Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +825
30.03.19 v 21:33

Jinak včera dobrej zápas juniorky, myslím, že takovou podporu nikdy neměli a rozhodčí si na juniorce taky dlouho nevyslechli tolik peprných slov [:-} Chtělo by to šmiknout ty mamrdy z Plísně i zejtra. *BOXER*

5.png
Schaschek +825
30.03.19 v 21:31

reakce na Kimi R.: ,,Myslíte , že je reálná šance urvat někoho z hráčů jako..." zobrazit příspěvekMyslíte , že je reálná šance urvat někoho z hráčů jako Mertl,Kousal,Roman a nebo Petersen ( EBEL ) ? Do obrany bych klidně bral Kotvana z MB . Koho by jste si přáli vy? *SMILESPA* "

Petersena chtěli už v průběhu sezóny. Nebo nevím zda to nebyl někdo jinej, ale jeho tým ho neuvolnil.

5.png
Schaschek +825
30.03.19 v 21:29

reakce na jongormisa: ,,Dominik Pacovsky pry konci v boleslavi okazmite s nim do sparty..." zobrazit příspěvekDominik Pacovsky pry konci v boleslavi okazmite s nim do sparty je to spartan treba uz je podepsanej *CERTIK* "

Dostal nabídku smlouvy před odchodem ze Sparty a šel pryč. Co si pamatuji, tak to bylo docela ve zlém a pak když proti nám hrál, tak jsme ho vypískali a někdo z jeho rodiny nás z tribuny fakoval 8-)

5.png
Schaschek +825
30.03.19 v 21:25

reakce na Honza: ,,Teď říkali v Buly (Richter+Zamazal), že Sparta má zájem o..." zobrazit příspěvekTeď říkali v Buly (Richter+Zamazal), že Sparta má zájem o Růžičku mladšího *OCHLASTA*."

Blbost prej. Stejně jako jsem slyšel, že chtějí Lakatoše za Formana a obojí prej úplná volovina.

5.png
Schaschek +825
29.03.19 v 12:02

reakce na Hanzi88: ,,Volek hlavne asi na necem frci, videl jsem ho na Matejsky (prave s..." zobrazit příspěvekVolek hlavne asi na necem frci, videl jsem ho na Matejsky (prave s A.Chlapikem) a byl vyjetej jak prase :-! "

Volek je přesně ten typ promrhaného talentu. Fotr vynikající hráč, synek s promarněným potenciálem. Jeho boj... *FUCKU*

5.png
Schaschek +825
27.03.19 v 17:00

Jinak co se týče Kumstáta, tak ten má končit kariéru, ikdyž je možné, že by chtěl ještě dohrát sezónu doma ve Varech. Pokud ano, tak mu patří velké poděkování a rozhodně mu budu přát i v jiném týmu než ve Spartě (pokud se nebude trefovat proti nám). Jeřábka bude chtít Plzeň si myslím.

+3
5.png
Schaschek +825
27.03.19 v 16:58

reakce na jongormisa: ,,kamos mi rikal že spartu ma opustit kumstat podepsal ve varech de la..." zobrazit příspěvekkamos mi rikal že spartu ma opustit kumstat podepsal ve varech de la rose v nemecku a voraček v brne a do sparty ma přijt Griger,Skalicky,Jank,Pavlik, Jak jsem psal jeřabek.
Myslite ze je to pravda"

Spekulací je hodně. Já o žádném z nich neslyšel, že má přijít. Od prvního května se snad dozvíme víc. Daleko víc mě však zajímá jak to dopadne s Břízou a Brošem.

5.png
Schaschek +825
27.03.19 v 14:49

reakce na Mandor: ,,Nevím jestli jste tuhle informaci zaregistrovali. Ale docela mě to..." zobrazit příspěvekNevím jestli jste tuhle informaci zaregistrovali. Ale docela mě to zaujalo: isport.blesk.cz/clan...

Myslím že v hokejové Spartě by to vůbec neškodilo.
"

Nic proti Ferymu, ale přesně tak. Tohle by Sparta potřebovala.

5.png
Schaschek +825
26.03.19 v 17:13

Tak junioři už tento pátek od 17ti proti Plísni *SALA*

+1
5.png
Schaschek +825
25.03.19 v 23:04

reakce na SpartaCorps: ,,Martin Procházka dneska nejlepší hráč Bolky..."

Hlavně jak Bolka bojovala? Na konci je tak zmačkla, že celej slavnej Liberec i s jejich ***ama v hledišti sral magi v kostkách.

