Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
SHS
14.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (13. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (2) napsal uživatel SpartaCorps a použil v nich celkem 140 znaků.

Další pořadí:
2. Sparťan777 (příspěvky: 1, znaky: 301)
3. frafont (příspěvky: 1, znaky: 77)

Celkem byly včera napsány 4 příspěveky, které obsahovaly 518 znaků.

otaznik2
Sparťan777 +69
13.09.20 v 23:39

Zdravím vás Sparťani!!
Dnešní pohled na tabulku mě docela potěšil, po dlouhé době opět na prvním místě, to je super *SALA* Jinak se těším na první zápas v O2 Aréně proti Zlínu a doufám, že se nás tam hodně sejde a poženeme naši Spartu za vítězstvím. *THISISSPARTA*

+1
83.jpg
SpartaCorps +592
13.09.20 v 20:45

reakce na SpartaCorps: ,,k tomu U19 zničila sigmu 6:0, holky celkově 17:1, florbal bod z..." zobrazit příspěvekk tomu U19 zničila sigmu 6:0, holky celkově 17:1, florbal bod z chrudimi, no jen tak dál...
*SALA* "

oprava, futsal bod z chrudimi...

83.jpg
SpartaCorps +592
13.09.20 v 20:44

reakce na frafont: ,,ACS áčko plus ACS béčko rovná se celkové skóre 15:2, to by..." zobrazit příspěvekACS áčko plus ACS béčko rovná se celkové skóre 15:2, to by šlo *SALA* "

k tomu U19 zničila sigmu 6:0, holky celkově 17:1, florbal bod z chrudimi, no jen tak dál...
*SALA*

otaznik5
frafont +801
13.09.20 v 18:23

ACS áčko plus ACS béčko rovná se celkové skóre 15:2, to by šlo *SALA*

+2
otaznik6
SHS
13.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (12. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel SpartaCorps a použil v nich celkem 240 znaků.

Další pořadí:
2. marek17 (příspěvky: 1, znaky: 96)

Celkem byly včera napsány 2 příspěveky, které obsahovaly 336 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +592
12.09.20 v 15:57

sport.aktualne.cz/fo...

Rozhovor s Bomberem

+1
674.jpg
marek17 +188
12.09.20 v 00:52

Nevíte kdy budou oficiálně představené dresy na koro-sezonu ? Jsem zvědavý na tu černou.

otaznik9
SHS
12.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (11. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 2 195 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 1, znaky: 241)

Celkem byly včera napsány 4 příspěveky, které obsahovaly 2 436 znaků.

otaznik10
frafont +801
11.09.20 v 19:41

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, díky za připomenutí. Úplně se mi vykouřilo z hlavy, že..." zobrazit příspěvekKolego, díky za připomenutí. Úplně se mi vykouřilo z hlavy, že bylo rozlosováno i druhé kolo a svého potenciálního dalšího soupeře v Lize Mistrů už Sparta zná. Tedy respektive ví z jaké dvojice by vzešel. Na cestě do Německa ke dvěma zápasům by byla hlavní výhoda, že by klub vyšla za mnohem méně peněz než další výlet do Skandinávie. Jsem zvědav jestli vedení soutěže nebo národní svazy klubům co budou muset cestovat na dva zápasy ven, aniž by měly možnost si přijít na nějaký zisk ze vstupného, nějakým způsobem vykompenzují sportovně i finančně krajně nevýhodný los, pakliže se Liga Mistrů vůbec rozehraje. Je to pech: mohla to být krásná sezóna s návratem po letech do Ligy Mistrů a na Spenglerův pohár. A bude z toho všeho možná veliké howno. S tím, že by se uspořádal v Davosu Spenger cup už spíš nepočítám. *NE* *NE* *NE* "

Ono to myslím je tak, že jenom první kolo playoff CHL se rozhodí do dvojic a potom dál už je ten pavouk jasně danej (možná se pletu, jak jsme tam nebyli my, tak jsem moc nesledoval, kdo na koho v jednotlivých kolech vyřazka šel).

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2208
11.09.20 v 17:10

reakce na frafont: ,,Co jsem koukal, tak ve 2. kole by se snad šlo na postupujícího z..." zobrazit příspěvekCo jsem koukal, tak ve 2. kole by se snad šlo na postupujícího z dvojice Mnichov - Ilves Tampere, Mnichov byl v Německu před koronakoncem první (tj. hrálo by se z logiky věci tam), Ilves 4. místo ve Finsku, to by se mohlo hrát u nás. Je to ovšem předčasné, pořád ještě může dojít k tomu, že se hrát nebude vůbec."

Kolego, díky za připomenutí. Úplně se mi vykouřilo z hlavy, že bylo rozlosováno i druhé kolo a svého potenciálního dalšího soupeře v Lize Mistrů už Sparta zná. Tedy respektive ví z jaké dvojice by vzešel. Na cestě do Německa ke dvěma zápasům by byla hlavní výhoda, že by klub vyšla za mnohem méně peněz než další výlet do Skandinávie. Jsem zvědav jestli vedení soutěže nebo národní svazy klubům co budou muset cestovat na dva zápasy ven, aniž by měly možnost si přijít na nějaký zisk ze vstupného, nějakým způsobem vykompenzují sportovně i finančně krajně nevýhodný los, pakliže se Liga Mistrů vůbec rozehraje. Je to pech: mohla to být krásná sezóna s návratem po letech do Ligy Mistrů a na Spenglerův pohár. A bude z toho všeho možná veliké howno. S tím, že by se uspořádal v Davosu Spenger cup už spíš nepočítám. *NE* *NE* *NE*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +2208
11.09.20 v 17:08

reakce na frafont: ,,https://www.hokej.cz/start-telh-schvalen-jaka-jsou-pravidla-pro-odloze..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/start-t...
Tak v těch koronapravidlech aby se čert vyznal. Ty bodové průměry a další pro určení pořadí se mi teda moc nelíbí - pokud se stačí odehrát aspoň základní část (když ne celá, tak aspoň všichni plus minus stejně zápasů), tak vzít pořadí po ní."

Souhlasím, že ta pravidla úplně přehledná nejsou, ale kvituji, že nějaká pro případ nedohrání základní části stanovena byla. Nechtěl jsem se dočkat stavu, že se situace zhorší, kluby budou v karanténě, zápasy se začnou odkládat do té míry, že bude těžko pravděpodobné, aby byly všechny dohrány, a teprve pak se začne hledat řešení. To by si většina klubů krátkozrace hájila vlastní zájmy jako jsme viděli v debatě o (ne)sestupu. Když nebudou mít kluby odehrán stejný počet zápasů, pak se musí sáhnout k jinému kritérii než je počet získaných bodů. Je to celé hodně kostrbaté, ale je otázkou jak to šlo vymyslet líp. Co se mi teda nelíbí jsou podle všeho okamžité kontumace zápasů play-off, pakliže jeden ze soupeřů bude v karanténě. *MIMO*

892.jpg
MartinMegadeth +2208
11.09.20 v 17:07

Gratulace Juldovi a trenérovi Kotalovi k ocenění v anketě hráč/trenér měsíce. *BRAVO* Doufám, že i bez Štětiny se fotbalová Sparta v neděli pochlapí v Karviné. Někdo z úřednického aparátu na Letné měl mít pozitivní test na Covid-19, ale jelikož nepřichází do kontaktu s týmem, tak by neměl být problém. *OK*
www.idnes.cz/fotbal/...

+1
otaznik14
SHS
11.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 381 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 1, znaky: 296)
3. Jacob. (příspěvky: 1, znaky: 120)

Celkem byly včera napsány 3 příspěveky, které obsahovaly 797 znaků.

otaznik15
frafont +801
10.09.20 v 21:55

www.hokej.cz/start-t...
Tak v těch koronapravidlech aby se čert vyznal. Ty bodové průměry a další pro určení pořadí se mi teda moc nelíbí - pokud se stačí odehrát aspoň základní část (když ne celá, tak aspoň všichni plus minus stejně zápasů), tak vzít pořadí po ní.

83.jpg
SpartaCorps +592
10.09.20 v 20:50

isport.blesk.cz/clan...

zejtra bude ve Sport Magazínu kromě rozhovou s Ondrou Palátem příběh Václava Maška

+1
otaznik17
Jacob. +14
10.09.20 v 19:34

Ahoj spartani, nevíte kdy půjde e shop ? Na fb jsem četl že nemá fungovat do 1.9 *VYHLIZI*
Díky *THX* *SALA*

otaznik18
SHS
10.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (9. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (1) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 317 znaků.
Celkem byl včera napsán 1 příspěvek, který obsahoval 317 znaků.

otaznik19
frafont +801
09.09.20 v 19:00

www.hcsparta.cz/clan...
Sice pakárna s těma opatřeníma, ale aspoň že se na ten hokej bude moct (pokud teda Babišóni a spol. nerozhodnou na poslední chvíli jinak).

+2
otaznik20
SHS
09.09.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (8. 9. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 6 160 znaků.

Další pořadí:
2. frafont (příspěvky: 2, znaky: 624)
3. Ex1tus (příspěvky: 1, znaky: 272)

Celkem bylo včera napsáno 6 příspěveků, které obsahovaly 7 056 znaků.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 28. září - 18:30
    12.png
    VIT (doma)
    Extraliga (9.kolo)
  • 1. října - 17:30
    37.png
    CEB (venku)