Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.jpg
Schaschek +669
06.01.19 v 11:34

reakce na Markus: ,,Proto se raději dostanu do nálady v okolí stadionu před zápasem....." zobrazit příspěvekProto se raději dostanu do nálady v okolí stadionu před zápasem.. :D "

Přesně. A po zápase taky *PIVO* 8-)

5.jpg
Schaschek +669
06.01.19 v 11:34

reakce na Mrazík: ,,Schaschek je menší sparťan než ty, ale výškově ….. možná..." zobrazit příspěvekSchaschek je menší sparťan než ty, ale výškově ….. možná ten nejmenší. :-D "

A ty seš zase nejširší ty hajzle jeden 8-)

5.jpg
Schaschek +669
06.01.19 v 11:29

reakce na Gapin: ,,Tak jestli se na to vykašleš, tak to skončí úplně přesně jako..." zobrazit příspěvekTak jestli se na to vykašleš, tak to skončí úplně přesně jako v Pardubicích a podobnejch ***ích. Tím tě samozřejmě nechci ovlivňovat v rozhodování, jseš svépravnej, takže je to jen na tobě. Jste na tom lešení dva, ale ty jedinej máš o mnoho větší respekt. Nic proti Láďovy nemám, ale je často srovnávanej s tebou a než si vybuduje respekt jako ty, tak to bude trvat. A jestli to zbyde jenom na něm, tak to dobře nedopadne."

Dík za uznání. Až ten okamžik nastane, tak chci mít za sebou někoho, kdo to plnohodnotně převezme. Mě je 33, už bych si ten hokej taky rád užil, ale v posledních sezónách jsem strašně otrávenej celkově z fungování Sparty jako takové. Ale furt jsem takovej blázen, že to nechci nechat padnout. Nechci abychom dopadli jako Pardubice nebo Liberec. Roky jsme se snažili něco budovat (letos slaví SHS 10 let) a nechci to všechno ze dne na den položit a zahodit. Mám obrovskej respekt všem aktivním, kteří ještě vydrželi a mají chuť to dále posouvat. Ono se to hodně odvíjí i toho co nám servíruje Sparta a musím říct, že slovy klasiky držíme silou vůle...

+5
5.jpg
Schaschek +669
05.01.19 v 13:37

reakce na loupák: ,,Kolegově cedak a kvcr, Petr Kumstát, je skvělý a slušný člověk..." zobrazit příspěvekKolegově cedak a kvcr, Petr Kumstát, je skvělý a slušný člověk moc si ho vážím, ale aktualně nemá týmu co dát, z nějakého rozhovoru s ním bylo i poznat, že si toho je vědom, letos mu končí smlouva a on bude končit kariéru, patří mu velké poděkování a úcta za to co pro Spartu udělal.
Já jsem Kruppovi vděčný za to, že do mančaftu zabudoval jak Pšeničku tak Rouska, oba mají velký potenciál a vedle koho jineho by měli růst než vedle velezkušeného Pecha. Jasně bylo by to jednodušší, kdybychom hráli nahoře, ale stále voláme po tom, aby hráli naši mladí a když hrají, zase brblame, že by měli hrát staří. Rozhodně taky nesouhlasím s tím, že když už, tak by měli hrát checking line. Ani jeden se do ní typově nehodí a jejich potenciál by se tam ubíjel místo, aby se vyvíjel. Stačí vzpomenout na Martina Procházku, jehož střelecky potenciál Jandač s Kalousem ve čtvrté lajně zabíjeli tak úspěšně, až se z nadějné pušky pro Spartu, stal hráč na hraně sestavy v Bolce.
Richard Jarůšek je trochu jiná kapitola, nejen, že mu to nejde herně, ale myslím, že problém bude i v jeho řekněme složité povaze a podle mne bude pokud se trejdů týká aktualně první na řadě.
S čím souhlasím je naprosto nepochopitelný příchod Jonese. Borec co půl roku nehráĺ, evidentně ani moc netrénoval, nemohl přinést vúbec nic a taky nic nepřinesl."

Naprosto souhlasím. Kumstát je bohužel už mimo a kdo jiný by pomohl mladým nadějím nabrat zkušenosti než Pech...

