Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.06.22 v 17:22

reakce na frafont: ,,https://sparta.cz/cs/clanek/novy-hrac-ondrej-kukucka-39566?fbclid=IwAR..." zobrazit příspěveksparta.cz/cs/clanek/...
Mlaďoch fajn, ale chtělo by to i hotový hráče rovnou do áčka. Zatím ty posily jsou buď naděje do budoucna, nebo starší na doplnění/rozšíření kádru (Zelený, Mejdr), chtělo by to i nějakou velkou rybu (rozdílovýho hráče)."

Budu na hocha velice zvědav kolik toho v béčku na podzim zvládne odehrát. Rok stál po operaci kolena a v mezidobí začal mít problémy s plotýnkami. Co nebo spíš koho mi to jen připomíná ?! *ZACHRANKA* Velkou rybu do středu pole co by kompenzovala konec Dočkala a odchod Hložka vidím jako nezbytnost, ale netuším kdo z Letné by takového borce měl přivést. Prodloužení smluv s Rynešem, Suchomelem i Matyášem Kozákem, který by měl příští ročník společně s Plechatým hostovat v Liberci, jsou dobré kroky. Pořád mě mrzí odchod Gabriela. Hlavně z toho titulu, že nedostal prakticky žádnou šanci se o místo v áčku porvat. Jsem přesvědčený, že za dva roky ho budeme z Hradce Králové vykupovat. Aspoň uvidíme jestli se na Letné od dob mládí Skaláka nebo Pavelky inženýři naučili smlouvy o zpětném odkupu hráče koncipovat, aby to nebyl jen cár papíru. *FUCKU*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.06.22 v 17:01

reakce na rad55: ,,Já si pamatuji na rozhovor s paní Kučerovou. Stěžovala si že ,,..." zobrazit příspěvekJá si pamatuji na rozhovor s paní Kučerovou. Stěžovala si že ,, František, čím je starší, tím je tvrdší". A že se o něj víc bojí. *BOXER* "

Rozhovor s paní Kučerovou si nevybavuji, ale moc jsi mě tou zmínkou pobavil. *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.06.22 v 16:59

reakce na toci87: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/415502  To je normální..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

To je normální magor, jsem rád, že tu nikdy nebyl, i když se o tom párkrát spekulovalo"

Zjevně zajímavý materiál, na kterém by si musel smlsnout každý psychiatr. Rozhovor s jeho dědou je velice výživný. U Bartošáka mi připadá, že je jen otázkou času, kdy mu v nějakém opojení z chlastu nebo z fetu rupne v bedně a povede se mu někoho zmrzačit nebo dokonce zabít. *KOSA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2836
15.06.22 v 16:54

Dobré odpoledne, na druhé předkolo Konferenční ligy je Viking Stavanger poměrně těžký soupeř. Pro Spartu by neměl být jiný cíl než postup do základní skupiny, ale pokud přidá další zářez k Žilině, Vaslui, Hackenu nebo Subotici moc překvapen nebudu. Nepříjemné bude, že Viking bude rozehraný. Mám pocit, že ve Skandinávii běží ligové soutěže přes léto bez přerušení, zatímco Sparta bude teprve na samém začátku sezóny. Ale to se hoši mohli postavit jinak k finále Českého poháru a mohli jít až do třetího předkola a ještě EL odkud by šance na základní skupinu v Evropě byla výrazně vyšší. Každý sám svého štěstí strůjcem jest. *FUCKU* Sparta se s norským soupeřem v evropském poháru utká po téměř čtyřiceti letech. Jako kluk jsem byl na Letné při odvetě 1. kola PMEZ 1984/85 s Valerengou (tehdy protivníka čs. média zmiňovala jako Valerengen) Oslo. Nazdárci to nebyli ani tenkrát: Sparta do nich šlapala celý poločas než je zlomila. Těsně před přestávkou se trefili rychle po sobě Straka s Denkem. Teprve potom vystydli a přestali zlobit: 2-0 to zůstalo. Předtím v Norsku Sparta vedla 2-0 a 3-1, aby zápas skončil remízou. Vzpomínám si, že byl po utkání trenér Táborský velice nakvašený. *SILENY* Ještě předtím v ročníku 1967/68 se Sparta potkala, také v prvním kole PMEZ. se Skeidem Oslo, který vyřadila po výsledcích 1-0 a 1-1. Tatínek se párkrát zmínil, že Norové byli kopyta, ale Sparta hrála tak jako by vůbec nechtěla postoupit. Přitom v dalším kole vyřídila slavný Anderlecht Brusel a ve čtvrtfinále nebyla daleko od vyřazení ještě slavnějšího Realu Madrid, nebo aspoň od vybojování si prodloužení v odvetě. Tolik exkurze do fotbalové historie. A za půldruhého měsíce uvidíme jestli Sparta přidá další norský skalp nebo bude (zase) pro smích celé republice. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.06.22 v 14:39

