Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 19:27

reakce na loupák: ,,Co to je za čůráčka ten Šír?"

Nechutně mu tekly nervy *KOSA*

otaznik2
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 19:06

Machy se dnes zdravě ***! 8-)

+1
otaznik3
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 18:30

reakce na loupák: ,,Ty vole jakej špíl? Co to je za slovo? S tím jdi do ***e. Ještě..." zobrazit příspěvekTy vole jakej špíl? Co to je za slovo? S tím jdi do ***e. Ještě tady budeme používat výrazy těch vyjebanců ze zatáčky."

Špílen, Špilas - přes Brno se ujalo v němčině ????

otaznik4
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 16:26

reakce na rad55: ,,Super, sestava rozmydlená na ultimo. Machy v..." zobrazit příspěvekSuper, sestava rozmydlená na ultimo. Machy v bráně.

*SALA* *BOXER* "

Augusta se bude muset kouknout do papírů s kým, že to dnes hrajou 8-)

otaznik5
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 13:18

reakce na Anguilla: ,,To máš dobrý u mě to nejde tak rozdelit mezi ryby,hokej a..." zobrazit příspěvekTo máš dobrý u mě to nejde tak rozdelit mezi ryby,hokej a manželku s dcerou to už byl na stole i rozvod"

Musíš jí vysvětlit, že bez ní žít nechceš, ale bez titulu jsme úplně v ***i! To každá ženská pochopí 8-) 8-)

otaznik6
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 12:26

reakce na Anguilla: ,,Jak tě to dítě a manželka změní ..."

Tak spíš manželka, ne? 8-) 8-)

otaznik7
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 12:14

reakce na Schaschek: ,,Povídej mi o tom. Poslední titul jsem zažil jako 21 letý o 20 kilo..." zobrazit příspěvekPovídej mi o tom. Poslední titul jsem zažil jako 21 letý o 20 kilo lehčí spratek, kterýho zajímalo jen jak se někde vyleje. Teď mám dítě, manželku, jinej svět... :-D 8-) "

Já nemám manželku ani titul 8-) Ale jedna dcera je hrozně hokejová takže chodíme s jejím přítelem. Ten úspěch bychom chtěli strašně! Nejsem nejmladší... 8-)

otaznik8
Jiří Vápeník +41
08.04.21 v 11:17

reakce na Schaschek: ,,Podle mě to musí být v psychice, aktuálním rozpoložení a..." zobrazit příspěvekPodle mě to musí být v psychice, aktuálním rozpoložení a sebedůvěře. Ten tým má kvalitu, ale včerejšek přesně ukázal, že jsme se za stavu 2:0 psychicky složili a jak píšeš, pak už to byla jen otázka času. "

Ve Spartě je nervozita už za 0:0. V základní části se to dá hodit za hlavu v PO už ne. Nemůže to být tím, že jsme moc velký klub? Poslední roky je to psychice celého klubu. Kdo to má ale snášet jako fanoušek? 8-)

otaznik9
Jiří Vápeník +41
05.04.21 v 18:33

reakce na kvcr: ,,Souhlasil bych s tím, že je dobré zvolit takovou taktiku, aby co..." zobrazit příspěvekSouhlasil bych s tím, že je dobré zvolit takovou taktiku, aby co nejméně omezovala kreativitu hráčů - nebo ještě lépe, co nejvíce využívala přirozené schopnosti a přednosti jednotlivých hráčů. Bez taktiky to ale nejde - trenér "motivátor" už dneska moc neuspěje. Speciálně to myslím platí v našem play-off, kde se začíná hrát i pískat diametrálně odlišně než v základní části, což oklešťuje tvořivé schopnosti hráčů mnohem spolehlivěji. Prostupnost obran se radikálně sníží a kombinovat nebo kličkovat lze pouze ve velmi omezené míře. Podle mě je to na škodu hokeji, ale takhle to v Extralize funguje odjakživa a je to pro všechny stejné, takže se na to může každý připravit po svém. My máme s přepnutím do play-off módu tradičně problémy, letos mi to po dlouhé době přijde, že hrajeme ten maximálně jednoduchý a účelný play-off hokej, bohužel ho Liberec zatím hraje o něco líp a má k tomu i trochu štěstí. Navíc se nemůžu zbavit dojmu, že se někteří naši hráči v téhle klíčové fázi nepotkali s top formou. Pořád je ale čas a prostor se o to porvat. Začnou ubývat síly a uvidí se, kdo jich bude mít víc. "