5.jpg
Schaschek +669
05.01.19 v 13:21

reakce na karlos: ,,Když vidím, jak ty lidi mávají do kamery za jakéhokoli stavu, jak..." zobrazit příspěvekKdyž vidím, jak ty lidi mávají do kamery za jakéhokoli stavu, jak se ochotně cicmaj......myslím, že nás normální fanoušky má Bříza na háku. Nemyslím si to, vím to. Jsme mu od začátku úplně ukradení. Nestáli jsme mu ani za oznámení o stěhování. Já Břízu nemám rád za to co ve Spartě za ta léta (ne)dokázal a jak to ještě prezentuje. Na mě nepůsobí jako dobrý šéf. Ať už svými rozhodnutími(sledování zápasů po vyřazení v minulé sezóně) nebo svými vyjádřeními(také v minulé sezóně - za vše můžou hráči) Jaký je vlastně přesný důvod, proč nemůžeme hrát v Holešovicích??? "

To je snad jasný. O2 Arena nemůže ležet ladem, když jsou v tom zájmy vysoce postavených lidí...s tím, že tam hrajeme jsem se už smířil. Je to pro nás lepší aspoň v tom, že se tam dá dělat lepší choreo. Ale to přece neznamená, že si to nemůžeme udělat hezký. Je super, že tam všude vlají sparťanské vlajky. Mě ale zajímá, zda tam chodí sparťani nebo čumilové a tady už si tak jistý nejsem. Přesně jak píšeš. My tečeme ty vole a nějaký mamrdi se tam pusinkují na kostce a půlka haly jim aplauduje? Za stavu, kdy náš tým prohrává! Kde to jsme ty vole?! Co za sortu lidí tak *** chodí? Tyhle ***iny typu Kiss me a veškerý program alá USA, kde fandí na povel je proti všemu, co chceme jako SHS zastupovat. Vidím to i na tom kotli. Pokud není lepší zápas, tak si tam koupí lístek kdejaký nýmand, cizinech - prostě kdokoliv bez vztahu ke Spartě. Do kotle! Pak se můžeme přetrhnout a ten projev prostě dobrý nebude! Jistě je to přímo úměrné tomu, co se děje na ledě a tam se dějí hrůzostrašné věci. Ale furt se nemůžu zbavit dojmu, že do O2 Areny chodí daleko víc gaučáků a lidí, kterým je Sparta úplně u ***e. A bohužel se nemůžu zbavit ani dojmu, že Bříza a spol. cílí na vysokou návštěvnost a je jim úplně jedno, kdo to bude. Hlavně, že tam utratí svoje prachy. Jasně, byznys je byznys. Ale furt to musí jít ruku v ruce s nějakým srdcařstvím. A ne, že to postavím na show a to hlavní (sportovní výkon) je upozaděn. Myslíš si, že mě to nesere? Že tam zápas co zápas na tom ***ým stupínku sleduju totálně nasrané a znuděné lidi z výkonu na ledě? Už takhle je to těžký a když pak vidím jak se půl haly raduje z hoven typu Kiss me, tak mi je stydno a zcela reálně uvažuji, že se na pozici speakera po DESETI letech vykašlu... :-!

