Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +3056
28.04.22 v 14:46

reakce na Schaschek: ,,Tak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl..." zobrazit příspěvekTak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl míče měsíčně, to tu měl v minulosti Adamský s Polanským v Třinci, který byl a (do současnosti je) nejbohatším klubem. Na druhou stranu je pravda, že extraligu by měly hrát ekonomicky silné subjekty a ne kluby hrazené z části (nebo většiny) z veřejných peněz (jako třeba do letoška Zlín). Ideální podoba extraligy je max. 12 klubů, v ideálním případě 10. Dědek tím agresivním přeplácením odděluje zrno od plev, protože když nabídne průměrákovi dvakrát víc než jinde, tak ty hráči budou logicky chtít jít tam a ostatní kluby to budou muset buď dorovnat nebo to ekonomicky neutáhnou a skončí.

Uvidíme co se povede letos udělat Spartě za přestupy. Z Kováře v bráně nejsem moc nadšený, nikdy jsem ho neměl rád. Odchod Chlapíka bude ultra oslabení, stejně jako Tomáška. To jsou dva rozdílový hráči. Dvořáka bude taky škoda a co se týče Šmerhy, tak ten mě taky hodně mrzí.

Už od loňské sezóny to vypadá tak, že Dědek vykrádá ostatní, protože prostě ty hráče přeplatí a oni odejdou. Letos i ekonomicky silným klubům - nám, Třinci, dokázal přivést Čerešňáka z Plzně atd.

Myslím, že hodně nepříjemná bude příští rok i Plzeň, kde Vlasák po letech pochopil, že má sázet na to co Plzeň vždycky zdobilo. Hodně fyzicky zdatných agresivních hráčů.

Uvidíme co se povede Toňákovi s Hlínou."

Souhlasím, že by profesionální soutěž neměly hrát kluby sponzorované z veřejných peněz. Tím se vytváří nekalá soutěž, když někomu město platí opravy, údržbu i technický personál zázemí zimního stadionu a jinému radnice nedá ani halíř. Osobně nechápu jak je možné, že něco takového nezakazuje přímo zákon. Především by peníze z veřejného sektoru měly sloužit jiným a důležitějším věcem než je dotování profesionálních klubů. Že Dědek odděluje svým kurwením trhu zrno od plev asi pravda bude, protože jak začal s přeplácením méně kvalitních borců, tak se kluby rozdělí na ty co tomu dokáží čelit a na ty co tomu čelit nedokáží. Zase bych nerad viděl krachy extraligových klubů: hokej je na tom v tuzemsku už beztak bledě a nemyslím že by to něčemu zásadně prospělo. A že by se odpovědní bafuňáři v dohledné době dokopali k rozhodnutí snížit počet extraligových klubů aspoň na dvanáct, tomu se mi nechce věřit. Spíš se obávám, aby se situace nevymkla, že dojde ke rozevření nůžek mezi účastníky extraligy a kvalita celé soutěže půjde ještě víc dolů. Bude pár silných klubů, pár co to nějak bude koulet a u dna tři, čtyři, pět klubů co se spolu budou hrát, aby se vyhnuly buď přímému přestupu nebo baráži. Což by následně mohlo přinášet šaškárny jaké předvádělo svého času Kladno: když zjistilo, že sestup je dostatečně vzdálen, zbavilo se v lednu do konce sezóny pěti, šesti, sedmi nejdražších hráčů a půjčilo je na hostování do konce sezóny. Když tohle udělají tři, čtyři kluby, z poslední čtvrtiny základní části se stane fraška. :-! Čerešňáka by Plzni asi v pohodě přeplatilo pět, šest dalších klubů kdyby o něj byl zájem. U Dědka by mě zajímalo jestli tím přeplácením nadprůměrných borců u nás nebo v Třinci primárně buduje tým pro úspěch nebo mu jde o ego. Co se Plzně týká, můj názor na ten tým v posledních dvou sezónách je, že měl dva zásadní nedostatky. 1) Příliš subtilních hráčů. S klukama co si musí vylézt na stoličku, aby si z očí do očí popovídali se slepicí, se v play-off velká paráda neudělá. 2) Hodně hráčů co se vezli, ale to tam bylo delší dobu: uměli být dobří, když to někdo táhl a oni se přidali, ale sami v krizi za to vzít nezvládali. Roky stáli na Gulašovi, kterého pro mě až překvapivě dobře nahradil poslední ročník Bulíř, ať už s Mertlem nebo s Kovářem. A buď je táhla a fungovala jim první pětka, pak bylo všechno v pohodě. Anebo to první pětce nešlo a pak měla problém celá Plzeň. Když přivedou pár velkých urostlých borců na solidní úrovni, určitě to bude znamenat zlepšení, ale nemyslím si, že by tím vyřešili celý problém. Docela se divím, že s dobrým okem jaké mívali v Plzni na zámořské hráče na ně v poslední době zcela rezignovali. *MIMO* Snopková v Tiki-taka snad měla prohlásit, že letošní změny v kádru budou výrazně decentnější než před rokem, ale kdo ví jak to bude vypadat. Mně přijde, že těch odchodů bude poměrně dost. Chlapík s Dvořákem jsou potvrzení. Za hotový beru odchod Tomáška, který s Chlapíkem bude velkou ztrátou. Tohle jsou top hráči extraligy. Jestli by k tomu odešel i Thorell, tak to bude další výrazné oslabení. Ve Šmerhovi jsme našli typ hráče, jakého jsme dlouhé roky marně hledali, jeho odchod by mě hodně mrzel. Z beků by měl odejít i Pavelka, který se rozehrál po Novém roce ve velkém stylu. Velký otazník jsou brankáři: mám pocit, že oba jsou podepsaní jen do konce sezóny. Hodně bych stál o setrvání Hudáčka. Kolem možných příchodů panuje velké ticho. Těch jmen skloňovaných se Spartou je zatím minimum, nejvíc snad Kuba Kovář do kasy a Thorellův bratr, který skončil v Plzni. Ke Kovářovi dodám, že v play-off švýcarské ligy chytá výborně. Odchytal 13 zápasů s průměrem obdrženého 1,8 gólu na utkání a procentem úspěšnosti 94,1! Má zásadní podíl, že Curych je zápas od titulu, byť poslední dvě utkání ve finále s Zugem prohrál. *OK*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
28.04.22 v 14:32

