Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
903.jpg
loupák +513
19.01.22 v 13:01

reakce na Medvěd: ,,No a taky to svědčí o zodpovědnosti a tvrdé přípravě místo..." zobrazit příspěvekNo a taky to svědčí o zodpovědnosti a tvrdé přípravě místo Davosu. To se ladí forma, to se pracuje na přesilovkách, na vhazování, na tréninku samostatných nájezdech, to se to potom píše jak nestíháme. A že jsme trvale desátí...
Šantán? Ale klidně, chlapci, utužujte kolektiv, ale až budete hrát na (alespoň) očekáváné úrovni za ty prachy, které tu vyděláváte. Jak potom kdo a která to řešili a proč - to je jiná a můžeme si o tom myslet co chceme...
A ten článek co níž zmiňuje Schaschek o brankářích na Spartě - imo bohužel pravda i s příčinama.
Pak nemáme být všem pro smích. Sparta - pamatujete ji někdo? Tu Spartu, která budila respekt?"

No ona ta příprava docela fungovala, po ní jsme sfoukli doma Boleslav, porazili Brno, vyhráli ve Vítkovicích, jen více takových příprav.

otaznik2
Hcspikr255tgh +1040
19.01.22 v 12:53

reakce na karlos: ,,Už jsem to tu psal. Já bych do brány vzal Rolinka*METAL*..." zobrazit příspěvekUž jsem to tu psal. Já bych do brány vzal Rolinka *METAL* Prostředí zná, dokáže unést tlak, který ve Spartě je. Sice odchytal zatím snad jen jeden zápas. Ale není to jedno? Dokud bude na lavici Pepa, tak stejně úspěch nebude *FUCKU* "

Tak Jandač ven! A potom se dočkáme nejakyho úspěchu. *DRINK* jinak se pořád budeme plácat tam kde jsme..

+2
571.png
Medvěd +461
19.01.22 v 12:34

reakce na karlos: ,,To co je popsáno v článku není nic neobvyklého. Normální..." zobrazit příspěvekTo co je popsáno v článku není nic neobvyklého. Normální pánská jízda, jakých se konají (i mezi slavnými sportovci) spousty a spousty. Naopak by to svědčilo, pokud tam s ním byli kluci z mančaftu, o dobré partě. Každopádně zatím to jenom svědčí o krizi u něj doma. Nevyčetl jsem tam nic, co by naznačovalo porušení smlouvy. Pokud by se to mělo týkat toho mejdanu, měli by mít průšvih logicky i další kluci.....
V této fázi by asi stálo za to zveřejnit, čeho se proušení smlouvy týkalo. "

No a taky to svědčí o zodpovědnosti a tvrdé přípravě místo Davosu. To se ladí forma, to se pracuje na přesilovkách, na vhazování, na tréninku samostatných nájezdech, to se to potom píše jak nestíháme. A že jsme trvale desátí...
Šantán? Ale klidně, chlapci, utužujte kolektiv, ale až budete hrát na (alespoň) očekáváné úrovni za ty prachy, které tu vyděláváte. Jak potom kdo a která to řešili a proč - to je jiná a můžeme si o tom myslet co chceme...
A ten článek co níž zmiňuje Schaschek o brankářích na Spartě - imo bohužel pravda i s příčinama.
Pak nemáme být všem pro smích. Sparta - pamatujete ji někdo? Tu Spartu, která budila respekt?

otaznik4
karlos +988
19.01.22 v 12:17

reakce na Schaschek: ,,Jako hoši, tohle je silnej kalibr...8-) Ona s ním má pět dětí a..." zobrazit příspěvekJako hoši, tohle je silnej kalibr... 8-) Ona s ním má pět dětí a na jeho penězích je závislá. Takže je jasný, že ho bude vždycky hájit. Jsem zvědavej s jakou obhajobou přijde, protože to velmi pravděpodobně všechno vyhrotila ona úplně zbytečně.

isport.blesk.cz/clan...

