Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1500
13.02.20 v 11:13

reakce na Gapin: ,,Ty strakonicka obrizko drz se radsi svoji demence a nenacuhuj nekam..." zobrazit příspěvekTy strakonicka obrizko drz se radsi svoji demence a nenacuhuj nekam kam tvoje dusevne chory pulmozek nema ani snahu na pochopeni. Vylemtej si Dudaka a jdi se stejne postizenejma okopavat zahonky kolem zvlastni skoly. Mozna dostanes za odmenu Eskymo. Ale bacha to je zmrzlina, to se nestrka do zadku."

:-D Tys zase bumbal co? Že se na ně nevykasleš :-D

5.png
Schaschek +1500
13.02.20 v 00:02

Btw: to, že se tam Koukal pět minut válí a pak další střídání hraje, to je taky dost k smíchu na hokejku 8-) nezbývá než věřit, že karma zaúřaduje.

+4
5.png
Schaschek +1500
12.02.20 v 22:48

Vezmu to trošku obsáhleji.

Dneska za mě slušný výkon Sparty, který devalvovala maximálně tak impotence v útoku. Někdy jsi prostě herně lepší a prohraješ, protože nevyužiješ šance zatímco soupeři tam spadne všechno. Takže až sem jsem s dnešním zápasem v pohodě.

Hlavu mi neberou jiné dvě věci:

1. Ve fotbale bylo vždycky pravidlem, že kmenový hráč prostě nenastoupil proti svému týmu. Nám naši kmenový hráči dávají góly a nikdo se nad tím nepozastaví, protože co? Protože jsme zase Mirci Dušínové. Ať už to, že pustíme tři hráče v momentě kdy přijde nový trenér na repre sraz přes to, že nepodáme protest v momentě, kdy nás zařízne sudí.

2. Otázka Mirků Dušínů se týká i bodu číslo dvě. Jak je do vole ***e vůbec možný, že nám Klíma zrakví gólmana a nic se mu nestane? Místo toho slavení jak kdyby vyhrál Stanley Cup měl ležet v krvi bez zubů! 99 ze 100 týmů by mu dalo po hubě, my jsme ten stý tým. A kdyby se náhodou objevil argument, že nechtějí mlátit hráče se kterým strávili celou přípravu, tak rovnou říkám, že je to bullshit! Tohle si prostě hráč nesmí dovolit. Zase jsme dali soupeři signál, že si necháme všechno líbit!

I houpací kůň by pochopil, že takhle slavit góly do sítě týmu, kterému patřím, je prostě špatně kór po tom co jsem mu vyřadil gólmana ze hry. O Nedomlelovi jsem si (krom bitek) nemyslel nikdy nic dobrýho. Když tu byl, tak jsem v každém střídání trnul, že to posere (což se ve většině případů i stalo), takže tím provokováním fanoušků na konci mě ani nepřekvapil. Jak on tak Klíma asi nebudou nejostřejší tužky v penálu, ale nějakou pokoru k týmu ze kterého jsem přišel bych očekával.

Takže za mě dobrý výkon z naší strany, ale všechno přebilo to naše přizdi***ství a neschopnost pomstít zákrok na gólmana. S tím ať jdou fakt do ***e *NAPR****

+6
5.png
Schaschek +1500
08.02.20 v 18:44

isport.blesk.cz/clan...

Pár dní zpět jsem psal, že chce do USA...

5.png
Schaschek +1500
07.02.20 v 12:51

reakce na rad55: ,,Jo, vypadá to, že si chtěl Hlína pojistit Jandače na příští..." zobrazit příspěvekJo, vypadá to, že si chtěl Hlína pojistit Jandače na příští sezonu, už v době kdy zřejmě na Spartě věděli, že Kroupu neprodlouží. Po tom kotrmelci dohodli Hořavu, ten ale deklaruje, že nechce být jen ,,spasitel" evidentně měl info o jednání s Jandačem, tak si řekl, ať jde hned. Smlouvu mají oba stejně, do konce příští sezony. Tak uvidíme co bude dál a jak to klukům půjde. *KAMOSI* Další rozhovory stejně budou už jen PR. Takže nic lepšího nás už nepotká *VYHLIZI* "

Tak je veřejné tajemství, že Krupp chce dlouhodobě do Ameriky, tak předpokládám, že bude chtít zkusit štěstí tam.

+1
5.png
Schaschek +1500
07.02.20 v 12:40

reakce na Gapin: ,,Ono takove to co jsme si vsichni mysleli, ze pokud tu bude Ton tak..." zobrazit příspěvekOno takove to co jsme si vsichni mysleli, ze pokud tu bude Ton tak Jandace nevezme, jsme si mysleli jen my tady a jeste jsme to povazovali za vec pres kterou nejede vlak. To ze s Jandacem byli v kontaktu delsi dobu je zcela jasny. Ted mi napada jak Jandac daval ten rozhovor pri zapase v Drazdanech, tak ted uz mam spis pocit, ze nevypadal jak zhrzenej vocas, ale spis jen nechtel rict neco aby nedal duvod k nejaky spekulaci.
No pro nas to ma spis jeden dusledek a to ten nejhorsi ze vsech. Kdyz odejde Horava, tak tenhle tu na 99,9% zustane jako hlavni kouc."

