Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
AdamH +2
11.04.22 v 23:11

reakce na Hanzi88: ,,Příznivé ceny lístků "

Jo lístek za 620 Kč do horního patra, to chceš

83.jpg
SpartaCorps +907
11.04.22 v 22:52

Radost velká, byly to nervy, ale pro ten pocit…. Pak jsme jeli tramkou na metro na Holešky, tak nějak trochu symboliky….
*SALA* *SALA* *SALA*

otaznik3
Sparťan777 +130
11.04.22 v 22:35

Čau Sparťani, nevíte náhodou někdo jak je na tom Polášek a Tomášek? Doufám, že budou na finále v pořádku *FLAGHC*

otaznik4
Sparťan777 +130
11.04.22 v 22:33

Klucííí dneska jsme to ubojovali, ale super jsme ve finále!!
Díky moc a těšíme se na finálovou sérii

*THISISSPARTA* *FLAGSPA* *SALA*

otaznik5
Kimi R. +215
11.04.22 v 22:27

reakce na Kubajs: ,,Já pořád věřím tomu, že po těch dvou těžkých sériích, kdy..." zobrazit příspěvekJá pořád věřím tomu, že po těch dvou těžkých sériích, kdy jsme z brankářů soupeře dělali adepty na přestup do NHL to ve finále pořádně protrhneme a dojdeme až na vrchol *OK* "

Kváča chytal dobře, ale ten oteklej Hrachovina na mě teda zase jako úplně neprůstřelně nepůsobil. No už se těším na ty scénky, které bude dělat ve finále Varaďa *FUCKU*

1362.jpg
Hanzi88 +185
11.04.22 v 22:26

Příznivé ceny lístků

otaznik7
Jacob. +84
11.04.22 v 22:23

Vaše tipy na finále ?
Za mě:
Sparta - Třinec 4:2

*SALA* *SALA* Musíme prolomit dlouhé prokletí

otaznik8
Leo +112
11.04.22 v 21:52

Pan Záruba asi není moc rád že mu Gulášek nepostoupil

+2
otaznik9
Petis +36
11.04.22 v 21:47

reakce na Hcspikr255tgh: ,,Finále!! *DRINK* *THUMBSUP* v zadání části si tohle neuměl..." zobrazit příspěvekFinále!! *DRINK* *THUMBSUP* v zadání části si tohle neuměl nikdo představit "

Já ano. Psal jsem to sem kdysi dávno.

otaznik10
paul68 +395
11.04.22 v 21:45

reakce na Hanzi88: ,,Říkali v tv proč odstoupil Polášek?"

Taky jsem si z hlediště všimnul, že nedohrál.. Snad se dají kluci na finále dokupy, přece jenom to nehrajeme každej rok. *FUCKU*

otaznik11
Leo +112
11.04.22 v 21:45

Nebylo to ideální výkony ty poslední dvě utkání, ale je to tam

***a jooooo *SALA* *SALA* *SALA*

otaznik12
Coocen +95
11.04.22 v 21:43

Je to tam! Upracovaná série, vyhraná série! Je nutné přestat faulovat, makat na doraz, hrát aktivně! Pak máme proti Třinci šanci! SPARTA *METAL*

1362.jpg
Hanzi88 +185
11.04.22 v 21:42

Říkali v tv proč odstoupil Polášek?

otaznik14
Kubajs +310
11.04.22 v 21:42

reakce na karlos: ,,Vidím to stejně. Dnes jsem čekal, že je smázneme nebo..." zobrazit příspěvekVidím to stejně. Dnes jsem čekal, že je smázneme nebo minimálně, že to budeme my, kdo bude určovat tempo zápasu. Samozřejmě to bylo hodně ovlivněno vyloučeními, ale i tak od nás čekám víc.
Třinec bude mít daleko víc sil než Budějovice, navíc hraje totální propracovaný beton. Jsem zvědav co trenéři vymyslí? Ale pokud chceme uspět, musíme předvést jiný výkon. "

Já pořád věřím tomu, že po těch dvou těžkých sériích, kdy jsme z brankářů soupeře dělali adepty na přestup do NHL to ve finále pořádně protrhneme a dojdeme až na vrchol *OK*

otaznik15
karlos +1037
11.04.22 v 21:38

reakce na Gapin: ,,Když to zhodnotím, tak jsem docela zklamaného z našich výkonů...." zobrazit příspěvekKdyž to zhodnotím, tak jsem docela zklamaného z našich výkonů. Myslím že to má sestupnou tendenci.
Jsem dřeváci a kopyta. Motor každej zápas hraje na jednu lajnu a od druhý třetiny šlapal vodu. Ty prodloužení co tu hrál Liberec by nikdy nevydržel a odvážela je postupně sanitka. Z Hrachoviny ať ho beru jako špičku mezi gólmanama v extralize, tak ho akorát trefovali. Nevytah žádnej extra zákrok.
Gulaš je *** vsech mrdek a vůbec nechápu co si bere do huby Sobotku, kterej odehrál několik sezón v NHL. Gulaš to dotáhl maximálně do Plzně kde kouřil péro Strakovi aby ho naučil brečet.
Suma sumárum, za mě tohle na Třinec stačit nebude.
"

Vidím to stejně. Dnes jsem čekal, že je smázneme nebo minimálně, že to budeme my, kdo bude určovat tempo zápasu. Samozřejmě to bylo hodně ovlivněno vyloučeními, ale i tak od nás čekám víc.
Třinec bude mít daleko víc sil než Budějovice, navíc hraje totální propracovaný beton. Jsem zvědav co trenéři vymyslí? Ale pokud chceme uspět, musíme předvést jiný výkon.

+1
otaznik16
paul68 +395
11.04.22 v 21:35

reakce na Tomidlo1: ,,Upřímně ať to finale dopadne jakkoliv řekli by jste že budeme ve..." zobrazit příspěvekUpřímně ať to finale dopadne jakkoliv řekli by jste že budeme ve finále když jsme byli 10 a dostávali jsme všude na *** já teda ne *FLAGHC* *FLAGHC* "

Zeptej se Kotyho. *FUCKU* *FUCKU*

otaznik17
paul68 +395
11.04.22 v 21:35

reakce na Gapin: ,,Když to zhodnotím, tak jsem docela zklamaného z našich výkonů...." zobrazit příspěvekKdyž to zhodnotím, tak jsem docela zklamaného z našich výkonů. Myslím že to má sestupnou tendenci.
Jsem dřeváci a kopyta. Motor každej zápas hraje na jednu lajnu a od druhý třetiny šlapal vodu. Ty prodloužení co tu hrál Liberec by nikdy nevydržel a odvážela je postupně sanitka. Z Hrachoviny ať ho beru jako špičku mezi gólmanama v extralize, tak ho akorát trefovali. Nevytah žádnej extra zákrok.
Gulaš je *** vsech mrdek a vůbec nechápu co si bere do huby Sobotku, kterej odehrál několik sezón v NHL. Gulaš to dotáhl maximálně do Plzně kde kouřil péro Strakovi aby ho naučil brečet.
"

:-D :-D :-D :-D Kde to mám podškrábnout? *THUMBSUP*

otaznik18
Tomidlo1 +68
11.04.22 v 21:30

Upřímně ať to finale dopadne jakkoliv řekli by jste že budeme ve finále když jsme byli 10 a dostávali jsme všude na *** já teda ne *FLAGHC* *FLAGHC*

273.jpg
Gapin +2283
11.04.22 v 21:29

Když to zhodnotím, tak jsem docela zklamaného z našich výkonů. Myslím že to má sestupnou tendenci.

+7
674.jpg
marek17 +242
11.04.22 v 21:29

*** joo *THISISSPARTA*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png