Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.02.22 v 14:48

reakce na Canuck: ,,No, Lotysko by urcite byl lepsi nez Svycarsko i Slovensko. Slovensko..." zobrazit příspěvekNo, Lotysko by urcite byl lepsi nez Svycarsko i Slovensko. Slovensko vypada dobre tenhle rok, a nemyslim, ze to je jenom kvuli ten 17-lety Wunderkind, ktery hraje o historickych nejlepsi misto Slovaka v nadchazejiciho draftu... Ty Slovaci proste vypadaji, ze jsou motivovanejsi nez Cesi, nevim proc. Ale uz je to vyrazovaci cas, a doufam, ze oba nase tymy budou zitra uspesny!"

U Slováků je to složitější. Oni motivovanější vypadají skoro na každém turnaji, ale v převážné většině zápasů proti české reprezentaci se následně po**rou. Spolehnout se na to samozřejmě nedá, už bylo i pár výjimek, ale jejich bilance proti české reprezentaci je velice bídná. A oni to zjevně nosí v hlavách. Jako Sparta, když jede do Třince. *METAL* Před rokem v Rize byl český nároďák jeden velký prů*er, ale Slovákům stejně nasypal sedm kousků. Vzpomínám si na olympiádu v Turíně 2006. Slováci tam váleli, ve skupině porazili Rusko, Švédsko i USA a celou ji vyhráli. Český nároďák se v té své trápil, postoupil až ze čtvrtého místa, když porazil jen Německo a Itálii. Mimochodem prohrál i se Švýcarskem, ale ve čtvrtfinále se Slováci zase po**ali a český nároďák vyhrál 3:1. Právě na to Německo jsem v Pekingu zapomněl. Tomu se olympijský turnaj nevydařil ještě víc než české reprezentaci a to je co říct. Němce by možná dnes nároďák porazil. *SILENY*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.02.22 v 14:40

Jak zde padlo, nechávat hrát mladé hráče povinně v rámci jakýchsi kvót extraligu je cesta co nikam nevede. Zhruba před deseti lety to v rámci svých super-pravidel zkoušel aplikovat Slávek „bramboračka“ Lener a nemělo to absolutně žádný efekt, takže po několika letech tento experiment skončil. Naopak měl silně negativní až devastující vliv na hráče, kteří byli těsně nad stanoveným limitem. Základem jsou kvalitní mládežnické soutěže. Při rozpadu Československa měla nejvyšší soutěž mladšího i staršího dorostu kolem šestnácti účastníků každá: dnes má extraliga juniorek dvacet a extraliga dorostu dokonce třicet účastníků, takže ji hraje každá stodola kde mají díru do ( ! ). Z takové konkurence logicky moc kvality nevzejde. V první řadě se musí zúžit mládežnické soutěže a především juniorky, aby se v nich potkávali opravdu ti nejlepší a hráli především ti nejlepší co nejvíc proti sobě. Osobně nejsem moc velkým příznivcem juniorek. Je to relativně novodobá věc, která funguje od půlky devadesátek, tedy zhruba od doby kdy u nás začala pomalu uvadat výchova hokejového potěru. Ale budiž: něco musí suplovat systém Dukel, Červených hvězd a VTJ, kde se dříve při přechodu mezi juniorským a seniorským věkem během dvou let oddělilo přirozeně zrno od plev. K tomu musí začít fungovat nějaký smysluplný systém farem v první lize kam by extraligové kluby posílaly své mladé si zvykat na seniorský hokej. Ale neměl by si to řešit každý klub sám, tohle by měl nastavit a vyřešit svaz. Vždyť si tím vychovává budoucí reprezentanty! A samozřejmě se musí zásadním způsobem zrevidovat systém tabulkového odstupného. Za druhé se musí v každém klubu podívat sami sobě do očí a přiznat si pravdu: jestli v jejich mládežnických výběrech hrají opravdu ti nejlepší kluci a opravdu ti nejlepší kluci mají v týmu odpovídající roli. Že nehraje Novák, i když je to střevo, protože tatínek zajišťuje autobus pro celý tým. Že nehraje v první lajně Procházka, i když je to dřevák maximálně do čtvrté, protože rodiče zajišťují výhodně sportovní výstroj. Že v první dvojici beků nesmrdí Svoboda, i když neumí bruslit, protože rodiče přihrávají klubu levně hokejky. Jména i sortiment zboží jsem vybral samozřejmě náhodně, aby se nezdálo, že mířím někam konkrétně. Pokud vím, takový protekcionismus je velice běžná praxe v tuzemském mládežnickém hokeji. A to ve slušnějších klubech, kde mají trenéři vůli zohledňovat mezi svými svěřenci čistě sportovní schopnosti. A za třetí: v čele hokejového svazu by měli po nových volbách stanout úplně noví lidé. Nejen soudruh předseda by měl jít do háje, ale s ním komplet svazový ÚV. Všichni ti co mu po skandálu, kdy se provalilo, že spolupracoval s vojenskou rozvědkou, vyslovili důvěru by měli táhnout. Tihle lidi posunují český hokej už hezkou řádku let a kam ho posunuli to vidíme v živých obrazech: z národního týmu se stala snadná kořist pro Dány nebo Švýcary. :-! :-! :-!

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.02.22 v 14:29

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Máš pravdu, že jsme je porazili až na nájezdy tak dneska to..." zobrazit příspěvekMáš pravdu, že jsme je porazili až na nájezdy tak dneska to může být úplně jinak. Byl bych moc rád kdyby jsme rozhodli tentokrát dříve než posledně ze Švýcarskem aby to nebyli takový nervy ale čekám že to bude drama do poslední chvíle "

Že by národní tým dnes se Švýcarskem uspět nemusel a olympiáda pro něj mohla skončit, to jsem si plně uvědomoval. Ovšem podobně jako Ty jsem čekal, že to bude boj a drama až do konce, nebo aspoň převážnou část utkání. Absolutně mě nenapadlo, že si s českou reprezentací Švýcaři vytřou ( ! ) a v podstatě od půlky utkání, kdy Hrubec potřetí inkasoval, bude vymalováno, tak to jsem absolutně nečekal. Olympijský turnaj ze strany českého národního týmu byla absolutní blamáž a je třeba z ní vyvodit důsledky! *NAPR****

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.02.22 v 14:24

Dobré odpoledne, předně bych rád upozornil, že i kdyby již dnes zaječí pysk s machýrkem zmizeli od reprezentace, zůstanou nadlouho zapsáni v historických análech, neboť pod jejich taktovkou došlo k novému rekordu. Ještě nikdy na olympiádě ani na světovém šampionátu neskončila česká či československá hokejová reprezentace na horším než sedmém místě. Což platí i o časech hokejových mušketýrů mezi dvěma světovými válkami. Až tito dva stratégové, umělci a odborníci dokázali po více než sto letech historie přepsat dějiny: dno, bída, ostuda a trapnost jak vidno nemají žádné limity. :-! Od obou výše jmenovaných očekávám zpětnou vazbu v podobě nabídnutí demise a to nejpozději po příletu do Prahy. Jinak se snad probere soudruh předseda, i když to má už za pár, a s podporou ÚV hokejového svazu oba šašky vypakuje. Po obrovském zklamání z Rigy a neuvěřitelné blamáži z Číny je třeba troubit na poplach. A především pověřit někoho kdo není idiot a netrpí sociální debi*itou, aby začal pracovat na týmu pro MS, kde by bylo záhodno předvést, že český hokej není až v takových sra*kách jak se demonstroval na posledním světovém šampionátu i nyní na olympiádě. V opačném případě budeme svědky počínající nové éry českého hokeje ve stylu „čtvrtfinále bude úspěchem“. *NAPR**** Od začátku MS v Rize předvedla reprezentace jediné slušnější utkání, o víkendu proti Rusům. Jinak je to nekončící hrůza a děs. Už deset let nepatříme k hokejovým velmocem, opravdu nečekám placky a jiné zázraky, ale tak strašně špatně na tom snad ještě nejsme, aby Riga a Peking byl skutečný obrázek stavu českého hokeje. Vždyť pod Říhou se na reprezentaci celkem dalo koukat stejně jako předtím pod Vůjtkem. A jestli je to skutečný obrázek, pak (hokejový) Pán Bůh s námi a zlý pryč. Co je mi záhadou kdo by se teď měl chuť postavit na reprezentační střídačku po tom hnoji co zůstane po zaječím pysku. A tím nemyslím zdaleka jen sportovní ostudu, ale zjevně i silně pošramocené mezilidské vztahy. Podle mého názoru se do Finska velké spoustě hráčů chtít jet vůbec nebude. *VYHLIZI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
14.02.22 v 18:04

reakce na Hcspikr255tgh: ,,No a ted k reprezentaci, hodně lidí počítá s tím že zítra..." zobrazit příspěvekNo a ted k reprezentaci, hodně lidí počítá s tím že zítra vyhrajeme a postoupíme do čtvrtfinále já bych si tím tak jistý nebyl. To že jsme je porazili 2:1 po nájezdech a po dobrým výkonu neznamená že zítra se to může opakovat. 8-) To že ve skupině nikoho neporazili a získali jenom bodík s náma neznamená taky vůbec nic. Mají dobrýho golmana a moc branek taky nečekám. Každopádně je překvapení že skončili poslední, spíš bych čekal že poslední skončí Dánsko. Škoda že Německo neporazilo USA měli by jsme derby a Slováci nejsou tak silní jako Švýcarsko.. "

Nápodobně. Švýcarsko do prvního kola play-off je těžký a nevyzpytatelný soupeř, byť mi přijde, že je turnaj v Číně v moc dobrém rozpoložení nezastihl. Jestli jim nároďák neuteče na dvougólové vedení tak to bude tahání se o každý gól, které může skončit všelijak. Moc by mě nepřekvapilo kdyby se opět prodlužovalo. Mnohem víc by se mi líbilo Slovensko nebo Lotyšsko, o Číně nemluvě. *SILENY*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
14.02.22 v 18:00

reakce na Agbonlahor: ,,Jo taky mu věřím. Dobrej je. Jen mu včera pomohlo i hodně věcí,..." zobrazit příspěvekJo taky mu věřím. Dobrej je. Jen mu včera pomohlo i hodně věcí, ze kterých by ve Spartě těžit nemohl.."

Uvidíme jak se mu bude v Teplicích dál dařit. Kdyby Pulkrab prodloužil smlouvu na Letné, nebál bych se Sejka v Teplicích nechat klidně celou příští sezónu. Vůbec by bylo fajn kdyby si Sparta našla v kapr lize aspoň jeden nebo radši dva kluby kam by mohli chodit hráči typu Sejka na dlouhodobá hostování. Teplice pokud se trochu stabilizují mi přijdou jako ideální volba. Navíc když je teď trénuje Jarošík, který mladým hráčům dává rád šanci. *OK*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
14.02.22 v 17:55

reakce na fandaFanda: ,,Jasne, ze se predvedl, a nebylo to  1) poprve 2) nahodou,..." zobrazit příspěvekJasne, ze se predvedl, a nebylo to
1) poprve
2) nahodou, vzdyt jsem ti psal, jak moc se mi libil v Davis cup-u, kde zahral skvele proti vyrazne vyse nasazenemu hraci
..ten kluk je proste dobrej, at uz si to pripustis ci ne, a bude zalezet, jestli se mu budou vyhybat zraneni a dokaze se zlepsovat - musi mit chut a cil
Zcela urcite to neni nahoda *ANO*
Kdyby se na to dalo vsadit, sel bych do toho aspon za litr, ten kluk bude delat uspechy *THUMBSUP* "

Na turnaji ATP se Lehečka takhle parádně předvedl opravdu POPRVÉ. A odměněn byl: v novém žebříčku ATP je pětadevadesátý! *THUMBSUP* Jinak samozřejmě souhlasím. V Davis cupu se prezentovali oba s Macháčem velice kvalitními výkony, Macháč co si vzpomínám dokonce proti Británii i Francii svého soupeře dokázal porazit. *OK* Vsadit si, že Lehečka bude dělat úspěchy asi nepůjde. To bys musel vsadit na něco konkrétnějšího. Když bylo dvojčatům Plíškovým osmnáct, vsadil jsem si na ně, že do deseti let vyhrají GS turnaj a za stejnou dobu budou světovou jedničkou. Kája jedničkou byla, tak se mi ta sázka vyplatila. Kdybych býval vsadil jen na Kikinu, a té jsem věřil tehdy mnohem víc, tak bych prodělal gatě. *KSICHT*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
14.02.22 v 17:49

reakce na karlos: ,,Myslím, že pokud by ten kluk z Brna neregistroval včas Camaru,..." zobrazit příspěvekMyslím, že pokud by ten kluk z Brna neregistroval včas Camaru, dopadl by mnohem hůře než Rohlík. Trest Hollanda je v pořádku, trest Camary, vzhledem k tomu, jak vypadal a že ho udělal ihned po 2zápasové stopce, je naprosto směšný. Ujčík je prostě šmejd :-! :-! "