reakce na karlos: ,,No tak doufejme, že Rosický po sezóně opravdu končí. Tohle jde..." zobrazit příspěvekNo tak doufejme, že Rosický po sezóně opravdu končí. Tohle jde jasně za ním. Pamatuji si, jak v zimě pasal přesně to co říkáš.................. Matěj se během poslední poloviny sezony vyprofiloval a má pro Spartu velkou cenu,“ prohlásil Rosický na adresu bývalého hráče Bohemians nebo Slovanu Liberec. „Je důležitým článkem týmu a během tohoto přestupního období ho nikam na 99 % nepustíme. Dokončí sezonu tady a na jaře se budeme bavit dál,“ dodal s tím, že o nové smlouvě hodlá jednat již před vypršení té stávající.

Místo aby s ním jednal hned v zimní pauze, vyflák se na to a myslel si, že Pulkrab bude čekat, až se pán sportovní ředitel uráčí *CERTIK* Taky se mu nedivím, že odejde. Ale do Slávie *KOSA* *KOSA* To už je fakt trapný. :-! :-! :-! "

V kůži Pulkraba bych se do Slávie nehnal. Klub vysoké inteligence z tribuny sever mu při každé příležitosti bude dávat najevo odkud přišel. Jindra v čepičce se štítkem praktikuje zvláštní konkurenční systém minimálně tří hráčů na jeden post. I když Pukraba zná z Liberce, počítám, že moc šancí nedostane. A buď tu první nebo druhou chytí za pačesy nebo hrát nebude. Reálně jeho sešívaná anabáze dopadne tak, že po půl roce pomaže na hostování do Liberce. Být jím raději bych zvolil odchod do zahraničí. Ve hře je kromě Polska údajně i druhá německá liga. Pokud by šlo o slušnější klub s nějakou šancí na postup, nemuselo by to být špatné řešení. Ono ani to Polsko není špatná destinace. Hraje se tam fotbal, padají góly, chodí lidi, kluby velice slušně platí- Jakmile přestoupí do Slávie, spálí za sebou na Spartu všechny mosty. *KOSA* Naprosto souhlasím: je to jednoznačné selhání Rosického: ten chlap vůbec nemá povahu na post sportovního ředitele. Tam musí sedět žralok a muž činu, ne leklá ryba. Buď o Pulkraba zájem ze strany klubu byl a pak se mělo jednat už v průběhu podzimu o nové smlouvě nebo o něj zájem nebyl a pak se měl v zimní pauze zpeněžit. Takhle to vinou Rosického dopadne, že pětadvacetiletý na kapr ligu minimálně nadprůměrný útočník, který před sebou má reálně dalších sedm až deset let produktivního fotbalového věku, navíc se vztahem ke klubu odejde zadarmo. Klub z něj nebude mít žádný sportovní ani ekonomický profit. Je nejvyšší čas, aby si na Letné přiznali pravdu. Rosický jako fotbalista byl fenomenální, jako sportovní ředitel je to naprostý průser. Já ho ze Sparty nevyhazuji, může působit jako manažer mládeže nebo vějička pro sponzory, ale sportovního ředitele musí obsadit někdo jiný s naprosto odlišnou mentalitou i diametrálně odlišným přístupem. *PEKLO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +3056
28.04.22 v 14:26

