Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +3170
08.03.22 v 17:04

reakce na paul68: ,,Holešovice je Sparta!*FLAGHCS* *SALA* Outů je..... radši..." zobrazit příspěvekHolešovice je Sparta! *FLAGHC* *SALA* Outů je..... radši nic. *FUCKU* *FUCKU* Zítra tam ale jdu. *POSILOVNA*

Derby nehodnotím, neboť jsem nasr.n! *KICKSLAVIA* *KOSA* "

Pro mě byl obrovský svátek, že se v Holešovicích odehrála utkání hokejové Ligy Mistrů. To bylo přeci jen jiné kafe než letní příprava. Hlavně zápasy základní skupiny byla pecka, protože se v začínalo v půl osmé, tudíž jsem cestou v pohodě stihl dva kousky a utopence. A pak ještě viděl výhru v milovaném svatostánku. *SALA* *SALA* *SALA*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3170
08.03.22 v 17:00

Dobré odpoledne, i přestože Řepík, Thorell, Sobotka, Polášek, Matuškin a Moravčík dostali pro dnešek volno, doufám, že se k zápasu Sparta postaví čelem a na třetí pokus v Praze Kladno konečně porazí. Nerad bych viděl proti tomuto soupeři další šaškárnu. Mám pocit, že v poslední době jich bylo už víc než dost. :-! :-! :-!

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3170
07.03.22 v 18:21

reakce na Mušín: ,,Ke včerejšku škoda slov , jen bych dal souhlas Ke příspěvku..." zobrazit příspěvekKe včerejšku škoda slov , jen bych dal souhlas Ke příspěvku Tomáše Řepky na jeho instagramu.
Většina hráčů nemá na Spartu.
Příspěvek který myslím já

www.instagram.com/p/...
*PEKLO* "

Fotbal jsem naštěstí neviděl, protože jsem byl na hokeji. Podle toho co jsem četl a slyšel to zase byla bída s nouzí, která zapadla do jarního podprůměru. Ze Řepky se stalo po konci kariéry prvotřídní jelito, ale tohle není zdaleka první příspěvek o fotbalové Spartě, ve kterém s ním aspoň z větší části souhlasím. *ANO* Jedna věc je jasná, včerejškem skončila reálnější šance Sparty na titul. Deset bodů ztráty na vedoucí dva kluby je moc, při současné výkonnosti se obávám že je to naprosto nedostižná ztráta, leda by Slávie nebo Plzeň opravdu nečekaně zkolabovala. S jarní bilancí porážka, dvě upocené plichty a celá výhra si ani nezasloužíme o titul hrát. Sice máme k dispozici středeční dohrávku v Jablonci, ale mám silné pochybnosti, že tam bude současná Sparta schopna naplno bodovat. Cítím v kostech další pěknou remízu 0:0 či 1:1. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
07.03.22 v 18:16

reakce na fandaFanda: ,,Souhlas, urcite by jim to pomohlo.  Je to o tom, aby se jim..." zobrazit příspěvekSouhlas, urcite by jim to pomohlo.
Je to o tom, aby se jim podaril jeden ci dva turnaje, a pak uz to kluci musi jen udrzet. Ale myslim si, ze i cesta pres divokou kartu je reseni. Ty kluci hrajou obetave a je jen otazka casu, nez prorazi *ANO*
Narozdil od jinych sasku, u nich se zklamani nebojim *OK* "

Divokou kartu do moc turnajů ATP Macháč ani Lehečka nedostanou. To by jim muselo být o čtyři, pět let méně nebo by museli být jiné národnosti. Na prd je, že na challengrech naskakují body pomalu. *MIMO* Chtělo by to, aby se prokousali do stovky a na třech, čtyřech turnajích ATP dokázali přejít nějaké to kolo. Tím by se ve stovce etablovali. On jeden i větší úspěch, když zůstane ojedinělý, je nebezpečný v tom, že když k němu nic nepřidáš a po roce na stejném turnaji vypadneš brzy, tak letíš žebříčkem jak po tobogánu. Viz Veselka po Puné, kde neobhájil titul a pakoval se už ve čtvrtfinále. Následně letěl o cca čtyřicet míst dolů. Měl štěstí, že se poměrně rychle zmátořil a předvedl jízdu v Dubaji, která ho katapultovala o padesát míst zase nahoru. Ale musí to potvrzovat v průběhu roku, aby zase za rok nezahučel. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
07.03.22 v 18:08

reakce na Anguilla: ,,Já to klidně řeknu veřejné mě se tam fakt líbí víc teda až..." zobrazit příspěvekJá to klidně řeknu veřejné mě se tam fakt líbí víc teda až na to žrádlo a pivo to je fakt hnus bonus je nádraží dost blízko..."

Koleduješ si. *SILENY* Žrádlo a pivo v O2 aréně jsou nepoživatelné. Mám své zkušenosti s nocí proseděnou na trůnu po hokejovém večeru. :-! Mimochodem v Holešovicích máš taky relativně blízko nádraží a dráhu. *KSICHT*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3170
07.03.22 v 18:06

Dobré odpoledne. Včera v naprosté pohodě tři body po výhře nad Zlínem. Jediné co mě mrzí, že se zase nepovedla vzadu nula. Troufnu si tvrdit, že jinak než v přesilovce pěti proti třem by nám soupeř gól nedal. *FUCKU* Velkou radost mi udělal Chlapík, že kromě ceny pro nejproduktivnějšího hráče extraligy nakročil včerejšími dvěma góly hodně rázně i pro cenu pro nejlepšího střelce základní části. Na třicet a víc kousků se u nás dostal od rozpadu federace jen jednou Bubák a dvakrát Ton. Mimochodem není to tak dávno co nejlepší střelec Sparty v základní části vykázal 14 (Kudrna) nebo 15 (Pecháček) vstřelených kousků. Chlapíkovi letošní sezóna sedla opravdu úžasně. *BRAVO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3170
06.03.22 v 16:52

reakce na SpartaCorps: ,,Letci vyhráli 2:0 a v sérii vedou 3:0  Junioři vyhráli..." zobrazit příspěvekLetci vyhráli 2:0 a v sérii vedou 3:0

Junioři vyhráli 5:3 a vedou svoji skupinu

jen se nepovedl zápas ACS U19, prohra s Karvinou 0:1"

Béčku Sparty se start jara posune. Dnešní zápas s Varnsdorfem byl odložen. Tažení Viktorky Žižkov za záchranou FNL nezačalo dobře, v Příbrami prohrála 1:2. Bude to mít hodně těžké. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
06.03.22 v 16:46

reakce na fandaFanda: ,,Ahoj vsem ;) Vim, ze uz to tady zaznelo, ale chtel bych dodatecne..." zobrazit příspěvekAhoj vsem ;)
Vim, ze uz to tady zaznelo, ale chtel bych dodatecne okomentovat kluky proti Argentine. Lehecka hral dobre az do momentu, kdy mohl uhrat set, pak se toho asi leknul a uteklo mu to. Chybi mu zkusenosti, ale to prinde - holt zkratka potrebuje drobet casu navic, ale bude to stat za to. Koukal jsem i na Machace, prvni set vyhral, druhy jsem bohuzel nevidel, a v poslednim se zase chytil, chvili jsem veril, ze by s trochou stesti mohl jeste vysledek zvratit, ovsem.. nejdrive prislo prase, co mu absolutne odskocilo a slo ve prospech soupere a potom velmi podobne par micku. I on potrebuju nejaky cas na dozrani a zkusenosti, myslim, ze tento zapas mu jich dal spoustu. Zcela urcite se to v prvnich dvou zapasech lamalo, bylo to videt i na ctyrhre, tam uz hrali Argentinci v naproste pohode a s klidkem na raketach.
Kluci zcela urcite neudelali ostudu, i kdyz ten celkovy vysledek by tomu nasvedcoval.
Znovu rikam/pisu - ti kluci se mi libi, stale jsou jeste velmi mladi, a i presto dokazi hrat kvalitni tenis a az ziskaji jeste nejake zkusenosti + se zlepsi, mame sanci na dalsi uspech v soutezi o velkou "misu".
Tentokrat Vam to nevyslo, presto dal drzime *THUMBSUP* "

Chtělo by to, aby se oba během letoška zabydleli v elitní stovce a tím mohli hrát bez kvalifikací aspoň menší turnaje ATP. To by jim prospělo a posunulo dál než objíždění challengerů. *ANO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3170
06.03.22 v 16:43

reakce na Anguilla: ,,Mě víc vyhovuje O2 arena super od vlaku a když se hraje v tenhle..." zobrazit příspěvekMě víc vyhovuje O2 arena super od vlaku a když se hraje v tenhle super čas či dřív tak je to bomba!!"

