Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
1.png
Amadeus +189
03.11.16 v 23:47

reakce na Mrazík: ,,Hele Chuli, vopravdu si myslíš, že bysme měli mít nárok hrát LM..." zobrazit příspěvekHele Chuli, vopravdu si myslíš, že bysme měli mít nárok hrát LM (myslím jakýkoliv tým z naší kapr ligy, na konkrétně Spartu), když se v soutěži o patro níž prezentujeme tak, jak se prezentujeme???
Upřímně, si myslím, že v současné době nemá žádný tým právo v této TOP soutěži startovat. "

Pokud se ta soutez bude nazyvat ,,liga mistru", tak i kdyz by tam kterykoli nas mistr mel vsechny zapas prohrat, mel by mit narok na to, aby tuto soutez hral. Pokud nekdo chce tvorit elitarskou soutez, tak je to v podstate neco obdobneho, jako kdyby nase liga znemoznila sestup/postup z nizsi souteze a uzavrela se.

1.png
Amadeus +189
25.10.16 v 22:28

reakce na cedak: ,,Zdravím všechny, a děkuju za zajímavé hlasy v době, kterou jsem..." zobrazit příspěvekZdravím všechny, a děkuju za zajímavé hlasy v době, kterou jsem tu trávil, ale padla mi 50 a už jsem na to asi starej. Jo, Pepis udělal chybu v rozehrávce před druhým gólem, pak v druhý třetině tři další góly chytil, ale je to jasnej pachatel. Přeju vám hodně úspěchů v honbě na virtuálního nepřítele, a mějte se jak chcete. Howgh :-( "

Je to skoda, ze zrovna kvuli tomuhle chces na forum zanevrit. Mozna tady jsou na vsech stranach zbytecne emoce. Co je ale bohuzel fakt, ze i kdyz chytne Pepis nekolik golu, pak dela rozehravkami zmatek a dostava zbytecne goly - a to proste tymu neprida. Nikdy jsem nepatril k jeho vyraznym kritikum, ale dneska jednou to ve me rupnout muselo ;-). Preju si, aby se tohle odnaucil, ale obavam se, ze to uz asi nepujde.

Dalsi vec je, ze chybely goly. Ty se navic ve 4 davaji hur a Will a jeho obrana se tezko prekonavala.

+2
1.png
Amadeus +189
25.10.16 v 22:03

Tak dneska nevim z ceho mam byt nastvanej vic... Pritom ten zapas ze zacatku tak spatnej nebyl, naopak. Liberec se do nej dostal zbytecnou presilovkou 5 na 3 a hlavne totalnim zmarem v nasem brankovisti. Rikal jsem si, ze Pepis zase bude mit x kiksu s rozehravkou, ale ty uz ma od zacatku sezony predplaceny snad na nekolik let dopredu. Dnes to byl ale vrchol! Ta obrana pak ma mit nejakou jistotu? Je to o strach. Stridani prislo bohuzel uz pozde. :-/

1.png
Amadeus +189
02.10.16 v 22:18

reakce na loupák: ,,Já ho viděl a neni o co stát *OMG* "

Jestli diky tomu bude konecne poradna zima, tak za me dobry :-P

1.png
Amadeus +189
02.10.16 v 19:26

reakce na SpartaCorps: ,,Honzo drž se.....a hlavně že na to hribik kouká....."

Evidentně si víc všímal Gernáta než podražení Zaťoviče ;-). Co se týká tohohle zápasu, jsem v klidu, horší už je marodka útočníků - ta pěkná vůbec není...

1.png
Amadeus +189
27.09.16 v 23:44

reakce na SpartaCorps: ,,důležité vítězství, jen to nemusely být zase nervy na konci...."

Dneska to mohlo být vzadu na nulu, ale zase to zmařila vyloučení na začátku třetí třetiny. Každopádně , důležité jsou body, byl to pěkný výjezd... :-)

1.png
Amadeus +189
20.07.16 v 18:53

reakce na MartinMegadeth: ,,Přemýšlel jsem nad cestou do Orientu a to bych byl hodně na**aný..." zobrazit příspěvekPřemýšlel jsem nad cestou do Orientu a to bych byl hodně na**aný vidět jak Tublatanka nahradila Megadeth. V podstatě bych tam jel kvůli Megadeth (ostatně z mého nicku je to jistě patrno) a kvůli Slayerům. Je pravda, že jsem včera večer koukal na letošní itinerář koncertů těchto band a moc jsem nechápal proč u Slayerů je uvedeno vystoupení ve Vizovicích a u Megadeth nikoliv. To je neskutečný pech, že si David Ellefson musel zlomit nohu den před koncertem v České republice. Sice se Megadeth nedělají tak vzácnými hosty v Čechách jako v devadesátkách, ale přeci jen nekoncertují každý rok. Budu si muset spravit chuť a zakoupit obratem Dystopii! Zahraniční reference na ni jsou skvělé. *THUMBSUP* "

