Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
892.jpg
MartinMegadeth +3056
11.04.22 v 17:33

Fotbalová Sparta v Teplicích po značně zlepšeném výkonu ve druhé půli vyhrála s přehledem. Slávie dle mého názoru šlápla na titul a už se o něj nenechá připravit, ale Plzeň by hratelná být ještě mohla. Poslední tři zápasy uhrála tři remízy. Možná mazánkům lehce dochází dech a třeba je už konečně opustilo štěstí s těmi věčnými upachtěnými výhrami o gól za dietní fotbal. Kdybychom dokázali do konce základní části porazit Slovácko a vyhrát v Olomouci, mohli bychom na Plzeň zatlačit. Samozřejmě by to potřebovalo v nadstavbě konečně vyhrát v Plzni. *KOSA* Vypadá, že Čvančara posilou bude. Střelecky se chytil relativně rychle a góly dává. Když už Rosický přes zimu přivedl celého jednoho hráče, aspoň do něj se snad trefil. Velkou radost mám z Vitíka: roste zápas od zápasu. Vrba se musel chytnout za rypák, že ho většinu podzimu ignoroval. Opět nepřestávám žasnout na čem se v roce 2022 může hrát kapr liga. Po Liberci a Jablonci terén v Teplicích opět příšerný. *LEBKA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +3056
11.04.22 v 17:29

Dobré odpoledne, ze zápasu Sparty v Budějovicích ve mně převládá spíše zklamání. Z hlediska výsledku spokojený samozřejmě jsem. Nečekal jsem, že by Motor neuhrál ani zápas. Série se vrátila do Prahy za stavu 3:1 pro nás, to je velice dobré. Nicméně herně to nebyla žádná hitparáda a po pravdě moc nechybělo, aby Motor doma sérii vyrovnal. Nebýt Gulašova těžko pochopitelného zkratu, těžko bychom ve čtvrtek zápas obrátili a vyhráli. Otázkou samozřejmě je kdybychom ve čtvrtek prohráli, co bychom předvedli a jak by vypadal páteční duel. Ale řešit co by kdyby nechci. V pátek jsme toho moc nepředvedli. Je fajn, že míváme větší část utkání herní převahu a že soupeře přestřílíme, ale Motor v porovnání s námi působí zabejčenějším a odhodlanějším dojmem nebo jak to přesně napsat. Hlavně v pátek mi přišlo, že prostě chtěl vyhrát víc než my. Z toho je třeba si vzít pro dnešek poučení. Jen profesorským hokejem do finále nepostoupíme. V té zaťatosti a odhodlanosti se musíme Motoru vyrovnat, abychom vyhráli. Samozřejmě musíme i zlepšit koncovku. Hrachovina je třída, ale někdy žasnu co jsme schopni nedat. A obávám se, že by výsledek byl podobný i kdyby měl Motor v kase pytel brambor. Doufám, že to dnes vezmeme za správný konec a urveme potřebný čtvrtý bod semifinálové série, abychom se po dlouhých letech čekání mohli těšit na finále. Mně je Gulaš u zadní brady. Nestojím o žádné excesy. Mám jediné přání: abychom dnes vyhráli a tím ukončili semifinále. *METAL* *METAL* *METAL*

+2
83.jpg
SpartaCorps +907
11.04.22 v 17:22

Šmerha by mě mrzel hodně….

Jinak už v kotli, tvl, dneska to už musíme ukončit….

+1
273.jpg
Gapin +2283
11.04.22 v 16:49

reakce na rad55: ,,To mi přijde docela úsměvné, nakupuje ve velkém a až nakonec..." zobrazit příspěvekTo mi přijde docela úsměvné, nakupuje ve velkém a až nakonec bude shánět trenéra *THUMBSUP* oni to pak na někoho hoděj.
Aby si tak ještě koupili Pepu... *HAHA* "

Klidně. Zabalit v dárkovým balení, klidně tam přijdu uvázat mašli.

+1
otaznik5
rad55 +633
11.04.22 v 16:47

reakce na Patriot: ,,*** pardubickej už staví dream tým. Od nás Dvořák, z Třince..." zobrazit příspěvek*** pardubickej už staví dream tým. Od nás Dvořák, z Třince Musil, z Plzně Čerešňák, ten přeplatí celou ligu."

To mi přijde docela úsměvné, nakupuje ve velkém a až nakonec bude shánět trenéra *THUMBSUP* oni to pak na někoho hoděj.
Aby si tak ještě koupili Pepu... *HAHA*

5.png
Schaschek +2934
11.04.22 v 16:12

Pokud si necháme ujít Šmerhu, tak jsme idioti. Ten hráč je objevem sezóny a takový hráč tu dlouho chyběl. Tyhle provokatéři jsou strašně důležití, protože se dokážou dostat soupeřovi pod kůži.

+3
1362.jpg
Hanzi88 +185
11.04.22 v 15:05

reakce na Gapin: ,,No tak kvůli Machovskýmu asi slzu neukápnu."

Jo no, já taky ne, ale kvůli Hudymu jo. Podepsat!

+1
otaznik8
Poky +45
11.04.22 v 14:59

reakce na Hrdy22: ,,Tak to už jsme taky zažili a úspěch z toho nebyl. Myslím, že..." zobrazit příspěvekTak to už jsme taky zažili a úspěch z toho nebyl. Myslím, že dopadnou stejně. Ono moc hvězd v jednom týmu se asi opravdu nesnese. "

Zrovna Dvořák není hvězda. Ten je dělník. A bude dělník i tam.
Přetahování o první přesilovku mezi Čerešňákem a tamním starousedlíkem *HAHA* Košťálkem by mohlo vtipné, to ano.
Mám však pocit, že tamní zbohatlík pochopil, že s klátivým měkkým Mikušem úspěch neudělá ani omylem. Škoda, že už na to přišel.

273.jpg
Gapin +2283
11.04.22 v 14:56

reakce na Kimi R.: ,,Mě nejvíc ser* to, že by měl odejít ten Šmerha do Bolky."

Tohle mi sere taky. Když nad tím člověk přemejšlí, tak logicky z toho vychází,že je to blbost. Leda by Boleslavi slíbil něco předtím, než se u nás dostal pravidelně do sestavy.

273.jpg
Gapin +2283
11.04.22 v 14:54

reakce na Mušín: ,,Machy podle má nabídku z Hradce :-! "

No tak kvůli Machovskýmu asi slzu neukápnu.

273.jpg
Gapin +2283
11.04.22 v 14:53

reakce na Patriot: ,,*** pardubickej už staví dream tým. Od nás Dvořák, z Třince..." zobrazit příspěvek*** pardubickej už staví dream tým. Od nás Dvořák, z Třince Musil, z Plzně Čerešňák, ten přeplatí celou ligu."

Ať si staví co chce. Už to dělal letos a už mají dovolenou.
Nefungovalo to u nás, nefungovalo to v Třinci, není to záruka ničeho. Možná tak pak větší nasranosti.

+1
otaznik12
Kimi R. +215
11.04.22 v 14:50

reakce na Mušín: ,,Machy podle má nabídku z Hradce :-! "

Mě nejvíc ser* to, že by měl odejít ten Šmerha do Bolky.

otaznik13
Mušín +28
11.04.22 v 14:18

Machy podle má nabídku z Hradce :-!

otaznik14
Hrdy22 +28
11.04.22 v 14:08

Tak to už jsme taky zažili a úspěch z toho nebyl. Myslím, že dopadnou stejně. Ono moc hvězd v jednom týmu se asi opravdu nesnese.

otaznik15
Patriot +119
11.04.22 v 13:19

*** pardubickej už staví dream tým. Od nás Dvořák, z Třince Musil, z Plzně Čerešňák, ten přeplatí celou ligu.

otaznik16
Koty -232
11.04.22 v 11:59

Snad nepotřebuje plnit pokladnu také motor a dneska to trápení Guláškovi ukončíme. Třinec už dle Isportu s náma automaticky počítá. *THUMBSUP*

5.png
Schaschek +2934
11.04.22 v 09:49

reakce na Patriot: ,,Bijte Gulaše, bijte Motor!*KOSA* "

Úplně mi bude stačit, když vyhrajeme, vše ostatní je bonus. Musíme předvést lepší výkon než ty dva zápasy u nich. Kádr na to máme.

+2
otaznik18
Patriot +119
11.04.22 v 08:34

Bijte Gulaše, bijte Motor! *KOSA*

otaznik19
Hcspikr255tgh +1080
11.04.22 v 05:58

Guláš u mě klesl na úplný dno, dalšího kterýho přímo nesnáším! *KICKSLAVIA*

otaznik20
SHS
11.04.22 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (10. 4. 2022):

Nejvíce příspěvků (9) napsal uživatel Canuck a použil v nich celkem 1 594 znaků.

Další pořadí:
2. karlos (příspěvky: 4, znaky: 1 103)
3. nedotlučená hmoždinka (příspěvky: 4, znaky: 298)
4. Hrdy22 (příspěvky: 3, znaky: 375)
5. rad55 (příspěvky: 3, znaky: 305)

Celkem bylo včera napsáno 37 příspěveků, které obsahovaly 5 584 znaků.

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?
    43.png
    OLM (venku)