Čeveče, to je odvaha tady napsat, že před Sportovkou dáváš přednost O2 aréně. To si koleduješ o kolektivní lynč. *KSICHT* *KSICHT* *KSICHT*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3170
06.03.22 v 16:40

Dobré odpoledne, doufám, že dnes uděláme důležitý krok směrem k přímému postupu do čtvrtfinále. V pátek jsem to čekal náročnější. Naštěstí rozhodl začátek druhé třetiny. Machovský nás podržel při několika velkých šancích lázeňských šviháků a my byli obratem produktivní díky Horákovi a Formanovi. *THUMBSUP* Máme to rozehrané výborně: 2 body před mazánky, kteří mají poslední kolo volno, a další 2 body před Pardubicemi a Motorem. Tohle musel musíme udržet a předkolu se vyhnout. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
04.03.22 v 17:54

Co napsat ke středečnímu pohárovému utkání Sparty s Jabloncem: nejblíž pravdě bude, že se o mě opakovaně pokoušela mrtvice. Postoupili jsme do finále, protože fotbalový Pán Bůh nás buď má rád nebo mu nás bylo líto. Koledovali jsme si pekelně. Nechápu jak je možné, že ani na druhý pokus na Letné neporazíme Jablonec, který bude mít v kapr lize co dělat, aby nezabředl do baráže o udržení. Nechápu jak od Jablonce, kterého opustili oba nejlepší útočníci v zimě můžeme dostat tři kousky. A už vůbec nechápu jak nám dvakrát může vyplavat volný neobsazený hráč na zadní tyči. *MIMO* Asi jsme postoupili nakonec zaslouženě, byť s děsnou klikou, protože jsme v prodloužení zvládli dál běhat, s čímž půl Jablonce mělo viditelný problém. Ale po pravdě, s tímhle nakoupíme v Edenu pozítří minimálně trojku a absolutně nemáme nárok zkomplikovat Slávii s Plzní boj o titul. Dost se obávám, že po derby a dohrávce v Jablonci budeme ze hry o mistra venku. Kromě pohárového utkání na Slávii je to na jaře zatím od nás strašná bídně, příšerně se kopeme za uši a když už urveme remízu nebo vyhrajeme, tak silou vůle, což mi na klub deklarující útok na titul přijde žalostně málo. *BOXER*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3170
04.03.22 v 17:48

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/410214/kladno-..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Hm, tak kladno chce hrát v utery u nas, jako klidně, ale ten čas je pro Prahu ve všední den na nic…"

Podle všeho to dopadne a s Kladnem se bude hrát v úterý v Praze. Myšlenka je to pěkná, to musím Jágrovi nechat. Vzhledem k úředně stanovenému jednotnému začátku posledního kola základní části je to dost nešikovný čas na Prahu, ale nebojím se, že by do O2 arény divák nepřišel. Jágr je tahák a navíc je to třeba jedna z posledních možností Járyna vidět živě na bruslích v extralize. Doufám, že přijdou i Sparťani na Spartu, když se bude hrát v Praze. Jako v O2 aréně je mi to jedno, ale kdyby mělo být Kladno domácí ve Sportovní hale v Holešovicích, tak by mě to dost sr*lo. Tam je doma jedině Sparta! *SALA*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
04.03.22 v 17:43

reakce na paul68: ,,Zítra těžkej zápas. Vary budou hrát o všechno, my máme taky o..." zobrazit příspěvekZítra těžkej zápas. Vary budou hrát o všechno, my máme taky o co hrát, tak čekám hezkej zápas, s naší vítěznou tečkou samozřejmě. *DRINK*

Za chvíli florbal třetí zápas s Bohemkou, tak uvidíme...
*SALA* *FLAGSPA* *BOXER* "

Přesně. Lázeňským švihákům jde o hodně: o postup do předkola a navíc musí koukat za sebe na Kladno, aby je nestáhlo do baráže. Tutově budou hrát na hranici svých možností a maximálně houževnatě a obětavě. Od nás to bude chtít kvalitní a zodpovědný přístup, rozhodně zásadně odlišný od úterní selanky ve Zlíně, kde mi to většinu toho co jsem sledoval připomínalo začátek letní přípravy. Na Zlín to stačilo, ale na Karlovy Vary by to bylo sakra málo. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
04.03.22 v 17:38

Dobré odpoledne, jak jsem si všiml už se tady začali jednotit cizinci s výhledem na příští ročník. Dovolím si také přispět troškou do mlýna. Dle mého názoru by měla být prioritou pro Spartu udržet dvojici Thorell – Matuškin, protože se jedná o rozdílové borce. Cizinec by měl být když ne rozdílový, tak patřit k nejlepším. Pogorišného bych si za normálních okolností představit uměl, bohužel situace je jaká je a on s ruským pasem u nás vzhledem k tomu co provedl Putin na Ukrajině mít šanci působit nebude. Stojlarov je za mě hráč, který může být užitečný v závěru sezónu zkušenostmi. Určitě nemá smysl takového borce podepisovat na další ročník. U Jurčiny bych vyčkal jak se bude cítit a jak mu bude po zbytek ročníku sloužit zdraví. Přeci jen letos promarodil poměrně dost času, ale jestli se bude cítit v kondici ještě na další sezónu a bude mít zájem zůstat, přimlouval bych se za jeho setrvání. Je to hráč co si svoje odehraje a ještě funguje jako výborný mentor pro mladé obránce, taková prodloužená ruka trenérů. A tihle hráči mají velkou cenu. Co se týká dalších cizinců, nebránil bych se pokud by šlo o opravdu kvalitní borce. Nicméně v nastalé situaci předpokládám zájem českých, slovenských i dalších zahraničních borců nejdéle po probíhající sezóně opustit KHL a to bude zajímavé zboží na hráčském trhu. Osobně jsem nejvíc zvědav jak Sparta vyřeší pro příští ročník dva klíčové posty: trenéra a brankáře. *VYHLIZI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3170
02.03.22 v 18:02

reakce na SpartaCorps: ,,Letci - Hronov 4:2 Bubák 2 asistence  Rögle vyhrálo 2:1..." zobrazit příspěvekLetci - Hronov 4:2 Bubák 2 asistence

Rögle vyhrálo 2:1 nad Tapparou ve finále CHL"

Kamaráde, troufnu si tvrdit, že Sparta byla nejtvrdším oříškem, které muselo Rogle na cestě za triumfem v Lize Mistrů rozlousknout. V semifinále dalo Frolundu s hodně velkým přehledem. Škoda, že jsme byli ve "švédské" polovině pavouku a koupili Rogle už do čtvrtfinále. Lepší tým letos hokejovou Ligu Mistrů nehrál. *THUMBSUP*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
02.03.22 v 17:59

Zákrok Stoljarova na Rosandiče mi přišel zbytečný a nebezpečný, to přiznat musím, i když k faulu samotnému došlo především kvůli tomu, že Rosandič byl skloněný. Na druhé straně musím uznat, že byl po souboji s Dvořáčkem, do kterého Stoljarov přijel de facto jako třetí a ještě z úhlu, že o něm Rosandič nemusel vědět. Takové zákroky nemám rád a trest na pět minut plus do konce zápasu bych nerozporoval. Ovšem se třemi zápasy trestu navíc se musel pan poručík po**at. Ať si dobře prohlédne za co od něj dostal Stoljarov tři zápasy a za co nalepil Camarovi nejdřív dva a potom jako RECIDIVILISTOVI tři utkání flastru. Zopakuji, že ten člověk je buď břídil co tahá výši trestů z klobouku nebo tresty rozdává dle sympatií a známostí s představiteli jednotlivých klubů. Nechápu jak takového diletanta můžou extraligové kluby v čele disciplinární komise trpět! Pověsit ho za koule do průvanu je málo! *NAPR****

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3170
02.03.22 v 17:56

Kdo ví jak přesně je domluvený Nedvěd s adepty na nový realizační tým reprezentace, protože jsem zachytil rozhovor s Grossem, ve kterém říkal, že ho nabídka zaskočila a že si ji musí nechat projít hlavou. Rozhodně neříkal, že Nedvědovi kývl. Nevím jestli pro trenéra jako Gross, který za sebou má v Německu v roli hlavního kouče už už nějaký ten rok a dosáhl nejednoho úspěchu, by post asistenta u národního týmu uvadající české reprezentace byl dostatečně naplňující. Další věcí je jak na zahraničního trenéra zareaguje svazový ÚV. Podle zákulisních informací cizinci u reprezentace nejeden člen ÚV příliš nakloněn není. Pokud by klapl Jalonen s Hořavou a Grossem u národního týmu, bude to pro mě jako pro Sparťana těžká rána, jelikož někoho z nich jsem si představoval u nás až skončí Jandačova éra. A byl bych hodně zvědav na Tona s Hlinkou jak by řešili obsazení realizačního týmu pro příští ročník. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
02.03.22 v 17:55

Dobré odpoledne, ze včerejšího zápasu ve Zlíně jsem viděl dohromady asi pětačtyřicet minut. Větší část toho mi připomínala letní přípravu a rozhodně ne nijak vyhrocenou. Takhle pohodový zápas z hlediska emocí ve Zlíně Sparta neodehrála už hodně dlouho. Tři body jsme získali, základní úkol byl splněn. Na můj vkus to mohlo být víc v klidu a v závěru bez nervů. Kdyby Hudáčkovi v poslední minutě propadl poskakující puk do kasy, pěkně bychom tady špačkovali. A oprávněně: včerejšímu Zlínu neberu snahu ani zarputilost, ale kvalita byla jasně na naší straně. Tři body ze Zlína byla splněná povinnost. *POSILOVNA* První čtyřku máme ve vlastních rukách, respektive bruslích a hokejkách. Můžeme si přímý postup do čtvrtfinále po**at jedině sami. Tím netvrdím, že nás čeká procházka růžovým sadem. Především příští utkání v Karlových Varech musíme vzít naprosto vážně: lázeňským švihákům půjde o předkolo a taky si musí hlídat Kladno, aby je náhodou nestáhlo ještě pod sebe do baráže. Tohle utkání si bude žádat plně koncentrovanou a kvalitní Spartu. Včerejší Zlín při vší úctě snad v neděli doma porazíme za tři body a doufám, že s větším klidem. Poslední zápas v Chomutově s Kladnem je otazník jestli soupeři o něco ještě půjde. Může to pro Kladno být ještě zápas o naději stejně jako zápas o ničem. Taky je otázka o co v něm půjde nám, protože karty můžou být už rozdané z hlediska přímého postupu do čtvrtfinále. Za mě maximální spokojenost, že si první čtyřku můžeme uhrát sami a na nikoho se nemusíme ohlížet ani spoléhat. *FRAJER*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3170
01.03.22 v 17:31

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jsem rád že to tak někdo vidí taky, ono jich bude víc. Doufám..." zobrazit příspěvekJsem rád že to tak někdo vidí taky, ono jich bude víc. Doufám že koberec dáme, nebude to nic jednoduchý ale věřím že to klapne a tři body zůstanou doma! *DRINK* *THUMBSUP* "

Ale musí se takový systém nastavit opravdu citlivě. Musí si sednout brankáři a musí být jasně daná pravidla. Pamatuji si sezónu, kdy se do Sparty vrátil ze zahraničí Šindel, s Čapkem si absolutně jako kolegové v kase nesedli a byl z toho ohromný průšvih. Sparta vůbec nepostoupila do play-off (tenkrát hrálo extraligu jen dvanáct klubů a postupovalo jich osm) a skončila po velice záživné sajrajt lize o ničem devátá. *MIMO* To jedna stránka věci, tady problém nemám. Co se mi nelíbí, že od ročníku 2012/13 snad s jednou nebo dvěma výjimkami saháme do brankoviště každý ročník v prosinci nebo v lednu. To mi přijde hrozně neprofesionální. Beru, že občas se něco nepovede: přijde brankář, který nesplní očekávání, může dojít ke zranění nebo k nečekané a výjimečné situaci jako letos, kdy se nám ze Saláka vyprofiloval podpantoflák co radši zdrhne jako krysa v nejméně vhodný okamžik sezóny než aby se kousnul a dostál smlouvě. Jenže my máme problém s brankáři nebo si ho vytváříme téměř každou sezónu. V podstatě každoročně od Jandačova vepřového superkšeftu, kdy se ze Sparty poroučel v lednu Schwarz a výměnou za něj přišel rezatý cedník Pinc. Strašně rád bych se dočkal jednou toho, že brankářská dvojice, se kterou Sparta v září půjde do sezóny, ve stejném složení tu sezónu i dokončí. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3170
01.03.22 v 17:26

Na Zlín jsem celkem zvědav jak pojme zbývající utkání jako jasný sestupující. Za poslední snad dva týdny pustili do světa už sedm hráčů z pole a dnes k nim přibyl i brankář Kašík, který má dochytat sezónu ve Finsku. Počítám, že šanci dostanou junioři. Kvalita je jasně na naší straně, ale pokud jim dáme čuchnout, můžou být nebezpeční. Žádné podcenění není na místě. Už jen kvůli tomu, že cesta do první čtyřky vede přes čtyři výhry. *METAL* Mně osobně Zlín v extralize chybět nebude. Nikdy mi nebyl sympatický. Byli to první z betonářů, u nich se dlouhé roky pískalo divně (než tuhle štafetu převzal Třinec) skoro všem soupeřům, jejich dietní hokej býval k nekoukání a mám ten klub spojený s podvodníky jako byl Murín, který fixloval s rozměry brankářské výstroje co to šlo. Co mě trochu překvapilo, že déle bez přerušení v nejvyšší soutěži působí jen čtveřice Plzeň, Litvínov, Sparta a Pardubice. Měl jsem pocit, že těch klubů bude víc. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. ledna - 17:20
    16.png
    PLZ (venku)
    Extraliga (43.kolo)
  • 31. ledna - 18:30
    18.png