Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 12:07

Polášek...

Že by náročné dotahování v zápasech číslo čtyři až šest vzalo jeho týmu spoustu sil, rozhodně odmítá. „Síly nám chybět nemohly, to fakt ne. Jak bylo natrénováno ve Spartě, to jsem ještě nezažil. O silách to vážně nebylo,“ zdůrazňuje Polášek, jenž viděl problém třeba v přesilovkách.

Sparta je v základní části měla výborné, ale v semifinále využila jen tři. „Jsme úplní de*ilové. Celou sezonu hrajeme něco jiného, pak přijde play off a my si to začneme komplikovat. Úplně jak vocasové, jako bychom byli poprvé na přesilovce. To byla svatba, pohřeb,“ kroutí hlavou.

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 11:58

reakce na Gapin: ,,Jinak bych ještě dodal, že letošní výsledek tak průserovej..." zobrazit příspěvekJinak bych ještě dodal, že letošní výsledek tak průserovej není. Já vím že očekávání jsou vždycky velký a jména na soupisce tomu ještě přidávaj, ale nemyslim si že jsme měli nějakej vyloženě vyčnívající dreamteam, že by jsme byli o tolik na Třincem nebo Libercem.
Samozřejmě že všichni zejména z Brna si budou mlejt tu svou kolik jsme do toho nasypali peněz a že máme samý žoldáky.
Ale po těch minulejch letech jsme loni skončili v ZČ 3. a letos 1. a celkově třetí. To po těch ročnících boje o předkola není zas tak zlý."

Souhlasím, byť si myslím, že kvalitě našeho kádru se mohl rovnat pouze Třinec, nad Libercem jsme vyčnívali a přesto to nestačilo.

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 11:56

reakce na Leo: ,,Mě teda zase to celé přijde úplně k hovno. Chápu že jsme..." zobrazit příspěvekMě teda zase to celé přijde úplně k hovno. Chápu že jsme největší hokejový klub u nás a tím pádem musí podle toho vypadat i marketing, ale ty slogany jsou celé republice pro smích.
Pro mě by bylo daleko lepší kdyby držely huby a s pokorou a respektem nevyčnívali z davu reklamama, TV šoty, slogany a hesly.. ale ukázali na ledě dominanci se kterou byl ten tým složen. "

Mě je zase úplně u ***e co si myslí celá republika. Ta by nás nenáviděla i kdybychom neměli žádný slogan už jen proto, že jsme Sparta a že jsme z Prahy. Každý čeká na naše selhání, každá dílčí prohra jim udělá radost a výhra je nasere (i když budou říkat, že jim je to jedno). Nevím proč bychom neustále měli řešit co si o nás někdo myslí. Ostatní ať si vylížou třeba ***, to je jen jejich boj.

S tím druhým se souhlasit dá a to bych si přál taky. Ale podle mě už ani nejde být dominantní jako dřív třeba Vsetín nebo i my, kdy jsme prošli play off bez ztráty kytičky. Ty týmy jsou dost vyrovnaný.

Nevím kde je zakopaný pes, ale 14 let je kurevsky dlouhá doba, Sparta to musí mít pětkrát všechno dokola zanalyzovaný a stejně přijde play off a nevyjde to. Jasně, můžeme si tu říkat, že nás Olomouc vyšťavila víc než Hradec Liberec. Můžeme si říkat, že Liberec fňuká a vyvíjí tlak na rozhodčí. Můžeme si říkat, že nám před rozhodujícím zápasem nesportovně vyřadí nejlepšího beka a přes jeho náhradu pak dostaneme oba góly. Vždy si stojím za tím, že rozhodnout se má na ledě a ne bonzováním někde v zákulisí.

Ale furt se s touhle kvalitou kádru s tím musíme poprat.

My v základní části dáme hromadu gólů, máme super přesilovky, pak přijde play off a je to úplně jinak? Tak kde je problém? To ty hráči přestali najednou umět hrát hokej nebo jak? To asi ne co... *KOSA* Vždyť to jsou ty samý hráči, kterým to předtím šlo.

Nebo je to fakt jen Jandačem? Tomu se mi prostě věřit nechce.

Já fakt nevím. Jako konečný třetí místo není průser, ale pro Spartu ani úspěch. Ne s tímhle kádrem, který je prostě nadstandarní na extraligu.

Za srovnání z 0:3 jim patří uznání. O to víc nepochopitelný je včerejší zápas, kdy jsme všude o krok zpět, přitom psychická výhoda by měla být na naší straně.