Jo, smula to byla pekelna. Kazdopadne, trash tam mel zastupce treba v Testamentu a ten taky slapal skvele! Pry prislibili Megadeth automaticky ucast na pristim rocniku MoRu, tak se tam muzem potkat :-)

1.png
Amadeus +189
19.07.16 v 19:52

reakce na MartinMegadeth: ,,Koncert IRON MAIDEN výborný. Kapela jako vždy skvělá. K čemu..." zobrazit příspěvekKoncert IRON MAIDEN výborný. Kapela jako vždy skvělá. K čemu bych měl výhrady, to bylo ozvučení. Doufám, že se v Praze znovu brzy ukáží, což platí i pro moji srdeční bandu METALLICA. Minulý týden ve Vizocicích na Masters of Rock byli SLAYER i MEGADETH. *METAL* *METAL* *METAL*

Sparta dnes potvrdila mé informace ze třicátého června. Brízgala bude chytat soutěž USHL za tým Muskegon Lumberjacks v zámoří a Sparta se domluvila s Motorem na střídavém startu brankáře Bláhy (také mi dnes pan Zetek kladně zodpověděl můj dotaz z prvního července v této věci). Co jsem tehdy nevěděl, že se domluví střídavý start i pro gólmana Jakuba Škarka z Jihlavy. *SMILESPA* "

Bohuzel ve Vizovicich Megadeth nakonec nebyli a byli nabrazeni Tublatankou ;-). Basak si den pred tim zlomil nohu, tak to zrusili. Jinak byl ale Master opet perfektni. Skvele zahrali treba Amon Amarth.

1.png
Amadeus +189
19.05.16 v 23:27

reakce na toci87: ,,neodehráli jsme špatnej zápas, přesilovky byly teda docela marný,..." zobrazit příspěvekneodehráli jsme špatnej zápas, přesilovky byly teda docela marný, ale co nemohu nezmínit, je fakt, že ačkoli rozhodčí jsou lidi, a mají právo na chyby, dnes tam byli 3 velmi výrazné, které to ovlivnili

Gól z ofsajdu a neřekl bych, že byl tak milimetrový, neodpískaný faul na kováře za 2+2 minuty, a odpískaný faul Zaťoviče"

Postaveni mimo hru bych naopak rekl, ze bylo fakt dost tezke odhalit v te rychlosti - to bych jim zase tak nevycital. Ze si ani 4 nevsimli krvacejiciho Kovare je divne, ale uz je to stejne jedno.

1.png
Amadeus +189
14.05.16 v 20:51

reakce na SpartaCorps: ,,o plzni nemá cenu psát, maji titul a najednou body nepotřebujou,..." zobrazit příspěveko plzni nemá cenu psát, maji titul a najednou body nepotřebujou, komedie v jablonci snad radši nekomentovat, takhle okatě se na to hráči peltova fakt nemuseli vykašlat, trapná příbram bude v lize dál...no aspoň že Sparta se rozloučila na jedničku, Lafata neskutečně, aspoň něco se povedlo sebrat plísni, velká gratulace Davide
*SALA* *SALA* "

Tak bylo dost pravdepodobne, ze to s koncem tabulky takhle dopadne a byl bych prekvapen, kdyby to bylo jinak. Kazdopadne, k tomu A se slusi rici i B, a to je vtipna ,,hra" Teplic, kde obrana fakt az prilis okate chrapala. Vysledek 6:0 od Olomouce je take do oci bijici :-P.

Je to bohuzel ukazka toho kde jsou nase cista sportovni odvetvi. ;-)

1.png
Amadeus +189
09.05.16 v 20:08

reakce na SpartaCorps: ,,tak jako v hokeji sem viděl hodně, ale vyloučení za špatný..." zobrazit příspěvektak jako v hokeji sem viděl hodně, ale vyloučení za špatný bully? nechápu....

Jinak porazit rusko, ještě u nich, nejlepší, začátek MS....s Lotyšskem to bylo různý, ale nakonec stejně naše, což se cení *THUMBSUP* "

Tak vylouceni za druhe spatne buly je sice mene caste, ale podle pravidel. ;-)

Jinak, uz od zacatku zapasu me Zaruba primel k tomu, abych utkani stridave ignoroval a nasledne vypl zvuk uplne, protoze s tim MS v delce a intenzite kecani na jeden nadech uz me fakt stval. Docela se na O2TV tesim. ;-)

1.png
Amadeus +189
01.05.16 v 21:41

reakce na Discosaurus: ,,Zná někdo Petra Vránu?"

www.hcsparta.cz/hrac...

