Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
otaznik1
SHS
15.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (14. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (4) napsal uživatel MartinMegadeth a použil v nich celkem 5 339 znaků.
Celkem byly včera napsány 4 příspěveky, které obsahovaly 5 339 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +2143
14.08.20 v 17:14

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/382676/karantena-jen-pro-poziti..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

zajímavej pohled...."

Kamaráde, nesmírně zajímavý příspěvek. Nechápu proč podobní odborníci, a často se jedná o mezinárodně respektované vědecké kapacity, nedostávají sluchu u státních institucí. A ještě méně chápu proč tito odborníci nejsou zváni do televizních debat, aby seznámili širší veřejnost, že existují i jiné názory a jiné možnosti jak se postavit Covidu-19 než čím republiku a národ krmí čtveřice profláklých ksichtů. Kdykoliv pustím ČT 24 nebo Prima CNN News a dojde na debatu o Covidu-19 tak tam hnípe Prymula, Maďar, Jágrová nebo Rážová a melou dokola pořád to samé. *NAPR**** Nutno dodat, že i Švýcaři budou mít své Prymuly nebo Maďary, když zkouší podobné experimenty. Snad to ti naši Prymulové a Maďaři číst nebudou, aby se ještě neinspirovali a nezačali hokejovým klubům zpestřovat život podobnými nápady. Nebo ještě vylepšenými. Roušku lze nahradit plynovou maskou: třeba takovou trojkou s chobotem. *FUCKU*
www.idnes.cz/hokej/e...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +2143
14.08.20 v 17:11

Jsem zastáncem názoru, že pokud u nás někdo hrát nechce, klub by ho neměl zdržovat. Nepopírám, že v Tettehovi je pořád značný potenciál. Na druhé straně mu je třiadvacet a v tomto věku jako cizinec by měl být víc než talent s potenciálem. Na místě Rosického bych ho pustil na roční hostování do Kodaně (nebo jinam) zdarma pakliže by Dánové byli ochotni ho platit a domluvila by se třeba i slušná opce na případný trvalý přestup. Dle mého názoru by to bylo nejlepší řešení pro všechny strany. Nevím jestli Rosický ještě nezamýšlí v Tettehově případě využít potenciál Mariána Jelínka, který jako sportovní psycholog a motivátor je v tuzemsku absolutní špička. Jenže to musí chtít hráč především sám a u Tetteha si tím chtěním nejsem jistý. *MIMO* Tetteh je názornou ukázkou, že u kluka z Afriky by měla platit rovnice první dobrá nabídka ze zahraničí = odchod a přestup. Když mají možnost odejít a vydělat si víc peněz a tuzemský klub jim přestup stopne, berou to jako zradu. Pak se hodně často zabejčí, šprajcnou a klub se s nimi následně hlavně zlobí. Ukazuje se, že když na Tetteha přišla po prvním podařeném půlroce nabídka z Turecka, Sparta neměla váhat, pustit ho, sebrat prachy a investovat je do dalšího hráče. *POSILOVNA*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2143
14.08.20 v 17:07

Poslední zápas Sparty v Rakousku dal na srozuměnou, že před Kotalem i hráči samotnými je přes relativně povedenou přípravu stále práce jako na kostele. Upřímně chyby Lischky i Krejčího by se ligovým borcům stávat neměly. Nicméně musím ocenit, že ani dva góly po hrubých chybách s hráči nezametly a mančaft dál dřel, aby zápas obrátil. Škoda bídné koncovky, protože šancí si Sparta proti Wolfsbergeru vypracovala na pohodových pět, šest gólů. Taky mě dost zaráží, že dle dnešního Deníku Sport pravděpodobně pro úvodní dvě ligová kola budou ze zdravotních důvodů mimo Hancko, Mohlberg Karlsson a navrátilec Krejčí, zrovna hráči na klíčové posty ve středu obrany a k lajnám (především pro očekávaný systém 3-5-2). Zdravotně v pořádku není ani Polidar nebo Tetteh. A kondici zatím nabírá Minčev: cizinec s kondičním mankem to je jak z éry nákupů Il Cretina. V první polovině týdne vyšla v Deníku Sport celá strana mapující skautování, přestupové rozhovory i samotnou realizaci příchodu Minčeva a téměř jsem podlehl dojmu, že na Letnou přišel druhý Emil Kostadinov. Na toho chlapce jsem opravdu zvědav. *VYHLIZI*
isport.blesk.cz/clan...