Někde jsem četl docela zajímavý názor, že to Spartě bude chvíli trvat, protože všechny ty organizace, které jsou úspěšné - Liberec, Třinec, Boleslav atd. jedou nějakou koncepci několik let. My máme nového majitele a vše se musí nastavit a sednout si. Pokud to tak má být, tak jsem asi i ochotnej to nějak kousat. Jen se prostě bojím, že přijde rok 2022 a já tu v dubnu budu psát to samé jako dneska...

+2
5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 11:33

reakce na Gapin: ,,Já jsem nechtěl lidi z marketingu kritizovat nebo na ně dokonce..." zobrazit příspěvekJá jsem nechtěl lidi z marketingu kritizovat nebo na ně dokonce plivat. Je mi jasný že zrovna tohle máme o parník jinde před celou extraligou. Taky se mi líbí, že ubylo dost těch kolotočářskejch akcí jak to bylo za Břízy. Byť letošní sezona tomu nahrávala, ale bylo to tak i tu minulou.
Jen mi prostě přijde to heslo je nevhodný. Kdyby s ním přišel někdo v roce 2007 neřeknu ani popel. Ale každý takovýhle hesla musí mít nějaký reálnej základ. A ten musí bejt na ledě a tam ho prostě nemáme. Není to o tom, jestli seš velkohubej že chceš titul nebo při***ej že budeš řikat že to nějak překlepeš.
Prostě se to k nám v momentální nebo spíš několikaleté minulosti nehodí.
"

JJ, já mám pocit, že byla vymyšlena úplně jiná kampaň, ale pak přišel nový majitel a někoho napadlo tohle, takže tamta kampaň šla do háje. Šťastný heslo to není, to je pravda, protože se reálně o žádný úspěch za poslední léta opřít nemůžeme. Druhá a třetí místa nikoho nezajímají.

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 09:57

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Bohužel tak se nám to nepovedlo ale co naděláme vůbec nic.. Mě..." zobrazit příspěvekBohužel tak se nám to nepovedlo ale co naděláme vůbec nic.. Mě to bude bolet hodně dlouho protože jsem opravdu věřil že sérii otočíme a sedmý zápas doma zvládneme bohužel se nám to nepovedlo a končíme a finále si bohužel nezahrajeme. NĚMEČEK chyběl opravdu hodně.. Přeji si moc aby nám tady co nejvíce hráčů zůstalo a za rok to třeba vyjde a budeme silnější protože tahle série opravdu bolí a mě strašně moc.. :-( :-( "

Mě to ani nebolí. Mě sere ten princip, že se bojuje v zákulisí a ne na ledě. Nikdo neříká, že bychom s Němečkem ten zápas udělali, ale oba góly šly přes Piskáčka, který ho nahradil v sestavě...
K smrti nesnáším udavače a to co Liberec v zákulisí (už poněkolikáté) předvedl je ostuda.

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 09:51

reakce na Koty: ,,Sparta musíš být ambiciózní a nic špatného na těchto heslech..." zobrazit příspěvekSparta musíš být ambiciózní a nic špatného na těchto heslech nevidím. "

Přesně tak. Každý ti sice vpálí do ksichtu, že seš arogantní, ale je rozdíl být arogantní a rozdíl mít ambice a nezříkat se jich. Radši budu fandit klubu, který otevřeně řekne, že ho zajímá titul a má ambice než poslouchat představitele klubu jak plkají alibistické ***.

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 09:48

reakce na Majorsumec: ,,Zdravím přátelé strašně mě štve dnešní vyřazení, věřil..." zobrazit příspěvekZdravím přátelé strašně mě štve dnešní vyřazení, věřil jsem do posledních sekund ze to ještě vyrovnáme nestalo se. Nic méně věřím že pro příští sezónu dame do kupy stejne kvalitní tým jako letos a znova se o to porvem my na tribuně a kluci na ledě. Hlavy vzhůru. *KAMOSI* "

Ono tohle se říká líp ve dvaceti než v pětatřiceti po víc jak 20ti letech podpory a 14 letech nepřetržitého čekání na titul...

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 09:29

reakce na carlos3: ,,Tyhle hejty na hesla mi přijdou zbytečné. Vždy záleží na tom,..." zobrazit příspěvekTyhle hejty na hesla mi přijdou zbytečné. Vždy záleží na tom, jak daný ročník dopadne, podle toho jsou i reakce - pokud bychom vyhráli, tak by drtivá většina lidí neřekla ani popel a naopak se chvástala heslem "nezastavíš". Znovu jsme byli žhavými kandidáty na titul, podle toho také vypadá to heslo - ukazujeme, že se té role nevzdáváme, jinak bychom mohli mít rovnou heslo "tak třeba to můžeme vyhrát, uvidíme".