+1
5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 17:33

reakce na MartinMegadeth: ,,Lukáši, nesdílím názor, že by za současnou mizérii mohl jenom..." zobrazit příspěvekLukáši, nesdílím názor, že by za současnou mizérii mohl jenom Krupp. Tedy rozhodně v něm nevidím jediného nebo hlavního viníka. Pro mě je obrovským problémem Sparty už druhý rok absence pořádného prvního útoku, gólového a produktivního složeného z rozdílových hráčů, kteří by uměli překlápět vyrovnané nebo ne moc povedené zápasy jako v poslední době na naši stranu. Kteří by dokázali vzít zodpovědnost na své hole, když se zrovna nedaří. A kteří by dokázali zhmotnit přesilovky ve skutečnou výhodu. I Duda včera po zápase pronesl, že Spartě pořád věří, že se zlepší a půjde tabulkou nahoru, ale v první čtyřce ji už nevidí, protože ji schází top hráči schopní rozhodnout zápas jaké měla v minulosti. Ke Kruppovi s Nedvědem bych největší výtku měl kvůli přesilovkám. Dlouhodobě je to tragédie. Moc nerozumím proč si aspoň formou konzultanta k sobě nepřiberou nějakého bývalého útočníka, který v přesilovkách byl úspěšný, aby se pokusili problém řešit a odstranit. *MIMO* Pokud bych Kruppovi něco zásadního vyčetl, tak že v kooperaci s Brošem podcenili v létě obměnu útočníků. Po čtvrtfinálové ostudě s Brnem staré téměř dva roky Sparta dvakrát přivedla novou brankářskou jedničku a dvakrát zásadním způsobem obměnila obranné řady. Jenže jádro útoku se řádně neobměnilo v podstatě od léta 2016. Když nebudu brát v potaz Buchteleho s Řepíkem, kteří přišli na výpomoc a následně zase odešli, tak v létě 2017 Sparta pustila Ihnačáka, Cingela a Martina Procházku. To byli všechno při vší úctě kluci do třetí lajny. Přišel dříč a pracant Říčka, což určitě není střelecký tahoun, a s ním dvojice cizinců Reichenberg – Saponari. Při vší úctě hráče z norské ligy nemůžu brát jinak než jako oživení. Až během sezóny přivedla Sparta Jarůška, hráče s potenciálem na první dva útoky. A v létě 2018 se situace zopakovala. Zmizeli cizinci z norské ligy a s nimi Uher, opět hráči mimo jádro bodových tahounů. Je nahradili formou kus za kus siloví dříči Beran se Sillsem (teď k nim přibyl Jones), ale to je to samé jako o rok dřív, hráči bez schopnosti mančaft bodově táhnout. Zásadní změna posledního léta byl jen odchod Hlinky a příchod Příbyla, jenže ten aby měl potenciál táhnout mančaft by musel být zdravý. A dvě předchozí sezóny v zámoří z větší části promarodil. Bral jsem to jako příchod s rizikem a že tak to chápe i vedení klubu. Jenže kromě něj žádná pořádná rána do útoku už nedorazila. *ZACHRANKA* Kluky jako Vrána, Pech, Kumstát, Forman nebo Buchtele mám rád. Všichni tady odehráli dobré sezóny a troufnu si říct, že všichni si ke klubu udělali vztah. Jenže Vrána po úžasné sezóně 2016/2017 se loňským ročníkem neskutečně protrápil a letos je to od něj aspoň bodově také jen průměr. Kumstáta mám ještě radši, ale v posledních zhruba pětasedmdesáti zápasech za Spartu vstřelil jen deset gólů. Vloni byl mizerný a letos je to sotva průměr. Pech je asi nejkonstantnější, ale také pomalu vadne, i když moc nechápu proč teď hraje s mladými. Za očekáváním zůstává dost i Buchtele, který by měl být lídrem. Lepší produktivitu čekám také od Formana, vůbec nechápu kam se poděl od zranění Jarůšek, který vloni zvedal Spartu ze sr**ek a i letos začátkem sezóny byl dost vidět. Je to hrozně těžké napsat, ale se dvěma a spíš se třemi ze skupiny útočných tahounů by se měla Sparta rozloučit a investovat do opravdové ofenzivní kvality, která by tým budoucně táhla. Jenže to se obávám, že je spíš práce na jaro a na léto než aby se dala taková změna uskutečnit během stávající sezóny. *CAS*

