Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Žádné další stránky
291.jpg
Bumbi +77
03.11.13 v 14:48

reakce na Amphicyoni: ,,Tak Neuvirth s Mrázkem velmi slušná práce! *THUMBSUP* "

Tak Mrázek moc práce neměl, Edmonton za celej zápas vyplodil celkem 14 střel, což je pekelně málo, ale jak sám Mrázek řekl, někdy je horší takhle mrznout s tím, že přiojde jedna střela za pět minut než kdyby na něj šlo 20 střel za třetinu.

291.jpg
Bumbi +77
03.11.13 v 00:53

Tak to já si dneska zase počkám na Colorado, tentokrát s Montrealem. Jinak koukám, že dneska za Caps chytá Neuvirth. Asi má Holtby nějaký bebíčko v obličeji ze včerejška :-D

291.jpg
Bumbi +77
02.11.13 v 00:29

reakce na frafont: ,,Se divím, že Neuvirth si ještě nevyjednal trejd jinam nebo tak..." zobrazit příspěvekSe divím, že Neuvirth si ještě nevyjednal trejd jinam nebo tak něco - on potřebuje chytat a ne vysedávat na lavičce..."

Tak třeba se mu teď otevře cesta do Colorada, jestli to s Varlamovem u soudu nedopadne dobře :-D

291.jpg
Bumbi +77
02.11.13 v 00:07

Tak "překvapivě" chytá Holtby a Downie hned první zápas v první lajně

291.jpg
Bumbi +77
01.11.13 v 23:47

reakce na frafont: ,,Ještě se holt musí vydržet těch dvacet minut, než to začne -..." zobrazit příspěvekJeště se holt musí vydržet těch dvacet minut, než to začne - teď je nějakej sestřih red bull akrobacie na motorkách nebo čeho..."

Já stejně budu čekat do půl druhý na Dallas - Colorado, takže to vemu jako zkrácení volný chvíle

291.jpg
Bumbi +77
01.11.13 v 23:38

reakce na Schaschek: ,,Talbot není špatnej. Navíc Downiemu končila smlouva po sezóně a..." zobrazit příspěvekTalbot není špatnej. Navíc Downiemu končila smlouva po sezóně a Talbot jí má myslím do roku 2016 *THUMBSUP* "

Já netvrdím, že Talbot je špatnej, jenom mi přijde jako nesmysl zasahovat do týmu, kterej šlape nad očekávání všech. Navíc Downie je hráč, jehož styl hry se mi fakt líbí, dokáže dávat góly ale taky pořádně přitvrdit

291.jpg
Bumbi +77
01.11.13 v 23:28

reakce na frafont: ,,V 0:05 na Novasportu Phila vs. Washington - možná na to chvilku..." zobrazit příspěvekV 0:05 na Novasportu Phila vs. Washington - možná na to chvilku kouknu, i když extra kvalitu si od toho neslibuju..."

Tak na to se možná podívám, za Caps by mohl nastoupit Neuvirth, i když tomu moc nevěřím, přece jenom Holtby, ač díra tak má předplacenou pozici týmový jedničky a taky jsem zvědavej na Downieho, kterýho Colorado naprosto nesmyslně (podle mě) vytrejdovalo za Talbota do Philadelphie

291.jpg
Bumbi +77
01.11.13 v 22:54

reakce na Schaschek: ,,teď jsem koukal na toho Nedvěda. To je ***, to se fakt nedá! Faul..." zobrazit příspěvekteď jsem koukal na toho Nedvěda. To je ***, to se fakt nedá! Faul na Rachůnka bez diskuse - přijel tam jako třetí (Kočí takhle v Brně dostal několik zápasů flastr), pak ho Klimek dohrál tělem, ale to samozřejmě primadona nepřenesla přes srdce, tak se ohnal holí a trefil ho do ksichtu. Ksindl jeden."

Nedvěd mě taky pěkně ***, *** jeden! Takovýhle prasárny už dělal při prvním zápase s Libercem, kdy po skončení zápasu seskočil ze střídačky a ještě tam nějak strčil do tuším že Buchteleho. Škoda jenom, že Kočího už se asi nedočkáme, protože tahle namistrovaná primadona by potřebovala dostat přes držku

+1
291.jpg
Bumbi +77
30.10.13 v 11:34

reakce na Anguilla: ,,Jo jen nevim co tam dela Rachunek.."

Nevím, co máte všichni proti Rachůnkovi. Taky jsem ho moc nemusel, dopředu je to celkem dřevák, ale když se na něj zaměříte při oslabení, tak zjistíte, že platnějšího hráče do oslabení prostě nemáme...
Spíš nechápu, co tam furt cpe Štěpánka, je pravda, že ho nesleduju a nevím jak teď chytá, ale nikdy to nebyla žádna špička. Salák mi přijde o třídu vejš

291.jpg
Bumbi +77
22.10.13 v 20:59

reakce na Boody: ,,Ja to vidim jinak pane, ale chapu jak to s Mrazikem a ostatnima..." zobrazit příspěvekJa to vidim jinak pane, ale chapu jak to s Mrazikem a ostatnima myslite.
"

Mně jde třeba o to, že máme na marodce pět hráčů, poslední zápas s Hradcem hrál Kubát na křídle 4 lajny, do toho si přijde Lev, kterej má hráče na pět pětek, další hráče v Litoměřicích, ale stejně si musí vzít našeho Paciho. Kdo teď bude hrát v útoku, když Ton s Hlínou ještě nebudou schopný hrát? To dá Jandač na druhý křídlo ke Kubátovi i Krejčíka? Nebo budem hrát na tři lajny? Lev nám sem posílá tragédy na rozehrání a sám si bere co jak potřebuju, nehledě na aktuální situaci na marodce Sparty