Dobré odpoledne, nastal den D, blíží se hodina H a hoši mají jediný úkol: vrátit finále do Třince k bitvě o všechno. V úterý se nám zápas krutě nepovedl, ale máme dostatečně zkušený a kvalitní kádr, abychom nepovedený večer hodili za hlavu. Dostat nakládačku a nemít nárok mnohem méně frustrující než prohrát ve druhém prodloužení. Věřím, že se z úterka sebereme a navážeme na sobotní vydařené představení. *SALA* Ovšem fascinuje mě jak nejeden mediální mudrlant vytáhl zase vděčné téma brankáři Sparty. Hudáček skvělým způsobem naskočil do poslední čtvrtfinálové bitvy s Libercem. Následně výborným způsobem odchytal celou semifinálovou sérii s Motorem a ve stejných výkonech pokračoval i v prvních čtyřech finálových utkáních. Předevčírem mu nevyšel jeden zápas a hned je z toho téma. *MIMO* *MIMO* *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.04.22 v 15:18

reakce na Gapin: ,,Mě ta cena permic přijde úplně v pohodě. Ta moje bude o 700..." zobrazit příspěvekMě ta cena permic přijde úplně v pohodě. Ta moje bude o 700 dražší, cca 27 korun na zápas, což se dá zkousnout. Momentálně tam vidím spíš výhodu a to je rozdíl s nebo bez PO. Nedávno jsem to tu kritizoval, ale při téhle cenách už to asi dává smysl si je pořídit. "

Homolko, při pohledu na rakety co stojí lístky na letošní play-off už od čtvrtfinále mi rozdíl mezi permicemi bez play-off a s play-off nepřijde až tak velký. Samozřejmě je otázkou s jakým kádrem půjde Sparta do příští sezóny, kdo tady bude trénovat a jak to celé bude vypadat. Asi všichni máme v živé paměti jak moc se permice s play-off vyplácely nejdřív po posledním titulu a následně po finále s Libercem. Za další tři roky celé dva zápasy ve čtvrtfinále a k tomu tři utkání v předkole. To se fakt vyplatilo. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.04.22 v 15:13

reakce na Radek Ady: ,,Je tu nová zápletka mezi Spartou a Slavií! Kouč Trpišovský by..." zobrazit příspěvekJe tu nová zápletka mezi Spartou a Slavií! Kouč Trpišovský by rád přivedl Matěje Pulkraba, ten se vůbec nebrání... to jako fakt??? *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* *KICKSLAVIA* "

Odchod Pulkraba ze Sparty je dle všeho hotová věc, byť pořád doufám, že skončí v Polsku odkud měl a má nabídky. Ani se mu nedivím. Leta páně ho klub posílá po nejrůznějších hostováních a to si nemyslím, že by vždycky na Letné zůstali lepší útočníci. V létě se vrátil porvat o místo v základu a novou smlouvu. Ve druhé polovině podzimu Spartě pravidelně tahal svými góly trny z paty, díky němu zůstal klub ve hře o titul i přes zimní pauzu. Reakce pana sportovního manažéra na tuto skutečnost byla, že si až někdy v březnu s hráčem, jemuž v červnu končí smlouva, sednou a něco mu nabídnou. Nečekal jsem nic jiného od onoho úchvatného sdělení Rosického než že Pulkrab odejde. Ale jestli to bude do Slávie, to mě dost na**re. Nicméně i tak Pulkrabovi nic vyčítat nebudu, byť jsem názoru, že mezi pražskými S by se přestupovat nemělo. Už jen proto, že se zachoval férově a Spartu o zájmu Slávie čestně informoval: ne jako jistá srbská špína, která do poslední možné chvíle lhala a zatloukala. Na**án budu na Rosického, který mě po pravdě už delší dobu s**e v podstatě bez přestání. *NAPR****