Navíc tu bylo zmíněno heslo "se štítem, nebo na štítu". Ať si každý uvědomí, kdo za tím tehdy stál, jaká byla situace a jak to dopadlo.

Někdy jsou hesla povedená, někdy ne. Nicméně my jsme prostě Sparta, vždy proti všem, vzbuzujeme emoce, ta silná gesta a hesla by k tomu měla patřit."

Byl si rychlejší, souhlasím do puntíku.

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 09:26

reakce na Leo: ,,Galpin: přesně tak.Naprosto s tebou souhlasím. Chtěl jsem to..." zobrazit příspěvekGalpin:
přesně tak.Naprosto s tebou souhlasím. Chtěl jsem to tady taky zmínit , ale neměl jsem odvahu. Myslel jsem si ,že budu všem jenom pro smích.Ale když už aspoň jeden člověk to napíše , tak mi to stačí . A to jsou ty hesla NEZASTAVÍŠ, SE ŠTÍTEM NEBO NA ŠTÍTĚ,DO BITVY,ARMÁDA....atd
To ať si vedení strčí do ***e takový slogany a hesla . Akorát jsme všem pro legraci.Nikdo to nemá , žádný jiný klub tak vypatlaný slogany nemá , jen my .A přesně jak píšeše - to může mít klub který třeba bude vyhrávat pravidelně tituly."

Tohle mi přijde jako hrozně nefér názor. Sparta má suverénně nejlepší marketing v lize a ty lidi zaslouží uznání. I přes to, že jsme padli v semifinále a jsme zcela logicky nasraný, tak je špatně na jejich úsilí plivat.
Chápu, že sportovní úspěch je věc nejdůležitější a naše frustrace (odevzdanost), že ho nemáme je rok od roku větší, ale fakt si někdo myslí, že kdyby žádná kampaň nebyla, tak nám to zlepší sportovní výsledek? To jsou přece dvě odlišné nijak nesouvisející oblasti.

+1
5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 09:14

reakce na Gapin: ,,Nechal jsem si trochu odstup od včerejška než něco napíšu...." zobrazit příspěvekNechal jsem si trochu odstup od včerejška než něco napíšu.
Problém nastal podle mě už v těch prvních dvou zápasech. Proti někomu jako je Liberec nemůžeš ztratit takhle hned zkraje dva nebo dokonce tři zápasy. Vyhrát v playoff čtyři zápasy za sebou v situaci kdy musíš, je strašně těžký z několika důvodů.
Některý hráči byli prostě mimo a jejich přísun do hry prostě chyběl. Je mi líto Pecha, protože ten by si zasloužil za ty roky, to tady dohrát s trochu jiným výsledkem. Jemu přeju hlavně ať se mu ten problém podaří vyřešit ke zdárnému konci. Že to neni asi nějaká prkotina, je jasný když se k tomu nechtěl ani Kumstát vyjadřovat a hlavně není možný aby se ten člověk takhle ze dne na den změnil.
Po létech nás netrápili brankáři a ani naše klasická lednová šachovaná s nimi jim nikterak neublížila. To je celkem změna :-D
A poslední věc, která je, je samozřejmě Jandač.
Když jsem tu před playoff napsal, že ho mají zavřít do kumbálu že jinak budem pykat, tak mi tu někdo nadával do bláznů a že mám jít do Bohnic.
Včerejšek byl zase jak přes kopírák z jeho hlavy. Pořád samý nahazování do rohu a šmrdlaná.
Ten člověk má neuvěřitelnou schopnost nebo snad vyzařuje na dálku nějaký fluidum.
Jemu paradoxně celkem jdou zápasy, kdy mají nůž na krku. Pamatuju v nějaký serii s Brnem kdy jsme jeli do Brna a museli vyhrát a tam jsme jim snad dali bůra.
Jenže jak přijde zápas, ve kterým je možnost se někam dostat, tak ten chlap se posere snad už doma v síni. On umí nadstandartně základní část, o tom netřeba diskutovat. Ale mít ho na lavičce, tak je to záruka toho, že poslední zápas sezony nevyhraješ. Je to jenom Hořavova chyba, že si nasadil takovouhle veš do kožichu.
Ta jeho tiskovka včera byla taky dobrá. By mě zajímalo, co se stalo, že to v něm, starým flegmatikovy takhle bouchlo.
A poslední věc. sice to není letošní záležitost, ale napsat to musím.
Jako heslo NEZASTAVÍŠ je hezká věc. Dá se s tim celkem slušně marketingově pracovat. Jenže takový heslo si může dát někdo, kdo udělá dejme tomu dva tituly nebo alespon titul a dvě finále. A ne my, který jsme 14 let v playoff k smíchu.
Stejně jako ty hesla dobitvy a sparťanská armáda, působí trochu komicky když máš Jandače na lavičce."

