Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.jpg
Schaschek +669
09.01.19 v 13:46

reakce na frafont: ,,Ona je celkem reálná možnost, že Machovskýho nám po sezóně..." zobrazit příspěvekOna je celkem reálná možnost, že Machovskýho nám po sezóně sebere někdo z KHL, smlouva nesmlouva. Pak by to trochu smysl dávalo, i když teda pochybuju, že zrovna Sedláček je kdovíjaká výhra."

Sedláček má smlouvu do konce sezóny. To si spíš myslím, že pošlou Honzíka na hostování (Uwe mu dle některých informací moc nevěří) nebo ho zkusí vytrejdovat za někoho z pole.

5.jpg
Schaschek +669
09.01.19 v 13:12

www.hokej.cz/velka-r...

Pár hodin nazpět jsem se to dozvěděl, ale nějak mi to pro Spartu nedává smysl...

5.jpg
Schaschek +669
08.01.19 v 16:39

reakce na cedak: ,,Já jsem na něj hodně zvědavý a stejně jako další tady..." zobrazit příspěvekJá jsem na něj hodně zvědavý a stejně jako další tady netuším, jestli to bude přínos nebo ne, samozřejmě doufám, že nám pomůže. Nicméně jestli Broš pustí do novin jak intenzivně pracuje na posílení útoku o dva hráče a aktuální výsledek je, že koupíme hráče ze zoufale posledního týmu první ligy, nepřipadá mi to jako relevantní výsledek. Doufám, že další posilu "ulovíme" aspoň v Havířově O-) "

Upřímně si myslím, že bude hodně těžký někoho kvalitního (čti hráče 1-2. lajna) získat.

5.jpg
Schaschek +669
08.01.19 v 12:06

Musím říct, že jsem se zase skvěle *** po přečtení komentářů pod článem o příchodu Klímy. Neodehrál tu ještě ani minutu a hned mají všichni jasno... :-!

+1
5.jpg
Schaschek +669
08.01.19 v 12:06

reakce na Anguilla: ,,Nee měl sem dělat VIP ochranku což dělám normálně a pak ráno..." zobrazit příspěvekNee měl sem dělat VIP ochranku což dělám normálně a pak ráno mi ženská řekne že jdu do stánku tak sem to na jeden den dal.. "

***, si to měl napsat bys nám to markoval jako vodu 8-)

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 15:36

Navrch prstence? Režie je až u stropu na podélné.

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 15:07

Nicméně je teda pravda, že v lecčem souhlasit mohu.

Hudba - s režií zápasu komunikuji pokaždé, když se mi zdá něco nestandardního.
Spolupráce se spíkrem - zde nemám pocit, že by to vázlo a když, tak je problém v tom, že se všechno řeší ve vteřině a občas něco rozjíždím a než se to dostane k nim nahoře, tak pustí hudbu. Ale tohle není o nějakém naschválu, spíš, že aby to bylo dokonale synchronizované, tak bych musel mít nějaké sluchátko a to fakt nechci.
Množství reklamy - věc, kterou neovlivníme. Sponzoři solí peníze a chtějí být vidět, tady dle mého nelze změnit nic.
Občerstvení - Asi stejný případ jak s reklamou. Mě obecně sere to hnusný pivo. Dokonce jsem někde na FB reagoval přímo pod článkem a označoval tam Staropramen a ty napsali, že to prošetří (čti udělají hovno). Nevím úplně do jaké míry si může Sparta diktovat. Hala není naše (jsme tam v nájmu) a mám takový dojem, že jsem to řešil sezónu zpět a že přes výběr občerstvení nejede vlak.

Můžu porovnávat např. s Libercem, kde je to nämlich stejně hnusný a ještě mají zálohované kelímky a po zápase nemají drobné, svině jedny :-!

Sečteno podtrženo. Věci, které lze ovlivnit určitě budeme řešit klidně i s Břízou pokud to bude potřeba. Ale podle mě reklamy a občerstvení - tady no way...

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 14:37

reakce na Mandor: ,,Prosím neber to jako kritiku. Spíš se usmívám. V dobách..." zobrazit příspěvekProsím neber to jako kritiku. Spíš se usmívám.
V dobách dávných, ale ne až moc dávných (roky 1985 - 89) se taky diskutovalo, trochu kritizovalo a říkalo se tomu "Pěrestrojka". To byl krásný počeštělý výraz. Vtip byl v tom, že necháme ostatní mluvit a uděláme si to podle sebe. Oni budou mít pocit, že něco ovlivní a my budeme mít to co chceme.