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.04.22 v 15:06

reakce na Schaschek: ,,Koukám, že Dědek pomalu aspiruje na největší kurvu extraligy...." zobrazit příspěvekKoukám, že Dědek pomalu aspiruje na největší kurvu extraligy. Nejenže nám přetáhl Košťálka, Říčku a teď Dvořáka, ale ještě přeplatil Rulíka, kterej má smlouvu v Boleslavi. Ten chlap je naprostý šílenec co rozhazuje měšcem jak blázen."

Lukáši, zájem a přetažení Rulíka bych Dědkovi až tak nevyčítal, byť to není úplně standardní krok. Vadilo by mi vandrování do trenéra jiného klubu v rozběhlé sezóně nebo těsně před jejím začátkem. Rulík měl v Mladé Boleslavi něco odtrénováno a navíc ve smlouvě výstupní klauzuli: zjevně obě strany, jak on sám tak Mladá Boleslav, počítaly, že k něčemu takovému může dojít. Rulík si situaci zhodnotil dle svého uvážení: nabídku Pardubic mohl odmítnout a zůstat v Mladé Boleslavi. Finální rozhodnutí bylo o něm. Jde do rizika, které si vyhodnotil jako přijatelné. V Pardubicích se mu nemusí dařit a do Vánoc může skončit na dlažbě: nepochybuji, že by byl za velkého klauna a spousta fanoušků napříč celou extraligou by se mu s chutí pošklebovala. *FUCKU* V podstatě se Rulíkovi totéž mohlo přihodit i v Mladé Boleslavi. Dědkovo až zoufalé hledání nového trenéra jen ukázalo na velice bídnou situaci s trenéry v tuzemsku. Po odchodu generace dnešních šedesátníků dobří trenéři zoufale chybí. V éře zahnívání Slávka „bramboračky“ Lenera na svazu si mimo jiné český hokej přestal vychovávat kvalitní trenéry, což se poslední roky ukazuje v plné nahotě. Ale to jsem odbočil. Mě Dědek s**e mnohem víc tím jak kurwí hráčský trh, jelikož přeplácí i nadprůměrné borce. Dvojici Hyka – Sedlák z Čeljabinsku nabídl každému milion českých korun měsíčně (to je informace, kterou mám z opravdu dobrého zdroje): jsou to šílené peníze, ale jedná se o na extraligu o rozdílové borce, takže bych to i s notným přivřením všech otvorů co mám pochopil, jenže on začal přeplácet i hráče typu Říčka nebo Dvořák, což jsou borci nadprůměrní, ale rozhodně ne rozdíloví. A od tohoto stavu je jen krok k přeplácení průměráků, což si extraliga už zažila a je to cesta do pekel. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +3056
27.04.22 v 15:00

Dobré odpoledne, včera se nám zápas krutě nevyvedl. Sice jsme od stavu 3-4 dle mého názoru hráli do kopce, ale porážku jsme si zavinili sami. Natropili jsme obrovské množství chyb, za které by nás potrestal i výrazně méně kvalitní soupeř než je Třinec. K tomu včera neměl svůj den ani jeden z našich brankářů. Opravdu něco navíc ze čtyř gólmanů co se v zápase představili chytil jedině Mazanec. V první třetině měl Třinec snad dvě slušné akce a z nich vytěžil dva góly. My jsme měli vepředu šancí minimálně na čtyři góly a vstřelili jsme taky dva. Na začátku druhé třetiny mohli skóre zlomil na naši stranu tuším Sobotka s Formanem, když jeli dva na jednoho. Nic z toho nebylo. Vzápětí jsme dvakrát inkasovali a definitivně se jsme sesypali. Po trefě Šmerhy, kdy jsme se dostali na dostřel, do zápasu sáhli několikrát rozhodčí v náš neprospěch, čímž jsme přišli i o zbytek naděje s utkáním něco udělat, ale přijde mi, že i kdyby se pískala celých šedesát minut rovina, včera bychom na výhru neměli ani tak. *MIMO* Jsme ve velice nekomfortní situaci, ale nevidím důvod házet flintu do žita. Třinec je od začátku finále favorit a teď už je v pozici, že musí. Sami jsme se proti Liberci i proti Motoru přesvědčili jak těžký je ten poslední krok. My teď jen můžeme, což by nám mohlo pomoct. Základem bude se připravit na zítřejší zápas, vrátit se k výkonu ze soboty a vrátit sérii zpátky do Třince. Ze statistik bych se nenechal deprimovat. Kdo vyhraje pátý zápas série statisticky má k titulu blíž. Ale nemá ho jistý dokud nevyhraje čtyři utkání. My jsme pátý zápas prohráli s Třincem v každé sérii. Dokonce i hned v té první před dvaceti lety. To jsme dostali v Holešovicích shodou okolností rovněž 3:7 a stejně jsme sérii urvali 4:2. Pátý zápas jsme prohráli ve finále i v posledních dvou titulových sezónách, ale byli jsme v lepší výchozí pozici než letos. Teď jsou prostě karty rozdané jasně: k titulu budeme muset Třinec konečně porazit dvakrát za sebou. *METAL* *METAL* *METAL*

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3056
25.04.22 v 17:15

Nejsem si tak docela jistý, že nevyrovnané výkony a časté ztráty ve venkovních zápasech Sparty souvisí přímo s věkovým průměrem našeho kádru. Dle mého názoru venku, až na sporadické výjimky, hraje Sparta průměrně už dobrých deset sezón a hrála tak i s mnohem zkušenějšími a staršími kádry. Navíc při venkovních kolapsech jako v Olomouci často mezi nejslabší články sestavy patřily právě nejzkušenější borci. Tady bych s Vrbou určitě polemizoval. Mimochodem když zmiňuje kolik mladých v sestavě Sparty hraje, moc by mě zajímalo kdyby v sobotu ještě nebyl fit Hojer, jestli by na levou stranu obrany konečně zařadil Suchomela nebo by zase nechal v základu fabulovat Ládíka Krejčího 92. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
25.04.22 v 17:04

reakce na SpartaCorps: ,,Béčko - polsko 2:2…  Viktorka zase jen bod s Chrudimí,..." zobrazit příspěvekBéčko - polsko 2:2…

Viktorka zase jen bod s Chrudimí, Velká škoda…."

Pro Viktorku Žižkov je bohužel každý další zápas jen dalším hřebíkem do sestupové rakve. Pět kol do konce manko třináct bodů na čtrnáctou Chrudim, která má ještě navíc zápas k dobu, je prakticky nehratelné. *KOSA* Béčko Sparty přivezlo bod z venku a ze hřiště soupeře ohroženého sestupem, tudíž rozhodně plusový bod. Příští zápas béčka proti Jihlavě by nám měla opět nabídnout ČT SPORT. Řekl bych, že nejeden klub ze spodní skupiny kapr ligy béčku bude fandit jako my, aby se zvýšila jejich šance se vyhnout baráži. *SILENY* O víkendu v Ústí nad Labem vypakovalo vedení bratrstvo Jarolímů a angažovalo na trenérskou židli opravdovou kapacitu: pohůnka Martina Haška. To by o druhém sestupujícím z FNL mohlo být rozhodnuto. *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
25.04.22 v 16:59

reakce na ToM: ,,Jojo, jsem tomu tak docela rád, přeci jen Táborsku i Chrudimi jde..." zobrazit příspěvekJojo, jsem tomu tak docela rád, přeci jen Táborsku i Chrudimi jde momentálně o hodně... Věřím, že se tohoto rozhodnutí nijak zneužívat nebude, Táborsko prý relativně dobře doložilo, jak a kde autobus uvízl, a že holt nebylo moc co řešit... Takže žádná levá by v tom být neměla, takhle se ani schválně k nějakému karambolu nenamotáš, to je asi opravdu vyšší moc, podobně jako nějaká nenadálá nerychle řešitelná závada... Jinak máš pravdu, že na hokeji v Táboře byly ohromující návštěvy, letos tam byla sezóna slušná, ale holt ten systém postupu byl letos těžko hratelný, Šumperk byl prý výborný. Jinak nejsem Táborák, ale Středočech fandící samozřejmě Spartě... *SALA* Ale našel jsem si u Tábora manželku, tak rád už relativně dlouho využiji příležitosti a zajdu se tam na fotbal či hokej podívat a nelze jim pak taky nedržet palce :-D Jinak sleduji i hokejovou I.ligu ve svém současném bydlišti a ten rozdíl mezi I. a II. tam je a Šumperk rozhodně nepatřil mezi nejhorší... I tak klobouk dolů před Táborem, ale mrzí mě to, další prvoligová lokalita na koukání by byla fajn...
Jinak klobouk dolů dnes před Spartou, hrozná škoda, že to nedopadlo i včera, to by bylo..."

Nezbývá než věřit disciplinárce, že Táborsko vyrazilo opravdu dostatečně dopředu. A věřit, že rozhodnutí disciplinárky nebude budoucně zneužíváno. Je fakt, že pro oba kluby je jejich vzájemný souboj v Chrudimi velice důležitý a pro regulérnost FNL bude mnohem lepší když se o jeho vítězi rozhodně na hřišti. *OK* Manželka nemá špatné místo původu. Tábor je úžasné město s fantastickým genuis loci. Přesně moje gusto: ve dne obdivovat krásu věčnou a v noci krásu živou. Na Žižkově náměstí nebo v přilehlých uličkách jsem strávil nejeden krásný večer a když jsem mezi jednou až třetí hodinou ranní táhl do postýlky, historie na mě dýchala z každé cihly i dlažební kostky. *SILENY* Co se týká baráže o první ligu, hodně jsem Táboru přál postup. Bohužel dost celou sérii ovlivnil hned první zápas, kdy Tábor na začátku druhé třetiny vedl 3:0, tuším ještě osm minut před koncem třetí třetiny 4:2 a nakonec prohrál 4:6. Návštěvy v Táboře byly senzační i na domácí zápasy baráže, ačkoliv byl Šumperk ve vedení. Souhlasím, že postoupit ze druhé ligy o patro výš je strašně těžké a strašně těžké to bude i příští roky, což se týká třeba i Letňan. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
25.04.22 v 16:53

reakce na frafont: ,,Repre taky zatim vylozene jede, seniorka tece se Slovenskem, 18..." zobrazit příspěvekRepre taky zatim vylozene jede, seniorka tece se Slovenskem, 18 prubezna plichta s Nemeckem. Co jsem koukal do onlajnu, tak teda nejspis hlavni zadrhel je promenovat sance."

MS osmnáctek má letos poměrně zajímavý hrací systém. Po vyřazení Ruska a Běloruska zůstalo osm účastníků rozdělených do dvou skupin, z nichž všichni postupují do čtvrtfinále. *MIMO* Česká osmnáctka Němce nakonec porazila, následně dostala na frak od Američanů. Zbývá jí ve skupině zápas s Kanadou. Mnohem důležitější bude čtvrtfinále. Protější skupinu dost zamotala výhra Lotyšska nad Švédskem. Finsko je zatím suverénní a Švýcarsko bez bodu. *FRAJER* Nad výsledky seniorské reprezentace bych se zatím díval s nadhledem. Z toho týmu co plácá přáteláky pod hlavičkou EHCH na MS pojede minimum borců, pokud vůbec někdo. Větší výpovědní hodnotu budou mít až turnaje Českých a Švédských hokejových her. Navíc vloni pod zaječím pyskem před MS snad reprezentace jen vyhrávala a pak to byla v Rize katastrofa. Je lepší si nějakou tu porážku vybrat radši dopředu. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
25.04.22 v 16:47

ako jeden z mála jsem se v sobotu po hokeji místo do baru přesunul na Letnou. Až na ospalých prvních dvacet minut druhé půlky na hřišti bylo jedno dominantní mužstvo, kterým byla Sparta. Nevím kde Galásek sebral co vytruboval na tiskovce, že od třicáté minuty byl Baník ve hře a měl šance. První půlka byla jen o Spartě, která nedokázala dovést do konce několik slibných akcí a Karabce připravila o radost tyč. Druhá půle byla dlouho nuda. Sparta sundala nohu z plynu a Ostrava dál hrála svoje nic. Jakož většinou u zápasů, kdy se vede jen o gól trpím, tak v sobotu jsem byl dost v klidu. I když mi v samotném závěru Heča ukázal, že možné je opravdu všechno. Čvančara mě definitivně uklidnil a to chvilku předtím tam byla obrovská šance, sám Čvančara měl dvě minuty po gólu další gól na noze. A po Haraslínově brance si vybavuji další tutovku. S Galáskem bych souhlasil, že výsledek hře neodpovídá: Sparta mohla v pohodě 5:1 nebo 6:1 a nikdo by se moc nedivil. *FRAJER* Zamrzel mě pohled na poloprázdnou Letnou hodně kontrastující s krásnými návštěvami na uplynulých dvou domácích zápasech Sparty. A nemyslím si, že za všechno mohlo hokejové finále. Panáčci sklidili co lajdáckým přístupem a ostudným výkonem v Olomouci zaseli. Mrzet je dle mého názoru bude ještě víc, protože Slávie není zdaleka v takové pohodě jako vloni nebo předloni. A troufnu si tvrdit, že ani mazánci neprojdou nadstavbou zdaleka stoprocentně. Vůbec bych nedivil kdyby na konci sezóny visel titul znatelně níž než se většinu ročníku očekávalo. Nadstavba letos bude hodně zajímavá: ve spodní skupině Karviné už od sestupu nepomůže ani svěcená voda, ale ze zbývající pětice může do baráže hupnout ještě kdokoliv. A boj o titul bude také zajímavý: a nebýt neskutečné hlouposti a nezodpovědnosti letenských hochů, mohl být ještě zajímavější. *NAPR****

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
25.04.22 v 16:41

Dobré odpoledne, ze sobotního zápasu proti Třinci jsem nadšen ještě teď. Konečně jsme zvládli být efektivní a produktivní: nastříleli jsme víc než dva góly v zápase a taky využili hned dvě přesilovky. To je potom znát, když se vzadu nemusí hrát na nulu nebo na jedničku a každá chybička nebo podraz zeber může mít fatální následky. Sobota byla cesta po které bychom se měli ubírat v dalších zápasech série. Samozřejmě dál to musíme mít postavené na vysoce nadstandardním Hudáčkovi, bojovnosti, obětavosti, trpělivosti, kázni a disciplíně. V sobotu mi přišlo, že hráči Třince byli dost podráždění: evidentně jim děláme problémy a držíme s nimi krok. Opticky vypadáme líp, jen bohužel Třinci na gól stačí mnohem méně šancí. Dřeme, držíme se, vykazujeme enormní míru obětavosti a bojovnosti, k tomu jsme relativně hodně trpěliví i disciplinovaní a přidáváme individuální šikovnost a kvalitu. Hrajeme mnohem líp než jsem před začátkem finále čekal. To pro mě byl Třinec poměrně jasný favorit, ale na ledě se zatím tímto způsobem neprojevuje. Můžeme jen hodně litovat, že jsme pondělní nebo páteční utkání nedokázali dovést k vítěznému konci, jelikož by bylo mnohem veseleji. Takhle je k titulu pořád blíž Třinec, protože má na své straně výhodu rozhodujícího zápasu v domácím prostředí. A k tomu se dost obávám do jak prudkého kopce (nejen) zítra budeme hrát. Ale sobotní vstup do druhé třetiny to byla pohádka! Ten jsem si na ČT SPORT užil ještě dvakrát včera ze záznamu. *METAL* *METAL* *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.04.22 v 16:28

reakce na ToM: ,,Ahoj Martine, jako příležitostný návštěvník a fanoušek..." zobrazit příspěvekAhoj Martine,
jako příležitostný návštěvník a fanoušek Táborska bych jen upřesnil, že cesta k zápasu přes Prahu není u nich nic výjimečného. Dost kluků z kádru je z Prahy a tak, pokud to alespoň trochu dává smysl, se cestuje přes Prahu, aby se ušetřilo individuální cestování... Zatím nebyl problém, bohužel tentokrát tam chytili nehodu kamiónů a zůstali viset... Jsem zvědav jak zápas dopadne, zda bude odložen nebo kontumován, protože to cestování úplně standardní není... Navíc, hlavně pro Chrudim, děsně důležitý zápas... Ještě poznámka, A-mužstvo nehraje už na Sezimáku, docela útulný stadion je přímo v Táboře, v případě atraktivního zápasu doporučuji návštěvu, ač teď na jaře zatím nehraje Táborsko nějak extra líbivý fotbal... Ale tréninkový areál na Soukeníku je taky super, možná máš pravdu, že cestování k zápasům je v rámci nějaké přípravy i odtud...
Omlouvám se za odbočku a držím palce do finále, play off je letos zatím úžasné!!! *FLAGSPA* *SALA* "

Táborsko vyvázlo bez trestu. Je to pro podobné případy v budoucnu zajímavý a nejsem si jistý jestli úplně dobrý precedens. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.04.22 v 16:17

reakce na MichalM: ,,Trefně vystiženo. Jeden rozdílový borec, u kterého všechny..." zobrazit příspěvekTrefně vystiženo. Jeden rozdílový borec, u kterého všechny mínusy postupně ubývaly a proti němu několik protěžovaných flinku nebo někomu, popřípadě obojího.Titul už je v tahu, být kotlem, vypískám ve zbylých zápasech všechny tebou jmenované, pokud se objeví v sestavě.Od začátku do konce zápasu. Zvlášť italského Ládíka Krejčího, který o co větší hov.o hraje, o to namachrovaněji se na hřišti chová. Ať táhne do p.dele!"

