Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 16:42

reakce na karlos: ,,Vyse.te se na ty mentály ubohý. Kdybychom postoupili tak oni by v..." zobrazit příspěvekVyse.te se na ty mentály ubohý. Kdybychom postoupili tak oni by v rámci své objektivity stejně tvrdili, že jsme vyhráli díky rozhodčím nebo kvůli tomu že na stadiony nemohli diváci nebo že moc svítilo slunce. Já bych všechny prosil, už na ten hnůj smrdutý nechoďte a když už tam jit chcete, tak nám sem netlumočte ty jejich sra.č.ky co jim tam padají z jejich smradlavých dršek :-! :-! :-! "

Já na ně seru právě. Nevím co to sem furt někdo sere co se děje někde jinde.

+1
5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 16:37

reakce na Hcspikr255tgh: ,,brnensky forum tam se mužou přetrhnout mrdky *NA**** "

Btw: já fakt nevím co tam furt lezete, ať si píšou co chtějí *FUCKU*

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 16:28

reakce na Hcspikr255tgh: ,,brnensky forum tam se mužou přetrhnout mrdky *NA**** "

Jak jsem psal ráno, jen duševní mrzák víc řeší cizí tým než ten svůj.

O to víc si přeju ať uspějeme a všem těmhle košťatům rupne cévka.

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 16:26

Příznejme si, že hrajeme hovno. Liberec od úvodního gólu poctivě brání a jezdí do brejků a my si s tou obranou nedokážeme poradit. Opět to vypadá, že chybí plán B. Když už ale prohra, tak ať to ty *** pořádně bolí.

+1
5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 15:43

reakce na Schaschek: ,,O dost lepší začátek než včera, břevno , pak zbytečný faul a..." zobrazit příspěvekO dost lepší začátek než včera, břevno , pak zbytečný faul a opět prohráváme ***. "

Hlavně tvl nám odpíská ťuknutí do hole a Liberec si tam osekává a hákuje a nic tvl. Co už, jdeme dál!

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 15:15

O dost lepší začátek než včera, břevno , pak zbytečný faul a opět prohráváme ***.

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 14:54

Jebat tygra, jebat udavače! *KOSA* *KOSA*

+2
5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 13:24

reakce na Koty: ,,Děkuji vedení této stránky za normální přístup. Někdo si..." zobrazit příspěvekDěkuji vedení této stránky za normální přístup. Někdo si včera potřeboval přeměřovat páreček a sprostě urážet. Hrr na ně dneska Spartička!! ;-) "

Ban jsme ti zrušili už večer, nikdo nemá za cíl tady banovat sparťany. Víc se k tomu už vyjadřovat nebudeme.

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 13:20

reakce na Gapin: ,,No dobrá rada. Jen sem jí neposlech a kouknul tam :-D a hned první..." zobrazit příspěvekNo dobrá rada. Jen sem jí neposlech a kouknul tam :-D a hned první příspěvek si mě tam berou do huby :-D Já kterej tady snad týden nic nenapsal :-D :-D
Sem si to tak zběžně prolítnul a musim se smát až se za pupek popadam :-D
nejvíc mě dostalo jak je naše forum nenávistný. A to jejich jak je objektivní až úplně sluníčkový, jak jsou tam normální lidi :-D
A hned pod tím desítky příspěvků, jak jsme ***ý a podobně :-D :-D
Jim ta imbecilita snad stříká z očí *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Tvl seš magor :-D Umím si to představit. Škoda ztrácet čas. Ale řešit víc cizí než vlastní, to mi hlava nebere a nikdy brát ani nebude.

A nebuď furt tak nenávistný nebo ty objektivní lidi urazíš... 8-) 8-)

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 11:27

Hlavně jsme snad nevystřelili v přesilovce.

Statistika mluví jasně.

Buchtele, Forman, Rousek, Dvořáček, Sukel bez jediné střely na bránu.

Hrála první lajna, pak nic. Naše výhoda, že máme čtyři silné útoky, včera výhodou nebyla.

Musíme být aktivnější, střílet z každé pozice.

Co mě naopak těší je počet hitů. Chci vidět ty ***e udavačský rozvěšený po mantinelech *KOSA*

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 11:02

reakce na Honza: ,,Uvidíme. Buď bude série dlouhá (a doufat v náš prospěch) a nebo..." zobrazit příspěvekUvidíme. Buď bude série dlouhá (a doufat v náš prospěch) a nebo velmi krátká.
Jinak dnes předpokládám, že kromě první lajny budou všechny přeskládané, včetně Machovského v bráně."

Nemyslím si, že bude chytat Machovský.

