Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
183.jpg
GreenGoblin +62
22.09.19 v 19:20

Klíma Jandus naprosto zbyteční hráči a Růžička 3 zápasy úplný hovno...Už to začíná :) :-/

183.jpg
GreenGoblin +62
15.08.19 v 14:58

reakce na kvcr: ,,Je to v Premium sekci..." zobrazit příspěvekJe to v Premium sekci zde:

isport.blesk.cz/clan...

a vyšlo to i ve Sportu tuším v sobotu. O hlavních bodech jsme tady diskutovali, lze to najít v historii fóra.
"

Díky podívám se :) sobotní už asi neseženu :(

183.jpg
GreenGoblin +62
15.08.19 v 01:36

reakce na loupák: ,,Michal Broš při vší úctě k němu si malinko nevidí do huby..." zobrazit příspěvekMichal Broš při vší úctě k němu si malinko nevidí do huby ....určitě nebudu jako Petr Ton, který po konci ve Spartě při každé příležitosti v médiích naříkal, jak se k němu klub nehezky zachoval..... a hned na začátku rozhovoru...... arogantně mi oznámili, že mám jít. Nebylo to fér, navíc absolutně chyběl právní rámec. Podepsané smlouvy skončily v koši..... no ty vole Bošáku sorry jako *VYKULENY* *HAHA* "

Nikde jsem nezachytil to že by TON někde brečel...Ano snad jednou řekl , že nechápe když se stal hokejistou sezóny že byl odejit , ale asi víme že tam byl problém TON - JANDAČ kdy ten blb JANDAČ musel nějak zdůvodnit svůj opakovaný průser v PO.

-1
183.jpg
GreenGoblin +62
15.08.19 v 01:24

reakce na kvcr: ,,Ještě si dovolím krátce zkomentovat poslední dění ohledně HCS:..." zobrazit příspěvekJeště si dovolím krátce zkomentovat poslední dění ohledně HCS: smlouvy s Albertem Michnáčem a Danem Přibylem jsou dalšími ze systémových kroků Sparty. V útoku teď už máme opravdu velkou kvalitu a zároveň velký přetlak, trochu očekávám nějaké další hostování. U Michnáče mám trochu obavy z jeho budoucím spojení se Spartou, protože v rozhovoru těsně před podpisem smlouvy řekl, že se chce na rok vrátit do Čech, na druhou stranu rozumím tomu, že má ambice a že se chce do budoucna dál posouvat. I kdyby odešel, bude v něm mít Sparta pořád potenciál, že nám dá přednost, až se rozhodne vrátit do Čech - to ale ještě hodně předbíhám. Danovi návrat na led všichni moc přejeme. Podle jeho rozhovoru mu Sparta všemožně pomáhá, dává mu prostor i čas na správnou rekonvalescenci. I tady věřím, že se nám to vrátí a že pokud Danovi vydrží zdraví tuto sezónu, podepíšeme s ním smlouvu dlouhodobější.

Rozhovor s Michalem Brošem mě příliš nepřekvapil, něco podobného jsem čekal. Rozumím tomu, že cítil křivdu, ale jemu prostě chybí jakákoli diplomacie. Párkrát si navíc v rozhovoru přímo protiřečí. Budu na něj vždycky vzpomínat jako na výborného hráče a srdcaře, ale tahle část kariéry se mu hrubě nepovedla. Když k tomu teď ještě přihodil to, že tu funkci vlastně dělat nechtěl, jen to utvrzuje můj názor. Přeju mu do dalšího života, aby si našel místo v hokeji, kterým evidentně žije, ale musím říci, že jsem rád, že ve vedení Sparty už není. Jeho nástupci mají úplně jinou kulturu a cítím z nich mnohem větší zájem podpořit hráče i zbytek klubu. I když už jsme dlouho žádný obsáhlejší rozhovor nečetli, činy mluví za ně. "

Kde prosím lze najít ten rozhovor? Díky

183.jpg
GreenGoblin +62
15.08.19 v 01:20

reakce na Kubajs: ,,Jak se vám zatím líbí herně Kvapil? Vím, že odehrál zatím jen..." zobrazit příspěvekJak se vám zatím líbí herně Kvapil? Vím, že odehrál zatím jen dva zápasy, derby jsem neviděl, ale dneska mi přišlo, že ho ani nebylo moc vidět. "

Za mě slušný v ruce to prostě má pan nahrávka a ještě se rozjede :)

+1
183.jpg
GreenGoblin +62
24.01.19 v 21:30

Zdravím přátelé tak jak nám teď chybí hráč typu 87 co :D

-2
183.jpg
GreenGoblin +62
20.03.17 v 17:59

No jestli nebyl Kalous řešení z nouze :-!

