Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
1.png
Amadeus +189
25.04.16 v 16:48

reakce na Czechmate87: ,,Já si teda osobně nemyslím, že za ne-atmosféru může hala. Tady..." zobrazit příspěvekJá si teda osobně nemyslím, že za ne-atmosféru může hala. Tady bychom si měli nastavit zrcadlo a zamyslet se nad tím, proč sparťani, kterých je obecně hodně, byli tak pohodlní, že nechali Liberečáky vykoupit místa. To fakt jde za námi sparťany, že sami nemáme zájem jít na finále a že necháme soupeře vykoupit místa.

Ono by to nebylo moc jiné v Holešovicích. Tam by to maximálně bylo zredukované tím, že by spoustu fanoušků soupeře odradil mizerný výhled. Ale opravdu nám za to horší výhled stojí? Podle mě by se vedení mělo zamyslet nad tím, jak motivovat fanoušky k větší aktivitě. První rok a nalákání lidí do nové haly lze brát jako pozitivum. A teď by měl být základním úkolem zlepšení kvality. Kvantita je.

Zde může obrovsky pomoci 2. místo, které prostě relativní úspěch je. Lidi vidí, že plná hala vypadá skvěle.

A teď by si měl klub sednut s FC, s choreotýmem atd. A zkusit přijít s nějakým programem pro příští sezonu, který by pomohl více lidí zapojit. Ale fakt mi neříkejte, že kvůli hale máme horší atmosféru. Za to se fakt neschovávejme. Podívejme se sami sobě do zrcadla. Kolik senior-fans si kupuje třeba lístky do kotle a pak nahoře stojí a nezapojuje se. V kotli to vře jenom okolo bubnů. Zbytek ticho.

Tady si to musí srovnat i megafonisté - megafon, mikrofon - je jedno jak, ale prostě celý ty dva sektory k fandění konečně dokopat a ty co nefandí, tak poslat do háje. Protože potenciál třeba kotle je obrovskej a kdyby se podařilo lidi strhnout, tak může bejt klíďo píďo přes 4 sektory.

A ještě jedna věc. Nekoukejte na atmosféru Holešovic růžovýma brýlema. Moc dobře se pamatuji - a s Kubou, Šaškem a dalšími od megafonu jsem byli sezonu po sezoně více a více frustrováni A/ podporou kotle z podélných tribun, B/návštěvami jak kotle tak stadionu obecně. Ohledně bodu B můžeme brát jako pozitivum, že zaplnění kotle jde nahoru a teď jde o to na tom pracovat a využít toho.

PS: osobně navrhuji aby se Igor a spol soustředili také na to, přesvědčit vedení o změnu sektoru hostí na horní ochoz - v případě otevření horního ochozu. Všude s námi vyjebávají a my jim nabízíme super místa dole u ledu. Hezky nahoru."

Jenom podotknu, ze system rezervaci, ktery do zavedeni front stale padal a pak se hlavne nedal poradne ovladat, mel za nasledek hodne ,,random" fanousku. Tedy, kdo se chtel k listkum dostat, nemusel mit objektivne uspech. Ano, dalo se cekat na propadle rezervace, ale dost lidi shanelo dva a vice listku u sebe a to pak vyresit efektivne moc nejde.

Se sektorem a zavedenim prisnejsich podminek pro hosty souhlasim. Tolerance je hezka vec, ale i z duvodu bezpecnosti do budoucna by uprava pravidel byla proziravejsi. ;-)

1.png
Amadeus +189
25.04.16 v 14:00

Ono už tady v podstatě skoro všechno zaznělo, takže se můj příspěvek může jevit jako zbytečný. :-) Po devíti letech ve finále jsem věřil, že to dokážeme urvat i přes všechna ta zranění nebo výpadky, které plynuly z únavy ostatních hráčů hrajících na hranici, co jim zdraví dovolí. Mohli se ujmout nějaké ty prázdné branky a dneska bychom tady řešili úterní výjezd. Třeba by to dopadlo jinak a nebo taky ne, je to už jen kdyby.

Liberec měl kvalitu, o tom žádná, a ve finále byl o několik gólů lepší - a o tom to je. Nějakou extratřídou ale nebyl a mě si tedy zrovna nezískal svoji mediální prezentací a provokacemi z řad hráčů i některých (doteď neviditelných) fanoušků. Tady si ale můžeme zamést i před naším prahem, kdy se někteří naši výjezdníci provokacemi nechali až příliš unést. Pohár tedy je v rukou Liberce, neřeknu správných, protože správné ruce jsou pro mě ty naše :-P.

