Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
691.jpg
Honza +44
15.01.20 v 10:55

reakce na Gapin: ,,Je zajímavý, že klub kterej tu soutěž hrát v podstatě nechce,..." zobrazit příspěvekJe zajímavý, že klub kterej tu soutěž hrát v podstatě nechce, tak dojde do finále :-) jestli to vyhrajou celý, tak sem zvědavej co bude Schon pak vykládat."

Každopádně se sluší Hradci, sportovně, pogratulovat. Z vlastní zkušenosti víme, že zahrát si finále CHL není náhoda o jednom zápase. Dobře reprezentují český hokej, spíše ligu.
Pevně věřím, že příští ročník si taky zapinkáme *SALA*.

+1
691.jpg
Honza +44
26.12.19 v 21:54

reakce na Schaschek: ,,Nicméně asi bychom neměli opomíjet fakt, že jsme v hodně..." zobrazit příspěvekNicméně asi bychom neměli opomíjet fakt, že jsme v hodně slepený sestavě s hodně náhradníky nebyli daleko od bodového zisku. V Brně se už dle komentářů vidí s pohárem v ruce, ale náš dnešní výkon byl prostě průměrný - hodně jsme jim to usnadnili a navíc v hodně slepené sestavě. A z toho všeho je výsledkem stav 5:3 kdy se domácí ještě na začátku třetí třetiny klepali po tyčce do prázdné o výsledek. Zápas nám prohrála chyba Poláška a hlavně horší nasazení. Ale i s touhle sestavou jsme nebyli daleko od bodového zisku. Nicméně v Hradci musíme hrát úplně jinak. "

Že nám zápas prohrál Polášek? Pokud vím, tak jsme před jeho chybou stále prohrávali o gól. Maximálně Brnu výhru pojistil, ale svádět to na něj? To snad ne.
Příčinu hledej jinde a v marodce taky ne.

-2
691.jpg
Honza +44
21.10.19 v 08:00

reakce na Sparťan777: ,,Tak dneska nejlepší hráči Machy,Jurčina, Tomášek! Zbytek týmu..." zobrazit příspěvekTak dneska nejlepší hráči Machy,Jurčina, Tomášek! Zbytek týmu nic moc,systém naši hry je otřesný, stále jen nahazujeme puky...
Tohle,ale jde za trenérem, takže by mohl konečně začít využívat naši útočnou sílu, kterou máme a disponujeme velmi kvalitními ofenzivnimi hráči viz. Řepa,Formič,Pech,Růže,Řeka. Kvapil nám velmi chybí. Kdyby jsme podepsali Jurčina už od začátku extraligy, tak by si na něho nikdo nedovolil a Piskáček mohl také hrát. Jurčina dnes předvedl velmi tvrdou a důraznou hru kolem naši branky,doufám, že bude dobrej a dostane víceletou smlouvu u nás.

*FLAGSPA* "

Již druhou sezónu hrajeme beton s nahazováním puků s čekáním na chyby soupeře. Náhoda? Nikoli.
Když k nám přijede mužstvo hrající stejný beton jak my, je z toho nekoukatelná holomajzna. A když k nám přijede mužstvo hrající hokej, tak buď nás zadupe do ledu a nebo se mu hrou přizpůsobíme. Rozhodně nejsme ale ti, co by hru tvořili a hrálo se dle našich not. A že na to hráče máme v každé lajně.

691.jpg
Honza +44
28.09.19 v 17:48

reakce na Gapin: ,,Mi příde že jste zbytečně hysterický. Neni ani konec září a..." zobrazit příspěvekMi příde že jste zbytečně hysterický. Neni ani konec září a už je všechno v ***i. Jako chápu že se herní projev nemusí líbit, hráli jsme s týmy který loni byly TOP5 a je z nich šest bodů, pět zápasů kdy se dva vyhráli a ve třech se bodovalo. Je možný že prohrajem ve Varech, v Bolce a třeba i ve Zlíně, pak už to asi bude značit problém. Ale dělat už teď nějaký závěry nelze. A hlavně přišli hráči, dejme tomu kvalitní, ale ten tým se spíš kvalitou vyrovnal kvalitě těm lepším týmům. Takový hvězdy aby jsme všechny poráželi určitě nepřišli."

No nevím, papírově, rozpočtem Sparta má na nejlepší 4. Z toho vyplývá, že musí porážet zmiňovanou TOP 5. Nebo alespoň konkurovat. Ale s námi si akorát vytíraj zadek.
Já tam vidím hodně podobného co loni. Hra založená na nahození. Nevidím tam žádnou technickou vyspělost (hlavně přechod z obranného do útočného pásma) a hráče na to máme.
Argumenty typu, že se hrálo teprve 5. kolo je pouze alibismus. Ti kluci jsou spolu od srpna na ledě. Sehráli letní přípravu, turnaje. Systém hry prostě musí být vidět. A já ho tam tedy nevidím. Ano, je jasné, že je odehrané 5. kolo a není nutné dělat žádné ukvapené závěry, ale že tam jsou rezervy musí vidět i splepej. Otázkou už pak je, jestli se to změní a jakým směrem.

691.jpg
Honza +44
23.06.19 v 16:40

Z obchodního hlediska traduji názor, kterého se držím - raději zaměstnat kvalitního člověka a najít mu práci, než aby ho získala konkurence.

Takže jsem určitě pro, aby do Sparty šel (i z jeho přístupu) a otázku v brankovišti nějak řešit. Což je trápení pro Toňáka a Hlinku :-). Zase to jsou ale lepší starosti, než kdybychom toho top golmana neměli :-). Nyní si můžou vybírat :-). Všichni 3 jsou to kvalitní golmani a jsou schopni být jedničkou v každém týmu.

+1
691.jpg
Honza +44
21.06.19 v 21:24

A ten Červenka už fakt přijít nemůže? *FUCKU* *KSICHT* *METAL*

Přejděte na další stránku, kde budou načteny příspěvky z archivu
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 27. února - 18:00
  14.png
  KLA (venku)
  Extraliga (49.kolo)
 • 1. března - 16:00
  17.png
  ZLN (doma)
  Extraliga (50.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
1
3
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
17
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29