No a tady je to celkem stejné. V O2 aréně už hraje Sparta dost dlouho, od začátku se diskutuje, navrhuje, oponuje a vysvětluje. A co se změnilo?
Hudba: té tvrdé je rozhodně méně, převažuje tupé disco.
Spolupráce se spíkrem: stále stejná mizérie
Množství reklamy: stoupající tendence
Občerstvení: čím dál větší blaf.

Nechci tím říct, že nemá smysl se snažit a už vůbec nechci říct, že to děláte blbě. Chci říct, že v dobré víře děláte zbytečnou práci. Pokud o změnu neusilují obě strany, nemůže se nic změnit.
A Sparta, potažmo Bříza a Kellner změnu prostě nechtějí. Shlédli se v systému fungování klubů NHL a jdou si zatím. A mají dost síly a možností jak si to prosadit.
Nevím jestli někdo z vás byl na zápasech NHL, ale tamní atmosféra je něco k čemu se blížíme. Konec konců v Liberci a svým způsobem v Pardubicích mohou vyprávět.

Ale stejně vám držím palce a svým způsobem vás obdivuji. Byl bych moc rád, kdyby jste uspěli. ale . . . . . . . .
Jen já ve svém věku na tohle už nemám nervy a ani chuť.
"

Mám na tohle poněkud jiný názor a myslím, že i trošku lepší náhled neboť se těch komunikací přímo účastním. Ani to neberu (zatím) tak, že by s námi vyjebávali.

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 14:26

reakce na Kimi R.: ,,Děsí mě u něj dvě věci 1 ) počet klubů , které už letos..." zobrazit příspěvekDěsí mě u něj dvě věci 1 ) počet klubů , které už letos vystřídal 2) divnej konec v Chomutově . "

On ten divnej konec mohl být způsobený tím, že pokud se o něj zajímala Sparta a zaplatila víc než Chomutov, tak se prostě sbalil a odjel i na popud táty. Nicméně jako charakter moc nepůsobí, to je pravda 8-)

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 14:26

reakce na Anguilla: ,,Tak mě zdroje nelhali že je to Klima nelhali.. "

jj, vím to už od minulého čtvrtka cca 8-)

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 14:01

reakce na Kimi R.: ,,Za mě teda žádná hitparáda . *MIMO* "

Nebudu soudit, dokud neuvidím. Dobrý hráč neroste na stromě a sem se nikdo nepohrne bohužel...

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 13:24

Tak už je to venku i oficiálně. Teď to jen musí potvrdit sama Sparta...

isport.blesk.cz/clan...

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 10:38

reakce na Smazaný uživatel: ,,,,show a to hlavní (sportovní výkon) je upozaděn" Ahoj,..." zobrazit příspěvek,,show a to hlavní (sportovní výkon) je upozaděn"
Ahoj, Lukáši.
Ano , fandění kotle bývá čím dál častěji necitelně přerušováno DJ show a za nepříznivého stavu je pouštěna radostná juchající písnička a nejen děti vesele mávají a poskakují atd....Jenže obávám se, že se v tý Dj show bude pokračovat a vymýšlet další........to KISS me bylo vtipný a taky jsem jim zatleskal.
Domnívám se , že nastal čas na vyjednávání ve kterém ty a další speakrové,bubeníci a Sparťani by měli vyjednat podmínky a kompromisy, kdy a co se bude pouštět. Myslím si , že i pan Bříza chce sparťanský kotel v O2 aréně.
Když v Houskovým Knedlíku zpívají : ,,O kolo Hradce v malé zahrádce..... nepustí jim do toho DJ show.U nás by to mělo taky fungovat.
S pozdravem Holešovice jsou ráj.
Sonyk.
:-! "

Zase musím říct, že komunikace probíhá a rozhodně nejsme ve stavu, kdy si necháme všechno líbit. Prakticky po každém zápase si ty podněty vyměňujeme. Uvidíme kam to bude dále směřovat.