To rozhodně nerozporuji. Mně s**e u obou dvou fakt, že na jejich zákrocích nese jasnou vinu nefungující disciplinárka. 6 zápasů pro Hollanda už je slušný trest, ale kdyby tenkrát za tu prasečinu na Buchteleho dostal aspoň tři utkání flastru, možná by si to v pátek rozmyslel nebo by to dělalo teď ještě víc než šest, třeba osm až deset. A to už s**e i činovníky klubu, kteří takové hráče sami berou u huby, protože nepotřebují dlouhodobě absentéry. U Camary to je na vyfackování Ujčíka ze židle šéfa disciplinárky. Už dva zápasy za zákrok na hlavu mimo hru na Sobotku byl trest k smíchu: a výsledkem je další neskutečná prasečina hned v prvním zápase po návratu na led. Třemi zápasy toho bezmozka pan poručík jen popíchne, aby to příště zase zkusil. Kdyby ho osolil osmičkou nebo desítkou tak na něj bude i tlak z klubu, aby ubral. To je to co jsem chtěl vypíchnout a to co mě neskutečně s**e. Pokud jeden nebo druhý někomu ukončí sezónu nebo dokonce kariéru, tak Ujčík bude přímým spoluviníkem tohoto stavu! Zasloužil by zkopat do koulí a pak za ně pověsit do průvanu! *NAPR****

+3
892.jpg
MartinMegadeth +2836
14.02.22 v 17:44

Bod ze včerejšího zápasu kopaček proti Plzni beru všema deseti. Na to jak zápas vypadal a jak se vyvíjelo skóre je to poloviční vítězství. Mazánci mohli několikrát vstřelit třetí (a klidně i čtvrtý) gól a utřeli bychom rypáky. Vážím si enormní bojovnosti, snahy se porvat s nepříznivým vývojem utkání a i touhy po vyrovnání, ale po pravdě mi to na klub co opakovaně proklamuje za cíl zisk mistrovského titulu mi tohle všechno přijde žalostně málo. Musíme si přiznat, že ze sto osmdesáti minut ligového jara jsme víc než sto padesát minut hráli obrovské howno. :-! Včera nám nezahrál pořádně žádný krajní hráč, bránění rohů bylo mizerné a až posledních pětadvacet minut měla hra nějaké parametry. Paradoxně se tak stalo po příchodu Dočkala a Krejčího 92, i když dle mého názoru roli sehrálo, že mazánci v té době už dobrovolně vyklízeli hřiště. Jestli si byli jisti třemi body a jen chtěli bránit nebo jim docházela šťáva to netuším. Největší dopal mám po včerejšku na Čelůstku s Vrbou. Chápu, že hlídat zkurwence jako je loktař Chorý není jednoduché, ale prostě nemůžou se s ním prohrávat souboje ve vlastním vápně! Bílek je dobrý trenér, ale dle mého názoru poměrně snadno čitelný. Plzeň nehrála nic co by se nečekalo a přesto mi Sparta přišla zoufale nepřipravená a nekoncentrovaná. Že Vrba nereagoval na vývoj zápasu je taky pravda: otázkou je co mohl dělat při pohledu na náhradníky. My v zimní pauze pustíme dva krajní hráče, kteří patřili do základní šestnáctky až osmnáctky, a nepřivedeme nikoho, takže za Peška s Haraslínem máme jako alternaci sterilního Láďu Krejčího. A když vypadne Wiesner, což je krajní bek s přivřením obou očí, tak bude záplatovat pravý kraj obrany asi zase Sáček. To je jak u blbečků na malém dvorečku, pořád dokola. *NAPR**** Enormní úsilí v závěru spojené s velkou porcí štěstí (ještěže Šulc je palič co potřebuje na gól třicet tutovek) rozhodlo, že jsme prozatím ze hry o titul reálně nevypadli. Ale pokud v boji o první místo a Ligu Mistrů chceme zůstat, tak musíme šlápnout a začít vyhrávat. Ne jednou nebo dvakrát, ale aspoň čtyřikrát za sebou. A začít s importem tří bodů musíme hned za týden v Jablonci. Jinak jsme z toho kola venku během dvou, tří týdnů a nastane nám dobře známé hlídání třetího místa. Abych nebyl jen negativní, tak musím ještě jednou Spartu pochválit za dohnání dvougólové ztráty. Jednak za posledních dvanáct let pokud Sparta dostala od mazánků dva kousky, až na jedinou výjimku to vždycky znamenalo porážku. A především v celé historii kapr ligy Sparta ještě nikdy nestáhla proti Plzni dvougólové manko. Nicméně příště proti mazánkům budu chtít víc: tři body a vítězství! *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
14.02.22 v 17:38

Dobré odpoledne, v Litvínově jsme od druhé třetiny byli jasně lepší, dokázali jsme vstřelit důležité góly, ubránit oslabení a když bylo třeba podržel tým Hudáček. Pro něj to byla luxusní premiéra v základní sestavě Sparty. Kéž by mu to podobně čapalo dál a my se konečně po mnoha letech i pokusech trefili do Slováka v kase! Litvínov mi přišel podobně marný jako v posledním utkání v Praze, zatímco náš výkon byl výrazně kvalitnější, především od druhé třetiny. V závěru jsme si soupeře pěkně vychutnali lahůdkovými kombinacemi s krásnými góly a podrželi ho v depresi posledních týdnů. *FUCKU* Už před časem jsem tu psal, že Litvínovu může být ještě horko, protože od Nového roku hraje kulový, zatímco Kladno se nadechlo a začalo poměrně stabilně vyhrávat. Po včerejšku jsou od sebe oba kluby o bod, a i když Kladno má odehráno o zápas víc, bude to ještě zajímavý souboj o vyhnutí se baráži. V našem případě budu velice zvědav na domácí klání proti Plzni a Karlovým Varům: jestli se potvrdí Jandačem zmiňované konzistentnější výkony nebo budeme dál jak na houpačce. Kdybychom dokázali porazit mazánky za tři body, stáhneme je na sedm bodů, navíc máme odehráno o dva zápasy méně, to by už byla hratelná situace. *VYHLIZI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 15:05

reakce na Agbonlahor: ,,Sejk je dobrej, ale včera těžil z věcí, ze kterých by ve Spartě..." zobrazit příspěvekSejk je dobrej, ale včera těžil z věcí, ze kterých by ve Spartě těžit nemohl. Jednak Baník potřeboval útočit, jednak hrál na tři pomalé stopery a jednak s ním hrál v útoku další dynamický hráč Žák. Plus běžec Fortelný pod nimi. Až bude hrát proti autobusu, což v Teplicích nebude, tak se uvidí."

Sejk umí hrát i do plných, umí se prosadit i v nahustěném vápně. V tom je právě nesmírně zajímavý, že je to kompletní útočník. Důrazný a zároveň rychlý, takových moc není. Věřím, že to potvrdí budoucně i v áčku Sparty. *VYHLIZI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 15:01

reakce na Agbonlahor: ,,Holland dostal 6 zápasů."

Dík za informaci, to mi úplně ušlo. Tak aspoň že tak. Ta jeho prasárna na Rohlíka byla vrcholně hnusná. :-!

892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:59

reakce na fandaFanda: ,,ach jo, tak jsem ti psal odpoved a ono mi to chciplo,  tak jen..." zobrazit příspěvekach jo, tak jsem ti psal odpoved a ono mi to chciplo,
tak jen velmi strucne:
s vetsinou z toho, co pises naprosty souhlas - Stepanek byl neuveritelny bojovnik co nevypustil snad jediny mic, a soucastna Barca je stejny typ, podle me.
Kdyby to nechybelo Berdikovi, jak mu rikas, pravd. by nekde uspel..
Lehecka, Machac, Mensik jsou velke nadeje na novou eru, a i kdyz treba nevyhraji zadny GS, ta NADEJE je dulezita pro budouci generaci sportovcu.
.. a ja jen doufam,
ze stejne jako tenis se po letech pustu dockame nejen nadeje v celem Ceskem hokeji.."

Nedávno jsme chválili mladé naděje mužského českého tenisu. Teď se skvěle předvedl na turnaji v Rotterdamu Lehečka. Z kvalifikace se probojoval až do semifinále, vyřadil mimo jiné Shapovalova, a zítra by měl být poprvé v elitní stovce žebříčku ATP! *BRAVO*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:59

reakce na Kubajs: ,,Mě se v tom článku nejvíc líbilo, že ona má 5 děti a je jimi..." zobrazit příspěvekMě se v tom článku nejvíc líbilo, že ona má 5 děti a je jimi časově strašně moc vytížená, ale pak říká, že kvůli instagramu je i 7 hodin denně na mobilu :-D "

On to byl vůbec článek plný mouder. Paní Saláková je takový novodobý Sokrates, vyslovená pokladnice mouder. *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:53

reakce na Koty: ,,Tak Camara za další vraždu asi minutu po předchozím trestu dostal..." zobrazit příspěvekTak Camara za další vraždu asi minutu po předchozím trestu dostal 3 zápasy. :-! :-! :-! :-! "

Trest samozřejmě směsný. Ještě bych dodal, že ve stejném zápase se dopustil hodně nechutného zákroku i Holland. A jak jsem pochopil, toho pan poručík trestat nebude asi vůbec. Takže mu to projde stejně jako před časem prasárna na Buchteleho, který byl následně přes měsíc mimo hru. Takže se v podstatě čeká kdy někomu někdo z nich ukončí sezónu, případně kariéru. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:49

reakce na paul68: ,,Sejk dva góly za Teplice, jen tak dál!*FLAGSPA* *SALA* "

Sejk naprostá bomba! Už jsem tady v průběhu podzimu psal, že jestli máme v béčku někoho koho by měl Vrba brát vážně jsou to Gabriel a právě Sejk! Doufám, že se mu bude střelecky dařit dál! Je to skvělá pojistka pro případ, že by Pulkrab v létě odešel z Letné. *THUMBSUP*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:43

reakce na SpartaCorps: ,,Tvl, tohle je moc…. Ta je dost šílená… prej po pul roce mě..." zobrazit příspěvekTvl, tohle je moc…. Ta je dost šílená… prej po pul roce mě napadlo odjet…. A že měl jako smlouvu jí asi dost nezajímalo…
*FUCKU* *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*
"

Kamaráde, mě moc pobavilo jak obhajovala manželky hokejek a oháněla se Lajnou, že jsou v ní vykreslené strašně přehnaně. Přitom je to celá Deniska! *KSICHT* Rad55: Saša by si mohl nechat patentovat nový recept, spařená vejce. Prý je to delikatesa. *HAHA*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:38

reakce na ReiN: ,,Za mě je možná dobře, že se ten jeho styl nebude učit dál..." zobrazit příspěvekZa mě je možná dobře, že se ten jeho styl nebude učit dál *HAHA* "

Tak to rozhodně. Beru, že v pětatřiceti už je pozdě na přeškolování hotového brankáře, ale mladí kluci už (se) musí (učit) chytat úplně jinak. Diskusní fóra raději nečtu, ale dovedu si představit tu exhibici. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:34

Zápas proti Rusku patřil rozhodně k tomu nejlepšímu co pod zaječím pyskem reprezentace předvedla. Škoda, že začátkem třetí třetiny zkolabovala obrana a ani Hrubec neměl nejlepší den. Nemyslím si, že by národní tým Rusové přímo podcenili, oni nás berou hodně prestižně. Spíš mi přišlo, že dílem se sborná pořád ještě hledala nebo hledá a dílem někteří Rusové měli od začátku rudo před očima, víc se soustředili na různé provokace a pošťuchování. A když prohrávali tak to z nich spadlo a začali se soustředit na hokej. *METAL* Jestli od začátku fungovaly na trénincích přesilové hry, konečně to reprezentace ukázala v zápase. Ty byly velice nadstandardní. Nevím jestli se trenéři inspirovali Bostonem jak povídal Záruba, to nejsem schopen posoudit, ale mně hodně vzorec připomínal Spartu sezóny 2011/12, když u nás přesilovka stála na Sersenovi a Milamovi. Počítám, že nejpozději na čtvrtfinále na tuto variantu bude soupeř připraven. Jako na nás tenkrát ve čtvrtfinále bylo nachystáno Brno. Bude to chtít mít i plán B. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.02.22 v 14:25

Dobré odpoledne, výkon Sparty v Mladé Boleslavi byl v pátek čtyřhvězdičkový, soupeři v podstatě nedala čichnout. Škoda, že Machovský přišel o čisté konto až v poslední minutě, ale to byla jediná piha na kráse. Dle mého soukromého názoru by si Chlapík s Horákem zasloužili pozvánku na olympiádu víc než Řepík se Sobotkou, ale jsem moc rád, že nám je zaječí pysk nechal doma. Samozřejmě musím pochválil přesilovky! V letošní sezóně to opravdu nepíši často, ale byl jsem velmi spokojen. *THUMBSUP*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 18. srpna - 19:00
    50.png
    SLB (venku)
    Příprava 2022 (Danube Cup)
  • 19. srpna - 15:00
    70.png