Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 16:37

reakce na Leo: ,,Tak, zatím to tak i vypadá že se tím řídí, takže se ani není..." zobrazit příspěvekTak, zatím to tak i vypadá že se tím řídí, takže se ani není čemu divit. "

Tak bojovnost nasazení se určitě upřít nedá

+1
otaznik2
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 16:31

Pokud to dnes nedopadne jak píšete tak at se Jandač pakuje co nejdál od Prahy!

+1
otaznik3
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 16:29

reakce na Jiří Vápeník: ,,Augusta se bude muset kouknout do papírů s kým, že to dnes hrajou..." zobrazit příspěvekAugusta se bude muset kouknout do papírů s kým, že to dnes hrajou 8-) "

Augusta zase bude brečet čuráák jeden

+2
otaznik4
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 16:28

reakce na Leo: ,,Je naprosto jasné že je dnes pro nás konec sezóny. Ta psychika už..." zobrazit příspěvekJe naprosto jasné že je dnes pro nás konec sezóny. Ta psychika už musí být tak v hajzlu, že to dnes není ani možné vyhrát.
Bojím se dnes debaklu.
Už takhle je to ostuda. "

Tohle kdyby si řekli hráči tak nemusí ani nastupovat do matchu *CERTIK*

+1
otaznik5
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 15:51

reakce na rad55: ,,No jo, jen šetří čas, pak jí řeknu výsledek...."

*THUMBSUP* *THUMBSUP* *THUMBSUP*

+1
otaznik6
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 14:11

reakce na rad55: ,,No moje jde do ložnice a schovává se pod peřinu. Včera koukala a..." zobrazit příspěvekNo moje jde do ložnice a schovává se pod peřinu. Včera koukala a rozbolel jí žaludek. Já to přijmul, asi tak *OCHLASTA* "

Pod peřinou jí většinou nic nebolí ne? :-D :-D

+1
otaznik7
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 14:08

reakce na Anguilla: ,,To máš dobrý ještě bude fotbal Evropa a olympiáda to bude doma..." zobrazit příspěvekTo máš dobrý ještě bude fotbal Evropa a olympiáda to bude doma keců a hádek o televizi :-U "

To je na hovno když máte jednu televizi :-D

+1
otaznik8
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 13:59

reakce na Anguilla: ,,Přesně dneska sezóna bohužel konci ač to říkám nerad alespoň..." zobrazit příspěvekPřesně dneska sezóna bohužel konci ač to říkám nerad alespoň přestanou keci od manželky na hokej i když vlastně ne za chvíli je MS."

To moje ženská čumí jen na MS. :-D

+1
otaznik9
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 13:57

reakce na Anguilla: ,,Nepochopí ji hokej ani fotbal nezajímá zato ulice a jiné blbosti..." zobrazit příspěvekNepochopí ji hokej ani fotbal nezajímá zato ulice a jiné blbosti to jo...holt ženská :-) "

Bohužel většina to tak má, ale pak se najdou i takový holky kteří to prožívají jako my :-)

+1
otaznik10
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 13:56

reakce na Schaschek: ,,Tak co kdo si vsadil na postup? 8-) "

Jenom blázen *NE*

+2
otaznik11
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 13:21

reakce na Jiří Vápeník: ,,Musíš jí vysvětlit, že bez ní žít nechceš, ale bez titulu..." zobrazit příspěvekMusíš jí vysvětlit, že bez ní žít nechceš, ale bez titulu jsme úplně v ***i! To každá ženská pochopí 8-) 8-) "

No pochopí ono jí taky nic jiného nezbejvá než aby to pochopila :-D

+1
otaznik12
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 12:53

reakce na Anguilla: ,,Ta taky pak nemůžeš na hokej a jiné věci picuje že nejsi doma a..." zobrazit příspěvekTa taky pak nemůžeš na hokej a jiné věci picuje že nejsi doma a o dítěti ani nemluvím ,jestli se dožijí někdy titulu ale spíš ne když je tam furt jandac"

Já ženskou mám ale na první místě je hokej a vše okolo. Pak teprve ženská rodina atd. Takže když mě řekla něco o hokeji tak jsme si to doma vyrikali a mám klid *FUCKU*

+1
otaznik13
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 12:48

reakce na Patriot: ,,Tak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu..." zobrazit příspěvekTak když ti nevadí, že se zase serou do tebe 8-) Jak jsme tu řešili minule. Ty proti nim nic nenapíšeš, ale v držce tě mají pořád. Teď zase další debil necro - prej zas, že si napsal "celý republice navzdory" a že prej nás řeší pouze oni (stačí zapnout kdejakou diskusi a píšou tam fanoušci všem týmů a všichni přejou Liberci, ale tak hlavně, že nás řeší jen v Brně) prostě furt jen oni. Jen oni mají to privilegium řešit Spartu, ze který vůbec nemají mindrák a která je nezajímá. Na to mu odpovídá další *** z kterýho ten mindrák úplně stříká, že nezná nikoho, kdo by měl ze Sparty mindráky :-D veselá společnost :-D vím, že tě sere že to sem cpu, já se ale tím bavím, protože to je fórum úplných debilů. A dost se divím, že ač napíšeš cokoliv, tak si tě berou furt do huby a tobě to nevadí. Mě by to vadilo. "

Chytřejší ustoupí a jen se usmívá co to je za magora případně magory. Nechápu prostě jak se můžou ukajet s přát nám jen to nejhorší.