U Rosy je nejvyšší čas na analýzu jak se mu dařilo doplňovat tým dle jeho potřeb a jakou úspěšnost měl při přivádění posil. Za mě to je v prvním případě jasná nedostatečná a ve druhém něco mezi dobrou a dostatečnou spíš směrem k té dostatečné. Jedno je jasné, jako sportovní ředitel se neosvědčil a je třeba tento post s okamžitou nutností řešit! Kádr potřebuje zásadní změny a takový požadavek není schopen vyřešit. *KOSA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.04.22 v 16:06

Hrajeme proti historii. Zatím jsme ve finále po 3.utkání série prohrávali 1:2 s Košicemi 1988 a se Vsetínem 2001. Ani v jednom případě jsme to už neobrátili. Jestli letos nechceme skončit stejně, dnes musíme vyhrát a to znamená začít střílet góly! Musí přispět především Horák, Thorell nebo Chlapík a k nim i někdo ze svatečnějších střelců. S průměrem necelých dvou vstřelených branek na utkání titul neurveme! *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
23.04.22 v 15:59

Dobré odpoledne, zebry jsou kurwy, o tom žádná. A jestli se zakládá na pravdě, že včera dvě ze čtyř byli z Frýdku-Místku tak nemám slov. Ten kdo to vymyslel by zasloužil vykastrovat. *NAPR**** Ale zápas jsme si prohráli sami neschopností v koncovce! První třetinu jsme měli vyhrát 2:0 nebo 3:0, další gól přidat ze začátku druhé třetiny a zbytek utkání si v pohodě pohlídat. Třinec byl k poražení a my mu druhé vítězství v sérii umožnili, skoro až vnutili! A to je na finále a na soupeře jako Třinec příliš velký luxus! *MIMO* Házení mincí a dalšího bordelu na stříkačku Třince obhajovat nebudu, to stávat nemá. Ale tohle se na řadě stadionů děje každý třetí, čtvrtý, pátý zápas. Jednou se to stalo u nás, nedělal bych z toho aféru. Dojal mě Varaďa stěhováním na oblek poplivaný a politý od piva. S chutí bych oslovil Jandače a další bývalé trenéry Sparty kolikrát se jim něco podobného stalo venku, zejména při zápasech v Asii. *FUCKU*

+3
892.jpg
MartinMegadeth +3056
22.04.22 v 16:19

Láďa Krejčí 92 samozřejmě. *SORRY*

892.jpg
MartinMegadeth +3056
22.04.22 v 16:18

Kanga utřel pana sportovního manažéra jako nudli pod nosem. *FUCKU* Nechat odejít takového playera, i když si jsem vědom Kangových much, aby se mohl vrátit z Itálie třeba bourák jako Ládík Krejčí 99, tomu říkám manažerský kauf. *METAL* K čemu nám jsou kreativní fotbaloví virtuózové, když můžeme podepisovat věčné marody, nabízet nové smlouvy tahounům jako Zahustel nebo Štětina a přivádět rozdílové borce jako Hanousek s Trávníkem za těžké prachy, když už vůbec někoho tedy pan sportovní manažér přivede na Letnou. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
22.04.22 v 16:08

reakce na frafont: ,,https://www.sport.cz/clanek/fotbal-ceska-1-liga-vzit-roli-sportovniho-..." zobrazit příspěvekwww.sport.cz/clanek/...
Jo, ještě Csaplár jako bafuňář, to je jediný, co tomu chybí *KSICHT* "

Kristova noha, pane kolego nestrašte mě! Pán Bůh s námi a zlý pryč! To by byla opravdová třešnička na dortu letitého letenského amatérismu a šlendriánu: uslintaný pan nekvalita. Podobné články a úvahy potvrzují jedno pravidlo: nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?
    43.png