Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2061
11.04.21 v 15:14

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Souhlas, a ted jak vidíš čutalisty? *SALA* "

Přál bych si po pěti letech vidět konečně v derby vyhrát Spartu. Na vítězství nad židočínskou pakáží čekáme už opravdu nechutně dlouho, o tom žádná. I kdyby se náhodou vyhrát podařilo, Slavie si titul vzít nenechá. To by musela opravdu brutálně zkolabovat, což si nemyslím, že je reálné. Pro nás musí být základ uhlídat druhé místo a z tohoto hlediska pro nás budou důležitější utkání v Jablonci a se Slováckem. *FRAJER*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
11.04.21 v 15:07

Neskutečně mě sere, že se dnes už počtvrté od začátku play-off kryjí přímé přenosy fotbalové a hokejové Sparty. *NAPR**** Ať mi nikdo neříká, že ani v jednom případě to časově nešlo zorganizovat jinak a líp. Dneska mohli hokejky hrát už od dvou a fotbal mohl začít až po hokeji. Hlavně ať to prolomíme a uspějeme na obou frontách, což se zatím, když se se přenosy kryly, ani jednou nepovedlo. *POSILOVNA*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
11.04.21 v 14:59

Dobré odpoledne, ve čtvrtek to bylo od Sparty povedené představení. Konečně se dokázala Liberci dostat pod kůži a zápas nepodělat, byť v půlce uvadla a zase nabízela soupeři přesilovky zbytečnými fauly. Oslabení mi připadala konečně živější, hraná v pohybu, ale pořád je to 1:3 a postup zůstává strašně daleko. Dle mého názoru se ve čtvrtek potvrdilo, že udělat poslední krok je těžký a Liberec se z něj prodělal. Na dnešek bude určitě líp připravený a poučený ze čtvrtka. Dnes se ukáže jak to s tou naší sílou, morálkou a touhou po zápisu do historie vlastně je. Já budu doufat, že to všechno nejsou jen proklamace a naplníme krédo trenéra Ježka NE SLOVA, ALE ČINY! *SALA* *SALA* *SALA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
08.04.21 v 17:11

reakce na ferry: ,,AHOJ,Nezlobte se ,ale tahle squadra nikdy za Spartu bojovat..." zobrazit příspěvekAHOJ,Nezlobte se ,ale tahle squadra nikdy za Spartu bojovat nebude,pamatuju pana Havla Nikla,Brdičku,Šindeláře,Žemličku,Richtra,Holečka i Tikala,Šímu,Eyselta,Kochtu,vím,že jsem to pomíchal,toto byly tváře Sparty,zapomněl jsem Hrdinu,Za to se omlouvám,to byli bojovníci,ale tohle?Čtyři metry před mantinelem sounož,kam chtějí dojít?Už končím
F.B. *CERTIK* "

Vzpomínky jsou to krásné, ale tohle se nikdy nevrátí. Já taky nedám dopustit na Wohllovu Spartu, která začala být po letech šedi, bídy a průměru úspěšná a ještě chytla Sparťany u srdce herním stylem, obětavostí i zápalem. Jenže dnes je úplně jiná doba. I když jak včera Hořava na tiskovce prohlásil, že se hoši v Liberci lekli vítězství, tak se mi zkroutily i palce na nohách. A napadlo mě jestli hráči, které jsi zmínil, nebo ty co pamatuji já ze Sparty vedené Pavlem Wohlem, Josefem Horešovským nebo i později Frantou Výborným by se někdy lekli možnosti, že můžou vyhrát. *MIMO* *MIMO* *MIMO*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
08.04.21 v 17:11

Aspoň fotbal včera potěšil, i když co hned v úvodu dokázal nedat Hložek to se moc nevidí. V šesté minutě mohl mít splněný hattrick a Jablonec nakročeno k sedmičce jako Teplice. *FUCKU* Podobně jako o víkendu se na kopačky pěkně dívalo. Hra má oči i koule. Moc mě potěšilo, že když šel Jablonec do vedení, nic se nedělo a Sparta dál hrála to svoje, díky čemuž obratem vyrovnala a brzy i převrátila skóre na svoji stranu. Krejčí 99 má poslední dny úžasnou fazónu. Snad si ji nepokazí nějakým výstřelkem. Mob. Karlsson je zpátky po zranění a hned se trefil, to je další dobrá zpráva. Čeká nás náročný program, snad to včera nebyl poslední dobrý výkon ani poslední výhra. *SMILESPA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2061
08.04.21 v 17:10