Máš recht, že bez taktiky to nejde dneska. Akorát jestli na to mají všichni hráči dost velkou hlavu ;) Lidí okolo týmu je tam dost. Mně je prostě smutno, když vidím, jak snadno a rychle se individuální kvality a schopnosti skryjí pod společnou deku. Ale samozřejmě doufám ve středu v nějakou chytrou hru; na nějaké přemotivace a válce nevěřím. Prostě naši hoši musí mít pod sparťanskou čepici ;)

+1
otaznik10
Jiří Vápeník +41
05.04.21 v 10:46

reakce na kvcr: ,,Po dvou domácích zápasech jsme zapsali dvě poměrně jasné prohry..." zobrazit příspěvekPo dvou domácích zápasech jsme zapsali dvě poměrně jasné prohry s celkovým skóre 2:8. Přesto ještě zoufalství úplně nepropadám, protože včera tam nějaký posun vidět byl - i bych řekl, že jsme do půlky třetí třetiny byli mírně lepší. Šli jsme do soubojů s výrazně vyšším nasazením než v sobotu, chodili jsme hodně do brány. Salák toho do té doby dost pochytal, ale my jsme dali dvě tyčky, gól s neúmyslným (tady nechci Davidu Tomáškovi sahat do svědomí a respektuju jeho vyjádření) faulem, který sice nijak neovlivnil zákrok, ale stál nás vyrovnání. Několikrát puk skákal v brankovišti Kváči, ale nevyplaval nám na dorážku. Liberci se povedlo zblokovat 19 střel, nám pět. Docela bych řekl, že jsme měli i peška a při normálním rozhozu paní Štěstěny jsme tenhle zápas (na rozdíl od toho prvního) urvat mohli.

Zaostáváme pořád ve třech věcech: první jsou osobní souboje, které v drtivé většině případů prohráváme. Je to hodně i o odrazech puku, ale v těch šermovačkách je ve velké míře úspěšnější Liberec. Tady potřebujeme ještě přidat na bruslení a znepříjemnit jim tu nechutnost původem z Brna, kdy se hráč pověsí hokejkou na hokejku soupeře a visí na něm tak dlouho, jak to jen jde. Když budeme rychlejší, neubruslí to a budou z toho fauly. Hráče na to máme, namátkou Rousek, Řepík a Pech jsou rychlostně úplně jinde než většina Libereckých. To bohužel souvisí s naší druhou slabinou a tou jsou přesilovky. Absolutně nedokážeme najít recept na Liberecký rychlý přístup, honíme puk po mantinelu a prakticky nevystřelíme. Včera už jsme to zlepšili, stříleli beci (on je ten rychlý přístup zaměřený jen na naše útočníky, aby náhodou někdo z bránících útočníků nepropadl) a to je myslím recept - jen tam musí jít ke Košťálkovi Jurčina, aby ta rána stála za to. Bohužel to silně kontrastuje s našimi oslabeními, kde necháváme Liberci strašně moc prostoru a hrajeme oslabení v těsném bloku, který toho ale moc nezblokuje, takže Salák to pak má hodně těžké. Třetí naší slabinou jsou obranné kiksy. Jak tady už někdo psal, ty předvádíme celou sezónu, teď to nebylo tolik vidět, protože Olomouc je přece jen ofenzívně slabší a co se jim povedlo, vychytal Salák. Liberec je ale využít dokáže. S tímhle teď hned těžko něco uděláme, je to na osobní zodpovědnosti každého hráče.

V Liberci to bude ještě těžší, protože doma jsou hodně silní a pravděpodobně budou víc na puku. Určitou malou naději mi dává to, že se možná malinko začíná projevovat, že jsme jim už nějaké síly vzali, přece jen jsme po nich docela šli a myslím, že je oba zápasy bolely. Taky už si říkám, že je načase, aby se nějaký puk odrazil k nám. Čekám, že rozhodčí nějaké to procento domácím dají, takže bychom měli být disciplinovaní a nedělat zbytečné fauly a přehnaně neoplácet. Musíme bruslit, co to dá - tam máme podle mě výhodu, kterou jsme zatím moc nevyužili. Nemám nějaká přehnaná očekávání, ale kousek naděje si držím. Do příštího zápasu přeju klukům hodně štěstí, protože si ho v téhle sérii zatím moc neužili. "

Hokej je hra kde vyhrává chytřejší. My si ovšem tvořivé schopnosti hráčů podvazujeme taktikou, která má soupeře jaksi už dopředu přechytračit. Jenže to nejde! A ani nestačí. Umět z hráčů vypustit to nejlepší musí jedině trenéři (vzor Bukač, Hlinka). Věřím víc v přírodní hokej - nebo se dočkáme, že budou mít hráči v kapse elektronickou tužku? :)

otaznik11
Jiří Vápeník +41
04.04.21 v 17:49

reakce na KarlWhite: ,,Takový naše typický play-off posledních let. Já bych blil."

Přesně. Trenéři udělají z týmu perfektní stroj, který snad nesmí mít emoce a jen šlapat podle předem stanoveného plánu. A výsledek - na hru soupeře neumíme reagovat, protože nehraje podle našich plánů. Do očí bijící jak se to opakuje. Rozdíl mezi nasazením a jalovou dřinou jsou právě ty emoce. Řekl bych...

otaznik12
Jiří Vápeník +41
04.04.21 v 16:42

reakce na Schaschek: ,,Příznejme si, že hrajeme hovno. Liberec od úvodního gólu..." zobrazit příspěvekPříznejme si, že hrajeme hovno. Liberec od úvodního gólu poctivě brání a jezdí do brejků a my si s tou obranou nedokážeme poradit. Opět to vypadá, že chybí plán B. Když už ale prohra, tak ať to ty *** pořádně bolí. "

Hrajeme a jsme vyklepaní. Blbě se na to kouká. Mnohem víc uvolněnosti na úkor hry na jistotu. To jde za trenéry.

otaznik13
Jiří Vápeník +41
25.03.21 v 19:40

reakce na Schaschek: ,,Teda docela hazardujeme, hrajeme vlažně, Olomouci sice jde o..." zobrazit příspěvekTeda docela hazardujeme, hrajeme vlažně, Olomouci sice jde o všechno, ale ten náš přístup se mi vůbec nelíbí. Domácí jsou aktivnější, důraznější..."

Asi je chceme nejdřív utahat. Docela riskujeme.

otaznik14
Jiří Vápeník +41
25.03.21 v 19:26

Zatím odpočíváme...?

otaznik15
Jiří Vápeník +41
24.03.21 v 18:06

Sukeľ při své drobnější postavě dnes bojuje úctyhodně, klobouk dolů. *SALA*

+1
otaznik16
Jiří Vápeník +41
05.03.21 v 20:05

reakce na JIDRON14: ,,Ví někdo co je s Formanem? :-( "

Snad nic. Dnes odpočívá.

otaznik17
Jiří Vápeník +41
28.02.21 v 22:05

reakce na Ex1tus: ,,Saša skvělý, o jedničce je podle mě rozhodnuto. Góly dostal..." zobrazit příspěvekSaša skvělý, o jedničce je podle mě rozhodnuto. Góly dostal vyloženě z nechytatelných ran do vinglu + měl jednou štěstí s tyčkou. Má hodně rozevlátý styl, ale ani Třinec, který na to byl evidentně připravený a často to hrál jakoby za něj do prázdné, to ani jednou nedokázal využít. Buď se Saša stihl přesunout i tak, případně to kryli obránci. Po dnešku má 93,5 % zákroků, a jakmile se dostane přes minimální hranici odehraných utkání pro umístění mezi "chytající brankáře", půjde na první místo v celé lize. *DRINK*

Byla vidět i ta jistota, co jde z našeho týmu, když ho za sebou mají. Nevím, čím to je, a je mi upřímně Machyho trochu líto, ale prostě to funguje úplně jinak. Puky mu nevypadávají, a když jo, tak protože mu to Milan metr před ním tečuje. :-D

Musím uznat, že se mi i dost líbí to, jakým způsobem zápasy prožívá. Není to typický tichý brankář, v tomhle mi hodně připomíná Břízu v nejlepších letech. Někdy to určitě může škodit, klid je potřeba, ale já podobné čertíky mnohem raději. *PEKLO* "

I Hořava dnes v emocích, bez nich to nejde. A Milan Jurčina se v jednu chvíli zastal u brány Němečka - to mě pobavilo - o tyhle dva se fakt nebojím 8-)

+1
otaznik18
Jiří Vápeník +41
25.02.21 v 20:42

Trenéři míchají sestavou až oči přecházejí. Obrana hoří a v útoku jsme takoví upracovaní. Snad je to přechodná fyzická únava. ...Ale paní Barboře to dnes seklo - aspoň tak!

otaznik19
Jiří Vápeník +41
19.02.21 v 18:40

“Tak dnes to bohužel nevyšlo”. Co vyšlo, že jsme rozchytali Machyho.

otaznik20
Jiří Vápeník +41
17.02.21 v 19:58

reakce na frafont: ,,Pod čtyři góly se podepsal Tomášek, za pátou díky..." zobrazit příspěvekPod čtyři góly se podepsal Tomášek, za pátou díky Pecháčkovi *SALA* "

Pecháček nahraje sám sobě a dá fíka. Ten je neskutečnej! 8-)

+1
Další stránky:
12

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Následující zápasy

  • 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
2
5
6
9
10
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30