+1
otaznik14
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 12:01

reakce na Patriot: ,,Jebat Brno, jebat Liberec, jebat všechny hrdiny za klávesnicí z..." zobrazit příspěvekJebat Brno, jebat Liberec, jebat všechny hrdiny za klávesnicí z fóra Brna, ostudu všech aktivních fanoušků! *KOSA* *KOSA* "

Je zajímavý jak o nás krásně povídají :) jak už jsem psal závidí nám že hrajeme a oni už dávno ne, magoři to jsou. Víc bych to taky uzavřel a nevracel se k nim.

+1
otaznik15
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 11:42

reakce na marek17: ,,No samozřejmě velká nadsázka, ale pokud by to byla pravda, tak by..." zobrazit příspěvekNo samozřejmě velká nadsázka, ale pokud by to byla pravda, tak by to bylo moc hezký "

O tom žádná, jdu dát že otočíme na 4 3 v sérii :-D

+1
otaznik16
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 11:28

reakce na marek17: ,,Mám zaručené info od zdroje. Hoši to chtěli udělat dramatický,..." zobrazit příspěvekMám zaručené info od zdroje. Hoši to chtěli udělat dramatický, aby bylo ve Sparta Backstage na co koukat, takže obrat z 0:3 na 4:3 se zapíše do dějin v podobě tohoto dokumentu. Košťálek včera hrál svoji roli smutného hrdiny velmi dobře, v dokumentu následně uvidíme jeho gólový přísun a rozhodnutí v 7. zápase. V zákulisí se také dozvíme trenérský záměr v tzv. Csaplárovo pasti z hokejového prostředí, později označovanou za Jandačovu past. Následně požádá o práva na dokument Netflix. Snímek bude nést název "Cesta zpět na výsluní, aneb titul po letech". "

To by bylo dobrý, jenže kdo má tomu věřit *OCHLASTOVE*

+1
otaznik17
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 10:48

reakce na Schaschek: ,,Bohužel Liberec zatím ve všem lepší, musí se změnit asi úplně..." zobrazit příspěvekBohužel Liberec zatím ve všem lepší, musí se změnit asi úplně všechno, ale dokud dejcháme, tak věřím. Dneska výhra a pak zápas od zapasu *FUCKU*

A nebo je tu druhá možnost, že strašně dostaneme, ale o tom mluvit nechci *FUCKU* :-D "

Nedostaneme, myslím si že to bude o gol, doufám že pro nás a pak otočka:)

+1
otaznik18
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 10:26

***eej Liberec *CERTIK* Musí je to bolet

+1
otaznik19
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 10:24

reakce na Schaschek: ,,Prej jí posadil z důvodu zranění některého jejího člena, ale..." zobrazit příspěvekPrej jí posadil z důvodu zranění některého jejího člena, ale tohle mě taky ***o. "

No nevím, spíš si myslím že posadil protože se dařilo *FUCKU*

+1
otaznik20
Hcspikr255tgh +362
08.04.21 v 10:16

reakce na Bumbi: ,,Chtěl bych mít vaše růžový brejle, otočíme leda hovno. Včera..." zobrazit příspěvekChtěl bych mít vaše růžový brejle, otočíme leda hovno. Včera byl ten zápas, kterej jsme mohli nějakým haluzem uhrát, ale Košťálek nám včera sebral jakoukoliv šanci s tím v prodloužení něco udělat. Celou sérii nám chybí jakejkoliv plán B, hrajeme pořád furt stejně, furt stejně jako v základní části a v play-off to může stačit fakt tak akorát na Olomouc. Jedinej Jandačův plán B je překopat sestavu a tím to hasne. Včera čtvrtá lajna dala gól, hrála aktivně, dostávala se do šancí, tak ji ve třetí třetině po zásluze posadili."

Dobrá, otočíme leda hovno, tak to nemusíme vůbec hrát dneska ne?? Kdyby i hráči byli ***í tak nemusí vubec nastupovat přece? Naděje je sice hodně malá ale je! Věřím že jsme schopni dneska vyhrát a to by nás mohlo nakopnout a ještě otočit serii. Základ je nefaulovat a dobře bránit

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So