reakce na frafont: ,,Tak u čutálistů do toho pěkně řízli - dost lidí z dosavadního..." zobrazit příspěvekTak u čutálistů do toho pěkně řízli - dost lidí z dosavadního realizačního týmu jde do pryč. Z kondičáků (teda spíš manažerů pro zranění :-D) dva ze tří jdou (Rada, Polák), bohužel zůstává ještě z té "svaté trojice" Malý, ale tak ten snad nedostane moc příležitostí do toho kecat. Plus dovnitř Sivok jako sportovní manažer áčka (v podstatě spojka mezi Rosou a zbytkem). Tak uvidíme, jak to bude fungovat *SALA* "

Nečekám zázraky, ty jsou v podstatě s triem Křetínský - Čupr - Rosický vyloučeny, ale člověka jako Sivok na Letné uvidím rád. A ještě radši bych viděl kdyby se v dohledné době stal Rosický jeho pravou rukou. *SILENY* Těch změn je opravdu hodně. Mimo jiné končí Ben Ashworth nebo Joshua Schirmer a jak je ve Spartě bohužel typické, po velkém očekávání odchází tiše nepovšimnuti zadními vrátky. Koukal jsem, že Joshua hovoří i píše plynně japonsky. Možná to pro práci na Letné nebyl ten nejlepší předpoklad. *KSICHT* Při pohledu na složení realizačního týmu je ovšem potřeba přiznat, že příchodem Dánů rozhodně nezeštíhlel. *FUCKU*
sparta.cz/cs/clanek/...
sparta.cz/cs/clanek/...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.06.22 v 14:34

reakce na Mandor: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-domaci-souteze-prvni-liga/415415/..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Pánové tohle stojí za přečtení. O Ujčíkovi, Ščerbanovi, potažmo o celé Jihlavě si myslím svoje. Ale tohle to brutálně překonává. Neskutečné jednání....."

Civěl jsem na to v sobotu jak blázen, když jsem se začetl do Deníku Sport. Jaroš má pověst jednoho z vůbec nejlepších trenérů brankářů v republice, v Jihlavě pracoval třináct let a poručíci Ujčík se Ščerbanem s ním takhle zametli. A to druhý jmenovaný usiluje o koryto svazového předsedy: to Pán Bůh s českým hokejem a zlý pryč! :-! Břízovi chválím jeho rozhodnutí odmítnout nominaci na svazového předsedu. Tu funkci by měl vykonávat celý člověk co na ni bude mít maximum času i energie, což by v jeho případě reálné nebylo. Upřímně po vládě senilního zubaře není IIHF v o moc lepším stavu než český hokejový svaz. Tardiffa, Břízu & spol. čeká práce jako na kostele. Ovšem koho bych si vybral z pětice kandidátů o Královo koryto to vážně nevím. Třeba něco naznačí večerní Zárubou moderovaná diskuse kandidátů na post předsedy na ČT Sport. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.06.22 v 14:28

reakce na fandaFanda: ,,bohuzel jsem nemohl videt zapas zive, takze jsem se dival dneska ze..." zobrazit příspěvekbohuzel jsem nemohl videt zapas zive, takze jsem se dival dneska ze zaznamu. Kluci nehrali spatne, ale chybi nam tam hrac, ktery dostane jednu sanci, vystreli bombu a trefi branu, tech u nas nebylo moc. Ve Sparte to byval Pavel Nedved a pozdeji mozna David Lafata, tedy pokud nejdu uplne do historie a nevzpomunu si na Horsta.
Ale taky mi to pripominalo hrani deskove hry s nasim kamaradem - Portugalci misty pusobili jako "placky", co placou a placou i presto, ze vyhravaji. Nekdo by rekl moderni fotbal, ja rikam: cim vic places, tim vice mas sanci vyhrat :-! Promenit prvni sanci, mozna by byla sance na remizu, ale souper hral mnohem lepe, taky fauloval vice. Nekteri hraci uz nemeli sily po cele sezone - souhlas."

