Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
5.jpg
Schaschek +602
26.04.18 v 16:20

reakce na Jednoocko: ,,Podle me bude trenerem Uwe Krupp *OCHLASTOVE* "

Podle čeho soudíš?

5.jpg
Schaschek +602
26.04.18 v 16:20

reakce na loupák: ,,Trošku tě podezřívám, že něco víš :-D "

:-D 8-)

5.jpg
Schaschek +602
26.04.18 v 11:01

Tak co, dáme sázky kdo bude trenér? 8-) 8-) 8-)

5.jpg
Schaschek +602
25.04.18 v 15:06

reakce na frafont: ,,https://hokej.idnes.cz/hokej-extraliga-zmeny-podle-roberta-sary-fpr-/h..." zobrazit příspěvekhokej.idnes.cz/hokej...
Po nějaké době zase návrh na změny a obraty a převraty. Já bych souhlasil s tou redukcí počtu týmů, protože je opravdu blbost, aby extraliga plus WSM měly dohromady v podstatě třicet mužstev, jinak platové stropy a podobně je za mě blbost na entou. Ale ona ani ta redukce nemá nárok projít, protože kapři si sami rybník nevypustí, že jo... "

Z logiky věci je jasné, že by měla mít extraliga maximálně 12 týmů. Ale jak říkáš. Nikdo si nebude pod sebou řezat větev a není se čemu divit.

5.jpg
Schaschek +602
25.04.18 v 13:26

reakce na karlos: ,,Bude mezi nimi i Bříza??? To je asi hloupá otázka..... Kdepak, ten..." zobrazit příspěvekBude mezi nimi i Bříza??? To je asi hloupá otázka..... Kdepak, ten si ještě klidně dovolí vyhazov srdcařů obhajovat jako nutný krok k proměně Sparty. Pravda je, že se Břízovi Spartu podařilo změnit zásadně, ovšem z pohledu opravdového fanouška bohužel k horšímu, možná i k nejhoršímu, protože horší už to ani snad být nemůže.
Pamatuji si stěhování do outůčka, jak Bříza vystoupil s argumenty, že nic jiného nezbývá atd atd........ Žádné vysvětlení, proč jsme se to dozvěděli z novin. Pak ujištění, že budeme v outůčku doma a budeme mít přednost. Proto na podzim hrajeme x zápasů za sebou venku, aby v hale proběhly koncerty a pak naflákáme 7 domácích zápasů do 1 měsíce. To je výhoda jak prase. Vždyť my ani nevíme, komu vlastně ve skutečnosti patříme...... Dávám tomu rok dva a Bříza Spartu totálně zničí."

Třeba za tím není přímo Bříza...ale prostě přece není normální vyhodit lidi, co pro Spartu dýchají a ještě je za nimi vidět kus práce.

5.jpg
Schaschek +602
25.04.18 v 12:29

reakce na frafont: ,,Oni možná ti lidi (aspoň někteří) spíš odejdou na vlastní..." zobrazit příspěvekOni možná ti lidi (aspoň někteří) spíš odejdou na vlastní žádost a z vlastní iniciativy, protože jim je proti srsti se dál účastnit toho heja hej divadýlka. Jinak já osobně jsem tenhle vývoj bohužel už tak nějak čekal, i když jsem si to pořád nechtěl úplně připustit - ono když pro vedení jsou na prvním místě všelijaké rozdávací akce a soutěže o lístky na bobovou dráhu a předplatné třetí sušenky zdarma, ale něco jako předváděná hra a výsledky je až na osmnácté odstavné koleji, tak to je těžká věc."

Vaříš z vody. Tito lidé právě proto, že jsou to srdcaři, tak sami neodejdou. Ale mohou být odejiti a v tom je rozdíl. Já vedení nevyčítám snahu úspěch udělat, to rozhodně ne. Ale pokud se skutečně stane to, že budou odejiti lidé, kteří pro tu Spartu dýchají, tak je to opět krok zpět. Tohle by se za Siveka nestalo.

5.jpg
Schaschek +602
25.04.18 v 11:19

Dnešní hodnocení ve Sportu:

img.blesk.cz/img/2/f...

Btw: věta "Zásadní problém Sparty je však jinde, v atmosféře, v naladění zaměstnanců na stejnou vlnu s vedením" je tak moc pravdivá, že by se měla tesat do kamene.