5.png
Schaschek +825
25.03.19 v 17:50

reakce na Gapin: ,,Ono se nemusí koukat jenom na zápasy br*na, ale v podstatě sem..." zobrazit příspěvekOno se nemusí koukat jenom na zápasy br*na, ale v podstatě sem aspoň na chvíli koukal na každej zápas. Ty týmy jsou tam úplně někde jinde než my. Stačí se podívat jenom na Vítkovice, přes který jsme nebyli schopný přejít, jak je mydlí Třinec. A to si myslim, že Třinec není úplně z těch nejsilnějších."

Já si myslím, že Třinec patří k TOP3. Na jejich sérii se přesně ukazuje, že Vítkovice hrály úplný hovno, akorát my jsme toho nedokázali využít. Buď jsme stříleli do toho ***a nebo mimo. Rozhodně se přes ně dalo přejít. Liberec by si nás už povodil, ale Vítkovice byly hratelný.

5.png
Schaschek +825
25.03.19 v 17:01

reakce na Bumbi: ,,Tak podle rozlosování by se mělo hrát systémem 1. s 4. a 2. s 3.,..." zobrazit příspěvekTak podle rozlosování by se mělo hrát systémem 1. s 4. a 2. s 3., po části 3a), což by měla být ta "nadstavba nadstavby" - podle tabulek na hokej.cz se to jmenuje "o účast v play-off" a skupiny jsou E - H,. Z postupujících má Třinec 14 bodů, Sparta 13, dál pak dvojice Vsetín (10b) / Plzeň (15b) - 2:2 na zápasy a Chomutov (12b) / Slavie (12b) - 2:1 na zápasy.

Rozpis zápasů (play-off je na stránce 21) - www.ceskyhokej.cz/da...

"

hcsparta.cz/clanek.a...

5.png
Schaschek +825
25.03.19 v 07:27

Ví někdo klíč k rozlosování juniorky? V tom na hokej.cz se nedá vyznat. Dal jdeme my, Třinec a Vsetín /Plzeň nebo Židi / Chomutov. Ale ví někdo jak je ten klíč dál? Např. Pokud postoupí Plzeň a Chomutov, tak kdo s kým?

5.png
Schaschek +825
24.03.19 v 18:34

reakce na Medvěd: ,,Chudák Schaschek - není snadné být vševědoucí :-)"

*FUCKU* taky nevím kde vzniklo to, že vím všechno co se kde šustne *FUCKU*

5.png
Schaschek +825
23.03.19 v 22:16

reakce na Gapin: ,,neřeš tu náký chcanky z Brna..."

Jebat Brno. Každopádně nechápu jak může v takovém momentě odvolat jasný trest.

5.png
Schaschek +825
23.03.19 v 22:01

reakce na Bumbi: ,,Já jsem fakt jeden z posledních, kdo by se ho chtěl zastávat a..." zobrazit příspěvekJá jsem fakt jeden z posledních, kdo by se ho chtěl zastávat a držet ho tady, spíš jen podotýkám, že každá změna může být k horšímu... "

Přesně tak. Jestli se Břízovi nedá něco upřít, tak fakt, že několikrát klub zachránil. Pokud odejde (jakože se o tom všude diskutuje), tak může přijít někdo horší. U Břízi máš jistotu, že mu klub není jedno a je to sparťan.

Takže se musíme modlit, aby to případně byl někdo, komu o ten klub půjde.

5.png
Schaschek +825
23.03.19 v 21:54

reakce na Mila1: ,,Vím, že tím asi nikoho nepotěším, ale jen, že se netrápíme..." zobrazit příspěvekVím, že tím asi nikoho nepotěším, ale jen, že se netrápíme sami, níže kopie z Hradce fóra. Něco mi to připomíná...

Takže, bude lépe! Není toho třeba moc, jen koncepce, směr, nálada v klubu (nejen v kabině, ale i) a nějaké ty peníze.

Citace: "Výmluva na rozhodčí? Možná kdybychom hráli skvěle, pak by to bral. Dnes jsme nepředvedli opět vůbec nic. Kometa celý zápas zalezlá, spoléhá jen na naše chyby a její přesilovky. Přesilovku opět využije a dál hraje to co potřebuje. Jsme naprosto jaloví, zakončení nadále trapné, souboje prohráváme, souhra žádná, ojíždění mantinelů místo rvaní se před bránu, důležité buly prohrané, přečíslení VŽDY vyřešené nejhůř jak mohlo. Pavelka dnes měl jediný moment, kdy musel podržet (vychytat nájezd) a nepodržel. Čiliak je držet ani nemusí, protože na něj jdou jen naprosté haluze, které by chytil i junior. Dědek Kukumberg nejlepším hráčem týmu jak v útočné fázi, tak i v obrané fázi (to leccos vypovídá). Vincour, Rákos, Smoleňák, Zámorský, hráči, na kterých to má stát, jako kdyby nehráli.