Faktor Bříza: po titulu tuším v roce 2002 o Břízovi Broš prohlásil památnou větu, že je to filozof s duší psychopata. Nepochybuji o tom, že s Břízou vyjít a pracovat nebude zrovna jednoduché. A že se k hráčům občas chová jak řeznický pes: když v pozici šéfa klubu začínal, pokud si vzpomínám snažil se o kamarádský přístup a opakovaně se mu to vymstilo. Ono je těžké si najít tu správnou mez, aby člověk v pozici šéfa nebyl jak Hitler a zároveň si nenechal od podřízených s**t na hlavu, což platí nejen ve sportu, ale i v životě. Je fakt, že jsem v životě potkal dva hokejisty, kteří na Břízovi nenechali nit suchou a uvedli ho jako důvod proč by do Sparty nikdy nešli. Neumím posoudit jestli je to opravdu tak dramatické a Bříza už si stihl mezi hráči a jejich agenty vybudovat tak negativní pověst. Ale že mnoho hráčů nemělo koule hrát za Spartu pravda je. Jinde jim nabídnou víc nebo stejné peníze a budou mnohem méně na očích a pod tlakem. Sparta musí být srdcovka nebo výzva. A dnes je móda (nejen) v hokeji se výzvám spíš vyhýbat a upřednostňovat jednodušší řešení. Co se týká O2 arény a zábavy, tak jsem viděl poslední tři domácí zápasy Sparty po Vánocích, a když budu upřímný, bude to dost brutální. Zábava naprosto šílená: to už je hotová Matějská. Chybí jen kolotoče a horská dráha před arénou! KM byla jen taková třešnička na dortu nevkusného hnusu. Jaké byly výsledky víme, hokejový projev jsme zhodnotili. Vážně nemám pocit, že by se mi investice téměř tisícovky a především dvou večerů a jednoho odpoledne vyplatila do té míry, abych na příštím domácím zápase nezbytně musel zase být. *FUCKU* Břízy si vážím, protože toho pro Spartu udělal hodně nejen jako brankář, ale i jako funkcionář. Kdo ví kde by Sparta byla kdyby ji nevytáhl několikrát v největších problémech z bláta. Na druhou stranu prostě klub uchopil a vede divným směrem. Sparta už delší dobu i přes řadu změn a výměn přešlapuje na místě. Připadá mi dlouhodobě, že se ve Spartě začíná strašně brzy bláznit (a Bříza mezi prvními), když se dočasně nedaří namísto trochy trpělivosti. A mám pocit, že spousta změn se v poslední době provedla jen napůl. Ani já nemám pocit ze Sparty, že by šlo, jako dekády předtím, o klub, kde se táhne za jeden provaz v kabině i v kancelářích. Spartě strašně chybí tmel jakým býval pan Sivek, který uměl dostat lidi v klubu i fanoušky na svoji stranu. Tehdy ze Sparty naposledy sálal opravdu klubový duch, i když se po roce 2007 už nepovedlo získat žádný další titul. Aby Sparta vypadla ve čtyřech zápasech ve čtvrtfinále a převážná většina lidí zůstala na místech v hale a po posledním utkání hráčům děkovala, vyvolávala největší opory i šéfa klubu to jsem před rokem 2008 nezažil a asi už nikdy nezažiju. Musím souhlasit, že Sparta na mě působí poslední roky stejně: jako ukázkový podnik zábavního průmyslu. Konzum, byznys, cirkus. Když to přeženu, už je skoro k nepoznání jestli v O2 aréně hraje hokej Sparta, přijede tam cirkus od Berouska, megalomanská projekce dinosaurů nebo přikvačí zapět své normalizační hity Míša David. A to dle mého názoru není vůbec dobrý směr. *NAPR**** "

Čert vem nářky na O2 Arenu jako budovu. Beztak s tím nic neuděláme, že tam hrajeme. Ale vedení Sparty by mělo mít zájem abychom se tam cítili dobře. Já se tam cítím jak v cirkuse a z prezentace je mi akorát tak stydno :-! "kiss me" je na pomyslném žebříčku úplně nahoře hned nad šíleně hlasitou disko hudbou... :-!

5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 16:05

Víte co je nejhorší? Že nikdo neví co je pravda. Jedna strana nadává na Břízu jako na člověka, který se chová špatně k hráčům a lidem pod sebou a druhá strana zase říká, že je až moc hodnej 8-) A teď si z toho něco vemte.

Mrazíku, to máš pravdu, to byl ultra tragéd 8-)

5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 15:45

Taky si myslím, že my nutně potřebujeme zápas, kdy nám to tam napadá. Musíme být po včerejšku hodně dole psychicky. Dotaženej zápas, kdy je meleme ve třetí třetině a takhle to prosrat. Olomouc je na tom teď blbě. Tohle bude enormně důležitý zápas pro naše sebevědomí.

5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 15:02

reakce na Mrazík: ,,No, souhlasil bych s tím, že jsme pomalí a všude pozdě …. a to..." zobrazit příspěvekNo, souhlasil bych s tím, že jsme pomalí a všude pozdě …. a to je tak asi vše.

Rozhodně mi nepřijde, že by na to hráči kašlali, naopak, snaží se, ale to je zoufale málo. Navíc, když už se povede výsledek dorovnat (čím jiným, než vůlí) tak dostaneme zase takovou ťafku těsně před koncem. Hlava hráče dělá hrozně moc a pokud se delší dobu nedaří, tak je a bude stále těžší se z těch *** vyhrabat. …. Osobně nechápu, proč již nedošlo k nějakým trejdům, protože několik hráčů by si ho jistě zasloužilo. Vrána, při vší úctě k němu, není a nebude tím tahounem, kterým by měl být a takových je tam víc.