A pokud jsou moje informace pravdivé, tak lidi, kteří pro Spartu dýchali v managementu dost možná skončí. Tudíž - ti srdcaři, kteří jediní snesli v sezóně přísnější měřítko si z rozmaru majitele (majitelů) budou balit kufry. Dobrý co?

Pamatuju si poslední dvě titulové sezóny a Sparta se prosadila i díky tomu, že táhla za jeden provaz. Od posledního ledaře, přes recepčního a sekretářku až po hráče a vedení.

Tohle mi tam strašně chybí a je mi z toho smutno.

5.jpg
Schaschek +602
14.04.18 v 10:45

reakce na toci87: ,,V hradci pravděpodobně končí i Sýkora a prý by mohl byt ve hře..." zobrazit příspěvekV hradci pravděpodobně končí i Sýkora a prý by mohl byt ve hře i návrat do sparty"

Dle mých skromných informací hledá Sparta v zahraničí.

+1
5.jpg
Schaschek +602
13.04.18 v 17:39

reakce na karlos: ,,Za to jak se k němu celou sezónu chovali a pak sem ještě tahaj..." zobrazit příspěvekZa to jak se k němu celou sezónu chovali a pak sem ještě tahaj někoho jinýho, tak se ani nedivím, že na ně s.e.r.e *FUCKU* *FUCKU* "

Sorry, ale pokud dostaneš nabídku a chceš podepsat jinde, tak je základní slušnost to tomu klubu aspoň oznámit. A ne mu nezvedat telefony. A když už, tak to má oznámit agent.

+1
5.jpg
Schaschek +602
13.04.18 v 17:28

reakce na Amphicyoni: ,,To mě zas jednou pěkně nas*ali... *KOSA* *NA**** Víc se radši..." zobrazit příspěvekTo mě zas jednou pěkně nas*ali... *KOSA* *NAPR**** Víc se radši nebudu rozepisovat! *MIMO* "

Mě to taky mrzí, ale neházej to hned na ně. Nikdo z nás nemá info jak to bylo a těch scénářů je několik.

1. Nabídli mu smlouvu, která se mu zdála málo lukrativní, tak odešel.
2. Chtěl se vrátit domů za rodinou.
3. Nechtěl dělat dvojku za Machovským.
4. Sparta mu smlouvu vůbec nenabídla.

Podle mých informací se má skutečnost tak, že mu Sparta nabídku dala a vůbec neví o tom, že by Sami podepsal jinde. Dva dny ho a jeho agenta nahání a neberou jim ani jeden telefon...

Takže než tu hned plivat na Spartu, tak by se to chtělo zamyslet nad tím, že to skutečně může být jinak než se to tváří.

5.jpg
Schaschek +602
05.04.18 v 12:15

Musíš totiž rozlišit moment, kdy se to oficiálně oznámí a moment kdy se to domluví 8-)

5.jpg
Schaschek +602
05.04.18 v 12:11

reakce na SAMI1: ,,Zdravím! Co se týče golmanů tak není zatím vůbec nic..." zobrazit příspěvekZdravím!
Co se týče golmanů tak není zatím vůbec nic jasno..To že jsem zde četl že má přijít Machovský a nebo že už má dokonce smlouvu ! Je směšné a zavádějící!
Sparta může komunikovat s hráči a kupovat je,ale pokuď je někdo s extraligy tak s nimi může jednat až 1 května,je to možné že Machovský byl kontaktován a že už má smlouvu,ale je to minimální pravděpodobnost jelikož nechytá v extralize tak může smlouvu podepsat kdykoli"

Kámo směšnej si tu akorát tak ty :D Tu informaci o podepsání Machovskýho mám od dvou zdrojů - jeden je hráčský agent a druhý novinář 8-)

+2
5.jpg
Schaschek +602
03.04.18 v 13:39

Z útoku je jasné, že skončí Hlinka, Uher, Řepík, Reichenberg.

Jednají s Přibylem.

V bráně je podepsán Machovský, Honzík. Sami zatím smlouvu nemá. A když jí podepíše, tak se trošku bojím, že bude v roli dvojky. Zase je tam ale velmi vysoká pravděpodobnost, že bude mít Machovský ve smlouvě klauzuli o uvolnění do KHL a někdo po něm může sáhnout.

Velmi kvituji skončení Iterského, ač je dost možné, že na zmrvené letní přípravě má hodně velký kus viny i Kalous.