Polovinu zápasů finále jsem odjezdil na hranici vlastního zdraví a nelituju toho, vydal bych se v úterý (pod práškama) klidně znovu. Včerejší zápas byl i pro mě hodně na krev, a když padl poslední gól sezóny, už i já to zabalil. Hráčům jsem zatleskal a i nyní bych rád poděkoval Spartě za celou sezónu, ale ani mně se něchtělo dívat na předávání poháru, radovánky soupeře a šel jsem se radši vypotit do postele. Podle reakcí se ani sami hráči na ledě dlouho nezdrželi. Může se nám to zdát neprofesionální, a že by si fanoušci zasloužili za ty měsíce podpory aspoň trochu pozornosti, ale v tomto ohledu to dokážu i pohopit, že se všem chtělo zmizet. Prohrané 1/4 nebo 1/2 finále je trochu jiné, než skončit těsně před branami.

Ohledně prodeje lístků a obsazenosti haly už jsem tu v minulosti párkárt psal a už to asi nemá smysl opakovat. Také bych si dovedl představit lepší organizaci, ale důvody pro takový prodej jsou pro klub výhodné a těžko půjde něco změnit.

1.png
Amadeus +189
22.04.16 v 20:54

reakce na GreenGoblin: ,,Ona už to nebude náhoda neboť je to 3 zápas ve finále těžce..." zobrazit příspěvekOna už to nebude náhoda neboť je to 3 zápas ve finále těžce nezvladnuty jak přístupem tak prostě nějakou změnou hry a nikdo neví proč.....A Jandač nemá koule na to aby třeba posadil Netíka nebo Kumstáta....jako dnes Liberec posadil Vampolu a to zcela bez pardonu "

On byl na posazeni hlavne Mikus, ale evidentne nejsou obranci. Nicmene, dneska tam slo za nim takovejch veci, ze to az hezky nebylo. Zamrzi to, kdyz jsme si zase zapas hloupe prohrali chybama a nedurazem. Jak jsem uz na 7. zapas nechtel, tak ted uz bych se sem (prave odjizdime z Liberce) jeste jednou podival.

1.png
Amadeus +189
21.04.16 v 19:14

reakce na karlos: ,,http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/266690/sparta-m..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

Meli by jim toho materiálu dávat míň *OCHLASTOVE* tohle už vypadá na trvalé následky *SILENY* "

Ruku v ruce s tim jdou kecy, ze Sparta porad breci do novin. :-) Nechci byt zaujaty, ale ja vidim stale ty same tvare v bilo-modrem provedeni. :-D

1.png
Amadeus +189
20.04.16 v 19:57

reakce na cedak: ,,Zdravím.... a dovolím si nesouhlasit: Nebyl to Pepis, kdo nás..." zobrazit příspěvekZdravím.... a dovolím si nesouhlasit: Nebyl to Pepis, kdo nás včera poslal do kolen, kdyby byl na jeho místě kterýkoli brankář tygrů, včera bychom míň gólů nedostali. Jistě, střela na 1:0 se chytit dala, ale těžko mohl tušit, že Švrček na něj tak ideálně uvolní toho mamlase. jinak bych ale řekl, že i včera byl pozoruhodně jistej. Já bych řekl, že nás tlačí pata především v obraně, ta včera mnohdy zoufale nestíhala a jestli se nezlepší tohle, těžko chtít titul. A ještě něco, Netík se Saboličem jsou celé PO jaloví, to máš úplnou pravdu, ale z obou mám aspoň pocit, že bojujou a měl jsem ho u nich i včera, což se rozhodně nedalo říct o všech (a i když ho mám rád, chyběl mi například u Buchteleho...). Nicméně věřím, že namachrovanost těch bílých zmetků ( hcbilitygri.cz/clane... ) může opět převážit sérii naším směrem :-)
"

Ševc každým svým vyjádřením více a více baví... :-) Když už si člověk řekne, že nemůže více překvapit, přijde další hláška. Sparta nechtěla hrát v sérii hokej snad jen včera, to totiž bylo spíše chození nebo přešlapávání na místě. Ať si plkají neustále do novin, ještě by to chtělo v pátek postavit zpátky hříšníka Vampolu, a to by v tom byl čert *CERTIK*, aby mu zase neruplo v kouli.