To mě děsí nejvíc. To, že podle toho co říkal, s ním byl už v kontaktu Hlinka ohledně příštího roku. Myslím taky, že Ton s Jandačem na pivo nebude a kamarádi z nich nebudou, ale v rámci práce budou ty vztahy korektní.

+1
5.png
Schaschek +1500
06.02.20 v 01:24

www.sport.cz/plus/cl...

Jste zvědavý, jak vás přijmou fanoušci? Někteří z vašeho návratu neskáčou radostí...
Je plno lidí, kteří mi budou přát, ale i těch, kteří mi naopak budou nadávat a řvát na mě. Na to už jsem ale celkem zvyklý. Hlavně si přeju, aby se sparťanský fanoušek choval slušně, radoval se ze hry a případně i z nějakého úspěchu.

Já mu dám slušně *FUCKU* tohle vychovávání fanoušků nesnáším *FUCKU* Stejně jako dělání si alibi ("případně i z nějakého úspěchu").

Ale dobře, dost už se Pepkem, snad konečně něco vyhraje :-D

+2
5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 23:05

reakce na loupák: ,,Chtěl bych se vás všech zeptat a předesílám, že nejsem žádnej..." zobrazit příspěvekChtěl bych se vás všech zeptat a předesílám, že nejsem žádnej Jandačův advokát.
Je tu někdo, kdo po tom prohraném domácím finále s Libercem stál v hale a sice plnej smutku, ale těm klukům tleskal? Opravdu tehdy nešla ani trocha toho potlesku, toho poděkování za skvělou sezonu, která jen o fous nedopadla i za Jandačem?"

Ale jo, ale Karlos to tady popsal tak jak to mám já. Mě vadí Jandačovo uplakánství a alibismus možná ještě víc než to, že nikdy opravdu nic nevyhrál. Kolikrát jsme byli svědky výmluv na všechny a všechno.

Ale to je fuk. Nic jinýho než věřit, že to bude klapat, nám nezbývá.

+1
5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 20:48

reakce na Vojta: ,,Kromě výměny trenérů a změny stylu hry v posledních zápasech..." zobrazit příspěvekKromě výměny trenérů a změny stylu hry v posledních zápasech jsem si všimnul ještě jednoho trendu, asi to je trochu kontroverzní téma. Ale přijde mi, že fanoušci v našem kotli jsou poslední dobou hrozně ubrečení při férových zákrocích soupeře. Netvrdím, že pískat na rozhodčí, když zcela evidentné poškodí Spartu, je špatně - naopak. Ale třeba s Vítkovicema jsem také viděl spoustu tvrdých ale naprosto férových zákroků na naše hráče, které k hokeji patří a rozhodně se po nich vylučovat nemá. Všechny ale skončily pískotem, nadávkama atd. To pak ta oprávněná naštvanost po špatně odpískané situaci naprosto ztrácí na hodnotě, když se o nás začně tradovat, že si stěžujeme i kvůli naprostým maličkostem. Nechci se moc navážet do vlastních řad, ale zkrátka jako problém to vidím a přijde mi to zbytečné..."

Už zas *KOSA*

Zajeď si do Plzně nebo kamkoliv na Moravu. Tam uvidíš jak pískat a nadávat a jak vytvářet tlak na rozhodčí.

Vůbec nechápu co se zase řeší *KOSA*

+3
5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 17:22

reakce na Kubajs: ,,Nejvíc mě na tom štve, že teď jsme dali zase důvod být..." zobrazit příspěvekNejvíc mě na tom štve, že teď jsme dali zase důvod být ostatním pro smích. Jandač prostě nemá dobrou reputaci a ani my fanoušci jsme ho tady nechtěli.
Upřímně doufám, že hlavní slovo bude mít Hořava a bude to dobrá dvojka. Nejlepší by bylo vyhrát titul, všem zavřít ústa a bylo by!

Každopádně jsem sparťan, budu fandit, věřit a podporovat i kdyby na lavičce stál pavián s orangutanem!
Po repre pauze věřím v návrat marodů a jízdu , která tady dlouho nebyla! *SALA* *SALA* "

Ostatní ať si vylížou řiť. Co je nám do ostatních?

+6
5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 17:21

Věděl jsem nějakých pár dnů dopředu než to prosáklo, že se o tom vůbec uvažuje. Do poslední chvíle jsem doufal, že se nedomluví. Každopádně klacky mu házet pod nohy nebudu, ale nadšený nejsem ani trochu *KOSA*

Jinak, abychom tu nespílali vedení v čele se Snopkovou a Hlinkou s Tonem. Jandače chtěl výslovně Hořava. To je jediné co ve mě vzbuzuje trošku optimismu -> že tam Jandač není dosazenej zeshora.