No uvidíme, co nám ještě Brošák přichystá za překvapení.

5.jpg
Schaschek +602
03.04.18 v 13:32

reakce na Gapin: ,,Tak ja sem s jinym oznacenim vinika ani nepocital.  Celej ten..." zobrazit příspěvekTak ja sem s jinym oznacenim vinika ani nepocital.
Celej ten rozhovor je delanej jak kdyby poskladali odpovedi od Zetka a neco okopirovali tady z fora o cem se tu bavime.
Naznak zmeny zadnej. Trenera nemame, ale hlavne ze vime jaky hrace potrebujem. Porad dokola, stejna saskarna. "

Mě spíš děsí jiná věc. A to, že třeba obrana tu zůstane.

1. Švrček, kterej byl letos marnej tu bude další sezónu
2. Piskáček, kterej je každou sezónu půlku zápasů zraněnej taky.
3. Vrátí se Nedomlel, což jako výhru úplně nepovažuju.
4. U Michálka je to nejasné, dost možná skončí.
5. Ďalogu bychom sice udržet chtěli, ale je pravděpodobné, že půjde ještě do Evropy.
6. Voráček zůstane, tam je perspektiva se zlepšovat.
7. Pavelka to samé jako u Vondráčka.
8. Kulda odejde do Evropy - to mi taky žíly netrhá.
9. Odejde Mikuš, což mi nevadí vůbec, jen aby se nestalo, že na něj ještě budeme vzpomínat :D
10. Dvořák se vrátí z hostování, tady opět předpoklad do budoucna.
11. Kalina - to je naše budoucnost (snad).

Jinými slovy. Z letošní obrany se kterou jsme dohrávali NEÚSPĚŠNOU sezónu tu bude pět hráčů (Švrček, Piskáček, Voráček, Pavelka, Kalina), což ve mě moc optimismu nevzbuzuje. Pak se vrátí Dvořák s Nedomlelem a chtějí získat Košťálka + jednoho elitního beka.

Takže máme:

Švrček - Piskáček
Voráček - Pavelka
Kalina - Dvořák
Nedomlel - Košťálek?
Zeleňák - ???

Což je 9 (10) beků - kvantita ok, ale kvalita? Třeba na Zeleňáka jsem zvědavej hodně - 19ti letej bek - skoro dva metry, přes sto kilo, mládežnický reprezentant Slovenska. Ale pořád tu je ten strašák, že půlka beků je podepsaná pod letošní blamáží.

+1
5.jpg
Schaschek +602
03.04.18 v 13:02

reakce na Mrakomor: ,,Chtěl jsem napsat víceméně totéž. Hluboká analýza sezóny je..." zobrazit příspěvekChtěl jsem napsat víceméně totéž. Hluboká analýza sezóny je hotová, vina je na hráčích a trenérech. Jak překvapivé..."

Tak ono se nedalo čekat nic jiného. Já to napíšu zase. Ale když si manažer, přijdeš k týmu, kde má půlka hráčů smlouvy a v průběhu sezóny přivedeš osm kvalitních posil a ani tak to nedopadne dobře, tak chyba asi nebude úplně v tobě.

+1
5.jpg
Schaschek +602
03.04.18 v 13:00

reakce na JurajMikuš: ,,Čau, chtěl jsem se zeptat, kdy bude spuštěn ten e-shop SHS? Díky..." zobrazit příspěvekČau, chtěl jsem se zeptat, kdy bude spuštěn ten e-shop SHS? Díky za odpověď. *SALA* "

Furt se řeší administrativní věci. Hlavně problémy s grafickými návrhy. Sehnat šikovného grafika není úplně jednoduchý.

5.jpg
Schaschek +602
16.03.18 v 15:47

reakce na kvcr: ,,Já bych s tou volbou souhlasil. Pech je u mne bez diskuse...." zobrazit příspěvekJá bych s tou volbou souhlasil. Pech je u mne bez diskuse. Výkonnost, vůle, Sparťanství, všechno je v pořádku. Když ostatní skomírali, on jediný dřel do úmoru a pokud by dostal černého Petra on a někdo ze zbytku jmenovaných ne, byl by to pro mne nepochopitelný krok. Petr Kumstát už jde dolů delší dobu a změna prostředí by mu mohla prospět - a moc bych mu to přál za to, co pro Spartu udělal. Stejně jako Hlinka to není hráč pro čtvrtou lajnu. Zastavím se trochu u Petra Vrány. Potenciál má obrovský, ale přesto jde spíš dolů, roli střelce se mu letos nepodařilo plnit ani náhodou (7 gólů v ZČ). Byl na začátku sezóny zraněný, ale i tak byl jeho letošní výkon stínem toho, čeho je schopný. Drhlo to i v kombinaci a tak, i když do budoucna by mohl být pro tým největším příslibem, bych na jeho místě viděl raději renomovaného střelce, který bude schopný dosáhnout na 20+ gólů v základní části. O Jardovi Hlinkovi už jsem psal mockrát, jemu věřím, že pokud zůstane, bude na příští sezónu 100% připravený. Je samozřejmě otázka, jestli věk nepřeváží kvalitu, je to přece jen druhý nejstarší hráč Extraligy. Ale když může válet Bednář (a hraje to co Jarda - velký ice time, první přesilovková pětka), nevidím důvod, proč by to nemohlo jít. Bude samozřejmě záležet na trenérovi, kdo se mu bude hodit do schématu, na výši a trvání smluv a nakonec i na ochotě hráče přijmout nabízené podmínky - ač se nám to teď může zdát pobuřující a vypravujeme jim denně autobus do dolů, můžou mít svoje plány a vize.

Už jsem to tady psal, ale ač tady všichni mluvíme o hlubokém řezu, netrhal bych lajnu Forman-Pech-Buchtele. Potom, co začali hrát v tomhle složení, šla druhá lajna hodně nahoru, Pechovi se dostalo konečně podpory pro kombinace. Buchta má velký potenciál jako střelec, jen bych mu trochu doporučil, aby to pral z první bez zpracování - tam má podle mě dost rezervy. A Míra Forman (a tady 100% souhlasím, že je to nejlepší kandidát na kapitána) odvede tolik černé práce jako asi nikdo ve Spartě - k tomu ale čím dál víc přibývá hokejová chytrost a tvořivost.

Michal Řepík za Spartu hrát asi nebude, takže dva hráči do první lajny nevypadá jako hluboký řez do prvních dvou útoků, ale já si myslím, že větší potřeba obměny je v dalších dvou pětkách a zejména v obraně. Pokud tedy nepřijde ranař, který vymete ten Augiášův chlév kompletně :) "

Řepík tu nebude ani náhodou. A mě ani nikdy k srdci úplně nepřirostl. Kvalita tam je, ale nejsem příznivcem zásahu do týmu v průběhu sezóny.

Tipoval bych, že to odskáče i Piskáček, Švrček. Mikuš tu bude určitě dál, toho se nezbavíme :D Michálek se podle mě bude rozhodovat i podle toho zda postoupí Motor do extraligy. Je možné, že skončí úplně. Kumstát má ještě smlouvu, ale pokud by tu nebyl, tak by mi to asi nějak zásadně nevadilo. Uvidíme co Hlinka. Z toho co řekl moudrý nejsem. Někde jsem zaslechl i to, že Rulík tu nebude. Že mají v hledáčku někoho jiného. Koho, to za boha nevím. Kdyby to tak byl Draisaitl, to by byla pecka.

Každopádně doufám, že nezaspíme a nový tým se bude tvořit co nejdříve!

5.jpg
Schaschek +602
16.03.18 v 14:05

A jedna zásadní věc na závěr. Hlavně se nesmí vrátit Jandač! :-!

+2
5.jpg
Schaschek +602
16.03.18 v 13:59

Ztotožňuji se s názorem, že ze skupiny hráčů: Vrána, Hlinka, Pech, Kumstát se chce se dvěma rozloučit. O to bolestivější je fakt, že se minimálně u tří z nich dá mluvit jako o dlouholetých stálicích. Za mě si určitě musíme nechat Pecha. A z těch třech mi vychází asi Hlinka. Už jen proto jaká legenda to je. Ono obecně stavbu nového kádru Spartě nezávidím. Jednak se sem hráči moc nehrnou (s ohledem na větší tlak než jinde). Klidně se může stát, že skončí Vrána s Kumstátem a jinde budou hrát zase dobře. Jenže to je prostě riziko. Můžeš je vyhodit s tím, že tu hráli hovno a jim se bude jinde dařit nebo je tu nechat s tím, že věříš, že měli jen špatný rok a pak zjistíš, že to nebyl jen jeden špatný rok, ale že hrají hovno dál. Je to prostě alchymie. A další věc je, že ať skončí byť jen jediný z nich (což by prostě byl logický krok), tak to Břízovi zase někdo omele o hubu, že vyhazuje srdcaře. Lidi jsou prostě ***i. Pokud se máme někam hnout, tak to chtě nechtě musí znamenat, že to odnesou (nejen) hráči z prvních dvou pětek.

Co mě sere na Spartě hodně je to, že upřednostňuje sportovní stránku věci před vším ostatním. Asi si klepete na čelo co to píšu. Ale rád to vysvětlím. Představte si, že máte tým. Drtivou část peněz cpete do hráčů (což o to, chcete uspět) a vlastní zaměstnance nechcete adekvátně ohodnotit. Sparta má jednu z nejlepších mimohokejových prezentací. Ty lidi co na tom makají by zasloužili nosit na rukou. Místo toho Sparta nakupuje hráče za velký prachy a lidem, co by pro Spartu chcípli a není to pro ně jen pouhý business a práce, tak těch si neváží. Já sám vím kolik úsilí je to stojí a tohle mě na Spartě hrozně štve. Kdosi tu psal o Zábranským. Ten jasně řekl, že chtěl klub nejen sportovně ale i marketingově zvednout. Prostě za mě nelze vynakládat peníze pouze na hráče, ale když se chci někam posunout, tak musím mít kvalitní a spokojené zaměstnance na všech úsecích. A jak toho dosáhnout? No, musím si jich přece vážit. A nejlepší na tom všem je, že ty lidi odvádějí perfektní práci za almužnu a ti druzí, do kterých se rve neskutečný množství peněz, nepředvádějí nic.

Já třeba nikdy nebudu kritikem Břízy v tak masivním množství jako někteří. Protože vím, že jeho ty sportovní výsledky serou strašně. On sehnal velké množství peněz na to, aby se udělal perfektní tým. A ti hráči, kteří tu kvalitu na papíře mají, hráli hovno. To jestli za to může zpackaná letní příprava nebo to, že jsou psychicky labilní, to je úplně jedno. Ale jedno Břízovi upírat nemůžu. Sehnal prachy, obsadil místo srdcaři a stejně to nepomohlo k úspěchu. Co mu vytýkat můžu je to, že mohl obětovat plat jednoho hráče na plat zaměstnanců starajících se o marketing, víc kondičních trenérů atp.

Zároveň je zcela určitě potřeba říci, že již teď se musí makat na nové sezóně. Musí se najít trenér, musí se najít kondiční trenér (lépe však trenéři!) a už teď se musí hledat hráči. Můžeme využít toho, že jsme skončili dříve a pracovat na následující sezóně. A minimálně kondiční stránce se musí věnovat hodně důsledně!

+1
5.jpg
Schaschek +602
16.03.18 v 12:26

reakce na MartinMegadeth: ,,Je tady skupina lidí co ze všeho viní Břízu. Pak je tady skupina..." zobrazit příspěvekJe tady skupina lidí co ze všeho viní Břízu. Pak je tady skupina lidí co se snaží v jeho případě o střízlivější pohled a má i své favority neúspěch. Řadím se k té druhé skupině, ale nechci vyvolávat znovu polemiky. To se zde řešilo už několikrát a je to pořád dokola to samé. Dost jsem přemýšlel jestli by někdo z bývalých Sparťanů na místě Břízy fungoval líp. Těžko se to posuzuje, protože Bříza vybruslil několikrát z ekonomicky velmi prekérní situace. A těch jmen co mne napadlo není zase až tak moc. Napadla mě jména jako Jirka Vykoukal, Franta Kučera, Milan Kastner nebo Martin Hosták. První dva to jsou charakterní chlapi, za které bych dal ruku do ohně, ale jsem si dost jistý, že ani jeden by neměl zájem o post šéfa Sparty. První se netajil nikdy tím, že po kariéře se chce vrátit domů. Vzal za svůj Prostějov a klub postupnými kroky zlepšuje. Za Bačou je vidět dobrá práce. Frantu Kučeru obdivuji nesmírně, protože prakticky všechny peníze co vydělal nacpal do projektu, aby vychovával mladé kluky. On dělá pro český hokej z mého pohledu mnohem víc než všichni Králové a Leneři dohromady. *BRAVO* Milan Kastner je velice inteligentní a vzdělaný chlap, jeden z mála hokejistů co se v tomto ohledu může srovnávat s Břízou. Pokud vím už roky se v hokeji nepohybuje a věnuje se organizování sportovních aktivit pro mládež. Nejsem si jistý jestli on by měl zájem jít do čela Sparty kdyby byl osloven. Hostáka řadím také vysoko, ale jako trenér to zkoušel s další „elektronickou tužkou“ Pospíšilem před lety v Hradci Králové, když ještě působil v první lize, a byl to celkem slušný výbuch. Zajímavější je jeho nynější působení ve Zlíně, kde se s první sezónou popral velmi slušně. Otázkou je co bude následovat. Aukro v roli generálního sponzora vydrželo dle všeho jen pro tuto sezónu a náhrada je zatím v nedohlednu. A pak se mi nabízí jen legendou zdejšího fóra Robertem Rážem často zmiňované jméno Jiřího Hrdiny. U něj by mě speciálně hodně zajímalo jak by Sparta vypadala kdyby v jejím čele byl on, protože je to osobnost. O co je Bříza diplomatičtější a uhlazenější, o to je Hrdina přímočařejší a upřímnější. *METAL* V poslední době dost často slyším názor, že by měl Bříza, případně ten kdo stojí v pozadí klub prodat, aby došlo ke zlepšení. Dle mého názoru představa, že bude stát fronta zájemců, protože HCS je značka s mezinárodním renomé, je značně naivní. Praha vlastnit Spartu nikdy nebude chtít. V tomto státu je tak dvacet až třicet fyzických osob, které si můžou dovolit vlastnit takový nevýdělečný kolos jakým je hokejová Sparta. A dost možná jedna z těch osob stojí za Břízou poslední dva roky a jaké ty poslední dva roky byly všichni vidíme. A iluzi, že by o hokejovou Spartu měli mít zájem miliardáři z Číny, Indie, Arábie nebo Ruska nepodléhám už vůbec. Až na ruské oligarchy nevidím jediný důvod proč by miliardář z ciziny měl investovat do klubu ve sportu, o němž vůbec netuší, že existuje, nebo maximálně má povědomí, že se někde něco takového provozuje. Ruský miliardář v momentální politické situaci dá přednost vlastnictví ruského klubu. Lední hokej je bohužel ze světového hlediska příliš teritoriálně úzkoprofilový a finančně extrémně náročný sport dohromady. To je hodně ubližující kombinace. *KOSA* Fotbalová Sparta i přes své sportovní neúspěchy je jiná káva. Věřím, že kdyby se Křetínský rozhodl k prodeji, má frontu zájemců ze zahraničí a do dvou měsíců Spartu prodá se značným ziskem oproti tomu za co ji pořídil a co do ní v průběhu vlastnictví narval. Jenže to je fotbal, celosvětový fenomén. A k tomu má fotbalová Sparta ještě jeden zásadní plus v porovnání s hokejovou sestřičkou. Má vlastní stadión a to je spousta peněz. Vychází mi to tak, že změna majitele hokejové Sparty je krajně nepravděpodobná a že musíme věřit v prozření stávajících čelních představitelů klubu, i když to není zrovna optimistické zjištění. *FUCKU* "

Dovolím si trošku oponovat. Franta Kučera je bezesporu dobrý podnikatel. Nicméně jako spasitele mládeže ho nevidím a ostatně kdybychom se zeptali rodičů, tak mu jich většina nemůže přijít na jméno. Je to dost možná z důvodu toho, že on tu mládež nedělá z důvodu, že jí chce nějak pomoct (byť to jistě tvrdí), ale hlavně z finančních důvodů - vytížení své ledové plochy mimo komerční využití.

O Bačovi se také povídá hodně. Já ho znám jako fajn chlapa, který si na nic nehrál, ale taky jsem zaslechl i jiné názory, že v určitých věcech moc charakteru nepobral.

Hosták je pro mě nečitelný. Rozhodně mi je sympatický, ale profesně nevím jak na tom je.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. prosince - 17:30
    12.png
    VIT (venku)
    Extraliga (28.kolo)
  • 26. prosince - 16:30
    16.png
    PLZ (venku)