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 10:33

reakce na rad55: ,,https://armada.hcsparta.cz/fanousek/dashboard.default/ Tak..." zobrazit příspěvekarmada.hcsparta.cz/f...
Tak určitě se nehroutíme, o chybách se ví. Morál máme, myslím, že zakopnout o pohlavek takhle, by nás mohlo nastartovat.
Věřím, že to bude trochu jinak a srovnáme na 1:1.
*THISISSPARTA* "

Jet tam za stavu 0:2 už by bylo hodně blbý. Musíme to dneska urvat.

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 09:58

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak jsme včera prohráli noa?? Dneska je taky den tak to určitě..." zobrazit příspěvekTak jsme včera prohráli noa?? Dneska je taky den tak to určitě napravíme. Myslel jsem že tady rozebirame hokej pak jsem si přečetl kotyho příspěvky a jasný trolll. Dneska je zničíme a napravíme včerejšek *SALA* "

Troll to není, když dokáže napsat i email, víc bych ho neřešil... :-)

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 09:56

reakce na PeterHCS: ,,Rekord včera trhlo zřejmě i brněnské forum. Kluci mají velký..." zobrazit příspěvekRekord včera trhlo zřejmě i brněnské forum. Kluci mají velký mindrák. Tolik příspěvků jako včera o Spartě tam neměli za poslední dva tituly Komety dohromady. Holt koupený postup je koupený postup. Ať žije Znojmo"

Na to je jedna dobrá rada. Nelézt na jejich fórum 8-) Je to vážně k smíchu řešit nějak víc prohru cizího týmu a až zase budou vykřikovat, že nás neřeší, no realita je jinde. Jako já je chápu, mají po sezóně, druhý rok po sobě hráli tužku, tak si krátí čas u rozpouštění ledu psaním zakomplexovaných příspěvků na adresu rivala, který je ale přeci vůbec nezajímá 8-)

Nechme je bejt, pojďme řešit nás 8-)

+3
5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 02:02

A zajímalo by mě jestli Udavačov pošle podnět za ten loket Pecha.

5.png
Schaschek +1814
04.04.21 v 00:38

reakce na SpartaCorps: ,,133 příspěvků, to je snd rekord, si pamatuju, nějak v roce 2013..." zobrazit příspěvek133 příspěvků, to je snd rekord, si pamatuju, nějak v roce 2013 to bylo kousek přes stovku a já osobně měl nějak kolem 40 "

Doufám, že zítra bude rekord až tu budeme rozebírat naší výhru.

5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 22:49

reakce na paul68: ,,Je starší o den, to bude na ledě pak znát.:-D *THUMBSUP* Hlavně..." zobrazit příspěvekJe starší o den, to bude na ledě pak znát. :-D *THUMBSUP* Hlavně ať jsou kucíííí zdraví. *BRAVO* *METAL* "

:-D :-D

+1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 22:37

reakce na paul68: ,,Je mu 3 měsíce a den, a daří se mu fajn. Díky!*THUMBSUP* :-D..." zobrazit příspěvekJe mu 3 měsíce a den, a daří se mu fajn. Díky! *THUMBSUP* :-D *SALA* Je to Matěj, a snad to nebude takový kopyto jako byl tady Beran. 8-) "

Kámo můj se narodil 1.1 8-) :-D

+1
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 22:21

reakce na paul68: ,,Žádný další bratříčkování s bonzákama a udavačema!*KOSA*..." zobrazit příspěvekŽádný další bratříčkování s bonzákama a udavačema! *KOSA* *LEBKA* *FUCKU* "

Jsem rád, že od vzniku shs je tu jakási nenávist ke všem. Není nic horšího než někomu lézt do zadku a pak na něj v jiné situaci nadávat. Kamkoliv prijedeme, tak nás nenávidí a já s tím nemám problém. Sparta Praha od pradávna vždy proti všem! *KOSA*

+2
5.png
Schaschek +1814
03.04.21 v 22:17

reakce na karlos: ,,Dnes jsme tu prohru s klukama zapili....bylo hodně rumu i hodně..." zobrazit příspěvekDnes jsme tu prohru s klukama zapili....bylo hodně rumu i hodně piva. *OCHLASTOVE* *DRINK* Proto k hokeji nic psát nebudu. Ale něco napsat musím *PEKLO* Kváča, Koty a ještě těch pár tro(t)lů jsou strašný z.m.r..i Táhněte ke všem čertům, vy šmejdi. Až nás pustí do haly, přijďte to říct všem těm klukům do očí když jste takoví frajeři. Jenže vy spíš budete obyčejní poseroutkové a přizdikakající anonymní srabi *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Ten rum a to společný pivo vám závidím. Je to fakt v hajzlu čumět na to jen v TV. I kvůli těm zážitkům mimo stadion 8-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po