Od domácích zápasů jsme nezměnili absolutně nic, jen brankáře v brankovišti. Martinec viditelně netuší, co se špatně rozehranými zápasy vlastně dělat a pak odvolá brankáře tři minuty před koncem, když ani nemáme v držení kotouč. Díky tomu ho tam pak minutu a půl naháníme v šesti po celém ledě. Cingel dostane geniální přihrávku přímo na gól a on prostě nesleduje hru, takže mu to projede kolem hokejky, aniž by o tom věděl. Chvílemi je to až komedie. Hrajeme jen to, co nám Kometa dovolí. Je mi z toho zle, ale na Brno nemáme. Nemáme na něj kvůli tomu, že hrajeme trapně, ne kvůli tomu, že Brno je nad naše síly. To mě na tom sere nejvíc.""

Ať si melou jinde co chtějí. Nicméně dneska jsem viděl dvě poslední třetiny jejich zápasu a co tam předvedl rozhodčí to mi hlava nebere. Sekání do gólmana Hradce při přesilovce Brna. On ten trest odvolá a Brno v pokračující přesilovce rozhodne. Ještěže to není gól proti nám, protože to bych asi naházel na toho mamrda vše co mám po ruce.

5.png
Schaschek +825
23.03.19 v 21:49

reakce na slajer: ,,Ne!!! Ať Krupp táhne s nima*CERTIK* "

Co to furt meleš za hovna?

5.png
Schaschek +825
22.03.19 v 11:40

reakce na karlos: ,,To určitě může a pravděpodobně u některých asi i je. Ale že..." zobrazit příspěvekTo určitě může a pravděpodobně u některých asi i je. Ale že by tolik hráčů spadlo do podprůměru najednou a v jednom týmu? Tomu odmítám věřit, musí tam být minimálně ještě nějaký další důvod.
Já jsem Kruppa nekritizoval po celou dobu co jsme hráli. Byl jsem ochoten zkousnout nekoukatelný hokej, pokud by přinesl úspěch, ale úspěch se nedostavil. Naopak sezóna opět skončila fiaskem a nám opět po roce jako prvnímu týmu skončila sezóna. Když jsem viděl předváděnou hru, skomírající přesilovky a v podstatě od trenéra žádnou snahu cokoli změnit, jsem pro konec Kruppa. Taktéž proto, že on asi nemá v oblibě tvořivé hráče, proto pořád mluví o dělnících(dřevácích) a jak musíme bojovat..... A když nám vyletí Rousek, tak ho nechá hrát s nekonstruktivními spoluhráči, dává mu mnohem menší ice time, než hráčům s daleko horší výkonností. Nikde nevidím důvod, proč by u nás měl tento trenér zůstat. Že má vizi. Jakou?? Vytvořit tým dřeváků, co budou nahazovat puky a dojíždět je?? Bylo by velmi zajímavé vidět v tom jeho systému Dana Přibyla, ten by asi chudák trpěl.
Diskutuje se, kdo by případně měl přijít na post trenéra, kdyby Krupp skončil. Dostanu asi několik mínusů, ale za mě téměř kdokoliv. Já jsem přesvědčený, že o moc horší by to být nemohlo. Ale otázka trenéra je podružná, dokud bude na Spartě "blbá nálada" a ta tam bude, dokud se nerozkryjí vlastnické vztahy a dokud se z lidí se budou dělat blbci. A to se nestane, dokud tam bude Bříza. Pamatujete na jeho prohlášení, jak budeme v hale doma?? Velký howno, přizpůsobujeme se každé akci, která se v hale odehraje. Dovolí, aby se v hale promenádovala kdejaká svoloč, která si koupí lístky kamkoli se jim zamane. Ve Spartě už se opravdu změnilo snad úplně vše, mimo jediného postu.
"

Z informací, které jdou okolo by si mohl být spokojen, protože (pokud jsou pravdivé) se zcela reálně uvažuje o odejití Břízy...

5.png
Schaschek +825
21.03.19 v 14:45

reakce na slajer: ,,třeba Hořava, nebo Gross..."

Hořava je pod smlouvu a Gross taky pokud je mi známo. Co tam máš dál?

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

Kalendář akcí

<<05 / 2019>>
    Po
    Út
    St
    Čt
    So