Každopádně já mám info takový, že nešlo o bordel, ale o kabaret. Prostě se kluci sebrali, šli se podívat na kozy, vyčistit si hlavu a stmelit partu. Nic co by se nedělo dřív. Nic co by někdy někdo z nás neudělal. Koneckonců frajerky taky chodí na striptýz a nikomu to nepřijde divný. Bylo to v době, kdy žádná covid bublina nebyla, tudíž ani nic neporušili. No a stíhačka tam nakráčela a ještě to napsala všem přítelkyním a manželkám přítomných hráčů. To co se dělo pak ví jen Salák a Saláková. Jestli ho vyhodila z baráku nebo tam bylo něco fyzickýho z jeho strany (což jsem taky někde četl) o tom už nemám info žádný. Stejně si myslím, že se úplnou pravdu nikdy nedozvíme. "

To co je popsáno v článku není nic neobvyklého. Normální pánská jízda, jakých se konají (i mezi slavnými sportovci) spousty a spousty. Naopak by to svědčilo, pokud tam s ním byli kluci z mančaftu, o dobré partě. Každopádně zatím to jenom svědčí o krizi u něj doma. Nevyčetl jsem tam nic, co by naznačovalo porušení smlouvy. Pokud by se to mělo týkat toho mejdanu, měli by mít průšvih logicky i další kluci.....
V této fázi by asi stálo za to zveřejnit, čeho se proušení smlouvy týkalo.

otaznik5
karlos +988
19.01.22 v 12:13

Už jsem to tu psal. Já bych do brány vzal Rolinka *METAL* Prostředí zná, dokáže unést tlak, který ve Spartě je. Sice odchytal zatím snad jen jeden zápas. Ale není to jedno? Dokud bude na lavici Pepa, tak stejně úspěch nebude *FUCKU*

otaznik6
R.o.m.a.n.86 +7
19.01.22 v 11:14

reakce na Schaschek: ,,ať to beru zleva zprava, tak to vidím na někoho z ciziny, kdo se..." zobrazit příspěvekať to beru zleva zprava, tak to vidím na někoho z ciziny, kdo se dokáže aspoň trošku odprostit od tlaku. Ale vůbec to Tonovi nezávidím."

Taky bych to viděl na někoho z ciziny.Jen koho teď na poslední chvíli sehnat, nikdo nebude chtít pustit svou brankářskou jedničku. Leda někdo, kdo je bez šance na play off. Někdo jako Hellberg ze Soči by se mi celkem líbil. Velkej, zkušenej gólman,jen bohužel asi nad naše finanční možnosti.
www.eliteprospects.c...

otaznik7
Hcspikr255tgh +1040
19.01.22 v 11:11

reakce na Jacob.: ,,Je to tak, ale jestli opravdu přijde opět Janus tak to je vrchol......." zobrazit příspěvekJe to tak, ale jestli opravdu přijde opět Janus tak to je vrchol....
Už tu byl a byl to spíše pokus omyl..."

Janusa nebrat, to by jsme byli ve větších sračkách než jsme snad ted... To bych nechal chytat Machyho, a dvojka Neužil. *DRINK*

+1
otaznik8
Hrdy22 +18
19.01.22 v 10:53

reakce na karlos: ,,https://www.hokej.cz/pech-obsahle-o-motoru-sparte-i-mladych-zivot-po-k..." zobrazit příspěvekwww.hokej.cz/pech-ob...

Rozhovor s Lukášem Pechem. Podle toho co říká o Hořavovi, tak s fyzičkou bychom asi neměli mít problém. "

Super rozhovor a potvrzení, že je Pecháček fajn chlap. Škoda, že managment trval na 1 leté smlouvě, byť chápu jejich důvody.

5.png
Schaschek +2491
19.01.22 v 10:52

reakce na rad55: ,,Zlomyslný pazour....*NA**** "

Jj, ale tady to popsal stejně jako mám info já.

5.png
Schaschek +2491
19.01.22 v 10:52

Jako hoši, tohle je silnej kalibr... 8-) Ona s ním má pět dětí a na jeho penězích je závislá. Takže je jasný, že ho bude vždycky hájit. Jsem zvědavej s jakou obhajobou přijde, protože to velmi pravděpodobně všechno vyhrotila ona úplně zbytečně.

isport.blesk.cz/clan...

