Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2907
01.03.22 v 17:31

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Jsem rád že to tak někdo vidí taky, ono jich bude víc. Doufám..." zobrazit příspěvekJsem rád že to tak někdo vidí taky, ono jich bude víc. Doufám že koberec dáme, nebude to nic jednoduchý ale věřím že to klapne a tři body zůstanou doma! *DRINK* *THUMBSUP* "

Ale musí se takový systém nastavit opravdu citlivě. Musí si sednout brankáři a musí být jasně daná pravidla. Pamatuji si sezónu, kdy se do Sparty vrátil ze zahraničí Šindel, s Čapkem si absolutně jako kolegové v kase nesedli a byl z toho ohromný průšvih. Sparta vůbec nepostoupila do play-off (tenkrát hrálo extraligu jen dvanáct klubů a postupovalo jich osm) a skončila po velice záživné sajrajt lize o ničem devátá. *MIMO* To jedna stránka věci, tady problém nemám. Co se mi nelíbí, že od ročníku 2012/13 snad s jednou nebo dvěma výjimkami saháme do brankoviště každý ročník v prosinci nebo v lednu. To mi přijde hrozně neprofesionální. Beru, že občas se něco nepovede: přijde brankář, který nesplní očekávání, může dojít ke zranění nebo k nečekané a výjimečné situaci jako letos, kdy se nám ze Saláka vyprofiloval podpantoflák co radši zdrhne jako krysa v nejméně vhodný okamžik sezóny než aby se kousnul a dostál smlouvě. Jenže my máme problém s brankáři nebo si ho vytváříme téměř každou sezónu. V podstatě každoročně od Jandačova vepřového superkšeftu, kdy se ze Sparty poroučel v lednu Schwarz a výměnou za něj přišel rezatý cedník Pinc. Strašně rád bych se dočkal jednou toho, že brankářská dvojice, se kterou Sparta v září půjde do sezóny, ve stejném složení tu sezónu i dokončí. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
01.03.22 v 17:26

Na Zlín jsem celkem zvědav jak pojme zbývající utkání jako jasný sestupující. Za poslední snad dva týdny pustili do světa už sedm hráčů z pole a dnes k nim přibyl i brankář Kašík, který má dochytat sezónu ve Finsku. Počítám, že šanci dostanou junioři. Kvalita je jasně na naší straně, ale pokud jim dáme čuchnout, můžou být nebezpeční. Žádné podcenění není na místě. Už jen kvůli tomu, že cesta do první čtyřky vede přes čtyři výhry. *METAL* Mně osobně Zlín v extralize chybět nebude. Nikdy mi nebyl sympatický. Byli to první z betonářů, u nich se dlouhé roky pískalo divně (než tuhle štafetu převzal Třinec) skoro všem soupeřům, jejich dietní hokej býval k nekoukání a mám ten klub spojený s podvodníky jako byl Murín, který fixloval s rozměry brankářské výstroje co to šlo. Co mě trochu překvapilo, že déle bez přerušení v nejvyšší soutěži působí jen čtveřice Plzeň, Litvínov, Sparta a Pardubice. Měl jsem pocit, že těch klubů bude víc. *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2907
01.03.22 v 17:19

Na Letné jsem v neděli bohužel byl a první poločas mi jednak silně poškádlil zažívací soustavu a druhak velice výrazně připomněl hrůzy páchané za časů Il Cretina nebo pana labila. Tam od Sparty nebylo prakticky nic. Strašná hrůza! Ještěže bídný rozhodčí Machálek měl k dispozici výjimečně fungující VAR, když sežral Vukadinovičovi let plavmo i s navijákem. Jít Zlín do vedení tak bych chtěl vidět ten obrat: nebo spíš radši nechtěl, protože mi bohatě stačilo co jsem na Letné viděl. *MIMO* Druhá půle byla přeci jen lepší. Brzy po přestávce se povedlo vstřelit vedoucí gól, ale po pravdě jsem byl jak na trní dokud Pešek nezvýšil na 2:0, tedy prakticky až do konce. K Holcovi jsem měl uplynulá utkání výhrady, ale tentokrát Spartu podržel. Krejčí na levém beku: neurazil, ale ani nenadchl. Moderní krajní bek vypadá jinak. Jen si tak říkám, aby z toho spásného čekání na Hojera nebylo velké rozčarování. Mimo hru byl od půlky letních prázdnin, herní praxi má minimální a spíš bude potřebovat podporu od spoluhráčů než aby se sám hned pasoval mezi tahouny. Klady neděle: kromě Holcova jistého výkonu hodně suverénní výkon Vitíka, Čvančarův první gól v soutěžním zápase ve Spartě a první jarní ligová výhra. Víc toho nebylo. A upřímně si neumím představit, že s tímhle budeme Slávii a Plzni zvládat být důstojným soupeřem v boji o titul. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2907
01.03.22 v 17:13

Dobré odpoledne, mně se zápas proti Liberci moc líbil. Výkony Sparty měl velice solidní parametry a ač soupeř špatně nehrál, Sparta byla jasně nebezpečnější. Liberec sice byl na puku, ale hlavně v místech odkud být nebezpečný nezvládal. Téměř celé první dvě třetiny neměl snad žádnou větší šanci v pěti proti pěti. Šlapalo to celé velmi dobře. Vzadu jsme nekiksovali, dávali jsme rychle puky pryč, přechod přes střední pásmo fungoval a dostávali jsme se do šancí, ze kterých jsme stříleli krásné góly. Hráči se dokázali oprostit od různých libereckých provokací a neopláceli. Až v poslední třetině počínaje Stoljarovem se dopustili některých zbytečných faulů, tudíž si Liberec víc čuchnul. Ovšem převážná část oslabení byla odehrána aktivně a na úrovni. Celé to podtrhl velice spolehlivým výkonem Machovský. Byl to jeden z nejlepších domácích zápasů celé sezóny. *BRAVO* Ještě bych si dovolil poznámku ke Šmídovi. Snažil jsem si ho všímat celé utkání. Svoje si odehraje, přehled má, na ledě byl snad pětadvacet minut, ale nemůžu říct, že bych v něm viděl rozdílového borce, který by měl nároďák zvednout v Pekingu o třídu výš, když ho tak strašně chtěli vzít na olympiádu zaječí pysk s machýrkem. *MIMO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2907
27.02.22 v 14:23

Velká škoda, že Veselka nedotáhl své tažení Dubají až k titulu. Ale dal o sobě vědět parádně a snad to nebyl ojedinělý zářez. V novém žebříčku by prý měl být kolem 75. místa, tudíž by neměl hrát kvalifikace na turnaje. *THUMBSUP* Ledecká skvělá: po včerejší výhře dnes druhá. *BRAVO* Futsal a florbal výborně. Dinamo Rigo odstoupilo z KHL. Vladimíre Vladimíroviči, kdo seje vítr, ten sklízí bouři. *PEKLO*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2907
27.02.22 v 14:15

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Když chytají oba brankáři dobře tak bych neviděl problém aby se..." zobrazit příspěvekKdyž chytají oba brankáři dobře tak bych neviděl problém aby se střídali, hlavně at jsme pořádně připraveni na play off *DRINK* "

Mám stejný názor. Takový ten letitý přístup trenérů, že má být jasná jednička co odchytá maximum zápasů v průběhu poslední dekády začal být vytlačován na úkor vyrovnanější brankářské dvojice, kde ten méně vytěžovaný odchytá aspoň třetinu zápasů. Každý z těch dvou pohledů má svá pozitiva a negativa. Osobně považuji za vhodnější vyrovnanější dvojici brankářů. Je to citlivá věc, musí mezi nimi být chemie, jasně nastavená pravidla, aby to celé nenadělalo víc škody než užitku. Ale zase u dvou brankářů je výrazně méně pravděpodobné, že by se oba v nejdůležitější fázi sezóny zranili nebo jim odešla forma. Když máš jasnou jedničku, které kryje záda mladší nezkušený kluk nebo průměrná záplata, a potká ji něco takového, klub je pořádně namydlený. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
27.02.22 v 14:09

reakce na Gapin: ,,Ještě k Holdu... Byla ta celková prezentace o něco chudší,..." zobrazit příspěvekJeště k Holdu...
Byla ta celková prezentace o něco chudší, než předešlý roky. Loňskej nepočítám, to prostě nešlo. Neříkám, že to je vyloženě špatně, někdy méně znamená více. Jen mi trochu mrzí jedna věc. A to, že Snopková mluvila o třináctiletý historii. A i když se změnilo vedení, majitel a vlastně až na Jandače úplně všechno, tak Hold je určitě skvělý projekt. A je to hlavně dítě Petra Břízy. Ač mu můžu vytýkat cokoliv a jelikož do té problematiky z pohledu hasiče tak trochu vidím, mrzí mě, že právě když zmínila těch třináct let, že nezmínila i jeho jméno."

Homolko, díky za Tvůj příspěvek. Je-li zmiňována 13tiletá historie Holdu Sparty, Břízovo jméno by rozhodně chybět nemělo. Je to jeho jeho dítě, jeho projekt a tuším prvních deset ročníků organizoval on. Zapomenout na něj vnímám jako faux pas Snopkové. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2907
27.02.22 v 14:00

Dobré odpoledne, v pátek mi připadalo, že Olomouc dokonale zaskočila všechny Sparťany ordinováním hokeje místo betonu. Aspoň mně přišlo, že se relativně dost snažila hrát hokej. Přes půl zápasu to od Sparty bylo takové nijaké: a k tomu si myslím, že minimálně z jednoho gólu Hudáček zase neměl čisté svědomí. Hudy Show by si měl nechávat výlučně až po konci zápasů. *KSICHT* Závěr druhé třetiny byl exkluzivní a třetí třetinu Sparta vzorně odpracovala. Nenechala se zatlačit do defenzívy, což kvituji s velkou spokojeností. Vyhrálo se, další tři body jsou doma, dresy se moc povedly, celý Hold rovněž, musime jen chválit. To se prostě povedlo! *THUMBSUP*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
25.02.22 v 18:05

reakce na Medvěd: ,,Tipsport v rámci podpory Ukrajiny proti rusácké agresi stáhl ze..." zobrazit příspěvekTipsport v rámci podpory Ukrajiny proti rusácké agresi stáhl ze své nabídky rusácké soutěže. Bravo!

A zpátky - už to tady plno lidí psalo, ale to musím napsat také - perfektní dresy! A hokej - no uvidíme dneska - skvělé tři body, i když jsem si říkal: hlavně teď nedostat kontaktní gól."

Jokerit Helsinki zrušil účast v play-off KHL a asi se do dalšího ročníku soutěže moc nepožene. *KOSA* Co se diskuse o střídání brankářů týká, taky se hlásím mezi ty, kterým posadit brankáře co vychytal nulu hned v dalším utkání na střídačku přijde prostě divné. Ať už má poslední slovo Jandač nebo Přikryl. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2907
25.02.22 v 18:00

reakce na Anguilla: ,,Mě je to fuk co dávají radši bych samozřejmě Spartu ale jelikož..." zobrazit příspěvekMě je to fuk co dávají radši bych samozřejmě Spartu ale jelikož mám noční tak to neuvidím ani na záznam se nepodívam když to není na ČT sport
"

Včerejší vystoupení Sparty v Bělehradu jsem neviděl a opravdu mě to nemrzí. Podle toho co jsem slyšel i četl to musela být zase laskomina. Doufám, že se hoši seberou, aby na Letné v neděli porazili Zlín a ve středu zvládli postoupit do finále Českého poháru přes Jablonec. Kdyby neměli zvládnout ani tato dvě utkání tak už opravdu nevím koho by pašáci chtěli porážet. *MIMO* Co se týká vystoupení v Evropě v letošní sezóně nenadchlo mě to, ani neurazilo. Hrála se základní skupina, postoupilo se, byť jen díky novému klíči, do play-off, to z výsledkového hlediska neúspěch není. Nicméně o úspěšné pohárové prezentaci bych na druhé straně nemluvil. Nadšený jsem byl z odvety proti Rapidu Vídeň a výborné utkání odehrála Sparta i proti Olympique Lyon. Ovšem uhrát v šesti venkovních zápasech jedinou remízu a vstřelit celé tři góly je strašná bída. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +2907
25.02.22 v 17:55

reakce na toci87: ,,V pozvánce na zápas píšou že by po lehké nemoci měl snad zitra..." zobrazit příspěvekV pozvánce na zápas píšou že by po lehké nemoci měl snad zitra nastoupit, tak doufam že tomu tak bude a budeme mit ty první dvě formace kompletní *THUMBSUP* "

Děkuji za informaci. To mi uniklo. Snad bude co nejdřív fit, ideálně již dnes. Moc bych Chlapíkovi přál, aby se stal nejlepším střelcem extraligy. Za celou historii nejvyšší soutěže Československa I České republiky se takový kousek povedl jen čtyřem hráčům Sparty. Do dneška mě hodně mrzí, že se v sezóně 2015/16 asi sedm kol před koncem základní části zranil Sabolič. Ve chvíli kdy byl nejlepším střelcem a měl fazónu, že by ho tehdy Kubalík těžko dokázal předehnat. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
25.02.22 v 17:52

Dobré odpoledne, Pešán je minulostí, ale jak jsem koukal při loučení s korytem ještě dokázal nakydat špínu na hráče a svést hlavní vinu neúspěchů na ně. Zjevně mu uniklo základní pravidlo kolektivních sportů: vyhráváme i prohráváme všichni jako jedna parta od hlavního trenéra po posledního náhradníka. Panáček je charakter, co nezklamal. *FUCKU* Nepopírám, že Hrubec nezachytal ani v Rize a ani potom v Pekingu. Ale když zaječí pysk zklamal v Rize, pak nechápu proč na něm jako na jedničce sveřepě trval i pro olympiádu. Tohle už jde za ním. Blábolením, že demonstroval tabulky a grafy, ze kterých vyplynulo, že ve srovnání s dalšími účastníky měl národní tým velký problém v úspěšnosti zákroků brankářů a v efektivitě střelby, mi připomněl Slávka "bramboračku" Lenera. To nemusí nikomu říkat, to každý ví. *KSICHT* Když vzkazoval přes média Gulašovi po olympijské nominaci, že je velký klub, aby to pochopil. Teď by se sám mohl chovat jako velký kluk, pochopit, že o jeho žvásty nikdo nestojí a táhnout do nejčernější řitě! *NAPR****

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2907
24.02.22 v 18:15

reakce na frafont: ,,Thorell a Horák zpátky v sestavě, ale zase Chlapík, Pavelka,..." zobrazit příspěvekThorell a Horák zpátky v sestavě, ale zase Chlapík, Pavelka, Němeček out (jestli nemoc nebo co, to netuším). My snad fakt nebudeme komplet nikdy *MIMO* "

Nepsal tady někdo, že se Chlapík v pondělí oženil? Nemohla jeho včerejší absence souviset s tím, že dostal po svatbě volno? Jestli byla informace o jeho pondělní svatbě pravdivá, tak to volno chápu i mu ho přeji. Ale zítra bych ho už rád viděl proti Olomouci v plné polní. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
24.02.22 v 18:06

reakce na Canuck: ,,Dokazete predstavit Rusky tym na MS za par mesic? Za mne by meli byt..." zobrazit příspěvekDokazete predstavit Rusky tym na MS za par mesic? Za mne by meli byt vyloucenou z vsech sportovnich a kulturnich zalezitosti. At Ukrajne posle tym na MS misto Rusum."

Kanadýre, momentálně si to představit neumím. Za to co Rusko provedlo Ukrajině souhlasím s Rycheckým: Rusko patří do úplné izolace od zbytku civilizovaného světa a Putin před mezinárodní tribunál. Ten člověk se musel úplně zbláznit. Ze sportovního hlediska jsem zvědav jak FIFA/UEFA vyřeší baráž o MS, která se hraje už za měsíc. Rusko má hrát s Polskem a pokud by postoupilo, mělo by hrát doma s vítězem duelu Švédsko - ČR. Švédi i Poláci už jasně deklarovali, že do Ruska v žádném případě nepoletí. Jen přizdi*ráč Fousek není schopen jasně říct totéž místo toho se kroutí a blekotá jak situaci řeší a konzultuje se strejci z Uefy. *NAPR****
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2907
24.02.22 v 17:57

reakce na Anguilla: ,,Ano měli jsme ale tahle verze je super palec nahoru!"

Takové světlejší v roce 2014. Koukal jsem na stránkách HCS. Letošní verze byla rozhodně mnohem povedenější, na tom se určitě shodneme. *OK*
www.hcsparta.cz/clan...