1.png
Amadeus +189
01.05.16 v 01:01

reakce na toci87: ,,no jsem na zítřek zvědav, zda bude nějaké překvapení, dneska..." zobrazit příspěvekno jsem na zítřek zvědav, zda bude nějaké překvapení, dneska Zetek nebo kdo odpovídal, že informace o kádru zveřejní 1. května, známe to zrovna Sparta občas zveřejňovala i později, ale tak zítra bychom se měli dozvědět novinky(předpokládám příchod Ihnačáka, jinak netuším)"

Tak překvapení je na světě ;-)
hcsparta.cz/clanek.a...

1.png
Amadeus +189
29.04.16 v 13:15

Vcelku zajimavy ukaz v NHL :-)
youtu.be/VMiRIxC2Yyc

1.png
Amadeus +189
26.04.16 v 14:59

reakce na toci87: ,,osobně si nemyslím, že by to Jarda zapíchl už po této sezoně,..." zobrazit příspěvekosobně si nemyslím, že by to Jarda zapíchl už po této sezoně, chvíli si odpočině, načerpá energii, a podle mě dostane zase chuť, není ještě tak starý, a na ledě stále patří k nejlepším,
jinak odchod Přibyla se dal očekávát, a možná že jen díky zraněním neodešel už před touto sezonou, u Buchteleho uvidíme, ve finále tak moc nezářil, třeba bychom ho tu mohli sezonu udržet ale nevím, místo poláška by to chtělo někoho stejně kvalitního, nebál bych se oslovit kleslu, možná typologicky jiný bek, starší, ale pořád si myslím, že patří k nejlepším u nás, ale chtělo by to nějakého praváka, ofenzivního jak do obrany tak nějakého útočníka(Ihnačák je pravák, ale ještě někoho pokud on přijde by to chtělo)"

Obecne mame malo pravaku, pripomnelo mi to Ruskou repre, kde meli jednu dobu pouze Kovalchuka. :-)

1.png
Amadeus +189
26.04.16 v 14:26

reakce na MartinMegadeth: ,,Zdravím. Přiznám se, že nesdílím úplně Jandačův optimismus..." zobrazit příspěvekZdravím. Přiznám se, že nesdílím úplně Jandačův optimismus ohledně stability kádru a velké šance na titul nebo na další finále v příští sezóně. Respektive byl bych velmi rád kdyby měl Jandač pravdu. Přibyl je téměř tutovka, že odchází zkusit své štěstí do zámoří a podepsal nebo by měl v nejbližší době podepsat dvouletý kontrakt s Calgary Flames. Další podobná jistota je odchod Poláška, který podle všeho odmítl opakované návrhy Sparty na novou smlouvu a chce si také zkusit zámoří. Hlinka velmi vážně koketuje s myšlenkou uzavřít svoji bohatou hokejovou kariéru a novou smlouvu ve Spartě zatím nemá. K tomu je značný zájem z KHL o Buchteleho, jemuž odchod umožňuje výstupní klauzule v nové smlouvě, podobně jako v případě Přibyla. Nechci malovat černé zítřky, ale Sparta může přijít o tři nebo čtyři hráče první pětky, která byla nejúdernější a která měla asi vůbec největší podíl na skvělé druhé polovině základní části i na výborných vyřazovacích bojích. Opravdu nevím jestli by Míra Forman třeba s Pecháčkem a s Kumstátem byla adekvátní náhrada, když se takový scénář naplní. Spíš bude potřeba se poohlédnout jinde a do těch hráčů se trefit, což nebude žádná ( ! ). Přesně tohle, nahradit odcházející tahouny, se po poslední titulové sezóně Břízovi kurewsky nepovedlo. *FUCKU*
www.hokejportal.cz/c...
Ač mi není zvlášť sympatický, oceňuji Pešánovo uznání směrem ke Spartě. V tom věčném hořekování nad zraněnými, ačkoliv je do jisté míry oprávněné, mi chybí něco podobného od Jandače směrem k Liberci. Musím s Pešánem jedině souhlasit, že letošní finálová série byla ozdobou extraligy a tou nejlepší reklamou pro český hokej. *THUMBSUP*
www.hokejportal.cz/c..."

Nerad bych nekomu krivdil, ale ono se to lepe rika po vyhrane serii, to je pak kazdy velkorysy a plny uznani. Nicmene, rikat to ani tak nemusel, to je fakt. Kdyz to porovnam s tim, co bezelo na stejnych serverech behem serie, tak je to nekdy dost protichudne. :-)

1.png
Amadeus +189
25.04.16 v 18:54

reakce na Mrazík: ,,Kdepak, vo přestávkách jsem si s nima sednul a učil je..." zobrazit příspěvekKdepak, vo přestávkách jsem si s nima sednul a učil je to!!!
8-) "

Osobní přístup je samozřejmě fajn, ale ať to mají možnost studovat i mimo a mají rovněž aktuální přehled. :-P

1.png
Amadeus +189
25.04.16 v 18:49

reakce na Mrazík: ,,Jak to vymyslet???? .......... Tak třeba zkuste za megafon, místo..." zobrazit příspěvekJak to vymyslet???? .......... Tak třeba zkuste za megafon, místo vošklivýho Scháschuly postavit nějakou pořádnou prsatici a kotel bude narvanej k prasknutí!!!
No a jakmile by byl narvanej, tak bych nasadil Troubelína, protože to je machr na zvládání testosteronu!!
:-D :-D :-D

Myslím, že do kotle by se měli dostat pouze lidé "takzvaně prověření". Když si lístek do kotle může pořídit kdejaký nýmand, kterému jde především o to, udělat si selfíčko, tak je jasné, že to podle toho bude taky vypadat.

Mě osobně se, hlavně teda včera zdálo, že ten primitivní pokřik, co mají liberečtí, prostě a jednoduše strhne většinu, právě proto, že je jednoduchý. Naše chorály jsou super, ale pro lidi je asi složité se v nich vyznat. Seděl jsem včera nahoře na 403, což je vlastně nad kotlem a lidi se mě ptali, co to zpíváme, protože jsem byl jediný, kdo se v tomhle sektoru chytal. Říkám jim, vy nevíte??? Ne, my tomu vůbec nerozumíme, bylo mi řečeno, a je fakt, že kdybych neznal, co se zpívá, tak bych asi taky radši mlčel.

Jinak nesouhlasím s Vochmelkou, že hala je vhodná na koncerty. Není, její akustika je příšerná, zvuky se v horních patrech tříští. Ta hala je vhodná maximálně tak na MS, protože tam se nepočítá s fanděním kotlů."

Tak doufám, že jsi jim dal odkaz na web: www.hs-sparta.cz/cho... :-P

1.png
Amadeus +189
25.04.16 v 18:38

reakce na Mišák: ,,Já byl včera rozhodnutej, že v případě stavu kterej už bude..." zobrazit příspěvekJá byl včera rozhodnutej, že v případě stavu kterej už bude jasnej v neprospěch Sparty kvůli fotbalu odejdu dřív. To se nakonec nestalo a nastal naprosto nejhorší scénář prohrou v prodloužení. Musím říct, že jsem na jejich křepčení koukat nemohl a byl to dost strašnej zážitek. Zažil jsem ho jen jednou a to v roce 2001, kdy Vsetín vyhrál na Spartě, jenže tehdy už to bylo jasné během třetí třetiny a tak nějak to člověk v 15ti letech líp kousal. Nicméně jsem ze 103 odešel abych se pak vrátil zpátky, ale trvalo to dlouho a ani na závěrečný zatleskání jsem čekat nevydržel. Pro sparťany včera obecně šílená neděle a anitisparťansky zaměřený lidi onanovali celou noc. "

Něco na odlehčení... To mohlo být včera ,,čisté" energie... :-) www.youtube.com/watc...

1.png
Amadeus +189
25.04.16 v 16:59

reakce na Czechmate87: ,,No můžeme se bavit o omezeních typu prodej při finále přímo na..." zobrazit příspěvekNo můžeme se bavit o omezeních typu prodej při finále přímo na hale a ne přes net - a zase ti budou nadávat mimopražští sparťani - a těch je hodně. Jako tady má dobrá rada cenu milionů. Ale i přes ten net... je to 50 na 50 šance pro sparťany a ne-sparťany. A co se týče prodeje na kasách, tak se právě podle mě Sparta snažila vyjít vstříc právě svým fans. Aby to Liberečáci nemohli vykoupit hned po spouštění prodeje online. Já třeba právě do fronty šel hned po konci zápasu a těch 20-30 minut čekání za to stálo."

Jak rikal Rikki v rozhovoru pro CT, ktery jsem si zpetne nasel. Kupte si permici a nemusite resit problem s listky. ;-) Spartu mam rad, ale doby, kdy jsem chodival pravidelne na vsechny domaci zapasy (vyjezdy neresim), jsou zatim pryc. Permici tedy neuzivim a na sezeni vyrazime nepravidelne s partou nekolika lidi, kteri take stridave mohou a nemohou.

Tady fakt kazda rada draha a troufnu si rici, ze system, ktery bude vyhovovat vsem spartanum, neexistuje. ;-) Jde o mensi zlo, ktere se urcite da nejak vykoumat, kdyz se bude chtit.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Kalendář akcí

<<08 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne