Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Jiří Vápeník +16
15.03.19 v 12:31

Kopíruju z rozhovoru s Richardem Jarůškem: Co se stalo ve třetí třetině, kdy Vítkovice snížily na rozdíl jednoho gólu?
Měli jsme bohužel opět výpadek. Asi jsme si mysleli, že to máme vyhrané, ale Vítkovice nás vyvedly z omylu a zatlačily nás, to se nesmí stávat.
Vtip!!! :-)

otaznik2
Jiří Vápeník +16
30.10.18 v 14:03

reakce na Schaschek: ,,U Smejkala je krásně vidět, že když má hráč důvěru trenéra,..." zobrazit příspěvekU Smejkala je krásně vidět, že když má hráč důvěru trenéra, tak mu jí splatí. Když přišel, tak se z něj dělala spása a to byla chyba. Vloni šanci dostal sporadicky, letos přišel trenér, který řekl, že jsou všichni na stejný čáře a ti kluci viděli, že to má smysl a dali do přípravy od začátku všechno..."

Rád si sypu popel na hlavu ohledně Smejkala, kterého jsem tu předloni taky natřel. Tady realtým viděl dobře dopředu.

otaznik3
Jiří Vápeník +16
27.10.18 v 18:37

Sparta v Liberci z 2:4 na 5:4 ;) to beru!

+2
otaznik4
Jiří Vápeník +16
10.10.18 v 19:13

Jarůšek v “pohodě”. Když jsem to viděl, zatrnulo mi...
www.hokej.cz/jarusko...

otaznik5
Jiří Vápeník +16
06.10.18 v 11:31

reakce na Schaschek: ,,Jako upřímně já už jsem z toho docela rozmrzelej. Nechat se..." zobrazit příspěvekJako upřímně já už jsem z toho docela rozmrzelej. Nechat se přestřílet Olomoucí 19:42 je prostě moc. Nás přestřílel i Chomutov doma! Chybí přechod do útoku, aktivita v útočné fázi. Nebýt Machovského, tak jsme už hodně bodů ztratili. Mě se ten náš hokej prostě nelíbí. Co je dobrý je to, je vloni jsme soupeře přestříleli a nedali goly. Letos ty góly dáme, ale soupeř je daleko aktivnější. Věřím, že se to ještě zvedne..."

Beran v rozhovoru k tomuhle řekl, že Olomouc střílela i z pozic, jednoznačně pokrytelných. Začátek sezóny nám bodově vychází. Uvidíme dále, je čas. Nechci předbíhat, ale letos to vidím na titul ;) - vtípek jako ;)

otaznik6
Jiří Vápeník +16
17.09.18 v 11:48

reakce na SpartaCorps: ,,Nevíte někdo proč včera nehrál Kumstát?"

Kumstát zranění - co netuším :(

otaznik7
Jiří Vápeník +16
16.09.18 v 14:20

Zajímavůstka z NHL: www.hokej.cz/prukopn...

otaznik8
Jiří Vápeník +16
16.09.18 v 13:09

reakce na MartinMegadeth: ,,Abych nezapomněl moc se mi líbil Košťálek a lajna s..." zobrazit příspěvekAbych nezapomněl moc se mi líbil Košťálek a lajna s Vránou,Říčkou a Jarúškem bude určitě dobrá,tam cítím kvalitu. *BOXER* Pokud mě včera něco zklamalo tak Sparta,ale ne hráči nebo realizační tým,nýbrž zaměstnanci mající v popisu práce styk s fanoušky. Uvést 4 hodiny před prvním zápasem sezóny,že samostatný vchod pro majitele permanentek je zrušen je nechutný podraz!Mně by tato zpráva v průběhu léta jistě unikla,ale těžko mohla uniknout těm mnoha naštvaným majitelům celosezonních vstupenek.Ovšem co mě dostalo úplně do kolen byla argumentace Sparty na FB profilu,že samostatný vchod při nákupu permanentek nikomu neslibovala! *OMG* Jsme v roce 2018,tohle by snad směrem k nejvěrnějším fanouškům měla být samozřejmost!Vždyť samostatný vchod měli majitelé permic už před dvaceti lety v Holešovicích!Pan Bříza roky pláče,že Sparta prodává příliš málo permic.A to si myslí,že tímhle způsobem se počet permanentkářů zvýší?! *MIMO* Klub předvedl ukázkové chování řečnického psa!Z mého pohledu o to smutnější,že se jedná o nejvěrnější fanoušky co Spartě nacpou peníze v květnu nebo v červnu často aniž by tušili jak bude další sezóna vypadat.Hanba mě fackuje,že se takovým způsobem prezentuje k nejvěrnějším fanouškům klub mého srdce.Pan Bříza rád zmiňuje,že jsme všichni na jedné lodi.Klub i fanoušci.V první řadě bych předpokládal důvěru mezi klubem a fanoušky.Na základě argumentace klubu na FB profilu mám pocit,že by si každý nadšenec co si zakoupí permici měl k ní vyžádat nejlíp notářsky ověřenou kopii výhod.Tohle je vážně dno srovnatelné s již legendárním dopisem individua tuším jména Kryšpín,ve kterém fanouškům Sparty přepočítal cenu vstupného na piva v hospodě. *NAPR**** "

Já držím 3 ty nejzlatější permice ;) Když nás z původního vchodu vykázali byli jsme překvapeni, ale vedlejší nás vcucl hbitě. Pokud to tak bude vždy tak v pohodě.

otaznik9
Jiří Vápeník +16
11.09.18 v 15:25

reakce na MartinMegadeth: ,,Během dovolené jsem registroval, že pan Zetek vyměnil Spartu za O2..." zobrazit příspěvekBěhem dovolené jsem registroval, že pan Zetek vyměnil Spartu za O2 TV. Poslední dny ve Spartě to s odpovídáním na dotazy rozhodně nepřeháněl a ani po jeho odchodu se situace nezměnila k lepšímu. Poslední dotaz byl zodpovězený prvního srpna, což mi desátého září přijde jako tristní bilance. A nevěřím, že by se nikdo na nic neptal. Minimálně znám Strýčka Hloubáka, který se pídil dotazem proč O2 aréna nebyla připravena na tzv. "trenérskou šanci", která nakonec bude v platnosti až od ročníku 2019/2020. Evidentně nejsem sám koho zajímá jak vypadá situace kolem zraněných, především Dana Přibyla a Honzy Buchteleho, a kdy by se mohli objevit v zápasovém vytížení. *OMG*

Nakoukl jsem též s předstihem do televizních programů a Sparta podle všeho bude v září středem zájmu O2 TV. Chystá se přímý přenos hned prvního kola proti Hradci Králové tento pátek, příští pátek jedenadvacátého přímý přenos utkání v Plzni i přespříští pátek osmadvacátého přímý přenos zápasu v Mladé Boleslavi. A do toho plánuje ČT Sport na úterek pětadvacátého přímý přenos předehrávky s Hradcem Králové. *SMILESPA* "

Zetek a Ton na O2 TV.
www.hokej.cz/velka-v...

otaznik10
Jiří Vápeník +16
09.08.18 v 12:11

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, mluvíš mi z duše. Některé flákače a lemply, které..." zobrazit příspěvekHomolko, mluvíš mi z duše. Některé flákače a lemply, které jsem si obzvláště v kádru fotbalové Sparty oblíbil za poslední rok, by velký bič na malém dvorku neminul. A nějakého rasa jako je Rada, který zimní přípravy plné ostrých běhů v hlubokém sněhu a další laskominy ještě relativně nedávno ordinoval hráčům v Teplicích nebo v Jablonci, bych s chutí pro jisté hráče angažoval na kvalitní zimní přípravu. Já bych je dovedl až k pláči, že by sami chtěli rozvázat smlouvu. *FUCKU* Dr. Křetínský má evidentní slabinu pro lidi co umí mluvit. V případě Sparty o fotbale. A pak už je bohužel jedno jestli je to vyložený odborník jako Hřebík, člověk co fotbalu hoví jako Ščasný nebo některá z úžasných nul, tlučhubů, nýmandů a diletantů, kterých bylo a je na Letné povícero. Toho člověka asertivitou, podrážděností nebo věčnou polemikou na svoji stranu nedostaneš. Jemu, pokud by byla příležitost a možnost, by se muselo trpělivě, hodiny a hodiny vysvětlovat, vysvětlovat a vysvětlovat. Proč tohle ano, proč tamto ne. Co jsem slyšel dokázal prokecat svého času hodiny s Hřebíkem nebo poslední dobou se Ščasným. Kdyby se ten člověk dokázal obklopit schopnými lidmi, Sparta by mohla být sakra úspěšná. *THUMBSUP* Závěrem bych rád podotknul, že proti internacionalizaci a cizincům nic nemám. Ba přímo naopak. Byl jsem dlouhodobě nespokojený, že za Spartu téměř nehrají. Ale taková věc se musí udělat s citem, přivést 15 nebo kolik cizinců během dvou přestupních období to je profesní sebevražda. A současná Sparta je toho bohužel důkazem. *NAPR**** "

Filip Hanták, skoro odchovanec: www.skkadan.cz/hrac....

otaznik11
Jiří Vápeník +16
25.05.18 v 11:31

reakce na SpartaCorps: ,,Dobrý den, zaregistroval jsem, že se ze zámoří vrátil brankář..." zobrazit příspěvekDobrý den, zaregistroval jsem, že se ze zámoří vrátil brankář Adam Brízgala, pokud vím považovaný za velký talent. Překvapilo mě, že se vrací do Kladna. Sparta o něj zájem neměla?
ODPOVĚĎ:
Dobrý den, Adam se opravdu vrátil ze zámoří a je nadále hráčem Sparty, nicméně bude působit v nadcházející sezoně na hostování na Kladně. Do Sparty má však zajištěny střídavé starty. Hezký den, s pozdravem Tomáš Zetek"

Na Adama Brízgalu jako talenta jsem se byl kouknout jednou na Memoriálu Jana Marka. Možná je talent, což nedokážu za jeden zápas zhodnotit. Rozhodně bych ale řekl, že on i ostatní kluci potřebují dospět. A to jak herně tak lidsky. Docela jsem byl v zákulisí překvapen přebytky frajeřiny, což v porovnání s výkony na ledě bylo lehce v rozporu. Až v dospělých soutěžích dostanou dospělé rány sportovní a lidské, tak to vydrží jen zlomek z nich. Čímž chci také říci, že zámoří není pro každého 17 - 18 letého kluka.

otaznik12
Jiří Vápeník +16
29.04.18 v 11:38

reakce na frafont: ,,Tak Krupp už oficiálně podepsal:-) Snad bude mít i recept na to,..." zobrazit příspěvekTak Krupp už oficiálně podepsal :-) Snad bude mít i recept na to, jak dostat výbušnost do tělesných schránek hráčů - viz scénka, která už má svůj věk: www.youtube.com/watc..."

Krupp Essen :-) V+W. Teď už jen ten Hlad – po vítězství. Doufejme, že sparťanský management konečně vyhmátne příčiny dosavadní vyčpělosti stylu..
P.S. Třeba se podaří najít konkrétní osobu ve Sparě, která za všechno může. Mohla by být odsouzena sportovním soudem ve zkráceném řízení bez obhájce a její veřejná poprava v O2 aréně zpoplatněna (pro permanentkáře zdarma : -)

otaznik13
Jiří Vápeník +16
16.04.18 v 15:57

reakce na MartinMegadeth: ,,Mimochodem v noci Pastrnak v zapase Bostonu proti Torontu zaznamenal..." zobrazit příspěvekMimochodem v noci Pastrnak v zapase Bostonu proti Torontu zaznamenal tri goly a pridal tri asistence! Tohle v utkani play-off v NHL nedokazal ani Jagr. Z Cechu sest bodu v utkani Stanley cupu dal jen Elias, pred dvanacti lety vstrelil dva goly a pridal ctyri asistence. Pastrnak vede po dvou zapasech s deviti body tabulku produktivity play-off NHL. *BRAVO* Vcera zacala finalova serie v KHL mezi Kazani a CSKA Moskva. Jasno o finalistech uz je ve Svedsku (Vaxjo-Skelleftea) i ve Finsku (Karpat Oulu-Tappara Tampere). *PRVNI* "

Hen ten onen Pastrňák by si u nás ve Spartě zahrál sotva ve třetí lajně. Aby časem propadl do čtvrté. V Bostoně hrajou pro zábavu, ale ve Spartě je tlak! :-)

otaznik14
Jiří Vápeník +16
12.04.18 v 19:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Když býval hokejový zápas v bedně jednou týdně, tehdy..." zobrazit příspěvekKdyž býval hokejový zápas v bedně jednou týdně, tehdy pravidelně v sobotním podvečeru, to se člověk rád podíval ať už hrál kdo hrál. Vzpomínám si, že Sparta v sobotních dohrávkách šla minimálně. Ono i ligového fotbalu bývalo poskromnu na ČST. Sparta šla maximálně v pražském derby a tím svůj podíl vyčerpala. Za to byla možnost občas vidět luxusní zábavu v podobě měření Prešova se Žilinou nebo Dunajské Stredy s Nitrou. *FUCKU* Když bude Sparta nabízet pořádný moderní hokej od podlahy, nemám problém si čas udělat a leccos kvůli hokeji oželet. Ale letošní sezóna mě definitivně vyléčila z toho dělat různé ústupky a kompromisy kvůli tomu, abych viděl to co Sparta poslední dva roky servírovala. Dietní jalovou podívanou s chaosem v obraně a naháněním puku po rozích a po mantinelech, k čemuž letos přidala jako bonus protečovávání puků. Tak mi upřímně bylo líto čas i peněz. V mém případě bude muset Sparta zabojovat, abych měl smysl k častým návštěvám O2 arény. *BOXER* Souhlasím, že Vrána udělal zákrok, který byl hodně přes čáru. Byla tam evidentní frustrace z celé nevydařené sezóny, jeho i mančaftu. I tak ale to byl zákrok o několik tříd pod Hollwegem, protože sprosťárnu jakou předvedl proti Gulašimu, za to by měl být vykastrován. Že se v extralize vidí leccos, tak něco tak zákeřného a záludného jsem dlouho neviděl. *NAPR**** "

Sparta jako pohřebiště talentů i zralých hráčů a štace, které se začínají hráči vyhýbat pro nebezpečí zahrabání se - to jsme to dopracovali. To je fakt bída. Že je tlak ve Spartě velký je sice hezké, ale poslední dobou také zcela zjevně kontraproduktivní. Sparta by potřebovala vyhladovět, neb i hlad může být dobrý kuchař. Chtěl bych být u pohovoru Broše s novým trenérem - doufám, že budou probírat přesně to, co my tady na fóru - pak bych teprve pevně uvěřil ve zlepšení a úspěch... :-)

otaznik15
Jiří Vápeník +16
05.04.18 v 12:17

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne. Tak si tak říkám, že když extraligu bude dávat..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne. Tak si tak říkám, že když extraligu bude dávat třikrát týdně O2 TV a dvakrát týdně ČT SPORT, mohla by zrušit klasická herní kola a vzít si příklad z NHL nebo z KHL. České týmy by mohly začít na tripy na Moravu a opačně. Pro Spartu by se toho tolik nezměnilo. Ta už pěkných pár sezón střídá venkovní a domácí šňůry. Podzim pořád venku a doma to dohání v lednu, kdy se na hokej nechá jít desetkrát. *KSICHT*
isport.blesk.cz/clan..."

Hlavní je zlepšit "produkt" (rozuměj hokej) a vylepšit vysílací "multidimenzi" (2D ze všech volitelných stran) :-)
Sledoval jsem předevčírem Hradec v Třinci a včera Plzeň na Kometě. Zaujalo mě hlavně tempo, které nutně nutí hráče zrychlit myšlení. Dohrávek u mantinelu spíše méně - zbořit jednoho hráče nestačí a dohrávající se musí hned zapojit do pokračující hry. Takovéto vyšší tempo jsem na Spartě viděl naposledy v zápasech CHL. Podobně s tím Dynamem Moskva - nejdřív jsme sice deset minut nestíhali abychom se postupně dostali do vysokých obrátek. Když na to přijde, technicky na to máme, zahníváme ale herně: rád bych viděl rychlejší a smysluplnější rozehrávky od mantinelu - na to se nejbližší spoluhráč (dva) musí aktivně odpoutat do prostoru namísto schovávání se za protivníkova hráče. Trenér Jandač vyžadoval na každém hráči individuální odpovědnost v takové situaci - což je dobře, ale jen do chvíle, kdy pak stejně nemá komu aktivně přihrát. Přitom netřeba aby se hráči fyzicky utavili, ale spíš naučili "běhat puk", zrychlili hlavu.

otaznik16
Jiří Vápeník +16
30.03.18 v 08:54

reakce na Gapin: ,,Nikdo ti to vyvracet nebude, alespoň já ne... Holt někdo..." zobrazit příspěvekNikdo ti to vyvracet nebude, alespoň já ne...
Holt někdo procitne dříve a někdo později..."

O mě nejde, hlavně aby procitla Sparta...

+1
otaznik17
Jiří Vápeník +16
29.03.18 v 08:22

reakce na MartinMegadeth: ,,Velmi pozorně jsem si přečetl další tvůj nesmírně zajímavý..." zobrazit příspěvekVelmi pozorně jsem si přečetl další tvůj nesmírně zajímavý příspěvek. Dovolil bych si vypíchnout několik věcí, které mne buď zaujaly nebo inspirovaly k doplnění. Vloni Sparta vyhučela s Brnem ve čtvrtfinále v nejkratším možném čase. Až do letoška jsem její vystoupení v play-off považoval za největší blamáž od jeho znovuzavedení v roce 1985. V polovině (není to přesně padesát procent, ale blíží se to) domácích zápasů v uplynulém ročníku Sparta nedokázala nastřílet během šedesáti minut víc než dvě branky. Letos byla sezóna ještě horší, Sparta se třásla, aby se protlačila do předkola, kde v nejkratší možné době vypadla s Libercem. A nutno dodat, že i přes vzepětí v domácím zápase to série byla opět velmi bídná až ostudná. Doma Sparta opět v půlce zápasů nebyla schopna za šedesát minut nastřílet víc než dvě branky. Je evidentní, že tým nefungoval, nebyl dobře složený a že v něm je řada hráčů, kteří kroutili čtvrtou nebo pátou sezónu a jejichž výkonnost má trvale klesající úroveň. Z tohoto pohledu je výraznější obměna kádru nezbytná. Sparta potřebuje mladší, urputnější, důraznější borce. Hokej se poslední roky někam posunul, ale Sparta hrála pořád stejnou naháněnou puku po rozích a po mantinelech. *NAPR**** Co se týká zahraničních destinací kde by měla Sparta lovit zajímavé hráče, je to o kontaktech a o finančních možnostech. Co jsem slyšel na setkání před sezónou byl zájem i o některé Lotyše, ale žádnému z vytipovaných Sparta nenabídla finance dle jeho požadavku. Reichenbergera a Saponariho doporučil klubu bývalý hokejista Sparty Radek Hamr žijící ve Švédsku a pracující jako hokejový agent. Je otázkou jestli splnili co od nich Sparta očekávala. U Saponariho bych si dovolil trochu odbočit: nejsem si jistý jestli Sparta přesně věděla jakého hráče si pořizuje nebo v čem byl přesně problém. Dle mého názoru tohle nebyl kluk do čtvrté lajny, kde se větší část zápasů trápil. Tohle byl kluk do druhého útoku. Když jsem ho viděl s Pechem na ledě, byla radost ho sledovat. Hlava nahoře, výborné bruslení, precizní přihrávka, velmi dobrá střela. Ne nadarmo v loňské sezóně v norské nejvyšší soutěži udělal 72 kanadských bodů v 60ti zápasech. Než s nějakým cizincem podepíše klub smlouvu, opravdu by měl vědět typově o koho jde. Jestli ho bere na produktivitu nebo na důraz. A celkem bych uvítal kdyby přípravu ve Spartě už začal, aby si nezvykal na Prahu až přes léto nebo dokonce začátkem podzimu. *MIMO*

Ke Slovensku jsem poměrně skeptický, protože tamní extraliga má otřesnou úroveň. Není bez zajímavosti, že jak Sparta „udělala“ hvězdu slovenské extraligy, tak následovalo vždy velké rozčarování. Slováka ano, ale takového co prokázal svoji kvalitu mimo Slovensko, případně se otřískal v zámoří. Mezi slovinskými hokejisty se dají najít velmi zajímaví borci, Franta Výborný tam má kontakty a mohl by dávat tipy, totéž si troufnu říct o Lotyšsku, Dánsku nebo Norsku. A třeba i Bělorusku. Je to o kontaktech a finančních možnostech. Ale nemůžu se nezmínit o zámořských hráčích. Před několika lety padlo nesmyslné pravidlo, že cizincem co naskočil byť jen na jediné střídání klub vyčerpal do konce sezóny jednu „zahraniční licenci“ a už za něj žádného zahraničního hráče nemohl postavit. To pravidlo bylo nahrazeno logickým pravidlem o maximálním počtu cizinců co mohou nastoupit za každý klub v jednom zápase. Nerozumím tomu proč Sparta nepozve v srpnu čtyři, pět mladých Američanů nebo Kanaďanů na zkoušku, aby ukázali v přípravě a třeba na začátku extraligy co v nich je. Dva, tři by mohli přesvědčit a dostat smlouvu. Samozřejmě muselo by to být na základě nějakého doporučení, nesmělo by se střílet úplně naslepo. Možná by mi Bříza nebo Broš vysvětlili proč to takhle nejde. Nechce se mi věřit, že by Sparta neměla v zámoří nikoho kdo by jí nebyl schopen a ochoten doporučit pár zajímavých mladíků. *MIMO* Ještě poslední bod – čtvrtá lajna. Nemám nic proti hráčům jako byli nebo jsou Cingel, Ihnačák nebo Uher. Občas vzít mladého talentovaného s výhledem, že podepíše tříletou smlouvu a posune se v hierarchii útoku/obrany dál, to ano, ale principiálně by čtvrtý útok a samozřejmě osmý bek měl sloužit k tomu, aby se v něm otřískali a extraligu etablovali vlastní odchovanci. V tomto ohledu mi Sparta už nějakou dobu naprosto selhává. A špatný názor to asi nebude, když si své vlastní odchovance ve čtvrté lajně vychovává i Varaďa v Třinci nebo Zábranský v Brně, což jsou dva ze tří momentálně nejbohatších extraligových klubů. Nemluvě o Plzni, Vítkovicích, Zlínu a dalších klubech, kde peněz není tolik. *NAPR**** "

Potenciálnímu zájemci o angažmá ve Spartě čím dál víc budou naskakovat červené otazníky. Výsledky nejsou. Herně se tu utopilo za poslední krátkou dobu mnoho nadějí. Hráč v systému Sparty tak často zabředne a svůj předpokládaný vzestup zastaví. Zahraniční skauti okolo Sparty nekrouží s nadějí na zajímavé nákupy. Takže nakonec ani nemůže existovat onen bájný brankář, co ve Spartě "zavře kasu" a budeme zase nahoře. Taková věc neexistuje. A jít zpátky k základům budováním dlouhodobého mužstva se nikomu moc nechce - potřebujeme přeci výsledky hned - sponzoři tlačí - peníze na nákupy zatím máme - protočíme hráče - musí to vyjít! Jenže nevychází a já osobně na příští sezónu a úspěch nevěřím. Vyvraťte mi to, prosím! :-/

+1
otaznik18
Jiří Vápeník +16
28.03.18 v 13:56

reakce na Romis: ,,Dobré odpoledne, neměl jsem potřebu ani chuť se k ničemu..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne,
neměl jsem potřebu ani chuť se k ničemu vyjadřovat,ale tohle nejde opomenout.
Před tím kdo to vymyslel,tak klobouk dolů a palec nahoru *THUMBSUP*
Jsem pro všemi deseti.
isport.blesk.cz/clan..."

Chápu když v sezóně hráč řekne, že ostatní moc nesleduje. Ale když vypadnou, tak bych skoro předpokládal, že budou ty lepší sledovat. A společně. Kde jinde by mohli něco vočíhnout než v play-off!

otaznik19
Jiří Vápeník +16
19.03.18 v 14:55

Lázeňské prostředí Filipu Novotnému letos sedlo: www.hokej.cz/karlovy... :-)

otaznik20
Jiří Vápeník +16
16.03.18 v 21:14

reakce na frafont: ,,Mě štve asi nejvíc to, že poslední dobou má Sparta sice v..." zobrazit příspěvekMě štve asi nejvíc to, že poslední dobou má Sparta sice v sestavě dost hráčů, kteří mají bohatě parametry na důraznou hru, ale stejně se pořád hraje rohošmrdling. Jinak obecně útok tu kvalitu má, akorát je třeba je přinutit, aby víc stříleli a míň zapínali program "miliarda přihrávek mezi sebou a nic z toho". V bráně máme po tom dlouhém seriálu s Pincem, Cháberou a podobně taky solidní materiál. Co hapruje ve větší míře, je obrana - ti kluci jsou buď věčně zranění (Piskáček, Švrček), nebo by s tím, co předvádějí, měli problém se prosadit do sestavy snad i v Jihlavě."

Herní projev: fakt je mi záhadou, proč tak nápadně Sparta změkla a kdo – spíše kteří - toho jsou příčinou a příznivci – téhle zvláštní strategie. Efekt to nenese, hráčům to nesedí. Kolikrát bylo zjevné, jak fyzické síly v průběhu zápasu marnotratně rozpouštíme v piruetách. Jako by někdo hráčům vysloveně zakázal dát soupeři přes hubu – herně, mentálně i skutečně. Případová studie Nedomlel: když někoho sem tam sejme tak mu to zakážeme, on začne postupně zmatkovat a hrát tužku. Tak ho po čase dáme ven na hostování a nakonec všichni jako přijmeme, že vlastně nic moc nehrál. Tak a podobně to musíme snášet i s dalšími. Už jsem se zase rozčílil...

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<05 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31