Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
1830.png
ReiN +124
17.09.21 v 22:44

Nevím jestli mě víc sere "výkon" rozhodčích, nebo nulová aktivita Jandače.. žádnej tlak na rozhodčí, emoce nic.. Mezitím se tam Varaďa vrhá do bitky *FUCKU*
Btw. na zápas takovýho typu mi tady chybí někdo typu Nedomlel

+2
1830.png
ReiN +124
16.09.21 v 16:37

reakce na karlos: ,,Ok. Tvůj názor. Já mám jiný. Za mě předvedl trapné divadlo...." zobrazit příspěvekOk. Tvůj názor. Já mám jiný. Za mě předvedl trapné divadlo. Kdyby u nás slavil stejně nějaký bývalý Pardubičák gól proti Pardubicím, tak by mi to samozřejmě nevadilo. Ale rozuměl bych tomu, že by to naopak vadilo šňupálistům z Pardubic. No nic.....nemusíme mít na všechno stejný názor, ne?? *KSICHT*
Hlavně že budeme oba zítra fandit tomu jedinýmu správnýmu týmu *BRAVO* *SALA* "

Za mě jsou tyhle oslavy ukázka toho, jaký měl hráč vztah k předchozímu klubu. Jsou hráči, kteří když v novém týmu dají gol, tak se neradují a skoro se až omlouvají. Pak je tu třeba Říčka, kterej má Spartu asi v hajzlu, tak se radoval, jak se radoval *VYHLIZI*

P.S. ještě čekám na Košťálka *FUCKU*

+1
1830.png
ReiN +124
13.09.21 v 16:57

reakce na karlos: ,,Pech i Jarůšek by tady hráli max. 4 lajnu. Oba tu byli a..." zobrazit příspěvekPech i Jarůšek by tady hráli max. 4 lajnu. Oba tu byli a speciálně Jarůšek toho moc nepředved. Pech v základní části super, v play off vyhořel jak papír. Myslím, že už nám toho moc nabídnout nemohl. "

Přesně jak píšeš a taky se velmi často stává, že v jiným týmu hraje konkrétní hráč dobře, pak přijde do Sparty a je to bída. Holt nároky na psychiku jsou u nás asi úplně jinde *KSICHT*

+1
1830.png
ReiN +124
05.09.21 v 12:35

reakce na MartinMegadeth: ,,To zdůvodnění sestavy v derby se Slavií to bylo něco. Kdepak,..." zobrazit příspěvekTo zdůvodnění sestavy v derby se Slavií to bylo něco. Kdepak, Pepek z Loděnice nezklame a svůj stín nepřekročí. *SILENY* "

O čem tam cca psal? Bohužel jsem se k rozhovoru nedostal *VYHLIZI*

1830.png
ReiN +124
29.08.21 v 18:16

Moravčík je zatím fakt dobrej expert *FUCKU*

1830.png
ReiN +124
27.08.21 v 20:43

Škoda že příprava byla absolutně o ničem, hráči vypadali celkem nesehraně... Ale aspoň jsme zkusili ty juniory, který teď nehrajou, to mám radost :)

+2
1830.png
ReiN +124
19.08.21 v 15:25

reakce na frafont: ,,Polehčující okolnost je to, že famílie byla dlouho v cizině a..." zobrazit příspěvekPolehčující okolnost je to, že famílie byla dlouho v cizině a neví, jak to u nás chodí, holt Spartu mají všichni hrozně rádi a dávají to najevo prostřednictvím uvítacích výborů, zpěvu, tance a tak vůbec *HAHA* "

Tak na Spartu se obecně každej chce z nějakýho důvodu vytáhnout a potom ty emoce vypadají, jak vypadají. Např. na zápase Litvínov x Boleslav jsem nikdy žádný emoce neviděl *FUCKU*

1830.png
ReiN +124
18.08.21 v 18:38

reakce na frafont: ,,Tak podle ofika ligu zahájíme 14. září venku (v Pardubicích) a..." zobrazit příspěvekTak podle ofika ligu zahájíme 14. září venku (v Pardubicích) a potom ve zbytku září šestkrát za sebou v O2 Areně, to bude skoro lepší si u haly zařídit přechodný pobyt, aby člověk pořád nejezdil sem a tam *KSICHT* "

Tak snad bude výsledek lepší než teď *KSICHT*

1830.png
ReiN +124
18.08.21 v 13:55

reakce na Schaschek: ,,Viděli jste to co posílala Saláková na instagram? Pohoršovala se..." zobrazit příspěvekViděli jste to co posílala Saláková na instagram? Pohoršovala se nad tím, že u nich řvali Budějčáci "smrt Spartě" a že z toho mají děti trauma. Zajímalo by mě co by řekla po venkovním zápase třeba v Plzni nebo na Moravě 8-) "

Jojo četl jsem.. Že to rozhodilo jí bych možná i pochopil, ale píše tam, že to překvapilo a šokovalo i Sašu. Takže přesně jak píšeš.. aby se po zápasu v Brně nesložil *FLAGSPA*

1830.png
ReiN +124
17.08.21 v 19:16

Když už jsme probírali ty masky golmanů.. myslíte že Kuba udělá taky upgrade? *FLAGSPA*

1830.png
ReiN +124
17.08.21 v 19:08

škoda, že se na to po 4 golu vykašlali, ale Kuba si dnešek asi fakt moc Neužil *KSICHT*

