Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 19:16

reakce na DAPDO: ,,Paní asi už někdo řekl, že je na internetu v hlavní roli jako..." zobrazit příspěvekPaní asi už někdo řekl, že je na internetu v hlavní roli jako kráva všech krav, tak to urychleně smazala. Škoda, chtěl jsem se po práci trochu pobavit ;-) "

Nemáš zač :-D

www.facebook.com/hcs...

+1
5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 15:42

reakce na Gapin: ,,no ona tam píše že ten dopis Snopkový posílala začátkem ledna,..." zobrazit příspěvekno ona tam píše že ten dopis Snopkový posílala začátkem ledna, takže pokud se to událo začátkem listopadu mi přijde dlouho. Leda že už by jí za tu dobu poslali už několikrát do ***e :-D pak to začla řešit tím dopisem."

Hlavně se jí každej tak akorát vysměje, jak je blbá - vždyť je to úplně absurdní. Tyhle lidi jsou přesně zralí na facku *NAPR****

5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 15:07

Každopádně ty komentáře jsou super :-D Úplně mě zlepšila náladu :-D :-D

5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 14:35

Pokud se chcete vřele pobavit, tak si přečtěte komentář nějaký ženský z Brna pod posledním příspěvkem na ofiku na fb, která vyhrožuje Spartě žalobou, protože někoho v hledišti trefil puk :-D :-D

+1
5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 14:10

reakce na Kubajs: ,,Spíš by mě zajímalo, kdyby se k nám vrátil Pepík, kolik..." zobrazit příspěvekSpíš by mě zajímalo, kdyby se k nám vrátil Pepík, kolik hráčů by mělo zájem do Sparty jít ze seznamu ex hráčů Sparty, nebo reprezentantů? Další věc je jeho nasazování mladých hráčů, kterým velké šance nedával.
Nerozumím tomu, proč Hořavu napadl zrovna Jandač, když se ani neznají.
Fakt jsem si myslel, že s Tonem je u nás Jandač tabu. Bylo by fajn, kdyby se vedení podívalo sem na fórum, co si o tom fanoušci myslí a ještě to nějak přehodnotili.

Nejvíc by se mi líbilo, kdyby do konce téhle sezóny by lavička zůstala stejná jako na zápas s kometou. Toňák a Hlína jsou legendy, musí se hrát úplně jinak, když jsou za zády, než na tribuně a to by mohl být ten správný impuls! *THISISSPARTA* "

Hlavně on si ze všech možných trenérů vybere zrovna Jandače *NE*

5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 14:09

reakce na karlos: ,,Trochu jsem tu absentoval, ale už jsem opět zpátky a v plné..." zobrazit příspěvekTrochu jsem tu absentoval, ale už jsem opět zpátky a v plné síle *POSILOVNA* S aktuálními tématy začnu od konce... Nadává se tu na repre. My tam nyní máme 3 hráče. Já k jejich absenci v klubu nebudu tak kritický. Každý hráč Vám řekne, že zápas je vždy lepší než trénink. Vím, že hrozí riziko zranění, ale to se může přihodit i v tréninku(viz Kvapil). Nominace může klukům zvýšit sebevědomí - především Rouskovi a Košťálkovi, může se jim povést zápas a vrátí se nám ještě lepší borci. Chápu, že by je tady potřeboval mít trenér kvůli souhře atd...…..ale tady jde o reprezentaci. Já jsem rád, že tam kluci jsou a budou hrát *THUMBSUP* *THUMBSUP* "

Dobře, ale ne v situaci, kdy máme na marodce třetinu týmu! Ne v situaci, kdy přijde nový trenér, který bude logicky pracovat na taktice.

Je to bezpředmětný a úplně zbytečný turnaj, který nám vezme v jedné z rozhodujících fází sezóny tři hráče. Navíc tam hrozí riziko zranění. Já být Tonem, tak tam nepošlu ani hráče. Kór v kontextu toho, že se Gulaš omluví pro zranění, aby nemusel jet a pak odehraje normálně dva zápasy, kdy v jednom udělá 27 a v druhém 21 minut...

*CERTIK*

5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 13:08

Článek z 29.1 - Až do úterka Říha počítal například s Gulašem, který se mu ale s ohledem na problémy s nohou po zápase Plzně v Litvínově omluvil. "Byli jsme domluveni, že pojede a odehraje všechny tři zápasy. Jeho vytíženost je ale obrovská. Včera nám řekli, že je zraněný a potřebuje se doléčit, což respektujeme," řekl Říha.

V Litvínově odehrál 19:29...

Gulašovo poslední zápasy a čas na ledě:

31.1 Hradec - 27:54
2.2 Zlín - 20:45

Tak ať si ten vyjebanec aspoň nese.e do huby. Za druhé absolutně nechápu proč se Říha opírá do Košťálka. Za třetí - Sparta má nového trenéra, kupu zraněných a Říha by to měl respektovat a ne, že nám ten ocas vezme ještě tři hráče!

*KOSA*

+1
5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 12:57

Hlavně ten vyjebanec normálně hrál poslední zápas ve Zlíně a měl čas na ledě přes 20 minut!

+1
5.png
Schaschek +1497
04.02.20 v 09:00

reakce na Maximus: ,,Tak podle článku k dnešnímu zápasu jsou out Jandus (na delší..." zobrazit příspěvekTak podle článku k dnešnímu zápasu jsou out Jandus (na delší dobu) a Koistinen (nějaký lehký zranění). Takže další dva beci minus. Pro dnešek by je měli nahradit Jeřábek se Žovincem."

Letos je těch zranění nějak moc fakt.

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 21:13

reakce na Leo: ,,https://www.sport.cz/hokej/extraliga/clanek/1188476-senzacni-nabidka-b..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/hokej/e...

Zase celkem zajímavý rozhovor s Pepkem "

Já teda nevím, ale pokud hodnotíme jednu sezónu a prohrané finále, tak dejme tomu. Ale nelze zapomenout na tu bezmoc a frustraci se kterou jsem šel z Holešovic po vypadnutí s Kometou když jsme vedli 2:0 v rozhodujícím zápase. Jak zpráskanej pes! A tenhle pocit (byť ne tak silnej) jsem měl hodněkrát za jeho vedení. Takže tyhle kecy mě pěkně serou.

Navíc jste se před vaším odchodem k reprezentaci nerozešli ve zlém, že?
Nerozešli jsme se ve zlém a myslím, že jsem tam v rámci možností odvedl velmi dobrou práci. Samozřejmě jsem si ale přál konec se ziskem poháru, což se nepovedlo. Proto by mě lákalo to zkusit znovu. Tím neříkám, že bych byl velkohubý a šel do Sparty s kecama, že musí být jedině titul. Týmů, které o něj chtějí dneska bojovat, je daleko víc.

+2
5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:48

reakce na Leo: ,,Já věřím Petrovi Tonovi a Jardovi Hlinkovi, že vědí co dělají..." zobrazit příspěvekJá věřím Petrovi Tonovi a Jardovi Hlinkovi, že vědí co dělají =to je pro mě zásadní.

I kdyby se to vše potvrdilo a Jandač to vezme, tak pořád bude podřízený Snopkové Haberové, Tonovi a Hlinkovi a to si myslím je zásadní. *CERTIK* "

Ty voe a pamatuješ si jak mohutně jsme oslavovali, když odešel? Když ztratil podíl ve Spartě...? Tehdy jsme se ho nemohli zbavit... *KOSA*

+1
5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:29

reakce na Gapin: ,,Ale furt to neni pozice hlavního kouče. A rozhodovat prostě musí..." zobrazit příspěvekAle furt to neni pozice hlavního kouče. A rozhodovat prostě musí jenom jeden. Neřikám ani jo ani ne, nadšenej určitě nejssem. Ale dal bych mu do smlouvy dvě podmínky, že se nebude podílet na přípravě na zápasy v playoff a až pujde Hořava tak pujde s nim. Ne že tu za pul roku bude zase sám jako hlavní trenér."

