Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
Další stránky:
83.jpg
SpartaCorps +907
27.04.22 v 19:34

hm....tak Viktorka to má už bohužel jasný.....bohužel..... *SORRY*

otaznik2
frafont +1013
27.04.22 v 19:01

Co je to za klauni tvl :-D

5.png
Schaschek +2934
27.04.22 v 17:41

reakce na Jacob.: ,,Mrkni na mail, propadla jim rezervace do sektoru 118 a lístky jdou v..." zobrazit příspěvekMrkni na mail, propadla jim rezervace do sektoru 118 a lístky jdou v 18 hodin do prodeje :-D "

To zas bude brekotu jak se k nim zachovala Sparta hnusně 8-)

otaznik4
rad55 +633
27.04.22 v 17:31

reakce na Jacob.: ,,Až v 18:00*KAMOSI* "

Ajo, já do toho šel po hlavě *ANO*

otaznik5
rad55 +633
27.04.22 v 17:28

reakce na Schaschek: ,,Jak bez třineckých fans? :-D "

Sektor 118 uvolňují.

otaznik6
Jacob. +84
27.04.22 v 17:28

reakce na Schaschek: ,,Jak bez třineckých fans? :-D "

Mrkni na mail, propadla jim rezervace do sektoru 118 a lístky jdou v 18 hodin do prodeje :-D

5.png
Schaschek +2934
27.04.22 v 17:23

reakce na Jacob.: ,,Tak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám..." zobrazit příspěvekTak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám *FUCKU* "

Jak bez třineckých fans? :-D

otaznik8
Jacob. +84
27.04.22 v 17:22

reakce na rad55: ,,No, přišel mi k tomu e-mail, ale vstupenky nejsou."

Až v 18:00 *KAMOSI*

otaznik9
Crouch +3
27.04.22 v 17:17

reakce na ThisIsSparta!: ,,Dostal jste? "

Jo lístek jsem dostal, ještě jednou Vám mockrát děkuji! :)

Necháme tam zítra hlasivky. A snad to kluci urvou.

+2
otaznik10
rad55 +633
27.04.22 v 17:16

reakce na Jacob.: ,,Tak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám..." zobrazit příspěvekTak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám *FUCKU* "

No, přišel mi k tomu e-mail, ale vstupenky nejsou.

2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 17:03

reakce na Crouch: ,,Pecka, díky moc! Prosím na azilvar@seznam.cz.   A fakt za..." zobrazit příspěvekPecka, díky moc! Prosím na azilvar [zavinac] seznam.cz.

A fakt za to nic nechceš?? "

Dostal jste?

5.png
Schaschek +2934
27.04.22 v 17:00

reakce na oleg25: ,,Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré..." zobrazit příspěvekTy máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného.."

Nejdivnější na tom je, že nám to sem píše borec z Královéhradeckého kraje 8-)

+1
otaznik13
karlos +1037
27.04.22 v 16:58

reakce na oleg25: ,,Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré..." zobrazit příspěvekTy máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného.."

Co je zase tohle za b.l.b.a?? Kde se pořád berou tyhle vocasové??

+1
2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 16:55

reakce na Crouch: ,,Pecka, díky moc! Prosím na azilvar@seznam.cz.   A fakt za..." zobrazit příspěvekPecka, díky moc! Prosím na azilvar [zavinac] seznam.cz.

A fakt za to nic nechceš?? "

Je to na cestě! Všechno co za to chci je aby to místo nezůstalo neobsazené

+3
otaznik15
Jacob. +84
27.04.22 v 16:50

Tak zítra bez trineckejch fanoušků, jejich kotel bude patřit nám *FUCKU*

otaznik16
Crouch +3
27.04.22 v 16:48

reakce na ThisIsSparta!: ,,Super. Kam to mám poslat?"

Pecka, díky moc! Prosím na azilvar [zavinac] seznam.cz.

A fakt za to nic nechceš??

otaznik17
Koty -232
27.04.22 v 16:47

Zaplatit samozřejmě ano, ale né přeplatit extrémně. Pokud má například Mueller dle Isportu 750K a Dědek mu rval 2 miliony je něco asi špatně nemyslíš? :-!

+1
2014.jpg
ThisIsSparta! +4
27.04.22 v 16:42

reakce na Crouch: ,,Ahoj já bych ho vzal pro kámoše jestli je k dispozici "

Super. Kam to mám poslat?

otaznik19
oleg25 -15
27.04.22 v 16:33

reakce na Schaschek: ,,Tak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl..." zobrazit příspěvekTak jako kurví to strašně ten trh. Když dá Košťálkovi půl míče měsíčně, to tu měl v minulosti Adamský s Polanským v Třinci, který byl a (do současnosti je) nejbohatším klubem. Na druhou stranu je pravda, že extraligu by měly hrát ekonomicky silné subjekty a ne kluby hrazené z části (nebo většiny) z veřejných peněz (jako třeba do letoška Zlín). Ideální podoba extraligy je max. 12 klubů, v ideálním případě 10. Dědek tím agresivním přeplácením odděluje zrno od plev, protože když nabídne průměrákovi dvakrát víc než jinde, tak ty hráči budou logicky chtít jít tam a ostatní kluby to budou muset buď dorovnat nebo to ekonomicky neutáhnou a skončí.

Uvidíme co se povede letos udělat Spartě za přestupy. Z Kováře v bráně nejsem moc nadšený, nikdy jsem ho neměl rád. Odchod Chlapíka bude ultra oslabení, stejně jako Tomáška. To jsou dva rozdílový hráči. Dvořáka bude taky škoda a co se týče Šmerhy, tak ten mě taky hodně mrzí.

Už od loňské sezóny to vypadá tak, že Dědek vykrádá ostatní, protože prostě ty hráče přeplatí a oni odejdou. Letos i ekonomicky silným klubům - nám, Třinci, dokázal přivést Čerešňáka z Plzně atd.

Myslím, že hodně nepříjemná bude příští rok i Plzeň, kde Vlasák po letech pochopil, že má sázet na to co Plzeň vždycky zdobilo. Hodně fyzicky zdatných agresivních hráčů.

Uvidíme co se povede Toňákovi s Hlínou."

Ty máš z toho Dědka koukám pořádný mindrák. Chce dobré hráče, tak je musí zaplatit. To samé dělá Sparta, to samé dělá Třinec, to samé dělá Brno. Nevím co je na tom divného..

-5
otaznik20
Crouch +3
27.04.22 v 16:32

reakce na ThisIsSparta!: ,,Dobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne! Nechcete někdo lístek na zítřejší zápas? Je to sice sektor 402/2/7, ale cena (zdarma) je dobrá ????. Ja jdu do Ostravy fandit naroďáku proti Finsku."

Ahoj já bych ho vzal pro kámoše jestli je k dispozici

+1
Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

• Choreofond

Následující zápasy

• 11. prosince - 15:30
    6.png
    LIT (doma)
    Extraliga (28.kolo)
  • 20. prosince - ?