Portugalci k tomu plakání měli blízko už za mého dětství. Vzpomínám si, že když s Portugalskem hrála za Masopusta československá reprezentace v kvalifikaci o MS 1986 v Mexiku, tehdejší útočníci soupeře Diamantino a Futre si uměli náramně poplakat. To byla úplně jiná dimenze než co předváděl v 1. československé lize za Slávii nebo za Bohemku Jaroslav Němec, největší federální plačka té doby. *SILENY* Národnímu týmu rozhodně chybí kvalita v předfinální a především finální fázi hry. Venku se ukázalo, že i po domácích zápasech vychvalovaný, a netvrdím že neprávem, Kuchta má své limity. Útočníka evropského formátu má český fotbal jediného a tím je Schick. Ono nebýt jeho a Vaclíka, reprezentace by před rokem na Euru skončila v základní skupině. Jenže jak je Schick výborný tak je taky náchylný na nejrůznější zranění. Na 26 let těch zranění měl už vážně dost. Prostě nezapře, že je původem ze Sparty. *KSICHT* Včera to v Málaze opticky vypadalo líp než v Lisabonu, ale zajímavé to bylo maximálně do druhé inkasované branky. Už po té první bylo jasné, že neprohrát bude velice těžké. Včera bylo ještě víc než v Portugalsku vidět jak chybí kvalita v koncovce. Nároďák nedovedl do konce některé slibné akce, zatímco Španělé skórovali z první střely na Mandouse. 4 body ze 4 odehraných zápasů je víc než jsem čekal. Hodně mrzí, že se v Praze proti Španělsku nepovedlo vyhrát. Z hlediska udržení elitní skupiny Ligy národů asi bude nejdůležitější neprohrát ve Švýcarsku. Švýcaři včera doma porazili Portugalce, což jsem nečekal, ale ve Španělsku těžko uspějí. V případě českého nároďáku věřím, že v Praze proti Portugalsku minimálně neprohraje. Hráči toho mají fakt dost. Coufal nebo Souček jsou kluci se železnou fyzičkou, ale už na nich bylo vidět, že jdou přes závit. On ten nápad nahradit pouťáky nějakou soutěží asi úplně marný nebyl, ale začátek června rok po Euru byl od strejců z Uefy hodně nepovedený termín. *KOSA*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.06.22 v 14:22

reakce na rad55: ,,Musel jsem kontrolovat statistiku a ještě jedna perlička...." zobrazit příspěvekMusel jsem kontrolovat statistiku a ještě jedna perlička.
Nejtrestanějším hráčem PO 98 byl František Kučera. *BOXER* "

To by souhlasilo. František Kučera byl komplexní bek, žádná slečinka a nedal si nic líbit. Když bylo potřeba přitvrdit, tak se nežinýroval. Nejtrestanějším Sparťanem play-off 1998 se stal o fous před Nedvědem a před Žemličkou (Kučera 53 trestných minut za 9 zápas, Nedvěd 52 za 6 a Žemlička 49 za 11). Jako zajímavost uvedu, že v té době známý rváč a divočák Tomáš Jelínek nasbíral pouhých 38 trestných minut během 10 utkání a tehdy s kariérou teprve začínající Radek Duda, pozdější rapl, v 10 zápasech nasbíral pouhé 3 dvouminutové tresty. *HAHA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
13.06.22 v 14:15

Dobré odpoledne, Rosický se svým průměrem půldruhého příchodu na léto/zimu je po konci uplynulého ligového ročníku úplně radioaktivní. Už ladí čtvrtý příchod. Ještě aby kvalita odpovídala kvantitě. *METAL*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2836
10.06.22 v 17:03

reakce na SpartaCorps: ,,Že by? Z fb Sparťanský noviny  Velký srdcař Tomáš..." zobrazit příspěvekŽe by? Z fb Sparťanský noviny

Velký srdcař Tomáš Sivok by se měl podle Deníku Sport vrátit na Letnou. Tentokrát ale do kanceláří, jako pravá ruka Tomáše Rosického. S Tomášem jsme dělali kdysi rozhovor, byl u nás v podcastu. V obou případech na nás udělal velmi dobrý dojem. Velký sparťan, srdcař, chytrý člověk s velkým charizma. Řekne vám vše na rovinu. Na Spartě jsem ho jednou chtěl vidět, takže s tím nemám problém, ale.. Může se jednat o případnou náhradu Tomáše Rosického? Co přesně znamená "pravá ruka"? Sportovní ředitel, který neřeší finance (František Čupr), neřeší smlouvy (Petr Hrdlička) a teď má k ruce pomocníka? Před nedávnem Sparta vydala několik prohlášení, ve kterých se snažila vysvětlit pravomoce a odpovědnosti. Řekl bych, že to fanoušci vzali a teď do toho hodí vidle dalším člověkem. No uvidíme, snad nám Sparta tenhle tah dokáže vysvětlit, až bude Sivyho představovat.