Každopádně já mám info takový, že nešlo o bordel, ale o kabaret. Prostě se kluci sebrali, šli se podívat na kozy, vyčistit si hlavu a stmelit partu. Nic co by se nedělo dřív. Nic co by někdy někdo z nás neudělal. Koneckonců frajerky taky chodí na striptýz a nikomu to nepřijde divný. Bylo to v době, kdy žádná covid bublina nebyla, tudíž ani nic neporušili. No a stíhačka tam nakráčela a ještě to napsala všem přítelkyním a manželkám přítomných hráčů. To co se dělo pak ví jen Salák a Saláková. Jestli ho vyhodila z baráku nebo tam bylo něco fyzickýho z jeho strany (což jsem taky někde četl) o tom už nemám info žádný. Stejně si myslím, že se úplnou pravdu nikdy nedozvíme.

otaznik11
rad55 +596
19.01.22 v 10:38

reakce na Schaschek: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-ondrej-kucha..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

"

Zlomyslný pazour.... *NAPR****

otaznik12
Poky +46
19.01.22 v 10:34

reakce na Jacob.: ,,Janus ? Doufám, že ne k nám :-D "

Nezbývá než doufat. Jenže mě nenapadá nikdo z extraligy, kdo by brankáře nutně potřeboval. Takže mám obavu, že spekulace s Janusem se týká Sparty.
A je otázka, kdo je k mání. Jedničku v polovině ledna nikdo nepustí.

otaznik13
rad55 +596
19.01.22 v 10:33

reakce na karlos: ,,Myslíš, že má Neužil stejnou smlouvu jako Salák, jo? *MIMO*..." zobrazit příspěvekMyslíš, že má Neužil stejnou smlouvu jako Salák, jo? *MIMO* Litvínov by musel Saláka smlouvu převzít a to se mu asi chtít nebude *NE* Podle mne v jejich smlouvách bude rozdíl v řádu 100 a víc tisíc *METAL* "

Tohle je jasná věc, výplata bude jinde. Podle mě se to teď bude hodně týkat právníků, výše platu se může Sašovi výrazně změnit, pokud došlo k porušení smlouvy.
Asi nemá cenu nad tím přemýšlet, ono se to vyvrbí.

otaznik14
Jacob. +53
19.01.22 v 10:28

reakce na Schaschek: ,,ať to beru zleva zprava, tak to vidím na někoho z ciziny, kdo se..." zobrazit příspěvekať to beru zleva zprava, tak to vidím na někoho z ciziny, kdo se dokáže aspoň trošku odprostit od tlaku. Ale vůbec to Tonovi nezávidím."

Je to tak, ale jestli opravdu přijde opět Janus tak to je vrchol....
Už tu byl a byl to spíše pokus omyl...

5.png
Schaschek +2491
19.01.22 v 10:20

reakce na Jacob.: ,,Janus ? Doufám, že ne k nám :-D "

ať to beru zleva zprava, tak to vidím na někoho z ciziny, kdo se dokáže aspoň trošku odprostit od tlaku. Ale vůbec to Tonovi nezávidím.

5.png
Schaschek +2491
19.01.22 v 10:18

isport.blesk.cz/clan...

otaznik17
Jacob. +53
19.01.22 v 10:15

reakce na Poky: ,,Duo Saša+Míša netřeba komentovat. V rumours na eliteprospects..." zobrazit příspěvekDuo Saša+Míša netřeba komentovat.
V rumours na eliteprospects se objevil Janus, že míří do extraligy."

Janus ? Doufám, že ne k nám :-D

+1
otaznik18
Poky +46
19.01.22 v 10:09

Duo Saša+Míša netřeba komentovat.
V rumours na eliteprospects se objevil Janus, že míří do extraligy.

otaznik19
Koty -243
19.01.22 v 10:00

Tak ta jeho stará to je číslo!! Ať táhne bez mezipřistání, tak jak píše. Hubu napuštěnou chemikáliemi, aby ještě pár let mohla cucat vydělané peníze od Saši. *FUCKU* Sama si to udělala!

+1
otaznik20
Patriot +76
19.01.22 v 09:53

Teď jsem se koukal na ten její instagram a ona tam píše jak utíká od reality, že má doma problém, že musí chlastat víno k obědu, takže sama dá bulváru munici a ještě to přiživí a pak vyhrožuje právníkem, když se rozjedou spekulace. Ona fakt nebude nejostřejší tužka.

+2
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 25. září - 17:00
    16.png
    PLZ (doma)
    Extraliga (4.kolo)
  • 27. září - 18:30
    12.png