Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
1.png
Amadeus +189
09.10.11 v 10:39

reakce na Martin87: ,,Páni senátoři - webmasteři, kdybyste byli ženský, asi bych se do..." zobrazit příspěvekPáni senátoři - webmasteři, kdybyste byli ženský, asi bych se do vás zamiloval. :-P Ten web je prostě úžasnej a běhá i pod mým browserem Operou, který mám default (IE 9 také O.K.).

Zorientoval jsem se velmi rychle a jsem spokojen.

Amadee, palce nahoru - všechny 4. Jenom mám k tobě prosbu - je to sice ***, ale ty Lolkovy smajlíky (viz jeho příspěvek dnes 9:26:09) by se sem móóóc šikly. Dají se sem nacpat?

Velká pochvala za nový web.

"

Zdravím a díky! Máme radost, že vy máte radost ;-) Jinak 4 noví smajlíci jsou již k dispozici, tak je užijte ve zdraví *DRINK*

*THISISSPARTA* *FLAGHC* *FLAGSPA* *SMILESPA*

+3
1.png
Amadeus +189
09.10.11 v 03:16

reakce na GreenGoblin: ,,Už ok,aktualizace stránky to vyřešila.Jinak stránky super!!!:-) "

Tak hlavně, že je to ok :-)

1.png
Amadeus +189
09.10.11 v 03:15

reakce na GreenGoblin: ,,Nebo klikni na hokejové kartičky a uvidíš jen černou stránku."

Hádám, že to dělá IE? IE od 8 verze by neměl dělat problém, nižší verze nejsou ještě plně odladěny. Každopádně díky za zpětnou vazbu, problém budeme řešit ;-)

1.png
Amadeus +189
09.10.11 v 02:16

reakce na GreenGoblin: ,,Jak poznám,že jsem přihlášen?Jinak web se povedl,jen se trošku..." zobrazit příspěvekJak poznám,že jsem přihlášen?Jinak web se povedl,jen se trošku musím z orientovat."

Zdravím, vpravo nahoře je při přihlášení zobrazen login a vedle možnost odhlášení ;-)

1.png
Amadeus +189
09.10.11 v 01:10

Právě byla spuštěna nová verze webu!

+2
1.png
Amadeus +189
18.08.11 v 02:00

Sice se stále pracuje na novém webu, ale i tento starý dostal dnes vylepšení. Poslední dobou trochu vázlo hromadné RSS, které na úvodní stránce hromadilo z několika zpravodajských serverů materiály o Spartě. Bylo proto nahrazeno novým., lepším! Wink

1.png
Amadeus +189
29.01.11 v 22:45

reakce na sedmnactka: ,,našel jsem náhodou tohle video  ..." zobrazit příspěvek

našel jsem náhodou tohle video   www.youtube.com/watc...; a představil jsem si kdyby se to stalo i v Tesle, kdyby každý měl vlajku a mával .. Ale to by musela být větší návštěva a lepší hra aby to stálo za to u nás ..

"

sedmnactka napsal:

našel jsem náhodou tohle video   www.youtube.com/watc...; a představil jsem si kdyby se to stalo i v Tesle, kdyby každý měl vlajku a mával .. Ale to by musela být větší návštěva a lepší hra aby to stálo za to u nás ..

Něco podobného už tu také bylo... finále play-off 06/07 :) vzpomíná se na to hezky

1.png
Amadeus +189
09.09.10 v 17:39

img266.imageshack.us...

img266.imageshack.us...

NOVÉ DRESY, JEŠTĚ MÉNĚ REKLAM.

1.png
Amadeus +189
24.03.10 v 16:25

reakce na LoLeK von Brno: ,,neklikat na to od toho ccarmenna ... je to urcite hlas pro SASU HOVIho..." zobrazit příspěvekneklikat na to od toho ccarmenna ... je to urcite hlas pro SASU HOVIho ze znojma ..."

LoLeK von Brno napsal:

neklikat na to od toho ccarmenna ... je to urcite hlas pro SASU HOVIho ze znojma ...