Nechápu, na co se čeká?? Ten tým se prostě neprobere nějakým zázrakem, ale jedině novým impulzem a tím by mělo být posílení kádru a hráčské výměny. …. Pokud tohle na Spartě nepochopí, budeme se v tom plácat dál.
"

Jedna věc je pochopit, že tito hráči by měli odejít a druhá věc je, aby je někdo chtěl...

5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 13:53

Ještě dovětek k těm transferům. Bylo to myšleno tak, že to nemá koncepci. Prostě přešlapujeme na místě. Střílíme do tmy. Už teď v lednu se musí tvořit kostra týmu na příští rok, tak abychom zase nezaspali...

5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 13:25

reakce na kvcr: ,,Ono si navíc dovolím říci, že "za Kalouse" je trochu..." zobrazit příspěvekOno si navíc dovolím říci, že "za Kalouse" je trochu široký pojem. Pokud se budeme dívat na jeho druhou sezónu, kdy ho Sparta vylila po 17. kole z 10. místa, pak můžeme srovnávat. Pokud ale započítáme do hodnocení i jeho první sezónu, kdy skončil v ZČ třetí s 94 body a těsně prohrál ve finále Ligy Mistrů, pak si myslím, že bychom k němu nebyli spravedliví. Ona ta zpackaná sezóna po neúspěšném play-off samozřejmě přebila tu jeho dobrou práci, ale nemyslím si, že by měl být symbolem nejhoršího, co jsme kdy na Spartě viděli. A že ten propad nijak nezmírnil ani pan Výborný s mnoha posilami k dobru, to taky o něčem vypovídá. Skoro by se nabízelo vysvětlení, že totiž nějaký cholerický činovník na tým "působil" tak dlouho, až se ucho utrhlo (viz.Lukášova informace níže). "

Tak ono je to patrné i selský rozumem. Vyměnilo se několik trenérů včetně mezinárodně uznávaného odborníka a Vejby, protočily se desítky hráčů a žádná viditelná změna nenastala. Čili pokud je vidět, že změna trenérů a hráčů nepomáhá, tak by měli vyvodit důsledky ti nad nimi. A nutně to nemusí znamenat jejich odchod. Klidně zamyšlení se nad sebou, zda to dělám správně, zda nechci něco udělat jinak, jestli se nechci chovat jinak...nevím. Jsou to jen domněnky, nevidíme do toho - nicméně to, že Sparta už dlouhou dobu přešlapuje na místě je pravda. A druhou věcí jsou transfery v průběhu sezóny. Mě přijde, že tady se prostě nic neřeší. Dříve byla Sparta čtvrtá a už se všude řešilo, jak špatně hraje a dusili se hráči a trenéři. Jenže ti hráči ten tlak ustáli a nakopli to. Tady hrajeme úplnou tužku a přijde deset tisíc (Boleslav, Pardubice). Což je na jednu stranu hrozně fajn, ale na druhou to vypadá jako, že se nám tohle líbí. Další věc, kterou kritizuju dlouhodobě je atmosféra ve Spartě. Není možné, aby se dávali hráčům statisíce měsíčně a pak se šetřilo na "obyčejných" zaměstnancích. X lidí nezávisle na sobě mi řeklo, že si na Spartě těchto lidí neváží, nedokáží je zaplatit, motivovat a že je tam napjatá atmosféra. Tito lidé odvádějí nevděčnou práci. Plive se na ně pak i od fans, protože se jejich práce sveze s tím, co hrají hráči na ledě. Proč tohle píšu? Protože v době, kdy tu byl V. Sivek, tak klub fungoval jako jedna rodina od nejvyššího vedení po posledního ledaře. Dělalo se to srdcem (nebo nám - plebsu to aspoň tak přišlo). Teď mi to připadá pouze jako byznys, konzum, cirkus,...prostě jen stroj na vydělávání prachů. Žádné srdce, žádné táhnutí za jeden provaz, program v hale hodný amerických popcornožroutů. Tyhle mezilidské vztahy jsou důležité a pokud mi několik lidí nezávisle na sobě řekne, že je tam dusno, tak to o něčem vypovídá. Stejně jako to, že místo toho, aby před sezónou investovali do odborného kondičního trenéra (např. Břetenáře), tak vezmou Frantu Ptáčka jen, aby ušetřili pár desítek tisíc. A to není nic proti Ferymu. Má své metody, ale za mě bychom se měli inspirovat nejmodernějšími trendy a metodami. Neříkám, že kondice je náš hlavní problém, to určitě ne. Jen na tomto příkladu ilustruji, že se prostě MUSÍ najít peníze na kvalitní zaměstnance (klidně na úkor platu jednoho hráče) a hlavně se MUSÍ TÁHNOUT ZA JEDEN provoz od prvního do posledního zaměstnance a ne mít rádoby navoněnou bublinu, kde je dusná atmosféra...