Ať ale nejsem jen kritický - v hokejové Spartě tento model funguje. SŘ - Petr Ton, jeho prodloužená ruka směrem do kabiny - Jaroslav Hlinka a Generální ředitelka paní Snopková Haberová. Tak uvidíme."

Tomáš Sivok je člověk, jehož bych na Letné viděl velice rád. Ne že bych si od něj sliboval, že by na Spartě došlo k zásadnímu průlomu a zlepšení, ale třeba by aspoň v té velké hromadě sr*čk dokázal lopatou vyhrabat cestičku pro čerstvý vítr. *SMILESPA*
isport.blesk.cz/clan...

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
10.06.22 v 16:57

reakce na Anguilla: ,,Ano živé si na to pomatuju a jeste teď poletech to vidím před..." zobrazit příspěvekAno živé si na to pomatuju a jeste teď poletech to vidím před sebou jako by to bylo včera a na tu reakci Salfického nezapomenu..."

Ten gól byl absolutně výjimečný. Že někdo nahodí puk od vlastní modré nebo i mezi kruhy v obranné třetině, který skončí v protější bráně, to se čas od času stane. Brankáři se může ztratit ze zorného pole nebo před ním skočí. A pokud krátce před bránou skočí gólmanovi na hranu, je to pro něj obrovský problém, jelikož takový odskok je těžko předvídatelný. Ale aby brankář vyjel pro puk co šel úplně mimo bránu a sám si ho srazil do kasy, to je fakt unikát co se na nejvyšší úrovni jen tak nevidí. Upřímně nevím jestli jsem od té doby něco takového v extralize viděl, ale asi ne. Salfický, i když to špatný brankář určitě nebyl, jako by podivné góly přitahoval. Pamatuji si, když chytal u nás, tak se mu v zápase proti Pardubicím povedla náramná věc. Sparta hrála přesilovku pěti proti třem, Salfa vyrazil do oblouku rozehrát vyhozený puk, po mantinelu mu dojížděl bek, tuším Ferry Ptáček, a ukazoval mu ať mu puk pošle. Salfa naprosto nepochopitelně rozehrál na střed modré čáry kde nebyl nikdo od nás, jen tam hlídkoval Sýkora. Ten mu puk samozřejmě okamžitě vrátil do kasy. A ještě v prvním Jandačově ročníku u nás vypomáhal Karlovým Varům, když přijely po Vánocích do Holešovic. Lukáš Žálčík mu dal taky těžko pochopitelný gól: ještě za červenou čárou napřáhl a vypálil na bránu. Ten puk vůbec neskočil, byla to taková plachta, kterou Salfa musel vidět, přitom vůbec nereagoval a našel ho až v kase. *SILENY*

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2836
10.06.22 v 16:51

reakce na rad55: ,,Tenhle gól se najít dá. Ještě si pamatuju, že nás strašně..." zobrazit příspěvekTenhle gól se najít dá. Ještě si pamatuju, že nás strašně seřezali a kus třetí třetiny jsme hráli na dvě pětky. Nedokázali jsme se dostat za půlku. Zlatej Salfa! *HAHA* "

