Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
194.jpg
Rudin +47
05.02.19 v 18:14

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Tohle je výsledek krátkozrakosti omezených..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Tohle je výsledek krátkozrakosti omezených tupounů jako Prasopes, kteří si nevidí přes špičku vlastního nosu a dohlédnou dál než na kraj svojí vesnice a do zítřejší půlnoci. Upřímně s výsledky a přístupem Hradce Králové extraliga poslední dva ročníky už tři plnohodnotné zástupce v Lize Mistrů měla. A letošní fiasko Třince extraligovému koeficientu moc nepřidalo. Snad Frolunda potvrdí večer roli favorita a snad se v dohledné době dočkáme Sparty v Lize Mistrů. Mě ta soutěž hrozně bavila a nadchla. Sezóny bez ní mi připadají neúplné. Jako na Letné, když fotbalová Sparta vypadla v prvním předkole EL a o základní skupině si mohla nechat jen zdát. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan..."

Mně Liga mistrů taky hodně chybí. Jsem jednoznačně pro mezinárodní konfrontaci. Bylo to vždy zajímavé zpestření. V domácí extralize se neustále opakují zápasy proti Zlínům, Vítkovicím, Litvinovům a podobně, což již zavání jistým stereotypem. Člověk si pak zápasy třeba proti Oulu, Farjestadu, či Frolundě náležitě vychutná. To byly špičkové zápasy s atraktivními soupeři a Spartě se opravdu dařilo. A nakonec se i ty diváky podařilo do haly dostat. Mělo to šmrnc. Počínání Hradce je ubohé a ostudné. Nicméně musím konstatovat, že účast by měla být dobrovolná, aby podobné slátaniny, jako právě Hradec, nedevalvovaly úroveň extraligy, které dělají ostudu a celkově i samotné Ligy mistrů. Někoho nutit hrát to, co nechce, je naprosto zbytečné a kontraproduktivní. Ať soutěž hrají ti, kteří o to mají zájem a vědí, co jim to přinese!

194.jpg
Rudin +47
05.02.19 v 15:46

Když vidím, jak parádně hraje Rousek, proklínám Jandače. Kde jsme mohli být, kdyby pan teoretik dal šanci klukům, jako Žalčík, Karpov, či Luňák. Tady jde vidět, že trenér nesmí být při***ý a prostě těm mladým tu šanci dát. Jinak to nejde.

+1
194.jpg
Rudin +47
06.12.18 v 17:24

reakce na Schaschek: ,,Tohle nebylo na něj, ale na jiné hráče. Petersena nepustil klub,..." zobrazit příspěvekTohle nebylo na něj, ale na jiné hráče. Petersena nepustil klub, ale tak třeba se to ještě změní."

Když ne letos, třeba se dočkáme příští sezonu, pokud bude oboustranný zápas a Rakušané nebudou dělat cavyky :-)

194.jpg
Rudin +47
06.12.18 v 17:15

reakce na Schaschek: ,,Bohužel škoda no. Co vím, tak je problém v tom, že český hráč..." zobrazit příspěvekBohužel škoda no. Co vím, tak je problém v tom, že český hráč dostane nabídku totožnou nebo mu Sparta nabídne víc a on se stejně rozhodne pro něco, kde mu dají míň, ale má tam víc klidu. Prostě se bojí toho tlaku, který tu je a radši zvolí klidnou variantu. Druhé info je, že je to kvůli Břízovi no 8-) Každopádně mě překvapuje, že ty hráči nemají koule jít do klubu jako Sparta. Pak to vypadá jak vypadá -> Všichni posilují a my sušíme hubu :-! "

Já jsem si spíše myslel, že on zájem měl a nepustil ho Klagenfurt. Nevím, jestli je Petersen typ českého uprděnce, který se bojí jít do velkého klubu, nějak mi to nehraje, v Německu měl fakt super statistiky. Kdo ví, co jej zlákalo do EBELky. Pokud se nechtěl jít kvůli Břízovi, moc se tomu asi nelze divit, ale v takovém případě by měl nastoupit Uwe, i když si myslím, že v tom zaangažovaný byl.

194.jpg
Rudin +47
06.12.18 v 16:58

reakce na Schaschek: ,,"in dieser woche trudelte beim KAC ein kaufangebot (sparta prag)..." zobrazit příspěvek"in dieser woche trudelte beim KAC ein kaufangebot (sparta prag) für stürmer nick petersen ein. die kurze antwort lautete: "unverkäuflich"

Tak nic...>-( "

To je škoda, statistiky má vážně parádní. Akorát mne překvapuje, že z takové soutěže, jaká současná DEL je a ještě k tomu, z jakého klubu, tedy Eisbarenu Berlín jde hrát EBELku do Klagenfurtu. Se vší úctou k této soutěži.

+1
194.jpg
Rudin +47
13.09.18 v 15:21

reakce na Mandor: ,,Vyjde to na 4 stovky za mesic. 4 pristupy, a 30 dnu vypovedni lhuta...." zobrazit příspěvekVyjde to na 4 stovky za mesic. 4 pristupy, a 30 dnu vypovedni lhuta. Takze na pocatku play off je treba to vypovedet a akorat to vyjde."

Já jsem si tedy pořídil O2 TV Sport Pack za 199 Kč měsíčně. Je tam hokejová extraliga, naše fotbalová žumpa liga či Liga mistrů. Mně to bohatě stačí, pořizoval jsem si to kvůli hokeji. A myslím, že za dvě stovky to není špatné.

194.jpg
Rudin +47
13.08.18 v 14:59

Musím přiznat, že přesun Hlinkova memoriálu do Kanady, i když tedy "jen" ob rok se mi moc nelíbí. V Břeclavi měl pěknou tradici a chodily na něj solidní návštěvy. Na druhou stranu, pro kluky je určitě škola vidět, jak to v Kanadě chodí.

194.jpg
Rudin +47
13.08.18 v 14:55

Když jsem zmínil Trenčín, a přidám k němu bratislavský Slovan, a podívám se na jejich sestavy a soupisky, zaujme mne počet zahraničních hráčů. Zejména Trenčín dlouhodobě ukazuje internacionalizaci, jak by měla fungovat. Když se podívám na Spartu, kontrast je do očí bijící. Jde vidět, že když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Je to smutné, ale u Trenčína by se Sparta měla učit.

194.jpg
Rudin +47
13.08.18 v 14:49

reakce na frafont: ,,Tak posila do útoku - to jméno mi nějak nic moc neříká, nevím,..." zobrazit příspěvekTak posila do útoku - to jméno mi nějak nic moc neříká, nevím, co od něj čekat...
www.hcsparta.cz/clan..."

Pravda, ani mně to jméno nic neříká. Snad jej má vedení pořádně proskautovaného. Hráči ze zámoří, kteří Spartou prošli, byli povětšinou trefou do černého. Uvidíme.

194.jpg
Rudin +47
13.08.18 v 14:48

Sparta opanovala Mountgiel cup. Poté, kdy tradičně promrhala dva zápasy, v nichž ztratila jasná vedení (přátelák ve Varech a Pardubice na turnaji), naprosto deklasovala Davos, jenž ponížila desítkou. Je to sice příprava, ale takový výsledek potěší, desítku švýcarský velkoklub nedostává každý den. Zajímavější je to o to více, že Sparta nastoupila ve velmi omlazené sestavě. Snad se dáme zdravotně co nejdříve do kupy.

194.jpg
Rudin +47
13.08.18 v 14:43

V Evropské lize mne nesmírně zaujaly tři výsledky. Debakl Feynoordu Rotterdam s Trenčínem 4:0, přičemž Trenčín ani nehrál doma ale v Žilině, potom výbuch Zenitu Petrohrad v Minsku s domácím Dinamem rovněž 4:0 a taky ostudná porážka Legie Varšava na domácí půdě proti lucemburskému trpaslíkovi F91 Dudelange 1:2. Jde vidět, že v dnešním fotbale nemůžeš podcenit vůbec nikoho a že hrát se dá s trochou štěstí s každým. Míc je kulatý a stát se může ledasco *ANO*

194.jpg
Rudin +47
12.06.18 v 18:25

Tak Martin Reway jde do Hradce Králové. Myslím, že pro tento klub je takový příchod zcela příznačný. Tajně doufám, že nám tento dobře známý floutek jim tu kabinu pěkně rozvrátí. Nemyslím si, že by on byl tím typem, který by se poučil.

+1
194.jpg
Rudin +47
26.05.18 v 01:24

reakce na frafont: ,,https://fotbal.idnes.cz/30-kolo-het-liga-pozvanka-0ss-/fotbal.aspx?c=A..." zobrazit příspěvekfotbal.idnes.cz/30-k...
Není co řešit, Jablonec to už nepustí, Slovácku o nic nejde a navíc má naprosto příšernou bilanci venku *KSICHT* "

Nevím,jestli to myslíš ironicky,ale troufám si podotknout,že Slovácko např. vyhráli v Ostravě,či remizovali v Liberci,na Slavii,či v Plzni,takže naděje určitě je *ANO*

194.jpg
Rudin +47
25.02.18 v 07:33

reakce na frafont: ,,A zase klasika - dáme gól a pak místo přidání dalších..." zobrazit příspěvekA zase klasika - dáme gól a pak místo přidání dalších vyklidíme pozice a necháme soupeře, ať si hraje, jak je ctěná libost. Minule Liberec to gólově nepotrestal, dneska ojížděči ovcí už jo. S tímhle budou pánové mít dost co dělat i s uhráním 4. místa *KOSA* "

Ty máš asi hodně velký komplex *FUCKU* Ovce jsou spojené s Valašskem, ale chápu, že Tvůj nicotný rozum nezabírá takto dalekosáhlé pole působnosti *HAHA*

194.jpg
Rudin +47
21.07.17 v 15:30

reakce na MartinMegadeth: ,,Nechci se pouštět do rozborů jestli za šestnáctiletého a pro..." zobrazit příspěvekNechci se pouštět do rozborů jestli za šestnáctiletého a pro drtivou většinu z nás neznámého hocha jsou 3 miliony českých korun hodně nebo málo. Nicméně by mě velice zajímala statistika kolik kluků před osmnáctými narozeninami odešlo do zahraničí hledat štěstí a kolik se jich v tom zahraničí uplatnilo. Mě napadá Plašil, David Jarolím, s přivřením oka Lukáš Zelenka a Tomáš Kalas teď se možná prosadí Černý co je v Ajaxu Amsterodam. A víc jmen mě nenapadá, i když mi dost možná někdo vypadl. Plus pár kluků se zvládlo aspoň vrátit včas domů a prosadit se v první lize jako naposledy Mašek v Bohemce. Ale ta kvanta částo i hodně nadějných kluků co vyrazila ve středoškolském věku ven a co následně skončila po třetích ligách nebo v divizích (nemluvě o těch co fotbal zabalili úplně) nespočítá asi nikdo. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan..."

Myslím, že Michal Sadílek v Eindhovenu má obrovský potenciál a daří se mu. Nicméně je fakt, že moc mladých kluků, kteří odešli dříve ven, se neprosadilo.

194.jpg
Rudin +47
28.05.17 v 10:36

Já musím vyzdvihnout fanoušky Slovácka: až na samotný závěr fandili slušně a ani jednou nebyl slyšet typický popěvek na pražské kluby a Spartu zvlášť. Slušné vystupování bylo na fandech Slovácka vždy to, co jim zajišťovalo vysoký kredit! *THUMBSUP*

194.jpg
Rudin +47
07.04.17 v 13:44

Zaslechl jsem spekulace, že má o Spartu zájem Petr Kellner, jenž by se stal jejím novým vlastníkem. Dále by mne zajímal osud Filipa Novotného. Vím, že má platnou smlouvu, ale myslím, že pro tak nadějného brankáře je sebevražda, když neustále plní roli dvojky a nekompetentní trenéři (Jandač i Kalous) mu nedůvěřují a i když předvede dobrý výkon, tak v dalším zápase opět sedí. Ve věku, ve kterém je, potřebuje chytat a nikoliv zahřívat lavičku! A potřebuje důvěru. Myslím, že by bylo vhodné, aby mu byla dána možnost hostování, či odchodu, protože pod trenérským géniem panem Kalousem se mu na lepší časy rozhodně neblýsk. A tím navazuji: neuvažuje Sparta o angažování Jakuba Štěpánka, který hledá nové angažmá? Myslím, že pro Spartu by to byla zajímavá volba.

194.jpg
Rudin +47
25.10.16 v 12:18

reakce na frafont: ,,Chyba bude v tom, že to nedali připodepsat té správné..." zobrazit příspěvekChyba bude v tom, že to nedali připodepsat té správné sekretářce, která zastupuje manažera pro kontrolu podpisů a jejich správnosti :-D"

Však oni to sekretářce strhnou z platu! :-D

194.jpg
Rudin +47
25.10.16 v 12:14

reakce na Gapin: ,,Ty kravo "konkurencni dolozka" to mi ho teda vyndej..." zobrazit příspěvekTy kravo "konkurencni dolozka" to mi ho teda vyndej :D
Chapu to dobre ze v Trinci hraci plati zakladni plat hraci klub a nejaky ty bonusy za goly nejaka firma?
To asi taky nebude vsechno kristalove cisty... :-)"

Co jsem od Klesly tak nějak všechno přečetl, co se týče této kauzy, tak to opravdu tak je *SILENY*

194.jpg
Rudin +47
25.10.16 v 11:50

reakce na prcekk: ,,S tim Kleslou pěkne jebou : Opravdu vám zástupci Třince nabídli,..." zobrazit příspěvekS tim Kleslou pěkne jebou : Opravdu vám zástupci Třince nabídli, že vám zaplatí jednu sezonu pod podmínkou, že nadcházející čtyři roky nebudete nikde hrát?
Ano, tohle vymyslel pan Kašprišin, který řeší chod financí mezi společnostmi. Nazval to jako konkurenční doložku. Nikdy jsem ve sportu o takovém návrhu neslyšel.
Zdroj: hokej.idnes.cz/trine...
"

Třinečtí bafuňáři asi nečekali, že se najde někdo, kdo si bude stát za svým. Podle mne je to docela nechutné z jejich strany. Co slíbili, to mají splnit! Navic s jejich rozpočtem. Opravdu nechápu, proč takhle trucují. Škodí sami sobě.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<05 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31