5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 16:30

reakce na Mišák: ,,Já měl za to, že díky působení Tona je tohle nepředstavitelný,..." zobrazit příspěvekJá měl za to, že díky působení Tona je tohle nepředstavitelný, ale tak možná to není tak horký, jak by se mohlo zdát.
Každopádně se tady rýsuje podle mýho pro většinu dost nepěkný scénář... Hořava to v průběhu příštího roku zabalí a Pepa zůstane na lavičce sám *SILENY* "

Přesně toho se bojím i já.

5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 16:13

reakce na loupák: ,,Tak jasně, tohle máme v sobě asi všichni, ale je to pryč. Raději..." zobrazit příspěvekTak jasně, tohle máme v sobě asi všichni, ale je to pryč. Raději budu věřit, že jsme jim to letos schopni vrátit a těšit se na to, než se pořád vrtat v něčem co tu bylo před půl stoletím, nadávat a bejt naranej. To k ničemu nepovede."

Hlavně se do psí prd.le nikdy nemělo stát, že se sem vrátí. Ten člověk má absolutně nulovou sebereflexi. Ještě řekne, že tu odvedl dobrou práci ty voe... :-!

+1
5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 16:02

Taky nebudu vyskakovat dva metry do vzduchu a řvát Jandač ven (byť si to myslím), ale vypadnutí s Brnem v momentě, kdy jsme měli nejlepší tým v lize (podle jmen a hlavně podle výdajů na áčko) mu NIKDY nezapomenu.

+1
5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 15:35

Ty voe zlý zvěsti se potvrdily. Pepek z Loděnice. Wtf :-!

+1
5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 11:49

Tady to z toho taky vycucli:

www.sport.cz/hokej/e...

5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 11:48

reakce na Mandor: ,,mam dotaz, unikl mi ten rozhovor. Rad bych si udelal vlastni obrazek,..." zobrazit příspěvekmam dotaz, unikl mi ten rozhovor. Rad bych si udelal vlastni obrazek, tak jen prosim info. Kde se objevil?
Diky"

Jakej myslíš? Buchtele měl po zápase včera, kde tohle říkal. Já to jen přepsal.

5.png
Schaschek +1500
05.02.20 v 10:45

reakce na Gapin: ,,Já už bych hlavně nechal Kruppa Kruppem a soustředil se na věci..." zobrazit příspěvekJá už bych hlavně nechal Kruppa Kruppem a soustředil se na věci příští.
A hlavně bych rád aby se neřešilo to jak u nás skončil. Myslím tu konrétní situaci, kdy je spousta lidí schopný si myslet, že ho i s Nedvědem nenechali nastoupit do autobusu při cestě na zápas někde v Průhonicích. To je takovej žvejk, že až se člověk diví kdo je schopnej okolo toho nakecat milion nesmyslů.
Dokážou lidi pochopit, že se na ten zápas jelo den předem? A že se to řešilo v ten den? To měli jako než ten autobus odjel, jim říct, vy dva tady počkejte, my se rozhodnem jestli vás nevyhodíme? Nerozhodoval o tom jeden člověk, co kdyby se rozhodlo, že ho tam ještě na dva zápasy nechají? To by za nima pak jeli sami vlakem? A nebo je nechat odjet a říct jim to až v Třinci? Já v tomhle postupu nevidim nic nestandartního a kdo někdy dělal v nějaký větší firmě, tak to pochopí taky. A jsem přesvědčenej o tom, že Krupp i Nedvěd to pochopili taky."

Je to tak jak říkáš. Záměrem vedení Sparty rozhodně nebylo s oběma trenéry vyj.bat. Jeli tam den předem a konečné rozhodnutí padlo až v momentě, kdy už byli na cestě. Stavovali se na oběd a než aby jeli trenéři až do Třince (a pak zpět), tak jim to řekli při obědě (nebo po to já nevím). Už bych se v tom nerejpal byť včerejší rozhovor Buchteleho mě jak pobavil, tak i zklamal. Hráčské kliky proti trenérovi a jeho odstavení je ta největší sviňárna. Budu (se snažit) věřit tomu, že tomu tak nebylo a koukat dopředu.

5.png
Schaschek +1500
04.02.20 v 23:49

A potvrdil by to i článek od Dudy (bohužel premium)

isport.blesk.cz/clan...

Upřímně nejsem příznivcem revolty proti trenérovi a z tohohle to prostě tak vypadá. Mrzí mě to.

5.png
Schaschek +1500
04.02.20 v 23:30

Rozhovor s Buchtelem zajímavý z pohledy narážky na hru pod Kruppem. Nevím jestli to tam slyším jen já, ale přijde mi, že ho úplně v lásce neměl no *NE*

"tak já si myslím, že se celkově ten obraz hry úplně změnil, to asi vidí i všichni na tribunách jako že hrajem úplně jinej hokej, takže jestli přijede nějakej bek nám pomoct, tak je to úplně jedno, prostě bude plnit ten systém, který jsme teď nastavili a je vidět, že to prostě funguje..."

+1
Další stránky:

Vladimír Zábrodský

zabrodsky.jpg

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<04 / 2020>>
Po
Út
St