Plzeň hrála ve druhé půlce devadesátek úděsný styl „chyť, podraž, zahákuj a sekni kde můžeš“. On to byl víc než Plzně styl co ordinoval Marek Sýkora. Nepamatuji si, že by kterýkoliv klub vedený tímto trenérem v té době hrál něco jiného než defenzívu a prasil. Z onoho zápasu mám ještě jednu velice silnou vzpomínku. Zhruba v polovině utkání za stavu 0:0, když v sérii vedla Plzeň 2:1 na utkání a záleželo na každé maličkosti, Petr Nedvěd po odpískání do Salfického několikrát seknul. Byla z toho nejen mela, ale hlavně dvojitý trest. Sparta v těch čtyřech minutách v oslabení dostala gól, který ji v té chvíli posílal na dovolenou. Až v poslední třetině Zelenka po přihrávce Žemličky vyrovnal a následně výhru Spartě po Kverkově nahození daroval Salfa. Petr Nedvěd, již tehdy v podstatě hvězda i v NHL, tenkrát Spartě v play-off pomohl nula vstřelenými góly, dvěma asistencemi a víc než padesáti trestnými minutami, protože v následující semifinálové sérii se Vsetínem se dokázal dvakrát pohádat s rozhodčím tak, že si vykoledoval trest do konce utkání. Od té doby jsem na machýrka hodně alergický. *NAPR****

892.jpg
MartinMegadeth +2836
10.06.22 v 16:46

reakce na fandaFanda: ,,Fanda Kucera, bezpochyby skvely hrac i v soukromi. To ze hral za mene..." zobrazit příspěvekFanda Kucera, bezpochyby skvely hrac i v soukromi. To ze hral za mene jsem vedel, to ze byl vystvan, ne a nikdy to nepochopim. S tim hracem, kdo dal gol si skutecne nejsem jisty, uz jsem to psal v minulem prispevku. Jardu Nedveda jsem mel rad, i kdyz nebyl nikdy tak kvalitni jako treba Fanda. Pozdeji uz hral stabilne. Takze je klidne mozne, ze to opravdu Baca dal. To jmeno mi v pameti neutknulo."

Pro mě byl, je a pravděpodobně i zůstane František Kučera opravdovým bourákem. Až najdu chvilku volna, tak si s chutí sjedu Bomby k tyči, kde byl hostem, jak psal před několika dny pan Kubajs, na to se těším. *OK* Jak jsi psal o tom gólu přes celé hřiště, tak kromě Bači Vykoukala by Radek Hamr mohl být dobrý typ. On hlavně v ročníku 1996/97 nastřílel docela dost gólů, měl výbornou střelu, nebál se to zkoušet, možná se zadařilo jemu. U Franty Musila by to byla velká náhoda. Ten Spartě vypomáhal v první výlukové sezóně v zámoří, kdy stávka skončila v lednu, a odehrál do dvaceti zápasů, ve kterých vstřelil jediný gól. To by byla velká náhoda kdyby to byl právě ten kousek přes celé hřiště. Matně si vybavuji, že se trefil proti Vsetínu krátce po Novém roce v zajímavém utkání, kdy Sparta už vedla 5:1 na začátku třetí třetiny, usnula a pak horko těžko bránila jednogólové vedení, která nakonec se štěstím uhájila. A dost možná to byl zároveň poslední zápas Musila u nás, protože stávka v NHL skončila ještě před půlkou ledna. To si vybavuji celkem dobře, že o konci stávky v zámoří jsem se dozvěděl při čekání na metro v Holešovicích po jednom domácím utkání. Někdo měl puštěné rádio, kde to říkali i s tím, že všichni kluci co vypomáhali v extralize okamžitě končí a odlétají za moře. *CAS*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
10.06.22 v 16:41

Dobré odpoledne, národní tým dostal večer v Portugalsku za uši, což se asi celkem čekalo. Levá strana Havel - Matějů byl velký průchoďák. Španělsko má dost možná kvalitnější reprezentaci, ale Portugalci hrají rychlejší, hbitější, přímočařejší fotbal, což je dle mého názoru pro styl jaký praktikuje česká reprezentace větší problém. To španělské věčné přihrávání ve stoje se eliminovat dá snadněji, pokud se nedělají velké chyby a aspoň občas se zadaří průnikovou přihrávkou vyslat dvojici nebo trojici ofenzívních hráčů do brejku. Ale Portugalci byli hodně v pohybu, což nároďáku moc nevonělo. Jsem přesvědčen, že na jejich styl by byla mnohem účinnější obrana se čtyřmi beky. Ale kam na podržkužela se změnami. *FUCKU* Hložek je vyždímaný jak citrón. Nechápu proč ho včera podržnotes nechal trápit 75 minut. Ten kluk má prostě vybité baterky a co nutně potřebuje je dovolená. Jedna z věcí co nechápu je proč při takové marodce co je podržkužel nedal v nominaci prostor víc hráčům ze Slovácka. Bylo to druhý rok překvapení kapr ligy, jsou tam zajímaví hráči. Národní tým má problémy s krajními beky. Slávie a Sparta tam mají cizince, Plzeň hráče co se na mezinárodní fotbal zrovna nehodí. Ve Slovácku kraje obrany hrají slušně Reinberk a Kalabiška. Upřímně mohl dostat pozvánku i Mejdr za výkony v Hradci Králové. Dost možná nejlepším a nejdůležitějším hráčem Slovácka je Havlík: nerozumím proč nedostal pozvánku místo Krále co odehrál v PL pár minut za celou sezónu. Liga národů nahradila přáteláky, kde jinde by se mělo aspoň trochu zkoušet. Nejsou to zápasy na úrovni kvalifikací o EURO/MS. Aspoň by se proti kvalitním soupeřům ukázalo kdo z druhého sledu je konkurenceschopný a potenciálně zajímavý a naopak s kým nemá smysl počítat. Až začne na podzim další kvalifikace, na zkoušení čas nebude. Jenže podržnotes je bezkulkáč a záruka, že jakmile se objeví šance na větší úspěch jako na EURu, on to svojí připodělaností spolehlivě zabije. Jinak mě velice zaujalo srovnání vstupného na domácí zápasy v celé skupině Ligy národů, v níž hraje česká reprezentace. *VYKULENY*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2836
08.06.22 v 18:44

reakce na Anguilla: ,,Martine mám pocit že ještě někdo ze Sparty dál takhle přez..." zobrazit příspěvekMartine mám pocit že ještě někdo ze Sparty dál takhle přez půlku hřiště gól Salfickemu ale teď nevím mám tušení že chytal za Plzeň Salfický tenkrat"

To byl Jarda Kverka. Čtvrté čtvrtfinále proti Plzni v roce 1998. Šedesátá minuta, už se dohrávalo, pár vteřin do konce poslední třetiny za stavu 1:1 v zápase, když Plzeň vedla v sérii 2:1. Největší sranda byla, že ten puk šel někam do rohu, Salfický na něj vyjel, aby udělal parádu a srazil si ho do kasy. Tím de facto poslal Spartu do semifinále, protože s rozhodujícím zápasem v Holešovicích si už Sparta poradila. Ještě se nehrálo a Sportovní halou dunělo skandování Dušan, Dušan. Na něco takového se nezapomíná. Tohle se dá určitě na youtube dohledat. *SILENY*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
08.06.22 v 17:58

reakce na Gapin: ,,Já jeho kvality nezpochybňuju, spíše naopak. Určitě nesouhlasím..." zobrazit příspěvekJá jeho kvality nezpochybňuju, spíše naopak. Určitě nesouhlasím s tím co o něm řek tenkrát Jandač. Jen se směju těm reakcím, co se o něm teď píšou. Jestli je vegan, abstinent a kdoví co ještě je mi upřímně jedno. Ale musím přiznat, že ho asi nechápu. Co mu nabízel Zábranský je asi nejvíc co moh dostat. Nevěřím, že by ho Vítkovice najednou zničeho nic přeplatili. Spíš si myslím, že ho pak už spíš podepsat ani nechtěli. Že jim to pomůže, byť se skřípěním zubů, o tom nepochybuju.
Ale víceméně, mě to v konečném výsledku ani nezajímá :-D "

Homolko, v zásadě souhlasím. Jak píšeš ten přestup smysl moc nedává: hráč odejde z průměrného Brna do průměrných Vítkovic. Kdyby odešel do klubu co patří k aspirantům na titul, tak by byla změna pochopitelná, jenže tam o něj asi moc zájem nebude. Ono to vypadá, že i pan velkotovárník po prvotním zájmu raději investoval do Sedláka s Hykou. Jestli Vítkovice udělaly až tak dobrý kauf se teprve ukáže. Ale je to klub co nepatří mezi nejbohatší, řada hráčů tam má gáži průměrnou, teď přivedou jednoho co se bude dost vymykat (za drobné do Vítkovic Muller určitě nešel), což může udělat v kabině pěknou rotyku. Zejména pokud se Mullerovi nebude dařit naplňovat očekávání. Hlavně mi ovšem přijde, že se z přestupu jednoho hráče, byť velmi nadstandardního, z Brna do Vítkovic udělala nesmyslně nafouknutá mediální bublina. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
08.06.22 v 16:58

reakce na Kubajs: ,,S Frantou Kučerou bylo fajn povídání v Bombách k tyči EP 105 :-)..." zobrazit příspěvekS Frantou Kučerou bylo fajn povídání v Bombách k tyči EP 105 :-) "

