Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
karlos +742
18.01.21 v 12:34

Včera jsem dal přednost hokeji před fotbalem. Viděl jsem tedy závěr a něco málo o přestávce. Měli jsme tam 3 nadějné průniky po pravé straně, z toho 2 od Vindheima byly velmi nadějné a myslím, že je řešil špatně, že se z toho dalo vytěžit víc. Bod z Ostravy asi není v této situaci velká ztráta, ale zráta 9 bodů na Slávii je už moc. Pravděpodobně další rok bez šance na titul.

+1
otaznik2
frafont +861
18.01.21 v 11:40

Krejčí starší ze včerejška zlomená očnice, jeho absence tutově v řádu týdnů. Takhle za chvíli budou muset do zápasu naskočit snad i trenéři a uklízečka a maskot *MIMO*

otaznik3
slajer +17
18.01.21 v 10:48

reakce na SpartaCorps: ,,z ostravy taky bod....tak to dopadlo dvoubodově.....  taky..." zobrazit příspěvekz ostravy taky bod....tak to dopadlo dvoubodově.....

taky mě to mrzí...ale aspoň to řezali.....ten faul na Řepíka mohl bejt potrestanej....ale tak ten bod je náš...

gol Jurčiny parádní....

to komentování moravce bylo fakt na přesdržku...a záruba to už fakt no comment..."

Musil ale dostal za loket na Řepíka 2+10 (jestli myslíš tenhle faul), tam se mělo vylučovat i za seknutí myslím Stránskýho nebo co to bylo za kreaturu na Pecha, toho muselo dost bolet podle jeho reakce. Bylo to u brány, to musel rozhodčí vidět! *CERTIK*

otaznik4
karlos +742
18.01.21 v 09:29

Tak já jednou pchválím Machovského a on hned předvede zákrok alá mávátko *MIMO* Naštěstí se Kacetl ukázal jako frajer a tak nám to vykompenzoval *METAL* Machovského minela přišla v nejhorší možný moment a tam se lámal chleba. Víc než bod už z toho pak podle mne nešel vydolovat. Musíme si uvědomit, že jsme hráli v podstatě na ledě lídra tabulky a tak se ten bod pro mě jeví jako vcelku dobrý. Nájezdy jsme určitě mohli zvládnout lépe, ale já bod beru *SALA* *SALA*

+2
otaznik5
Sepp +130
18.01.21 v 08:56

reakce na Poky: ,,První Kousalův test nebyl z moči. Byl to orientační test u..." zobrazit příspěvekPrvní Kousalův test nebyl z moči. Byl to orientační test u silnice, kde ho zastavili, takže ze slin."

A ačkoliv se tím PČR nechlubí, tak kdo se trošku orientuje v problematice, potvrdí vám, že při kontrolní kontrole není problém nalízat i to, co jste si nejen, že nikdy nevpravili do těla, ale ani jste kolem toho neprošli či se na to nikdy ani nepodívali. Sice to sem nepatří, ale i tak si dovolím dodat, že pokud by se vám něco takovýho stalo, VŽDY trvejte na odborném lékařském vyšetření - přijít o papíry kvůli rozmaru lakmusovýho papírku je drahej špás... :-!

+1
otaznik6
SHS
18.01.21 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (17. 1. 2021):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 1 896 znaků.

Další pořadí:
2. Schaschek (příspěvky: 4, znaky: 889)
3. Leo (příspěvky: 3, znaky: 730)
4. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 680)
5. paul68 (příspěvky: 3, znaky: 102)

Celkem bylo včera napsáno 26 příspěveků, které obsahovaly 6 513 znaků.

otaznik7
Poky +28
17.01.21 v 22:25

reakce na MartinMegadeth: ,,Budu na to zvědav. U Kousala jsem do teď nepobral jak mohl mít..." zobrazit příspěvekBudu na to zvědav. U Kousala jsem do teď nepobral jak mohl mít první test z moči pozitivní na kokain a ve druhý z krve mu vyšel negativní. Koks je něco co se z těla jen tak nevyloučí. *MIMO* "

První Kousalův test nebyl z moči. Byl to orientační test u silnice, kde ho zastavili, takže ze slin.

+1
otaznik8
Sepp +130
17.01.21 v 20:47

No mně se začíná nelíbit ta neschopnost urvat zápas na svou stranu v prodloužení/ nájezdech. Asi jsem zmlsanej tou loňskou skvostnou bilancí, ale tohle je opačnej extrém. Dneska mi v prodl. přišlo, že taháme nohy z medu, nebylo tam nic překvapivýho, snad jen jednou 2 na 1. Sice v PO se nehraje 3 na 3 a herní systém tak bude úplně jinej, ale jde taky o sebevědomí a víru, že ten zápas lze vůbec ještě získat pro sebe. No a nájezdy, to je bolest. Žádná kreativita, překvapení, nic. Přijde mi,že Sparta dlouhodobě jezdí nájezdy tak nějak "na jistotu", hlavně, aby se trenér nezlobil, že hráč udělal nějakou "blbinu", ze který, když ten gól nedá, tak ho trenér ještě zjebe. Ale takhle se jezdilo před 10 lety naposled, dneska už si prostě hráči dovolí daleko víc a nese to i svoje ovoce. Růžička si v pravej moment přibrzdil a nechal Matěje zacouvat až do kasy a pak vymet mu víko. A ten Kanaďan to taky udělal dobře. To u našich hráčů dlouhodobě postrádám, tuhle kreativitu. A u nároďáku, taky, btw...

+2
83.jpg
SpartaCorps +675
17.01.21 v 20:36

z ostravy taky bod....tak to dopadlo dvoubodově.....

taky mě to mrzí...ale aspoň to řezali.....ten faul na Řepíka mohl bejt potrestanej....ale tak ten bod je náš...

gol Jurčiny parádní....

to komentování moravce bylo fakt na přesdržku...a záruba to už fakt no comment...

674.jpg
marek17 +208
17.01.21 v 20:10

Tak je to aspoň bod, po tom průběhu 1:3 a 2:4 je to ještě super, ale je škoda že nám nájezdy vůbec nejdou. Já když vidím ty nesympatický Poláky v čele s Varaďou a do toho ta krysa Vrána jsem akorát nasranej, že nemáme výhru.

+4
5.png
Schaschek +2233
17.01.21 v 20:08

Co už, bod asi dobrej. V Třinci se vždycky hraje blbě.

+1
5.png
Schaschek +2233
17.01.21 v 20:01

reakce na Leo: ,,Spolukomentovaní v podání Davida Moravce mi přijde teda dost mimo...." zobrazit příspěvekSpolukomentovaní v podání Davida Moravce mi přijde teda dost mimo. Jde tam jednoznačně poznat že ten člověk není nestranný, a to nehází dobré světlo na ČT Sport jakého si najímají " odborníky" *FUCKU* "

Ta třinecká náklonnost z něj čiší úplně.

+2
otaznik13
Leo +46
17.01.21 v 19:48

Spolukomentovaní v podání Davida Moravce mi přijde teda dost mimo. Jde tam jednoznačně poznat že ten člověk není nestranný, a to nehází dobré světlo na ČT Sport jakého si najímají " odborníky" *FUCKU*

+2
otaznik14
paul68 +184
17.01.21 v 19:29

*gól roku*

+1
otaznik15
paul68 +184
17.01.21 v 19:28

Jurčina - gó roku :-D :-D . Tvl my prasíme, to je hrůza :-!

otaznik16
Leo +46
17.01.21 v 19:08

Košťálkovi by neuškodilo na pár zápasu posadit na tribunu, hraje hrozně.

otaznik17
rad55 +445
17.01.21 v 19:05

A ještě Pech nevypadal dobře na konci třetiny...
První lajna je utahaná...
Snad to nějak umlátíme, jde o šest bodů *SALA*

otaznik18
Leo +46
17.01.21 v 18:58

My si ale nezasloužíme vést, zatím prostě lepší nejsme. Vůbec si nevytváříme tlak který by vedl k brankovým příležitostem. Nehrajeme špatně, ale přijde mi že hrajeme údržbu, jen to co potřebujeme. A navíc je posadime na koně vlastníma fatálníma chybama.
Co mi vadí, tak je že si nedokážeme vynutit přesilovku. Trochu se i trápí Roman Horák, už delší dobu bych řekl.

otaznik19
DAPDO +33
17.01.21 v 18:48

Klasika...4 zápasy odchytaný skvěle a pak zase z ničeho nic tohle. Přitom dneska chytá jinak dobře.

83.jpg
SpartaCorps +675
17.01.21 v 18:43

vole....takovej blbej gól....ach jo....to měl sakra podržet, hlavně zůstat v bráně...ale kde byla obrana zase..... *MIMO* *MIMO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 21. ledna - 17:30
    17.png
    ZLN (venku)
    Extraliga (44.kolo)
  • 23. ledna - 16:00
    14.png
    KLA (doma)