Spartě jste pomohl ke dvěma titulům v řadě (2006 a 2007). Kdy naposledy vás od té doby kontaktovala? Zda vůbec.
„Loni jsem měl telefonát s Petrem Břízou. Tehdejší majitel (Petr Speychal) měl Petrovi říci, aby mi zavolal. Volali jsme si, ale já to odmítl s tím, že už se na Spartu necítím. Všechny ty tlaky… Řekl jsem, že mi v Boleslavi nic nechybí, jsem tu spokojený, je to prima klub. Po jednom telefonátu to bylo víceméně vyřešený. Objevily se tam nějaké varianty, jenže popravdě, některé pro mě nebyly přijatelný. Já u Sparty prožil s přestávkami dvanáct let u áčka, oddělal jsem si tam svoje a všechno má svůj čas.“

183.jpg
GreenGoblin +62
20.03.17 v 17:55

Rozhovor Franta Výborný
isport.blesk.cz/clan...

183.jpg
GreenGoblin +62
18.03.17 v 18:12

reakce na Medvěd: ,,Co je? Chybí ti v tom srabu ještě úplatkářská aféra? "

To by mi bylo celkem jedno hlavně aby se na to dalo koukat než tohle :-!

183.jpg
GreenGoblin +62
18.03.17 v 18:03

reakce na frafont: ,,se slávijí jdi do pr.ele, dědku:-P "

Nejde o Slavii ale o trenéra co něco umí tak to prostě je. *THUMBSUP*

183.jpg
GreenGoblin +62
18.03.17 v 17:49

Myslím že nastává čas na příchod V. Růžičky to by byla jiná píseň *THUMBSUP*

-5
183.jpg
GreenGoblin +62
17.03.17 v 21:07

Jako přes kopírák...takže zítra Na shledanou *FUCKU* *KOSA*

183.jpg
GreenGoblin +62
14.03.17 v 21:56

reakce na GreenGoblin: ,,Zdarec po dlouhé době jak si to užíváte "

Nenaskočil celý text ale od ledna nej forma a ejhle 0-2 takže Kalous VEN k tomu se přidá komplex Brno play off a končíme *FUCKU* A s obranou co máme se ani nelze divit

-2
183.jpg
GreenGoblin +62
14.03.17 v 21:50

Zdarec po dlouhé době jak si to užíváte

183.jpg
GreenGoblin +62
25.04.16 v 12:26

reakce na Mrazík: ,,Bré ráno všem, titul je myslím v těch správných rukách...." zobrazit příspěvekBré ráno všem,
titul je myslím v těch správných rukách. Liberec byl o ten kousíček lepší a nám jednoduše došly síly. Dobře to bylo vidět ve včerejším zápase, kdy jsme tahali nohy pomalu už od první třetiny. V prodloužení o bylo už jen o tom, kdy Liberec ten gól dá.
I kdyby jsme včera vyhráli, tak si dovolím tvrdit, že v Liberci bychom stejně prohráli.
Sluší se vítězi pogratulovat!!!

Sparta mě, i přes porážku, nezklamala. Byla tam vidět obrovská touha a snaha, ovšem soupeř byl lepší, a proto mě porážka v boji o titul mrzí o hodně méně. Já to vidím tak - před dvěma lety čtvrtfinále, loni semifinále, letos finále a příští rok ..... titul. :-D

Kdo mě velmi mile překvapil? Pepis!! Nemyslel jsem si, že tohle někdy řeknu, ale to on nás držel tak dlouho ve hře. Hezky to popsal jeden človíček, co seděl včera vedle mě, řekl "všem je bohužel jasné, že to Liberec urve, jen Pepis to ještě nepochopil"
Za mě velká poklona!!!!

Takže se těším na grilovačku (letos je co oslavovat), a doufám, že dorazíte všichni VFZ!!!!!

A taková malá poznámka pro ty, kteří se po rozhodující brance okamžitě zvedli a prchali domů........... Jděte do p.r.d.e.l.e diváci!!!!!
Sluší se přece hráčům poděkovat za sezonu (i když se prohrálo finále)!!!! Tleskat a jásat po výhře umí každý d.e.b.i.l, ale ke sportu patří i porážky a ty se prostě taky musí umět sportovně přijmout!!!! Takže bych poprosil všechny tyto pseudofandy, aby příště zůstali doma a své místo přenechali někomu, kdo je ho hoden!!!!"

K těm divákům asi to že není normální aby se doma ve finále fandilo Liberci....prostě problém je to ze tam chodí lidi jen na hokej jako zábavu ale ne na Spartu.....z toho hlediska byl přesun do O2 jeden velký omyl....A to co bylo ve sportovní hale se už nikdy nebude opakovat

183.jpg
GreenGoblin +62
24.04.16 v 20:10

reakce na karlos: ,,To nevidis, ze to dnes nejde. Kluci jsou nervozni, preskakuje nam to..." zobrazit příspěvekTo nevidis, ze to dnes nejde. Kluci jsou nervozni, preskakuje nam to hokejky a Liberec hraje fakt dobre....ale bojujem. A co ty fandis vubec na stadaku?? Nechapu ale proc nehraje 4.lajna....v prvni tretine se mi kluci libili....."

Jsem tam ale už nemám nervy trošku a zklamání je atmosféra bohužel...prostě mi přijde že víc lidí jde jen na hokej...než na Spartu.

183.jpg
GreenGoblin +62
24.04.16 v 18:29

Opět je to tady celou 2.třetinu bráníme .... co ten Jandač o toho čeká už *** a samozřejmě je tam :-!

183.jpg
GreenGoblin +62
23.04.16 v 20:46

reakce na Gapin: ,,Nepřišla špatná? No nevim ale asi sem koukal na jinej zápas teda...." zobrazit příspěvekNepřišla špatná? No nevim ale asi sem koukal na jinej zápas teda. Ukaž mi tam jedno jediný nějaký dohrání souboje. Nějakou řežbu před bránou ať už vlastní nebo soupeřovo. Jedinej kdo na to vypadal byl snad Pech, Sabolič a samozřejmě Forman a Dragoun. Jinak to byla normání blitka co sme předvedli. Když byl Liberec v pěti tak nás tam točil, že se nám musí točit makovice ještě teďka. A přesilovky? To chlapci dovézt do úplně jinýho rozměru. To neni ani náhodou o tom, že máme šanci dát gol. Dokonce jsme to už praktikovali tak, že při naší přesilovce sem si na dvě minuty oddech, že nám nic nehrozí. Ale my to hrajem tak, že se.ru hrůzou kolik jich dostanem. A to i v jedný jediný přesilovce. Neni možný aby sme dostali tolik golů v oslabení. Mysli si co chceš, ale to nejdůležitější v čem si ta zápasy rozhodujou, jsme úplně jaloví. A pokud se něco radikálně nezmění, s čímž nepočítám, protože ten blbec se šedivejma fousama, jak mu řiká K.U.N.D.A Ševc, nad tim ani nepřemejšlí. V neděli to bude opět ta samá připos.raná taktika, stejně jako včera a ve čtvrtym zápase. Jandač prostě neumí ty hráče připravit a sestavit takovou taktiku. Proto taky nikdy nic nevyhrál a nevyhraje."

Po přečtení dnešního rozhovoru s Jandačem se není čemu divit protože on to chce hrát tak že když vedeme o gól tak nám tam náhodou spadne něco a odskočíme o 2 a to bude stačit a soupeře to položí.

183.jpg
GreenGoblin +62
23.04.16 v 01:39

reakce na tonysize: ,,Již dlouho jsem sem nepřispíval, ale tvoje výplody, mě k tomu..." zobrazit příspěvekJiž dlouho jsem sem nepřispíval, ale tvoje výplody, mě k tomu nutí. Ty seš takovej ten typickej připosránek, kterej se vždycky objeví, když se nedaří a ohání se tím, že tohle už dávno předpovídal a strašně tím machruješ. Chlapče, to, co píšeš, jsou zhovadilosti. O sportu víš zřejmě kulový. Je fakt užasný, jak vymejšlíš, že každý špatný vyhození je vlastně dopředu dohodnutý. Kde máš psáno, že ti naši kluci neurvou šestej zápas? V sedmým utkání se může stát cokoliv, a v Liberci to dobře vědí. Onehdá jsem byl u toho, kdy tam slávisti 10 min před koncem tekli 1:3 a nakonec se smáli. Ty seš prostě tragéd z podstaty a fakt nechápu, proč radši doma nebrečíš do polštáře a nefandíš slávii."

Nezapomeň se zde přidat k většině že píšu bludy *HAHA* Nevím na co jsi koukal ty , ale takovou tragédii v podání našich o vyhození puku jsem dlouho neviděl. Další věc 2 zápasy zcela odevzdány pro styl bránění a čekání jak to dopadne a pokud to nevíš v obou jsme vedli...A ano je pro mě nepochopitelné kdo jim toto určí nebo proč...A Jandačova zoufalost reagovat na zápas nebo jeho vývoj je tu již známá několik let zpět.

183.jpg
GreenGoblin +62
22.04.16 v 23:03

reakce na karlos: ,,Myslím, že to byla typická akce Jardy....řešit to hokejově. To..." zobrazit příspěvekMyslím, že to byla typická akce Jardy....řešit to hokejově. To prostě technický hráči dělají.... Chvíli před tím Mikuš mohl s pukem taky jet, ale raději to hodil na modrou libereckýmu bekovi, z čehož byla obrovská šance a po následném vhazování Jarda udělal to co udělal. A určitě mu to nikdo neradil... "

Jenže to se dělo neustále msto vyhození tak přesně bekovi na modrou...opravdu to je tragédie...která není už náhodě

-2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<03 / 2021>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
3
4
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31