatne. Tezko hledat neco pozitivniho. Tak se aspon zkusme chovat jako Sparťani a ne jako srabi! *THISISSPARTA* *OMG* *THX* "

Ano, myslím si, že nikam nejezdíš. Nebo jezdíš a máš klapky na uších. Protože jinak by tě absolutně nemohlo překvapit, že se všude vytváří tlak na rozhodčí. Jakápak povýšenost do řiti? Obouváš se tu do kotle, tak se prostě ozvu. To absolutně nesouvisí s nějakou povýšeností proboha. Liberečtí tam několikrát hodně ochotně spadli (viz třeba vyloučení Sukela) a to tam mají ty lidi stát a držet hubu a nechávat si to líbit nebo jak by sis to představoval? K čemu vlastně tam ty fanoušci vůbec jsou? Za mě je to podpora týmu a za druhé vytvoření tlaku na rozhodčí. Pak přijedeš kamkoliv a řežou tě sudí, protože se na ně píská od začátku do konce. Ale podle tvý logiky budeme my ti Mírové Dušínové a ztratíme tím část výhody domácího prostředí. Nicméně čeho je moc toho je příliš, v tom ti dávám za pravdu. Když jsem ale na stupínku, tak si vždy dvakrát rozmyslím jestli se to v danou chvíli hodí. Vždy se snažím upřednostnit podporu týmu před nadáváním (soupeři nebo rozhodčímu). Často řvu na rozhodčí sám, málokdy to řvu směrem ke kotli. Ale vždy se to taky odvíjí od toho co se zrovna děje na ledě, že jo. A že někdo píská kdykoliv náš hráč spadne? Je to hra emocí a každý danou situaci vidí v tu chvíli jinak a hlavně čistě subjektivně. Vůbec nechápu co se tady řeší. Hráli jsme tužku, lidi byli nasraný a i přes tu tužku na ledě jsme předvedli v ochozech velmi slušný výkon.

5.png
Schaschek +1444
29.01.20 v 23:53

reakce na Gapin: ,,Do ***e já se těšim na neděli... sem zvědavej jak se ty chcanky..." zobrazit příspěvekDo ***e já se těšim na neděli... sem zvědavej jak se ty chcanky budou bít... *** je mi po čtyřícítce... a dobijem je svině do kurev... Zavzpomínám na devavadesátý léta!!! TZo byla sranda :-D
SMRT BRNU!!"!"

Ty máš dneska formu co? :-D *KOSA*

5.png
Schaschek +1444
29.01.20 v 23:48

reakce na RazoR: ,,Ten gol samozrejme platil naprosto regulerne. Aby neplatil, musi byt..." zobrazit příspěvekTen gol samozrejme platil naprosto regulerne. Aby neplatil, musi byt videt kopnuti, tohle proste kopnuti nebylo, at si kazdy rika co chce. Ze to udelal cilene, je jen jeho sikovnost a rozhodne to neni proti pravidlum. Tohle mi vazne vadi. Zaciname byt ubreceny jak ty Slavisti. To, za co jsem se jim vzdycky vysmival, zacinam vidat ted cim dal tim vic u nas. Jak fans, tak hraci. Jednoznacny icing, minimalne o metr - rozhodci piska a Kalina krci ramenama a gestikuluje jak o zivot. Proc? Vzdyt neni o cem diskutovat. Stejna situace u prihravky rukou. Prvni jasne odpali puk rukou, druhej to chytne, rozhodci zapiska a opet prijde vztekani a gestikulace a blby kecy. Trapny. Stejne tak vsechny tvrdsi zakroky u mantinelu a celej kotel okamzite piska a breci. Pak se ozve "hovado, hovado, hovado" a jde se dal... :-! Jo, ale dnes jsem konecne pochopil, co jste to tady minule rikali o vyrovnane a stabilni dvojici brankaru. Furt jsem tomu nemohl verit, ale dnes jsem prozrel. Konecne mame opravdu dvojici, ktera zarucene pusti 6 a vice golu za zapas bez ohledu na to, s kym hrajem, nebo kdo chyta. Konecne stabilni a vyrovnana dvojka. A napis na kostce #NEZASTAVIS a pod nim 2 : 6, to je opravdu usmevne. Tohle neni ta Sparta na kterou jsem chodival driv. :-U "

Aby ses ne***. Zkus si někdy zajet do Plzně nebo na Moravu a pak možná pochopíš co je pískání po každém zákroku. Všude se prostě vytváří tlak na rozhodčí, někde víc někde míň. Lepší vytvářet tlak na sudí (což je mimochodem u nás slabý odvar co jinde) než držet hubu a nechat si sr.t na hlavu.

+2
5.png
Schaschek +1444
29.01.20 v 21:12

Na ten marast na ledě, to v hledišti šlapalo. Až jsem se divil, že jsem se na to už taky nevysral.

+1
5.png
Schaschek +1444
29.01.20 v 19:16

Musí tam bejt zjevný kopnutí a to jsem tam neviděl bohužel. Ale je to jak říkáš. Kdyby tohle padlo v Třinci, tak to neuzná.

+1
5.png
Schaschek +1444
29.01.20 v 14:15

hokej.cz/nastvany-ri...

Na soupisce chybí i Milan Gulaš, byť podle původní dohody měl plzeňský snajpr odehrát ve Stockholmu všechna tři utkání.

„Do včerejšího dne platilo, že přijede, nebyl žádný problém. Po úterním zápase mi volal trenér Plzně, mluvil jsem i s Milanem. Jeho vytíženost je obrovská. Bylo nám sděleno, že je zraněný, sám tvrdí, že má problém s nohou. Nechceme to tlačit na sílu, respektujeme jeho rozhodnutí," připomíná Říha.

Tak schválně jestli Milánek nastoupí v pátek proti Hradci :-D

Jinak se ale vždycky modlím ať trenér nenominuje nikoho od nás, protože tyhle pseudoturnaje akorát zavání zraněním a zrovna před play off je to to nejhorší co může tým potkat. Takže bych byl nejradši, aby nejel ani Řepík s Košťálkem. Snad se nezraní.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 27. února - 18:00
    14.png
    KLA (venku)
    Extraliga (49.kolo)
  • 1. března - 16:00
    17.png
    ZLN (doma)