Dobré odpoledne, věřil jsem v obrat série do půlky včerejšího zápasu. Teď už se obávám, že je vymalováno. Včera jsme propásli jedinečnou šanci vyhrát, přistřihnout Liberci křídla a vrátit se do série. Nechápu jak to včera mohli hoši pustit. Vedli 2:0 a stačilo dál nedělat zbytečné chyby, nenechávat se vylučovat za hloupé fauly a hlavně se nepodělat. Liberec mi včera nepřišel, že by v pěti na pět byl schopen velkého obratu, ale posadili jsme ho na koně vlastní hloupostí a nedisciplinovaností. K tomu jako třešničku na dortu oslabení máme děsně pasivní. Od půlky zápasu mi připadalo, že spousta našich hráčů má naděláno v gatích a jen čeká na (další) úder(y) z milosti. *NAPR**** Pro mě je obrovské zklamání, že upocený strejc Augusta se svým kolektivem přechytračil na celé čáře naše trenéry. O Jandačovi vysoké mínění nemám, Pepka z Loděnice by v play-off přemistroval i Křemílek s Vochomůrkou, ale Hořavovi jsem hodně věřil. To míchání s obrannými dvojicemi a útoky je dle mého názoru poslední zoufalá křeč něco změnit. Připadá mi, že třetina našeho kádru měla včera bláto v trenkách ještě před úvodním vhazováním, třetina má už podepsáno jinde, vidí se na svých budoucích štacích a podle toho jejich výkon vypadá a ta zbylá třetina to prostě sama neutáhne. Padla tu kritika trojice Sobotka – Horák – Řepík: jako rozdíloví borci by měli být vidět víc především ve statistikách. Ale není to jen o nich. To co předvádí Kudrna, Sukel nebo Rousek to je strašná bída. Buchtele je mizerný, Pech je pod svými možnostmi a tak by se dalo pokračovat. *MIMO*
sportrevue.isport.bl...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
07.04.21 v 17:15

reakce na Schaschek: ,,Machovský chce do ciziny. "

Tak jsme si to myslel správně. Ale nevím jak moc se o něj zahraniční kluby z těch "správných" zemí a soutěží budou prát. I když teď dostal jedinečnou šanci si říct výkony o pořádné angažmá. *METAL*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
07.04.21 v 16:50

reakce na Schaschek: ,,Kluci, když přijde do Pardubic magor, kterej rozhazuje a je mu jedno..." zobrazit příspěvekKluci, když přijde do Pardubic magor, kterej rozhazuje a je mu jedno jak a nabídne hráči 450 měsíčně..."

Z Dědka mám už pár měsíců zpátky obavy, aby nezačal kurwit trh a hráče nesmyslně přeplácet. Tak jako před pětadvaceti lety ten kriminálník co vlastnil Vsetín nebo později když začal několikrát šponovat platy Třinec. Než se opakovaně spálil a zjistil, že nejvyšší roční rozpočet ani nejvyšší gáže sami o sobě titul nevyhrají. Nikdy přeplácení hráčů a kurwení trhu nepřineslo nic dobrého. A v současné době, kdy většina klubů musí a ještě nějakou dobu bude muset šetřit je tohle dle mého názoru cesta přímo do pekel. *POSILOVNA* Plně stojím za Tonem s Hlinkou, že nemá smysl nikoho přeplácet. Nemyslím si, že by se po změně majitele klubu ve Spartě platilo hráčům málo. A pokud co Sparta nabízí někomu málo je, nedá se nic dělat, prostě nedojde k dohodě. Částce co jsi včera uváděl věřím, ale to co tady padlo večer, že by měl Dědek Košťálka přeplatit třicetkrát vyšší nabídkou oproti Sparťanské je dle mého názoru kachna. Z lidského hlediska rozumím hráči, že přestoupí do klubu, kde mu nabídnou i jen dvojnásobek stávající gáže, i to je velký rozdíl v penězích. Zejména pokud je mu kolem třiceti nebo i víc a jeho šance na fešácké zahraniční angažmá nejsou vysoké. U Košťálka bych i tak byl na rozpacích, protože to je hráč co si může vydělat hokejem mnohem víc i než v Pardubicích na nějaké zahraniční štaci. A když zapracuje na slabinách své hry, pak by mohl hrát i v top klubech ve Skandinávii nebo v KHL. *FRAJER*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
07.04.21 v 16:48

reakce na Schaschek: ,,Já si myslím, že jeho setrvání je docela reálný...8-) "

Jestli máš na mysli Machovského, tak jsem poněkud překvapen. Je tady tři roky, za necelý měsíc mu končí smlouva, to bych čekal, že už budou s klubem domluveni a nová smlouva podepsaná. Po pravdě nevím jestli z případného setrvání Machovského bych měl být úplně na větvi. Je u nás tři roky a dvakrát mu po Novém roce dost odešla forma. Ale teď jde na led a může předvést takové výkony, abych si jeho setrvání v klubu přál. Ovšem kdybys měl na mysli Saláka, to bys mi udělal větší radost. *FUCKU*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
07.04.21 v 16:46

Dobré odpoledne, jen taková zajímavost. Na webu HCS zmiňují, že prohrát první dvě utkání v sérii play-off není pro Spartu nic nového a že první dva zápasy ztratila už osmkrát v historii. Musím konstatovat, že hlavně v posledních letech se opravdu nejedná o nijak vzácný jev. *MIMO* Ovšem takových sérií jsem v historii samostatné české extraligy našel ne osm, ale hned devět. 1) 1993/94 – semifinále: Sparta – Pardubice 0:2/konečný stav série: 0:3, 2) 1996/97 – semifinále: Sparta – Vítkovice 0:2/0:3, 3) 1997/98 – semifinále: Vsetín – Sparta 2:0/3:1, 4) 2005/06 – čtvrtfinále: Zlín – Sparta 2:0/2:4, 5) 2007/08 – čtvrtfinále: Liberec – Sparta 2:0/4:0, 6) 2014/15 – semifinále: Třinec – Sparta 2:0/4:2, 7) 2016/17 – čtvrtfinále: Sparta – Brno 0:2/0:4, 8) 2017/18 – předkolo: Liberec – Sparta 2:0/3:0 a 9) 2018/19 – předkolo: Vítkovice – Sparta 2:0/3:1. Zlomit s následným postupem se Spartě povedlo takovou sérii zatím jen jednou. Doma jsme úvodní dva zápasy prohráli v historii třikrát a vždy to skončilo stejně neslavně: vypadnutím bez jediného vítězného zápasu. Šichta se vrátit do série a postoupit to bude těžká, ale jednou tu historii zlomit a přepsat musíme. A kdo a kdy by to měl zvládnout když ne teď kvalitou a zkušenostmi nabitá současná Sparta! *SALA* *SALA* *SALA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
06.04.21 v 17:50

reakce na paul68: ,,Tak florbalisti dnes prohráli, ale furt vedou 3:2. Středa bude..." zobrazit příspěvekTak florbalisti dnes prohráli, ale furt vedou 3:2. Středa bude masakr, nejdřív fotbal s Jabloncem, pak hokej, a šestej zápas florbal.. Snad bude vítěznej hattrick *THUMBSUP* *DRINK* 8-) "

Ideálně by to chtělo se středečním vítězným hattrickem odpíchnout k veleúspěšnému dubnu, jelikož úspěchu je nám zapotřebí na více frontách. Hokejky by potřebovali před návratem do Prahy stav série vyrovnat, florbalisti se určitě nespokojí vyřazením Tatranek a play-off se kvapem blíží i futsalistům, které čekají poslední dvě utkání základní části. Kopačky čeká v příštích dnech a týdnech velice náročný program: po pohárovém zápasu s Jabloncem hned v neděli derby v Edenu a na výhru nad sešívaným antikristem čekáme nechutně dlouho. *NAPR**** Delí má prý Covid-19, takže do Londýna neletí. Ještěže derby vpadlo do zápasů Slávie proti Arsenalu: hrát ho slátanci v řádném termínu nechtěli, to by si určitě Luft Jára zařídil s hygienou odložení mače dle svých potřeb. Leč karanténu na tři až pět dní snad nevykouzlí přes své bolševicko – lampasácko – čínské umění ani on. *FUCKU* Kopačky mě v sobotu opravdu nadchli. To byla Sparta jak z časů trenérských velikánů Ježka nebo Uhrina, kdy opakovaný potlesk ve stoje byla normálka. Dočetl jsem se, že naposledy v rámci kapr ligy sedmičku Sparta nadělila soupeři ještě v minulém století: v září 1999 vypakovali na Letné České Budějovice 7:0. Ještě si vybavuji 7:2 proti Plzni a 7:1 proti Liberci, ale to byla půlka devadesátek, dle mého názoru sezóna co trénoval Spartu Sundermann. Snad na další podobnou kanonádu nebudeme čekat zase přes dvacet let. Toho bych se taky už nemusel ani dožít. *SILENY*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
06.04.21 v 17:47

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Tak ted ještě aby hokejky se zvedli a bude vše dobré *DRINK* "

Situace je vážná, ale pořád rozhodně ne beznadějná. Pár věcí se určitě musí změnit. Jak se dostal Liberec do hlavy o víkendu nám, musíme to teď zvládnout my Liberci oplatit stejnou mincí. Musíme hrát chytřeji a na maximální míru obětavosti, to mi o víkendu chybělo. Hlavně v sobotu mi připadalo, že si hoši na ledě hodlají vystačit s profesorským hokejem. Nesmíme se bát provokovat a zajíždět do Kváči a jít vstříc ošklivým gólům. Třinec před dvěma lety zahájil semifinále dvěma domácími prohrami s Plzní, v Plzni mazánkům dvakrát vybral blechy a domů na pátý zápas se vracel s vyrovnanou sérií 2-2 na zápasy. Praktická ukázka toho, že po dvou domácích prohrách rozhodně není čas na svěšené hlavy nebo balení kufrů! *METAL* *METAL* *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
06.04.21 v 17:46

reakce na Kubajs: ,,Podle mě tu Saša nebude, slyšel jsem s ním podcast a tam sám..." zobrazit příspěvekPodle mě tu Saša nebude, slyšel jsem s ním podcast a tam sám říkal, že on je cestovatel, stejně tak jeho žena, že hokej je pro něj defacto už na druhé koleji, říkal, že by ho lákala i Asie a kultura tam. Kdyby nebyl covid, tak by se podle mě do extraligy nevrátil. "

Mám stejný názor. Příští sezónu bude chytat určitě někde venku. A nebýt epidemie Covidu-19 tak se Salák do extraligy vůbec nevracel. Je to škoda, rád bych ho u nás viděl na delší dobu. Vzhledem k tomu, že Machovský podle všeho také odejde, jsem opravdu strašně moc zvědav na novou brankářskou jedničku. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
06.04.21 v 17:45

Dobré odpoledne, super zpráva z Letné: Nita prodloužil smlouvu o další dva roky! Florine, ať se Ti ve Spartě daří a čistých kont přibývá! Jsme rádi, že tě máme. *THX* *SALA* *THISISSPARTA*

+5
892.jpg
MartinMegadeth +2061
05.04.21 v 11:11

Až na ty nešťastné hokejky přitom Sparťanský víkend nebyl vůbec špatný. Futsalisti vybrali Českou Lípu, florbalisti dvakrát porazili Tatranky (to určitě mají hlavně Aleš s Vojtou radost!) a kopačky na Letné proti Teplicím spustili nevídaný koncert. Jak gólový tak oku lahodící: sedm kousků Sparta v kapr lize nadělila soupeři po víc než dvaceti letech. Fakt jsem u bedny nejednou s chutí zatleskal a zajásal. Takhle Sparta nebavila fotbalem hezky dlouho. A snad to dokáže zase brzo zopakovat! *SALA*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
05.04.21 v 11:09

reakce na Radek Ady: ,,jako Saša nás opravdu hodně podržel a věřím, že tomu tak bude..." zobrazit příspěvekjako Saša nás opravdu hodně podržel a věřím, že tomu tak bude nadále a dovede nás až k titulu ... bylo by super ho tady mít i pro příští sezonu :-)"

Já si ho tady přál mít už před šesti, sedmi, osmi lety, ale s tím jak Saša dlouhodobě návrat do extraligy odmítal, nevěřil jsem, že k tomu někdy dojde. Moc nevěřím, že by si nenašel pro další rok angažmá zase v zahraničí. Kdo u nás bude chytat příští sezónu na to budu hodně zvědav. *VYHLIZI*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
05.04.21 v 11:03

reakce na PeterHCS: ,,Liberec nic nestaví. Sparta jednoznačnej favorit série je. To je..." zobrazit příspěvekLiberec nic nestaví. Sparta jednoznačnej favorit série je. To je prostě fakt"

Víkendová utkání postavila názory o jasném favoritu a outsiderovi série na hlavu. Skoro mi připadá, že Liberec tohle vypouštěl záměrně jako součást psychologické hry ve snaze uspat Spartu. A dle sobotního utkání bych se nebál říct, že s tím slavil úspěch. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +2061
05.04.21 v 10:59

Dobré dopoledne, z víkendových zápasů proti Liberci jsem strašně zklamán. Dva góly za 120 minut, žádná využitá přesilovka, za mě velká blamáž. V sobotu bída s nouzí, včera znatelně lepší, ale pořád tomu něco chybělo. Z jedné prohry bych nevěšel hlavu, protože prohraná bitva neznamená prohranou válku, ale jet do Liberce za stavu 0:2 na utkání to je malér. Liberec je na nás precizně připraven, ale u nás jako by žádná taktická příprava neproběhla. Přijde mi, že nás má soupeř velice luxusně přečtené, my jen improvizujeme a nemáme nic připravené, žádný plán B. Párkrát už se stalo, že Sparta začínala sérii doma a oba zápasy prohrála. Vždycky to znamenalo konečnou. Teď to můžou trenéři i hráči vzít jako velkou výzvu a přepsat klubovou historii. *METAL*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
01.04.21 v 15:38

Asi tady panuje vesměs shoda, že základním stavebním kamenem pro rychlý postup přes Olomouc byl Saša Salák, který ve čtvrtfinále vychytal hned dvě nuly. Nevím jestli to někde padlo, ale hodně mě zajímalo kdo a kdy byl posledním brankářem Sparty, jemuž se v jedné sérii play-off povedl stejný kousek. Ačkoliv bych v éře od posledního titulu těžko hledal brankáře co odchytal ve vyřazovacích bojích v kase Sparty tolik zápasů jako Popperle, mávátko to nebylo. *FUCKU* Co jsem dohledal, poslední komu se v kase Sparty povedl stejný kousek byl Bříza. Ten ve čtvrtfinále 2006 proti Zlínu zavřel po čtvrtém zápase série za stavu 2:2 na utkání bránu a soupeři už nedovolil skórovat. Tím mohla odstartovat báječná pohádka k předposlednímu titulu. *PRVNI* V historii samostatné české extraligy byl do letoška Bříza jediným gólmanem Sparty komu se takový kousek povedl. Dvě nuly v jedné sérii play-off vychytal hned čtyřikrát. Kromě výše zmíněné podobné představení předvedl i ve čtvrtfinále 2003 proti Českým Budějovicím (4-0: druhé a čtvrté utkání série), kterým ve 4 zápasech povolil vstřelit jen dvě branky, o dva roky dřív ve čtvrtfinále proti Litvínovu (4-2: třetí a šestý zápas série) a samozřejmě ve finále 2000 proti Vsetínu. Sparta tehdy v sérii hrané ještě pouze na 3 vítězná utkání ukončila panování „pampelišek v trávě“ v nejkratším možném čase, Bříza soupeři dovolil jen dvě branky v prvním zápase a ve druhém i třetím utkání vychytal čisté konto. *BRAVO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2061
01.04.21 v 15:31

Hodně se mluvilo i napsalo o tom, že letos všechna čtvrtfinále skončila poměrem 4:0 na utkání, což extraliga nepamatuje. Je to pravda. Ani v devadesátých letech, kdy se hrávalo, s jednou výjimkou, jen na tři vítězná utkání se nestalo, aby aspoň jeden z poražených čtvrtfinalistů minimálně jeden zápas v sérii nevyhrál. Zatím nejjasnější čtvrtfinále přinesla sezóna 2007/2008, kdy Sparta neuhrála na Liberec ani zápas a ve všech dalších třech sériích bylo o semifinalistech jasno po pěti utkáních. Zajímavé statistiky jsem dohledal v ročníku 1995/96, kdy byl herní systém vyřazovacích bojů identický s letošním. Po základní části dostala nejlepší čtveřice volno a předkolo hrané na tři vítězná utkání se týkalo v pořadí pátého až dvanáctého celku. Od čtvrtfinále se pak hrálo až do finále vše na čtyři vítězná utkání. Tehdy první Sparta vyřídila Jihlavu ve čtyřech zápasech stejně jako druhý Vsetín Kladno a třetí Motor České Budějovice Slávii, jen čtvrtý Litvínov proti Zlínu potřeboval na postup pět zápasů. Je otázkou jestli letošní čtvrtfinále se bude opakovat častěji nebo se jednalo o shodu okolností či náhod. Lupa přinesla svůj pohled a pár statistik, podle kterých předpovídá, že by to až tak vzácný jev být nemusel. *VYHLIZI*
www.idnes.cz/hokej/e...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<05 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So