+1
5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 12:09

reakce na cedak: ,,Já myslím že ne. Sráželo nás víc chyb než letos, ale byly tam..." zobrazit příspěvekJá myslím že ne. Sráželo nás víc chyb než letos, ale byly tam náznaky kombinací a soupeře typu Chomutovů a letos tragických Pardubic byla Sparta schopná dostat pod tlak. Letos nikoli. Je fakt, že výsledky se nelišily, ale umělecký dojem ano. I když je fakt, že to je rozdíl v kategorii mezi čtyři mínus a pět... Jinak jsem velmi rád, žes zmínil Kiss Me, když jsem to na Boleslavi viděl, bylo to jako bych dostal pěstí. Mezi tou spoustou věcí, které mi v té hale vadí, se tato exslávistická radovánka zařadila na druhé místo hned za druhého maskota, kterého i po roce a půl beru jako osobní urážku každého jednotlivého Sparťana. Když to KM zkusili na Spartu pustit v té superhale poprvé někdy loni či předloni, vzbudilo to vlnu odporu a potichu to zase zmizelo, teď to ale silvestrovští popkorňáci přivítali a tak to bude asi natrvalo.
S hodnocením hráčů souhlas, jen bych poznamenal, že Pecha zařadit mezi mlaďasy je asi přínos pro Rouska s Pšeničkou, ale nejproduktivnější hráč týmu toho v takové lajně moc nevyprodukuje, a to je každopádně něco, co jde za trenérem.
:-( "

Tohle jde prý přímo za Břízou, který tu šaškárnu chce, tak já nevím. My vytrvale žádáme o tvrdší muziku a místo toho je nám servírována diskotéka a pak tyhle kund*viny. Hanbou bych se propadl. Tohle nemá s fans kulturou nic společnýho, je to program pro gaučáky a kravaťáky. :-! Já už na to seru ty vole. Jsem tak nasranej na celkovou atmosféru okolo celé Sparty, že už z toho mám permanentně blbou náladu. PR Sparty celkově patří mezi špičku a pak to buď zahodí výkony na ledě nebo tímhle cirkusem typu "kiss me". :-!

+1
5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 11:17

reakce na cedak: ,,nezlobte se ale Arres má svým způsobem pravdu, za Kalouse nebyly..." zobrazit příspěveknezlobte se ale Arres má svým způsobem pravdu, za Kalouse nebyly výsledky ale takhle strašný to nebylo. S dvěma týmama, s kterýma budeme hrát play out jsme prohráli "doma". Boleslav v tom vyhraném zápase vypadala podivně nemotivovaná. S kým chtějí opravdu vyhrávat? Jestli tým nepodržel Výborného a hodně podobný tým nepodrží nyní Kruppa, je chyba v týmu a ne v trenérech, takže já bych Kruppa podržel. Ne tak půlku hráčů... "

Takhle strašný to nebylo? Bylo to úplně to samé.

5.jpg
Schaschek +669
03.01.19 v 11:05

Odvolání Kruppa je asi stejně pravděpodobné jakože se Jágr vrátí do NHL, tady bych krotil vášně...

Včerejší koncovka utkání byla už moc i na mě, který se snaží být pozitivní co se týče Sparty.
Nechat si utéct zápas, ve kterém dotáhnu manko, devět vteřin před koncem je fakt totálně nezodpovědné. A tady si myslím, že to byla chyba trenérského štábu. Nechat hrát Pavelku na Vantucha, který má proporce jaké má je prostě chyba. Měl tam být nějaký vysoký bek.

Paradoxně mě včerejší výkon nepřidal tak hrozný. Jistě - první třetina obrovské chyby, třetí gól chyba Machovskýho, ale zbytek utkání tam ta bojovnost a snaha byla. Hosty zachránila několikrát tyč. Jenže všechno tohle nadšení z relativně dobrého výkonu ve zbytku utkání zhatí totální neschopnost devět vteřin před koncem... :-! Tohle se nemůže stát, kór při letošní vyrovnanosti!

Problém je i v tom, že jsme se namlsali první místem, které dle mě bylo docela nezasloužené. V drtivé většině zápasů jsme byli horším týmem, jen nás držel Machovský. Nyní prostě hrajeme to, na co při současné formě máme. Hráči, na kterých to má stát jsou už za zenitem a Pech na všechno nestačí.

Vrána už je mimo dvě sezóny a stále nosí céčko. Sparta od něj čeká, že bude tahoun na ledě, ale tak tomu není. Kumstát to samé. Jarůšek? Odehrál tu po příchodu vloni pár dobrých zápasů a od té doby totální tužka - ostatně myslím, že ho budou trejdovat, protože už ani nenastupuje. Buchtele? To samé jako Vrána. Včera sice gól, ale je to jen slabý odvar toho, co hrál dřív. Kam se vytratil? A tak bych mohl pokračovat dál a dál...

Pak se můžeme bavit o odpovědnosti za složení týmu. To jde jasně za Brošákem. To on měl vidět, že výkonnost Vrány má sestupnou tendenci a neměl s ním při skladbě týmu počítat na pozici lídra. Uwe přišel ke kádru, který byl aspoň z půlky pod smlouvami, příští sezónu si to složí tak, jak bude chtít.

No a pak je tu faktor Bříza. Několik lidí z mého okolí mi sdělilo, že má občas k hráčům chování jak řeznický pes. Zde je možná důvod, proč sem ti hráči ani nechtějí jít a nemůžeme sehnat adekvátní posilu. Jedna věc je nemít koule hrát za Spartu a radši nastoupit za tým, kde není takový tlak a druhá věc je, že pokud mají hráči negativní zkušenost s Břízou, tak si to mezi sebou řeknou a logicky se sem nepohrnou. Jenže Břízovi vděčíme za to, že Sparta nezmizela z hokejové mapy a hlavně majitel (bílý kůň) asi těžko skončí. Takže tady to prostě nemá řešení.

Co by nám pomohlo? Logicky dva techničtí hráči, kteří umí zavést puk, ale je někdo takový na trhu? Půjde sem? Máme na něj peníze?

Roky tady voláme po tvrdé Spartě plné bojovných hráčů a když to máme, tak nám zase chybí technici *NE* Ono by teda úplně stačilo, kdyby hráli hráči to, na co mají (nebo by měli mít). Pak bychom hráli klidnou šestku a nikdo by nic neřešil.

A jako třešničku na dortu nám je servírována zábava typu "kiss me" a disko show. Pamatuju časy, kdy jsme se smáli slávistům, že O2 Arena je cirkus a teď ten cirkus máme sami. Je mi z toho blivno :-!

+4
5.jpg
Schaschek +669
22.12.18 v 10:41

Po přečtení posledních komentářů jsem, zdá se, jediný komu to včera nepřišlo tak strašný...

Já tam viděl vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro domácí. Nicméně musíme hrát líp. Pořád chybí jeden dva techničtější hráči, co zavezou kotouč a hlavně produktivita se musí zlepšit.

V Plzni to bude hodně těžký a trošku se bojím, aby se proti nám nevytáhly Pardubice.

5.jpg
Schaschek +669
07.12.18 v 13:16

reakce na Gapin: ,,Koukal jsem se znova na ten zakrok na Vranu. A i kdyz obecne normalnim..." zobrazit příspěvekKoukal jsem se znova na ten zakrok na Vranu. A i kdyz obecne normalnim lidem (ono z brna toho moc normalniho teda neni) nic zlyho nepreju, tak panu Cermakovy preju jen to nejhorsi a doufam ze mu na lede nekdo ukonci predcasne karieru a pokud ne, tak snad ho karma dobehne v osobnim zivote. Tohle je zm.rd ze vetsiho vym.rdance momentalne po lede aby clovek pohledal. Tam byl jasnej umysl, ten moc dobre vedel ze tam Vrana tu nohu ma a nemel sebemensi snahu s ni uhnout aby ten stret zmirnil. Jasna 5+dk+vymlatit zuby, ohodnoceno pouze 2min trestem. Hribik byl pripodelanej aby nahodou nedostal venku par facek az pojede domu.
Ujcik samozrejme nic dal resit nebude o to strach nemam.
Jestli bude Vrana out, tak uz to budem dohravat asi s dorostencema, marodka neubejva, spis se porad nekdo pridava. Na druhou stranu je potesujici takhle oslabeny to hvezdny brno porazit *FUCKU* nutno dodat, ze takovejch tri zapasu bysme vyhrali asi jen ten jeden vcerejsi."

Jak jsem psal. Jedna věc je držet hubu a nebrečet a druhá nechat si kurvit hráče likvidačníma faulama. Věřím, že ten podnět od Sparty by přijít měl. Toho vykurvence by měl někdo přímo na ledě trefit. V NHL by neodešel po svých. Dvouminutový trest nechápu. Tohle bylo zcela určitě na 5+DKU.

+1
5.jpg
Schaschek +669
07.12.18 v 12:58

reakce na frafont: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/352248/jen-spa..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...
Kruppův přístup se mi líbí čím dál víc - když to hráčům nejde, tak v maximální možné míře to vyřídit jenom uvnitř týmu a nedávat hulákáním náboje bulváru... *SALA* "

Mě se líbí tahle pasáž, to by si měli uvědomit všichni ti vidláci, co furt píší o tom, jak jsme bohatý klub.

Takže navenek hráči vystupují jinak, než pak v kabině?
„Ano, velkohubé hráče nemáme, i když to od nás asi každý očekává. Všichni čekají, že budeme arogantní, že budeme říkat, jak skvělí jsme. Nejlepší! Tohle ale není povaha současné kabiny, ani já sám to nechci. Přijde mi, že Sparta je v Česku pořád vnímána jako nejbohatší klub, který má, na koho si ukáže. Kdyby to tak bylo, dáme Tomáši Plekancovi dvakrát víc než Kometa a třeba bychom ho měli. Tak to ale není. Nevím, kde se to bere, asi z minulosti. Dnes je situace ale úplně jiná.“

5.jpg
Schaschek +669
06.12.18 v 17:22

reakce na Rudin: ,,Já jsem si spíše myslel, že on zájem měl a nepustil ho..." zobrazit příspěvekJá jsem si spíše myslel, že on zájem měl a nepustil ho Klagenfurt. Nevím, jestli je Petersen typ českého uprděnce, který se bojí jít do velkého klubu, nějak mi to nehraje, v Německu měl fakt super statistiky. Kdo ví, co jej zlákalo do EBELky. Pokud se nechtěl jít kvůli Břízovi, moc se tomu asi nelze divit, ale v takovém případě by měl nastoupit Uwe, i když si myslím, že v tom zaangažovaný byl."

Tohle nebylo na něj, ale na jiné hráče. Petersena nepustil klub, ale tak třeba se to ještě změní.

5.jpg
Schaschek +669
06.12.18 v 17:05

reakce na Rudin: ,,To je škoda, statistiky má vážně parádní. Akorát mne..." zobrazit příspěvekTo je škoda, statistiky má vážně parádní. Akorát mne překvapuje, že z takové soutěže, jaká současná DEL je a ještě k tomu, z jakého klubu, tedy Eisbarenu Berlín jde hrát EBELku do Klagenfurtu. Se vší úctou k této soutěži."

Bohužel škoda no. Co vím, tak je problém v tom, že český hráč dostane nabídku totožnou nebo mu Sparta nabídne víc a on se stejně rozhodne pro něco, kde mu dají míň, ale má tam víc klidu. Prostě se bojí toho tlaku, který tu je a radši zvolí klidnou variantu. Druhé info je, že je to kvůli Břízovi no 8-) Každopádně mě překvapuje, že ty hráči nemají koule jít do klubu jako Sparta. Pak to vypadá jak vypadá -> Všichni posilují a my sušíme hubu :-!

5.jpg
Schaschek +669
06.12.18 v 16:27

"in dieser woche trudelte beim KAC ein kaufangebot (sparta prag) für stürmer nick petersen ein. die kurze antwort lautete: "unverkäuflich"

Tak nic...>-(

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. února - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (47.kolo)
  • 27. února - 18:30
    19.png