+1
5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 10:36

reakce na MichalM: ,,Tak jsem koukal, že známá firma tohoto fóra Robert Ráž už se v..." zobrazit příspěvekTak jsem koukal, že známá firma tohoto fóra Robert Ráž už se v diskusích na Isportu nejmenuje "Svět hokeje",ale "Lední hokej" ????????????. Ještěže jméno "Vynálezce hokeje" už má pro sebe zabráno jiný Robert. Sice by se postiženým asi posmívat nemělo,ale když si o to koledujou..........????????????"

Ten člověk je nemocnej. Neříkám, že má někdy pravdu, ale jeho kolovrátek nikdo nevydrží dlouho. My jsme ho museli tady taky blokovat.

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 10:35

Včerejší výkon bych charakterizoval slovy - důležitý jsou body a je jedno jak. No jedno...
upřímně po skončení zápasu jsem rozhodně neskákal do stropu nadšením, spíše naopak. Od stavu 2:0 byla Olomouc lepší. Co nemůžu našim upřít byla bojovnost. Skákali do střel a chtěli to urvat za každou cenu a to se povedlo. Ale to neznamená, že jsme z toho venku. Hráli jsme špatně a jiný tým než Olomouc by nás za to ztrestal. Pořád tam chybí přechod do útoku. Strašně puků ztratíme nahazováním na mantinel a následným nedobruslením. Chybí nám tvořivý hráč, který to dokáže zavést a udržet puk v pásmu. Tohle není ta Sparta, kterou chceme vidět. Herní projev byla jedna velká nuda. Takže za mě - ano super - máme veledůležité tři body, ale furt jsme na míle daleko tomu, co bychom měli hrát.

Moc chci věřit tomu, že nás tato výhra (s nulou) povzbudí do dalších zápasů a že se hráči jako Vrána probudí. Ono taky nezbývá nic jinýho než věřit, že se to zlomí...

5.jpg
Schaschek +669
07.01.19 v 10:29

reakce na Anguilla: ,,Co sem slyšel tak je to skutečně Klíma prej se měl hlásit v..." zobrazit příspěvekCo sem slyšel tak je to skutečně Klíma prej se měl hlásit v Kadani či co a Růžička měl nebrat telefon a nevědět že se tam má hlásit tak se prej *** ale co je na tom pravdy... "

Tyhle zprávy mají vždy dvě strany, které si navzájem odporují. Ke mě se dostalo, že si beze slova sbalil v Chomutově věci a nikomu nedal vědět. Chtěli mu nabídnout smlouvu...No pak se do toho vložila Sparta a Kadaň na prachy slyší, to je jasný. Ale co jsem měl možnost ho sledovat, tak hodně bruslí, dohrává souboje. Určitě bych v něm neviděl spasitele, ale my jsme v takových hovnech, že každý impuls dobrej.

5.jpg
Schaschek +669
06.01.19 v 15:53

Kumstát dneska hraje 8-)

5.jpg
Schaschek +669
06.01.19 v 12:22

reakce na marek17: ,,Je to Čech nebo Kanaďan? :-D "

Dobrá otázka 8-) Čech určitě je... *SILENY*

5.jpg
Schaschek +669
06.01.19 v 11:48

Btw: abych přispěl s troškou do mlýna, tak s námi trénuje jeden nový hráč. Ale smí to zveřejnit až 8.1 8-)

5.jpg
Schaschek +669
06.01.19 v 11:47

reakce na MartinMegadeth: ,,Příští MS dvacítek se bude hrát v Ostravě a Třinci. Český..." zobrazit příspěvekPříští MS dvacítek se bude hrát v Ostravě a Třinci. Český výběr bude mít hodně brutální skupinu: USA, Rusko, Kanadu a Německo. Zase pokud česká dvacítka skupinu úplně nepodělá mohla by narazit na přijatelnějšího soupeře do čtvrtfinále. Druhá skupina má složení Finsko, Švýcarsko, Švédsko, Slovensko a Kazachstán. *FRAJER* Mimochodem Břízův čardáš s rozhodčími v zápase s Pardubicemi Ujčík ocenil třicetníkem. (Podobně jako třeba nedávno u Špačka z Plzně.) *POSILOVNA* "

Slyšel jsem, že se skupiny mohou ještě měnit a Kanada má enormní zájem hrát v Třinci...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 22. února - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (47.kolo)
  • 27. února - 18:30
    19.png
    TRI (doma)