Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
691.jpg
Honza +44
14.03.19 v 21:22

Ty vole, Pepis v dresu Machovskýho *NE*

+1
691.jpg
Honza +44
09.03.19 v 16:35

Ano, souhlasím s Gapinem. Sportovního manažera má dělat zkušený člověk. Jsem i skoro názoru, že by to měl být sám trenér. I když rozumím, že trenér neudělá tu samou práci, co sporťák. Ale pak se zase může stát, že kancelář má o hře týmu zcela jinou představu, co trenér, který se pak snaží plnit ony představy, které nejsou shodné s tím, co chce hrát. V tomto jsem názorově stejný, jako v Liberci.
A konkrétně ve Spartě to funguje stejně tak, ať je tam kdokoliv, tak noty rozdává Bříza.

691.jpg
Honza +44
27.02.19 v 10:12

reakce na Boody: ,,Maskot je placenej za šaškování na place.... takže ne :)"

Zase jsou dva. Tak jeden může chroupat popkorn a druhej bojkotovat *SMILESPA* .

691.jpg
Honza +44
17.02.19 v 19:47

reakce na Gapin: ,,V tyhle fazi souteze a v nasi situaci uz na nejakou hokejovou krasu..." zobrazit příspěvekV tyhle fazi souteze a v nasi situaci uz na nejakou hokejovou krasu nebo dovednosti neni misto. Pro nas je dulezity sbirat body, ostatni uz je zbytecny."

Že jsme ale té hokejové krásy od začátku sezóny viděli :-D
Takže spíš musí pokračovat v tom, co doposud, ale se 3 body :-D.

691.jpg
Honza +44
16.02.19 v 09:10

Tak jestli byl puk již na ledě, byl to gól. Mezi pukem a brankovou čárou je jasně vidět bílý pruh. A úhel kamery na tom nic nezmění. Pouze zmenší nebo zvětší onu bílou čáru. Řešit úhel kamery má pouze smysl, pokud byl puk vyražen ještě ve vzduchu.

691.jpg
Honza +44
13.02.19 v 20:58

reakce na Anguilla: ,,Uwem to nebude to je spíš tím materiálem podle mě.. "

Za předváděnou hru jsou odpovědní trenéři, nikdo jiný.

691.jpg
Honza +44
24.01.18 v 09:28

Zkusil jsem na videu zastavit moment, kdy se puk odráží od brusle - imgur.com/xVoQQvY
Osobně to vidím tak, že úmyslně kopnout ten černej nesmysl do brány, Honza, neměl. Ale na té fotce je vidět, že tu nohu usměrnil tak, aby se puk odrazil tím správným směrem. To si člověk ani neuvědomí, to mohl usměrnit instinktivně.
Pokud mě paměť nešálí, tak v pravidlech došlo ke změně výkladu pravidel uznání gólu "kopnutím". Pokud není vidět jasné kopnutí, tak by gól měl platit. V tomto případě šlo o odraz nohy a ne kopnutí.

+1
691.jpg
Honza +44
31.10.17 v 08:31

reakce na Schaschek: ,,http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/317337/nedved-s..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Petr Nedvěd se nám rozpovídal. Za mě si myslím, že kvalitou kádru máme na první čtyřku a v play off se pak může stát všechno. On to tak nevidí. Má pravdu v tom, že už dávno nepatříme mezi špičku co se týče rozpočtu. Třinec, Brno, Liberec, Hradec jsou na tom určitě lépe. Pokud ale budeme hrát svůj standard a probudí se hráči jako Kumstát, Pech, Hlinka, Vrána, rozehraje se po pauze Michálek a zachytají gólmani, tak je semifinále reálné.

Jak to vidíte vy?"

Vidím to jinak. Kdyby Sparta neměla takový rozpočet, tak si nedovolí Michálka, nedovolí si hrát v O2 aréně a živit Tipsport arénu, platit hráče typu Vrána, Kumstát, Pech. Osobně si myslím, že rozhodně v první 4 je, co se týče naplněné kasy.
P.S. z toho tvého výčtu "bohatých klubů" rozhodně Liberec již nepatří

691.jpg
Honza +44
31.10.17 v 08:27

reakce na Schaschek: ,,Nářky na vrácení se do Holešovic se zakládají na naprosto..." zobrazit příspěvekNářky na vrácení se do Holešovic se zakládají na naprosto nereálných přáních (nás všech). "

Toto by se mělo vytesat do obvodových stěn Holešovické arény: "Hala v Holešovicích je hokejovým Národním divadlem" Pavel Wohl

+1
691.jpg
Honza +44
28.10.17 v 09:02

Před panem Výborným smekám. Na Spartě mu opravdu záleží a přesně takového člověka Sparta potřebuje. *FLAGSPA*
Teď už jen, aby se Sparta vrátila kam patří, do Holešovic, a pak už v ten titul začnu i věřit *SMILESPA* *SALA*

691.jpg
Honza +44
14.05.17 v 15:06

Hlavně aby uměl mávat *KSICHT* *METAL*

691.jpg
Honza +44
12.05.17 v 13:10

reakce na loupák: ,,Já očekávám toho Pavelce  *THX*  Jinak co tak čtu..." zobrazit příspěvekJá očekávám toho Pavelce
*THX*
Jinak co tak čtu napříč weby z Karlovarska a okolí, Honzík a Dvořák je prý to nejlepší co tam bylo a Honzík prý fakt talent. Já ho tedy v EL nesledoval, takže nevím, ale hodně se tady řešil příchod Škarka, tomu se, ale MS dvacítek ani osmnáctek taky nijak zvlášť nepovedlo, žádnej golman neni bezchybnej, za mě raději mladej talent, než nějaká vyčichlá díra ze Slovenska. Uvidíme co bude dál, třeba nakonec budeme mile překvapený.
Nebo to můžeme brát uplně z opačnýho konce, jak psal Gapin, a to, že je nákup z Varů vlastně taková příprava na Play out *OMG* "

Pavelec byl v době výluky NHL jeden z nejhorších gólmanů. Pouštěl vše, co na něj mířilo. Navíc, hráče, který má extraligu za póvl, tak se obávám, že to bude horší jak s Pepisem a Pincem dohromady. Plus tedy tráví více času na večírcích, než na tréninku.
Honzíka neznám, ale čísla nic moc. Což u mladého gólmana nemusí nic znamenat. A co si budem povídat,kolik už Sparta měla takových talentů? Akorát se s nima vyjebává.

691.jpg
Honza +44
11.05.17 v 22:03

reakce na MartinMegadeth: ,,To je řečí, že Sparta nic nedělá a přitom Břízka s Brošákem..." zobrazit příspěvekTo je řečí, že Sparta nic nedělá a přitom Břízka s Brošákem porcují kořist v Karlových Varech. Ještěže nám ti lázeňští šviháci spadli z extraligy a je co porcovat. *FUCKU* Co se mého názoru týká, Honzík nemusí být vůbec špatná dvojka do brány a je to solidní záskok za pořádnou jedničku, která ovšem ještě musí přijít. Dvořák má výborné fyzické parametry, před bránou umí řezat, v Karlových Varech jsem si ho párkrát všimnul. Do národního týmu ho nepozval Jandač v uplynulé sezóně pro nic za nic. Umím si ho představit místo některých leklých ryb ve Sparťanské obraně. Nic to ovšem nemění na faktu, že Sparta stále potřebuje pořádnou jedničku do kasy, dva konstruktivní beky a doplnit útok. Práce mají zmínění dva pánové B+B i nadále jako na kostele. *POSILOVNA* "

A kde je psáno, že Honzík není právě ona ta jednička? *OCHLASTOVE* :-D

691.jpg
Honza +44
18.03.17 v 19:55

reakce na Amadeus: ,,Zápasy v CHL mě dost bavily, byl to minimálně o třídu lepší..." zobrazit příspěvekZápasy v CHL mě dost bavily, byl to minimálně o třídu lepší hokej a taky nechápu, co se dělo teď. To, že některé týmy měli LM jako přípravu úplně neberu a v pozdějších fázích soutěže s tím už tuplem nesouhlasím. I cestování na semifinále a finále do Švédska přinesly krásné vzpomínky, které se teď zahalí do téhle blamáže. Když prohrát, tak se ctí a tohle se ctí tedy rozhodně nebylo! Opravdu mě budou zajímat následné kroky vedení..."

Kroky vedení? Abys nebyl zklamaný. Osobně to vidím nějak tak, že Kalous prohlásí, že neodejde od rozdělané práce. Že v základní části skončili třetí, v CHL druzí, v základní částí dali nejvíce gólů, druhým týmem, který nejméně inkasoval. A že Kometa byla vlastně lepší. Z toho vychází, že vedení zhodnotí sezónu úspěšnou a do dalšího ročníku se vymění pár hráčů a pojedeme ten cirkus od znova.