Já tu jeho tiskovku pochopil úplně opačně. A sice, že chtěl všechnu pozornost vrhnout na sebe a tím šetřit hráče.

5.png
Schaschek +1897
16.04.21 v 09:08

Ono se to moc neví, ale ten slogan měl být úplně jiný původně, stejně jako celá kampaň. To "nezastavíš" si vydupal někdo z vedení. Jestli to byla Snopková nebo někdo jiný to už si nepamatuju.

Je teda pravda, že nějaký slogan mě trápí asi ze všeho nejmíň. V kontextu našich "úspěchů" to ovšem vypadá trošku komicky a taky nám to v případě jakékoliv prohry někdo vmete do ksichtu. Co už.

Daleko víc mě sere, že i s tímto nadstandardním kádrem to opět nevyšlo. Hrozně se to ve mě pere. Na jedný straně Jandač, který snad ten neúspěch přitahuje a už to snad není možný, na druhé straně 20 frajerů na ledě, kteří mají větší kvalitu než soupeř, ale v rozhodujícím zápase ji nepotvrdí. Liberec neměl v kádru Crosbyho s Ovečkinem. Nebyl k neporažení. Ale můžeme si říkat co chceme, naši hráči zahráli hluboko pod své možnosti. V sedmém zápase nikdo z nich nevyčníval, nikdo nepřeklopil zápas na naší stranu. Kde byl celou sérii Pech, Buchtele, Kudrna,...? Včera byl prostě ten výkon špatný z naší strany. Vysvětlete mi, že se dokážete hecnout vyrovnat z 0:3 na 3:3 a pak si to zas necháte v rozhodujícím zápase vyfouknout, nebruslíte, jste všude druzí...

Já prostě nevím jestli se mi už chce říkat si "tak zase za rok"...

5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 23:10

Řekněme si to upřímně. To, co nás mělo zdobit nám nefungovalo. Hrála první a druhá lajna. Třeba Pech, Buchtele úplně mimo. Věřím tomu, že s Němečkem bychom dneska neprohráli a dneska se tu mohli radovat.

Za mě prostě člověk musí zkousnout prohru na ledě, ale co nesnáším jsou levárny mimo led. Bonzování atp.

Liberec opět navýšil náskok v žebříčku nejmíň sympatických týmů.

My máme volno, uvidíme kolik hráčů udržíme...

5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 22:24

reakce na paul68: ,,To odehrajou od stolu.*FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* To bude podnětů..." zobrazit příspěvekTo odehrajou od stolu. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* To bude podnětů panečku, až se z toho pan Langusta pose.e, že jim zase někdo ubližuje. Bude stížnost hlavně na M.Růžičku, Havrana, Špačka.. :-! "

Tak s Varaďou si nemají co vyčítat 8-)

5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 22:06

Btw: do budoucna máme na čem stavět, pokud aspoň trochu udržíme kádr.

5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 22:00

Jinak letos finále plaček.

5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 21:45

Upřímně, další promrdaná sezóna. Kádr jako kráva a hovno z toho. Třetí místo super (co by za to jiní dali), ale já jsem zklamanej. Vypadnout po boji na ledě, tak to beru. To co předvedl Liberec v zákulisí, to je k poblití a nejradši bych jim zapálil autobus mrdkám udavačskejm.

+3
5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 19:40

reakce na rad55: ,,Dneska mi tam chybělo srdce z minulých zápasů. Bohužel."

Jo bohužel. Hráli jsme hovno. Němeček chyběl, ale celkově nic moc z naší strany.

5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 19:26

reakce na pablo: ,,Hezkou dovolenou *PEKLO* "

Tebe bych trefil kdyby ses ty ***e vůbec ukázal. Ban.

5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 17:48

Smrt udavačům z Liberce! *KOSA*

+2
5.png
Schaschek +1897
15.04.21 v 17:44

Dáme je, debily!

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci: