Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 21:25

reakce na paul68: ,,Sparťana mám, Sparťanku Schaschek. Myslím teda.:-D Po dnešku se..." zobrazit příspěvekSparťana mám, Sparťanku Schaschek. Myslím teda. :-D Po dnešku se klukoj bude usínat blbě, zazpívám mu hymnu, snad to zabere. *FLAGHC* *FLAGSPA* "

Já taky sparťana 8-)

+1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 21:15

reakce na Hanzi88: ,,Každopádně kdyby byl svět v normálu, diváci na stadionu,..." zobrazit příspěvekKaždopádně kdyby byl svět v normálu, diváci na stadionu, nepochybuju o tom, že by zápasy ACS a HCS byly proti sobě i tak. Určitě bych šel na hokej, protože přece jen play off a teď bych byl nasranej dvojnásob vzhledem k brankostroji na letné :-D "

Já prohry s Libercem koušu obvzlášť těžce, protože celá ta organizace zaslouží tak akorát opovržení. Bonzáci a fízlové, to je Liberec. Kolik problémů jsme tam už měli...

Takže možná dobře, že se hraje bez lidí, to bych na místě vyletěl z kůže :-D

Zase bych pak mohl chlemat pár točených orosených 8-)

+1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 21:05

reakce na Hanzi88: ,,Žemlička už tu jednou trénoval a s týmem jako kráva byl v..." zobrazit příspěvekŽemlička už tu jednou trénoval a s týmem jako kráva byl v listopadu 13. Pak to vzal Jandač a během chvíle jsme byli na čele. A to se Jandače nechci zastávat, pravidelně jsme pod nim v PO hráli holomajznu jako dneska. Snad má hlavní slovo Hořava, ale snad Jandač se za ty roky poučil a zítra uvidíme jinou Spartu."

No jestli ne, tak jet tam za stavu 0:2, to už by bylo dost kritický.

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:55

Jinak ale asi lepší dostat bůra než prohrát o gól. Je dobře, že jsme tu facku dostali hned na začátku.

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:53

Btw: nevím proč tu řešíme nějakýho Jandače po první prohře v sérii na 4. Zejtra to musí být zcela odlišný výkon jinak letíme.

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:52

reakce na KarlWhite: ,,Jednoznačně posunout na hlavního Žemličku ;)"

Srdcař ok, ale jaký má trenérské zkušenosti?

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:48

reakce na KarlWhite: ,,Sakra Jandač, Hořava, Výborný, Kalous... pořádnej Sparťan,..." zobrazit příspěvekSakra Jandač, Hořava, Výborný, Kalous... pořádnej Sparťan, chlap co by měl koule to srovnat a měl správný sparťanský srdce a dýchal pro Spartu, to už si ani nepamatuju kdy tu byl naposledy... a poslední roky je to extrém. Pak se má něco vyhrát?"

Koho by sis představoval?

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:48

reakce na SpartaCorps: ,,jako pamatuju tady hodně, ale sakra, to je už moc....kolikrát si..." zobrazit příspěvekjako pamatuju tady hodně, ale sakra, to je už moc....kolikrát si byl za poslední dobu na hokeji????? (před covidem)....nazývat Sch a ostatní pseudofanoušky???? Si děláš fakt ***??? Se podivej co má Sch za avatar a pak tady nebudes psát tyhle ***....nestačí že to dneska stálo za prd, tak dočkáme ješte tohodle....kolikrát si byl za poslední dobu fandit a pomáhat tím Spartě ***????"

Kámo toho člověka nikdo nikdy na výjezdu neviděl a to ani nemluvě, že je o deset let mladší. Ale tak pro takové ten pseudoufanoušek klidně budu [:-}
Klávesnice zvládne leccos...

Btw: místo abychom tu nadávali na Liberec, tak se pěkně kostíme mezi sebou *LEBKA*

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:45

reakce na Medvěd: ,,A pod jakým nickem? 8-) "

8-) 8-) Zajímavé, že se registroval dneska a nadšeně lajkuje Kotymu každý příspěvek. Jeden by si snad myslel, že je to Koty sám 8-) ale tak nikomu se nechce lustrovat IP adresy... 8-)

+1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:38

reakce na KarlWhite: ,,Pravda pravdoucí, už sem chodím dlouho a co tu dokážou někteří..." zobrazit příspěvekPravda pravdoucí, už sem chodím dlouho a co tu dokážou někteří přítomní vymyslet... Koty má pravdu. JANDAČ ven a pseudofanoušci s ním! *SALA* "

Chodíš sem dlouho? A proto ses registroval dneska? 8-) V čem má pravdu?

-1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:30

reakce na Koty: ,,Za co varování? Co Jsem provedl? Neunášíš to co? "

Neunášim debily, to máš pravdu. Nejdřív se nauč argumentovat jinak než kecy o chlastu a podobný pí.čoviny a pak tu můžeme normálně diskutovat. Nikdo tě jako koště přímo nenazval, akorát se ukázalo, že seš potrefená husa, když si na to reagoval.

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:17

reakce na Koty: ,,Příspěvek byl smazán správcem fóra"

Poslední varování...

-2
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 20:01

reakce na Koty: ,,Říkám že jsi jako děcko.. tímto jsi to jen potvrdil a opravdu si..." zobrazit příspěvekŘíkám že jsi jako děcko.. tímto jsi to jen potvrdil a opravdu si dej oraz od alkoholu. *FUCKU* "

Kocmane, ty Lojzo, sám tu píšeš o děcku a podobný hovna a pak přidáš argument o chlastu aniž bys mě jakkoliv znal. Lepší je někdy držet hubu a ne tu machrovat na celý kolo jak se nám nemůže nic stát a pak dostaneme bůra tvl!

+1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 19:51

Liberec si za tím daleko víc šel. My do toho šli jakoby se nemohlo nic stát. Bez důrazu a nasazení se prostě hrát nedá. Ale i přes to ty ku.ndy simulují jak malá děcka.

-1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 19:46

reakce na Medvěd: ,,Tak na to, kluci už prďte. Přehnaného optimismus nebyl asi na..." zobrazit příspěvekTak na to, kluci už prďte. Přehnaného optimismus nebyl asi na místě, ale dneska nám to neprohrál. Ještě se budeme jednat mezi sebou...
Zakončím klasicky: Buďme svorni! :-) "

Rudá je barva naše!

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 19:45

reakce na Koty: ,,Za ty tvoje košťata... přijde ti to normální? Nebo seš chlatem..." zobrazit příspěvekZa ty tvoje košťata... přijde ti to normální? Nebo seš chlatem úplně vymytej? :-! "

Tak hlavně jsem nikoho nejmenoval, je vidět, že potrefená husa zakejhala.. 8-)

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 19:40

reakce na Koty: ,,Měl by ses omluvit ty Magore... nikdy jsem o tobě nenapsal něco..." zobrazit příspěvekMěl by ses omluvit ty Magore... nikdy jsem o tobě nenapsal něco takového jako koště. Vyjadřuj se slušně a nechovej se jako děcko!"

Cože? Mám se ti omluvit? Za co? Za to, že si tu mlel namachrovaný hovna o tom jak to budeme mít v suchém triku?

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 19:28

reakce na Koty: ,,Že si vždycky nějaká Liberecká troska udělá registraci, aby..." zobrazit příspěvekŽe si vždycky nějaká Liberecká troska udělá registraci, aby vysíral!! :-! "

Je to brňák...

+1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 19:28

reakce na Medvěd: ,,No, natrhli nám řiť a priznejme si, že zaslouženě. Vymazali nám..." zobrazit příspěvekNo, natrhli nám řiť a priznejme si, že zaslouženě. Vymazali nám mimo prvního útoku vše ostatní, z obránců udělali kuželky, to už ani Salák nemůže vše zachránit. Vnutili nám hru, kdy jsme nestíhali. Zítra musí být vše jinak, jinak budeme tam, kde po PO býváme. To se nedá nic dělat. Nic není ztraceno, ale zítra fakt jinak!
Btw: překvapilo mě, co všechno a jakou formou si může dovolit trenér říct rozhodčímu. Slušný."

Myslíš, že na sebe bude taky Liberec žalovat jako to má ve zvyku na ostatní?

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 19:26

reakce na Koty: ,,Někdo kdo napíše o někom ze Sparty koště by se měl jít..." zobrazit příspěvekNěkdo kdo napíše o někom ze Sparty koště by se měl jít léčit! JANDAČ VEN!!"

Ty drž hubu ty ***e jeden. Sebevědomí až na půdu a pak tohle. Ty seš ten první kdo tu hubu po dnešku má držet za ty kecy cos tu měl!

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>