691.jpg
Honza +44
18.03.17 v 19:48

Nezapomínejte na to, že Spartu dneska vlastní Bříza s Jandačem. A dokud tam budou tydle dva klauni, co jednoho zajímají peníze a druhého, co nikdy nic nevyhrál, tak se nic nezmění.
Podívejte se na Zábranskýho. Jako majitel klubu, který byl loni totálně ve sračkách, tak to vzal na sebe a postavil se na střídačku sám. Udělal by podobné gesto Bříza? Ne, postavil by tam Jandače a nebo jinýho panďuláka.
Hlavně, že si Sparta platí dvě haly, CHL, holdy. Ale vyhrát titul neumí.

-2
691.jpg
Honza +44
18.03.17 v 11:56

reakce na Mrazík: ,,Opravdu máš dojem, že je to gólmanem??? Pepis je díra, o tom..." zobrazit příspěvekOpravdu máš dojem, že je to gólmanem??? Pepis je díra, o tom nemá smysl diskutovat, ale on není ten, kdo za porážky může. Hrajeme houby jako tým, jsme bez náboje, bez toho potřebného tranzu, tady je ten problém.
A přesně ti to popsal Pavel, pokud si platím, tak za to chci odpovídající kvalitu. Brbláme ne proto, protože se prohrálo, my brbláme proto, JAK se prohrálo!!!!!!

Jsem už dost starej na to, abych věřil v zázraky a pokud ty věříš, tak fajn, nicméně tenhle tým na to nemá morálně a proto dnes končíme."

Přesně tak. Kdyby Břízovi záleželo na fans (jak se tímto argumentem ohání), tak vrátí alespoň půlku peněz těm, co je jeli do Brna podpořit.
Jo a abych nezapomněl, Sparta patří do Holešovic *SALA*

691.jpg
Honza +44
17.03.17 v 21:23

reakce na marek17: ,,Myslíte že to ty hráče sere? :-D Vždyť maj výplatu, střechu..." zobrazit příspěvekMyslíte že to ty hráče sere? :-D Vždyť maj výplatu, střechu nad hlavou, kola na bmw a co víc si přát? Teď skočej na pořádný žrádlo na večeři, budou se krásně bavit a co fans? Nasraný, smutný.. Ale nikomu z nás nezaplatí Jarda Hlinka nájem, berte to jako sport pořád 8-) "

No právě, my to jako sport bereme. Očekával bych, že by měli hubou žrát led a ne si v kalendáři odškrtnout pouze hrací den.

+1
691.jpg
Honza +44
17.03.17 v 21:20

Teda zatím je to nejhorší playoff za poslední dekádu. Tam není vůbec, ale vůbec nic
:-!

691.jpg
Honza +44
15.03.17 v 13:05

reakce na Schaschek: ,,Nejhorší je, že jim stačí zahrát od půlky zápasu...." zobrazit příspěvekNejhorší je, že jim stačí zahrát od půlky zápasu.

Jenže evidentně to nefunguje. Minimálně do přesilovky bych Hlaváče dal.

A poměr hitů je stejný. Jenže my prostě hrajeme jen první třetinu a když dostaneme šanci na přesilovku 5 ku 3, tak to promrdáme. "

To není o tom, že jim stačí hrát od půlky zápasu, ale o tom, že my s postupem​ času přestáváme hrát a vyloženě čekáme, co soupeř vymyslí. S tímto stylem hry musí dát za první třetinu 6 gólů.

Kdyby hráli alespoň z poloviny, jako ze semifinále a finále CHL, je nyní stav série opačný.

691.jpg
Honza +44
15.03.17 v 07:41

Písnička se opakuje, jak zaseknutý gramofon. V týmu aktuálně není nikdo, kdo by vyčníval, kdo by tým táhnul, kdo by to vzal na sebe. A obávám se, že bez toho se obejít nedá. Holt, profesorský hokej nikdy úspěch slavit nebude.
Proč trenéři neudělají nějaký impuls. Vždyť kromě první lajny jsou tam ostatní do počtu. Proč třeba neprohodí centry. Prostě něco změnit. Čekání, že to se to jednou zlomí, je taktika na brzkou dovolenou.
Přesilovky nejdou vůbec (dokonce při nich inkasujem), buly jsou taky průser. Důležité vhazování nejsou schopni vyhrát.
A může mi někdo vysvětlit, co dělají Eminger a Mikuš v základní sestavě? Hlavně že máme útočníky pro dva mančafty.

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
  2
  4
  6
  7
  9
  10
  13
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31