Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (1. 12. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel Leo a použil v nich celkem 727 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 3, znaky: 978)
3. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 320)
4. karlos (příspěvky: 2, znaky: 1 608)
5. frafont (příspěvky: 2, znaky: 1 279)

Celkem bylo včera napsáno 28 příspěveků, které obsahovaly 10 987 znaků.

903.jpg
loupák +445
Včera v 23:00:11

reakce na Amphicyoni: ,,To si vážně někteří myslíte, že je Říčka zdravotně úplně..." zobrazit příspěvekTo si vážně někteří myslíte, že je Říčka zdravotně úplně v pořádku a jako jediný z útočníků nenastupuje? Zase trochu s rozumem. *SALA* "

Já si to nemyslím, podle toho co vím má Říčka svalové zranění.

875.jpg
Amphicyoni +635
Včera v 22:22:01

To si vážně někteří myslíte, že je Říčka zdravotně úplně v pořádku a jako jediný z útočníků nenastupuje? Zase trochu s rozumem. *SALA*

otaznik4
spida0816 +16
Včera v 22:07:55

Dobrý večer všem Sparťanům,

Jsem jak to říct slušně, rozčarovaný z toho, jak se poslední dobou Sparta prezentuje. Jandač mi přijde, že si na střídačce začal hrát na sólo hlavního kouče a Hořavu zastiňuje a navíc to dělá pěkně na h... *KOSA* a nereaguje na situaci během zápasů a v přípravě na soupeře, jak by bylo třeba. Je to jak na houpačce, spíš na sestupné křivce a bojím se, že příchod Sobotky byl krokem vedle a jen to uškodilo. Nechápu pointu tří centrů v prvním útoku. Říčku bych vrátil, ten aspoň maká a Sobotka si to jen přišel odklouzat, bez vůle a nasazení, žádné emoce, srdce, nic. Nedělá to uvnitř týmu dobrotu. Machy nic moc, hlavně venku, obrana je slaboučka, dokud se nevrátí aspoň Jurčina s Pavelkou, tak se to asi nezlepší. Ten rozdíl mezi námi a Třincem, Libercem, Plzní je alarmující, všude jsme pomalejší, ve všech směrech. Nemáme ani potřebný respekt u soupeřů. Když to nejde, nepritvrdime, jsme jako baletky, jenom s techniky uspět nejde Útoky bych vrátil zpátky a Sobotkovi zamával. Klidně ať víc chytá Neužil, horší to být dozadu snad nemůže, Je potřeba hlavně zlepšit obranu, to je základ všeho. V Budějovicích vyhrát bude už povinnost, jinak bych začal zvonit na poplach být Hlinkou a Tonem a přemýšlel o personálních změnách (Jandač, Sobotka) nebo aspoň návratu k minulým pořádkům v sestavě. Rousek-Tomasek-Repik, Pech-Forman-Buchtele, Sukel-Horak-Kudrna, Dvořáček (Vitouch)-Ricka-Zikmund. Máme moc centrů, jeden defenzivní kvalitní brousek by byl třeba, ale to by nesměl na střídačce hrát na trenéra tragéd bez smyslu reagovat na průběh zápasu Pepek z Loděnice *CERTIK* *KOSA* *SILENY*

+2
674.jpg
marek17 +145
Včera v 21:55:03

Pokud padneme s Motorem a pak i s Brnem, viděl bych to na nějakou *** změnu.. Sobotka okamžitě ven a jandač s nim..

+2
5.png
Schaschek +1562
Včera v 21:01:44

Opět všude o krok pozadu, žádná snaha něco aspoň vyprovokovat, pobít se, když to nejde hokejově, žádná snaha o vyšší agresivitu v osobních soubojích, žalostný přesilovky, prostě nuda a šeď. Prohrát se může a stává se to a člověk prohru omluví. Co neomluví je horší nasazení než soupeř. Soupiska jako kráva a vypadá to, že hrajeme na 40% aby se nikdo zvlášť neunavil. Nechci samozřejmě nikomu křivdit, ale tohle prostě s tímhle kádrem hrát nemůžeme. Nemůžeme hrát na čtyři lajny techniků. Někdo musí dělat rozruch a černou práci. Sorry, ale stejný jako s Litvínovem. Bolí z toho oči. *** vole!

*** musí je to bolet!

+3
291.jpg
Bumbi +60
Včera v 20:33:20

Tak to já jsem od doby, co přišel Jandač naprosto v klidu, s tímhle tělocvikářem na lavičce totiž nic vyhrát nemůžeme, viz níže popsanej profesorkej hokej, tragický přesilovky, věčný prohazování útoků a můžeme pokračovat. Kdo tam furt drží Sobotku by mě taky zajímalo, Říčka dá za pět zápasu pět gólů, tak je po zásluze potrestán a odsunut do čtvrtý lajny, aby udělal místo Sobotkovi, kterej dvakrát nevypadá, že by mu tady šlo o něco jinýho než si trochu zabruslit a hlavně se nezranit.

V útoku máme celkem solidní přetlak, tři ***e centrů, tak přivedeme ještě úplně zbytečnýho Sobotku a Tomáška utopíme na křídle, ale že nám celkem solidně hoří obrana, v který máme samýho ofenzivního obránce, ale ten kdo je tam na bránění tak je buď zraněnej (Jurčina) nebo půlku zápasu prosedí na trestný (Piskáček, Němeček), to už se nějak moc neřeší. Z golmanů taky úplně odvařenej nejsem, Machy je schopnej zachytat tak maximálně doma a Neužil sice zatím dobrý, ale jít s touhle dvojicí do play-off mě nenaplňuje optimismem. Neuvirtha bych rád viděl na ledě, ale spíš už jsme ho brali jen jako asistenta trenéra brankářů, aby předával zkušenosti mladším kolegům.

+3
otaznik8
rad55 +180
Včera v 20:33:14

reakce na Leo: ,,Souhlasím. Vyhodit Sobotku. Vrátit zpět do sestavy Říčku. "

Hele, Dvořáček nevypadá na ledě tak pěkně, ale rozdíl mezi ním a Sobotkou je v tom, že nabruslí třikrát tolik a dokáže z ,,presu" získat pár puků, což jsem u Sobotky viděl během jeho působení jednou v oslabení. Vepředu ani jednou.

otaznik9
Leo -20
Včera v 20:23:42

reakce na karlos: ,,Když jsme vstřelili první gól, zaradoval jsem se *BRAVO* a..." zobrazit příspěvekKdyž jsme vstřelili první gól, zaradoval jsem se *BRAVO* a věřil, že bychom mohli odčinit tu srágoru s Litvínovem. Ale po dalších 3 minutách mi bylo jasné, že v tomto zápase nemůžeme uspět. V podstatě jsme se nedostali z pásma a Třinec nás vodil jak slepý koně. To se potvrdilo o několik málo minut.
Takhle nějak bych si představoval rozdíl ve hře mezi 3. a 12., ale ne mezi 1. a 3. *CERTIK* Asi bychom už měli přestat točit útoky, poděkovat Sobotkovi za jeho "výpomoc" *METAL* a věnovat se zase hokeji. Nejhorší je, že my ani pořádně nebráníme, ani pořádně neútočíme....Zdá se mi, že máme nacvičených pouze několik akcí, které nám vyspělí soupeři hravě přečtou a improvizace nám ani trenérům asi nic neříká. Já bych alespoň očekával, když už se nedaří hokejově, že to zjednodušíme, budeme se tlačit do brány a hlavně poctivě a zodpovědně bránit *KOSA* Blíží se polovina soutěže a tak je čas se probudit *NAPR**** "

Souhlasím. Vyhodit Sobotku. Vrátit zpět do sestavy Říčku.

+1
otaznik10
rad55 +180
Včera v 20:10:46

reakce na Leo: ,,Pořád ale věřím Toňákovi s Hlínou, že vědí co dělají,..." zobrazit příspěvekPořád ale věřím Toňákovi s Hlínou, že vědí co dělají, popřípadě že budou vědět jak s toho ven. :-U "

Měli by zkusit jak z toho dovnitř a dopředu, ne ven....

83.jpg
SpartaCorps +438
Včera v 20:08:11

reakce na Leo: ,,tak koho bychom ještě přivedli , aby jsme začali vyhrávat ???:-/ ..." zobrazit příspěvektak koho bychom ještě přivedli , aby jsme začali vyhrávat ??? :-/
sportrevue.isport.bl..."

srát na tyhle zbytečný články.....to radši kluky z první ligy než tohle, když se neví, kdy budou muset za oceán jak tu psal FF....

+1
otaznik12
rad55 +180
Včera v 20:07:22

Nerad píšu hned po zápase, ale tohle mi nedá.
Pokud drží Sobotku Hlína tak se houpe na židli docela nebezpečně. Jakože máme ,,papírově" silný tým, tak to jo, ale v tom případě si borci můžou nechat hokejky na střídačce a umlátit soupeře občankama.
Srovnat se soupeřem se umí třetí lajna a čtvrtá je aspoň živá, ale ta se ani nezahřeje, jinak je to nuda, zmar, pomalost, nesouhra a bez nápadu, bez síly.
Dneska Kalina u dvou gólů, Machymu bych nic nevyčítal. Plus netuším kdo namazal Růžičkovi.
Fakt to chce popřemýšlet a možná zvážit další působení trenérů!

+1
otaznik13
frafont +649
Včera v 19:56:12

Že podle části lidí máme nejlepší kádr v lize, to teda nevím, asi bych tak úplně nesouhlasil. Jako jo, útok podle jmen když ne nejlepší, tak v první trojce by byl určitě, ale v obraně to už taková sláva není, tu bych řadil někam na pátý, šestý místo (a to ještě za předpokladu, že je v plné palbě, při výpadku kvůli zranění, případně disciplinárních stopkách by to bylo ještě níž), gólmani Neužil sice umí, ale mezi 1. ligou (kterou doteď v podstatě celou dobu chytal) a extraligou je to dost velkej skok/rozdíl, Machy se třeba snaží, ale snad nezachytá dvakrát po sobě nějakej nadstandard, v pořadí za celou ligu by se mi nevešel snad ani do top 5. A trenéři - tady nás sráží dolů to, že ve funkci trenéra poskakuje Pepek Vyskoč od Loděnice *KOSA*

+1
otaznik14
karlos +367
Včera v 19:46:35

Když jsme vstřelili první gól, zaradoval jsem se *BRAVO* a věřil, že bychom mohli odčinit tu srágoru s Litvínovem. Ale po dalších 3 minutách mi bylo jasné, že v tomto zápase nemůžeme uspět. V podstatě jsme se nedostali z pásma a Třinec nás vodil jak slepý koně. To se potvrdilo o několik málo minut.
Takhle nějak bych si představoval rozdíl ve hře mezi 3. a 12., ale ne mezi 1. a 3. *CERTIK* Asi bychom už měli přestat točit útoky, poděkovat Sobotkovi za jeho "výpomoc" *METAL* a věnovat se zase hokeji. Nejhorší je, že my ani pořádně nebráníme, ani pořádně neútočíme....Zdá se mi, že máme nacvičených pouze několik akcí, které nám vyspělí soupeři hravě přečtou a improvizace nám ani trenérům asi nic neříká. Já bych alespoň očekával, když už se nedaří hokejově, že to zjednodušíme, budeme se tlačit do brány a hlavně poctivě a zodpovědně bránit *KOSA* Blíží se polovina soutěže a tak je čas se probudit *NAPR****

+1
903.jpg
loupák +445
Včera v 19:41:23

reakce na SpartaCorps: ,,Obrana jako by nebyla, sice dali dva goly, ale.... ani tu bitku..." zobrazit příspěvekObrana jako by nebyla, sice dali dva goly, ale.... ani tu bitku nevyvolaj...ale uz vidim, jak to ***i na fb hodej na Machyho..."

Romane, ale vždyť on nic nechytí. Obrana dneska strašná, to bez debaty, ale pak by tam měl gólman něco taky chytit a on v poslední době chytí možná v Holešovicích dvaadvacítku,ale jinak nic.

273.jpg
Gapin +1624
Včera v 19:37:21

Dneska to má zase Jandačův rukopis. Pořád stejný. Se to nezmění dokud na lavičce bude tenhle vřed.
Kdoví jak to vlastně koučujou, s Hořavou nebyl rozhovor ani nepamatuju. Když se něco děje na střídačce, tak do všeho kecá Jandač.
Už mě to ani nerozčiluje, protože vím, že změna je nemožná.
Můžem děkovat, že vlastně žádný playoff nebylo, protože ten by byl schopnej vypadnout i s Benátkama, kdyby se náhodou objevili v lize.

+3
otaznik17
Leo -20
Včera v 19:33:28

tak koho bychom ještě přivedli , aby jsme začali vyhrávat ??? :-/
sportrevue.isport.bl...

83.jpg
SpartaCorps +438
Včera v 18:51:49

Tomas Jandus dneska už dva góly za Prostějov...

+1
875.jpg
Amphicyoni +635
Včera v 18:49:40

reakce na Schaschek: ,,Ty vole z naší strany opět bída s nouzí. Ten rozdíl v..." zobrazit příspěvekTy vole z naší strany opět bída s nouzí. Ten rozdíl v přesilovkách je očividnej. "

Dřív byly přesilovky jen k ničemu, teď už jsou pro nás dokonce nebezpečné. *KOSA*

otaznik20
Leo -20
Včera v 18:49:33

Pořád ale věřím Toňákovi s Hlínou, že vědí co dělají, popřípadě že budou vědět jak s toho ven. :-U

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 3. prosince - 17:30
  37.png
  CEB (venku)
  Extraliga (24.kolo)
 • 6. prosince - 16:00
  13.png?1
  BRN (doma)
  Extraliga (25.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
2
4
5
7
8
9
10
12
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
29
31