Nedvěd měl jednoznačně odejít s Pešánem. Absolutně nechápu tuhle šaškárnu. Nároďák utrpěl na MS v Rize blamáž, turnaje EHT byla bída s nouzí a olympiáda historická ostuda. Všichni kdo po tím byli podepsaní se měli vzít za ruce a vypadnout. Tady není o čem. Přes hubu a vyhodit, všechny. *NAPR****

+4
892.jpg
MartinMegadeth +2907
24.02.22 v 17:51

reakce na SpartaCorps: ,,hm, tak prej si ČT nakonec vybrala seshity, takže odveta v..." zobrazit příspěvekhm, tak prej si ČT nakonec vybrala seshity, takže odveta v Bělehradě bude na Sport 2....
*MIMO* *MIMO* "

Kamaráde, po pravdě, celkem pochopitelné rozhodnutí. Slávie si přivezla výhru a má reálnou šanci postoupit. My do Bělehradu sice odcestovali s kupou siláckých řečí, ale reálně můžeme dopadnout jako kdysi parta kolem Kvašňáka a spol., aniž by nám Srbové museli lít nějaké léky do kafe. *FUCKU* Kdyby náhodou došlo k překvapení a Bělehradě jsme zabrali, bude mi stačit i záznam. Ovšem spíš se obávám, abychom se s Evropou neloučili pořádným nákladem. ČT SPORT nám jako odškodnění přinese příští týden přímý přenos smf. Českého poháru proti Jablonci. Tam bude přeci jen větší šance uspět. Aspoň doufám. *SILENY*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
24.02.22 v 17:45

Tak to jsem opravdu nežral. Zaječí pysk jde od válu a machýrek, místo aby ho doprovodil, má připravit návrh nového trenéra. Nevím jestli se mám smát, brečet nebo zvracet, ale k tomu poslednímu mám nejblíž. :-! :-! :-!
isport.blesk.cz/clan...

Podle Deníku Sport přiletěl dnes do Prahy Kari Jalonen. Jestli machýrek právě dnes dostal od svazového ÚV za úkol do půlky března připravit návrh na nového trenéra, tak nevím jestli je to kompatibilní už s tím, aby jednal s Jalonen o nároďáku. Říkám si, spíš v to tajně doufám, jestli Jalonen nepřijel spíš jednat o převzetí Sparty! *SMILESPA*

892.jpg
MartinMegadeth +2907
24.02.22 v 17:40

Dobré odpoledne, včera moc pěkné dresy, výborná atmosféra a čtyřicet minut velice kvalitní výkon. Poslední třetina byla na můj vkus strašně pasivní, celé čtyři střely. *MIMO*
Docela by mě zajímalo co by se dělo kdyby Motor vstřelil kontaktní gól, ale jsem rád, že k tomu nedošlo. Machovskému zápas sedl. Za mě jeden z nejpovedenějších zápasů letošní sezóny. Výsledku 2:0 si považuji mnohem víc než 5:3 nebo 6:4. Teď hraje takové malé play-off o přímé čtvrtfinále a jelikož jsme poztráceli už moc bodů, potřebujeme vyhrávat, což platí i pro příští zápasy s Olomoucí a s Libercem. Jinak mám pocit, že už jsme jednou měli jakousi variantu maskáčových dresů, o dost světlejší při Holdu, ale tahle verze byla rozhodně povedenější. *THUMBSUP*

+3
892.jpg
MartinMegadeth +2907
21.02.22 v 18:31

reakce na SpartaCorps: ,,Futsalisti vyhráli v zatáčce na Víděň 9:4 *SALA* *BRAVO* "

První letošní výhra. Po sérii čtyř porážek. Zatímco vloni mě vyřazení ve čtvrtfinále dost nepříjemně překvapilo i naštvalo, letos budu za postup do čtvrtfinále skoro rád. Tahle sezóna je od futsalistů strašná bída. :-! :-! :-!

892.jpg
MartinMegadeth +2907
21.02.22 v 18:27

reakce na SpartaCorps: ,,Honza Fortelný rozhodnul gólem zapas Teplice - Karviná..." zobrazit příspěvekHonza Fortelný rozhodnul gólem zapas Teplice - Karviná
*BRAVO* "

Nebýt kluků ze Sparty, byly by Teplice v pěkné pr**li. Sejk s Fortelným Jarošíkovi a celým Teplicích tahají trn z paty. Je dobře, že se jim daří, snad to za rok nebo za dva zúročí i u nás. Zaujalo mě v rozhovoru s Jarošíkem, že Fortelného nechává hrát za útočníky. Zjevně mu to tam svědčí. U nás co si vzpomínám hrával spíš ze strany. *FRAJER*
isport.blesk.cz/clan...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 7. října - 17:30
    37.png
    CEB (venku)
    Extraliga (8.kolo)
  • 11. října - 19:30
    73.png