Díky za upozornění. Příležitostně se podívám. Rozhovorů s Františkem Kučerou k vidění moc není. *OK*

892.jpg
MartinMegadeth +2836
08.06.22 v 16:52

reakce na fandaFanda: ,,Fanda Kucera byl borec, uz jsem zminoval, ze presne takoveho, bych rad..." zobrazit příspěvekFanda Kucera byl borec, uz jsem zminoval, ze presne takoveho, bych rad privital k nam. I za cenu toho, ze by to byl jediny kvalitni bek, co by jeste prisel. S jeho hrou se tenkrat Sparta hodne zvedla a nase uspechy byly i diky nemu. Vyjma nej jsem mel moc rad i Sreka - za me obetavy hrac, ktery si dokazal ubranit svoje. A ted si nejsem jisty, klidne me oprav, jestli to byl Pavel, anebo nekdo jiny, kdo dal ten gol u nas doma az z obranne tretiny - to byla pecka! Nevzpomenu si, jen vim, ze to bylo nekdy v dobe Fandy, pokud to nebyl nahodou on. Benysek si taky odvedl sve, to se tahali o 5 a 55ku na dresu s Jardou, jj.. Jsou to skvele vzpominky, tak doufam, ze uvidime neco i v pristi sezone *SALA* "

Františka Kučery si nesmírně vážím jako hokejisty i jako člověka. Byl to špičkový obránce, který se svého času řadil mezi top světovou třídu. Vyhrál extraligu, olympiádu i mistrovství světa. Individuálních trofejí má tolik, že je nemá smysl jmenovat: za všechny snad uvedu, že dvakrát za sebou byl na MS zvolen nejlepším obráncem celého šampionátu. Ale ještě víc si ho považuji jako člověka. Málo se ví, že v devadesátém roce po příchodu do Chicaga se sám aktivně staral, aby klub za něj poslal odstupné a poslal ho Spartě jako mateřskému klubu, který ho vychoval. A nikoliv lampasáckým vyžírkám z Jihlavy, kde strávil poslední dvě sezóny před ochodem do zámoří. Tohle řešil jen zlomek českých hokejistů. Co vím v první výlukové sezóně v zámoří hrál za Spartu prakticky zadarmo a považoval to za samozřejmé. A když z kariérou skončil, neváhal investovat velké peníze a ještě se s bratrem Vojtěchem, který se také mihl v osmdesátých letech ve Spartě, zadlužit, aby postavil halu v Letňanech, kde trénovali a vychovávali za velice přijatelných podmínek malé i větší kluky. Strašně mě sr*lo jak s ním po jeho posledním návratu ze zámoří vyjebali Urban s Koželuhem a v podstatě ho donutili odejít do Slávie. Za mě by zasloužil svatozář. *BRAVO* Jarouše Nedvěda si pamatuji z jeho úplně první sezóny v áčku Sparty, kdy v ročníku 90/91 ještě nosil na dresu dvojku a nikdy bych neřekl, že se hokejem zvládne živit. Byl strašně pomalý a toporný. Pak na pár let zmizel a když se vrátil ze zámoří, byl na tom mnohem líp co se bruslení i práce s holí týká. Ze druhé půlky devadesátek ho mám nejvíc zafixovaného kolem branky soupeře jako obránce, který strašně rád útočil a moc se mu nechtělo bránit. Vím, že v té době měl na trénincích nejvyšší úspěšnost, když se trénovala trestná střílení a zahanboval všechny útočníky. K jeho velké smůle se tehdy trestná střílení jezdila mnohem méně než dnes. Pravidla bývala volnější, trestných střílení se nařizovalo při hře zlomek oproti dnešním časům a někdy do roku 2006 pokud prodloužení skončilo bez rozhodnutí, oba soupeři si zapsali do tabulky remízu. Na úplném konci devadesátek si na rok odskočil do Finska, kde se ukáznil, vyzrál, vybalancoval defenzivní a ofenzívní stránku hry a byl z něj bek ještě o třídu výš. Taky se v roce 2002 stal nejlepším obráncem celé extraligy. *THUMBSUP* První kdo z obránců Sparty mě napadne ze starších časů co dal od půlky nebo ještě za půlkou gól je Černošek, kterému se povedlo nachytat v posledním čtvrtfinále titulového ročníku 2006 Murína ze Zlína. Z těch starších dob mi sedí podobný kousek mnohem víc k Bačovi Vykoukalovi než k Pavlu Šrekovi. Mám takový pocit, že se Bačovi povedlo dát gól skoro přes celé hřiště buď v ročníku 92/93 nebo ještě spíš v tom následujícím. Škoda, že z té doby jsou informace velice kusé a videí existuje minimum. Pokud se tento kousek opravdu povedl Bačovi, ročníky 90/91 a 91/92 můžeme vyloučit, ty strávil v zámoří. *FRAJER*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
08.06.22 v 16:45

reakce na Mušín: ,,Tohle se mě sakra zalíbilo. Rozhovor s trenérem ohledně..." zobrazit příspěvekTohle se mě sakra zalíbilo.
Rozhovor s trenérem ohledně ohledně platů hráčů a tohle byla jeho odpověď
.
Kdybych mu v tuhle chvíli mohl dát jednu radu, řekl bych, aby hráčům změnil nastavení jejich kontraktů. Jde o to, že by měli mít menší základní platy a větší odměny za dosažení výsledky. To, že jsou hráči přeplacení, je jedním z problémů Sparty. Ať mají v případě úspěchů větší prémie a bonusy, to bude skvělý motivační prvek.
Za mě jasný krok pro primadóny"

Tohle se hezky čte nebo poslouchá, ale u starších hráčů je třeba respektovat trh. Když klub potřebuje nadstandardního borce ve středním věku na určitý post a konkurence mu zaplatí půl mega měsíčně, tak těžko půjde do klubu co mu nabídne polovinu plus vyšší bonusy. Leda by to byl hráč s opravdovým vztahem ke klubu. Nicméně u mladých hráčů je takový postup zcela v pořádku: dávat jim menší základy s vyššími bonusy. A základy zvyšovat až u návrhů další smlouvy dle jejich výkonnosti a až bude nějaká jistota, že se jim z peněz nezatočila hlava a místo fotbalu nezačali vyvádět pitomosti. Ne vždycky se toho Sparta u mladých hráčů držela. *MIMO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2836
08.06.22 v 16:37

reakce na Gapin: ,,A Mueller nebo jak se to píše do Vítkovic :-D to bylo keců :-D ..." zobrazit příspěvekA Mueller nebo jak se to píše do Vítkovic :-D to bylo keců :-D holt Kometa je rodina :-D :-D :-D "

Homolko, dle mého názoru odchod Mullera Brnu prospěje. Možná ne hned v příštím ročníku, ale určitě prospěje. Nebudu tvrdit co jistý odborník z Loděnice, že se jedná o tuctového borce. Na extraligu je to vysoce nadstandardní útočník a nepochybně jeden z nejlepších cizinců co se kdy v soutěži objevil. Stojím si za tím, že je to osobnost a hokejista, který s sebou nese spoustu pozitiv, ale také několik zásadních negativ. Čísla vykazuje dlouhodobě skvělá, o to víc že je vykazoval v posledních letech v průměrném Brnu. Jenže na ně potřebuje trávit na ledě ke třiceti minutám za zápas, což je dle mého názoru pro řadu klubů kontraproduktivní. Tím bych si také dovolil silně pochybovat o tvrzení sportovního ředitele Vítkovic Šimíčka, že „Peter Mueller je tím hráčem, kterého do útoku chce každý tým a nám se jej podařilo získat!“ Přes nesporné kvality by ho každý tým jistě mít v útoku nechtěl. Troufnu si tvrdit, že z medailistů posledního extraligového ročníku by o něj nestál nikdo, byť Třinec se Spartou by ho v případě zájmu určitě zaplatit zvládly. Na extraligu je nesmírně drahý: za jeho gáži šikovný sportovní ředitel dost možná dokáže pořídit dva nadstandardní borce. Navíc má pověst podivína, což si hodnotit nedovolím. Že je zapřisáhlý abstinent, nekuřák a vegan je celkem známé. To je jeho věc, ale moc si neumím představit jak takový kluk jde do baru se zbytkem mančaftu utužovat partu nebo si vyčistit hlavy po sérii porážek. *KSICHT*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 18. srpna - 19:00
    50.png
    SLB (venku)
    Příprava 2022 (Danube Cup)
  • 19. srpna - 15:00
    70.png