Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +582
08.05.21 v 10:43

Vláďa Sobotka podepsal tak z toho mám největší radost, už aby začala sezona a byli už jsme v hledišti. *THISISSPARTA* *THUMBSUP* *THUMBSUP*

+2
otaznik2
Hcspikr255tgh +582
07.05.21 v 01:01

Tak bronz budou mít Švédové.... Suomi hoří jak papír.

+1
otaznik3
Hcspikr255tgh +582
06.05.21 v 21:54

reakce na Canuck: ,,Tak asi melo byt, ze vecer budou hrat Kanada a Rusko pro zlato,..." zobrazit příspěvekTak asi melo byt, ze vecer budou hrat Kanada a Rusko pro zlato, Svedsko odolal celou prvni tretinu, pak sotva stihali. Finsko - Rusko byl vyrovnanejsi, ale Finsko znovu zacal hrat pozde a tentokrat nestihal vyrovnat. Kanada - Rusko je taky trochu Connor Bedard vs. Matvej Mickov, oba usilujici o prvni misto v draftu 2023.

Kanada naposled byl ve finale v roce 2013 kdyz tahal tym dalsi Connor, tehdy 16-lety Connor McDavid. Kanada nakonec vyhrali 3:2 nad USA. Americane dokazali McDavida udrzet, ale jinak vyhral kral strelcu a nahravacu turnaje (a samozrejme i body).

Tentokrat Kanada je silny nejenom, protoze je silny rocnik, ale protoze WHL a OHL nehrajou kvuli Covid, takze je vetsi pocet hracu kteri muzou jet. No, rad bych koukal v 3 rano, ale asi to nedam, zitra mam hodne prace... "

Za mě je překvapení že ve finále není USA, přece jenom jsem čekal že tam bude. Finále Kanada Rusko mě nezajímá a stejně to nepřeji ani jednomu. Komu jsem nejvíc přál když jsme vypadli tak Finsku. Mají možnost ziskat alespoň bronz a doufám že ho mít budou, Švédy nemusím. Ale dívat se budu na suomi těm přeji bronz. Finále se dívat nebudu protoze je mě jedno kdo ho získá tam nefandim nikomu.

+2
otaznik4
Hcspikr255tgh +582
06.05.21 v 14:50

Rosa ven! Vrba je top trenér který může udělat zázraky, ale musí se posílit. Přesně jak to dneska řekl pokud chceme konkurovat židenu musí přijít okamžitě posili. Jen se bojím aby za chvíli Vrba neodešel protože si myslím že právě Vrba je ten kdo může ACS posunout dále! Hodně štěstí chyba bude jinde.

+1
otaznik5
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 20:51

Jsem nasranej sesit si s náma vytřel ***ll

+1
otaznik6
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 20:50

reakce na Radek Ady: ,,Presnee, z nich vzdy taky uplne rostu, furt to cpat do zadu na..." zobrazit příspěvekPresnee, z nich vzdy taky uplne rostu, furt to cpat do zadu na brankare, fotbal se hraje k*rva dopredu a ne furt nazpet ..."

Já jsem si to říkal už o poločase proč furt hrajeme Hečovi :-D Fans to pochopili až na konci když každou přihrávku dozadu skandovali a bavili se, hráči to beztak nepochopili :-D :-D

+1
otaznik7
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 20:25

reakce na Amphicyoni: ,,Kdo by potřeboval pořádný dělo je Trávník. Po každém..." zobrazit příspěvekKdo by potřeboval pořádný dělo je Trávník. Po každém tragickém zápase úsměv od ucha k uchu a povídání se soupeři (Trabzonspor, Jablonec, derby...). *KOSA* Ale gól tu nedal za dva roky jedinej..."

Pořádný dělo by potřebovali ti kteří dávají zpětný přihrávky Hečovi!!! *THISISSPARTA*

+1
otaznik8
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 20:04

reakce na Koty: ,,Basket v ***i a fotbal totální průser. To je zase den ty volee. "

Tak u fotbalu to každý čekal:) Jak se prezentujeme v každým zápase, se shitama to bolí ještě víc no....

+1
otaznik9
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 20:03

Po sezoně přijdou řeči typu, od nový uděláme titul, budeme chtít hrát ligu mistrů :-D jste k smíchu, pak přijde seshit a neškrtneme si a nedáme ani gol, lituju ty kteří tam dneska byli! Aspon že jste jim to dali po hvizdu sežrat *THUMBSUP*

+1
otaznik10
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 20:00

Rosa ven! Jinak za chvíli ani na branku se židem nevystřelíme. Druhej poločas nám mohli dát klidně bura kdyby chtěli je to fakt smutný.

+1
otaznik11
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 19:35

Přemýšlím že se od pondělí budu hlásit Vrbovi na tréninku, ty zpětný přihrávky Hečovi dovedu taky!

+2
otaznik12
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 18:24

reakce na Radek Ady: ,,Desný, jak jsme jim ty goly darovaly zase ... my také šance máme a..." zobrazit příspěvekDesný, jak jsme jim ty goly darovaly zase ... my také šance máme a nedáme z toho nic, to je ten rozdíl mezi oběma týmy :-(
"

Hlavně děláme neuvěřitelný chyby a stále dokola...

+2
otaznik13
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 18:19

Bojujte za Spartu!!! Opět jsme dostali laciný góly po chybách to je prostě pořád dokola už k tomu není co psát, opět prohrajeme no

+1
otaznik14
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 17:21

reakce na Amphicyoni: ,,Pokud bude rozhodovat Rosický, tak určitě ne. Pokud Vrba či jiný..." zobrazit příspěvekPokud bude rozhodovat Rosický, tak určitě ne. Pokud Vrba či jiný SŘ, mohlo by dojít ke zlepšení. *BOXER* "

Uvidíme každopádně každý si přejeme aby došlo ke zlepšení ale zatím k tomu máme hodně daleko

+1
otaznik15
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 17:02

reakce na Amphicyoni: ,,To je asi jako vinit majitele zbrojovky za to, že někdo zbraň z..." zobrazit příspěvekTo je asi jako vinit majitele zbrojovky za to, že někdo zbraň z jeho továrny použil k vraždě. *KSICHT* Za tu dobu udělal spoustu chyb a vedl to bídně, o tom žádná, ale za poslední roky a současný stav vážně už nemůže. Kdo tomu šéfuje a může za všechna hrozná rozhodnutí od setrvání Ščasného ve funkci, přes výběr tragéda Jílka, odchod rozdílových hráčů, příchody "posil", neaktivitu během několika přestupových oken, zcela špatně složený tým, ignorování evidentních slabin sestavy, prodlužování smluv nepotřebným...?!"

Kdokoliv přijde do ACS tak je veliký problém. Chvíli se může zdát že vše klape jak má, ale bohužel to tak není. Teď se budeme ohánět čím že příští rok uděláme titul? Tomu už ani nikdo nevěří...

+1
otaznik16
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 16:33

Plavec v základu to znamená? Smrtt seshitum *FUCKU*

+1
otaznik17
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 15:50

reakce na Amphicyoni: ,,Dlouhodobě ano, ale aktuálně v posledních letech vychází rovnice..." zobrazit příspěvekDlouhodobě ano, ale aktuálně v posledních letech vychází rovnice jinak. I s Křetínským jako majitelem by mohla a měla být teď Sparta dosti jinde. *KOSA* "

Dokud tam bude Kréta tak se ACS nikam neposune, každý rok výkřiky do tmy jak uděláme titul a nakonec se nedostaneme ani do poháru, a když už ano tak hned vyletime.. Letos taky nic boj o 3 místo o druhý už ne Jablonec si to pohlída..

+1
otaznik18
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 14:57

Kdy jindy porazit seshita než dneska! Mají po oslavách mohlo by to vyjít, nebudou ve formě, a mohli by jsme si zahrát finále, zvládneme a jsme ve finále

+1
otaznik19
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 14:34

reakce na Gapin: ,,Tak to co smrdi v ACS vi kazdej kdo umi spocitat 2+2. A ty..." zobrazit příspěvekTak to co smrdi v ACS vi kazdej kdo umi spocitat 2+2.
A ty vsichni taky vi ze 2+2 = Kretinsky."

Jsem nasranej protože Sparta...

+1
otaznik20
Hcspikr255tgh +582
05.05.21 v 12:34

reakce na Mandor: ,,Já tomu klidně uvěřím. A to z několika důvodů: 1) Slavia..." zobrazit příspěvekJá tomu klidně uvěřím. A to z několika důvodů:
1) Slavia je úspěšná fotbalově a hráči se na trhu efektivně zhodnocují, jsou vidět v pohárech a tím v Evropě.
2) Díky bonusům v pohárech, v lize si přijde na lepší peníze.
3) Sportovní úsek Slavie je o parník výkonnější než Sparťanský
4) Klubová stabilita, Slavie prostě funguje líp.

Vůbec se mi to nepíše lehce, ale pokud Sparta už alespoň rok před vypršením kontraktu nereagovala a nenabídla novou smlouvu, je to známka malé snahy o udržení daného hráče. A jestli Trpišovský má zájem, je Tvrdík a spol. schopný jeho přání splnit a reagovat.
Tohle jde za Rosickým a ta cesta jde do p....e .
"

Tak v ACS už dlouho něco smrdí a tohle určitě není vyjímkou, tenkrát stancia, a ted možná plavec... Myslete si co kdo chce ale tohle mě nepřijde dobré. Uvidíme no bud dnes nastoupí nebo je jasný že prostě jde k seshitum opravdu Spartanského fanouška lituju

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. října - 17:00
    19.png
    TRI (venku)
    Extraliga (19.kolo)
  • 31. října - 16:30
    16.png