1.png
Amadeus +189
20.04.16 v 11:37

reakce na Mrazík: ,,No teda Míro fuj, jsem tě měl asi v pondělí vzít srolovanejma..." zobrazit příspěvekNo teda Míro fuj, jsem tě měl asi v pondělí vzít srolovanejma novinama přes čumák!!!
8-)

My na Liberec prostě musíme hrát tak, jako jsme na ně hráli v pondělí, protože pokud je necháme, tak nás přebruslí a utaví, což bylo včera hezky patrné. Vůbec neberu to, že bychom měli být unavení, máme v nohách jen o tři zápasy více a to u profesionálních sportovců nemůže zase tak nic moc znamenat. Polášek včera mluvil o tom, že jim nešly nohy ..... no proč asi, protože nechali Liberec rozjezdit a sami se pak už do toho tempa nedostali. Jednoduše blbě nastavená taktika. Ale je to typické pro naše končiny, kde se to, co funguje, musí bezodkladně změnit.

Nicméně není ještě stále vůbec nic rozhodnuté, série je naprosto vyrovnaná a bude záležet, jaký výsledek bude v pátek, protože tohle utkání bude klíčové. Podle mě, kdo ho vyhraje, vyhraje celé finále a já věřím, že to bude právě Sparta!!!
*SALA* "

Vidim to podobne. S tim, ze uz jsme promarnili vlastni blbosti 2 situace, kde jsme Liberec mohli hodne zlomit (obe suda utkani). Napotreti to uz vyjde! ;-)

1.png
Amadeus +189
20.04.16 v 11:10

reakce na karlos: ,,To asi nemůže nikdo myslet vážně, že jsme to pustili kvůli..." zobrazit příspěvekTo asi nemůže nikdo myslet vážně, že jsme to pustili kvůli vyprodané hale v dalším zápase.....pokud by to tak bylo, tak to mohli vypustit mnohem snáze v Liberci za stavu 3:1 pro nás. Tolik ke konspiračním teoriím *FUCKU*
Lepší je ale chyby a příčiny hledat tam kde jsou, tedy v naší hře a našem přístupu, který byl včera tragický. Zatím se prohrála jen další bitva a netřeba stahovat kalhoty, brod je ještě opravdu daleko.
Hala pro 17 tis lidí je přínos opravdu jen pro klub. Pro fanoušky to znamená pouze to, že hosté se v hale mohou roztahovat jak chtějí a koupit lístky dle libosti. "

Jo, to uz jsem psal vcera, ze je to postavene na hlavu.

Jinak ohledne prodeje listku. Sice chapu motivaci vyprodane haly, pro klub je to validni. Nicmene, clovek, ktery na Spartu chodi pravidelne leta a uz nechce kupovat permici (protoze navstivit vsechny zapasy z ruznych duvodu nejde), ma proste smulu na slusna mista. Navic to handrkovani pres Ticketportal, ktery sice uz nepadal, ale zase pres mobil prakticky nesel ovladat, je utrpeni. ;-) Fronty u pokladen hned po ukoncenem utkani jsou taky zazitkem.

Nejvic je na tom ,,zabavne" to, ze po cele hale vidis stovky lidi z Liberce, pritom v jejich hale te hlidaj tezkoodenci a s listkem te nepustej prakticky nikam po hale. Nejsem nekdo, kdo by mel tendence se proti fandum soupere vymezovat, ale za to, co si mnohdy dovoluji u nas, bychom venku neprezili :-).

1.png
Amadeus +189
20.04.16 v 00:36

reakce na loupák: ,,Málem bych zapomněl. Chci tady veřejně poděkovat Amadeovi za..." zobrazit příspěvekMálem bych zapomněl. Chci tady veřejně poděkovat Amadeovi za ochotu a pomoc *THUMBSUP* *THX* "

Rádo se stalo ;-)

1.png
Amadeus +189
19.04.16 v 22:08

reakce na frafont: ,,Rád bych věřil, že je to férovka a dneska byl jenom "zápas..." zobrazit příspěvekRád bych věřil, že je to férovka a dneska byl jenom "zápas blbec", případně hoši moc létali v oblacích, ale bohužel těch ne úplně košer průběhů jsem už zažil víc. Když si to zpětně promítnu, tak z mého pohledu třeba i při zatím posledním titulu v roce 2007 to ve finále proti Pardubicím trošku smrdělo - vedli jsme 3:0 v sérii, ty Pardubky byly víceméně na dně a potom najednou zápasy číslo 4 a 5 hráli naši jako ponocní, aby následně šesté utkání doma dali takticky i jinak na jedničku a byl pohár a k němu jeden vejvar z plné haly navíc."

To by mohla byt spekulace za stavu 3:1 pro nas. Prohrat si schvalne domaci zapas na remizu ve finale, to by byla idiocie :-).

Napadlo me max prirovnani k zenskymu basketu, protoze jsem ten tym dneska fakt nepoznaval. Jednou nahore, jednou totalne dole.

1.png
Amadeus +189
19.04.16 v 00:22

Jinak jsem zvědav, jestli si třeba pan Holý ráno pustí Lakatošův naskočenej loket (do hlavy) na Poláška ;-)

1.png
Amadeus +189
18.04.16 v 23:33

reakce na Canuck: ,,No, brekot Vampoly mozna uz ani neslysim. Pesan rikal: "Petr sám..." zobrazit příspěvekNo, brekot Vampoly mozna uz ani neslysim. Pesan rikal: "Petr sám rozhodl o osudu příštího zápasu a otázkou zůstává, kolik utkání si ve své kariéře ve finále ještě zahraje." To je dost sila. A je s podivem, ze jakmile on odstoupil, tak zapas vicemene dohral v klidu, cely treti tretiny."

To je zajimave. Ja se teprve dostavam domu, takze jsem od vetsiny medialnich zalezitosti zatim odtrhnut. ;). Take jsem cekal ve treti tretine prasarny, ale bylo to v poklidu.

1.png
Amadeus +189
18.04.16 v 23:21

reakce na Canuck: ,,Jeste ty sance co jsme nedali, klidne to mohl koncit 8:1 pokud by byli..." zobrazit příspěvekJeste ty sance co jsme nedali, klidne to mohl koncit 8:1 pokud by byli schopny trefit otevrene branky!

Oni porad mysleji, ze jsou o parnik lepsi a ze prohrajou ne, protoze oni byli horsi, nebo my lepsi, ale protoze rozhodci! Je to k smichu. *FUCKU* Jsem zvedavy na tu obri vlnu narku z kocicek..."

Ano, take se tesim na brekot Vampoly, Pesana a spol. Nicmene, chce to klid a pokracovat takhle dal. Dnes to misty smrdelo a navic jsme nepromenili spoustu vylozenych sanci. Jeste neni zdaleka nic rozhodnuto.

1.png
Amadeus +189
18.04.16 v 23:19

Co se v hokeji da stihnout za ,,18s" :-D. Byla to paradni jizda a tentokrat tim projely zapas frustrovany kocky.

1.png
Amadeus +189
16.04.16 v 23:47

reakce na karlos: ,,"musim rict, ze jsem vas hodne podcenil. hrajete fakt vybornym..." zobrazit příspěvek"musim rict, ze jsem vas hodne podcenil. hrajete fakt vybornym stylem, je to podobny chomutovu, ale je tam daleko vetsi kvalita, staci mala chyba a uz dotahujeme.
preju hodne stesti do dalsich zapasu a pamatujte, ze druhy misto je taky super. ja bych za nej byl nasranej, ale kdyz to bude boj, tak budiz vam prano. vyhraje lepsi"

tohle Tobě přijde jako sportovní hecování?? Já to beru jako urážku a proto tak reaguju a vždy reagovat budu....."

Podcenit nekoho, kdo me letos 3x vyklep v zakladni casti a dlouhodobe s nim mam problem. Muze to dopadnout jak chce, kazdej zapas je jinej, ale tohle taky mluvi samo za sebe. :-)

1.png
Amadeus +189
16.04.16 v 17:44

reakce na Mrazík: ,,A víš že je mě tohle úplně ukradený. Když se dotyčný chová..." zobrazit příspěvekA víš že je mě tohle úplně ukradený. Když se dotyčný chová slušně ať sem klidně napíše i po jejich vyhraném zápase, já s tím nemám problém. Nevysmívá se, reálně a pravdivě zhodnotil zápas.
Já se spíš stydím za ty, v tomto případě, zbytečně nenávistné reakce.
"

Toto fórum má kouzlo v tom, že sem může psát opravdu kdokoli. Nicméně, nedivme se, že si tu také hlídáme své teritorium. :-) Ohledně vyjadřování je to někdy horší, ale to už je na každém jednotlivci. Pak se divte, že tu máme plno hvězdiček. :-P

Ještě k tématu, já po zápasech (oboustranně), kde o něco jde a jsou tam emoce, nemám potřebu bavit se s kamarády nebo známými z protějšího tábora, co bylo dobře, co bylo špatně. Každý to prožívá nějak jinak.

1.png
Amadeus +189
16.04.16 v 17:15

reakce na Mrazík: ,,Táhni, proč táhni????  Po dlouhý době se tu ukázal..." zobrazit příspěvekTáhni, proč táhni????

Po dlouhý době se tu ukázal někdo z řad fanoušků soupeře, který je v pohodě, nikoho neuráží, jen hezky sportovně hecuje. Kéž by bylo takových rozumných lidí více.

Ale jak tak koukám, tak budete radši "diskutovat" s někým jako Růža, Vašíček a dalšími nedonošenými telaty, nebo inteligencí oplývajícími rozumbrady ze zatáčky????
Ach jo. "

Rozumné fanoušky tu určitě rádi uvítáme. Jen je škoda, že se třeba nevyjadřují i jindy, než po vyhraném zápase ;-). Pak se dají tyhle reakce bohužel čekat. Nerad bych dotyčnému nějak křivdil, ale...

1.png
Amadeus +189
16.04.16 v 14:11

reakce na karlos: ,,Vampola je jeden z největších šmejdů a už by mu měl ty jeho..." zobrazit příspěvekVampola je jeden z největších šmejdů a už by mu měl ty jeho prasárny někdo spočítat *KOSA* *KOSA* *KOSA* třeba hned v pondělí *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* "

Problém je, že pokud mu je někdo spočítá za nerozhodnutého stavu pro nás, tak nás to zase může stát zápas, že jo ;-).

To, že jsou to prasata, už ví celá republika. Docela jsem se bavil pod články na iDnesu, které normálně moc nečtu a valná většina Tygry nesnáší za styl hry. Ono to možná pramení z velké části taky kvůli tomu, že s nimi mají ty týmy horší bilanci. Málokdy se vidí, že někdo z jiného koutu by radši přál titul Spartě :-D.

Jsem rád, že je máme ve finále, protože porazit ty namyšlený kašpárky by bylo velmi potěšující, a že na to Sparta rozhodně má. Jen se nenechat zastrašit a rozhodit nějakou provokací nebo křivdou. To si můžeme dovolit maximálně my v hledišti ;-).

1.png
Amadeus +189
16.04.16 v 00:43

reakce na Mandor: ,,jenže tohle nebyla blbost, ale zákeřný kopnutí nožem brusle na..." zobrazit příspěvekjenže tohle nebyla blbost, ale zákeřný kopnutí nožem brusle na koleno....."

To už je trochu slovíčkaření... Dle mě se to vejde i do kategorie blbosti, protože to oslabilo tým. O zákeřnosti jsem se v tu chvíli nebavil a o pár příspěvků níž jsem se k tomu vyjádřil dostatečně. ;-)

1.png
Amadeus +189
15.04.16 v 23:34

reakce na Mandor: ,,No oproti Vampolovi tohle bylo horší. Jít ostřím bruslí proti..." zobrazit příspěvekNo oproti Vampolovi tohle bylo horší. Jít ostřím bruslí proti kolenu a evidentně schválně je prasárna. Nerad to říkám, ale tohle na nějaký další trest vypadá. Navíc bych rád byl u toho až si tohle bude vyříkávat s Jandačem . "

Co mě ale vážně baví, jak pořád někde jejich hráči a trenéři brečí do novin a vytváří tlaky. Jednou rozhodčí támhle, teď že se jim nelíbí tohle. Faul to byl, potrestanej taky, tečka. Pechovi se asi to naražení u dvířek taky dvakrát nelíbílo a bleje to někam? :-)

Oni po nás jdou záměrně, jsou dost nepříjemní a provokují. Na to pak přijde takováhle blbost a stojí to match, takže ve finále přesně to, co se jim hodí do krámu.

1.png
Amadeus +189
15.04.16 v 23:06

reakce na toci87: ,,jako stav 1:1 není špatnej, nemohli jsme si asi myslet že to bude..." zobrazit příspěvekjako stav 1:1 není špatnej, nemohli jsme si asi myslet že to bude hned 2:0, ikdyž hratelný to i dneska bylo, doma je dáme tomu věřim, důležitej bude hlavně ten pondělní abychom šli do vedení 2:1 zas *SALA* , jinak koukám, že Klimek dostal trest ve hře takže bude chybět v pondělí psali, jsem zvědav jestli dostane ještě něco, protože to zas nebylo tak hrozný, a jelikož Bakoš dostal jen podmínku a Vampola nic, tak by to bylo celkem nefér"

Ja bych rekl, ze trest navic dostane a celkem zaslouzene. Nicmene, Vampola mel flastr dostat taky. Podmineny tresty uz snad nema smysl komentovat, to je k smichu. ;-)

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne