Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
slajer -4
11.11.20 v 11:06

Karabec zraněný! *MIMO*

otaznik2
kvcr +280
11.11.20 v 08:49

Na zápase se Zlínem mě hodně potěšila jedna věc : všech pět gólů padlo z první po cílených přihrávkách a dokonce finální přiťuknutí Sukeľa a Pavelky byla jednodotyková. Kašík je sakra rychlý, ale v těchhle situacích tam byl za kužel. Je jasné, že až se týmy dostanou víc do formy, bude to těžší, ale je to podle mě správná cesta. Když dokážeme vyhrávat i bez domlácených gólů, šťastných odrazů a náhoďáků na čtyři inkasované góly, pak ta zmíněná skupina gólů (které jsou taky důležité, jen jsou více závislé na náhodě a štěstí) bude jako vítaná nadstavba nad vypracovanými góly. A na takovouhle ofenzívu se opravdu dobře dívá.

+1
otaznik3
SHS
11.11.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 11. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 4 224 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 1, znaky: 848)
3. Amphicyoni (příspěvky: 1, znaky: 305)
4. Mandor (příspěvky: 1, znaky: 255)
5. frafont (příspěvky: 1, znaky: 69)

Celkem bylo včera napsáno 8 příspěveků, které obsahovaly 5 701 znaků.

386.jpg
Mandor +251
10.11.20 v 20:55

www.ruik.cz/mihailo-...

Moc zajímavý rozhovor. Vřele doporučuji nemít u sebe nic střelného a ostrého.

+1
otaznik5
frafont +823
10.11.20 v 20:15

Futsalová repre na penalty postoupila na MS přes Chorvatsko *BRAVO*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2260
10.11.20 v 18:02

reakce na MichalM: ,,Já bydlel svých prvních 35 let na Žižkově, takže zážitky s..." zobrazit příspěvekJá bydlel svých prvních 35 let na Žižkově, takže zážitky s "etnikem" mam samozřejmě taky, vesměs ty nepříjemné, i když jich nebylo myslím nějak extra moc. Takže jsem v té výpovědi RP také leccos poznal..........."

O Žižkovu vím, že to bývala svérázná čtvrť, ale jak to tam konkrétně vypadalo nejen s dotyčným etnikem to netuším. Sám jsem na Žižkov začal jezdit víc až v době střední školy, když Viktorka hrávala druhou a potom i první ligu, a kamarády jsem tam jako dítě neměl. Z dob střední školy si vybavuji, že jsem jich tam vídával poměrně dost. Kamarády jsem v měl v Karlíně a tam to byla síla nejen v osmdesátkách, ale ještě celé devadesátky. Kamarád měl kancelář na začátku ulice Pernerova a to byl veliký hnus: etnikum, feťáci a spousta jiných laskomin. Až povodně před osmnácti lety Karlín včetně této ulice poněkud propláchly. *KOSA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2260
10.11.20 v 17:55

Čelůstka bude léčit zranění a Pavelka měl pozitivní test na Covid-19, tudíž z reprezentace vypadl také. Národní tým by tentokráte Spartě škodit snad neměl. Uškodil už dost během letošního podzimu. Vzpomínám si, že před minulým srazem měl jeden z mazánků pozitivní test a tím pádem poslali domů všechny mazánky. Jsem zvědav jestli podržnotes Šilhavý bude měřit stejným metrem i Sparťanům. Teoreticky by se měl vrátit na Letnou i Dočkal, i když ten si Covid-19 uhnal při minulém reprezentačním srazu. Kdyby byla jistota, že nepromořený jedinec nemůže zafungovat jako přenašeč na ty nepromořené, tak bych mu reprezentaci klidně přál, jelikož mu může pomoct k nalezení ztracené pohody. *FRAJER*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2260
10.11.20 v 17:49

Vyzdvihl bych včerejší tříbodové vítězství ještě v kontextu dvou statistických zajímavostí. Vyhrát za tři body ve Zlíně, když se prohrávalo o dva góly (a to dokonce dvakrát) a když se čtyřikrát inkasovalo, to se povede málokdy. Aspoň Spartě rozhodně. Zlín až na nějaké krátkodobé výjimky je dobrých patnáct let pověstný, že doma umí vyhrávat na málo vstřelených branek. Schválně jsem pátral kdy naposledy Sparta ve Zlíně vyhrála i přes čtyři obdržené branky: je to skoro na den přesně patnáct let, 6/11/2005 vyhrála 5:4 v prodloužení. V lednu téhož roku si ze Zlína Sparta přivezla bod za remízu 4:4. A dohledal jsem i utkání ve Zlíně, kdy dokázala Sparta smazat dvougólové vedení a vyhrát. To se stalo 19/10/2002, tedy před víc než osmnácti roky. Sparta ve 27. minutě prohrávala 0:2, ale dokázala utkání obrátit a vyhrát 3:2 v prodloužení. Zápas to byl zajímavý i kvůli tomu, že vyrovnávající branku stejně jako rozhodující gól v prodloužení vstřelil Ferry Ptáček a ten určitě dvougólových zápasů za svoji předlouhou kariéru zrovna moc neodehrál. *HAHA*

892.jpg
MartinMegadeth +2260
10.11.20 v 17:40

Dobré odpoledne, tři body ze Zlína potěší vždycky. Měsíc se nehrálo, nelze čekat zázraky na počkání a nemožné během pár dní. Rozehrávat se po měsíci, některé týmy pauzu měly ještě delší, to je skoro jak začínat sezónu nanovo. Co mě nejvíc těší, že se snad Sparta střelecky probudila: před přerušením extraligy 19 branek v 7 zápasech a teď 13 gólů ve 2 utkáních! *BRAVO* Snad začne mančaft potvrzovat ofenzívní sílu co v kádru dříme. Co se mi nelíbilo byly zbytečná vyloučení. Němeček šel ven se soupeřem, ale zbytek faulů byl z mého pohledu zbytečný. Na Sukela jsem hodně velkou pifku, když předvedl dvě minuty před koncem takovou nedisciplinovanost za stavu 5:4 a v zápase, kdy do té doby vyloučení na straně Sparty znamenalo vždy inkasovaný gól. Naštěstí jeho vyloučení tým ustál. Ovšem hra ve čtyřech do té doby byla tragická. I když Zlín doma v přesilovkách bez ohledu na složení kádru nebezpečný bývá, tak mi přišlo jako by se v Dobříši této herní variantě Jandač s Hořavou opomenuli zabývat. Snad to byla včera jen shoda okolností. Machovský včera za stavu 4:4 vytasil výborný a pravděpodobně klíčový zákrok zápasu, ale venku mi připadá mnohem méně jistý než v domácích zápasech. Dost by mě zajímalo proč to tak je: v domácích utkáních zatím působil jako skála. *POSILOVNA*

+1
875.jpg
Amphicyoni +805
10.11.20 v 11:12

reakce na karlos: ,,Včera mi to chvílemi připomínalo hru na rybníku. Bylo tam z obou..." zobrazit příspěvekVčera mi to chvílemi připomínalo hru na rybníku. Bylo tam z obou stran hodně nepřesností, puky přeskakovaly hokejky...zkrátka byla vidět na obou týmech nerozehranost. Myslím, že nám v tomhle zápase pomohlo, že se hraje bez diváků. Před plnou halou by nás asi domácí nenechali tak rychle vyrovnat. Je vidět, že máme velkou sílu dopředu, ale také velké mezery vzadu. Zdá se mi, že Machovský nějak nemůže chytit formu. I když je pravda, že za stavu 4:4, tam předvedl výborný zákrok. Ale na druhou stranu minimálně 1 z těch 4 gólů se chytat dal. Každopádně nám patří druhé místo a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Důležité je, aby už estébáci, plukovníci a další zmetci soutěže opět nezastavili a všichni se dostali do nějakého rozumného zápasového a tréninkového rytmu."

Tak rozhovor s Hořavou dal jasnou odpověď, jak se mu to pozdávalo. *HAHA* Myslím, že hned celou cestu do Prahy do nich hustil, co všechno se mu nelíbilo. Pak možná utrousil pochvalu, že se tedy vyhrálo, aby ne neřeklo. A teď už se pracuje na zlepšení a nikdo není na hrušce. *THUMBSUP*

+1
otaznik11
karlos +620
10.11.20 v 07:25

Včera mi to chvílemi připomínalo hru na rybníku. Bylo tam z obou stran hodně nepřesností, puky přeskakovaly hokejky...zkrátka byla vidět na obou týmech nerozehranost. Myslím, že nám v tomhle zápase pomohlo, že se hraje bez diváků. Před plnou halou by nás asi domácí nenechali tak rychle vyrovnat. Je vidět, že máme velkou sílu dopředu, ale také velké mezery vzadu. Zdá se mi, že Machovský nějak nemůže chytit formu. I když je pravda, že za stavu 4:4, tam předvedl výborný zákrok. Ale na druhou stranu minimálně 1 z těch 4 gólů se chytat dal. Každopádně nám patří druhé místo a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Důležité je, aby už estébáci, plukovníci a další zmetci soutěže opět nezastavili a všichni se dostali do nějakého rozumného zápasového a tréninkového rytmu.

+1
otaznik12
SHS
10.11.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 11. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 488 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 1, znaky: 1 433)
3. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 288)
4. MichalM (příspěvky: 1, znaky: 254)
5. Medvěd (příspěvky: 1, znaky: 152)

Celkem bylo včera napsáno 10 příspěveků, které obsahovaly 7 795 znaků.

otaznik13
MichalM +159
09.11.20 v 20:48

reakce na MartinMegadeth: ,,Chodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a..." zobrazit příspěvekChodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a novou nedostal, ukázala se tady snad jen jednou. Mě dost zaujalo i líčení jeho dětství s častými rvačkami s příslušníky jistého etnika: já jsem sice vyrůstal v Praze, ale ve čtvrti, kde jich bylo po čertech hodně, takže jsme se taky rvali jako koně. Moc se mi líbilo jak to napsal a popsal, protože tak přesně to bylo. I ten pořádek v domech co zmiňuje sedí: takových baráků si v okolí z dětství vybavuji řadu. My naštěstí bydleli na kopci a do podobných domů jsme jako kluci jen podnikali dobrodružné výpravy. Dokud se nerozjela stavba strahovského tunelu a náš zájem se nepřesunul právě na staveniště. Tam si vyrazit bylo mnohem dobrodružnější než do chátrajících baráků mezi odpadky. *KSICHT* "

Já bydlel svých prvních 35 let na Žižkově, takže zážitky s "etnikem" mam samozřejmě taky, vesměs ty nepříjemné, i když jich nebylo myslím nějak extra moc. Takže jsem v té výpovědi RP také leccos poznal...........

+1
83.jpg
SpartaCorps +619
09.11.20 v 20:44

Je dobře že kluci vyhráli, je tak dál...

Jinak:

www.hokej.cz/otresen...

Takhle to má vypadat....po útoku hned odveta....

571.png
Medvěd +336
09.11.20 v 17:29

Jako dobrý nakonec, ale má ten Sukel něco v hlavě?
Dvě minuty do konce, vedeme o gól, z přesilovek už jsme inkasovali a on udělá tohle...

+1
875.jpg
Amphicyoni +805
09.11.20 v 17:27

Dneska bude ve Zlíně kyselo, krásná práce! HCS!!! *BRAVO* *SALA* Minule 7 gólů, dnes 6, konečně to docela padá.

+1
otaznik17
frafont +823
09.11.20 v 16:25

Dneska by se to snad rovnou mohlo hrát bez brankářů :-D

892.jpg
MartinMegadeth +2260
09.11.20 v 12:52

reakce na MichalM: ,,No, to jsem docela koukal, když jsem to četl. Vzdycky mi přišel na..." zobrazit příspěvekNo, to jsem docela koukal, když jsem to četl. Vzdycky mi přišel na ledě jako taková "rybí krev", už chápu proč. Mimichodem, ta jeho máma sem dost chodila na diskuzi, nepletu-li se.........."

Chodila dokud hrál ve Spartě. Jak mu skončila poslední smlouva a novou nedostal, ukázala se tady snad jen jednou. Mě dost zaujalo i líčení jeho dětství s častými rvačkami s příslušníky jistého etnika: já jsem sice vyrůstal v Praze, ale ve čtvrti, kde jich bylo po čertech hodně, takže jsme se taky rvali jako koně. Moc se mi líbilo jak to napsal a popsal, protože tak přesně to bylo. I ten pořádek v domech co zmiňuje sedí: takových baráků si v okolí z dětství vybavuji řadu. My naštěstí bydleli na kopci a do podobných domů jsme jako kluci jen podnikali dobrodružné výpravy. Dokud se nerozjela stavba strahovského tunelu a náš zájem se nepřesunul právě na staveniště. Tam si vyrazit bylo mnohem dobrodružnější než do chátrajících baráků mezi odpadky. *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +2260
09.11.20 v 12:49

reakce na Mandor: ,,Teda to je drsná výpověď. Toho chlapa asi opravdu moc věcí..." zobrazit příspěvekTeda to je drsná výpověď. Toho chlapa asi opravdu moc věcí nepolozi. "

Aspoň měl štěstí v neštěstí v tom, že když se to stalo, byl jinde: u svého otce a neviděl to celé na vlastní oči. V tenisovém klubu máme chlapíka, o dvacet let staršího než jsem já, který jako dítě viděl jak se jeho prarodiče začali hádat a hádka skončila tak, že děda babičku umlátil kladivem nebo sekyrou. Dlouhé roky jsem to o něm ani nevěděl. Když slavil šedesátku, nějak na to přišla řeč. A to říkal, že ho to pořád ještě budí ze sna, ačkoliv se to celé stalo před víc než půlstoletím. Takový prožitek to snad z paměti vymazat vůbec nejde. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +2260
09.11.20 v 12:41

Domácí zápasy hokejové Sparty proti Pardubicím byly v posledních sezónách všelijaké, některé i hodně mizerné. Pořádný kotel jim Sparta dala naposledy na konci základní části na jaře 2016, kdy následně ve vyřazovacích bojích prošla až do finále. Bylo fajn, že jim předevčírem po delší době připomněla kdo je v Libni pánem. *METAL* Po první ospalé třetině to rozhodně nevypadalo na velkou nadílku, ale v prostřední části hry se Sparta rozjela k výkonu, který se musel líbit. Aspoň mě se líbil. Konečně se povedlo nastřílet víc gólů, před přerušením extraligy byly maximem tři kousky v utkání a průměr nastřílených branek na zápas byl někde kolem 2,7. Pro mě další příjemnou zprávou byl návrat uzdravených obránců na led, kromě Jurčiny se dokázali dát ostatní dohromady. *OK* Nakonec škoda jediné inkasované branky, jelikož Machovský mohl vychytal třetí domácí nulu za sebou. Líto mi je Míry Formana, že vypadl z Pecháčkovo útoku, ale musím uznat, že Kudrna k Pechovi a Buchtelem zapadl skvěle a celý útok v sobotu šlapal luxusně. Pohled na prázdnou halu byl smutný, ale Pán Bůh zaplať, že se konečně začalo hrát, byť bez diváků. Já jsem měl absťák po hokeji takový, že jsem v bedně koukal večer i na větší část zápasu Třince s Brnem. A zjevně měl absťák i Záruba, když ČT SPORT (i když Sparta dnes hraje na O2 TV) chystá na dnešek i na středu přímý přenos dvou extraligových zápasů za sebou. *SILENY*

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 29. října - 17:00
    19.png
    TRI (venku)
    Extraliga (19.kolo)
  • 31. října - 16:30
    16.png