+1
1830.png
ReiN +124
17.08.21 v 16:08

reakce na rad55: ,,Sestava je zajímavá, tak jsem zvědav jak to bude..." zobrazit příspěvekSestava je zajímavá, tak jsem zvědav jak to bude vypadat.
*SALA* *SALA* *SALA* "

Akorát chybí Kaše.. snad to nebude nic vážnýho, psali že se zranil minulý zápas při rozbruslení

+1
1830.png
ReiN +124
13.08.21 v 12:42

V nějakým instastory Sparty říkal, že si ji přebarví, ale že jak toho minulou sezonu byly hodně tak na to neměl čas. Upgrade by ale udělat mohl *THUMBSUP*

1830.png
ReiN +124
10.08.21 v 20:28

reakce na Krtek: ,,Tak teda na přesilovky 9:10. Ty pískly fakt všechno. A docela by..." zobrazit příspěvekTak teda na přesilovky 9:10. Ty pískly fakt všechno. A docela by mě zajímalo co si provedlo to jejich brankařský beranidlo. To jsem fakt nepochopil, jak skákal hlavou do našeho hráče. *HAHA*

Ale stejně to bylo divný vidět Pecha v jinym dresu. *ANO* "

Tak on Mr. Hrachovina není úplně nejchytřejší týpek *FUCKU*

+1
1830.png
ReiN +124
10.08.21 v 14:13

reakce na rad55: ,,Slíbené je: ,, představíme letní posily" Já jsem..." zobrazit příspěvekSlíbené je: ,, představíme letní posily"
Já jsem zejména zvědav na severskou posilu, ostatní jsem, tuším, viděl a vím co se od nich dá čekat. :-D
*SALA* "

No, slíbené i bylo že se jdeme "porvat o Prahu" *HAHA*

+1
1830.png
ReiN +124
10.08.21 v 11:12

reakce na rad55: ,,Jsem zvědav jak se nastoupí. Soupeř má útok 111 (let).*HAHA*..." zobrazit příspěvekJsem zvědav jak se nastoupí.
Soupeř má útok 111 (let). *HAHA* "

Na Facebooku je u fotky "Gameday" Forman, tak aspoň ten bude dneska hrát [:-} . Hráči, kteří byli u tý fotky vždycky hráli

1830.png
ReiN +124
09.08.21 v 19:16

reakce na MartinMegadeth: ,,Patřím k těm, kteří jsou rovněž velice zvědavi na sestavu..." zobrazit příspěvekPatřím k těm, kteří jsou rovněž velice zvědavi na sestavu Sparty a vůbec přístup realizačního týmu k dalším přípravným utkáním. I když upřímně i kdyby Sparta už zítra v Českých Budějovicích poslala na led mixovanou sestavu z opor a mladých hráčů, tak pachuť ze šaškárny v derby to nepřetluče. To bych spíš pochopil sestavu plnou mladých zítra v Budvar aréně než minulý týden v Edenu. Derby je prostě nejprestižnější přátelák celého léta a když chtěl realizační tým začít přípravu stylem, že budou hrát téměř výlučně jen mladí, měl se termín zápasu se Slávií domluvit o týden nebo dva později. Tohle se prostě hrubě nepovedlo. Jelikož jsem ovšem člověk smířlivý a uznalý, pokud Sparta vyhraje aspoň ve dvou ze tří soutěží, kterých se v nadcházející sezóně zúčastní, jsem ochoten toto faux pas Jandačovi odpustit. A kdyby náhodou Sparta triumfovala v extralize, vážně zvážím nevyřadím-li Pepka z Loděnice ze skupiny lidí, kterým bych rád nakopal pr**l. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* "

Přesně jak píšeš. I kdybychom zítra vyhráli 10:0 tak z toho budu mít menší radost než vyhrát derby. Jestli měl Jandač vsazeno na Slavii tak chápu, jinak krok (zařadit do takovýho zápasu hráče který stejně v áčku hrát nebudou *FUCKU* ) absolutně nechápu.

+1
1830.png
ReiN +124
06.08.21 v 18:49

reakce na Laurik20: ,,Nechci se Jandače zastávat. Ale psalo se, že není na střídačce,..." zobrazit příspěvekNechci se Jandače zastávat. Ale psalo se, že není na střídačce, ale sleduje zápas z jiného pohledu a to z tribuny. Nevidím na tom v přípravě nic divného.
Ani na tom, že se v přípravě ohrávají mladí hráči, kteří pak nebudou mít tolik prostoru v Lize mistrů a v lize.."

A k čemu je teda tahle příprava "A-týmu" když 90 % těch hráčů hrát za ten A-tým letos nebude? *VYHLIZI*

+1
1830.png
ReiN +124
05.08.21 v 21:59

Jak už bylo víceméně řečeno. Kdyby byla takhle sestava na jinej zápas, tak by možná i ty tři pětky byly ok. Ale postavit to na derby.. To je fakt výsměch fanouškům. Zajímalo by mě jak tohle rozhodnutí, udělat si z toho zápasu ***, vzniknul *SILENY*

+1
1830.png
ReiN +124
05.08.21 v 19:41

Opravdu nerozumím tomu, jaký má dnešní zápas smysl. Slovo příprava zní v tomhle případě opravdu vtipně *OMG*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 10. prosince - 18:00
    15.png
    HK (venku)
    Extraliga (56.kolo)
  • 12. prosince - 15:00
    43.png
    OLM (doma)