892.jpg
MartinMegadeth +2143
14.08.20 v 17:05

Dobré odpoledne, za vítězství v Plzni jsem velice rád. Vybrat doupě mazánků to potěší i v přípravě. Nejspokojenější jsem s tím, že jsem viděl Spartu hladovou a lačnou po vítězství, která o něj bojovala od první do poslední minuty. To byl oproti výjezdu do Kladna opravdu diametrální rozdíl. Zmínit musím vynikající výkon Machovského (vypíchnout je třeba jeho dva senzační zákroky z poslední třetiny proti šancím Mertla), skvělé vstupy do třetin a exkluzivní bilanci v přesilovkách: vyloučení dvou mazánků potrestala Sparta dvěma góly. *BRAVO* Co se týká letního poháru, požadavky na postup nezbytně nemám. Když se Spartě zadaří bude dobře, v opačném případě se svět nezboří. Je to příprava. Chápu, že se může leccos nepovést, protože se zkouší, hledá se optimální složení dvojice a trojic, speciálních týmů do oslabení, na přesilovky a kdo ví co všechno. Když se bojuje a dře, může se i prohrát, je to sport. Co ale nesnáším a neomlouvám ani v přípravě je to co jsem viděl prvních čtyřicet minut na Kladně, když jsem měl pocit, že hoši místo bruslí obuli trepky a čekají až se soupeř porazí sám. Doufám, že v Holešovicích dostane Kladno pořádně za uši! *METAL*

+1
otaznik6
SHS
14.08.20 v 00:00

Výsledky včerejší diskuse (13. 8. 2020):

Nejvíce příspěvků (3) napsal uživatel frafont a použil v nich celkem 592 znaků.

Další pořadí:
2. SpartaCorps (příspěvky: 3, znaky: 440)
3. paul68 (příspěvky: 3, znaky: 290)
4. Gapin (příspěvky: 1, znaky: 453)
5. rad55 (příspěvky: 1, znaky: 282)

Celkem bylo včera napsáno 14 příspěveků, které obsahovaly 2 419 znaků.

83.jpg
SpartaCorps +560
13.08.20 v 21:33

reakce na paul68: ,,Myslíš Kvápu, že ho sundá?:-D "

hokej.cz/hromadna-bi...

bitka vole....jandač nejandač, tohle musí na houdka prostě přijít...

83.jpg
SpartaCorps +560
13.08.20 v 21:23

reakce na paul68: ,,Myslíš Kvápu, že ho sundá?:-D "

no mohl by *OK* ale jinak kdokoliv.... *PEKLO* *METAL* *BOXER* *THISISSPARTA*

+1
otaznik9
paul68 +130
13.08.20 v 20:52

reakce na SpartaCorps: ,,Spokojenost s výhrou, jen ješte v sezoně by chtělo zrušit toho..." zobrazit příspěvekSpokojenost s výhrou, jen ješte v sezoně by chtělo zrušit toho šmejda houdka...
*THISISSPARTA* *BOXER* *ZACHRANKA* "

Myslíš Kvápu, že ho sundá? :-D

otaznik10
paul68 +130
13.08.20 v 20:51

reakce na rad55: ,,četl jsem sestavu, ale co to je za bramboračku, to nechápu. Prý..." zobrazit příspěvekčetl jsem sestavu, ale co to je za bramboračku, to nechápu. Prý chceme v přípravném turnaji uspět, v tom případě by měl být Machy v útoku, když už skóroval. Sázet proti svýmu týmu fakt nebudu. Poprvé po dlouhé době zvažuju, že se snad ani koukat nebudu. :-( "

:-D :-D :-D Musíš věřit vždycky 8-) *METAL*

otaznik11
paul68 +130
13.08.20 v 20:49

Nevím, jestli to tady zaznělo, ale Kuba Sedláček do Košic..

hokej.cz/jakub-sedla...

Dneska paráda! *SALA* *FLAGSPA*

83.jpg
SpartaCorps +560
13.08.20 v 19:58

Spokojenost s výhrou, jen ješte v sezoně by chtělo zrušit toho šmejda houdka...
*THISISSPARTA* *BOXER* *ZACHRANKA*

+1
otaznik13
frafont +773
13.08.20 v 19:45

Právě odbíjí pátá *KSICHT* *SALA*

+2
otaznik14
frafont +773
13.08.20 v 19:21

reakce na rad55: ,,četl jsem sestavu, ale co to je za bramboračku, to nechápu. Prý..." zobrazit příspěvekčetl jsem sestavu, ale co to je za bramboračku, to nechápu. Prý chceme v přípravném turnaji uspět, v tom případě by měl být Machy v útoku, když už skóroval. Sázet proti svýmu týmu fakt nebudu. Poprvé po dlouhé době zvažuju, že se snad ani koukat nebudu. :-( "

Milé kolego, jaksi ráčíte mít ne úplně přesné odhady :-)

+1
otaznik15
Rje +14
13.08.20 v 19:02

Tak zatim to vypada na spatne rozhodnuti :-) *FLAGSPA*

+2
674.jpg
marek17 +184
13.08.20 v 18:09

Já tomu rozumím. K čemu tam budeme mít několik juniorů, když si nezahrajou ani v přípravě. Nedostanou tolik prostoru v extralize, tak proč ne teď. Naopak si můžou vybojovat místo v týmu. Samozřejmě každý pohár potěší, ale určitě bych to takhle nehrotil.

+4
otaznik17
rad55 +334
13.08.20 v 16:59

četl jsem sestavu, ale co to je za bramboračku, to nechápu. Prý chceme v přípravném turnaji uspět, v tom případě by měl být Machy v útoku, když už skóroval. Sázet proti svýmu týmu fakt nebudu. Poprvé po dlouhé době zvažuju, že se snad ani koukat nebudu. :-(

-4
otaznik18
Jacob. +14
13.08.20 v 13:07

reakce na Gapin: ,,Takže v B-týmu ACS znovu jeden pozitivní a celý tým opět do..." zobrazit příspěvekTakže v B-týmu ACS znovu jeden pozitivní a celý tým opět do karantény na 14 dní.
S takovou nemá cenu začínat žádný soutěže, protože se klidně vsadím, že koncem září se všechny soutěže přeruší nebo spíš zruší. Jak to bude asi vypadat až se liga rozjede? Jeden pozitivní a 14 dní karanténa, odloží si tři zápasy, po karanténě do týdne se najde další s pozitivním testem a pojede to takhle stále dokola?"

Asi tak tohle nemá konce...

273.jpg
Gapin +1810
13.08.20 v 10:57

Takže v B-týmu ACS znovu jeden pozitivní a celý tým opět do karantény na 14 dní.
S takovou nemá cenu začínat žádný soutěže, protože se klidně vsadím, že koncem září se všechny soutěže přeruší nebo spíš zruší. Jak to bude asi vypadat až se liga rozjede? Jeden pozitivní a 14 dní karanténa, odloží si tři zápasy, po karanténě do týdne se najde další s pozitivním testem a pojede to takhle stále dokola?

+2
otaznik20
frafont +773
13.08.20 v 09:43

reakce na SpartaCorps: ,,https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/382676/karantena-jen-pro-poziti..." zobrazit příspěvekisport.blesk.cz/clan...

zajímavej pohled...."

Jo, to by mělo smysl a logiku, dát do izolace a do karantény jenom toho, kdo to jasně chytil, zbytek ať normálně funguje. Ale obávám se, že právě tohle, že by to dávalo smysl a logiku, je důvod, proč to nemá v podstatě šanci projít - pro soudruhy je pohodlnější a lepší losovat ptákoviny z klobouku, napřed skoro všechno zavřít a potom milostivě povolit nějakou lokální drobnost a "koukejte, jak jsme hodní a kolik vám toho dovolíme".

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 3. srpna - 17:00
    18.png
    KVA (doma)
    Příprava 2021 (přát. utk.)
  • 5. srpna - 17:30
    5.png
    SLA (venku)