Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
Discosaurus +25
13.03.19 v 10:12

reakce na kvcr: ,,Zápas mi přišel jako přes kopírák s pondělním a to, že bylo..." zobrazit příspěvekZápas mi přišel jako přes kopírák s pondělním a to, že bylo pár potyček kolem Bartošáka, na tom moc nemění (jestli je teda pravda, co říkal, a někdo ho zezadu sekal přes nohy mimo hru, tak to se stydím víc než za prohru - i kdyby to byla play-off praxe, tohle je zákeřné a v hokeji to nemá co dělat). Zase jsme skoro celý zápas do Vítkovic bušili a oni mohli hrát svoji oblíbenou hru. Vím, že jsem tady v průběhu sezóny volal po aktivním hokeji, zrovna ve Vítkovicích to ale není tolik na místě. Ve chvíli, kdy jsme vedli 1:0, bylo podle mě lepší se zatáhnout a dát jim ochutnat vlastní medicíny. Já trochu rozumím tomu, proč to takhle hrajeme, nám to bránění aktuálně tolik nejde, nedokážeme ubránit Romanův útok ani naší checking line (v play-off Smejkal i Sill -2), ale přece jen by se asi nestalo, že nám při našem vedení ujedou Vítkovice do přečíslení.

V těch našich prohrách je samozřejmě i notná porce smůly, včera jsme zase měli dost šancí (asi nejlepší dvě Hlína, bohužel ani jednou nevystřelil z první). Nelepí nám to, neodrážejí se k nám puky - právě proto je ale potřeba umlátit to, zejména pokud už se nám podaří dostat do vedení. S názorem, že jsme byli lepší, bych byl hodně opatrný - lepší tým by neprohrál oba zápasy, nám se nepovedlo dotáhnout byť jeden aspoň do prodloužení. O to víc mi vadí vyhlášení hráčů a hlavně trenérů, jak jsme vlastně hráli dobře, dodržovali plán a že se nám to líbilo - potažmo tedy že není potřeba nic měnit. Čekal bych nějakou sebekritiku, co jsme dělali špatně a co všechno je potřeba zlepšit, protože jestli tohle je nejvíc, čeho jsme schopní, tak to zatím na Vítkovice nestačí. Táhne nás devatenáctiletý Rousek. Zbytek týmu podle mě v play-off zápasech nijak nadprůměrné výkony nepodává.

Teď budeme hrát doma a protože venku Vítkovice rozhodně oslnivé nejsou, tady bychom naopak být aktivní měli. I když doma máme bilanci tragickou, poslední zápasy nebyly špatné, s lidmi v zádech bychom měli vytvářet ještě větší tlak. A i kdyby to nevyšlo, tady už není na co čekat. Když do pekla, tak na pěkném koni. Je to k nevíře, ale malou naději pořád ještě mám, protože Vítkovice jsou aktuálně herně hodně dole. Ale ať se stane cokoli, po tomhle snad už musí přijít nějaké větší zemětřesení. Nebudu se teď pitvat ve všem, co se letos udělalo špatně, ale je to na hodně velkou tapetu. Po sezóně si nějaký detailnější rozbor neodpustím. "

Já tu "checking line" moc po pravdě nechápu. Možná tímto názorem půjdu proti většině, ale pro mě je konkrétně Zach Sill zklamání. Nevidim, že by nějak zvlášť dobře dokázal bránit nejlepší pětky soupeřů a i kdyby to dělal, tak je potřeba zvládnout i něco v ofenzivě a dva góly za celou sezónu je prostě málo, ať už má jakoukoliv roli. Má skoro nejmenší úspěšnost střelby ze všech útočníků v celé extralize se 3,39% úspěšností střelby. Neřikám, že by se nějak výrazně podílel na neúspěchu Sparty, ale zároveň mi nepřijde, že by nám něco dával navíc. Od útočníka z NHL bych čekal víc.

-2
otaznik2
Discosaurus +25
12.03.19 v 17:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Nicméně třeba v tom, že Hlinkův přínos pro Spartu je ostudou..." zobrazit příspěvekNicméně třeba v tom, že Hlinkův přínos pro Spartu je ostudou pro její mladší hráče pravdu má. V tom jsem s ním zajedno. Hlína ve věku dvaačtyřiceti let se po půlročním zápasovém nicnedělání a pár sklouznutí ve Vrchlabí přižene do Sparty, aby ji dostal do předkola. A zaplať Pán Bůh, že se přihnal, protože kdo ví jak by bez něj zápas s Libercem dopadl. *MIMO*
www.hokej.cz/pohadko..."

Jo v tomhle s nim taky souhlasim, ale štvalo mě jak v tom zápase pořád brečel u rozhodčích a pak sám měl jít na dvě minuty za vyseknutí Sillovy hokejky a samozřejmě nešel...

otaznik3
Discosaurus +25
11.03.19 v 19:15

Ten Dvořák je dneska vožralej ne? Druhej gól jeho, 6 trestnejch minut. To nemyslí vážně?

+1
otaznik4
Discosaurus +25
11.03.19 v 18:51

Nehrajem špatně, čekal jsem to horší, ale musím říct, že Klimek mi pije krev. Ten mi přijde, že na to vyloženě sere a po tom co rozebrali ve studio ten první gól Vítkovic, mě sere ještě víc *CERTIK* .

+1
otaznik5
Discosaurus +25
11.03.19 v 18:26

Ten Olesz je ubrečená *** *NAPR**** *MIMO* *NE*

+2
otaznik6
Discosaurus +25
06.03.19 v 09:59

reakce na Mrakomor: ,,Hlinka tu byl moc krátce a za neúspěch mohl loni, letos bych..." zobrazit příspěvekHlinka tu byl moc krátce a za neúspěch mohl loni, letos bych tipoval jednoho z dua Forman, Pech. Kritériím víc vyhovuje Forman, protože je ve Spartě delší dobu, ale ani Pech není bez šance..."

To byl vtip ;-)

otaznik7
Discosaurus +25
06.03.19 v 07:47

reakce na Kimi R.: ,,Taková malá tipovačka . Na kterého hráče se hodí letošní..." zobrazit příspěvekTaková malá tipovačka . Na kterého hráče se hodí letošní neúspěšná sezona ? "

Hlinka *HAHA*

otaznik8
Discosaurus +25
05.03.19 v 17:50

Ať se na to radši kluci vyserou, když je to nebaví, tohle je něco strašnýho...

+1
otaznik9
Discosaurus +25
17.02.19 v 12:25

reakce na bourec: ,,Tak pokud je nad lajnama 3 až 3,5 cm ledu,je jasný že to zkreslení..." zobrazit příspěvekTak pokud je nad lajnama 3 až 3,5 cm ledu,je jasný že to zkreslení je dost velký."

No očividně to spostě lidem jasný neni.

otaznik10
Discosaurus +25
16.02.19 v 11:01

reakce na Honza: ,,Tak jestli byl puk již na ledě, byl to gól. Mezi pukem a brankovou..." zobrazit příspěvekTak jestli byl puk již na ledě, byl to gól. Mezi pukem a brankovou čárou je jasně vidět bílý pruh. A úhel kamery na tom nic nezmění. Pouze zmenší nebo zvětší onu bílou čáru. Řešit úhel kamery má pouze smysl, pokud byl puk vyražen ještě ve vzduchu. "

To není pravda... www.youtube.com/watc...

+5
otaznik11
Discosaurus +25
11.02.19 v 17:23

reakce na Gapin: ,,A s virozou sedel na lavicce *LEBKA* "

Nechápu proč vůbec byl na lavičce, když měl v týdnu virózu a tím pádem i fyzický a tréninkový manko, ale co už...

otaznik12
Discosaurus +25
11.02.19 v 15:15

reakce na Mrazík: ,,Co se týká včerejšího zápasu, tak se musím sebekriticky..." zobrazit příspěvekCo se týká včerejšího zápasu, tak se musím sebekriticky přiznat, že po povedené přípravě jsem byl lehce nadržený. ..... No, to mě po pár minutách zcela přešlo. Hra naprosto totožná s tou, co byla předváděna na podzim, herní progres nikde. Střídání opět z díly mistra Ščasného k smíchu. Nenasazení nejlepšího střelce z přípravy do základní sestavy .. k smíchu. A co tu povídám, celá Sparta byla k smíchu a nejsměšnějším okamžikem byla velmi přísná penalta!! Přiznám se, že já bych takovou nikdy nepísknul. Včera jsme si prostě vyhrát nezasloužili!!!
Mé nadšení (jsem holt nenapravitelný optimista :-D ) velmi rychle vyprchalo.

K hokeji - doufám, že dnes oplatíme Plzni porážku .... a jsem optimista :-D, věřím, že to vyjde.
"

Drchal měl virózu, proto nenastoupil.

otaznik13
Discosaurus +25
03.02.19 v 15:26

Jakmile ten tým co je proti nám, hluboko napadá, tak jsme v p*deli...

otaznik14
Discosaurus +25
30.01.19 v 02:05

reakce na Schaschek: ,,Jaký rozdíl oproti..." zobrazit příspěvekJaký rozdíl oproti Kuchařovi...

isport.blesk.cz/clan..."

Naprostý souhlas, teď jsem to chtěl napsat :D

otaznik15
Discosaurus +25
27.01.19 v 17:18

To umíme jenom my, dostat víteznýho góla chvíli před koncem *KSICHT*

otaznik16
Discosaurus +25
22.01.19 v 20:39

6 přesilovek a trestný střílení... dneska jsme se pánové porazili sami.. tohle jsem snad v životě neviděl...

+2
otaznik17
Discosaurus +25
19.01.19 v 11:51

Michálek do Brna... to snad neni mozny... nevi nekdo kolik od zacatku sezony prislo do Brna hracu?:D

otaznik18
Discosaurus +25
13.01.19 v 20:20

reakce na SpartaCorps: ,,Velká škoda...ale zase něco... drží hokejku třineckej a vyhodí..." zobrazit příspěvekVelká škoda...ale zase něco... drží hokejku třineckej a vyhodí našeho, pak zrušej Honzu Piskáčka a varaďa řekne že nic neviděl....do hajzlu už fakt s nima..."

Řikal, že neviděl ten zákrok, co je na tom špatnýho? :D Dyť byl uplně v pohodě.

+1
otaznik19
Discosaurus +25
13.01.19 v 19:56

My se ani při přesilovce 6 na 4 nedostanem do útočnýho pásma a NAHAZUJEM! Neuvěřitelný...

otaznik20
Discosaurus +25
13.01.19 v 19:52

Ty přesilovky to je něco strašnýho... co víc chtěj?

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

  Kalendář akcí

  <<03 / 2019>>
  Po
  Út
  St
  Čt
  So
  Ne
   
   
   
   
  2
  4
  6
  7
  9
  10
  13
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31