Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Laurik20 +9
15.09.21 v 15:49

reakce na rad55: ,,Zdroj?"

Ráno se to objevilo na sociální síti insidera v USA. Informace tam bývají ověřené, tak snad tu nešířím lži… i když asi by to bylo lepší, kdyby to nebyla pravda no.

otaznik2
Laurik20 +9
15.09.21 v 14:12

Lukáš Rousek podle odhadů 8-12 měsíců mimo, po operaci vazů v koleni *MIMO*
Achjo. Snad se dá do pořádku a nedopadne ten pokus o NHL jako u Příby..

otaznik3
Laurik20 +9
06.09.21 v 20:32

Nejsem žádný fanda Jandače, naopak mám k němu hodně výhrad. Nikdy jsem nechtěl, aby se do Sparty vrátil. Ale mohu se zeptat, co v tom rozhovoru pro iSport je tak pobuřujícího? Četl jsem a na žádnou perlu, jako několikrát v minulosti, jsem nenarazil…Díky *THUMBSUP*

otaznik4
Laurik20 +9
06.08.21 v 15:08

reakce na rad55: ,,No vztek mě nepřešel, navíc, podle rozhovoru s Janem Kernem jsem..." zobrazit příspěvekNo vztek mě nepřešel, navíc, podle rozhovoru s Janem Kernem jsem nabyl dojem, že sestava se nebude nijak zvlášť měnit. Co to jako je?
1) Absence hlavního kouče na zápasech vypovídá o jeho zájmu o mladé hráče.
2) Pokud není tým namixovaný, tak si maximálně něco vezmou dorostenci od juniorů.
3) PR je sice fajn, ale už to nikdo nezbaští. Natož aby se někdo spletl a jel do Budějc.
*NE*
Pokud v takhle vymyšlené ,,přípravě", kterou jsem v životě nezažil a neviděl, bude tým pokračovat, tak se to mladým hráčům vymstí. Nenaučí se vítězit. Našijte jim chrániče na hýždě, prosím.
*NAPR**** "

Nechci se Jandače zastávat. Ale psalo se, že není na střídačce, ale sleduje zápas z jiného pohledu a to z tribuny. Nevidím na tom v přípravě nic divného.
Ani na tom, že se v přípravě ohrávají mladí hráči, kteří pak nebudou mít tolik prostoru v Lize mistrů a v lize..

otaznik5
Laurik20 +9
02.07.21 v 15:02

reakce na rad55: ,,Trenér chce silného centra, obranáře.*ANO* "

Tady to vidím podobně, jako Jandač. Proto se mi jako silný a důrazný centr líbil Musil, ale všichni víme jak to dopadlo..
Ale kdyby se ještě nějaký takový typ centra přivedl, bylo by to super????

+1
otaznik6
Laurik20 +9
02.07.21 v 13:01

reakce na frafont: ,,Tak já (když už bych si měl vybrat) bych spíš věřil..." zobrazit příspěvekTak já (když už bych si měl vybrat) bych spíš věřil eliteprospects, než škrabálkovi z bleskosportu. Ale nejlepší bude počkat na ofiko zprávu."

V tomhle případě bych ,,bohužel,, věřil Kuchařovi… na eliteprospect je to jen informace o nabídce a navíc už je tam hodně dlouho. Kuchař by si asi tak jistý na Twitteru nebyl, kdyby to nebyla pravda. Nic proti Moravčíkovi, ale o malinko více bych uvítal Mozíka. Už jen proto, že pravák do přesilovek nám chybí.

otaznik7
Laurik20 +9
10.05.21 v 19:50

reakce na karlos: ,,Zdá se mi, že už většina fanoušků přišla na chuť šarádám..." zobrazit příspěvekZdá se mi, že už většina fanoušků přišla na chuť šarádám s golmanama a bez 2 až 3 kvalitních a vyzrálých brankářů si nedovede představit sezónu. Za posledních 15 let jsme žádnému nadějnému golmanovi nedali šanci, ale skoro všichni už teď vědí, že by to nemohlo fungovat. Apropo Liberci chytal Kváča a jméno druhého gólmana ani neznám. Nevíš jak dopadl Liberec v play off?"

On ten Kváča tu šanci dostal dřív tady, než v tom Liberci. A nic z toho nebylo. Já bych se samozřejmě vůbec nebránil tomu, kdyby jsme měli Saláka a nějakého nadějného kluka. Třeba Škarek tu chytal výborně. Ale byl to kluk na draft a do NHL. Nikoho takového tu nevidím, nikoho s takovou kvalitou. A proto jsem radši momentálně pro variantu se dvěma zkušenýma gólmanama. Ono si můžeme říkat co chceme, že jsou to fráze. Ale ten tlak na brankáře je tu větší než třeba v Liberci. Ani ne tak výsledkově. Ale hlavně mediálně.
Tím bych ukončil debatu o brankářích, čas ukáže, jaká cesta byla lepší *THUMBSUP*
Budu jedině rád, když mi Neužil nebo ostatní ukážou, že se pletu *FLAGSPA*

otaznik8
Laurik20 +9
10.05.21 v 15:26

reakce na karlos: ,,Jo a co nám ty podle Tebe vyrovnaný dvojice přinesly za úspěch..." zobrazit příspěvekJo a co nám ty podle Tebe vyrovnaný dvojice přinesly za úspěch ?? *MIMO* Třinec udělá titul s (podle Tvého vyjádření) nevyrovnanou dvojicí, ale už pracuje na tom, aby měl vyrovnanou dvojici. Tvoje myšlenkové pochody moc nechápu *KSICHT* "

Pominu ten tvůj útočný tón... já tu mám na některé tvé názory ohledně Sparty taky svůj názor.
Ale k brankářům. Ano, žádný výrazný úspěch nám to nepřineslo. Ale na stranu druhou. Kdyby se Salák zranil, myslíš že Neužil je 100% náhrada? Ať tu byl Sedláček, Machovský, nebo Salák, vždy tu byla jistota v případě zranění nebo poklesu formy. Což se stalo Machovskému na konci ZČ. Pak jsme byli rádi za Saláka a naopak, když jel Salák k porodu, byli jsme rádi za Machovského a jeho formu. Při vší úctě k Neužilovi, pro mě to není plnohodnotná náhrada. A nevěřím, že by v těhle situacích obstál. A na označení mladý, perspektivní gólman bych viděl tedy mladší brankáře. To už alespoň ten Cichoň.
A k tomu Třinci. Kacetl jim vychytal titul, s rekordem playoff. Ale asi tak velkou důvěru, že by ty výkony měl zopakovat a ještě držet dlouhodobě nemá. Jinak by Třinec nepřivedl Mazance. A můj názor je, že Třinec je tak silný a fungující, že by ten titul udělal i s průměrnějším brankářem. Nám na Třinec bohužel ještě dost chybí v mnoha ohledech. A právě pokud Třinec ještě zkvalitnil brankoviště, je to jen další drobnost o kterou se nám může teoreticky vzdálit. Ale jak říkám, těch věcí co na ně bohužel zatím ztrácíme je více a důležitějších, než složení brankářů.
Je to jen můj názor, nikomu ho nevnucuju.

otaznik9
Laurik20 +9
09.05.21 v 18:35

reakce na rad55: ,,Zrovna brankáře nevidím vůbec špatně*THUMBSUP* "

Tak to já brankáře moc dobře nevidím. Saláka mám rád, ale líbil se mi k němu někdo rovnocený.. sázelo se u nás poslední sezony na vyrovnané dvojice. To letos nevidím. Ostatní už také začínají pořizovat rovnocennější dvojice- třeba Třinec, Pardubice nebo Plzeň..

otaznik10
Laurik20 +9
01.05.21 v 21:10

reakce na Smogis: ,,Tak Sekac je z omsku volny. K Praze ma hodne blizko. Nestrasil taky..." zobrazit příspěvekTak Sekac je z omsku volny. K Praze ma hodne blizko. Nestrasil taky volny "

Jirka Sekáč už minulý rok v jednom podcastu říkal, že Spartě fandí a jednou si za ni ještě chce zahrát. Ale ve 29 letech je podle mě utopie očekávat, že bude chtít zpět do extraligy. Sice ho trápí zranění, ale pro mě je to pořád jeden ze 3-5 nejlepších českých útočníků v Evropě. Myslím, že na jeho návrat, je ještě dost času. A kdyby to někdy přišlo, byl bych moc rád. *THUMBSUP*

otaznik11
Laurik20 +9
30.04.21 v 23:03

Že zůstane Jandač mi bylo na 99,9% jasné, Jarda Hlinka na střídačce, jako spojka vedení a kabiny + nějaký další pohled na ofenzivní projev týmu a třeba přesilovky super. Ale čekal jsem a budu doufat v rozšíření realizačního týmu o dalšího trenéra. Někoho na defenzivu, oslabeni. Protože to rozhodně není Jandačova doména. Nechci další sezonu koukat na sice hezký, bruslivý hokej s napadáním vepředu, ale pak v oslabení na statické máchání hokejkou bez náznaku rychlejšího pohybu a tlaku na soupeře..

otaznik12
Laurik20 +9
26.04.21 v 15:25

Já vím, že se tu teďka řeší Neužil. Já proti němu nic nemám. Ale myslím, že by jsme někoho měli podepsat. Poslední sezony jsme stavěli na vyrovnané dvojici, aby byla jistota, kdyby se něco stalo - Machovsky/ Sedláček .. Machovský/ Neuvirth až nakonec Machovský/ Salák a vzhledem k formě Machyho na konci ZČ a naopak, odjezdu Saláka k porodu, se ukazálo být super, že máme dva takové golmany, kteří za sebe kdykoli mohli zaskočit. A při vší úctě k Neužilovi, nějaký zápas sem tam v základní části zvládne, ale nevidím v něm golmana pro Spartu. Žádný extra mladík to není, už tu někdo zmiňoval, že je jen o rok mladší než Machovský. Sice se věnoval studiu, to zaslouží respekt, ale nemyslím, že by teď měl někam raketově vyletět a my na něm mohli stát, včetně playoff..

otaznik13
Laurik20 +9
26.04.21 v 09:02

reakce na Laurik20: ,,Nevlastní, píšeme tu, že celý areál koupil pan Pražák a má se..." zobrazit příspěvekNevlastní, píšeme tu, že celý areál koupil pan Pražák a má se budovat ta akademie a podobně."

Má to tak na starosti Divíšek a Jarda Nedvěd. K tomu zázemí. Není to úplně zastaralé, ale spíše nevyhovující. Říkali, že kvůli akademii a rozvoji je tam potřeba vybudovat spoustu věcí, které tam nejsou. Posilovna, tělocvičny, nějaké regenerační místnosti a podobně. Pochopil jsem, že chtějí, aby to bylo opravdu špičkové centrum pro rozvoj mladých hráčů, když jezdili po Evropských centrech za inspirací. Takže čekám, že těch změn tam bude hodně.

+1
otaznik14
Laurik20 +9
26.04.21 v 08:48

reakce na Smogis: ,,No letnany pokud vim tak vlastni byvalej slavista Kučera. Ono zas tak..." zobrazit příspěvekNo letnany pokud vim tak vlastni byvalej slavista Kučera. Ono zas tak stary zazemi ten stadion taky nema, ale tak uvidime no jak to zamysli s rekonstrukci"

Nevlastní, píšeme tu, že celý areál koupil pan Pražák a má se budovat ta akademie a podobně.

otaznik15
Laurik20 +9
25.04.21 v 21:49

reakce na Ex1tus: ,,V podcastu PUK PAK PIVO říkala paní ředitelka, že už se na tom..." zobrazit příspěvekV podcastu PUK PAK PIVO říkala paní ředitelka, že už se na tom pracuje a budou to právě Letňany (pokud se nepletu, tak od nové sezóny). *DRINK* *DRINK* *DRINK* Čili myslím, že ani v tomhle nás současné vedení nezklame. 8-) "

Přesně, taky jsem poslouchal a pochopil jsem, že Letňany koupil pan Pražák. Za a) chce vybudovat akademii pro výchovu mladých hráčů, takže se bude přestavovat zimák a nevyhovující zázemí. Prý jezdili po akademiích v Evropě a sbírali inspiraci. A za b) Letňany by do budoucna měli sloužit, jako B-tým Sparty. Samozřejmě nevím, jak to plánují do budoucna s Áčkem.. do jaké soutěže chtějí postoupit v Letňanech *VYHLIZI*

otaznik16
Laurik20 +9
22.04.21 v 22:19

reakce na PeterHCS: ,,Je to přesně naopak. Se žádným trenérem by teď nejel. Díky..." zobrazit příspěvekJe to přesně naopak. Se žádným trenérem by teď nejel. Díky Pešánovi na lavičce byla ta šance větší"

Přesně tak, Pešána rozhodně rád nemám, jako člověka.. ale Řepík rozhodně neodmítl kvůli němu. Naopak, myslím, že po společném působení v Liberci k sobě mají blízko. Viz.vyjádření Řepy po semifinále, že ve finále bude držet palce Liberci. Takže bych v tom žádnou senzaci a nechuť reprezentovat pod Pešánem nehledal. Prostě má manželku a syna v Kanadě a chce být po sezoně s rodinnou.

+1
otaznik17
Laurik20 +9
20.04.21 v 10:26

reakce na Švejdys: ,,Nechápu proč už nevyhodí Formana ze Sparty. Už asi 4 sezóny..." zobrazit příspěvekNechápu proč už nevyhodí Formana ze Sparty. Už asi 4 sezóny potvrzuje, že do Sparty nepatří. Hostování v ČB toho bylo důkazem. Radši bych jsi nechal Sukela, Černocha a Pecha????????"

:-! :-!

+1
otaznik18
Laurik20 +9
17.04.21 v 20:21

reakce na spida0816: ,,Nevím no, ofenzivních top a hlavně volných obránců bude málo,..." zobrazit příspěvekNevím no, ofenzivních top a hlavně volných obránců bude málo, za Košťálka adekvátní náhradu nevidím, aktuálně dostupní podle elite prospects třeba Graňák z Hradce nebo Pyrochta z Vítkovic. Škoda, že nevyšel ten Pýcha."

Tak podle eliteprospects je těch potencionálně volných ofenzivních obránců více. Ale nečekám, že by někdo z nich skončil u nás. Jména, jako Rutta, Šulák, nebo Jeřábek by byla fajn náhrada. Ale to je asi utopie. V extralize nevidím nikoho, kdo by byl vhodný TOP obránce do přesilovek za Košťálka...

otaznik19
Laurik20 +9
03.04.21 v 12:50

reakce na Koty: ,,Však si na mě vzpomeň... To že dostanu minusy za předchozí..." zobrazit příspěvekVšak si na mě vzpomeň... To že dostanu minusy za předchozí příspěvek skrze atmosféru a naše totální selhání je jen ukázala toho, že někdo nečte vyjádření hráčů při odchodu ze Sparty. Nic si z toho nedělám. Jen neznalost. [:-} "

Už toho nech, všichni jsou tu neznalí a nic o tom nevědí, jen ty jsi odborník a všechno víš. Píšeš tu totální nesmysly, celou dobu, který vypovídají o tom, že kromě toho, že trpíš nedostatkem pokory a respektu, máš taky celkem mezery ve vědomostech týkajících se samotného hokeje. Jinak nemůžeš napsat, že se profesionální sportovec rozklepal z toho, že v hale něco huláká několik tisích lidí.. Oni to totiž neřeší..natož, aby se z toho zhroutili...

Jinak dneska všichni držíme palce, nebude to nic lehkého *FLAGSPA*

otaznik20
Laurik20 +9
02.04.21 v 21:44

reakce na Koty: ,,Tak tak nás semlela atmosféra na stadionu. Letos takový problém..." zobrazit příspěvekTak tak nás semlela atmosféra na stadionu. Letos takový problém rozhodně nemáme. Jediný problém muže být Jandač. Proto Jandač ven!!"

Tak tohle je už moc???????????? semlela nás atmosféra na stadionu????????

+2
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 28. září - 18:30
  12.png
  VIT (doma)
  Extraliga (9.kolo)
 • 1. října - 17:30
  37.png
  CEB (venku)
  Extraliga (10.kolo)

Kalendář akcí

<<09 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
1
2
4
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
18
20
22
24
25
27
29
30