+1
291.jpg
Bumbi +77
22.10.13 v 18:21

reakce na Mrazík: ,,Takhle to ale vypadá, že Rachůnek nám tu zůstane do odvolání..." zobrazit příspěvekTakhle to ale vypadá, že Rachůnek nám tu zůstane do odvolání :-/
Sakra"

Rachůnek mi nevadí, spíš mě štve, ba přímo sere Krejčík, kterej hraje úplný hovno a stejně má jeden z největších ice-timů

291.jpg
Bumbi +77
22.10.13 v 17:54

reakce na Mrazík: ,,Tak konkrétně tahle se mi tolik nelíbí, příjde mi taková v..." zobrazit příspěvekTak konkrétně tahle se mi tolik nelíbí, příjde mi taková v jednom rytmu celá.

Tahle je podle mě lepčí ;-)

www.youtube.com/watc..."

Kdybych sem měl vypsat písničky, co se mi od nich líbí, byl bych tu asi do zejtra, ale každopádně koukněte na Primo Victoria - o vylodění v Normandii, zároveň jejich asi nejznámější

291.jpg
Bumbi +77
22.10.13 v 17:26

reakce na SpartaCorps: ,,zajímavý -..." zobrazit příspěvekzajímavý -

www.reflex.cz/clanek...
"

Sabaton je jedna z nejlepších "živejch" metalovejch kapel současnosti, byl jsem na jejich dvou koncertech a co oni udělaj za show je neskutečný. Navíc zpěvák je na půl čech, takže občas přidává i nějaký český hlášky. Far from the fame není jejich jediná píseň o Česku, ještě nahráli 1648
www.youtube.com/watc...

291.jpg
Bumbi +77
19.10.13 v 22:55

reakce na frafont: ,,Nejbližší NHL přenosy: noc na zítřek 1:00 New Jersey vs. Rangers..." zobrazit příspěvekNejbližší NHL přenosy: noc na zítřek 1:00 New Jersey vs. Rangers (TV Fanda), 4:30 Los Angeles vs. Dallas (Novasport)... "

To já si dám radši po netu Colorado s Buffalem

291.jpg
Bumbi +77
19.10.13 v 22:10

Se v tý Plzni snad ***i... Jednu penaltu si vysimulujou a když jí nedaj, tak to zkoušej znova. Nechápu, jak Jílek mohl nedat kartu Petrželovi, ale to by byla druhá a to se Plzni asi úplně nehodí, že? :-!

291.jpg
Bumbi +77
17.10.13 v 21:46

reakce na Schaschek: ,,třeba už budou za rok jinde 8-) "

Ač Lva rád rozhodně nemám, tak jestli příští rok budou jinde, tak se bojím, že skončíme někde na úrovni Litvínova, Kladna a dalších "chudejch" týmů. Pokud nám teda Lev nenechá dluhy jako v Popradu, to se na to pak můžem vysrat úplně

291.jpg
Bumbi +77
16.10.13 v 22:39

reakce na Schaschek: ,,sice je to hokej, ale hrozně se těším příští neděli do..." zobrazit příspěveksice je to hokej, ale hrozně se těším příští neděli do Plzně. Je to tam vždycky vyhecovaný a takový mače mám rád! *SALA* Jen se trošku bojím Hollwega, kterej nás tam sroluje jako papír."

To já se zase těším na páteční ráno a Colorado vs. Detroit, to bude taky vyhecovaný. Navíc s Royem na střídačce čekám nějakou pořádnou hromadnou bitku *KOSA*

+1
291.jpg
Bumbi +77
16.10.13 v 22:27

reakce na Schaschek: ,,já to říkám furt, že společně s Piskáčkem je to nejlepší..." zobrazit příspěvekjá to říkám furt, že společně s Piskáčkem je to nejlepší bek ! 8-) Kdo by zasloužil políček je Okál. Doufám, že ho někdo u mantinelu smázne tak, aby lízal led, *** jeden ! *BOXER* Divím se, že ho tam někdo nesundal. Škoda, že nehrál Kočí - ten by mu ty lokty v ksichtu vysvětlil. *BOXER* "

Okál mě taky sral, už sem čekal, že se s Piskáčkem porvou, protože tam do sebe třetí třetinu zajížděli celkem dost

+1
291.jpg
Bumbi +77
15.10.13 v 23:39

reakce na Anguilla: ,,No ja vubec o nicem jen tam behaj furt dokola a Amici se muzou udelat..." zobrazit příspěvekNo ja vubec o nicem jen tam behaj furt dokola a Amici se muzou udelat když to nekdo odpali do nebes"

Tak v tom se právě pleteš. Měl jsem podobnej názor, pak jsem to hrál a názor jsem změnil. Jak baseball, tak softball jsou super sporty a i když to nevypadá, tak takticky dost náročný. Navíc odpálit míček není úplně ***, když ti profi softballový nadhazovači nadhazujou +/- 90km/h a to nadhazujou spodem, v baseballu to líta o dost rychlejš

291.jpg
Bumbi +77
15.10.13 v 15:31

reakce na Anguilla: ,,A? To je podle meho pole nezlob se ale je to to tak to same Cesky Brod..." zobrazit příspěvekA? To je podle meho pole nezlob se ale je to to tak to same Cesky Brod no "

Tak jestli jsou Úvaly pole, pak nevím, jakou klasifikaci by si zavedl pro Květnici

Žádné další stránky

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 13. dubna - 17:00
    11.png
    LIB (venku)
    Extraliga (SF6)

Kalendář akcí

<<04 / 2021>>
Po