Toho bych se nebál.. je to řešené formulářem, který data odesílá... v url adrese, kterou ccarmenn zaslal je pouze obsah zprávy, která se po hlasování vygeneruje, takže tím klikem se akorát zobrazí zpráva, kterou si klidně můžete přepsat třeba na zlatahelma.hokej.cz/... a hlas se nepřipíše nikomu ;)

1.png
Amadeus +189
22.03.10 v 11:01

reakce na Schaschek: ,,Amadeus napsal: Strawby napsal: Lidi, pouštěli jste si tu hymnu,..." zobrazit příspěvekAmadeus napsal:

Strawby napsal:
Lidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku? www.hs-sparta.cz/nov... Já si jí všiml až teď a je fakt super, líbí se mi víc, jak ta co je teď :)

Jsem rád, že se líbí ;) Tak doufám, že si ji v sobotu na basketu zazpíváme v co největším počtu ;)

v sobotu budu zas bez hlasu :D"

Schaschku, to chápu! ;) nicméně i účast se počítá ;) :-D

1.png
Amadeus +189
22.03.10 v 10:38

reakce na Strawby: ,,Lidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku?..." zobrazit příspěvekLidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku? www.hs-sparta.cz/nov... Já si jí všiml až teď a je fakt super, líbí se mi víc, jak ta co je teď :)"

Strawby napsal:

Lidi, pouštěli jste si tu hymnu, která je v tomhle článku? www.hs-sparta.cz/nov... Já si jí všiml až teď a je fakt super, líbí se mi víc, jak ta co je teď :)

Jsem rád, že se líbí ;) Tak doufám, že si ji v sobotu na basketu zazpíváme v co největším počtu ;)

1.png
Amadeus +189
22.03.10 v 01:38

reakce na : ,,"

LoLeK von Brno napsal:

nuž dobrá, kdyby nešlo autologin, tak aspoň bych udělal to, že když se přihlásíš, tak tě to pošle na poslední stránku kde si byl (př. chci napsat komentář do fóra "chorály" ale zapomenu že jsem se nepřihlásil - pak musím kliknout na přihlásit pak na forum a nakonec na chorály ... tak aspoň tohle by se hodilo :)

Zdravím, ohledně přihlašování... Když jsi v chorálech, tak se můžeš přihlásit pomocí kliknutí na zámeček (vpravo nahoře), vyplníš údaje, přihlásíš se a jsi stále na stejné stránce ;)

1.png
Amadeus +189
26.10.09 v 19:38

reakce na Šrek: ,,Omlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00...." zobrazit příspěvekOmlouvám se,že jsem neudal čas. Je to tedy Palmovka,synagoga,10.00. Spartě zdar!"

Také zkusím dorazit, záleží ale ještě na pár okolnostech.

1.png
Amadeus +189
20.10.09 v 01:05

reakce na KubaSF: ,,Je to hnus velebnosti, s tím by se mělo něco udělat - chci..." zobrazit příspěvekJe to hnus velebnosti, s tím by se mělo něco udělat - chci upozornit návštěvníky diskuze - od dnešní půlnoci si můžete nahrávat do svého profilu avatar, zobrazující se na diskuzním fóru. Je velmi nehezké, když nám pan Sivek vlastně lhal do očí (při jeho objajobě D. Výborného)."

Je to špína, co k tomu více říci... Nechápu hloupost vedení, které přece muselo vědět, že Sport tu nahrávku má a pokud bude tlačen, tak ji uvolní... Nebo jim je to upřímně jedno jako panu Výbornému :)

1.png
Amadeus +189
10.10.09 v 21:15

reakce na : ,,O zápasech HC Sparta Praha na ledě soupeře"

Oprava k výjezdu do Pardubic. Pro zájemce o prodloužení výjezdu (basketbal+hokej) je sraz ve 12:00 na Nádraží Holešovice u pokladen, nikoli na Hlavním nádraží, jak bylo původně psáno! ;)

1.png
Amadeus +189
09.10.09 v 13:28

reakce na KubaSF: ,,zítra bude pozvánka - ať nás dorazí co nejvíc !"

KubaSF napsal:

zítra bude pozvánka - ať nás dorazí co nejvíc !

Doufejme, už se těším na ten dvojvýjezd :)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne