Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Kubajs +261
20.02.22 v 14:50

reakce na Dave624: ,,Hrajou 3 zápas ve 4 dnech, myslím si že jim jenom nechali oddech "

Snad máš pravdu.

otaznik2
Kubajs +261
20.02.22 v 14:43

reakce na Gapin: ,,Budou všichni. Nehraje Horák a Thorell"

To je hrozný, zase takový oslabení. Zajímalo by mě proč nehrají. U Kašeho se to očekávat dalo.

otaznik3
Kubajs +261
20.02.22 v 10:17

reakce na toci87: ,,Ohledně Kašeho píší v pozvánce ze bude v nejbližších..." zobrazit příspěvekOhledně Kašeho píší v pozvánce ze bude v nejbližších zápasech chybět a u reprezentantů není vyloučený start tak uvidíme az zveřejní okolo 15h sestavu"

Snad se Kaše uzdraví do playoff, jeho bojovnost a zápal do hry bude hodně potřeba.

otaznik4
Kubajs +261
18.02.22 v 20:13

Fanoušci Brna jsou hrozný primitivové.

+3
otaznik5
Kubajs +261
17.02.22 v 08:50

reakce na Mušín: ,,Že by kus za kus ? To ani náhodou. Když vidím co udělal s..." zobrazit příspěvekŽe by kus za kus ? To ani náhodou.
Když vidím co udělal s repre , by to neprospělo ani Spartě.
Co se týká Hořavi do repre ? Já bych byl pro a ať si vezme šášulu s sebou *DRINK*.
Národní tým, je potřeba překonat od základu."

Sparta stejně potřebuje nové trenéry, kteří tu ideálně nějaký pátek vydrží. Hořava je časovaná bomba, po tom rozhovoru už mu nevěřím, na druhou stranu si myslím, že do repre by byl ideální.
Nastává ale otázka, kdo k nám? Což je vlastně věčné téma, protože takových je sakra málo.

otaznik6
Kubajs +261
16.02.22 v 17:35

reakce na Gapin: ,,Tak tohle je všechno známá věc. Jen si to prostě někdo není..." zobrazit příspěvekTak tohle je všechno známá věc. Jen si to prostě někdo není schopen stále přiznat. Před lety jsme se smáli Slovensku jakej tam hranou rybník. Ale za pět let se ten samý rybník bude hrát u nás. Během posledních pěti let šla u nás kvalita extraligy dolů, jenže to nikdo neřeší. Ve statistikách vévodí hráči 35+
Výjimka je Chlapík.
Už jsem to tu psal, že jsem přesvědčenej že do pěti let budem hrát na MS o to aby jsme nespadli. Nebo možná ne, když se bude ta elitní skupina furt nějak rozšiřovat.
Nějakou Itálii nebo Maďarsko ty naší důchodci asi zatím ještě porazí. "

Já si stejně myslím, že kdyby reprezentaci vedl někdo jiný než Pešán, taková blamáž by to nebyla. I ta nominace by za jiného trenéra byla určitě jiná a zajímavější. Jsem toho názoru, že trenér reprezentace musí být hlavně dobrý psycholog a to Pešán opravdu není. Nemyslím si, že by ten tým byl na papíře tak hrozný, ale to jak byly poskládané formace mi přišlo zvláštní. Česká televize dělá z Kováře poloboha, ale opravte mě, kdy měl v reprezentaci nějaký lepší turnaj? Na klubové úrovni je obdivuhodné co dokázal, ale v repre to byl vždy těžký průměr.
Snaživý a dravý Smejkal utopený mezi Zohorny ve čtvrtý pětce. Hrubec stále brankář číslo jedna, i když ukazuje, že on asi nebude ideální turnajový brankář. Upřímně řečeno nominace Řepy a Soba mi taky přišla zvláštní, ale chápu ten starý tým, na MS měl mladé pušky a jak to dopadlo, fakt by mě zajímalo co se tam všechno opravdu stalo, škoda, že to nikdo neřekne na plnou hubu. Nechápu, že Straka a Špaček s ním pokračovali, teď si akorát hezky ušpinili jméno tímto "úspěchem".

Pešán nastoupil s tím, že chce zlepšit hokejovou kulturu, svým chováním zapříčinil akorát to, že fanoušci přestali sledovat repre a někteří ten neúspěch i přáli, aby šel pryč.
Myslím, že by Pešán měl celkově odejít ze svazu a pokud chce být dobrý trenér, musí hodně na sobě pracovat po všech stránkách.

Neumím si ani představit, že by zůstal šéftrenér a repre vedl někdo jiný, kdybych byl trenér já, bylo by mi to dost nepříjemný.

Pevně věřím, že přijde nový trenér i asistenti, vyčistí se vzduch, na MS budou chtít i kluci z NHL a mistrovství bude úplně o něčem jiném.

otaznik7
Kubajs +261
16.02.22 v 08:02

Slováci super! Na úzkém ledě porazit Ameriku v jakékoli sestavě je velký zářez na pažbě *KAMOSI*

otaznik8
Kubajs +261
15.02.22 v 17:23

Tak tohle snad už Pešán opravdu ustát nemůže a jestli jo, tak bych čekal, že ukáže že má koule a položí to sám. Aspoň trošku sebereflexe by to chtělo, dyť my letos nevyhráli jediný zápas za 3 body, to je naprosto šílený :-!

Podle mě to měl položit už po EHT, zbytečně jsme prokaučovali olympiádu.

otaznik9
Kubajs +261
13.02.22 v 14:50

reakce na MartinMegadeth: ,,Kamaráde, mě moc pobavilo jak obhajovala manželky hokejek a..." zobrazit příspěvekKamaráde, mě moc pobavilo jak obhajovala manželky hokejek a oháněla se Lajnou, že jsou v ní vykreslené strašně přehnaně. Přitom je to celá Deniska! *KSICHT* Rad55: Saša by si mohl nechat patentovat nový recept, spařená vejce. Prý je to delikatesa. *HAHA* "

Mě se v tom článku nejvíc líbilo, že ona má 5 děti a je jimi časově strašně moc vytížená, ale pak říká, že kvůli instagramu je i 7 hodin denně na mobilu :-D

+2
otaznik10
Kubajs +261
12.02.22 v 12:12

reakce na rad55: ,,Ještě bych chtěl vyzdvihnout snažení Kašeho. Padnul do střely..." zobrazit příspěvekJeště bych chtěl vyzdvihnout snažení Kašeho. Padnul do střely za stavu 4:0! Tomu klukovi bych moc přál, aby prorval tu strašnou smůlu co se ho teď drží! *OK* "

Včera říkali, že má 90 střel, ale myslím, že hodně z nich vyslal hlavně na začátku, protože když ho tak sleduji, přijde mi, že jeho role v týmu je jiná než dávat góly. Hodně bojuje v rozích a už ani moc nestřílí.
Doufám, že tu bude i příští sezónu, jeho role by mohla být jiná po odchodu Chlápy a třeba se i ofenzivně chytne. Každopádně jeho hra a chování se mi dost líbí, když dáme gól, burcuje, snaží se. Určitě by byla velká škoda se ho zbavovat.

+1
otaznik11
Kubajs +261
11.02.22 v 20:50

reakce na karlos: ,,Tak i když po bitce vypadal hůř Dvořáček, odnesl to asi mnohem..." zobrazit příspěvekTak i když po bitce vypadal hůř Dvořáček, odnesl to asi mnohem víc ten šmejd Jánošíkův *KSICHT* *KSICHT* "

Asi karma *FUCKU*

otaznik12
Kubajs +261
11.02.22 v 10:12

reakce na slajer: ,,Biatlon má přednost před hokejem!*MIMO*ať už si tu biatlonovou..." zobrazit příspěvekBiatlon má přednost před hokejem! *MIMO*ať už si tu biatlonovou trapárnu strčí do p.dele, už jsem na ní alergickej *CERTIK* "

A web ČT ani nefunguje.... :-!

otaznik13
Kubajs +261
06.02.22 v 14:36

reakce na Amphicyoni: ,,Červenka kapitán *FUCKU* Repre je čím dál tím více..." zobrazit příspěvekČervenka kapitán *FUCKU* Repre je čím dál tím více opovrženíhodná, líto je mi jen Řepíka, Sobotky a Tomáška. :-! "

Ještě si zapomněl na Smejkala, koukal jsem, že ve Finsku se mu hodně daří a on tam dá raději Zohorny *NE*

+1
otaznik14
Kubajs +261
04.02.22 v 18:25

To je strašný!

Dva trapný góly a je po zápase.
Naše střely od modrý ani nedoletí na místo určení. Nejslabší Třinec za poslední dobu a my snad ani hrát nechceme.

Nechápu :-!

+1
otaznik15
Kubajs +261
03.02.22 v 20:01

reakce na Gapin: ,,To si ten Ujčík fakt dělá kozy ne? Teď to neberu jako že..." zobrazit příspěvekTo si ten Ujčík fakt dělá kozy ne?
Teď to neberu jako že jde o našeho hráče, ale co je tohle za zdůvodnění?

"nezpůsobil Sobotkovi zranění, které by ohrožovalo jeho hráčskou kariéru"

Takže vlastně hráči v lize mají povoleno se řezat do krve, protože dostanou max dva zápasy. No a víc zápasů dostanou jenom až si začnou lámat nohy a vypichovat oči."

Ujčíku, ty si hovado!!! *KICKSLAVIA*

+2
otaznik16
Kubajs +261
03.02.22 v 11:29

reakce na Gapin: ,,Ať jde do ***e Ujčík debilní, za dva krosčeky do obličeje mimo..." zobrazit příspěvekAť jde do ***e Ujčík debilní, za dva krosčeky do obličeje mimo hru a dá mu jenom dva zápasy? Nehledě na to, že je to známej idiot a už byl trestanej."

Dá se proti tomu odvolat?

otaznik17
Kubajs +261
01.02.22 v 23:11

Chtěl bych ještě zmínit, že jsme několikrát zase trefili brankovou konstrukci, mít o těch pár cm lepší mušku, nemuselo to být vůbec drama a mohli jsme se dozvědět, co měl pan Král na srdíčku *FUCKU*

+2
otaznik18
Kubajs +261
01.02.22 v 21:41

Kapitán se vrátil v pravý čas a pak že nemáme lídry kur.va!!!! *FUCKU*

+1
otaznik19
Kubajs +261
01.02.22 v 21:34

Šmerha má u mě hodně plusových bodů *BOXER*

+1
otaznik20
Kubajs +261
01.02.22 v 15:05

reakce na rad55: ,,Tito hráči zrovna čas na ledu potřebují, Buchta ,,z nouze" v..." zobrazit příspěvekTito hráči zrovna čas na ledu potřebují, Buchta ,,z nouze" v první lajně byl úžasný!
A Jandač je brzda!"

Já si myslím, že i takový Dvořáček si svými výkony zaslouží hrát, stejně tak Vitouch.

Ostatně uvidíme už dnes jak to poskládá.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. srpna - 17:00
    14.png
    KLA (venku)
    Příprava 2022 (Příprava)
  • 18. srpna - 19:00
    50.png
    SLB (venku)