Toho se právě taky bojím. Že až odejde Hořava, tak si řeknou - tak co dáme to Jandačovi... *MIMO*

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:27

reakce na frafont: ,,Já se hlavně bojím toho, že potom Hořava jakože z..." zobrazit příspěvekJá se hlavně bojím toho, že potom Hořava jakože z osobních/rodinných/zdravotních důvodů ukončí předčasně svoje působení a Pepek Vyskoč bude zpátky na pozici hlavního trenéra *KOSA* "

Tak si byl rychlejší 8-)

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:27

Myslím, že za tu dobu spolu už o tom mluvili. Ale bojím se jiný věci. Co když Hořava (jak je jeho zvykem) ukončí angažmá předčasně a zůstane tu Pepek sám? *KOSA*

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:15

Každopádně pokud ho chce Hořava, tak je celá sparťanská veřejnost v hajzlu, protože si ho prostě prosadí ať chceme nebo ne.

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:15

reakce na Sepp: ,,Tak tak, z Jandače má *** celá fanouškovská obec napříč..." zobrazit příspěvekTak tak, z Jandače má *** celá fanouškovská obec napříč republikou a proto si ho zase stáhneme pěkně k sobě - se divim, že místo helem nenosí hráči kašpárkovský čepice s rolničkama, zase budeme za klauny... :-/ Ale ještě je tu možnost, že je Jandač zapšklej tak, že sem nepůjde..."

Přesně tak. Akorát z nás udělá vedení úplný ***y. Přitom je zcela očividný, že je tu v oblíbenosti někde na úrovni Růžičky st. nebo dejme tomu kus nad ním.

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:14

reakce na Gapin: ,,Jako že by paní Jandačová dělala podrž tašku? :-D :-D :-D :-D "

Sám Hořava řekl, že nechce asistenta, ale kolegu. Já už snad k tomu radši psát nebudu. To by člověk blil :-!

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 17:05

reakce na Sepp: ,,Škoda, že tu není "křižující se" smajlík - pánbůh..." zobrazit příspěvekŠkoda, že tu není "křižující se" smajlík - pánbůh s námi a zlé pryč...>-(

isport.blesk.cz/clan...

Vypadá to, že Petr Ton asi starý křivdy hází za hlavu... *MIMO* "

Mě snad omejou :-!

Nechtěl jsem dva trenéry - Hořavu a Jandače. Teď tu budou oba...? :-D :-D

Btw: Hořavu už jsem skousnul, dost mě překvapil i tím vyjádřením po zápase a reakcemi na Kruppa. A hlavně je za ním titul s Litvínovem. To, že je mi nesympatický je věc druhá a hlavně úplně nedůležitá. Ale Jandač...? Co jsme komu udělali.

+1
5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 14:59

reakce na Leo: ,,Napadá mě i třeba taková věc, že když Řepa podepisoval nový..." zobrazit příspěvekNapadá mě i třeba taková věc, že když Řepa podepisoval nový kontrakt, tak řekl vedení " buď přiveďte jinyho trenéra, jinak když tady zůstane Krupp s Nedvědem, tak neprodloužím".

Vím že to je asi blbost, ale nabízí se mi to. *SILENY* "

:-D :-D :-D

*MIMO*

5.png
Schaschek +1497
03.02.20 v 14:38

reakce na rad55: ,,Jinak jsem včera zažil perličku, nedaleko mne seděli dva pánové,..." zobrazit příspěvekJinak jsem včera zažil perličku, nedaleko mne seděli dva pánové, stihli vypít pět piv každou třetinu. Před prodloužením se sebrali a odešli. Doteď nechápu *NE* "

Ber to tak, že tyhle atraktivní zápasy lákají i lidi, kterým je Sparta (nebo i soupeř) u zadku. Prostě chtějí být in a chtějí se chlubit, že tam byli. To je stejný jak s tím Kladnem...

Další stránky:

Vladimír Zábrodský

zabrodsky.jpg

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<04 / 2020>>
Po
Út
St
Čt